Fiat Bravo (2007)

1.8.2007

Nové Bravo som kúpil v najvyššej výbave "Sport" s najvýkonnejším motorom, ktorý sa ponúka - so vznetovým preplňovaným turbodieslom Common Rail s objemom…

Fiat Bravo 2 (stanleyyy)

foto ps1818

ps1818 01.08.2007  07:54

Krásny Fiatík, dobrá recenzia, len by to chcelo pridať vlastné foto!!! A čím viac, tým lepšie ;-)

foto ps1818

ps1818 01.08.2007  07:59

« ešte by ma zaujímalo...

...aké konkrétne funkcie má ten palubný počítač? A ako sa zvonku otvára veko batožinového priestoru? Totiž v na fotkách, čo som videl, nie je vidieť žiadne madlo ani priehlbinu a nikde som sa o tom nedočítal. Ď. :yes:

stanleyyy 01.08.2007  08:37

kufor a ine

Fotky budu, ale auto musim poriadne umyt, potom ich sem hodim.
    Palubny pocitac ukazuje vsetko potrebe: dojazd, aktualnu spotrebu, dlzku prejdenej trasy, priemernu rychlost, priemernu spotrebu ( vsetko 2 pamate ), nazov stanice na radiu. Prepina sa tlacidlom na packe stieracov. Otvaranie kufra si mozes zvolit bud tlacitkom v kabine alebo ako ja stlacenim znaku Fiat na kufri vzadu. Veko kufra poodskoci a da sa rukou zdvihnut. Nema to madlo ako ine znacky, kvoli celistvosti dizajnu zadnej partie, ale napriek tomu je to pohodove. Navyse je mozne otvorit kufor dialkovym ovladanim.
    Este nieco - zabuchnutie kufra sprevadza zvuk hodny auta vyssej triedy.

foto Pribina

Pribina 01.08.2007  09:15

Bravo

Je to nadherne auto, uz jsem se v nem v autosalonu svezl a jsem zvedavy na motory 1.4 Turbo, u mne za 10 ale pridej jeste fotky!!!

neregistrovaný: "Ďuro8" [88.212.21.XXX] 01.08.2007  09:30

Re: Fotky

Fotky, fotky, a ešte raz fotky. Takto sa to nerobi, že tm hodiš reklamnu fotku, radšej si tam mal dat svoju, aj ked je spinave auto. Zatial nehodnotim, a z ked budu tvoje fotky, pretože to može byt FAKE!!!

stanleyyy 01.08.2007  11:59

« Re: Re: Fotky

checkni nove obrazky, ci je to fake. Fotene mobilom, prva fotka este pred predajnou, druha s prevoznou znackou.

"anonym" [88.103.78.XXX] 06.08.2007  18:32

« Re: Re: Re: Fotky

nádhrný auto v týhle třídě jsi nemohl udělat líp za10b

"-- skrytý --" 01.08.2007  10:28

100%

mas u mna 10 , bravo je neskutocne auto, ci uz stare alebo nove...

foto majki

majki 01.08.2007  12:04

za 10b

Nove Bravo, to jsou proste emoce...ma pro nej slabost jako hrom...jen dodej par fotek navic...
    Btw., tys na nej cekal mesic, tchan na Mazdu 6 cekal mesice 3 ;)

stanleyyy 01.08.2007  12:06

« Re: za 10b

ja som cakal 2 a pol mesiaca, mesiac trval len ten dovoz z Polska.. a to som si ho objednal 2 tyzdne pred uvedenim na trh ako jeden z prvych ( ak nie prvy zakaznik ) na Slovensku.

"-- skrytý --" 01.08.2007  12:19

Parádní auto

U mě to máš za plný počet, ale doplň fotky ;-) :yes: :yes: :yes:

stanleyyy 01.08.2007  12:22

« Re: Parádní auto

doplnim, len co auto umyjem a najdem miesto na fotenie.

foto OS

OS 01.08.2007  13:15

kola

zajimavy kola

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 01.08.2007  18:39

Ronnyp

super vyber!!at slouzi a dopln co nejdrive fotky ;-)

foto Aischylos

Aischylos 01.08.2007  20:54

Super, dávám 10b...nádherný kola a vůbec celé auto se mi líbí..a už se mocmoc těším na fotky...mrkni na moje... :-)

foto Lubosss1

Lubosss1 01.08.2007  23:01

nazdar chlape, fiaty nemusim ale dizajnovo sa to auto podarilo. za 10. :-)

neregistrovaný: "flexo" [84.47.112.XXX] 02.08.2007  13:15

Bravo sport

Práve včera som bol stavený vo fiate v TN a mohol som na ňom oči nechať. Síce si ma tam nikto nevšímal (bol tam len SBS-kár a upratovačka, vraj sú všetci na obede), ale bolo tam presne tvoje Bravo vo výbave sport, JTD motor,skvelé lakované šedo-strieborné 17" elektróny a bordová metalíza maranello.
    Musím konštatovať, že je to prekrásne a veľmi priestranné auto. A to mám 190 cm. Sám som sa presvedčil, že články a vyjadrenia o "novej kvalite" fiata začínajúc od Grande Punta nie sú len žvásty. Samozrejme, že kvalitu overí až čas, ale prvé subjektívne dojmy z vypracovania a materiálov sú vynikajúce. Tak skvele spracovaný interiér (videl som verziu sport) som v tejto triede už dávno nevidel (naposledy som bol taký paf z nového civica).
    Ešte dnes som stále v eufórii aké krásne auto sa fiatu podarilo.
    Dizajn ten taliani skrátka dokážu najlepšie. Super ;-) :yes: :yes:
    U mňa za 10 b.

stanleyyy 02.08.2007  13:44

« Re: Bravo sport

interier ma peckovy, Civic bol u mna moznost cislo dva, ale nakoniec som vybral Bravo a zatial nelutujem :) Ked dam auto do poriadku, tak spravim par fotiek. Inak v TN maju cervene Bravo vonka pred predajnou a aj v nakupnom centre Max je vystavene..

neregistrovaný: "robo" [91.127.155.XXX] 02.08.2007  18:05

"anonym" [89.173.40.XXX] 02.08.2007  21:25

« Re: Re: Bravo sport

brava idu na odbyt ako teple rozky, co som sa rozpraval v predajni :-)

neregistrovaný: "robo" [91.127.155.XXX] 02.08.2007  22:15

« Re: Re: Re: Bravo sport

no ani by som nepovedal, este sa mi nepodarilo v nasom 40tisicovom meste vidiet ani jedno [okrem testovacieho od predajcu].

stanleyyy 03.08.2007  13:00

« Re: Re: Re: Re: Bravo sport

Preda sa vsetko co dojde na predajnu... Aby si auto videl, musi penetracia dosiahnut urcite percento. Velmi dobre si pamatam prvy pol rok predavania SX4 alebo Hondy Civic - totalne vypredane a predsa bol problem stretnut ich na ceste. Ja som v BA stretol "predane" Bravo len 2x, mimo Bratislavy raz a v Rakusku 2x. Inak len testovacie vozy.

neregistrovaný: "Pipo" [213.215.118.XXX] 12.08.2007  11:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

Robim v predajni a ze by sa pradavali ako teple rozky to neviem. Myslim si ze je problem ze ich nevidno a tak vela ludi o nich ani neviem. Mi mame ako predvadzacku 120k MTJ 8v so sportovym paketom. To auticko je pekne ale na tvojom mieste by som si priplatil za 18" k tej vinovej viac pasuju a dal si tmave skla vzadu. Inak mame na predajni 5 aut a v poslednom case ludia spekuluju. Pridu do predajne a hovoria na to ze je to Fiat je to drahe proste...

neregistrovaný: "robo" [84.47.79.XXX] 12.08.2007  15:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

no ked robis v predajni tak by ma zaujimalo co viete pre zakaznika spravit. Momentalne webova zlava 25tisic na 599tisic pre 120k MTJ Dynamic je pre kazdeho. Viete s tym spravit nieco viac? Lebo lacne tie auta nie su, a rozdiel medzi webom sk a cz je hravo 50tisic !!!!!!Co je nefer, tak sa necudujte. Ja mam GP za uvadzaciu cenu a lutujem, mal som pockat, zarobil by som!

BigFoot007 12.08.2007  22:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

JJ. Rozdiel medzi SK a CZ je niekedy zarazajuci. Najviac sa cudujem pri Kii Ceed- Ceed 1.4 EX stoji u nas nieco ze 500 litrov. v cechcach(po prepocte aj s danami) nejakych 464- tie 4 litre dam dole uz. alebo tam sa da vybava...

neregistrovaný: "Pipo" [85.135.238.XXX] 14.08.2007  14:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

No neviem ci 50 tisic. Skor ten rozdiel ceny medzi CZ a SK vidim v modeloch Panda kde je ten rozdiel znacky a aj pri Grande Punte. Hlavne ta Panda nam robi vrasky. Co sa tyka ceny Brava tak tie ceny vzhladom ku konkurencii su nizke pozri si auta u inych vyrobcov a potom hodnot cenu. Celkovo tu to funguje ako za CS. Problem bol v tom ze pred 2 rokmi malo SK super predaje a preto kedze je vedenie v CR spolocne tak zacalo robit politiku pre SR. Ja s tym nic neurobim a ako vravim celkovo im tento importer nevonia co sa typa politikou voci dealerom. Pomaly si uz nezarobis ani na slanu vodu ;-\

"anonym" [84.47.79.XXX] 14.08.2007  18:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

Neviem ci toto je predstava ako si zarobit ale s mojou predstavou ako zakaznika sa to nezhoduje, sorry.
                    Fiat CZ
                    Bravo 1.9 Multijet 120k Dynamic - 464.900,00 Kč = 553231Skk
                    Fiat SK
                    Bravo 1.9 Multijet 120k Dynamic - 599.900,00 Skk

Sucasny kurz 1.19

ROZDIEL V CENE = 46669Skk
                    To ti pripada normalne?Vyhovarat sa na vedenie vie kazdy.
                    Pozrel som si aj cenu inych modelov napriklad P307Oxygo alebo C4 Lider. Oba sa daju zohnat pod 500tisic vo vybave lepsej ako Bravo 1.4Dynamic. Navyse su to zabehnute modely. Na argument ze Bravo je to novinka uz nereagujem, stacila mi novinka GP s ktorou som si uzil co to po servisoch [vyrobne zavady]. Myslim ze nizke predaje donutia Fiat v Prahe s tym nieco urobit, nic ine.

stanleyyy 14.08.2007  20:34

« Re: Bravo sport

Cena Brava sa znizi na autosalone v Nitre, upravia sa kurzy Skk/Czk. A dalsia vec - ak toto pouzijes ako argument pri vaznom zaujme o kupu auta ( ze ho kupis v CR, ako som to chcel ja ), predajca ti urcite vyjde v ustrety.
                      Este ku kvalite Brava a GP - to je ako by si na zaklade napr. C3jky porovnaval C4 :)
                      Inak ak by som si mal vyberat na zaklade jazdnych vlastnosti, radenia, podvozku a kvality interieru, na Peugeot alebo Citroen rovno zabudnem ( a to som na 307cke a C4 jazdil ).

"anonym" [84.47.79.XXX] 14.08.2007  22:08

« Re: Re: Bravo sport

sorry Stan cakal som odpoved predajcu. Ze sa cena znizi na autosalone uz pisal ktosi[ak vobec, ved je to hlupost ju prestrelit a divit sa ze preco sa predava Ceed ako tie "teple rozky".
                        Ja neporovnavam kvalitu GP a Brava ktore nemam. Ale do servisu budeme jazdit rovnakeho >:D . A na rozdiel od Teba uz s nimi nejake skusenosti mam. Ked obcas mrknem na Stilo forum, nemam pochybnosti ze skor ci neskor pride aj na Teba....
                        Mozno ty na 307 ci C4 zabudnes ale sa pozri na statistiky predajov, ako hlavne Citroen utoci na predaje na SK.
                        Auto je krasne > 10b.

"-- skrytý --" 14.08.2007  22:28

« Re: Re: Bravo sport

Na každém fóru se řeší problémy. Představ si, že nejen na fiaťáckém, ale dokonce i škodováckém a jakémkoliv jiném. Od toho přece jsou...

stanleyyy 15.08.2007  00:09

« Re: Re: Re: Bravo sport

ti * pribili cenu hlavne na diesel verzie, ked som prvy krat v maji porovnal cenniky CZ a SK, tiez ma to pekne nasrali... Uz som aj riesil kupu auta v CR, ked som skusil poslednu vec - zatlacit argumentami o rozdiele cien na predajcu a vyslo to..

neregistrovaný: "Pipo" [213.215.118.XXX] 14.08.2007  23:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

Skus ist do ciech a kupi si auto pri tom tvojom kurze 1,19 len kde za taky kurz zamenis. Ja chapem je to jedno. Vravim jedina vec, ktora sa da pouzit je fleetova zlava to je zase dalsi vymysel Fiatu pre furu papierovaciek ale tam sa da ceny znizit ked sa nejake veci trosku upravia ;-) Co sa tyka ceny ak ti niekto urobi lepsiu tak len za cenu ze to pojde z jeho marze uz tu akciu 20 000 dotuje z polovice dealer. Co sa tyka zarobku neni to ani moja predstava ale kazdy niekde zacina, naucil som sa par veci, ktore sa mi do buduca hodia ale je cas ist aj ked som myslel ze to vydrzim do prichodu 500 co by sme mali mat okolo oktobra ale asi nie ale aspon Lineu oskusam a asi sem aj hodi Foto lebo tu budeme mat uz zajtra a predavat sa zacne az v polovici septebra. Asi tak Fiat by mal zmenit cenovu politiku v SR aby sa dostal do top10 predajcov kd e podla mna patri.

stanleyyy 15.08.2007  00:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

500vka pride do SR az v januari.
                        Zlavu na Brave som mal 100 000Sk, co je celkom dost.. Predtym si samozrejme predajca overil aku marzu maju (telefonicky ). Tipujem tak 200 litrov na mojom aute, ked mi bez mihnutia oka sekol zlavu 100 tisic:) Fleet zlavu dostanes, ak predlozis 2 technicke na svoje meno, je vo vyske 4.5%. 2% bola nejaka "uvadzacia zlava" a 5% "zlava predajcu"

neregistrovaný: "Pipo" [85.135.238.XXX] 15.08.2007  10:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

Ze marza 200 000 mas trochu bujne predstavy tolko maju mozno na E mercedese >:D >:D Si ma rozosmial. Na Bravo je bez rozdielu vybav a motorov marza 7% z ceny co pri cene tvojho auta vidim okolo 50 000. O fleete mi nemusis hovorit robim a s tymi TP si vieme pomoct to keby sme o kazdeho pytali to by sme toho vela nepredali co si tyka 500 neboj sa budeme ju mat na salone skor aj Linea ma premieru 15 septembra a teraz mi stoji za Shoowromom mozno sem aj hodim dnes fotky aby ste verili a 500 si skusim v Nitre aj ked planujem ist aj na Frankfurt ale teste sa na Nitru budeme mat celu halu len pre seba bude tam Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Ferrari a Maserati. Hlavne tie hostesky v Alfe. Ale neviem este ci dovezu aj Alfa Romeo 8c ak hej tak to bude sila :-!

stanleyyy 15.08.2007  17:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

MI nevrav, ze marzu mal predajca 50 tisic, to je teda blbost! Spustil mi nepocitajuc fleet zlavu viac ako 50 tisic, chces povedat, ze isiel do minusu? Haha :)
                            K tej 500vke: tebe mozno stoji v showroome 500vka, ale predavat ju budete az v januari. A este nieco - na vyvoji 500vky som sam pracoval ( Blue&Me )

neregistrovaný: "Pipo" [213.215.118.XXX] 15.08.2007  17:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

Ok vravel si ze ti spustil viac boha tam startovna akcia plus nieco za prihlasenie a tak da sa vravim o marzi dealera neviem aku rezervu tam ma importer. Co sa tyka toho BLue&Me super ale neni to bohvieco ako Blue and Me Nav super ako samostatne v SK, CZ nic moc pri zozname aky mam v telefone je mi tak na figu to vytacanie a vyslovovat meno Peter s anglickym prizvukom :D to ma podrz ale inak sikovne a lacne hovorim o NAV. Este ta blbost co si pisal ze si na auto cakal dokym prislo z Polska si zase trepol neviem ako to bolo ale auto mi pride v poho do tyzdna muselo to byt inak ale treba nieco napisat do negativ a za cenu nieco trepnut.

"anonym" [89.173.40.XXX] 15.08.2007  17:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

Auto cakalo cely cas v sklade v polsku, kazde dva dni som bol v predajni, ked im chlapik volal a stale riesil, kedy vypravia kamion. Tak o com to pre boha tocis? To robis vo Fiate a nevies, ze mate sklad v Polsku? Denno denne vidim kamionmi s fiatmi jazdit po D1tke, okdial idu, z Ruska??
                                Blue&Me mam PRAVE kvoli telefonovaniu, volam denne a stale pocas jazdy, funguje to vyborne a meno Peter rozumie aj bez anglickeho prizvuku. Ak je s tym problem, daj si tam polstinu a este aj SMS ti precita spravne, kedze oba jazyky su foneticky podobne.

"anonym" [62.40.89.XXX] 15.08.2007  08:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo sport

je to nejake zcestne, tak len cisty rozdiel je cz-sk je 46tisic. Ten kurz je realita. A aj keby bol o chlp iny, cesky predajca ma zaujem predat a najde cestu ako to skompenzovat aj keby bol kurz 1.23. To akoze v cechach sa predava za vyrobnu cenu? jasne ze nie, tak na taketo auto si musite na slovensku prihodit okolo 60tisic a viac. Nastastie je tu konkurencia a ta vas z toho rychlo vyvedie.
                        Ked sa to bude slabo predavat tak potom si ho kupim. Na GP za 400tisic mi predajca ani za svet nechcel dat nejaku cenu na klimu [hoci mal auto skladom] . Ja som dalsich 40litrov nemal. A pozri ho, v lete sa stala klima standartom!!!Bol som hlupy, nemal som to GP kupovat. Mam ho predrazene a bez klimy. Nielen fiat by mal zmenit politiku, ale aj mensia marza a viac aut prinasa podnikatelsky uspech.[a dobra investicia pre servis do buducna]
                        Jedna lastovicka jar nerobi

neregistrovaný: "robo" [91.127.155.XXX] 02.08.2007  18:06

« Re: Bravo sport

hmmm ked som tam bol pred mesiacom tak malo na skle cedulku predane. Zeby tak rychlo len tak ho objednali do showroomu sa mi nezda. DIzajn dokazu, kvalitu preveria zakaznici.... >:-[]

neregistrovaný: "robo" [91.127.155.XXX] 02.08.2007  18:08

"-- skrytý --" 02.08.2007  20:59

Bravo

Dávám osm bodů. Jeden bod dolů dostává auto za umístění klik dveří pod linií karosérie a jeden bod ty za málo a ještě nekvalitní fotky. Jinak ti přeju, ať ti Fiátek dlouho slouží a nepotřebuje servis. Máš na něm pěkný kola ;-) .

"anonym" [89.173.40.XXX] 02.08.2007  21:24

« Re: Bravo

tie fotky som tam nechcel dat, lebo som ich robil mobilom pred predajnou. Ale par ludi ma tu ukecalo. Cez vikend spravim poriadne foto zvnutra/zvonka a dam ich sem... Mala to byt recenzia, nie foto recenzia :)

"-- skrytý --" 02.08.2007  22:54

« Re: Re: Bravo

Jenže bez fotek to není ono ;-) .

stanleyyy 04.08.2007  15:00

nove obrazky

obrazky su tam, auto nie je prave najcistejsie, lebo po umyvani zacalo prsat.. ale pre informaciu staci :)

"-- skrytý --" 05.08.2007  20:59

bravo FIAT !!!

Nove Bravo nemá chybu , pekná farba ,pekný interiér , pekné kola , sám mám Fiaty dva a tak musím dat za 10 bodov

neregistrovaný: "123" [88.212.20.XXX] 06.08.2007  11:44

?

O akom Fiate to hovorite? Ved je to zase mensie Maserati ;-) .

stanleyyy: Ak mozes, tak napis prosim cenu.

neregistrovaný: "123" [88.212.20.XXX] 06.08.2007  11:53

« Re: ?

+ este otazka: spojka je makka, alebo tvrdsia?

neregistrovaný: "123" [88.212.20.XXX] 06.08.2007  12:35

« Re: Re: ?

+ este jedna otazka >:D : pri kupe si sa rozhodoval na zaklade coho? Vela ludi by si za to kupila nieco ine, preto sa pytam.

stanleyyy 06.08.2007  23:19

« Re: Re: Re: ?

tak pekne po poriadku:
          - cennikova cena mojho Brava bola okolo 850 000 Sk, ziskal som na neho zlavu ( je tam doplnkova vybava za 80 tisic )
          - spojka zabera nizko, ako na inych diesloch. Tvrda nie je, da sa na nu rychlo zvyknut a radit bez akehokolvek trhania, radenie rychlosti je perfektne presne
          - kupoval som na zaklade 13 jazd na vsetkom moznom v nizsej strednej triede, bez financneho limitu ( na nizsiu strednu triedu ). Mne osobne nevadi, ked pred 20 rokmi Fiaty hrdzaveli, od cias Grande Punta sa vela zmenilo a Bravo je kvalitou spracovania daleko vpredu. Kvalitne spracovanie, presne licovanie dielov, dobre materialy. Pri jazde nepocut absolutne ziadne pazvuky, nic. Zatial tam mam 3600km, uvidime, ako to pojde dalej. Dojem z Brava zatial na jednotku s *.

"anonym" [194.228.204.XXX] 07.08.2007  11:59

neregistrovaný: "123" [88.212.20.XXX] 08.08.2007  14:25

stanleyyy: Tak rad by som sa previezol :-(

"anonym" [91.127.103.XXX] 09.08.2007  06:26

« Re: Re: Re: Re: Re: ?

zbehni do Fiatu, hraj sa na kupcu a za 10 minut si na jazde.. ziaden problem. Maju ich tam viac v Sport vybave so 150k motorom..

"-- skrytý --" 07.08.2007  23:00

najkrajsi fiat

jednoznacne naj fiat vsetkych cias s velmi zaujimavou cenovou politikou,ked som ho videl nazivo troska ma zamrzelo ze som si ho nevyskusal skorej bo teraz by ta volba asi isla knemu a nie ku corse 10B

"anonym" [91.127.103.XXX] 08.08.2007  06:28

« Re: najkrajsi fiat

no Corsa a Bravo su auta v uplne inej triede :)

"-- skrytý --" 07.08.2007  23:14

fijat - šit?

tak to už dávno neplatí...tohle je snad nejkrásnější malé auto co můžou peníze koupit...italové tohle umí...němci umí prodávat dobrá auta,italové auta s duší,důkazem je nová Brera ;-) 10b :-) je ti asi jasný,co je pro mě přednější

foto multinka

multinka 08.08.2007  17:41

Prostě super

Nové Brávo je prostě super. Nechápu lidi, co investují 600 000Kč do starého TDI od VW. Jasně za 10.

neregistrovaný: "123" [88.212.20.XXX] 08.08.2007  19:51

« Re: Prostě super

Suhlas. Akurat mi nesedi, ze O2 2.0 TDI PD uzivatela AlesTDI ma krutak 320 Nm a toto vykonnejsie Bravo CRail ho ma nizsi o 15 Nm.
      Ale to mi asi len nieco uslo v suvislosti PD vs CR :-)

"anonym" [91.127.103.XXX] 09.08.2007  06:23

« Re: Re: Prostě super

Ano, ale 150k TDI nema... Aspon nie v Golfoch a Octaviach bez chiptunningu. Niekedy sa necham vyhecovat a nechavam O2 stat na semaforoch, nech mi obzeraju vyfuky :)

"anonym" [89.176.116.XXX] 08.08.2007  22:48

zabraňujúceho proti poteniu

Nejdřív technická: "zabraňujúceho proti poteniu" nedává smysl v češtině, a vsadím boty, že slovensky to nebude jinak; první nebo druhý z těch tří slov vyhoď.

Dneska jsem to auto viděl poprvý naživo, a spadla mi čelist... Fotky tomuhle krasavci ještě HODNĚ ubíraj.
    Kufr se nezdál být zrovna praktickým (brutálně vysoká hrana), dítě na zadní sedačce vůbec nevidělo ven (opět brutálně vysoká hrana), ale to všechno $ral pes - to auto je NÁD-HER-NÝ. :yes: :yes: :yes:

Ať slouží.

"anonym" [91.127.103.XXX] 09.08.2007  06:25

« Re: zabraňujúceho proti poteniu

to potenie zmenim.. a vysoka hrana v kufri ci zadne okna - toto vobec neriesim, Za tuhost karoserie a "coupe" dizajn celeho auta je to velmi mala cena.

BigFoot007 08.08.2007  23:00

Ta spotreba???7 litrov na dialnici pri tacho 140( pdla GPS zrejme 130-135)

Ja mam na C4 na benzine len o liter vyssiu spotrebu. Je tam vsetko v pohode?

BigFoot007 08.08.2007  23:04

« Re: Ta spotreba???7 litrov na dialnici pri tacho 140( pdla GPS zrejme 130-135)

Plsu sa ti cudujem ze si za take auto dal take nekrestanske prachy, btw neparkujes sem tam na nobelovej ulici v Bratislave s tym?tam som videl takeho tatosa akeho mas ty. Predsa len tych Brav je mozno tak max 50-70 na Slovensku...

"anonym" [91.127.103.XXX] 09.08.2007  06:20

« Re: Re: Ta spotreba???7 litrov na dialnici pri tacho 140( pdla GPS zrejme 130-135)

Ak najdes auto s takou vybavou od inej znacky, tak sem s tym :) A Bravo na Bohrovej/Nobelovej je samozrejme moje.
        K tej spotrebe: pri 140km/h som mal na 100 konovom benzine v 1.4 vzdy dobre cez 8, okrem toho motor je v zabehu a vtedy mal len par sto km.

BigFoot007 09.08.2007  08:11

« Re: Re: Re: Ta spotreba???7 litrov na dialnici pri tacho 140( pdla GPS zrejme 130-135)

Ok.Tak v tom pripade som vedla teba parkoval minule. Aj som sa kochal tym Bravom. Som si hovoril to je krasne auticko... No jo. Taliani to vedia.
          K tej cene a tak. Predpokladam ze ta to vyslo na cca 700-800 tisic s danym motorom. Proste niekde kde uz zacina stredna trieda(passat, mondeo, C5 a tak...). Pripadne je v tej cene Civic.
          Tak teraz som si to kukol- Cena toho tvojho(na papieri je 780 tisic+ tych par doplnkov). Za to uz mas Civica s jeho dieselom. Co ta viedlo k Fiatu?Dizajn?
          Neber to tak ze som proti fiatu(sam som jedneho v rodine zazil, este ako dieta, aj somn ho vtedy vyberal, Punto 55S). ľ

stanleyyy 09.08.2007  15:03

« Re: Re: Re: Re: Ta spotreba???7 litrov na dialnici pri tacho 140( pdla GPS zrejme 130-135)

Civic bol druha volba.. mna stal Fiat po zlave 760 tisic, co je cena rovna Civicu, vybavu mal ale Fiat daleko lepsiu ( Blue&Me, USB, sportovy paket, 150k motor, dvojfarebne elektrony, subwoofer, dualna klima, plne nastavitelne a vyhrievane obe sedacky ).
            Pre mna boli obe auta rovnaka volba, nakoniec vyhral Fiat, lebo je neokukany a pacil sa mi pristup predajcu a ochota zjednavat. No a samozrejme, vyborne dopadli skusobne jazdy.
            Tych "par doplnkov" stalo cez 80 tisic, bolo ich asi 9 alebo 10 a vraj si u nich este nikto viac ( v pocte kusov ) nedoobjednal :)

stanleyyy 09.08.2007  06:28

zabudol som sa prihlasit

a inak sorry, tie posledne anonymne prispevky su odo mna, nejako som si nevsimol, ze nie som lognuty.. Este som zabudol k tej cene dopisat, ze ta zlava bola okolo 100 tisic - inak by som kupil Bravo v Cechach, kde aj po peripetiach s prepisom by to bez zlavy vyslo lacnejsie. K tej zlave som potreboval 2 dalsie technicke preukazy na svoje meno ( fleet zlava ), vtedy usetrite tusim 4%.

BigFoot007 09.08.2007  08:13

« Re: zabudol som sa prihlasit

Ok. toto som si neprecital. Beriem spat. 100 zlava robi svoje...

foto Focusman

Focusman 09.08.2007  06:41

bodování

celkem hezká kola.Dávám 10B!

"-- skrytý --" 09.08.2007  08:21

nadhera, perfektni kola, barva a auto jako celek! super, davam 10bodu...

foto Patriot

Patriot 09.08.2007  10:01

Ta se povedla

Nejem sice příznivec Fiato, ale tahle nové Bravo se jim povedla...takže za 10b

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 09.08.2007  10:34

sport

kurňa, vypadá to dost sportovně - líbí se mi!!!

foto kewlarsiet

kewlarsiet 09.08.2007  11:13

Fiat Bravo

Velmi dobra kombinacia farby, kolies a vybavy. Jazdil som s tymto motorom na Alfe 156 a isiel ako raketa. Na Fiate Bravo som jazdil len na 120PS verzii ale tiez vo vybave Sport. Bolo poznat, ze motor je slabsi. Verim ze 150PS verzia uz pojde ako delo. Len skoda, ze cenovy odskok je pri tejto verzii a v tejto vybave uz znacny. Tak som zvedavy ako sa Fiat chyti na trhu a ci sa dokazal zbavit svojej nespolahlivosti. Prajem mu to, pretoze si myslim, ze je to schopna automobilka a okrem toho sa mi nove Bravo velmi paci. Spolu s novou Hondou Civic su to podla mna asi najkrajsie auta v triede.

"-- skrytý --" 09.08.2007  12:59

Krasa

Nove Bravo sa Fiatu proste podarilo, Taliani vedia ako na dizajn, vo vybave Sport v tejto farbe (len pre Sport) a tmavymi diskami, proste krasa! :yes:
    Pri kupe auta bolo tiez v nasom hladaciku, ale vyhral Focus, bo pri porovnatelnej cene by bolo Bravo len s 1.4 16V co by bola dost blba kupa...
    Inac celkovo sa mi paaci tvoj vkus, aj SX4 "mozem", aj nad nou sme uvazovali, ale "chvalabohu" sme skoncili s FoFo-m ;-)
    Anyway, auto + recenzia + fotky = 10b :yes:

"anonym" [91.127.103.XXX] 09.08.2007  14:38

« Re: Krasa

dikes.. takto sa pomaly na 1. miesto dostanem :)

neregistrovaný: "max" [84.245.70.XXX] 09.08.2007  13:18

turbo

Zaujímavá bude od jesene verzia Sport s motorom 1,4 T-JET 150 CV...cenníková cena okolo 650tisíc/sport výbava!!!/ napr. podobný Golf by vás vyšiel cca 900 tisíc!!!! :no:

"-- skrytý --" 09.08.2007  13:18

bravo

bravo je srdcovka, uvidis casom :-) mal som starsie hgt a bola to parada;-) fiat je fiat :yes: davam 10b

David Silver 09.08.2007  13:18

pěkný

dost dobrá kára, dobrá recenze 10b

foto MikyJ

MikyJ 09.08.2007  14:01

super

stanleyyy 09.08.2007  14:40

dik za body

diky ludia za bodovanie, budem to tu doplnat.. ked ma niekto otazky, pripadne ked si chce kupit fiata, mozem poradit. Sam som jazdil na 4 roznych Bravach ( aby som si statisticky spravil prehlad o kvalite ) a vsade spokojnost. Co sa tyka motorov, 120 konovy diesel je trocha lenivy, ale 150k 16v verzia je super!

neregistrovaný: "fSA" [91.127.58.XXX] 09.08.2007  19:10

« Re: dik za body

Zdravím ja som sa tiež rozhodol pre Bravo ale 1.4T príde asi koncom septembra, trochu dlho im to trvá ale neva :-). marranelo red+18".

neregistrovaný: "123" [88.212.20.XXX] 09.08.2007  20:32

« Re: Re: dik za body

BigFoot007 09.08.2007  21:41

« Re: Re: dik za body

Zajimavy motor ktory otvara novu generaciu benzinakov. uz sa tesim na recenziu!!!

neregistrovaný: "fSA" [91.127.58.XXX] 09.08.2007  22:14

« 1.4T

myslimze male preplnovane budu "in" koli vykonu a cene ale naftaky si drzia cenu. ale cca 115 000 skk rozdiel medzi benzinom a naftou u bravo je dost velky a oplati sa to min po tych 80 000 km, kym sa to vrati.

"anonym" [88.102.204.XXX] 09.08.2007  22:53

jak se sedí vzadu ?

Krasavec !!! A jak je to vzadu se sezením neb ve všech testech co sem měl možnost číst si redaktoři stěžují na to že sedadlo je příliš blízko podlaze a neposkytuje oporu stehen ??? Ale vzadu asi moc nesedíte... :-)

"anonym" [91.127.103.XXX] 10.08.2007  07:14

« Re: jak se sedí vzadu ?

mne sa sedelo dobre, ale mozno nejaki 2 metrovi ludia by mohli mat problem...

neregistrovaný: "fSA" [217.145.195.XXX] 10.08.2007  09:50

« Re: Re: jak se sedí vzadu ?

Keď je skywindow tak sa ešte trochu poníži strecha, tak miesta pre hlavu bude menej

neregistrovaný: "fSA" [217.145.195.XXX] 10.08.2007  13:48

stránka

http ://lnx.stiloclub.it/gallery/bravo198vari…

"-- skrytý --" 11.08.2007  00:31

dávám 10b a doufám v další fotky protože těch není nikdy dost !

"-- skrytý --" 11.08.2007  07:45

10 b.

Fiaty moc nemusím, ale nové Bravo je velice povedený kousek. A konkrétně Tvůj si plný počet bodů opravdu zaslouží :yes:

foto Hitachi

Hitachi 11.08.2007  07:58

Bella machina

Bravo je opravdu nádherný vůz, měl jsem možnost se svézt sice jen v základní verzi, ale se sportovním interiérem a 17" koly. Tvůj kousek je opravdu vymazlený. Musím souhlasit s tím, že interiér - konkrétně sedačky se musí vysávat minimálně jednou za dva týdny. Měl bych možná trochu strach z té 1,9 a její hmotnosti na přední nápravě. Taky jsem si musel chvíli zvykat na spojku. Zabírá až úplně nahoře. O šedé metalíze jsi neuvažoval? Přeju mnoho šťastných kilometrů a ať ti Bravo slouží co nejlépe :yes: jednoznačně za 10

stanleyyy 11.08.2007  19:13

« Re: Bella machina

spojka na mojom Multijete zabera praveze uplne dolu a na to som si dlho zvykal pre prechode z mojho benzinoveho SX4..
      A farba bola jednoznacna - ta cervena je brutalna.. A jedinecna, kedze sa da objednat len k Sport paketu

BigFoot007 12.08.2007  20:25

dneska som ta asi videl....

Dneska si sa pekne viezol na svojom Brave po Jantarovej ceste. Jedine poznavacie znamenie oproti ostatnim Bravam v Blave su tvoje kolesa. Ale vyzera to krasne nazivo.
    Mal by sa zorganizovat nejaky blavacky zjazd autickarov z auto.cz...

stanleyyy 13.08.2007  06:19

« Re: dneska som ta asi videl....

hi, moze byt, poobede som sa vracal do Bratislavy... A zatial vela dalsich ludi nepoznam, ale urcite dakedy mozme nieco spravit :)Inak aj tu tvoju C4 som uz videl ( teda tam, kde pri praci parkujem, taka zvykne stat

BigFoot007 13.08.2007  07:06

« Re: Re: dneska som ta asi videl....

Ak myslis petrzku, tak to s najvacsou pravdepodobnostou nebola moja C4. Do Petrzky chodim(e) len nakupovat.

"anonym" [91.127.103.XXX] 13.08.2007  07:56

« Re: Re: Re: dneska som ta asi videl....

a ked si ma videl na Nobelovom?

"-- skrytý --" 13.08.2007  15:22

Nice

Velmi pěkný vůz, zejména interiér. 10B :yes: Dík za takovou kopici fotek...opravdu je na co se dívat. ;-)

foto Ruffi

Ruffi 13.08.2007  18:35

Taliani

Talianské autá sú skrátka krásne.Zvlášť sa im podarilo nové Bravo.Keď to porovnám so Stilom je to ako nebo a zem(aj keď neviem,či sa tie dve autá dajú vôbec ešte porovnávať) >:D Nemal si cestu 9.8.(štvrtok) do Blavy?Ak nie,tak to,že sa nové Bravo predáva ako teplé rožky nie je celkom odveci.Aj v našom meste už jazdí pár kúskov.Skvelé zladenie farby,interiéru a kolies.Krása.10b :yes:

stanleyyy 14.08.2007  06:28

« Re: Taliani

byvam v Bratislave, takze celkom kludne si ma mohol vidiet :) Ja som zatial okrem svojho ziadne ine cervene Maranelo nevidel

stanleyyy 14.08.2007  06:30

Bravo a SX4

dnes som sa bol previezt na svojej SX4rke a po 3 tyzdnoch v Brave sa mi stala strasne jemne povedane "ina" :) Uz len zatvaranie dveri, ktore su asi 2x lahsie je pocitovo uplne ine, nehovoriac o inom posede v aute, sedackach, vyhlade a komforte... Bravo rulez :)

"anonym" [88.103.78.XXX] 14.08.2007  19:33

« Re: Bravo a SX4

nádhera za 10B

neregistrovaný: "myshkin" [62.168.64.XXX] 15.08.2007  17:22

Bravo 1.4 150k

Nevie mi niekto povedat ako dlho sa caka na 150k benzinovu verziu? Rad by som do toho isiel, ale nechce sa mi dlho cakat :-)

"anonym" [91.127.208.XXX] 15.08.2007  17:28

« Re: Bravo 1.4 150k

A co vies o tom aute? Je niekde nejaka recenzia?

stanleyyy 15.08.2007  17:49

« Re: Bravo 1.4 150k

priprav si tak 3 -4 mesiace, ak to pojde do vyroby. Navyse teraz maju prazdniny v tovarni.

"anonym" [91.127.208.XXX] 15.08.2007  18:11

« Re: Re: Bravo 1.4 150k

no to je klasika ani nahradne diely neboli v auguste, si mi pripomenul minuly rok >:-[] >:-[]
        no a kde o tom motore nieco solidne? nechce sa mi pozerat youtube videa kde sefkovia vyvoja komentuju svoje dielka.

stanleyyy 15.08.2007  18:18

« Re: Bravo 1.4 150k

o motore zatial nic poriadne nenajdes, treba pockat kym sa to dostane k novinarom

neregistrovaný: "myshkin" [62.168.64.XXX] 16.08.2007  08:36

« Re: Re: Bravo 1.4 150k

Clanok o tom motore bol v Autozurnale special k Bravu. Jedine vsak co o tom motore viem su same chvaly vyrobcu a vyborne tabulkove ukazovatele. V dnesnej dobe si vsak uz nijaka automobilka nedovoli na trh pustit nepodarok. Dokonca ani Fiat.

stanleyyy 16.08.2007  10:06

« Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

ako "dokonca ani Fiat"? Fiat mal vzdy vyborne motory, TJet nebude iny.. v prvych testoch v Taliansku sa mu nedarilo zle.

neregistrovaný: "myshkin" [62.168.64.XXX] 16.08.2007  11:41

« Re: Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

No "vzdy vyborne motory" ..... to by som celkom netvrdil. Poznam par ludi, ktory mali Punto prvej generacie a vsetci do jedneho mali s motorom problem. Bol to ten najmensi benzinak. V kazdom pripade to je minulost a urcite do toho Brava idem, ale este musim zohnat lacnu poistku, lebo 20 tis. za rok je za KASKO vela.

stanleyyy 16.08.2007  17:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

Multijet motory su vyborne a spolahlive, odskusane v Alfe 159. Rovnako Fire ( 1.4 benzin ) v Brave.
                  Od cias Punta 1.gen. sa vela zmenilo.
                  To kasko 20 litrov je na auto v cene 760 tisic celkom primerane, na SX4, ktora stala 520 tisic som platil 18 tisic rocne.

neregistrovaný: "myshkin" [62.168.64.XXX] 16.08.2007  08:37

« Re: Re: Bravo 1.4 150k

Coze??? Tak dlho? Som ratal tak mesiac.....

neregistrovaný: "fSA" [91.127.215.XXX] 16.08.2007  21:20

« Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

seruste 1.4T som objednal začiatkom jula a dojde koncom septembra zaciatkom oktobra. Recenzie su ale nie slovesnke ale skor anglicke...

stanleyyy 17.08.2007  06:50

« Re: Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

aku verziu si objednal, farbu, doplnky?
            Asi Sporta, ze?

neregistrovaný: "myshkin" [62.168.64.XXX] 17.08.2007  08:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

Co je na tej verzii "sport" take uzasne? V emotion mas uplne vsetko okrem par dizajnovych nepodstatnych blbosti. V "sporte" si to vsetko musis priplatit a za tu cenu uz mozes mat AUDI.

"anonym" [84.47.6.XXX] 17.08.2007  09:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

Audi? mozno z bazaru :)
                Sport okrem toho, ze lepsie vyzera ( vec nazoru ), ma:
                - sportovy podvozok ( ano, je iny ako v ostatnych vozoch!)
                - sportove sedacky, daleko lepsie ako obycajne
                - sportove biele budiky
                - hlinikove pedale, prahove listy, spojler
                - hlinkova koncovka vyfuku
                - dvojfarebne 17"" disky
                - a najma: na ine verzie si neobjednal Maserati blue alebo Maranelo red ( len so sport paketom, ktory nema vsetko to, co verzia sport )
                Zlavu mozes ukecat aj na 10%, tak nie je co riesit ( aspon pre mna nebolo )

"anonym" [62.168.64.XXX] 17.08.2007  10:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

odporucam si pozriet tento cenik.... www.audi.sk/modely/a3/a3_sportback/Audi_…

"anonym" [84.47.6.XXX] 17.08.2007  10:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

a pozrel si aj cenu s adekvatnym motorom a vybavou? za 760 bez sance, navyse dizajnovo u mna vedie Fiat na plnej ciare

"anonym" [62.168.64.XXX] 17.08.2007  11:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bravo 1.4 150k

no comment

jmurjr (H22A7) 16.08.2007  14:20

wheels

uzasne disky!

"anonym" [62.168.64.XXX] 16.08.2007  15:33

« Re: wheels

To ako vazne? Videl ako to auto vyzera s 18"?....

stanleyyy 16.08.2007  17:15

« Re: Re: wheels

tie 18"" disky nie su bohvieco, auto je potom velmi tvrde, preto som si objednal dvojfarebne 17tky, su jednoznacne najkrajsie

jmurjr (H22A7) 16.08.2007  23:11

« Re: Re: Re: wheels

mne sa pacia disky na tomto aute, aj disky ako take, a vedel by som si ich predstavit aj na inom aute, napriklad bielom grande punto 1.9 JTD

foto OS

OS 19.08.2007  09:02

vyborne

moc hezke auto s povedenym interierem a vyborny kola... davam jasnych 10b. :yes:

foto Focusman

Focusman 21.08.2007  16:00

počty

děkuji za hodnocení, ale jen pro informaci.V součtu bodů 28 které se podělí 3 není 8 ale 9!!! ;-\

"anonym" [91.127.249.XXX] 23.08.2007  08:32

« Re: počty

sorry, mal som dat 10 a nebol by problem :(

"-- skrytý --" 23.08.2007  18:22

cheery

moc pekna barva... fakt nadherna... kola uzasny, no vubec cely auto je moc pekny... dokonale sladeny interier s exterierem... no Fiat jde hodne nahoru a hodnoceni tohoto auto po mych 10bodech doufam taky! zaslouzi si to!

stanleyyy 25.08.2007  13:59

« Re: cheery

dik za hodnotenie, auto je fakt nadherne, ani po mesiaci sa mi nezunovalo a to je u mna fakt celkom dlha doba :)))
      Zatial 4900 km, ani jeden problem.

stanleyyy 27.08.2007  07:57

sfuknute pneu

Tymto sa chcem podakovat "dobrosrdecnemu" susedovi Blavakovi, ktoremu zrejme vadi moj Fiat s Revuckou znackou na Petrzalskom parkovisku a sfukol mi dnes vsetky gumy na aute. Este raz VDAKA!

"-- skrytý --" 27.08.2007  08:18

sousedi sou svině :no:

stanleyyy 27.08.2007  08:34

« Re: Re: sfuknute pneu

nemam na toto nervy.. ked som kupil sx4, po 3 tyzdnoch mi ju niekto buchol na parkovisku a teraz toto s novym Fiatom.. do *!

"-- skrytý --" 27.08.2007  14:38

« Re: Re: Re: sfuknute pneu

Viem o čom hovoríš ja som mal svoju corsu 2 dni a niekto mi ju pekne ťukol z boku..........niektorí ľudia sú fakt sv.......ne :no:

"-- skrytý --" 28.08.2007  15:35

« Re: sfuknute pneu

To musi byt pro cloveka co si sam nevymeni ani zarovku velka rana. :no:

stanleyyy 29.08.2007  06:59

« Re: sfuknute pneu

Nice - stale mas problem pochopit, ze v urcitom momente si clovek stanovi priority, co je dolezite a to potom robi? Preto clovek lieta v business class a rezervuje si slusny hotel, aby sa mohol sustredit na pracu, ktora je dolezita a ktora ho zivi. V mojom pripade sa mi o auto staraju ludia, ktori sa v tom vyznaju a zvladnu to 2x rychlejsie. A navyse za nizsiu hodinovu sadzbu, aku beriem ja od zakaznikov. Jednoducha matematika ZS. Delbu prace uz tu mame peknych par tisicroci :-)
        Ale inak dik za spoluucast, vacsi problem mam s tym, ze tie pneu ( rovnaky rychl. index ) nikde nevedia zohnat.

neregistrovaný: "razordj" [195.33.69.XXX] 03.09.2007  13:25

« Re: Re: sfuknute pneu

tak je bratm.. nevsimat si trapka ;)

stanleyyy 29.08.2007  07:02

« Re: sfuknute pneu

zabudol som dopisat - pneu nakoniec boli umyselne prepichnute ( probodnute ), jedna je uplne znicena ( skoda +- 6000 Sk ) a druha sa da pouzivat asi 1 sezonu a musi sa vymenit.. Najlepsie je ze maju smerovy dezen a znicene su len na 1 strane.

foto mehturt

mehturt 20.09.2007  22:15

h.a.j.z.l.i .. dufam ze sa mi nic take nestane :'-(

neregistrovaný: "Ital" [62.245.92.XXX] 29.08.2007  13:48

Zkrátka Fiat

Nové Bravo je překrásné a technicky opět vyšperkované auto. Mám jej v současné době objednané, složenou zálohu,a moc se na něj těším. Bude v provedení 1,9 JTD 120 Emotion. Za ty peníza / se slevou 502 000.- super. Do teď mám Stilo 1,9 JTD 115 3 dv. a jsem s ním stále velmi spokojen a proto jsem se rozhodl pro modernizaci vozového parku i když je to v podstatě technicky stejné auto, ale je na něm znát pokrok a je více vymazlené. Rozhodbně však není pokrok tak velký jako mezi Bravou I také jsem měl, a Stilem. My Fiaťáci jsme ne vysokou úrověň techniky a estetiky zvyklí tak mě to nepřekvapuje. Věřím že budeš, a já také až ji dovezou, velmi spokojen. Já jsem neměl se Stilem za 5 let nejmenší problém / před tím ani s Bravou I, mimo zvlněných brzd. kotoučů / , žádná závada, žádné pazvuky, výtečné jízdní vlastnosti, velmi pohodlné, řidičsky velmi vstřícné a úsporné.

stanleyyy 29.08.2007  15:12

« Re: Zkrátka Fiat

Dobra volba, aj ked je citit velky rozdiel medzi 120 a 150k dieslom, jazdil som na oboch. Fiat som nikdy predtym nemal ( okrem otcovho stareho Ritma pred 15 rokmi ) a vobec nelutujem, ze som ho kupil. Reci o nekvalite Fiatu ma uz netrapia, vacsinou to tvrdia ti, co v nom nikdy nesedeli. Bravo je super a uz som si 100% isty, ze som nespravil chybu, ked som si vybral Bravo pred Civicom :-)

neregistrovaný: "ital" [62.245.92.XXX] 30.08.2007  12:21

« Re: Re: Zkrátka Fiat

Vybral jsem si 120 k motor proto že byl za prvé finančně přístupnější, za druhé jej znám ze Stila a jsem spokojen. Na přeplněných silnicích jej mám možnost málo kdy využít naplno, a těch 210 / tacho 220 / v podstatě stačí. Velmi málo kdy najdu přemožitele / i ve vyšších objemových třídách / tak že jsem se skromě držel při zdi. Konec konců již nejsem nejmladší a počítám s tím že mi bude muset nový vůz vydržet déle jak obligátních 3 - 5 let jako dosud. Já jsem měl italských aut více, před Fiatem 3 Lancie, všechny samozřejmě starší, ale vždy max. spokojenost navíc to bylo v době kdy zde tato auta nebyla, před tím jsem měl BMW 316 no hrůza hrůz, to se nedalo uživit, uřídit, větčně to opečovávat. Taky jsem jej měl pouze půl roku a šel světem, Před BMW byla řada škodovek, k tomu ještě mnoho různých služebních modelů, tak že mohu objektivně hodnotit. Neříkám že Fiat je zcela nejlepší, ale je to vždy velmi moderní auto nabízející špičkovou techniku a nadprůměrnou výbavu za přijatelné peníze. Navíc mají italská auta svého ducha a není jich na našich silnicích taková přehršel jako německých aut a škodovek. Mít trochu výjmečnosti je také velmi pěkné. Ať Ti to stanleyyy hezky jezdí a ať jsi spokojený.

"-- skrytý --" 02.09.2007  07:39

Máš to

ohodnocený,tak jak si zasloužíš ;-) :yes:

2.0VTEC 02.09.2007  16:05

Otazka

Nazdar,nebol som nahodou v sobotu v Malackach?:-))

stanleyyy 02.09.2007  16:09

« Re: Otazka

to ja neviem, kde si ty bol v sobotu :-)

2.0VTEC 02.09.2007  16:29

« Re: Re: Otazka

jezis,malo tam byt,ze ci ty nebol v MA?:-))

stanleyyy 03.09.2007  01:59

« Re: Re: Re: Otazka

v Malackach som este nebol, takze to bol asi niekto iny :-)
          Minulema predbiehal jeden dedo na tmavo sivom Brave, tiez Sport vybava, ale inak som Bravo v sporte videl len raz, aj to v Rakusku...

2.0VTEC 03.09.2007  17:53

« Re: Re: Re: Re: Otazka

Tak potom to presne take iste auto,farba,disky,vsetko,BA SPZ.:-))Sranda,mas dvojnika.:-)

stanleyyy 04.09.2007  00:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Otazka

dvojnik ani velmi nie, tie elektrony su standard pre sport, staci ze si vybral moju farbu. Rozdiel bude skor v doplnkovej vybave, zadne parkovacie senzory si si nevsimol, ci mal, ze?

2.0VTEC 04.09.2007  18:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otazka

No to fakt neviem,tak som zase nestudoval,isiel som okolo,ako som isiel domov a ako som to auto zbadal,hned si ma napadol,ze ci to niesi ty.:-)Ci nahodov.:-)

sportivo 03.09.2007  16:00

re:

Krasne faro určite ma mojich 10 bodov.

To Stanleyyy: tak už sme tu dvaja štastný majitelia noveho BRAVO2 alebo BRAVO 198 su to neskutočne auto.kedže sme tu už dvaja tak tomu vašmu aspon nebude smutno

stanleyyy 04.09.2007  00:26

« Re: re:

jasne, ale sami dvaja nie sme, uz som ich par videl, aj ked zatial v maranelo len to svoje :-) Ale ani ta tvoja cervena nie je zla, napokon Bravo v kazdej farbe vyzera super. Dnes som bol v mikone prezut tu pneumatiku, a vsetci chalani servisaci mali kopu otazok k autu, Porsche co tam bolo ich zjavne nezaujimalo :-)

sportivo 04.09.2007  09:36

odpoved

no v bratislave som ich uz aj ja videl ale na výchde nie,najlepšie je ked prechadzam dedinkami tak ludia až zastanu "Ako je možne že to co videli vcera vecer v reklame tak dnes im to preslo pred nosom" :-O. Bral som motor 1.4 90k a vybavu dynamic chcel som sa zmestit do 500 000 SKK. auto je bezchybne aj to prepracovanie ale v jednom ma sklamali na rychlomer skoro vôbec nevidim tie rychlosti co su dôležite povedzme od 40 do 130 km/h skoro vobec nevidim lebo su male a ktomu este ten budik ma aj zly uhol pohladu zatial co som s nim fičal v nemecku po dialnici tak tachometer ukazoval 190km/h pri zaradenej 6-tke.vtedy sa clovek citi ako v korabe.auto vtedy nemalo najazdených ani 2000 km takže som ho moc nežmíkal.palubak zatial na mna nevyhukol s žiadným FAILURE takže plna spokojenost v stile s tým FAILURE to bolo o niečo horšie. ked som ho predaval tak to akurat pisalo FAILURE AIRBAG.aj tak som ho predal za 250 000SKK

stanleyyy 05.09.2007  08:54

« Re: odpoved

u nas v okrese bolo moje Bravo prve, takze tiez je to vynimocny zjav:) Rychlomer na mojom je biely, ale uz mi to nevadi, citat sa da dobre.. ale na 12 hodinach ma 180km/hod, takze tebe by sa to citalo asi este horsie :-) s autom mam jediny problem ( neviem ci to je problem ) - necitil som, ze by vyhrievanie sedaciek fungovalo, ale zatial nebola taka zima, aby som to odskusal...

"-- skrytý --" 04.09.2007  17:25

10 b

Krásný vůz .Výborná recenze. Fotky skvělé . :yes: 10b

stanleyyy 05.09.2007  08:52

« Re: 10 b

diky moc :-) este to casom doplnim o fotky prahovych list

jmurjr (H22A7) 06.09.2007  17:52

farba

presne taketo iste maju vystavene v maxe v tn. nazivo vyzera este lepsie ako na fotkach, a to su fotky paradne :yes:

stanleyyy 07.09.2007  07:10

« Re: farba

este stale tam je? Bol som v TN pred mesiacom a uz vtedy ho mali v Maxe vystavene :-) a jedno bolo aj na predajni pred mestom...
      Inak funny vec- nakoniec mi to vyhrievanie funguje, ale Fiataci prehodili tlacitko na vyhrievanie pravej a lavej sedacky! Takze musim ist do servisu, nech to spravia.. haluz!

jmurjr (H22A7) 07.09.2007  08:23

« Re: Re: farba

vselico by som cakal, ale toto nie, horsie by bolo keby prehodili smerovky, alebo predne stierace za zadne >:D
        a na tej vystavke asi aj vydrzi. ved sa tam musi zle manevrovat. rozmyslal som ako tam dostali ten doubledecker.

stanleyyy 07.09.2007  10:57

« Re: Re: Re: farba

skor tipujem, ze to spravili v servise, ked davali defend.. ale tazko povedat

jmurjr (H22A7) 07.09.2007  11:03

« Re: Re: Re: Re: farba

aj to je mozne. v sr nemam vysoku mienku o srvisoch, cest vynimkam...

"anonym" [194.212.22.XXX] 09.09.2007  20:27

fiat

Moc pěkný auto! Dokonalý design!Italové to prostě umí!Motor si vybral nejlíp! Jel jsem s klasickou 1.4 a to auto vůbec nejelo!

"anonym" [88.212.22.XXX] 16.09.2007  19:59

« Re: fiat

zaleži na tom aku jazdu si predstavujes aj s tou 1.4 sa da ist dynamicky len si treba zvyknut že motor treba vytačat ono ten motor dava maximum pri 4500 otačkach a tam to treba aj vytočit.Ono diesel zabera už pri nizkych otačkach.Ist s 1.9 M-Jet 190 az 210 alebo s 1.4 190 az 200 je rozdiel len v tom ako sa na taku hodnotu dostanes a co sa týka zrýchlenia z 0 na 100 KM/h tak to čo píšu v tech.udajoch su bludy z 0 na 100 som urobil za 10,1 s. Ak tvrdíš že 1.4 v brave "vúbec nejede" skus 1.4 v novej Lineji a tam sa už da hovorit o tom "že to vúbec nejede"

sportivo 17.09.2007  19:59

« Re: Re: fiat

Sorry ze som sa neprihlasil zabudol som. S pozdravom Durkovic

neregistrovaný: "..The_Puk.." [217.64.5.XXX] 13.09.2007  14:54

Bravo BRAVO!!!

Krasne auto, dobra recenzia...nech dlho sluzi...ak mas cas kukni mojho veterana ;-)

stanleyyy 14.09.2007  00:47

« Re: Bravo BRAVO!!!

aj by som pozrel, ale napis zo svojho loginu, nech sa mi to lahsie hlada :-)

sportivo 17.09.2007  20:01

Bravo v Košiciach

Zdravím všetkych je tu niekto taký ktorý ma v košiciach bravo alebo sa ho chysta kupit.zatial som v KE sám. :'-(

foto stanci269

stanci269 17.09.2007  20:09

Bodiky

Cervena a cierna, dobra kombinacia :yes: Ta farba mu naozaj sadne, len mu nedaj folie, takto je krajsie. Inac za 10b ;-)

stanleyyy 19.09.2007  22:41

« Re: Bodiky

dik, folie mu nedam.. na auto si nedam sahat pokial to nebude nutne.. to ze mi nic nevrzga a nerezonuje je u mna na prvom mieste :-)

"anonym" [81.31.6.XXX] 18.09.2007  20:37

Nádherné auto.

Tohle auto prostě žeru.

foto pivrnec

pivrnec 18.09.2007  20:42

Super kara

Ahoj,gratuluju ke krasnemu autu,mas u mne za 10:-). Italove umeji....

stanleyyy 22.09.2007  15:19

« Re: Super kara

ano.. a umeli aj Alfu 156, tak mas odo mna za 10 :-)

sportivo 25.09.2007  20:55

Spotreba

Servus stanleyyy zdravim ta,chcem sa ta spýtat jaku maš zatial spotrebu??? Ja mam zatial priemer 6.3 - 6.4 L pri dynamickej jazde jak v meste tak mimo je potom priemer 6.8-6.9 L .

Diky

"-- skrytý --" 26.09.2007  14:40

nazdar,
      co mas ty za motor? ja mam 1,4 benzin, zatial spotreba 6,8

sportivo 26.09.2007  18:14

« Re: Re: Spotreba

To bandit1 : ja mam tiez 1.4 (96 PS),a spotrebu taku aku som písal.Kolko mas teraz najazdeých KM.a aku vybavu mas???

"-- skrytý --" 26.09.2007  20:00

« Re: Spotreba

som si az teraz vsimol ze tu mas auto. mam rovnaku farbu ako ty, vybava dynamic + laktova opierka + dvojzonova klima
          najazdenych mam 5500km

preco mas len 15 palcove kolesa? ja mam 16ky, myslel som ze k dynamicu su automaticky 16 palcove

sportivo 26.09.2007  20:06

« Re: Re: Spotreba

no tak to je výborne.Skoro uplne rovnaka výbava.ja som si nedaval nic na vyše lebo som sa chcel vojst pod 500 000 SKK.Možno som sa zmýlil zajtra pozriem a opravím. Inac ved možes aj ty pridat recenziu a foto tak potom užtu budu tri brava dufam že sa pridaju ku stanleyyymu a mne aj ostatný aj potencialny majitelia brava.

"-- skrytý --" 26.09.2007  20:09

« Re: Spotreba

no, ja som sa vosiel hlboko pod 500000sk aj s vybavou navyse ;)
              ale tie kolesa mas fakt 15ky, je to vidno, mas aj ine puklice ako mam ja,

sportivo 26.09.2007  20:14

« Re: Re: Spotreba

co sa týka pneumatik tak som sa asi zmylil zajtra pozriem a opravim. ja som mal po zlave bez doplnkov cenu 497 560SKK ale potom som si všimol že aj tak mam nejake doplnky ako napr.vyskovo nastavitelne sedadlo spolujazdca.a este nejake somarinky.

"-- skrytý --" 26.09.2007  20:17

« Re: Spotreba

vyskovo nastavitelne sedadlo spolujazdca mam aj ja, este mi nechali zadarmo aj plnohodnotnu rezervu 16 palcovu. a este som zabudol ze mam z vyroby zatmavene skla vzadu.
                  moje bravo stalo 451000sk...

sportivo 26.09.2007  20:37

« Re: Re: Spotreba

že by smerom na západ šla cena auta pri kupe dole??? Ale ja to teraz nejak moc neriešim tešim sa z toho že mam nove BRAVO >:D

stanleyyy 28.09.2007  00:57

« Re: Spotreba

Spotreba pri kratkych jazdach v meste a sem tam dlhsia sluzobka do Viedne 6.4/100... som spokojny

sportivo 25.09.2007  21:14

uvaha

zdravim,tak v košiciach sme uz dvaja co maju bravo.videl som druheho majitela ako isiel okolo mna tak sme sa pozdravili bliknutim dialkových.cital som predosle prispevky a niekde bolo spomenute ze na slovensku je asi 50 az 70 brav.To je pravda ale kolko je uz nových civicov,a hlavne 3 dverakov a šoferuju ho prevažne ženy :-) .Za tou hondou sa už ani nejako neobzriem.Uz je obkukana.Najlepšie je ked idem do madarska tam sa za mojím bravom obzrie kazdý druhy clovek. ;-)

"-- skrytý --" 26.09.2007  14:43

« Re: uvaha

ja som videl v mojom okoli(TN) 2, jedno maranello red a jedno tmavo modre

stanleyyy 28.09.2007  00:56

« Re: Re: uvaha

v Blave som ich stretol zo 5-6, naposledy dneska jedno tmavo modre dieselove...
        Ale zatial ani jeden Sport s Multijetom vo farbe Maranelo :-)

sportivo 28.09.2007  13:12

« Re: Re: Re: uvaha

to Stanleyyy : tak ty si so svojim bravo asi ojedinelý " ziav" >:D

Nič v zlom. >:D

prajem pekný deň

sportivo 01.10.2007  15:37

zdravím Stanleyyy

zdravím ťa
    tak ako maš nejake nové postrehy so svojho nového brava???

ako sa ti zatial jazdí ???

stanleyyy 03.10.2007  07:14

« Re: zdravím Stanleyyy

nazdar, s autom som spokojny, aj ked niektore veci som objavil:
      - MJet ma relativne vyssiu spotrebu ako podobne 1.9tky na trhu
      - problem s citlivostou tlacitok na volume ( niekedy skoci o viac ako 1 stupen.. vyskusaj to na svojom aute )
      - na tlacitkach na volante vidno, ze su trochu "osuchane" ( nieco ako na klavesnici notebooku, ked sa chvilu pouziva ). Asi ich prelestim alebo co..
      - sedacka sem tam povrzga ( operadlo )
      To je asi tak vsetko, inak velka spokojnost!

sportivo 03.10.2007  14:08

« Re: Re: zdravím Stanleyyy

zdravim.
        tak s potrebe sa vyjadrujem kladne (moj motor) stale drži ten priemer 6.5 litra. co sa týka citlivosti tlacidiel na autoradiu aj na volante.ja sice na volante tlacidla nemam ale hlavny otocny ovladač radia (ON/OFF - VOLUME) je tiež velmi citlivý na otocenei a dotik.sedadla mi zatial nevrzgaju.co sa týka motoru vidim že dlhšie trasy vo viššých otačkach mu prospievajú.Uvidime aku dynamiku bude mat motor po zabehu.

inac taktiež plná spokojnosť. 10 bodov :-)

neregistrovaný: "nnwmm" [217.118.101.XXX] 04.10.2007  15:45

to stanleyyyy

Objavilo sa dalsie bravo sport vybava 1.9 MJ cierna farba len pre tvoju info v BA

stanleyyy 05.10.2007  07:44

« Re: to stanleyyyy

ciernu som uz videl... ja hladam maranelo:)

sportivo 07.10.2007  20:51

vymena stabizačných tyčí

servus stanleyyy tak ako bol si už na tu vymenu stabilizačných tyči v servise.ja som už po tom trvalo to asi hodinku.ak nie tak potom ta este len pozvu na tu výmenu.vraj je to hromadna výmena u všetkých doteraz vyrobených a predaných nových bráv.

stanleyyy 08.10.2007  06:41

« Re: vymena stabizačných tyčí

nazdar, nic o tom neviem. ked som sa na to pytal pred mesiacom a pol, vraj sa to netyka vsetkych vozov, tak neviem.. nikto mi nevolal

"-- skrytý --" 10.10.2007  07:00

výbava sport

nie je z hladiska obsahu najvyššia, tou je výbava emotion, výbava sport je najdrahšia!:o)

stanleyyy 14.10.2007  13:25

« Re: výbava sport

a preco by nemala byt najvyssia? lebo nema tempomat a parkovacie senzory? ( ktore som si objednal, takze je to out of discussion.. )
      Je vynimocna tym, ze ma iny interier, sedacky, vynimocne farby, ine brzdy a tlmice, radio s mp3.. Podla mna je to jasne :-)

neregistrovaný: "bla bla" [83.70.132.XXX] 20.10.2007  04:50

fiat

az nato ze to je stale fiat a fiat bude vzdy fiat >:-[] :no:

sportivo 20.10.2007  14:38

« Re: fiat

To bla bla: ano vždy to bude len farbrico italiano automobile torino. inač to už ani nemôže byt. ;-) :yes:

Luca De Meo - Nuovo FIAT

stanleyyy 22.10.2007  07:00

« Re: fiat

a na com jazdis ty? bicykel alebo nebodaj S105?

neregistrovaný: "meky2" [195.168.234.XXX] 21.10.2007  11:33

velmi pekne

velmi pekne popisane, krasna kara. Tu *, co ti prepichla gumy by mali obesit! Neznasam tykych smradov.

stanleyyy 22.10.2007  07:01

« Re: velmi pekne

dik, smradov mas kopec vsade, snad sa to uz nezopakuje. Inak objednal som zimne disky aj pneu, rozhodol som sa pre 16"", aj ked som nechcel. Dovodom je 1* hodnotenie pneumatik 225/45/R17 a bezpecnost mi je na prvom mieste, tak sa inak nedalo. Aj ked som si isty, ze sa mi teraz Bravo pacit nebude :-(
      Disky su elektrony Dezent F vhodne aj na zimu.

"anonym" [213.160.164.XXX] 22.10.2007  08:23

« Re: velmi pekne

to som strasne zvedavy ako budu sediet tie Fka na Brave, lebo su to moje favority na leto, mal som ich predtym na fabke, mne sa velmmi pacia.. kde si ich objednaval? ake si kupil gumy?
        ja uz som prezul, kupoval som Semperit Speed-grip 205/55

"-- skrytý --" 22.10.2007  08:23

to som bol ja :-)

sportivo 22.10.2007  09:38

« Re: Re: velmi pekne

no ja som kúpil zimne pneu matador 15" dal som ich na plechace a na jar idem na elektrony allesio :-) .

"anonym" [91.127.45.XXX] 22.10.2007  10:11

« Re: Re: Re: velmi pekne

no neviem, 15tky vyzeraju strasne na brave, sorry..

sportivo 22.10.2007  14:11

« Re: Re: Re: Re: velmi pekne

pekne nepekne,je to fuk hlavne že su ak už su povinne.aj tak mi urobili škrt cez rozpočet (šetrim na elektrony) a nie aby som ešte kupoval 16 popripade 17 ako stanleyyy mne sa to zda zbytočne,načo??? aby auto malo sebavedomejší feeling.
            ak ide iba o to aby sa zamnou obzrel každý druhý človek že aha prešlo okolo mna bravo.na to netreba elektrony to auto je pekne aj bez nich.nehovorim v lete to ano vtedy to je fajn vec.ale v zime,ked auto vytiahnem z garaže tak 6 krat za celu zimu ;-\ .

čo sa týka bezpečnosti a stability tak tieto 15" postačuju v zime max 120 km/h aj to len kde su udržiavane cesty.ale už sa teším ked to v lete alebo na jar zase niekde rozfofrujem. >:D

stanleyyy 23.10.2007  15:08

« Re: Re: Re: Re: Re: velmi pekne

no pre mna je dolezity aj vzhlad auta, ked som do neho vrazil tolko prachov, nech aj nejako vyzera.. A kolesa podla mna su jedna z najdolezitejsich veci v tomto smere. Tie 16tky snad nejako rozdycham, snad prijdu uz tento tyzden. Inak pneu budu Dunlop SP WINTER SPORT 3D.

"anonym" [213.160.164.XXX] 23.10.2007  15:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: velmi pekne

nafot to potom prosim ta, som velmi zvedavy ako to bude vyzerat

stanleyyy 25.10.2007  22:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: velmi pekne

v pondelok idem prehodit kolesa, tak v utorok skusim spravit nejake fotky. Samozrejme ich tu dam!

"-- skrytý --" 26.10.2007  07:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: velmi pekne

skus aj nejake detaily :), zaujima ma ako velmi budu "zapustene" vnutri lebo tie Fka maju nizsie ET ako origo

stanleyyy 26.10.2007  16:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: velmi pekne

F by malo mat ET38, snad to az take strasne nebude

foto kewlarsiet

kewlarsiet 02.11.2007  16:51

Chip 1.9 JTDm

Zaujimalo by ma ako sa auto sprava po chipe...ake hodnoty ti vykazuje/ spotreba, vykon, krutak/ a u koho si ho dal chipovat.

"-- skrytý --" 07.11.2007  20:04

Otázečka

Hej bratře, jeden nevinej dotaz, jaká je tvá prozatimní maximální dosažená rychlost? Pochlub se. ;-)

sportivo 11.11.2007  14:14

re

Ano ano kolega pochváľ sa koľko ti to teraz letí.

diky :yes:

stanleyyy 20.11.2007  20:19

maximalka 205

najvyssia dosiahnuta 205 podla tachometra, na dialnici D1 Trnava-Bratislava. Viac som nechcel skusat, cenim si vodicak.

"-- skrytý --" 23.11.2007  17:10

« Re: maximalka 205

Hm, ja mam 200 dle tachometru, chce to nejakou ranvej ;-)

stanleyyy 13.02.2008  21:20

« Re: Re: maximalka 205

uz je to 210 podla tachometru.. A2 v Rakusku

stanleyyy 25.11.2007  10:25

body

inak skoda, ze ako prvy majitel Brava na tomto fore mam aj najmenej bodov... neprajnici sa museli niekde vyburit, ale s tym nic nenarobim.

sportivo 26.11.2007  08:27

« Re: body

Odporúčam priebežne aktualizovať recenzku a nejake tie fotečky a bude to hádam OK ;-) .

Jak som tak čítal recenzku tak píšeš že už vibrácie motora máš odstránené,to ma teší.Určite to musí byť fajn zvezenie. Ako v každom brave :-) ;-)

neregistrovaný: "Marsel" [85.237.10.XXX] 26.11.2007  16:09

Ahojte Bravaci

Ahojte kupil som 1,4 T jet 150k a mam spotrebu priemer 8l kombinovana, a to jazdim uplne kludne zatial...ale mam zatial iba 500km najazdene, pojde to dole po zabehu a v lete? mate niekto skusenosti... dakujem s pozdravom Marsel

"anonym" [217.145.195.XXX] 27.11.2007  10:03

« Re: Ahojte Bravaci

serus ja mam teraz cca 1500 km a mám 9l kombinovaná
      niekedy ho ale trochu vytáčam tak asi preto :). Niak to po čase klesne, dúfam.

sportivo 26.11.2007  18:56

re: marsel

nazdar,vítam ťa tu. Ano tá spotreba pôjde dole s pribúdajúcimi KM. ked som mal sa 500 km tak to žralo 8,6 L v meste. takže tak

foto petr16

petr16 28.11.2007  17:11

barva

tahle barva mu děsně sluší,nemusím sice moc diesly,ale to auto je tak krásný,že to máš za 10b:)

stanleyyy 05.12.2007  21:05

spotreba TJetu

no neviem ludia, ale tych 100 litrov, o ktore je diesel drahsi proti TJetu sa musi niekde prejavit :-) Ja si myslim, ze tych 9l je na TJet relativne dobre cislo

neregistrovaný: "miso" [86.137.168.XXX] 13.12.2007  11:03

chiptunnige blbost

takze zaruka auomobilu tipadla pretoze si dal chiptunning :-( a rataj ze ti odide pocitac alebo sa ti objavia problemy

stanleyyy 06.01.2008  20:26

« Re: chiptunnige blbost

ty si nejaky guru, pocuvaj.. to ta ucili v skole alebo na niecoom ficis? :)))
      samozrejme, ze mi zaruka nepadla, riadiaca jednotka je v povodnom stave a bez problemov mozem dat naspat povodny software. A "pocitac" je riadiaca jednotka, nevidim ako programator dovod, preco by mal "odist" ked v nom zmenim par hodnot v pamati. Ked uz ma nieco odist, tak urcite to nebude elektronika.

neregistrovaný: "bmw007" [85.216.130.XXX] 24.12.2007  08:52

Lita kola...

Predam 17 alu disky ,presne take iste ako ma na moje.auto.cz kolega s prezyvkou:Starscream aj s pneumatikami CONTINENTAL CONTISPORTCONTACT 3 225/45 R17 91 W .
    Kontaktuj ma na bmw007@azet.sk.Cena 25000sk.Bratislava

sportivo 21.03.2008  23:04

Zadná časť

To lakovanie zadneho naraznika je na môj vkus už moc viac sa mi tvoje bravo páčilo s tým čiernym plastom, ale myslím že koľko ludí toľko chutí :). neviem či je to len optický klam ale teraz to má ešte viac taký "vajcový" tvar. možna len zlý uhol pohľadu.

stanleyyy 29.03.2008  12:52

« Re: Zadná časť

lakovane to vyzera omnoho lepsie.. mali sme zaparkovane 2 rovnake brava, akurat moje malo lakovany naraznik. a vsetci sme sa zhodli na tom, ze som peniaze investoval dobre :-)
      na fotke to vyzera inak, musim spravit poriadnu kvalitnu fotku.. s tym ciernym naraznikom sa mi bravo vobec odzadu nepaci, vyzera to strasne divno

"-- skrytý --" 29.10.2009  09:16

« Re: Re: Zadná časť

Zdravim. To lakovanie bol veľmi dobry nápad. Inspiroval som sa a tiez som to nalakoval. Vyzera ho ovela lepsie.

Ale mám na teba otázku. Nemas problem so znecistenim dymom, kedze más diesel. Totiz planujem sportovy vyfuk, ale bojim sa, ze to bude spinit naraznik.

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 01.05.2008  10:15

Návšteva v LM

Čaw...Nebol si náhodu posledný aprílový týždeň alebo dva v LM??? Už neviem kedy presne som videl takéto isté ale úplne také isté Bravo, a tak ma napadlo, že či si to nebol náhodou ty :-)

stanleyyy 11.05.2008  09:58

« Re: Návšteva v LM

nazdar, v lm som posledne 2 mesiace nebol, takze urcite nie :-)
      inak moje auto spoznate podla toho, ze asi ako jedine v republike ma lakovanu zadnu spodnu cast naraznika ( normalne je cierna )

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 11.05.2008  10:02

« Re: Re: Návšteva v LM

Ahá, tak odteraz keĎ uvidím vínovo-červené bravo s dvojfarebnými diskami, červeným interiérom, tak kukám na nárazník :-)

stanleyyy 13.05.2008  09:14

« Re: Re: Re: Návšteva v LM

alebo staci pozriet, ci ma SPZtku Revucej, a budes si isty :-) Ziadne ine podobne u nas nebeha

Vette 14.05.2008  17:34

Pristavny Most

Nebol si dnes okolo 15:30 na Pristavnom moste v BA?

stanleyyy 18.05.2008  00:55

« Re: Pristavny Most

kedze tadial chodim kazdy den, tak urcite.. moje spoznavacie znamenie je jednoduche - lakovany cely zadny naraznik a SPZtka, ktora zacina na RA :-)

Vette 19.05.2008  18:27

« Re: Re: Pristavny Most

tak RA to bolo. MOzno som ta predbehol aj v nedelu smerom od tunela Sitina na Lafranconi.

stanleyyy 20.05.2008  08:36

« Re: Re: Re: Pristavny Most

kedze RA maranelo je len jedno, tak to som bol urcite ja

Vette 29.05.2008  21:16

« Re: Re: Re: Re: Pristavny Most

aj dnes, 17:30 Riazanska pri Poluse. Isiel si smer Racianska :-)

stanleyyy 29.05.2008  22:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Pristavny Most

nabuduce mi hod na auto lokator, nech mas lepsi prehlad :-|

Vette 29.05.2008  23:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pristavny Most

neboj sa, nesledujem ta. Len som ta nahodou stretol ked som isiel oproti. Sranda ze vzdy som mal ine auto :-) Teraz to bol Pathfinder.

stanleyyy 30.05.2008  06:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pristavny Most

neviem, ja si vsimam len auta, ktore bezne na cestach nevidno, ale zato tu zltu corvettu som tusim videl niekedy :-)
                  a 500vku mam v inom meste, takze na tom ma nikto nestretne :-)

foto Filip-

Filip . 02.07.2008  08:23

cau

Cau stano si z KE ?

stanleyyy 26.07.2008  20:27

« Re: cau

nazdar, nie som z kosic, len som tam studoval na vyske, do 2004...

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 07.09.2008  20:02