Karta uživatele serveru Auto.cz

Počet příspěvků pod články
Počet příspěvků v MOJE.auto

Poslední příspěvky v diskusích:

Příspěvek:Re: Re: Re: prohodit majitele22.06. 14:46
Diskuse:Jaguar a Land Rover stále na chvostu, noví majitelé jsou nejspokojenější s jihokorejskými vozy
Příspěvek:Re: prohodit majitele22.06. 12:30
Příspěvek:Re: Re: malé peníze malé očekávání22.06. 08:39
Příspěvek:Re: Re: malé peníze malé očekávání21.06. 21:17
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blábol roku20.06. 20:47
Diskuse:Tesla našla nový způsob, jak ničit svá auta. Řidiči se přitom ale pobaví
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Sorry jako20.06. 18:16
Diskuse:Elektrické Volkswageny ID nabídnou dojezd až 550 km, na baterie bude záruka až 8 let
Příspěvek:Re: Re: PR20.06. 18:12
Diskuse:VW představil Transporter pro převoz vězňů, v téhle cele na kolech skončit nechcete
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Blábol roku20.06. 17:29
Příspěvek:Re: Re: Re: Blábol roku20.06. 17:19
Příspěvek:Re: Blábol roku20.06. 16:27
Fórum:Diskuse pod články

Některé starší odkazované příspěvky už mohou být odsunuty na další stránce výpisu diskusí.