Karta uživatele serveru Auto.cz

Jerry.Gunman
King George der erste von Milowitz (47 let, muž)
Region
střední Čechy
Auto snů
Jaguar XF / XJ
Motoristická osobnost
Henry Ford
Motto
Dobrým slovem a dobrou zbraní dosáhnete mnohem více, nežli pouhým dobrým slovem
Počet příspěvků pod články
Počet příspěvků v MOJE.auto

Poslední příspěvky v diskusích:

Příspěvek:Re: Re: Re: Je01.01.  00:37
Diskuse:Tesla v roce 2019 dokončí evropskou síť nabíječek Supercharger. U nás jsou zatím tři
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ještě vám ty vylágrované elektromobily budou dobré31.12.2018  14:46
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ještě vám ty vylágrované elektromobily budou dobré31.12.2018  01:27
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ještě vám ty vylágrované elektromobily budou dobré31.12.2018  01:08
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hm31.12.2018  01:02
Příspěvek:Re: Proč ten boj?31.12.2018  00:42
Příspěvek:Re: Je31.12.2018  00:28
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: A nakonec malý výlet do historie:31.12.2018  00:22
Příspěvek:Re: Re: Tak já shrnu svůj postoj31.12.2018  00:19
Fórum:Diskuse pod články NEWS
Příspěvek:Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 95% objemu nabíjení se odehrává doma a na firmách přes noc31.12.2018  00:16
Fórum:Diskuse pod články NEWS

Některé starší odkazované příspěvky už mohou být odsunuty na další stránce výpisu diskusí.

foto