Fiat 500 (1971)

18.11.2008

! Fifina predana :( , nastal cas pre Skodu 110 R Coupe, ak o nejakej zachovalej viete piste, telefonujte :) !!!!!! KUPIM NEPOUZITU PLECHARINU…

Fiat 500 (tomike)

foto chetoos

chetoos 18.11.2008  18:47

hezke

Ty jo tak tohle auto se mi opravdu líbí já na malé autíčka moc nejsem ,ale tohle maličké a milé autíčko je prostě be chyby :yes:

foto HamilRS

HamilRS 18.11.2008  19:00

« Re: hezke

škoda že je max hodnocení 10. Tomuhle autíčku bych dal alespoň 100 bodů >:D >:D >:D

Chobot 18.11.2008  18:55

Skvělá barva

:-) . Dal bych mu přezdívku hrášek >:D ;-)

Ondřej Šámal 18.11.2008  19:02

Cinquecento

Zrovna dneska byl díl Wheelee Dealer on the Road na Discovery díl, kde kupovali krásnou 500 v Itálii. Kdo nezná tenhle pořad, vřele doporučuju :yes: :yes: :yes:
    Např: [odkaz]

tomike 18.11.2008  19:06

« Re: Cinquecento

Dakujem za upozornenie, nepoznam to. :-)

Ondřej Šámal 18.11.2008  19:11

« Re: Re: Cinquecento

Koupili jednu kousek od Turína a chystali se s ní po vlastní ose až do Británie, bohužel autíčko jaksi nevydrželo ;-\ Chystají se ho přestříkat bílou barvou se zeleným a červeným pruhem (jako italská trikolora). Škoda, že zítřejší díl neuvidim, 500 tam už bude ve finální fázi.

tomike 18.11.2008  19:15

« Re: Re: Re: Cinquecento

Skusim to zajtra pozriet, ale urcite to budu aj opakovat. Inak pred dvoma mesiacmi sme boli u nas na zraze Fiat a boli aj traja pani z IT, prisli na Abarthoch po vlastnej osi. Pridam fotky.

Ondřej Šámal 18.11.2008  19:20

« Re: Re: Re: Re: Cinquecento

[odkaz] Tady je malá ukázka. Já takhle malý a roztomilý autíčka miluju, nemusí mít 5 metrů a 300 koní, aby to byla legenda. Musim říct, že i nová 500 se mi moc líbí, ve verzi Abarth essesse je přímo překrásná :yes:

tomike 18.11.2008  19:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Cinquecento

A terz vyrobili verziu novej 500 k 100 vyrociu narodenia Karla Abartha. Len farba mi nesedi, Abarth by mal byt biely.

foto Vette

Vette 18.11.2008  19:08

Super

blahozelam ku krasnemu autu. Aj ked koli jeho rozmerom a mojej vyske by som si ho nikdy nekupil, auto je krasne. Urcite si zasluzi 10b a aj ked to nie je Porsche, mohlo by sa udrzat v TOP10.

"-- skrytý --" 18.11.2008  19:22

Masakr

Doufám ,že hodnocení 10 mu vydrží dlouho.Taková legenda si ho zaslouží.. :yes:

Ivanuska_Matej ( RSka) 18.11.2008  20:03

vychodniari tiahnu svetom

ja stale hovorim ze vychodniari su najlepsi :-) tearz je to aj vidno ...

foto marozKO

marozKO 18.11.2008  21:08

« Re: vychodniari tiahnu svetom

vychodniari?... ona je Italie na vychode? :-)

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 18.11.2008  20:12

TOP 10

Gratuluji k krasnemu auto doufám že v top 10 zustanes co nejdel

tomike 18.11.2008  20:16

« Re: TOP 10

Dakujem vsetkym za kladne hodnotenie. Nehodil som sem recenziu kvoli top 10, ale aby taketo auticka chytili viac ludi za srdce. Bolo by skoda keby postupne vymizli a skoncili na srotoviskach. :-)

foto Vette

Vette 18.11.2008  21:35

« Re: Re: TOP 10

suhlasim, tiez som rad ze je v TOP 10.

"-- skrytý --" 18.11.2008  21:42

1. miesto

Gratulujem, dufam ze vydrzi co najdlhsie s desiatimi bodmi. Auto je fakt velmi pekne.

foto Operator

Operátor 18.11.2008  22:05

Jinak to prostě nešlo, než za plný počet :-) . PS nemáš problémy s couváním do garáže? Přeci jen není tak velká ;-)

tomike 18.11.2008  22:19

« Re: Hodnocení

Problemy s parkovanim asi nastanu. dnes som parkol fiatku dozadu ku stene a na 406 neostane vela miesta. bude to len tak tak ak vobec. ;-)

Ivanuska_Matej ( RSka) 18.11.2008  22:22

« Re: Re: Hodnocení

tak ju skus parkovat na take tie male kolieska ako maju v odtahovkach a otoc ju vzadu pozdlz steny :-)

tomike 18.11.2008  22:28

« Re: Re: Re: Hodnocení

Rozmyslal som aj nad tym, ale mam "kratku" garaz. Ak to nepojde tak 406 bude aj v zime pred blokom. V lete s tym problem nemam. :-)

foto sportivo

sportivo 18.11.2008  22:50

F500 z východu :)

zdavím východňara :-) a hlavne jeho krásnu F500 máš ju naozaj v krásnom TOP stave takže inač než za full 10 sa to ani nedalo. ta farba je užastná, naleštene chromovane puklice nemajú chybu.

tak ti prajem veľa štastných km v da sa povedať že Nuova FIAT 500 :-) :-!

pozdravuje štastný majiteľ fiatu z KE :-)

Ivanuska_Matej ( RSka) 18.11.2008  22:54

« Re: F500 z východu :)

a co tak stretko cez vikend??

ako pozeram na uzivatelov a ich adresy .. Hriadky (myslim ze tam je ten penzion Kanada, (ak sa tak vola-ten na krizovatke)) by boli polohou idealne ... nik by to nemal viac ako 30 km

tomike 19.11.2008  07:59

« Re: Re: F500 z východu :)

Ano Kanada je v Hriadkach, ale tento vikend rozhodne nie. Od soboty sa necitim dobre a az dnes idem k lekarovi. Vyzera to tak, ze zalahnem do postele a min. tyzden pauza.
        Stretko mozme dat, ale nebude vhodnejsi termin niekedy pred vianocami, alebo buduci vikend? Tento musim oddychnut. Skuste pouvazovat, nebranim sa tomu. caf ;-)

tomike 19.11.2008  07:55

« Re: F500 z východu :)

k tomu TOP stavu este nejaky ten zasah chyba, ale urcite raz bude v stave ako vysla z tovarne. Dakujem

"-- skrytý --" 19.11.2008  11:14

vsimli ste si tam este nieco?

:-) zdravim. inak ten malicky havino je tiez uzasny >:D

foto Richie-HK

"-- skrytý --" 19.11.2008  12:51

krasna zelena lentilka...

moc hezke a zachovale auticko.....ja jezdim kazdy rok na Sraz italskych vozu do Podebrad a tam jich je vzdy pozehnane....

foto Hitachi

Hitachi 19.11.2008  20:16

Bella Machina

tradiční to můj komentář k vozům italské provenience a zvláště u Fiatů. Tohle je nádherný a legendární kousek. Vše je účelné, nádherné nepraktické a přitom báječně jednoduché a funkční. Také jsme ji doma měli. Občas kolují zvěsti o tom, že ač stál vůz celý rok mráz nemráz venku, motor naskočil vždy na první pokus a akumulátor vydržel celých 8 let!!! V dnešní době docela zajímavá hodnota že? Tohle je prostě ikona všech ikon. Troufám si říci, že jediným vážným konkurentem na tomto poli byl Brouk. Ale Fiat stejně stylovější. Tak hlavně ať ti dělá jen radost. Vivat Italia :-) :yes:

foto petrzel1

petrzel1 19.11.2008  21:22

Blahopřeji

Tak tomu říkám superprcek!!! Blahopřeji a ať jezdí!!!!

foto pedro26

pedro26 19.11.2008  22:27

V tomhle stavu

je to auto za milióóón. Špička. Do garáže se ti ale ještě 3 vejdou ;-)

tomike 19.11.2008  22:34

« Re: V tomhle stavu

Keby boli financie pri jednom by som neskoncil. Mojim malym snom je nejake starsie BMW, napr. 635 CSi, este radsej nejaku E9. Ak vyhram v lote tak to bude zbierka. ;-)

foto SR20

"-- skrytý --" 19.11.2008  23:47

Ta to co to tu?

Vychodňar, a jaky ma šumny motor. Ta budze dzešec. Bo še mi ľubi barz.

foto HamilRS

HamilRS 20.11.2008  15:52

koukám...

..že after99 se zase předvedl :yes: :yes:

tomike 20.11.2008  17:47

« Re: koukám...

v pohode. ved nejde o zivot, ale aj mne taketo hodnotenie pride viac ako divne. viem, ze nie kazdy ma dovod dat vsetky 10, ale 2x7 je myslim neobjektivne hodnotenie. nevadi :-)

foto multinka

multinka 20.11.2008  19:32

!!!

...není co dodat. Ať jezdí!

foto Prase

Prase 20.11.2008  22:54

fiat sklenice

neco pro tebe :-)

tomike 21.11.2008  13:45

« Re: fiat sklenice

keby sa to dalo objednat u nas tak je moj. ale dakujem. :-)

palkur 28.11.2008  10:10

zelena zabka :)))

Velmi pekne auticko, ja mam doma tiez Fifinu ale bielu, snad si najdem cas a zavesim ju sem :)))))))
    to Tomike - ta skadzi ši? Priamo zos Trebisova? Sem tam sa vyskytnem u Hradkoch :))))),napis mi mail kedz budzem na vychodze še ozvem, inak som z NR a poznam tuto zabku :))), a si uz v klube Fiat 500?

tomike 28.11.2008  20:50

Re: zelena zabka :)))

Peto pisal som Ti mail. Bolo by fajn keby sem ludia co maju 500-fky hodili recenzie aby sa aj takymto sposobom trosku zviditelnili nase krasne auticka. Co Vy na to lenivci? ;-)

Poustnik 11.12.2008  02:24

Krásný prcek! Až jsem se zasnil....

Ač ho soused dlouhá léta měl, nikdy jsem v něm neseděl....ty tři metry mi přijdou až neuvěřitelné....teď jsme vybírali druhé auto do rodiny a při délce pod 3.8m se vzadu už v žádném autě moc sedět nedá...ale oni byli italové menší.....Ať ti jezdí a vyvolává mnoho úsměvů! Hoj! ;-)

tomike 11.12.2008  08:00

« Re: Krásný prcek! Až jsem se zasnil....

V podstate je to auto pre dvoch. Aj ked som videl zabery 4 ludi,nalozena 500 + batozina na streche. Keby to nemalo taky prebytok vykonu tak neviem,neviem. :-)

Poustnik 11.12.2008  09:49

« Re: Re: Krásný prcek! Až jsem se zasnil....

:-) :-) :-) :-) :-) A tohle asi znáš... [odkaz]

foto maiky81

maiky81 16.12.2008  23:46

Krasa

Fiatka je naozaj nadherna. Takuto krasnu 500 som este nevidel. Gratulujem a zelam vela stastnych kilometrov. :yes: :yes: :yes:

tomike 17.12.2008  15:56

« Re: Krasa

Dakujem. A bude este krajsia ked vsetko pojde ako ma ;-)

"-- skrytý --" 31.12.2008  23:10

Cau TOMAS

No naozaj krasne auto, ani nevies ako nam chyba! dcera este aj po 6 mes. place ze nechce novu/modru/ ale staru/zelenu/Fiatku a to neprifarbujem. aj ja spominam na cas straveny v garazke bolo to fajn skoro ako u psychologa na pohovke :-) inak kukni na www.fiat500.szm.sk

tomike 01.01.2009  14:48

« Re: Cau TOMAS

Cau Stano. Je tu jedna moznost: vymenim zelenu za tvoje dve :-) Idem hned pozriet na stranku. Ozaj a nehodite sem recenzie Ty aj Peto, aby tu toho bolo viac? Stastny Novy rok prajem Steen

palkur 03.01.2009  21:07

« Re: Re: Cau TOMAS

No recenziu sem supnem hned ako bude cas :)))))

"-- skrytý --" 05.01.2009  08:47

« Re: Re: Cau TOMAS

No uz neni cas ani na jedno takmer hotove auto,nieako mam sklz nestiham ani robotu ani konicky a aj manzelka ma potrebuje.neviem kedy sa dostanem relaxovat do garaze. a receziu asi hodim mozno coskoro.Inak aj tebe vsetko len to dobre v novom roku ako pisal Peto nech nam to prdka na Fiatkach ;-)

"-- skrytý --" 07.01.2009  21:24

Zachovalost

Tak tomuhle se tedy říká, aspoň zachovalý a naleštěný auto. Holt je to už postaršího data výroby, tak ty díly jsou už dražší. Mnoho šťastných chvil a kilometrů.

Pepe.47

fan.mj 24.01.2009  20:39

100 bodov

zdravim, toto je výnimočné :yes: asi si ho idem kúpiť >:-[]

tomike 25.01.2009  14:54

« Re: 100 bodov

dobre auta nie su na predaj. do uvahy pripada vymena za tvoje subaru :-)

fan.mj 25.01.2009  16:45

« Re: Re: 100 bodov

Tak, ktore? >:D náhodou som si už našiel celkom pekny :yes: a chcem sa spýtať aký to má zhruba kufor :-) či sa nám tam vôjdu dva spacaky a niaka tá flaška... teda taška som chcel povedať.

tomike 25.01.2009  17:05

« Re: Re: Re: 100 bodov

No radsej by som Forestera, ale uspokojim sa aj s Legacy. Spacakov sa vojde dost (zalezi na velkosti), ale aby Ta neprekvapila dynamika jazdy. >:D Ozaj planujes kupit 500?

fan.mj 25.01.2009  18:37

« Re: 100 bodov

No spočiatku som si robil srandu ale teraz nad tým naozaj vážne uvažujem >:D

tomike 25.01.2009  18:58

« Re: 100 bodov

Tak vela stastia pri kupe a daj vediet ked kupis. P.S: pozor na plynovy pedal ;-)

foto Sleeper

Sleeper 11.02.2009  14:59

Moc pěkná....

...pětistovka.... :yes: :yes: :yes:

foto MISTRI

MISTRI 14.02.2009  10:51

Paráda

Zdravím, moc pěkná práce, moc pěkné auto, nic jiného než 3x10 si nezaslouží, je fajn, že se takováto auta mohou dožit tohohle stadia, kdy už jim dávno odzvonilo, ale někdo si je ještě vezme do parády a vdechne jim znova život. Ať slouží a hodně najetých kilometrů bez nehody a poruchy. Martin :yes: :-)

tomike 14.02.2009  18:24

« Re: Paráda

Dakujem aj ta tvoja 650 je velmi pekna. Dnes som sa trochu pohral s vnutornymi podbehmi, o rok dva auto odstrojim a urobi sa komplet nanovo ako ma byt. Hrdza je svina. :-)

palkur 23.04.2009  09:45

Pol auta

To si kde zohnal? Cumim

tomike 23.04.2009  21:15

« Pol auta

Neuveris, ale tento diel som zohnal v Nitre. Ani neviem od koho, lebo ten diel pan odviezol do BA kde ho vyzdvihla sesternica. Je to ozaj rarita, lebo uz nejde nikde kupit. Mal som stastie.

palkur 04.06.2009  11:52

Cabrio

s tou vyzvou si myslel kolegu Gavlu?:), Ozaj ako stoji s fiatkou, uz sklada?

tomike 04.06.2009  19:15

« Re: Cabrio

Sevas. Ano myslel som Vlada, uz zacina uvazovat o cabriu. Minuly tyzden sme doniesli jeho 500 zo striekania, uz sa sklada. Bude jedna z naj minimalne na SK.

foto liborauta

liborauta 29.07.2009  11:48

Moc pěkné

Tetnto Fiátek byl a je moc pěkný, o dost hežčí než ten náš. Prosím poraďte mi s tím topením, ať nerozebírám půl auta :-)

foto marozKO

marozKO 18.08.2009  09:48

krasne

tak tohle je opravdu nadherny broucek :-) chtel jsem si driv poridit 126ku (na 500 jsem nemel odvahu :)), ale nakonec jsem se rozhodl jinak, couz :). Tyhle auta maj neco do sebe :).. a ta zelena.. parada!! :-) drz si ho a uzivej! :-)

mmx, kolik to jede :-)

tomike 18.08.2009  11:18

« Re: krasne

Dakujem, ako som spominal vyssie v recenzii max. bolo 100km/hod, ale len kratkodobo. Nemal som odvahu a srdce ju takto trapit.

liborauta posielal som ti SZ.

"-- skrytý --" 18.08.2009  21:11

Jooo

Je to krasaveček.Je vidět,že s nim máš docela zajímavý plány,jestli chceš měnit všechny tyhle díly,nebo je jen schraňuješ?
    A ty bílý gumy nemaj chybu.
    K tej barvě,běžová by byla supr,lepší než stávající.Viděl jsem i tmavě modýho v metle a to by byla taky paráda.
    Já taky furt přemejšlim nad barvou,ale zatim jsem se ustálil na tej tmavší šedej metle s černou,možná to ale dopadne na poslední chvíli jinak :-|

tomike 18.08.2009  21:16

« Re: Jooo

Dakujem. Diely neskupujem len tak, casom pojde fifina na celkovy repas. Povodne som chcel zltu, neskor bielu, ale tu dal kamarat na svoju - prave ju dokoncil. Tak bude zrejme ta slonova kost aj ked pri samotnom vybere to bude tazke. Budem vyberat podla origo farieb pre prislusny rok vyroby tak mozno bude nakoniec farba uplne ina.

"-- skrytý --" 18.08.2009  21:32

« Re: Re: Jooo

Tak držim palce při opravách,ať ti to jde snáž než mě.Já nikdy nesvařoval a na miníkovi jsem se to teprve začal učit,ale dneska bych to už zvládl s většim klidem a umem.
        Barva bude určitě dobrá,protože snad až na růžovou bude fiátek vždycky fešák ;-)

foto Sienn

Sienn 08.10.2009  14:11

Fiat 600

Ahoj. Jeden můj známý je ochoten věnovat někomu Fiata 600 z roku 1966 v modré barvě. Je to součást dědictví a nechce to zatím jen dát na sešrotování. Prý je to auto velmi zachovalé a 30 let garážované. Tak kdyby měl někdo zájem, tak se mi ozvěte.

tomike 10.10.2009  17:29

F600

Ahoj. Mam zaujem, bola by skoda dat ho zosrotovat. :-)

"-- skrytý --" 17.03.2010  21:12

wowowoww!!

krasne auticko!:)
    zelam ti vela stastnych kilometrov ;-)

palkur 01.04.2010  10:39

20.3.2010

Nazdar tak uz si ju prevetral?? Ja sa este len chystam prva jazda na STK :))), tu hrdzavu 500 - ku si kde nasiel v akej stodole ???? :)))

tomike 01.04.2010  20:36

« Re: 20.3.2010

Ahoj. Jj, uz som ju bol prevetrat a aj mna caka v aprili STK a EK tak to snad zvladneme. Po tu hrdzavu 500-ku som bol v Ruzomberku, uvidime co s toho bude. ;-)

palkur 07.04.2010  10:14

« Re: Re: 20.3.2010

Cav, uz si ju kupil ???? kolko ich budes robit ? :)))) sak uz mas tolko dielov, ze tri mozes urobit :)))))

"-- skrytý --" 24.03.2011  11:32

Mooc pěkný kousek, ne že to někdy prodáš :-) ;-)

foto Vehiculum

Vehiculum 30.09.2012  08:20

Gratuluju

Gratuluju k velice sympatickemu autu.

foto Dave-11

Dave 11 21.05.2013  17:53

Nááádhera

Nááádhera !

tomike 29.05.2013  21:50

« Re: Nááádhera

Dakujem, musim kupit novu baterku a ide sa jazdit.

foto Ales007

Ales007 13.09.2014  19:59