Volkswagen Golf (2007)

28.9.2007

Úvodem mé rozsáhlé recenze produktu z Wolfsburgu mi dovolte, abych vás všechny pozval do imaginárního světa aut, kde se nehraje na image, kde se nic…

Volkswagen Golf (stealth01)

"-- skrytý --" 28.09.2007  09:03

cuuuuuuuuuus

Ahoj kamo to je nahoda 2GTI za sebou >:D

"-- skrytý --" 28.09.2007  09:05

barva

ta bila je dobra... k te by to chtelo BBSa

OS 28.09.2007  09:08

« Re: barva

no to mas pravdu antracitova BBSa.. neco jako ma edition 30 :yes: jinak good recenze

"-- skrytý --" 28.09.2007  09:28

GTI

Recenze parádní, auto samozřejmě taky :yes: Jenom to chce více fotek, ať se více podíváme ;-)

"-- skrytý --" 28.09.2007  12:18

« Re: GTI

Nezle než se přidat a souhlasit, paráda :yes: , auto i recenze jen přidej ty fotky. Jasných 4x10 >:D

foto rest

rest 28.09.2007  16:42

tak, tak ... fajn recenzia, za 10 B. :yes:

stealth01 28.09.2007  17:41

« Re: GTI

Díky moc ;-) Těch fotek jsem tam nahrál asi 12 a nevím proč, ale ve finále se jich zobrazilo jen šest. Právě jsem se vrátil z výletu, takže to jdu zkusit znovu.

"-- skrytý --" 28.09.2007  09:44

gti

super recenzce, pekne jsem si pocetl, chvalim ze jsi se nebal bile barvy!! samozrejme davam 10!! preju hodne stastnych km a az na tebe bude blikat bila cupra, jsem to ja, mej se

stealth01 28.09.2007  23:00

« Re: gti

No, až mě problikneš, každopádně uhnu stranou. Už jsem měl tu čest se kamarádsky s Cuprou "honit" a neměl jsem moc šancí. ;-) Jinak moc díky za slova chvály.

foto Aischylos

Aischylos 28.09.2007  09:53

Vypadá velice dravě, až nebezpečně... :-) čtivá recenze, jen zkus přidat něco fotek a pusť nás dovnitř.... :-) závidím ti...mrkni na moje... ;-)

"-- skrytý --" 28.09.2007  10:13

Moc pekne

Moc pekne auto, ke GTI ta barva uzasne pasuje. Gratuluju!

PeT-a (RSKa) 28.09.2007  10:49

GTI

Super autu. Převodovku DSG bych bral taky.......určitě si neudělal chybu!Přidej ještě nějaké foto z interieru at se můžem pokochat... ;-) Díky

foto M-U-

Prosím foto

Ale stejně za 10

"-- skrytý --" 28.09.2007  12:35

body

davam 10 bodiku :-) a chce to este vice fotek tohoto krasavce :-)

"-- skrytý --" 28.09.2007  13:51

Potkání?

Nejezdíš někdy přes Hodslavice? Bílé GTi jsem tam asi 2x už viděl a moc jich asi nebude na Moravě. :-)

stealth01 28.09.2007  22:58

« Re: Potkání?

Uf, asi ne, takže asi jich na Moravě musí být více :-)

foto Charger

Charger 18.10.2007  20:54

« Re: Re: Potkání?

a já zas občas vídávám jedno bílé v rožnově pod Radhoštěm :-) (je tam i černé občas a to je taky celkem dobrá barva na GTI) :yes:

"anonym" [195.22.57.XXX] 29.10.2007  07:52

« Re: Re: Re: Potkání?

V Rožnově ho ma syn Bila už jsem ho taky viděl

"-- skrytý --" 28.09.2007  15:13

dělník

že znudění dělníci.Ty asi nejsi dělník?

"-- skrytý --" 28.09.2007  15:38

DSG a zrychlení

DSG v GTI zrychluje rychleji než manual? :-O Já osobně bílou moc nemusím, ale uznávám, že vypadá velmi dobře na tomhle Golfíku :yes: Navíc že jsi do toho šel místo stereotypních černých hodnotím :-)

stealth01 28.09.2007  22:57

« Re: DSG a zrychlení

GTI zrychluje s DSG oficiálně rychleji. Zkusím nahrát video s akcelerací pro představu o práci DSG... ;-)

"-- skrytý --" 29.09.2007  08:07

« Re: Re: DSG a zrychlení

:yes: To by bylo zajímavé :-)

stealth01 29.09.2007  08:42

« Re: Re: Re: DSG a zrychlení

Už to tam je. Zkus najít link pod recenzí. Je to hodně komprimované, takže se omlouvám za "kvalitu"

OS 29.09.2007  09:18

« Re: DSG a zrychlení

jo ale funguje to ;-)

"-- skrytý --" 29.09.2007  09:41

« Re: Re: DSG a zrychlení

Pěkný, fakt rychlovka :yes: Kdyby to tak šlo ještě na 2. stupeň... Ale i tak, paráda :-)

foto Leilla

Leilla 01.10.2007  12:16

« Re: Re: DSG a zrychlení

No oficialne zrychluje s DSG o desetinu rychlejs, ale zatim ve vsech testech dostalo DSG od manualu celkem slusne naprd..l.
        d.

foto Paulie001

Paulie001 28.09.2007  15:45

Gratulace

No myslím, že až tě tady na ostravsku někdy uvidím v zrcátku, tak se Ti budu rychle klidit z cesty. Přece jen to asi pojede lépe než to v čem jezdím já >:D
    A mimochodem, že jsi to kupoval u AUTO Heller jsi určitě neudělal chybu, měli jsme od nich Felicii a nebyl u nich žádný problém, férové jednání.
    opravdu pěkné auto, já bych jen bral jinou barvu

stealth01 28.09.2007  17:46

« Re: Gratulace

Ahoj, no klidit se mi z cesty moc nemusíš, já si Tě nějak objedu >:D Ale vážně, moc na Ostravsku nejezdím, žil jsem tam 25 let a měl jsem v Hellerovi dobré známé. Přístup fakt dobrý :yes:

"-- skrytý --" 28.09.2007  18:06

hodnotenie

Jednoznacne 10 :yes: .Ten predok auta je pekny ale co povies na R32 s diodami v predu na styl Q7

foto Merkur

Merkur 28.09.2007  18:32

« Megane

Na meganu II mám najeto přes 35 tis.km hlavně po městě a palubka mě ani v nejmenším nedrnčí a nevrže.Nic se zřejmě nejí tak horký,jak se uvaří.

stealth01 28.09.2007  22:55

« Re: Megane

Neber to jako narážku na Megane. Já jen, že jsem s ním musel jako se služebním jezdit rok a něco a fakt jsem se divil, že pod volantem je pro vymezení prostoru při přenastavování volantu použit polystyrem. Takový černý, hodně jemný a vrzající. Ale byl to MY2001, takže možná, že teď už to vychytali. Každopádně, pokud jsi se svám Meganem spokojený, tak je to super a přeji mnoho šťastných kilometrů.

"-- skrytý --" 28.09.2007  18:58

Sanka mi spadla............pomoc

sanka mi spadla POMOOC krasne GTIicko aj ta farba je nadherna :yes:

stealth01 28.09.2007  22:56

« Re: Sanka mi spadla............pomoc

Děkuji ;-) Chvíli jsem rozklíčovával, co že Ti to vlastně spadlo :-)

"-- skrytý --" 28.09.2007  23:16

super kočár

Gti se povedlo a blahopřeji k vlastnictví :-) 10b

"-- skrytý --" 29.09.2007  00:51

nie som velky fanusik VW

Patrim mozno skor k tym, co nie su velki fanuskovia VW a nemam ani prilis rad GOLFA V (podla mna sa mu prave naopak hodne nadrzuje v testoch, v zadu je malo miesta na nohy, maly kufor, je drahy a nie az tak kvalitny v polahlivosti).

Ale musim uznat, ze GTI je ina kava. Ma velmi podareny OPTI PACK (hoci klasicky GOLF V sa mi paci menej, ako GOLF IV, tak u GTI je to naopak). Biela sa mi vacsinou nepaci, ale GTI velmi slusi. Ba co viac, ja by som GTI z pohladu ostrych HATCHBACKOV oznacil za KRALA. Naozaj v nom vsetko sedi, je krasne ovladatelny, podvozok ma vynikajuci, riadenie tiez. Motor TFSI je tiez dobre znamy. Naozaj ako si napisal, ani sa az tak nezda, aku ma vlastne silu.

Nejak nemozem dojst na chut tym vykonom nad 210k, urctie nie 220k pri prednokolkach. Nejak su podla mna R32, ST, OPC, MPS premotorizovane. Je to tam uz dost zytocne, to ma nepresvedci nikto. Neustale gumovanie, hrabanie, nicenie pneumatik. Ano, 6.1s z 0 na 100 je sila, ale...

Hned druhy najlepsi v tejto triede za GTI by PRE MNA bol HONDA CIVIC TYPE R. Ma horsi podvozok (v zadu vlecka). Motor je zabavnejsi u CTR, presne ako pises, ze u TFSI je sice krivka tocaku krasne plocha, ale tym padom motor nema az tak zabavne miesto (strasne sa mi paci, ako si to objektivne zhodnotil), ako prave u CTR. Ale zas CTR treba hnat ako zdutu kozu, to je tiez fakt, ide to poriadnejsie az na 5000 ot/min. Ostatne veci su pomerne vyrovnane, CTR je priestornejsi, ale s odkaldacimi priestormi je to malinko horsie. Dizajn u CTR ako exterier, tak interier prilis futuristicky, aj ked mne sa paci. GTI bude ale mat kvalitnejsie materialy... CTR ma sportovejsie sedacky... Proste vsade som pre mna nasiel nieco, kde je o trochu popredu CTR, inde zas GTI. Celkovo je ale GTI podla mna lepsi, ma moznost aj automatu DSG (a tie padla pod volantom, to moze byt fajn, sportovy pocit), ma asi hodne lepsi podvozok, aj ked trosku menej zabavny motor a je z 0-100 pomalsi, ale to nevadi.

Gratulujem k autu, k farbe, k vybornej recenzii, lebo moc dobre vies, co mas a o com pises. Fotky su tiez super.

Takze nech auto sluzi, skoda len, ze je minimalna sanca, aby som Ta na ceste stretol, kedze som zo Slovenska :-)

"-- skrytý --" 30.09.2007  12:40

« Re: nie som velky fanusik VW

R32 je 4x4.... ;-)

"-- skrytý --" 01.10.2007  12:24

« Re: Re: nie som velky fanusik VW

Ano, ak si precitas v prispeckoch tu nizsie, ja viem, ze R32 je 4x4. Ale kedze R32 mas, musis vediet, ze to nie je uplne ono, ako staly pohon 4x4. HLADEX nie je zly system, ale pre mna predsa len viacej na to, aby si pri pomalej jazde niekde nezapadol v snehu atd. atd. Ale z pohladu spravania auta na vyjazde v zakrutach a dynamickeho rozbehu to nie je uplne ono, ako QUATRO, alebo SYMETRICAL AWD (SUBARU). Ano, HALDEX pripaja zadnu napravu pomerne skoro a celkom plynule (az som prekvapeny), ale aj tak to nie je ono... Kto sa viezol v aute s vysokym vykonom s pohonom 4x4 jedneho aj druheho systemu, vie podla mna o com hovorim.

neregistrovaný: "Strobo" [193.179.148.XXX] 09.10.2007  19:40

« Re: nie som velky fanusik VW

civic má horší podvozek? to že máš vzadu "Vlečku" je něco jako když to není auto? Můj osobní názor je, že honda se nedá trumfnout. civic je, vždy byl a doufám že bude božský. kvalita podvozku je podle mého názoru přesně taková, aby zvládala motor. vyvážená!! kvalita zpracování je na daleko vyšší úrovni. GTI je nafouklá evropská bublina. Věřte mi. prodávám VW!

neregistrovaný: "Daves" [213.192.4.XXX] 12.11.2007  18:10

« Re: Re: nie som velky fanusik VW

S tou kvalitou napr interieru to nemyslis u CTR vazne?A Honda se neda trumfnout? >:DPodivej se co nabizi Renault,Opel,Ford...atd v teto tride.Jsi k smichu.Chvilku byla na spici,ale to je pryc ;-)Patri mezi nejlepsi,ale nejlepsi neni... :-!

OS 29.09.2007  08:35

Hothatche

Az bude dalsi sraz tak musis taky prijet. Golf GTI s nama jeste nidky nejel. Koukni na fotky v mem profilu at vis o cem je rec ;-)

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 29.09.2007  21:10

White power

Bílá teď neskutečně frčí a na GTI je fakt nádherná. Auto je skvělý máš perfektně napsanou recenzi nelze jinak než za 10b.

"-- skrytý --" 29.09.2007  23:03

Výborná recenze

Skvěle napsané, super, kdybych mohl hodnotit jednoznačně 10!!!

"-- skrytý --" 30.09.2007  00:21

Chlape, máš moje veľké sympatie, najmä za úvod recenzie. Povedal si to fakt moc pekne :-) K recenzií: Recenzia - neviem či som vôbec niekde takú čítal a ak aj hej, tak ich moc nebolo :-), fotky - moc dobré, no a auto. VW - éno, patrím k ľuďom zanieteným proti tejto značke. Prečo? To už som vysvetloval aspoň 100x. Je to mnoho faktorov, kde hlavnú rolu hrá predraženosť... Ale to je nepodstatné. Keď sa fakt na auto pozriem z nadhľadu - ako si chcel, tak je to super vozidlo.Motor je určite super, podvozok tiež, dizajn - každému sa páči niečo iné, ale neviem si nevšimnúť tých chybiek od Vw a tak za auto len9. Inak SUPER

"-- skrytý --" 30.09.2007  13:26

« Re: 10

Ja tiez nie som velky fanusik VW a ani GOLFA, klasicky GOLF V sa mi prilis nepaci a asi mam podobny nazor ako Ty. Viezol si sa ale dlhsie, alebo hlavne soferoval si GLOF V GTI (ja som mal moznost ten 147kW, ten 169 kW este nie, ale podla mna to uz bude tiez prilis velkyvykon)? Podla mna by si musel potom ako ja dat autu 10, aj ked obaja nemame VW prilis radi... To auto je fakt podarene, o mnoho lepsie, ako napr. GOLF IV GTI, toto sa im proste podarilo, chlapcom z WOLFSBURGU :yes:

neregistrovaný: "em.tom" [213.155.227.XXX] 30.09.2007  10:46

Pěkná recenze, opravdu!

Gratuluju! Nejen k pěknému a dorbému autu (takových je tady k vidění celkm dost), ale hlavně k perfektně napsané recenzi (takových je tady podstatně míň). Konečně jedna z recenzí, které jsem dočetl dokonce a můžu říct, že je bez chyb, a poutavá. Ještě jedna gratulace a přání mnoha šťastných a spokojených kilometrl bez nehod.

neregistrovaný: "em.tom" [213.155.227.XXX] 30.09.2007  10:47

Pěkná recenze, opravdu!

Gratuluju! Nejen k pěknému a dobrému autu (takových je tady k vidění celkm dost), ale hlavně k perfektně napsané recenzi (takových je tady už podstatně míň). Konečně jedna z recenzí, které jsem dočetl dokonce a můžu říct, že je bez chyb, a poutavá. Ještě jedna gratulace a přání mnoha šťastných a spokojených kilometrl bez nehod.

PeT-a (RSKa) 30.09.2007  13:44

« Re: Pěkná recenze, opravdu!

přesně!!Fakt super.....hlavně to DSG.A ta Barva je taky asi nejlepší k GTI......a fotky jsou opravdu nadherne!!

"anonym" [85.70.104.XXX] 30.09.2007  14:29

k DSG

Má DSG v GTI taky launch control??? Připadně jestli už si to zkoušel?

stealth01 01.10.2007  07:02

« Re: k DSG

Tak přiznám se, že na "launch control" jsem se ptal prodejce a ten mi odpověděl, že tam je. Pravdou taky je, že v návodu o něm není zmínka. Každopádně dle instrukcí prodejce při plném rozjezdu skutečně auto "nehrabe" a výkon se jaksi plynuleji přenáší na vozovku. Když někdy jedu v režimu D a neúmyslně přidám více (jezdím ještě služebím, kde se dávkuje plyn trochu více ;-) ), tak to auto skutečně prohrábne.

Dandy.TT 10.10.2007  21:33

« Re: Re: k DSG

Launch control by měl fungovat v režimu S (sport) asi takhle: Levou nohou sešlápneš brzdu, pravou dáš plnej (motor by se měl vytočit zhruba do 3000 ot./min.) a pak stačí jen pustit brzdu a auto by mělo vystřelit... Jestli to někdy zkusíš tak pak dej vědět jak to šlape. Celkem by mě to zajímalo. Díky tomu by mělo bejt kratší i to zrychlení oproti manuálu...

Jinak fakt moc pěkná recenze a auto, přesně o takovym (bílym) sem taky uvažoval 10b.

"anonym" [86.83.106.XXX] 30.09.2007  18:33

Barva a tak vůbec

Jakožto příznivce "nenápadných bestií" musím gratulovat k výběru. Recenze je moc hezká a auto jakbysmet. Bílá barva je to nejlepší řešení, už proto, že krásně kontrastuje s červenou linkou na mřížce chladiče. Interiér je klasika Golf, jen mě trochu děsí to množství svítících čudlíků. Mohli by vymyslet třeba režim "neotravuj", kde by 70% prostě zhaslo. Hodně mě přehvapilo DSG - to jsem fakt nečekal. Nedočtl jsem se a nebo přehlédl, zda má uzamykatelný diferenciál. A škoda že to není čtyřkolka (a nebo je?). Jinak 10b a užívej jízdy ;-)

"-- skrytý --" 30.09.2007  18:34

« Re: Barva a tak vůbec

To jsem byl já. Zapoměl jsem se přihlásit. ;-\

"-- skrytý --" 01.10.2007  02:20

« Re: Re: Barva a tak vůbec

GTI nie 4x4, vobec, je to cista prednokolka (ale tomuto 147kW GTI to vobec nevadi, velmi pekne prenasa vykon na vozovku aj cez prednokolku).
        Jediny GOLF V, ktory ma 4x4 je R32 (atmosefericky 3.2l motor 250k). Aj to nie je staly pohon 4x4, ale prednokolka s pripajatelnym pohon zadnych kolies (proste 4MOTION s vyuzitim znamej lamelovej trecej spojky HALDEX).

"-- skrytý --" 01.10.2007  11:21

« Re: Re: Re: Barva a tak vůbec

Díky za info :-)

stealth01 01.10.2007  07:08

« Re: Barva a tak vůbec

Ahoj, děkuji :-) Ono, ten režim "neotravuj" tam skutečně je, tak jak jsem psal v recenzi: "Dokonce, pokud chcete, můžete nechat v noci svítit jen ručičky přístrojů a celé podsvícení zhasnout." Auto není čtyřkolka a ani nemá uzamykatelný diferenciál. Hezký den

"-- skrytý --" 01.10.2007  11:21

« Re: Re: Barva a tak vůbec

Super. Díky :-)

foto Leilla

Leilla 01.10.2007  07:28

odvaha

Jo, presne takhle sem si ho predstavoval, kdyz to este byl kandidat na myho mazlika. Dneska bych volil urcite manual, jako druhy auto mam A3 TDI v DSG a musim rict, ze vetsinu casu se mi po manualu stejska. Prerazeni trva nekdy fakt dlouho a automaticky rezim se mi nelibi uz vubec. Ale uznavam, ze rozdil 60 koni muze zmenit chovani prevodovky.
    Kazdopadne ta bila je uzasna, odvazna, cista a krasne na ni vyniknou ty doplnky, ktery odlisujou GTI od zbytku. Tak hodne stastnejch kilometru a snad se nepotkame na silnici, byla by to bitva :-)
    d.

jmurjr (H22A7) 01.10.2007  10:58

klobuk dolu

recenzia je perfektna, davam za nu 10, za fotky tiez a o tom kolko bude za auto ani nerozmyslam (ta biela je ozaj pekna). celkovo teda 10 a davam tip na dobru recenziu. :yes:

"-- skrytý --" 01.10.2007  11:59

Pro kluky kterí již tenkrát byli muži..

..jak hlásá povedená reklama ;-) Golfu GTI

toto auto je bezesporu legendou a myslím že jeho poslední provedení je jedno z nejzdařilejších, samozřejmě po klasice z let 80tých a tak mi nezbývá než ohodnotit excelentně napsanou recenzi (dávám 10b) a tiše závidět... :-)

"-- skrytý --" 01.10.2007  13:44

pekne vozitko

kolega si to na jare take poridil docela to upaluje :yes: ale myslim ze ma nejakou serii se silnejsim motorem nebo co rikal :-O

"-- skrytý --" 01.10.2007  14:35

« Re: pekne vozitko

To je ta GTI EDITION 30 so 169KW motorom oproti standartnym 147kW pre GTI

"-- skrytý --" 01.10.2007  14:38

« Re: pekne vozitko

jj asi mas pravdu. ma to par odlisnosti

foto stanci269

stanci269 01.10.2007  22:41

Farba

Pekne vozitko ;-) za 10 + 1 za farbu :yes:

OS 01.10.2007  22:53

« Re: Farba

jj z barvy nemuzu, koukam na to kazdej den fakt super :yes:

foto Pribina

Pribina 02.10.2007  09:07

GTI

Koncernova auta moc nemusim, ale je par vyjimek a mezi ne patri i Golf GTI, ode mne za 10 :yes:

Poustnik 02.10.2007  18:20

Moc se mi líbí silné stránky,

je to tak hezky žensky stručné, chlap tady vymýšlí květnaté věty, aby to ostatním přiblížil a žena řekne jen mrštné a je to jasné. Mimochodem, mám pocit, že moje žena na plyn dupe s daleko větší vervou než já, ale to je dané tím, že když spěchá tak spěchá. Já pořád myslím na spotřebu a abych s ostatními ve voze moc neházel.... :-) :-)

foto elpe69

elpe69 02.10.2007  20:48

Plný počet

Paráda :yes: K auti není co dodat, prostě skvělej kus auta. Ta bíla je super, na GTI krásně vyniká ;-)

"anonym" [88.103.137.XXX] 03.10.2007  20:21

Volant

Zkoušel jsi příplatková volant v Audi S3? ;-)
    Jinak moc pěkná recenze, a část "o mně" :yes:

stealth01 10.10.2007  06:31

« Re: Volant

Zatím ne, ale kamarád mě teďka láká do nové S5, tak uvidíme. ;-)

foto Onyx

Onyx 03.10.2007  22:51

GTI

Proste ikona. Vyborny auto, vybornej motor, vyborna recenze a ta recenze me celkem dostala. Keichi v evropsky predokolce? To se moc casto nevidi. :yes: Presvedcivejch 10!

foto butHa

butHa 04.10.2007  18:39

gti forever

biele gti je vazne podarene, hlavne tato posledna generacia, u mna za 10, vsetko ;-)

stealth01 10.10.2007  06:30

« Re: gti forever

Děkuji moc, budu se snažit přidat další fotky a rozšířit recenzi.

"-- skrytý --" 06.10.2007  17:19

:o))

kdybych měl finance,má volba by byla stejná!!

neregistrovaný: "wl" [89.173.159.XXX] 07.10.2007  12:18

xenony

GTI nema v zakladnej vybave xenony?? :-O

stealth01 10.10.2007  06:29

« Re: xenony

Bohužel ne. Je zajímavé, že do více kompromisní Octavie RS je dali. Možná, že jsem za tu cenu čekal i polokožené sedačky (což opět Octavia RS má). :-)

"-- skrytý --" 09.10.2007  19:57

gti- nafouklá evropská bublina

osobně si myslím, že v tonhle segmentu je daleko lepší potenciál. civic (Type R) patří mezi nejlepší to, co jsem řídil. vyvážený výkon, kterému odpovídají brzdy a hlavně podvozek, i když jak někteří píšou má "jenom" vlečku! děkuji za vlečku, protože paráda a paráda. ale stejně, nejdůležitější element je potenciál a umění řidiče. můžu mít gti, nebo type r ale to ještě neznamená, že jsem king. samozřejmě záleží na vlastnostech auta, ale nejdůležitější je řidič. jo a ještě k "pověstné" kvalitě vw. je příšerná. každému dopuručuji si sednout do nějakého 4 roky starého japonce a uvidíte a uslyšíte, v čem je rozdíl.

tady se chválí plasty a tapecírunk, ale o tom to vůbec není. já nechápu, co vlastně s tím plastem na přístrojovce lidi mají. to si o něj olyzujou jazyk? nebo na něm spí? já na palubovku šáhnu tak 2x do týdne- když ji čistím od prachu. a kdyby tam bylo prkno- je mi to úplně u zadele- hlavně, když to NEVRŽE!!

gti je jak říkám bublina. na západě od evropy a na východ od evropy se gti kupujou mladým slečinkám okolo 16-ti let. nebo puberťákům. tady se sním chlubí kdejaký strejda, kterej když má poslat ručku otáčkoměru do červenýho, tak si už představuje ty servisní náklady.

žrát olej - cca 1l na 10 000 km tomu říkáte zázrak techniky?

jo a pro pořádek... už 6let prodávám VW

stealth01 10.10.2007  06:26

Děkuji, taky názor.

Jen pár poznámek. Nikdy jsem necítil takový dojem kvality, jako je tomu u tohoto golfu. Japonská auta tu kvalitu bohužel nevzbuzují (alespoň ne v interiéru). Sám jsem byl milovníkem japonských aut, ale teď bych si na trhu moc nevybral (možná Lexus).

Ke kvalitě. Ono to je těžké. Podle čeho se orientovat? Pokud se budu orientovat podle TUV, tak třeba Golf je kvalitnější než Civic. Nelze nic, jen jít podle referencí. A koho jsem se z okruhu svých blízkých i dalekých známých zeptal, ten odpověděl, že má s VW nejlepší zkušenosti. Já jsem to auto nevymyslel, já mohu jen německým konstruktérům věřit (nic jiného mi nezbývá).
      A ještě jedna malá poznámka. Kvůli dobrému podvozku jsem si v minulosti koupil Mazdu3. Za první dva měsíce měla tři vážné poruchy. Ta první po tisícovce kilometrů - auto na odtah - závada v motoru.

Kvalitu plastů dávám po jízdnách vlastnostech a motoru na velmi významné místo. To přece není o doteku, ale o pocitu z řízení. Neříkej mi, že Ti bude jedno, když budeš mít volant z plastu, ze kterého se vyrábí volanty malým dětem...

Ad olej: protože jsem byl milovníkem japonských aut (ještě jednou BYL), tak jsem svého vlastního otce přesvědčil, ať si koupí Subaru Forester v turbu. Koupil a na 10 000km doléval 1,5l oleje (takže ne zázrak techniky, ale normální stav u aut s turbem).

To, že prodáváš 6 let VW je chvályhodné, ale proč to sem vlastně píšeš (jakou to informační hodnotu)?

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 12.10.2007  12:26

« Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

Proč prodáváš VW když je pak pomlouváš? To zákazníkům lžeš?
        Radši si srovnej co chceš vlastně napsat než něco vyplodíš :-)

neregistrovaný: "strobo+" [193.179.148.XXX] 29.10.2007  21:36

« Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

napsla jsem že prodávám auta, proto, že na rozdíl od drtivý většiny tady těch odborníků mám projetý skoro všechno, co se dá projet. protože když se představí mový model, tak se dávají k němu adekvátní konkurenti. ne vždy - samozřejmě. to aby se prodejci naučili, že to, co prodáváš, je to nejlepší :-)

já netvrdím, že to auto je pro mě úplný šrot a že vw je úplný * :-) jenom prostě mám svůj názor ... možná umocněný tím, co jsem řídil na silnicích a taky co jsem řídil v americe.

vrchol kvality - a to si tady říkejte co chcete jsou japonský vozy.

když pojedete náhodou na exkurzi do výrobního závodu VW, nebo hlavně škoda a uvidíte tam ty hromady pátých dveří, který jsou prožraný korozí, tak se Vám možná trochu rozjasní. nebojím se to říci, že většina z Vás tady jsou velcí odborníci a když máme potom trénink jízdy na okruhu, tak se ukáže, kdo co umí ... :-) 98% je v *. do slova a do písmene. proto jsem psal, kolik let prodávam ty koncernový skládačky.

plasty, plasty. plasty... musím se zase smát. když si sedneš do corvety, nebo nedej bože do vipera... tam se podívej co je to plast. a myslím si, že nikdo po jízdě ani necekne o nějakým přiblblým plastu... !!! navíc, když jedu dom třeba a4 nebo i a6 tak se někdy divím, jak to můžem prodat!!! ty Vaše kvalitní plasty.

servis ... to je kapitola sama o sobě. kdo v tom nedělá, tak zase to můžu říci upřímně a bodře ... víte prd.
        proč jsou motory , kam se ten zázračný long life :-) olej musí lít jako do ... ?? asi kvůli záruce a výdělku servisu, ne ...?! když se dělal rozbor přes čvut praha těhle supr olejů, tak se jasně ukázalo, že je to jenom marketing tahák bossů od vw.
        a dál se o tom nebavím, protože tady se kacíři posílaj na hranici ... nebo za hranice?! :-)

jak říkám, ať žije onda! lexa! finity! majda! hnisan!

jo a ještě... práce mě baví... jenom víc a houšť... :-)

stealth01 30.10.2007  05:38

« Re: Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

Já teda nevím, v čem jsi jezdil, ale když já se posadím do interiéru německého auta (a teď nemyslím Ford - tam je kvalita provedení velmi nízká), tak jsem vždy v tak trochu jiném světě.
          Připadáš mi spíše jako třináctiletý fanda japonských aut, než člověk, který se zabývá prodejem německých aut.
          Vlastně je to jedno, mám se snad stydět zato, že jsem si koupil německé auto a nedal přednost Hondě? Mám být terčem posměchu proto, že jsem maximálně spokojený a nadšený z té kvality, která z toho vozu dýchá?
          A ještě jedna věc, všechny auta o kterých zde píšeme jsou drsně kompromisní. Nemysli si, že Honda nebo Mazda používá výrazně dražší materiály. Vše je to kompromis, aby se zákazníkovi nabídla rozumná cena a neplatil miliony za materiály jako Titan, Karbon apod. Přístup a zodpovědnost ke kvalitě jsou u německých i japonských automobilek víceméně stejné.
          Já neobhajuji ani němce ani japonce. Je to můj výběr a jsem maximálně šťastný, že jsem se rozhodl pro Volkswagen a už u německých aut asi zůstanu. Má bývalá Octavia RS měla najeto 126000 a bez jediné poruchy. Současné GTI má sice jen 21000, ale jede fantasticky bez sebemenších náznaků vrzání nebo technických problémů.
          A s tím prodejcem VW... Pls změň místo, prodávej Nissany a uvidíš, jak se Ti uleví.

"-- skrytý --" 30.10.2007  10:37

« Re: gti- nafouklá evropská bublina

ja jsem si teda nevsimnul ze by japonci meli nejaky krasny interiery bez plastu, japonsky auta az na vyjimku jsou osklivy a vypadaj levne :-)

neregistrovaný: "strobo ++" [193.179.148.XXX] 30.10.2007  16:45

« Re: Re: Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

nejsem zastánce jenom japonských aut. jsem zastánce kvality. a taky vím do jaké kategorie gti patří. a taky vím, že honda není všechno. jenom říkám, že gti je pro mě nafouklá evropská bublina. můj názor. nemusí se Ti líbit, ale to je asi jediný co s tím uděláš. a já taky. koupil jsi si pěkný auto. o tom žádná. taky je pěkně drahý, jako každý hot hatch.

stydět se za to rozhodně nemusíš a ani nebudeš. :-)

změnit místo... když jsem prodával japonské vozy, tak to byl prodej. dnes je to většinou o servise. o náhradních dílech, o kulancích, a také o tom, že máš nějaký lidi, musíš jim dát výplatu, máš splátky úvěru...

kdyby podmínky na prodeji japonských vozů byli takové, jako na němcích, tak mám pořád na firmě logo honda, nebo nissan, nebo mazda, nebo cokoliv jiného.

ještě jednu kacířskou větičku... měl jsem možnost projet mégana sport . a měl připlacenej diferenciál. a byl tvrdej jako žula. a měl najeto 18 000km. a můj pocit? extra třída!! a na okruhu jsem udělal právě gti. :-) ale problém je v tom, že v tom gti seděl lempl. kdybych já měl gti a on mégana, tak je to zase naopak. protože nejdůležitější je řidič. to už jsem ale psal.

hele, jestli se Ti splmil sen, tak je to paráda. po octávii rs chápu, že jseš v 7 nebi .. :-)

hodně bezpečných km... a co nejmíň servisu

neregistrovaný: "strobo +++" [193.179.148.XXX] 30.10.2007  16:45

« Re: Re: Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

stydět se za to rozhodně nemusíš a ani nebudeš. :-)

hodně bezpečných km... a co nejmíň servisu

stealth01 31.10.2007  05:55

« Re: Re: Re: Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

No ono to vypadá, že jsem měl Octavii RS a pak GTI. Není tomu tak. Mám rád kouzlo japonských vozů, proto jsem si koupil Mazdu3, ale jak jsem psal. Po třech závažných poruchách v průběhu dvou měsíců jsem ji vrátil. Hodně zkušeností mám také se svou srdeční záležitostí - se Subaru. Subaru si na mou radu koupil otec a je s ním spokojený, ale mě by prostě už takováto auta jako Forester Turbo nevyhovovala a to právě pojetím interiéru. Chtěl jsem si koupit původně Legacy, ale jelikož jsem se při své výšce do něj nevešel a jelikož jsem vyzkoušel GTI, tak jsem si vybral právě toto. Zkušenosti s Meganem RS nemám, určitě úžasné hot hatch, ale mám zkušenosti z Nissanu 350Z, Nissanu Skyline, Subaru Imprezy STi, Lotusu Elise nebo žlutého Ferrari F430 (touto cestou musím poděkovat Jirkovi V. za občasné zapůjčení). Finálně jsem ale nejšťastnější za volantem GTI. Možná narušená psychika, ale je to tak :-)

neregistrovaný: "strobo ++++" [193.179.148.XXX] 31.10.2007  21:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

tak podívejme na panáčka...

dneska je nádherný článek na i-dnes o nissanu gt-r ... tokio. paráda. člověk musí smeknout. cena prý 80 000 dolarů. aspoň se svést... :-)hlavně konec článku ... o kvalitě:-)

pak je tam ještě o nové mazdě 6 .. taky pěkný článek. škoda že mají slabý motory. v půlce článku zase věta o kvalitě... :-)

dělám si už z toho srandu ... :-)

no, ale ... je vidět, že už si novináři dávaj bacha o nějakým srovnávání kvality... to dřív nebylo!

říkáš lotus elise . angličan. no prý je tam dneska akcionář od protonu. a taky prý něco dělaj pro opel saab a vauxhall. je to hodně lehký auto.. ale lotuse jsem ještě nejel.

subaru taky můžu... jeden můj kamarád nechápe, proč tolik básním o právě forestovi turbíně... já nevim, nějak můžu takový auta, co nevypadaj a ... :-)

no, každej fanoušek do aut je narušenej. já jsem prý devil ...s b místo v ... jak říká moje sladká polovička.

a taky přiznávám, že občas spíše kritizuju, než abych snil, jako když jsem byl puberťák a byl hotovej z hondy s2000... potom zjistím podobnou věc... že se prostě do ní nevejdu...

ale ten motor.... :-) hondofil :-) radši končím

neregistrovaný: "Honza_LLL" [88.102.32.XXX] 10.10.2007  20:45

Pěkná ptákovina ;-\

"-- skrytý --" 11.10.2007  03:14

« Re: gti- nafouklá evropská bublina

Ja som velky fanusik HONDY a aj CTR, ale VW GLOF V GTI si myslim, ze je podareny. Ja neviem, proste je super, naozaj sa na tom paradne jazdi, bez zbytocneho hrabania... Suhlasim tak maximalne s tym, ze VW nema prilis velku spolahlivost (iste, ked ma clovek smolu, pokazi sa sa aj JAPONEC).

neregistrovaný: "tntnn" [213.168.177.XXX] 12.10.2007  15:04

« Re: gti- nafouklá evropská bublina

Já myslím, že když to vezmu naprosto objektivně, tak zpracování a kvalita materiálů je u hondy horší. Stačí se podívat na kvalitu platů a použitých materiálů. Stačí se podívat na řešení spojů na plechách, které jsou u hondy je hrubě přebroušené a zaplácnuté nějákým tmelem. VW má sváry laserové a spoje (hrany plechů) nejsou vidět nebo jsou zakryté. Samozřejmě, že to samo o sobě neznamené, že je honda špatná nebo že hůře jezdí, ale když budu hodnotit "stattickou" kvalitu, tak je to jasné. Co se týká jízdních vlastností, tak je R type dost prkený a na horších povrchách oskakuje, tím pádem nedrží stopu, což GTi nedělá nebo mnohem méně. Motor je otázka názoru, ale TFSi nezhodně není horší... Když to shrnu, tak nevidím moc důvodů proč by měla honda v něčem převišovat VW, kromě subjektivního zastávání se jedné značky v neprospěch druhé, kterou nemám rád...

"-- skrytý --" 15.10.2007  14:10

« Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

Tak zas stopu lepsie drzi HONDA, napriek tomu, ze trochu odskakuje zadna naprava. Ma neuveritelne neutralny podvozok. Ziadne hrave tancovanie zadkom, ako CTR 7G. GTI ma ale podvozok zas prijemnejsi. A HONDA ma motor znacne lepsi. Takzo porovnavat TURBO s atmosferakom, ale proste ta zabava s motorm CTR je daleko, daleko vyssia, ako GTI.
        ALe aj tak by som stale GTi hodnotil o nieco vyssie, ako CTR, ale len o malo :-)

stealth01 15.10.2007  15:20

« Re: Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

Ahoj, děkuji za příspěvek. Je z něj poznat, že jsou mezi námi lidé, kteří se v autech vyznají a nenávist k jedné značce je nezaslepí natolik, že po ni budou jen plivat.

"-- skrytý --" 16.10.2007  21:59

« Re: Re: Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

V pohode... Sem tam sa tu najdu ludia, co pod anonymnymi loginmi si vylievaju svoje problemy. utocia a casto z nepodlozenymi faktami, nevyskusanymi... Ale inak fajn :-)

"-- skrytý --" 16.10.2007  22:11

« Re: Re: Re: Re: Re: gti- nafouklá evropská bublina

Tak třeba šéf má Toyotu Corollu tuším rok 2004 nebo 2005 a ta palubovka je otřesná, Pořád mu někde něco nelícuje a v servisu to nejsou schopní dát dohromady! Nechápu kde přišel na to že motor 1,6 16V od VW je nekvalitní a kazí se, to stejný Octavia II. Když jsem se ho ptal kam na to chodí, tak říkal že má info od kámoše který se živí jako mechanik... Tak fakt nevím, ale z okruhu známých co mají ať Škodyvky nebo VW od nikoho jsem neslyšel křivý slovo. Že by měli všichni štěstí na dobrý kousky? A zpět k té palubovce, ta co má otec ve fabii je o třídu výš než ta v corolle, to je fakt hrůza... Toť můj názor, japonce mám rád ale Toyota má u mě dveře zavřený, už jen kvůli servisům v Brně, všechny stojí za prd...

"-- skrytý --" 30.10.2007  19:15

Type-R a GTI. Mudrc! :no:

"anonym" [213.192.8.XXX] 09.10.2007  23:26

Skvělé

Skvělé auto a skvělá recenze. Moc odvážných by si do bílé barvy netrouflo jít, ale na GTi vypadá nádherně. S těmi překrásnými koly je to snové auto. Již delší dobu sbírám odvahu vyměnit Romstera za GTi poslední generace. Přeji spousty kilometrů bez nehod :yes: :yes: :yes:

stealth01 10.10.2007  06:27

« Re: Skvělé

Děkuji moc, taky přeji spousty skvěle prožitých kilometrů. ;-)

neregistrovaný: "Petr350Z" [82.208.51.XXX] 12.10.2007  20:58

Zdravim sousede!

Moc hezky napsany clanek, fakt pekny !! Vzhledem, ze parkuji hned vedle, tak auto znam dobre ;-) Preji at slouzi a hodne stastnych a prijemne uzitych ujetych kilometru!! ;-) ;-)

stealth01 12.10.2007  21:35

« ;-)

Taky zdravím ;-)

Tak jsem si říkal, jaká je to velká náhoda, že se zde objeví soused, který parkuje vedle, ale pak jsem si uvědomil, že člověk s tak vytříbeným vkusem na auta (před rokem Alfa Romeo, teď Nissan 350Z) musí asi taky brouzdat na tomto skvělém serveru. :-)

No přeji taktéž spoustu kilometrů s úsměvem od ucha k uchu a není problém se někdy setkat a projet se ;-)

neregistrovaný: "Petr350Z" [82.208.51.XXX] 12.10.2007  23:44

Ono bilych GTIcek nejezdi tak moc, takze mne to zaujalo, bylo mi to povedome, kdyz mam toto auto na ocich kazdy den ;-) Na tento server chodim casto, jako vasnivy nadsenec rychlych plechovych milacku by to bylo divne, kdybych sem nezavital ;-)

Kdybych vedel jak pekne pises o autech , uz davno bych dal rec ;-) a svezeni plati oboustranne...

P.S: Pokud vim, pred 3 lety jsme shodne "drazdili" octavii RS, ze? ;-) no, je mi jasne, ze GTI je velky skok vpred, ale ja na RSko vzpominam dodnes rad,...

neregistrovaný: "GTIhumus" [84.114.9.XXX] 14.10.2007  13:20

otras

FUj, otras a nuda. Typicka koncernova sracka. Navyse dovezena z bazaru. Celkovo koncernove auta su viac v servise ako na ceste, takze tipujem, ze az sa ti ta popelnica rozpadne a servis bude ziadat fakturu za opravu vyssiu ako tych par euro od bazaru.....skoncis pri Mazde alebo Honde ;-) ;-)

stealth01 14.10.2007  17:26

« Re: otras

Děkuji za reakci. Bohudík jsem auto nemusel kupovat v bazaru, pak bych mohl mít strach o spolehlivost, ale zatím jsem více než spokojený. Hezký den.
      BTW: jseš fakt IN a COOL :yes: ;-)

"-- skrytý --" 14.10.2007  18:56

« Re: Re: otras

GTIhumus... to je něco jako golfkiller v mé diskusi...muhehehehe :-!

neregistrovaný: "zachy" [192.193.245.XXX] 22.10.2007  14:11

« Re: otras

:-) ani se mi nechce verit ze takovejhle nesmysl nekdo rekne.
      na Mazde nebo Honde >:D
      to jsou takovy ty chytraci co chtej bejt za kazdou cenu odliseny a ani trochu nevedi proc. kdyz maj vsichni Nokie oni maji Sagem a vsechny otravujou kecama jakej je to skvelej telefon,ikdyz to neni pravda a hlavne to nikoho nezajima.
      jezdi si Hondou,jestli chces bejt hodne kůůůl tak si kup verzi s volantem v pravo a neotravuj tady diskuzi na urovni.

neregistrovaný: "S3 8P MTM" [213.192.4.XXX] 22.10.2007  14:55

« Re: otras

Dost výstižně, tak to mám rád :-)

neregistrovaný: "S3 8P MTM" [213.192.4.XXX] 15.10.2007  08:35

Proč?

Fajn auto, ale proč sakra jen na 17" a bez bixenonů? Máme doma jednoho, jezdí s ním žena. Nikdy nevzal víc než 3 deci oleje mezi intervaly výměny.

stealth01 15.10.2007  11:35

« Re: Proč?

Zrovna tak se můžu zeptat. Na co mi jsou bixenony? K čemu jsou dobré, když nejezdím ve tmě nebo jen velmi sporadicky. Na normální ježdění mám jiné auto, se kterým jezdím celoročně, ale na pěkný podzimní den prostě vyjedu z garáže s GTI. Takže mně jsou bixenony totálně nanic. A 18" kola? Hmm, to už je složitější, chtěl jsem nějaký rozumný kompromis mezi heboučkým svezením a dobrými jízdními vlastnostmi v zatáčkách. Možná, že jsem měl jít do 18" kol a možná do nich i půjdu. Už jsem si zjistil cenu za sadu 18" v antracitové barvě. No a s tím olejem. Já jsem ho doléval, i když jsem nemusel. Měrka ukazovala po nějakém čase trochu méně, tak jsem raději dolil. V servisu se divili, proč chci olej, když mi nesvítí žádná kontrolka. Řekl jsem jim, že chci mít své auto pod maximální kontrolou.

neregistrovaný: "S3 8P MTM" [213.192.4.XXX] 15.10.2007  19:34

« Re: Re: Proč?

Odpověď? "THE LOOK"! Bixenony nejenže jsou super v noci, ale vypadají cool a solidně vyklízejí rychlý pruh. Na své S3 mám dokonce natáčecí, to je teprve noční pohoda :-!
        Moje manželka má na GTI dvoudílné 19" OZ a KW podvozek (auto je suprově na zemi), ale já taky spíš řeším kompromis na cesty. Navíc na S3 menší kola nedám >:-[]
        Každopádně se mi Tvé auto (jinak) líbí. Sám mám S3 bílou na příplatkových kolech s černým paketem exclusive a s interiérem černobílá alcantara/kůže, takže cítím jistou sounáležitost a to nemyslím jen koncernovou :yes:

neregistrovaný: "S3 P8 MTM" [213.192.4.XXX] 15.10.2007  20:04

« Re: Re: Proč?

Ještě něco, proč se okrádáš jezdit s takovým fešákem denně? Jednou budeš litovat, tohla auto mně 2 roky, než propadlo hlavě domácnosti >:D , denně vozilo a dělalo mi radost. De fakto, kdybych s ním nechtěl udělat radost své milované, jezdím s ním dodnes. Navíc bych ho ani nikomu cizímu neprodal. Každý km byl tak zábavný a v jinak otravném dni mi vždy udělal příjemnou chvilku :-!
        BTW, na ty chudáky, kteří prudí, kašli. My víme, o čem GTI je. Navíc tyhle navážky a pomluvy jsou typické závistlivé kecy chudáků bez peněz, kteří sní o tom, že si jednou za stavební spoření koupí starou imprezu a s ní i shnijí. Prostě lůza ;-)

"-- skrytý --" 15.10.2007  12:15

Divný

mrkní na audi A4 - Libor Zezulka,má usebe v profilu tvoje auto :no:

neregistrovaný: "Wolfa Jasan" [195.160.253.XXX] 17.10.2007  09:49

Zaludek ...

a nedelaji se v tom GTI obcas zaludecni potize???

mela bych strach :-)

Wolfa

stealth01 17.10.2007  12:02

« Re: Zaludek ...

No to určitě nedělají ;-) Zas takový tlak do sedadla těch 200 koní nedělá. Kde se mi teda dělalo špatně byl upravený Lotus Elise a 800 koňová bestie Nissan Skyline GT-R.
      V GTI je svezení příjemně zatahující, ale žaludek nezvedající :-)

neregistrovaný: "Wolfa Jasan" [195.160.253.XXX] 17.10.2007  13:39

Test drive ...

ja tedy "nesedela" ani na 200 konich :-) natoz 800 .. fiha

jezdite nekdy na srazy VW?

zkusebni jizdy asi nedelate ze? :-)

stealth01 25.10.2007  21:13

« Re: Test drive ...

Na srazy VW nejezdím, ale není pro mě problém si udělat čas. Rád se potkám s lidmi, kteří své auto berou jako druhou lásku :-) Jen mám trochu strach z některých "volkswagenistů" - ne snad fyzicky >:D ale spíše z jejich mozkové kapacity. Hodně často se mi stává, že když někdo na silnici "prasí", tak je to někdo s VW.
      Co se týče zkušební jízdy - no možná bych mohl udělat výjimku ;-)

"-- skrytý --" 05.11.2007  22:02

« Re: Re: Test drive ...

hej,to dela ten golf nebo ta bila- jaktoze nemam taky takovyhle prispevky ;-) :yes: ?

"-- skrytý --" 18.10.2007  10:20

s3

proc si sem nedas taky auto, bila s3 je moc pekny auto, mas uz predelanou jednotku?

neregistrovaný: "S3 8P MTM" [212.111.10.XXX] 19.10.2007  19:32

« Re: s3

Jistě, přímo v MTM v Wettstettenu. Jsou to machři. Tuning v ČR se má co hodně učit...
      Auto sem nedám, nejsem ten typ, co by vypisoval nějaké dlouhé recenze a rozbory. Já raději rád jezdím :-!
      Každopádně až to ojezdím a následně opět postoupím mé závodní manželce, bude to zase Audi a zase od MTM :yes:
      U mně je to hodně o pocitech a málo o rozumu. To mi Audi a MTM dopřává. Přál bych vidět lidem, kteří tůní (a nevědomky przní) motory svých aut v ČR, jak se to dělá u mistrů.

"-- skrytý --" 22.10.2007  11:58

« Re: s3

no zas tak bych se toho mtm nezastaval, bavil jsem se s anglicanem co s3 ma a u mtm mu zrovna dobre jednotku neudelali, byl dost nespokojenej a REVO mu udelal daleko lepsi mapy a i na brzde mel vice vykonu a kroutaku, kazdopadne mam od gx tuningu nabidku mit v cupre soft od mtm a za super penize,takze hodne premyslim,ale super jmeno nekdy neznamena ze je to to nejlepsi. Jinak je tezky nekomu verit ze neco ma kdyz to nevidis.

neregistrovaný: "S3 8P MTM" [213.192.4.XXX] 22.10.2007  14:53

« Re: Re: s3

Myslím, že rozdíl mezi námi je jasný. Ty jsi spíš spekulant a já to neřeším. Pár přímých referencí na MTM mám - 100% OK. Takže pokud srovnám mé reference z první ruky s nějakým řádkem textu na netu, mám v tom jasno :-!
          Ale jsem rád, že jsi mi potvrdil mou soukromou marketingovou studii odlišnosti kupců Audi a Seatu. Protože tak stejně jako vybíráš vůz, volíš i úpravy. Někdo jede ke dvornímu úpravci, jiný zase raději kradený SW od typicky českého "úpravce" a vždy to nějak okecá, že to drahé je vlastně na nic >:D
          Češi rulezzz :yes:

"-- skrytý --" 22.10.2007  16:20

« Re: s3

tak ted jsi me jako urazil, neprijde ti ze jsi docela dost arogantni na to ze jsi svoje auto ani neukazal?????????
            ja bud budu mit soft od gx tuning, kteryho ho ma od mtm, zadnej kradenej a nebo si zajedu do REVO coz je srovnatelna firma jako mtm!!!!!!!!!!!! Jinak jedinej rozdil mezi kupcem seatu a audi je mozna na bankovnim ucte. Jinak nevim proc bych mel byt spekulant, chci proste tu nejlepsi mapu do svyho auta, tot vse. Jinak co je spatnyho na infu od clovek co utratil 1000 liber za soft od mtm???? Ty jsi clovek co musi mit vsechno nejlepsi, hlavne kdyz je to zmana firma co, ale ono nejznamejsi neni vzdy nejlepsi, pozor.

neregistrovaný: "F.C.U.K" [85.160.0.XXX] 22.10.2007  16:28

« Re: Re: Re: s3

Tak teď si tu uvedl jako absolutní náfuka a loser.
            Nezapomeň že S3 je sice dobrá, ale z tebe nedělá víc než je kupec novýho seatu. A tvoje marketingový průzkumy si strč někam, docela rád bych se šel podívat na race mezi tebou a tommyho cuprou, jestli ovšem S3 máš a nehoníš si tu jen triko :no:

neregistrovaný: "D." [194.228.88.XXX] 24.10.2007  14:23

« Re: Re: Re: Re: s3

Viděl bys, jak by mu ujel. A S3 má...

"-- skrytý --" 18.10.2007  10:22

to stealth01

ahoj, nechtel by jsi do golfika navigaci origo?

"anonym" [89.103.10.XXX] 19.10.2007  18:47

VW

bohužel VW Golf není to, co to bývalo, sedněte si do obyčejné Octavie v eleganci, to nemluvím o RS(taky klidně bílá) a zjistíte, že golf je pouze drahá a navoněná bída, jste o třídu níž!!!!

neregistrovaný: "S3 8P MTM" [212.111.10.XXX] 19.10.2007  19:36

« Re: VW

Tak to prrrrrrrrr! Zaujatý názor. Není tomu tak. GTI oproti RS má hodnotnější interiér, i když to není nijak velký rozdíl. Vím to, poněvadž jsem na to vysazený a mnoha přáteli zesměšňovaný a taky proto mám Audi >:D

stealth01 19.10.2007  19:41

« Re: VW

Až bude mít škodovka (a to mluvím o RS) třeba hliník, místo její laciné imitace, až budou přístrojový štít zdobit "budíky" se samostatným lehce namodralým antireflexním sklem (místo plastu kryjícím celý štít) a až bude škodovka používat více na omak lepších materiálů, pak si o Tvém argumentu můžeme promluvit. Podle mého názoru tam až tak příliš rozdílů není (přesně jak píše níže S3 8P MTM), ale nesouhlasím s názory, že je Golf předražený - je jen drahý.

neregistrovaný: "S3 P8 MTM" [213.192.4.XXX] 21.10.2007  21:22

« Re: Re: VW

Pokud je GTI drahé, co je pak Clio Sport nebo Yaris T sport??? Pro mně je jsou drahá i za polovinu :no:

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 23.10.2007  19:57

« Re: Re: Re: VW

V tý tvý posraný s3"se v životě nesvezeš jako v Cliu Sport,ta umí jezdit,akorát,tak rovně...taháš sem Yarise" a svý nesmysl rozumy...Golf Gti,je bezpochyby skvělý,o tom žádná!!Ukaž auto aspon,až vyfotíš toho angličáka,rád se pobavím:)))

neregistrovaný: "S3" [213.192.4.XXX] 23.10.2007  23:17

>:D
            Jo jo, Rencky, to jsou káry :yes:

"-- skrytý --" 24.10.2007  09:29

« Re: VW

hele nic proti cliu sport, uzasna kara, ale srovnavas nesrovnatelny, to se musim pana S3 zastat, protoze s3ka je kotel!!!

neregistrovaný: "S3" [213.192.4.XXX] 24.10.2007  19:30

Óóóó... :-!

"-- skrytý --" 22.10.2007  12:00

« Re: VW

rsko je tezka krava, je to pro rodinu a ne auto pro nekoho kdo se chce i svezt, auto se mi libi ale zatim nepotrebuju prostor pro kocarek a dve decky sedacky, jinak interier se neda srovnat s gti, proto je gti tak drahy, protoze interier je dokonalej.

Dandy.TT 24.10.2007  19:12

video s DSG

To video s DSG je super. Konečně tam vidim ten launch control. :yes:. Už si to zkoušel?

"-- skrytý --" 25.10.2007  10:03

« Re: video s DSG

jo jo video je super,taky jsem na to koukal, musim to zkusit na ttečku.

Dandy.TT 25.10.2007  10:45

« Re: Re: video s DSG

To bys měl. Dyť vám to řikám už nějákej pátek. ;-)

stealth01 25.10.2007  21:14

« Re: video s DSG

Už jsem to zkoušel, ale nevím jestli to bylo ono. Jakobych ztratil veškerý výkon na malou chvíli a teprve pak to auto prudce vyrazilo dopředu. No tak nevím... ;-\

neregistrovaný: "satula" [217.77.165.XXX] 25.10.2007  22:30

TO stealth01: Dobra cena GTI, kolik????

Zdravim, mam jen maly dotaz, nekde nahore uvadis zes GTI poridil za dobrou cenu, kolik je ta dobra cena? Zajima me to proto, ze sem si objednal neco podobneho, E30 DSG, nejakou slevu sem dostal, neni to zadny zazrak, protoze v CZ takovato predvadecka vubec neni. Akorat pruser, ze ted sem objednal a bude vyrobeno az 1/2008. Diky

"anonym" [82.113.58.XXX] 26.10.2007  11:00

« Re: TO stealth01: Dobra cena GTI, kolik????

no e30 dsg je super, udajne to ma v seriovym stavu na brzde pres 240ps ale je to drahy jako prase, co jsi si dal navic,typuju ze pod 900 jsi se nedostal co.

"-- skrytý --" 26.10.2007  11:00

to jsem byl ja pardon

neregistrovaný: "Satula" [217.117.215.XXX] 26.10.2007  15:09

« Re: Re: TO stealth01: Dobra cena GTI, kolik????

koncovka pro mne 867.452,-, a z vybavy tam jsou: xenony, parkpilot, soundsystem VW bez NAVI, razeni DSG na volantu, tot vse a nic jinyho k zivotu nepotrebuju

stealth01 27.10.2007  07:39

« Re: TO stealth01: Dobra cena GTI, kolik????

No já jsem dostal slevu lehce pod 120 000 Kč a auto mě vyšlo téměř na stejné peníze, jako holá pětidveřová verze s manuálem. Mně to stačilo ;-)

"-- skrytý --" 27.10.2007  00:30

audi vs. vw vs. seat

Pekny auto pojedes s nami info czechrace@email.cz

neregistrovaný: "vwvortex.com" [81.92.159.XXX] 27.10.2007  18:35

super recenze

smekám, naprosto bezchybně napsaný :yes:
    volkswágenářů se vůbec neboj ;-) komunita kolem vw je celosvětově jedna z největších a nejlepších, jen je třeba se vyhnout těm co nemaj vw v srdci a lepěj na auta různý hovadiny 8-s
    přeju hodně štastnejch km ;-)

"-- skrytý --" 27.10.2007  21:41

Ze tady neni GTI! :-O

"-- skrytý --" 28.10.2007  00:17

Přijedeš na sraz?

Nemáš to daleko ;-) A od nás ze severu pojede celá flotila... Je třeba se registrovat...

"-- skrytý --" 28.10.2007  16:17

« Re: Přijedeš na sraz?

:yes: Kdybys chtěl jet ve flotile se mnou, tak mi napiš na: xjadmin@auto.cz ;-)

"-- skrytý --" 31.10.2007  22:30

« Re: Re: Přijedeš na sraz?

Vy jste opravdu dva ruzni lide??? :-O :-O :-O :*)

neregistrovaný: "HhAnYy" [85.70.235.XXX] 28.10.2007  18:40

no...

Me tam chybi xenony...Jinak ta bila barva je fantasticka...

"-- skrytý --" 28.10.2007  20:25

« Re: no...

Tam xenony nejsou? :-O

"-- skrytý --" 29.10.2007  09:24

« Re: no...

xenony se daj vzdycky dodelat

"-- skrytý --" 31.10.2007  22:32

« Re: Re: no...

Co dodelat! :-O
          Doobjednat!!!
          I kdyz je opravdu zarazejici ze u takoveho voze nejsou v standardu. :-O :-| ;-\

neregistrovaný: "martin k." [193.179.148.XXX] 30.10.2007  16:49

njo, ale jsou lepší

gti je dobrý, ale jak už bylo tady někde řečeno, jsou i lepší. a taky levnější!!

stealth01 31.10.2007  05:59

« Re: njo, ale jsou lepší

OK, díky za názor. Já jsem v GTI nenavrhl nebo nevyrobil ani šroubek, takže já tady obhaovat nebudu, jestli je něco lepšího a/nebo levnějšího. Možná jsou levnější, GTI je drahé ale vzhledem k materiálům si myslím, že ne předražené.

"-- skrytý --" 31.10.2007  09:57

« Re: njo, ale jsou lepší

gti je klasika, byla a vzdycky bude, neni to jen obycejny auto, v tom aute je neco co ostatni nemaj!!!

"-- skrytý --" 31.10.2007  22:33

Jo taky levnejsi... :-(

Ale lepsi?!!!!LEPSI?!!!Jedine a JEN a VYHRADNE Honda Civic Type-R!!!!
      Nic jiniho!!!
      Kdyz jo tak mi rekni jake auto!!! ;-\ ;-\ ;-\

"-- skrytý --" 01.11.2007  10:20

« Re: njo, ale jsou lepší

type r nejede, moc ho nechavalili kdyz byl test v autocaru jak tam bylo asi deset hot hatchu

"anonym" [62.168.27.XXX] 01.11.2007  13:04

« Re: Re: njo, ale jsou lepší

Až budete závodit s ctr uvidíte jen jeho zadek:-))

neregistrovaný: "S3 MTM" [213.192.4.XXX] 01.11.2007  23:46

« Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

Tak to bych chtěl vidět... Nesnáším takové blbé řeči. >:D
            Vždyť to auto fakt moc nejede, navíc předchozí vypadá jako VAN a nová zase jako rychlovarná konvice...
            Nešahej nám na naše silné německé auta >:-[]
            Kdo pár takových nových měl (nemyslím Kadetta GSI), ví o čem mluvím :-!

neregistrovaný: "Daves" [213.192.4.XXX] 12.11.2007  18:29

« Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

Rychlovarna konvice >:D Trefne... ;-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  13:31

« Re: Re: njo, ale jsou lepší

AUTOCAR je pitomy! ;-\ :no: :no: :no: :no: :no: :no:

neregistrovaný: ""Valeres" [85.71.200.XXX] 01.11.2007  14:22

« Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

vzdy jde o subjektivni pocity. Type-R (predesle generace) je motokara, GTI je o neco mekci, ale nejak vyrazny rozdil v tom neni. Kdyz bude dobry ridic i treba ve Fabii RS, jen prumerny v GTI, CTR nebo jinem nebude mit moc sanci - hadat se ze jedno auto je lepsi nez druhy....to muze jen cloek, ktery ve vsech srovnavanych autech jel a ktery to opravdu umi, ktery s tim autem jde na maximum.

Jinak CTR je dobry auto, bylo hodne vysoko kdyz jsem se rozhodoval o dalsm aute po Octavii I RS, nakonec jsem sahl po "konkurenci"... Jen by me zajimalo jak jezdi novy CTR, kdyz je tam ta tuha zadni naprava

"anonym" [62.168.27.XXX] 01.11.2007  14:49

« Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

U nového Ctr je vlečka no dost lidí to odsuzuje a ani v tom nejeli.Já v to jel i sem to viděl v akci a myslim si že to neni vubec nic špatnýho.

"-- skrytý --" 01.11.2007  15:14

« Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

Nenavidim AUTOCAR protoze jednou hodnotili Freelander a za bezpecnost mu dali jen ****!!!Rekli ze v Land Roveru ocekavaji *****. Tak podle ceho sakra hodnotili kdyz jeste nebyli vysledky??!!! ;-\ :no:

A jake auto sis vybral?

"anonym" [62.168.27.XXX] 01.11.2007  15:26

« Re: Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

Jestli koukám do správneho profilu tak si vybral subaru:-)To je ale jina liga než ctr (seriove ctr):-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  15:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

Tak tohle je uz me druhe, tentokrat nove...prvni bylo v cene do 500tis., ojete, a to v tehle cenove relaci byly jak CTR, tak Impreza WRX, tak i Focus RS. Mezi temi jsem vybiral - nakonec vyhrala Impreza kvuli pohonu, ale nemyslim si, ze by Impreza WRX ( nebavim se o STI) byla vylozene jina liga. Podle meho nazoru je to na suchu stejna liga - rozdily budou pochopitelne na mokru a snehu.

"anonym" [62.168.27.XXX] 01.11.2007  15:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

No z pevneho startu to subaru vyletí a pak se to těžko dohání ale z pružneho zrychlení už to bude vyrovnané no.Na okruhu by se ctr mohlo vyrovnat 4x4 ale na sněhu je to jasný:-)

neregistrovaný: ""Valeres" [85.71.200.XXX] 01.11.2007  17:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

ten pevny start je pravda, to je neco uzasnyho - ale treba na dvojku uz muze dohanet, zalezi na tom jak rychle umi clovek radit - da se tam ztratit klidne i 1,2s. Jinak na kvalitnim suchem asfaltu muze byt klidne predokolka rychlejsi nez 4x4, viz nektere zavody v rallye ( tam jsou specialy S1600 mnohdy rychlejsi i nez dokonce WRC) - ale tam uz jde hlavne o ridice...

"-- skrytý --" 01.11.2007  17:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

Kdyz si tady tak povidate kde ten test najdu? ;-)

neregistrovaný: ""Valeres" [85.71.200.XXX] 01.11.2007  17:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

jaky test probuh??

"-- skrytý --" 01.11.2007  16:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: njo, ale jsou lepší

???

"-- skrytý --" 01.11.2007  16:53

Tak co ten lepsi???

Tak rekne mi uz sakra nekdo ktere auto je lepsi???

neregistrovaný: "mach3+" [193.179.148.XXX] 14.11.2007  16:47

« Re: Tak co ten lepsi???

audi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…

neregistrovaný: "JAnne" [81.201.62.XXX] 01.11.2007  21:38

DIVNY

Sorry ale pro me je divny jezdit v lidovym aute, ktery si hraje na silaka.... Tohle auto muze mit skvely vlastnosti, ale porad to bude hracka pro helmuty na zapad od nasich hranic...
    Par sem jich potkal a jen kroutim hlavou ze radsi nesedi v Type-aaRu, GTAaacku ci Mazde MPeS.... Byt v rade, to je jak za komousu nevycnivat, vecer si pustit zpravy, pomilovat manzelku a rano si da kavu. Sed, nuda a lidosvost, nic vic nic min.....

"-- skrytý --" 01.11.2007  23:10

:no:

neregistrovaný: "S3 MTM" [213.192.4.XXX] 01.11.2007  23:50

« Re: DIVNY

Vyjmenovals samé problémové auta nebo low-endy. Když potkám jakékoliv auto, které mi nekříží cestu a nesmrdí, tak ho neřeším. Kdybych ale potkal někoho v MPS, budu ho možná podezírat z tendenčního protiproudovství za každu cenu a politoval bych ho >:D

stealth01 02.11.2007  05:06

« Re: DIVNY

Já myslím, že není třeba se omlouvat ;-) Někdo třeba vybírá auto, podle toho, jestli je in, cool, trendy nebo tak a jiný zase podle toho co se mu skutečně líbí. Já prostě nesouhlasím s Tvám názorem už jen proto, že se začínáš ochuzovat o docela velké spektrum zajímavých aut, jen z tak hloupého důvodu, abys "nevyčníval". I když ani to popravdě nechápu. Type-R bych nebral protože má bezpečnostní problémy (hlavně při nárazu zepředu), i když jsem si původně chtěl koupit Hondu, GTA může mít problémy s kvalitou a MPS je už nad mé finanční možnosti. Abys tomu rozuměl, já mám rád všechna auta a nedívám se na ně, jestli jsou na silnici COOL. Pokud se mi líbí, tak mi to bohatě stačí. Hezký den.

"-- skrytý --" 02.11.2007  10:13

Pěkné GTI

dávám 10ku, ale ten vrzající interier Megane ti neodpustím >:D

stealth01 03.11.2007  05:57

« Re: Pěkné GTI

Díky :-) Já obecně renaulty moc nemusím. Sám jsem vyfasoval Megane jako služební a moc nenadchl. ALE: Megane RenaultSport je jiná káva. Má krásný tvar muskulantního atleta a v Tvém případě taky fantastickou barvu. Nelíbil se mi jen jednou na pumpě ve stříbrné (vypadalo to lacině). Jinak kola máš taky moc hezká, prostě nekompromisní hot hatch. SUPER
      A ty plasty - mňo možná fakt jen zkušenost z jednoho kusu ;-)

"-- skrytý --" 06.11.2007  22:16

Tip na výlet

Chtěli by jsme Vám představit plánovanou akci s názvem CZECHRACE: jedná se o společnou jizdu
    napříč ČR A SR- 2dny- 1300km plus motokáry a sprinty
    1. den hranični přechod ROZVADOV - PRAHA - BRNO - BRATISLAVA
    2.den BRATISLAVA-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ -PRAHA-PLZEŇ
    Pro připadné zájemce zašleme podrobnější informace
    czechrace@email.cz

S pozdravem czechrace

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 10.11.2007  15:50

Ronnyp

prosim te v jakem prehravaci prehravas to video z tvoji projizdky???nejede mi to asi ve 4 prehravacich! :-(

stealth01 14.11.2007  07:32

« Re: Ronnyp

Hmm, tak to nevím, já to přehraju jak na notebooku v práci, tak doma. Dělal jsem to v Adobe Media Encoderu.

neregistrovaný: "466mm" [193.179.148.XXX] 12.11.2007  17:58

200koní v vw ... a je to rázem gti?!

hm... dejte vw 200koní a už je to supr gti... ??

nevim, jestli je to dobrej kup při ceně gti...

pokud se podíváš na a3 v ambition paketu ( sportovní podvozek,sycny,sport. volant ,kola 17... ) tak nevim kdes nechal oči...
    navíc kvalita filcwágenů se nedá s audínou srovnat...

co máš ty jako gti je u audi jenom řada A3... pak je možnost S-line (nejlepší podvozek ve svojí kategorii), pak je řada S. a potom RS.

200 p.s. v a3 ambition máš v základu za 850tis. klima, a nějakej ten paket co teď mají - dostaneš u porsche v práglu slevu 12%, ( a pokud můžeš odpočet DPH)...

dopočítáš klimu, doporučuji z vlastní zkušenosti s-line podvozek a cena je...???

848 400 + 9775+ 45482=903657,- -12% = 795219 ( dph - 151091)

výsledek je cca 640tis.. předpokládám že to máš na lis.. škofin má nul. navýšení i na audi...

možná jsem zapoměl ještě na rádio concert s cd a možná že chceš pro rodinu 5 dveří...
    jo v tom paketu jsou taky bi-xenony

sakra, jak říkám, kdes nechal voči... koupit golfa za ...???

neregistrovaný: "Blahus" [213.192.4.XXX] 12.11.2007  18:34

« Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

Nejses nahodou z Napajedel?Jednoho takoveho chytracka z tama znam :-)

neregistrovaný: "466mm" [193.179.148.XXX] 13.11.2007  19:05

« Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

ne, já jsem z Rejpalova.... myslim, že bydlíš vedle v ulici, né... Pakošova

neregistrovaný: "Blahus" [213.192.4.XXX] 13.11.2007  19:23

« Re: Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

Sundej si ten plakat z detskeho pokojicku. >:D Nejak z neho blouznis... ;-)

stealth01 14.11.2007  07:21

« Re: Re: Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

neregistrovaný: "466mm" [193.179.148.XXX] 14.11.2007  16:23

« Re: Re: Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

hm,...podle sebe, soudím Tebe, že?

jo a mezi námi. každej chlap je tak trochu dítě celej život ... ale to pochopíš až se přehoupneš přes 40...

P.S. : plakáty jsem si na zeď nikdy nelepil...

neregistrovaný: "Blahus" [213.192.4.XXX] 15.11.2007  20:07

« Re: Re: Re: Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

Ja to reknu jinak.Mival jsem pred par lety Corrado.To bylo dost silne auto.Ten vykon sel vyuzit minimalne.A jelikoz jsem uz z toho blbnuti vyrostl tak mam rodinne auto ,,POUZE,,o vykonu 130hp coz je asi o 60hp koni mene nez predesly Corro.Dneska mi to na presun plnohodnotne dostacuje.Kdo chce jezdit svizne,z rezervou vykonu a nepotrebuje vetsi ,pro toho je GTI plne dostacujici ne?Mam kamarada ktery ma 1,2Corsu a staci mu.Je svobodny a za rok najezdi tak 5tis km tak na co jine auto.Kazdy si kupuje auto,ktere se ,,MU,,libi,ma na nej a vi ze mu bude postacovat ve vsech smerech.Proto nebudu nikdy hanet ani Logana!Ten dotycny ho chce tak ho ma.Je to jenom jeho vec.Ale odsuzovat nekoho k vuli VW nebo Audi,Ford,Honda..atd je myslim k smichu. ;-\

"-- skrytý --" 22.11.2007  16:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

já myslím, že ten člověk neodsuzoval... jenom mu napsal... že za podobný prachy mohl koupit kvalitnější a lepší Audi... to se bohužel nedá s vw srovnat, ať je to koncern, nebo ne... a s tím já souhlasím...

ale taky máš pravdu, že ať si každej koupí co chce... třeba corrádo ... nebo dieslový traktor se 130 ps, že?

neregistrovaný: "Blahus" [213.192.4.XXX] 22.11.2007  18:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

Co mas ty?Utoceneho stareho Civica ze jo? >:-[]

"-- skrytý --" 30.11.2007  19:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

mimochodem mám audi .... a taky hondu ... prostě tu " lepší kvalitu" :-)

stealth01 14.11.2007  07:26

« Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

Hmm, díky za příspěvek. Jak to říct, to je podobné rozhodnutí o koupi dobrých hodinek. Můžeme tady diskutovat, že jsem si koupil Breitlingy a Ty mě můžeš pořád dokola opakovat, že více "stylish" "trendy" nebo "cool" jsou Rolexky. Na obojí mám peníze a přesto do zlatých Rolexek nepůjdu, protože mám vztah k letání a letectví a protože jsem kdysi dávno jako malý kluk dostal napodobeninu Bretlingů od bratrance, který žije ve Švýcarsku. Takže jediné hodinky, které chci na svém zápěstí vidět jsou Breitlingy. A marketingové kecy ostatních výrobců jdou tím pádem mimo mě. To samé je s GTI, snad si to dokážeš přeložit.

neregistrovaný: "466mm" [193.179.148.XXX] 14.11.2007  16:41

« Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

jo.... když ji miluješ, není co řešit...

ale, je krásný jak si člověk zdůvodní co potřebuje zdůvodnit...

neregistrovaný: "mach3+" [193.179.148.XXX] 14.11.2007  16:46

« Re: Re: 200koní v vw ... a je to rázem gti?!

zato ty jseš špatnej překladatel...

je vidět, že do prémiový třídy halt někdo nedoroste...

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 12.11.2007  23:21

Ostrava 24.11.2007(sobota)

ahoj,prej ses z ostravy,nechces prijet na mini neofi.sraz?poradam ho ja,kdyz budes chtit vedet podrobnosti napr.kde to a kdo tam bude tak mi napis na ICQ 427-444-579.
    dekuji HotHatch

stealth01 14.11.2007  07:28

« Re: Ostrava 24.11.2007(sobota)

Ahoj, děkuji moc za pozvání, vážím si toho. Bohužel pro mě musím odmítnout, protože už něco o tom víkendu mám. Ale není problém do Ostravy přijet. V tu sobotu se mi to nehodí.

"-- skrytý --" 13.11.2007  13:28

10 bodů

Hezké autičko, recenze i fotky. Hodnotím 10 body.

stealth01 14.11.2007  07:29

« Re: 10 bodů

Děkuji moc :-)

"-- skrytý --" 22.11.2007  17:09

« Re: Re: 10 bodů

no a pokud jde o recenci tak Ti gratuluju k velice objektivní práci. Fakt jsem se do toho začetl se zájmem a můžu s Tebou jedině souhlasit. Auto má perfektní šarm, ta bílá podtrhuje eleganci a diskrétnost vozu vzhledem k jeho vlastnostem. :-)

foto Gluck202

Gluck202 13.11.2007  20:41

Zavidim

Co ti k tomu mam jeste napsat? Proste hothatch jak ma byt a perfektni barva...

neregistrovaný: "mach3+" [193.179.148.XXX] 14.11.2007  16:55

je to pořád jenom vw

auto pěkný, což o to, ale přece jenom to výpalný od vw je vysoko, což mi říká, že za vw je to hódně.

když, tak bych šel přes louži a koupil to tam.... úspora vysoká!!

a nebo do audi... tam už je to jasný. tam se nikdo na prachy nedívá...prostě audi! :-)

"-- skrytý --" 16.11.2007  14:27

proc?

Proc sem furt tahate auta ktery by si clovek co ma koncernovy auto nikdy nekoupil.
    Snazite se nas presvedcit ze jsou dobry :-)
    Ty vase Hondy,Opely,Mazdy a Renaulty. GTI je proste overeny auto s tradicí. Je kvalitne zpracovany a ze se prodava je dukaz kvality ne duvod proc si ho nekoupit.
    Pro me je realny nakup VW,Audi,Seat. Škála modelů uspokoji kazdeho. At Tuareg nebo Q7 v sekci velkej aut,nebo GTI a S5,S3 ve verzi sportovejsich vozu. Male vozy a vozy pro zeny tu taky najdeme.
    Japonec až na konec,takze Type R a GTA si nechte, Francouze bych si taky nekoupil,tudiz Clio škrtám a Opla bych s VW vubec nesrovnaval,ty jejich motory jsou dobry tak do sekaček na trávu.
    Škodovka RS budiž,ale az octavka II, prvni modely at Fabie ci Octy se mi nijak extra nelibily designove.
    Doufam ze mi nikdo nebude vymlouvat ze motory VW jsou super. At uz vezmeme 1.8T co se davalo do passatů,nebo TDI. Oboje byly kultovní motory a majitele byly moc spokojeni. At uz kvuli využitelnosti s čipem,nebo spolehlivosti. Jenom proto ze chcete bejt jiny, nemusite prudit.
    Dejte si na hlavu blond a naušnici do obočí a je to ;-)

"-- skrytý --" 17.11.2007  21:02

« Re: proc?

Pockej, tim chces rict, ze japonci nejsou kvalitni? >:D Nenech se vysmat.. ;-) Hondy bych do huby vubec nebral a TypeR je kus historie. Koncern nemusim, jsou podle me drazi a v nicem lepsi nez konkurence, ale napr. GTi se mi libi a nic proti nemu nemam. :yes:

"anonym" [192.193.245.XXX] 20.11.2007  10:37

jeste abych to doplnil.
        samozrejme uznavam hondu a jeji kvalitu,i presto ze to neni muj salek čaje,ale ja spis reagoval na ty nesmyslny kecy kolemjdoucich co hanej Stealthovo GTI a furt sem cpou ty rady at si koupi to a to. Myslim ze udelal moc dobre a tak nejak sem to snazil obhajit,jestli se mi to povedlo nebo ne muzu tezko posoudit ;-)

"-- skrytý --" 20.11.2007  13:47

« Re: Re: Re: proc?

to sem byl ja :-!

"-- skrytý --" 21.11.2007  11:30

« Re: proc?

rs II vubec nejede, je to tezky, pockej az potkas me >:D

"-- skrytý --" 21.11.2007  15:00

prosim těéééé ;-)

"-- skrytý --" 17.11.2007  21:15

Zajímaví názor,ale trochu jednoduchý.Ještě že tu máš řádného VW >:-[]

"-- skrytý --" 19.11.2007  09:59

« Re: Re: proc?

mam VW ale jeste nebyl čas na recenzi.
        vsechno bude ;-)

"-- skrytý --" 22.11.2007  16:24

« Re: proc?

ty naše hondy, oply, mazdy, renaulty asi nemaj tradici, že?

japonec až na konec? možná tak pitomec až na konec...

koncern není všechno... NAŠTĚSTÍ

clio sem nepatří... ale megan rs jo... podívej se na youtube...

např..test od topgearu... astra opc vs meganrs vs vw gti

tipni si výsledek... gti poslední... :-)
      ale každému, co jeho jest!!!

každopádně jsi to teď všem nandal... sekačko na trávu...

"-- skrytý --" 17.12.2007  15:52

Dik za tip na video.
        No tak ten sprint....spatnej ridic ;-)
        Jinak ten zbytek byl jen o ty Astre.
        Ja bych si z tech 3 aut ale porad stejne vybral toho golfa.
        Ja usuzuju z toho co vim a co slysim od lidi okolo sebe,takze to ze nasypali do Astry 240 koni je moc hezky,ale aby to auto jeste za rok jelo,protoze Opel nema ty motory nijak oslnivě kvalitni.
        A Renault se mi nelibi a snad se mnou budes souhlasit..nevypada nijak sportone,coz se o GTIčku snad rict da.
        No nic,kdybysme vsichni jezdili ve VW,tak by v Renaultu nemohli dat Alonsovi takovou nesmyslnou smlouvu,kterou si vubec nezaslouží.

"-- skrytý --" 22.12.2007  14:28

« Re: Re: Re: proc?

jeslti si mysliš že golf gti vypadá sportovněji než opel astra opc tak si zajdi k očnímu! opel šel díkybohu cestou že neudělal jen jinou masku ale kompet nový kabát. to auto je podle mě nejpěknější ze všech rádoby sporťáku pro "chudé". jestli chceš sporťák tak si běž pro porsche a spol.

"-- skrytý --" 19.11.2007  19:46

chipování

docela by mě zajímalo jak se 2.0 TFSI dá načipovat (nabídku chiptunningu samozřejmě znám ale nevím jak to funguje v reálu) a jaký to pak má vliv na dynamiku a spotřebu. Jinak se mi TFSI zdá být celkem pomalý alespoň co jsem měl možnost porovnat při malém srovnání na D1 s O2 RS :-)

"-- skrytý --" 22.11.2007  16:35

... úplná averze proti vw

ať žije kýč
    honem s ním pryč

dejte sem rýč
    a nebo tyč

rozbijem ten modrej znak
    co zamořuje evropu jak mrak...

z východu se hrne síla
    děs germány už teď jímá..

tak do toho dejme 200 koní
    jinak se prodeje zlomí..

aspoň něco musíme mít in
    když všechno ostatní je splín

a že to není zrovna levný?
    to neva... čechiše vojak to nebít difný....ona to koupit, vždyť je to tak pěkný...?!

Sákriš... jedna déci vína a co to dělá...
    Jinak má š pěkný auto... tak si ho važ!

"-- skrytý --" 22.11.2007  17:02

« Re: ... úplná averze proti vw

Zdá se mi, že autor textu tvořivý básník opravdu NENÍ ! >:D
      Jestli se někomu zdá cena VW drahá, tak ať ho nekupuje. VW už není lidový vůz, ale otázka prestiže..at se to někomu líbí nebo ne,je to tak. Díky dlouhoživotnosti a kvalitě jsou VW tam kde jsou.Mám důkaz před barákem. Vlastním B4 Varianta, Bývalé Taxi.Auto má 540,000km :-! stačilo vyměnit tlumiče a auto šlape jako švýcarskej strojek!Nenechám na pašíka dopustit. Jsem prodejcem VW a můžu říct, že tak přísná kritéria, jak na výzkum, výrobu, tak i na prodej má málokterá automobilka. VW tu bylo je a bude... :-! pro nás.

"-- skrytý --" 22.11.2007  17:11

« Re: Re: ... úplná averze proti vw

Taky si myslim,že v poezii díru do světa neudělá... :-!

neregistrovaný: "lol" [194.228.204.XXX] 29.11.2007  12:57

« Re: Re: ... úplná averze proti vw

tak fauve je prestiz??? je to trosku lepsia skodovka nic viac :-!

"-- skrytý --" 30.11.2007  19:12

« Re: Re: ... úplná averze proti vw

prostě passátista... a s traktorem k tomu... tahle tabula rasa by se měla poslat někam na mars... ropák s půl mega na kontě je jako in?

nedávno byl u nás na servise forman s 340 000.... to bylo taky dělo...

vidle jsou vidle

"-- skrytý --" 23.07.2010  13:21

« Re: Re: ... úplná averze proti vw

Nooo mít Passata s 540000Km po taxikáři tomu se říká prestiž kam se na tebe hrabou lidi ve Fiatech,Renaultech a podobnejch mrdkách... >:D

neregistrovaný: "Blahus" [213.192.4.XXX] 22.11.2007  18:53

« Re: ... úplná averze proti vw

Ty jses ale kus hnupa >:D

"-- skrytý --" 30.11.2007  19:15

« Re: Re: ... úplná averze proti vw

jo... pořádnej.... 190cm/110 kg.... agresivitu řeším v ringu... pro někoho naštěstí

neregistrovaný: "Blahus" [213.192.4.XXX] 01.12.2007  16:04

« Re: Re: Re: ... úplná averze proti vw

Uz se tresu >:D

"-- skrytý --" 22.11.2007  17:13

VW

Klasická německá značka,nadprůměrná kvalita zpracování,nadprůměrná spolehlivost,nadprůměrné motory.S Passatem B5(2001) mam zkušenost a je to auto bez problémů,až na přední nápravu.Někomu se konzervativní design VW líbí,někomu ne.To že má s touhle značkou hodně lidí nějaký problém je uplně v něčem jinym.

neregistrovaný: "Blahus" [213.192.4.XXX] 22.11.2007  18:56

Asi tak nejak.;-)

neregistrovaný: "mikyy" [194.228.204.XXX] 26.11.2007  10:58

vykon

vykon na papieri a na ceste je rozdiel ;-\ a to najma od koncernu, na papieri slusne hodnoty a na ceste hamba, inak aby som iba nehanil tak tento golfik ide celkom dobre, mal som moznost sa s nim ponahanat..

"-- skrytý --" 28.11.2007  13:04

interier za tmy

proste brutal na tych fotkach za tmy, budiky krasa a podsvietenie tiez decentne proste krasne:)

foto dasedas

dasedas 15.12.2007  14:00

nářez auto

Mimochodem výbornej výběr barvy!!! Auto super, jen já bych si vybral manuál a třídvéř, ale i tak supr. Nejsem vůbec na VW, ale pětka Golf jo, i základní modely. Body 10, jen recenze za 9 pane, za to hanění Focusu apod. ;-) ;-) ;-)

neregistrovaný: "Malej Jarda" [86.83.106.XXX] 15.12.2007  19:24

Koncern

Abych se vyhnul žalobě koncernu VW, tak tady veřejně přiznávám, že tohle vozidlo je docela v pohodě a na rozdíl od těch různých Octavií RS (Rakev Special) jede a drží na silnici přibližně ve směru kterým se hodláte vydat. Asi to bude tím, že bylo postaveno z dílů které konstruktéři navrhli a ne z dílů které zbyly ve skladu. Lovu zdar! O tom krtkovi už jsem psal, že jo....

neregistrovaný: "Jorg" [85.193.1.XXX] 31.12.2007  20:55

« Re: Koncern

Abych se vyhnul žalobě koncernu VW, auto, který mi měsíčně vytáhne z kapsy 10000 za benzín, je totálně k *. :-)

foto MazdaGE

MazdaGE 01.01.2008  20:50

Pekne auto, pekne...

Pekne auto, pekne... Jen skoda ze je to VW se vsim co k nemu patri.

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 17.01.2008  18:34

dotaz

prosim te nezkousel jsi menit nebo nepraskla ti parkovacka???ja ji chtel vymenit a nemozu se tam rukou dostat abych ti vyndal!jinak potkavacka neni problem ale ta parkovacka ani ho.no!!!

foto sabikeuk

sabikeuk 18.01.2008  12:34

Super auto

Super auto, recenzia aj fotky = 10b :-) Zavidim Ti ale v dobrom samozrejme ;)

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 26.01.2008  21:14

Průhonice

Chlape jel si dneska v Průhonicích směrem k Makru/hypernově?!?
    Bílej golf GTI 4T4 tam jel určitě - jestlis to nebyl ty, tak náhoda jako blázen......... :-) Zdravim

stealth01 30.01.2008  23:24

« Re: Průhonice

jojo, ale to jsem byla já. jeho krásná žena ;-)

foto 911moby

911moby 06.02.2008  20:34

GTI

auto, recenze = nádhera :yes: jen přihoď pár fotek interiéru, v GTIčku je nádhernej... tak proč jich tu neni víc?????????????????????????????????????…

"-- skrytý --" 15.02.2008  00:46

« Stodola ...

se slámou je garáž tvého autí? >:D Zase sláma se dává na podestlání - takže od spodu je golfíčkovi pěkně teploučko viď?
      Bílá barva je bílá, dle mě cool

neregistrovaný: "duros" [78.98.3.XXX] 27.02.2008  18:13

dsg

s tým opisom prevodovky si to nemohol lepšie napisať ! moje slová ...DGS v R32 je na tom rovnako ....

"-- skrytý --" 06.03.2008  12:33

Dojezd na nadrz

Ahoj, musim chvalit... opravdu skvele auto... Mam Octavii RS tu "jednickovou" r.v. 2004 a mam s ni dojezd tak 450-500km a zvazuju koupi podobneho golfika GTI jako mas ty, ale nevim jaky ma dojezd... kdyz to nezenes ale zase nejedes jak policejni prislusnik, kolik pak to ma dojezd? diky moc sef a jeste chci pridat, ze fakt libozni recenze :yes: :-)

neregistrovaný: "stealth001" [81.0.245.XXX] 12.03.2008  06:39

« Re: Dojezd na nadrz

Když to neženu, tak mám spotřebu na dlouhé trati cca 8,5l/100km. Nádrž má 55 litrů, takže dojezd je nějakých 600km (+ nějaká rezerva). Když to honím, tak se to stáhne někdy i na 250km.

"-- skrytý --" 28.03.2008  16:30

« Re: Dojezd na nadrz

Mám něco podobnýho GTI DSG edition 30 a spotřeba je kapitola sama pro sebe, při klidné jízdě na dálku pod 8,9l/100km se nedostanu, dálnice tempo 160km/h spotřeba okolo 13l/100km, akdyž to honim tak to papá 19l/100km, takže o spotřebě to není, záleží na stylu jízdy

"-- skrytý --" 20.04.2008  18:11

Pěkný

Auto a slušnej výkon. Barva se mi docela líbí ale asi se dost rychle zasviní ne ? Jinak by to chtělo víc fotek interiéru i exteriéru hlavně zezadu ;-) .

"-- skrytý --" 01.05.2008  11:28

>:D ;-\

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 01.05.2008  18:49

Golf

Motorově toje super, akorát k esignu novejch Golfů mám tedy výhrady, už to není ono

"-- skrytý --" 26.05.2008  17:26

« Re: Golf

Podle mě je to zase s designem Golfů lepší a lepší... ;-\ ;-)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 11.05.2008  14:24

sraz

Ostravsky mini sraz.25.5 15:00 parkoviste uměstské sportovní haly.Ahoj zvu te na sraz ktery je urcen pro moravsky kraj!spise pro ostravaky protoze ti zatim nemeli sraz tak jsme ho uskutecnili a zbirame lidi kteri by prijeli i z vetsi dalky nez ostravy![odkaz] tam se doctes vic,muzes se i na neco zeptat nebo mne muzes kontaktovat na icq 427-444-579.

"-- skrytý --" 20.11.2011  12:26

Spotreba

Dobry den, mam velky zajem o koupi tohoto vozu, ale chtel jsem se zeptat na spotrebu. Jezdim s octavii 2.0TDI a chtel bych zkusit benzin. Toto auto me zaujalo jak vzhledem tak i motorem.

Takze jsem se chtel zeptat, kolik ujedete na plnou nadrz? A jak se pohybuje spotreba ve meste, mimo a na dalnici? Vim, ze co pisou v tech. Specifikacich neni zase takova pravda, tak jsem se chtel zeptat nekoho, kdo s tim autem ma zkusenost.

Dekuji za odpoved,

S pozdravem