Diskuse

Citroën Saxo (2001)

29.8.2007

3 (Pevne stiskam volant a svoju sediacu cast tela), 2 (nervy pracuju naplno, adrenalin stupa), 1 (tazko sa mi dycha, uz je to tu), START! Pridam…

Citroen Saxo (stanci269)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

OS 29.08.2007  12:49

hracka

paradni auto na blbnuti co? znam ho a vim ze je to docela zivi :-)

foto Lubosss1

Lubosss1 29.08.2007  13:19

10b

skvela recenzia, pekne auticko. zislo by sa vsak viac fotiek. :yes:

foto Lubosss1

Lubosss1 31.08.2007  13:34

« Re: 10b

vidim, ze si ich dodal :yes: ;-)

stanci269 31.08.2007  14:24

« Re: Re: 10b

Ano dodal, bere ich len po malom mnozstve, takze musim nahrat par, ulozit a tak dokola :-)

"-- skrytý --" 29.08.2007  13:40

super auticko

Super auto, sice na muj vkus trochu maly, ale na blbnuti musi byt super. Doted me mrzi, ze jsem nekoupil Xsaru vts, byla za skoro stejny penize jako moje, jen sem se asi bal vyssich nakladu.

foto Leilla

Leilla 29.08.2007  14:02

dablik

Mam slabost pro maly sviznyn auta. A tohle je vono, pekne udelany, RESPECT :-)
    d.

stanci269 29.08.2007  15:31

Fotky

Pridal som par fotiek, neskor dodam dalsie, blby limit na fotky ;-\ Dakujem za hodnotenia ;-) :-)

Kysky 29.08.2007  15:56

dost dobrý kola!!

ty kola se fakt na něj šiknout :-!

stanci269 29.08.2007  16:00

« Re: dost dobrý kola!!

Dakujem, kym so ich zohnal, tak som zostarol o 10 rokov >:D Chcel som len a len zlate a takych nie je vela, co by pasovali na moje auto. Povodne som chcel OZ Ultraleggera GOLD ale nevyrabaju ich v mojej rozteci. Tieto su z Anglicka a cakal som na ne nekonecnych 5 tyzdnov :-)

Kysky 29.08.2007  16:27

« Re: Re: dost dobrý kola!!

mno to je pěkné, zlatý? myslíš spíš ve zlatý metalíze ne?

neregistrovaný: "stanci269" [195.91.54.XXX] 29.08.2007  17:44

« Re: Re: Re: dost dobrý kola!!

Jasne, tak som to myslel ;-)

Kysky 30.08.2007  12:02

« Re: Re: Re: Re: dost dobrý kola!!

aha >:D taky jak jinak ;-)

foto Deadlift

Deadlift 10.09.2007  15:42

« Re: Re: dost dobrý kola!!

Kola Monza R gold do ČR dováží Prospeed [odkaz]
        a mají některé rozteče i skladem.

stanci269 10.09.2007  22:09

« Re: Re: Re: dost dobrý kola!!

Viem, povodne som chcel od nich kupit ale dostal som lepsiu ponuku :-)

foto Parda71-BMWfans-

Parda71 (BMWfans) 29.08.2007  16:01

hezké

Mooc hezké,viděl jsem Saxo VTS s rámem a Sparcama a málem jsem si stříknul. Co takhle vytahnout ty strašné sedačky??Jsou děsné...Jinak samo 3x 10b ;-)

stanci269 29.08.2007  16:06

« Re: hezké

Viem, sedacky nad nimi uvazujem uz dlhsie. Rozhodujem sa, ci ich dam precalunit (samo, ze aj cely interier) alebo dat ine. Nechcem nic uponahlat, vsetko musi dobre ladit ale musi to byt aj funkcne ;-) A dakujem za body ;-)

foto Cujo

Čujo 29.08.2007  16:56

kraasa....

krasne saxo fakt velmi pekna farba disky prostne vsetko...aj mi mame saxo modre FIRIO a zalubil som sa donho je to fakt dobre auto my mame 1.1 to je super....super kupa super tuning prajem vela stastnych kilometrov s tymto peknym autom

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 29.08.2007  17:26

Goldfinger

Nádherná kára a recenze je tak pečlivá :yes: jen nemusím ty bílé zadní lampy, ale jinak bomba

"-- skrytý --" 29.08.2007  18:31

Výborná recenze psaná nádhernou slovenčinou :-) . Dávám 10 b .

"-- skrytý --" 29.08.2007  19:00

FunCar!

Zdravím!

Gratuluju k povedené káře! Líbí se jak je celkově velmi dobře sladěné. Za auto 9b. za foto a recenzi 10 -> 10b. ! P.S. Závídím ti tu zábavu při řízení tohoto mini! :yes:

neregistrovaný: "stanci269" [195.91.54.XXX] 29.08.2007  19:26

« Re: FunCar!

Ano ano, zabava to je a velka >:D Inac to Volvo je velmi pekne aj ked naftu nemusim ale aj ono je naozaj pekne zladene.

"-- skrytý --" 29.08.2007  19:50

Pohodicka

Krasna karka...zvlast ty kolesa...ja mam P 106 S16(Gti),privezli mi ho pred 3 dny z nemecka...cim jsi prosim te nabral tech 11 koni?...potrebaval bych to taky trochu vyhonit nahoru...

neregistrovaný: "stanci269" [195.91.54.XXX] 29.08.2007  21:30

« Re: Pohodicka

Mam len sanie a koncovy tlmic vymeneny, nic ine a je tam 11 koni naviac :-) Som pozeral, ze mas z 0 na 100 km/h za 7 sekund a pritom mas len 134 koni. Sa mi to zda nejak rychlo. Neber to prosim, ze by si klamal ale kamos ma na GTi cca 180 koni a robi z 0 na 100 km/h za 7,5 sekundy. Takze 7 sekund, no neviem neviem ale rad si to necham vysvetlit ;-) Inac GTi ---> gut volba ;-) :yes:

neregistrovaný: "mbc" [87.197.129.XXX] 08.09.2007  19:25

« Re: Re: Pohodicka

Podla mna to zrychlenie mas slabsie kvoli tym 16kam....
        Urcite su tazsie a mozno aj vacsie ako seriove 14".

Inak pekne auticko, aj ja mam VTS, black edition.
        Pozeram, ze si nabral 11koni filtrom a koncakom, to je super. Ja mam ladene nerez zvody, stred supersprint bez katu a koncak plnopriechod OMP origo na saxo, denso sviecky. Na sanie sa teraz chystam. Potom este trochu doladit soft a moze sa ist na brzdu, som zvedavy.

Co sa tej rozpery tyka, tak tu mam aj ja, ale mam aj spodnu OMP, ktora sa viac oplati. Teraz je to naozaj ako motokara.

stanci269 09.09.2007  15:28

« Re: Re: Re: Pohodicka

Dovolim si oponovat :-) 16-ky vazia tolko co moje 14-ky zimne - 185/55 R14, sam som si ich vazil (obute aj s gumami). Kupoval som ich kvoli tomu, ze su lahke a pevne, su podobne ako OZ-ty. Velkost 16-ky a 14-ky v priemere (samozrejme aj s gumou) nie je velky aspon podla prepoctov. Ak si vsimnes tak aj on m 16-ky. Takze bud ma extremne lahke auto alebo upraveny motor, mudrejsi budeme, ked pojde na brzdu. Inac 16-ky ti na stvrt mile (403m) spravia cas zhruba o 0,4 sek. lepsi ako 14-ky. Mam to zmerane.

Odhadujem, ze by si mohol mat okolo 145 koni +- par zrebcov >:D , po tychto upravach.

S tou vzperou, jasne spodna sa viac oplati ale ja si to nemozem dovolit, pretoze by som vsade chytal spodok, kvoli super stavu nasich ciest a tiez sa potrebujem dostat do dvora, kde by som mal extra problem 8-s

"-- skrytý --" 29.08.2007  20:06

nadherne auto v decent tuningu so skvelim motorom, proste 10b

foto designer

designer 29.08.2007  21:50

tip

dal som ti tip na kvalitnu recenziu ;-)

foto lorenzlubos

lorenzlubos 29.08.2007  22:13

hodnotenie

Pozeram, ze si mi dal za Vivaro 10. Diky moc. Mas velmi dobru recenziu, uz aj dobre fotky (tam som uz dal 10), ale ja proste nemam rad tuning (iba ak decentny, priam neviditelny - ked nie je vidiet zasah jednotlivca, tak by som to nejak vysvetlil). Ale v recenzii spomenuta nechut vzdat sa airbagu Ta robi vynimocnym spomedzi tunerov. Bez tuningu by to bolo 10+10+10=10, teraz je to 8+10+10=9. Chcel by som ti dat 10b celkovo, ale asi by to bolo skor z vdacnosti. Takze vdacnost prejavim radsej podakovanim, tak to ma byt. Este raz diky. :yes: ;-)

stanci269 29.08.2007  22:25

« Re: hodnotenie

No viditelne su len tie disky viac menej :-) ostatne je schovane. S tou upravou "neviditelnou" presne viem ako to myslis ;-) Mal som podmienku pri kupe auta a to ----> min. 1 airbag a ABS, ostatne mi bolo fuk. Pretoze, ked sa zabijem, kto sa bude na Zlutaskovi prehanat ? >:D A ked uz ide o to, tak sportovy volant sa da kupit aj airbagom, iny ani nechcem. Inac s tim Vivarom som to sledoval dlhsie, takze mam o tvojom aute prehlad ;-) Dakujem za body, auto si uzivaj pokojne a dlho bez poruchy ;-)

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 30.08.2007  07:36

Hodnotenie

Parada,jednoznacne 10b. :-)

foto GeorgeGT

GeorgeGT 30.08.2007  09:59

Krása

Naádherný auto..krásně sladěný,takových je málo :yes: Možná bych na to dal akorát tmavý kola..ale takhle je to super.. :yes: takže za 10

stanci269 30.08.2007  20:31

« Re: Krása

Dakujem ;-) Keby som nenasiel zlate kolesa, urcite by som dal cierne, lebo len zlate alebo cierne kolesa ukazu pekne k zlatej metalize. :-)

neregistrovaný: "tety" [81.90.161.XXX] 30.08.2007  13:39

tuzing jak prase

sry ale vubec se mi to nelibi... udelal jsi z toho autika hyzdič všech silnic

stanci269 30.08.2007  20:36

« Re: tuzing jak prase

Mozno, ze mas pravdu ale ja to robim preto, aby sa to pacilo mne a mne sa to paci ;-) Jasne vkus mame kazdy iny (chvala bohu za to), co sa paci tebe, mne nemusi. Aj ked si nemyslim, ze som ho az tak zhyzdil :-) plne respektujem tvoj nazor na mojho Zlutaska ;-) P.s.: napis, ako by si ho upravil ty ? ;-)

neregistrovaný: "THS" [80.188.171.XXX] 05.09.2007  12:44

« Re: tuzing jak prase

JJ souhlas taky se mi to vubec nelibi.... kridlo plus zlata barva "top speed plus 5 " ne jako vazne divny... jinak kdybych s takovymhle autem mel neco delat tak bych ho prodal a koupil si neco od jine znacky... nezlob se jakjsi sam napsal kazdy mame svuj nazor ;-)

stanci269 05.09.2007  19:59

« Re: Re: tuzing jak prase

Jasne v pohode ;-) mas svoj nazor a ja ho berem taky aky je. Kedze ich bolo malo, tak som si farbu vyberat velmi nemohol ;-\ som rad, ze som vobec nejake zohnal.

neregistrovaný: "THS" [213.192.12.XXX] 06.09.2007  14:21

« Re: Re: Re: tuzing jak prase

Jasne chapu ale spiseji sem to myslel jakoze proste kdyz uz nejako tunit a upravovat tak spis auto ktery se na to vylozene hodi priklad bych uvedl Golfa a jemu podobna auta.... a pak jsou auta u kterych to moc nemusim... pac treba kdyz nejaky kopyto placne na BMW trojkovy rady E36ku kridlo jak kometu tak to bych ho asi zabil.... Osobne si myslim proste ze na nejaky auta se upravy moc nehodi.... (naopak jinemu se to zase muze libit) jde jen o osobni nazor a muj odpor k citronum a navic to auto je takovy..... "pro manzelku na nakup" (a da se rict vsemu francouzskemu..... ironii je ze delam ve francousky firme a pokud vse pujde par mesicu jak ma dostanu sluzebni auto...jak jinak nez francouske.... ale zase darovanymu koni.... ;-) ) :-)

foto wikinko

wikinko 30.08.2007  13:44

10b

pekne napisane, skoro ako diplomovka, este aj so zdrojmi informacii!!!
    aj auticko je krasne, davam 10b

foto Umierneny

Umierneny 30.08.2007  14:15

Krasne auticko

Super pomer vykon / hmotnost, krasna farba a disky. Pobavil ma vyber Motor. osobnosti :yes: >:D Nepacia sa mi akurat transparentne zadne svetla, ine polozky tuningu schvalujem :-) 10b.

stanci269 30.08.2007  20:40

« Re: Krasne auticko

Dakujem ;-) Tie svetla uz tam boli, ked som Zlutaska kupil, pravdu povediac mne vyhovuju :-) casom mozno vymenim za LED-kove.

"-- skrytý --" 30.08.2007  14:40

zavodnicky duch

v kazdom z nas sa skryva maly zavodnik ;-) davam body aj auto je ok aj zaujmavo podana recenzia :-)

niekedy na semafore ahoj :yes:

stanci269 30.08.2007  20:43

« Re: zavodnicky duch

Dakujem ;-) V kazdom muzovi je kus chlapca, v kazdom vodicovy je kus pretekara a za tym si stojim :-! :-) Na semafore ? Kym najdem paku a zaradim, ty uz budes preeeeeeeeeeeeeec >:D

"-- skrytý --" 31.08.2007  09:31

« Re: Re: zavodnicky duch

celkomk fajn si to napisal.. v kazdom z nas je pretekar :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 30.08.2007  15:32

pohodicka

je to nejaky divny,ale kdyz tam jeste nebylo nic,teda bez toho stredniho a koncovyho vejfuku a bez sani,tak to jelo za 7,8s,ten co mi to privez rikal,ze je neco poladenyho vevnitr,delal to nejakej turek v nemecku,ale nedokazal rict co.....a ten vykon je odhad z jednoho servisu,na brzdu pujdu az po svodech...

stanci269 30.08.2007  20:44

« Re: pohodicka

OK, som zvedavy na graf z brzdy. Drzim palce :yes: ;-)

foto Wawris

Wawris 31.08.2007  09:44

VTS je spica...

...jen jednou jsem mel moznost projet se v nem... zatim jen jednou... A protoze tesne predtim sem sedel v 323F 2.0 V6, rikal jsem si: "Hmm, Saxo.. no a co.. 1.6 16V 87kw, na a co ? Dyt to ma kazdy lepsi hatch nizsi stredni.." A pak... Jsem jen 20 minut lapal po dechu, paradni svezeni !!! To auto je neskutecne sladene do kupy - rizeni, razeni, skvela atmosfera sporotvniho motoru, z ktere cloveku beha mraz po zadech, vsechno do sebe zapada a vysledek je ukrutne dobry !!
    Uzivej si skveleho vozitka :yes:

"-- skrytý --" 31.08.2007  12:48

Parádní žihadlo

I barva k němu pasuje a kola... :yes: :-)

"-- skrytý --" 31.08.2007  16:53

Tiše zavidím...

Je to proste paradni auticko, presne podle meho gusta :yes:

stanci269 31.08.2007  17:11

« Re: Tiše zavidím...

Dakujem ;-) ani Mazda nie je zla, hlavne 4x4, museli zizat typkovia, ked si ich dal dole >:D :yes:

Poustnik 31.08.2007  22:15

Tak to je láska!

to se jinak nedá nazvat.....škoda, že to auto není pes, to by jistě při příchodu pána kňučelo a vrtělo výfukem...)))) :-)
    No ať je to láska na celý život! Nebo ne? Jen do koupě novějšího a výkonějšího?? No nic.... >:D . Milion km bez nehody přeju.

"anonym" [195.91.54.XXX] 31.08.2007  22:31

« Re: Tak to je láska!

Dakujem ;-) Neuveris ale obcas sa mi zda, ze aj zaknuci >:D Ano je to laska, aj ked kupim novsie a lepsie, uz navzdy bude PRVY a JEDINY.

"-- skrytý --" 04.09.2007  13:46

rozpěrná tyč

ahoj prosím tě jakej jsi poznal rozdíl před tím co jsi ji tam nechal dát a potom...je hodně znát rozdíl tuhosti ????díky ;-)

stanci269 04.09.2007  15:53

« Re: rozpěrná tyč

Tu tyc mam len kratko zatial, takze este nejake zmeny som az tak nepostrehol. Ale ked trafis jednym kolesom jamu, tak sa to prenesie aj na stranu auta, to je taka nevyhoda.

neregistrovaný: "Lucky" [194.108.206.XXX] 05.09.2007  13:17

Renault sport

GRATULUJU KE SKVĚLÉ VOLBĚ,ČÍMŽ VTSo"ROZHODNĚ JE!JÁ JSEM RANĚNEJ VÍCE CLIEM SPORT,TEDKA V ZÁŘÍ SI PRO NĚJ POJEDU...DOKONCE ASI CLIO RAGNOTTI"2003ROK...ODLEHČENÁ VERZE...MŮJ SEN...NEDÁM DOPUSTIT TADY NA TY MALÍ LEHKÝ KÁRY S VELKÝM"MOTOREM...KDO SE NESVEZ NEPOCHOPÍ...JINAK KAMARÁD MÁ TVŮJ SEN CLIO V6"2004 ROK...PHASE 2-MODRÁ BARVA...NÁDHERNEJ...V SOBOTU JSME S TÍM LÍTALI....NÁŘEZ...ALE VĚZ BEZ KLIMI"SE NESVEZEŠ:)))CHTĚL MĚ HO PRODAT,PROTOŽE JSEM NEJ FANDA RENAULT SPORT AUTÍČEK NA KLADNĚ A V OKRUHU 30KM:)))ALE ZASE MU TO VYTOPIL DAN A JE U NĚJ ZPÁTKY V GARÁŽI...JINAK DAN MÁ JEŠTĚ MEGANE R26...PRO TY CO TO AUTÍ ZNAJÍ VĚDÍ...OTISKLI MI HO I V CARAUTU...KDYŽ BUDEŠ CHTÍT POŠLU TI FOTA...MĚJ SE KRÁSNĚ A UŽÍVEJ PARÁDNÍHO AUTA...

OS 05.09.2007  13:27

« Re: Renault sport

vau konecne nekdo kdo miluje tyhle auta :yes: mohl bych poprosit o nejkay fota? mam mail os13@seznam.cz

"-- skrytý --" 05.09.2007  13:36

« Re: Re: Renault sport

Pošlu dnes...napiš něco o sobě...zatím

OS 05.09.2007  13:39

« Re: Re: Re: Renault sport

Nevim co te zajima. Se ptej... Koukni na moji diskuzi chystam hothatche sraz tak bys mohl prijet ;-)

"-- skrytý --" 05.09.2007  14:00

« Re: Re: Re: Re: Renault sport

Obrázky jsem ti poslal,napiš pak jestli dorazily...na kdy to chystáte?autí ještě nemám,ale potom jak dorazí se určitě dohodnem...jen ti dopředu povím,neuznávám tuzing srazy...mám rád tovární a racingovej styl...ale to ty asi taky.zatím hhoj,zbytek si napíšem třeba přes mail

foto Miro-II

Miro_II 06.09.2007  09:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Renault sport

nazdar chlapy,mam CLio sice jen 1.4 16V ale lita dobre,myslite ze by bylo mozny abych na vlasnti oci videl R26?? myslimze jedno z nejuzasnejsich aut,teda az po Cliu 182 Trophy. muj mail je kdyztak miro.dasek@tiscali.cz, moc diky, sem rad ze sem konecne narazil na nejaky fandy malejch renaultu..

neregistrovaný: "willy 2.0" [194.108.206.XXX] 07.09.2007  20:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Renault sport

posílám,r26 a clio v6:)zatím čágo

"-- skrytý --" 07.09.2007  20:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Renault sport

Uvedl si správně email,vypadá,to,že nechtěj dorazit?

stanci269 05.09.2007  19:37

« Re: Renault sport

Dakujem ;-) mam rad hothatch, tie auta ta dostanu >:D bud im prepadnes navzdy alebo neskor >:D >:-[] Mal som na muske aj Renault Clio Sport ale zrovna ziadne nebolo napredaj, takze som skoncil u Saxa VTS. To Clio V6 ticho zavidim, to auto je fakt super ;-) :yes: :yes: :yes: Ak mozem poprosit tie fotky na mail: stanci@centrum.cz Dakujem

stanci269 09.09.2007  15:31

« Re: Re: Renault sport

Dakujem za foto Clia V6, v tej modrej je super >:D slintam >:D este raz diky.

neregistrovaný: "WILLY 2.0" [194.108.206.XXX] 09.09.2007  19:55

« Re: Re: Re: Renault sport

Není zač,měj se zatím draku

"-- skrytý --" 05.09.2007  14:06

RENAULTSPORT

DÁVÁM 10 BODŮ!

stanci269 05.09.2007  19:40

« Re: RENAULTSPORT

Dakujem ;-) a sup sup, uz aby si aj ty mal svoje male certove auticko >:D ;-)

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 25.11.2007  13:47

« Re: Re: RENAULTSPORT

Už ho mám:)!!

foto ZonixX

ZonixX 06.09.2007  00:52

parada

no gratulujem k autu!! >:D a k pozitivnemu pristupu :yes: len tak dalej!!

"-- skrytý --" 07.09.2007  20:30

Nádhera

Moc pěkné a vkusně udělané autíčko. Recenze i fotky jsou taky super :yes:

foto Konwi

Konwi 08.09.2007  07:02

Máš výkon motoru...

...jako já v Mondeu :-) na tu muší váhu tvého auta to musí být paráda. Jezdil jsem s tímhle saxem v autoškole, je to příjemné a lehko ovladatelné auto, akorát mělo brutální motor 1,5D. Chtělo by to nějaký dynamický fotky.

foto Konwi

Konwi 08.09.2007  07:04

« Re: Máš výkon motoru...

...sorry, sem si všim výkonu před úpravou. Takhle máš podstatně víc.

stanci269 08.09.2007  13:14

« Re: Re: Máš výkon motoru...

Dakujem ;-) Dynamicke foto uz coskoro >:D ;-)

foto Sleeper

Sleeper 10.09.2007  15:11

Já nerad tuning....

....ale tohle....tohle se mi líbí. Decentní, nijak nekazí vzhled auta (a vystouplé blatníky mělo VTS už v sérii). A ta zlatá kola ke zlaté barvě karosérie....mno, nemám slov :-)

"-- skrytý --" 11.09.2007  20:08

volant

pekne saxo aj farba je pekna len trchu tam neladi ten volant(taky isty mam na berligu)vyzera to nesportovo ale inac davam 10b
    :yes:

stanci269 12.09.2007  10:34

« Re: volant

Dakujem ;-) Na volant som si uz zvykol ale casom by som ho mozno aj vymenil ale len za sportovy volant s aibagom ;-)

"-- skrytý --" 13.09.2007  11:27

saxoclub

at žijou saxíci.... >:D >:D

"-- skrytý --" 14.09.2007  11:08

kola

Ahoj chválím tvého žluťáska je vlice hezký.. Jen určitě bych neměnil kola... Ad.1 ty origo jsou best krásné Ad.2 ny 16ky saxík nemá výkon... a navíc jsi zvedl těžiště koukla by jsi ale na kvalitních gumách na origo disícch bys řezal zatáčky rychleji navíc by jsi měl více síly kteoru tí tyto byŤ krásné ale velké kla ubírají... pokud opravduchceš přidat na síle vem origo kola kup pořádné gumi např toyo proxes R888 (nebo něco podobného) a jeŤ swe projet budeš čumět co bude tvůj mrňousek dělat ;-) ;-) ;-) jinak je opravdu fešnej... :yes: :yes: :yes:

stanci269 15.09.2007  19:43

« Re: kola

Dakujem ;-) Takto, priemer kolies 16 a 14 (aj s gumami) je skoro rovnaky. resp. maly. 16-ky som si vyberal co najlahsie a najpevnejsie. Povodne som chcel O.Z. ale nemaju moju roztec. Ked som vazil disky aj s gumami, tak vaha bola takmer rovnaka - 16-ky vs. 14-ky. Takze vahy a vykonu by som sa nebal. Male kolesa sa vyplatia na slalome, pretekoch do vrchu a pod. Vacsie kolesa zas na okruhu, sprintoch a pod. S malymi kolesami (s originalmy) som si uzil dost srandy, viem co vravim >:-[]

Inak, Daihatsu Charade GT poznam, velmi gut masina ;-) :yes:

foto Leilla

Leilla 15.09.2007  20:14

tak sem si to precet a prohlidnul znova...

...a zmenil sem nazor. Fakt stoji za 10. Libi se mi ten pristup k upravam, kola sou famozni, barevny slazeni je k tomu autu 100% vkusny. A naprosto si me dostal tim cistenim rafku kartackem, ja myslel, ze takovej magor sem jenom ja ;-)
    d.

stanci269 15.09.2007  20:45

« Re: tak sem si to precet a prohlidnul znova...

Dakujem ;-) No aspon niesom sam s tou kefkou. Minule dosli pani v bielom, ja ze pre mna a to boli murari >:D Tou kefkou to zacina, ja v poslednej dobe cistim aj vyfuk ---> z vnutra >:D Inac takych pacientov poznam viacej, tym vadi aj to, ze z vyfuku ide cierny dym >:D

"-- skrytý --" 16.09.2007  10:06

tomu říkám tuning

tvůj tuning se mi líbí. je super že jsi to vzal celkově..nesnáším když si někdo dá jen koncovku na výfuk, nebo si nalepí na nádrž tu hroznou nálepku a myslí si, jakej je tuner..jasná 10 ;-)

stanci269 16.09.2007  10:48

« Re: tomu říkám tuning

Dakujem ;-)

OS 18.09.2007  08:42

« Re: tomu říkám tuning

[odkaz] >:D

stanci269 18.09.2007  15:56

« Re: Re: tomu říkám tuning

>:D tak teraz si ma nasral >:-[] ale musim uznat, to mini islo fakt dobre ;-) p.s.: pisem cierny bod - os >:D >:D ;-)

foto PeT-a-RSKa-

PeT-a (RSKa) 17.09.2007  18:39

barva

10b.-ta barva a kola nemojí chybu....Jinak díky za tvé hodnocení :-)

"-- skrytý --" 08.10.2007  21:09

citronek

Moc se mi libi "mala neposedna auticka".. takovi ti dablicci, co vetsine aut umi ukazat zada. Saxik je peknouckej, doufam, ze dela radost ;-) Citronkum zdaarec 10b ;-)

stanci269 08.10.2007  23:37

« Re: citronek

Dakujem, nieco som ti aj ja pripisal pod Snehuru ;-)

"-- skrytý --" 14.11.2007  17:14

zlatá

nerijde ti, že je té zlaté trochu moc???

stanci269 14.11.2007  21:17

« Re: zlatá

Ani nie ;-) ale, ked som kupoval auto tak si velmi clovek farbu nenavybera, hlavne ked je takych aut nedostatok. A zlate kolesa ? No chcel som len cierne alebo zlate, strieborne som nechcel. Chcel som byt iny >:D Ale nazivo to inak ukaze, ovela krajsie ;-)

foto petr16

petr16 25.11.2007  08:51

jj supr

tohle autíčko bylo taky ve výběru moc jsem ho chtěl,nakonec rozhodla bezpečnost a možnost koupit auto od kámoše

Poustnik 08.01.2008  01:55

Koukám, nedávno tak populární auto na moje.auto a dneska

už tu chcípnul pes...Jo, jo, sláva, polní tráva, nebo jak to je...Tak doufám, že jezdí k plné spokojenosti.... :-)

stanci269 11.01.2008  20:18

« Re: Koukám, nedávno tak populární auto na moje.auto a dneska

Jo :-) moj plan bol dat sem auto, podelit sa o radosti, strasti, skusenosti a pod. To som splnil, priebezne doplnam recenziu a kto ma alebo bude mat zaujem o tento typ auta, si ho vyhlada a dufam, ze sa nieco dozvie. Takze som spokojny :-) Ale pozeram, ze si bol tiez dlhu dobu v Top. No nic nastupili mladsi >:D a vykonejsi >:-[]

Poustnik 28.01.2008  15:54

« Re: Re: Koukám, nedávno tak populární auto na moje.auto a dneska

>:D >:D ;-) Je fakt, že pod 150 kW do top10 nelez!!!! To je takové nepsané pravidlo..... >:D

"-- skrytý --" 22.01.2008  21:30

Drak

Malý - lehký - silný. pořizovací cena příznivá, s čím jiným se něco naučit???

stanci269 24.01.2008  21:48

« Re: Drak

Suhlas ;-) ale su aj ine auta, s ktorymi sa da naucit. Napr. peugeot 106 S16, Renault Clio Sport, Fiat Punto GT a pod.

foto Cujo

Čujo 07.02.2008  20:14

SAXO

tak toto nemoze inak ako 10b milujem saxo:)ak chces kukni aj moje:)

"-- skrytý --" 10.06.2008  10:54

diiiiky

tvoja recenzia mi pomohla aj pri rozhodovani ake auto kupit, good recenzia (10b)chcem sa spytat mas na tom aj ladene zvody bo v tuningu to nieje spomenute a ked si tam dal tu priecnu vzperu tak si citil rozdiel?

stanci269 10.06.2008  11:39

« Re: diiiiky

Som rad, ze som pomohol ;-) Nie, zvody tam nemam, zatial. Vzpera ? Nejak velmi som to nepostrehol. Nejazdim kopce alebo rally, takze to az tak nepocitujem. Ale v urcitych chvilach to citit, ze tam je.

[odkaz] - ak chces zvody za dobru cenu ;-)

"-- skrytý --" 10.06.2008  11:47

« Re: Re: diiiiky

no zvody mam uz objednane, cez redzone BB komplet vyfuk mi robi, toho ty asi poznas ked osedlavate to iste, len som sa pytal lebo nebolo zrejme ci ten namerany vykon mas uz aj so zvodami alebo nie, a bez zvodov je to slusny narast vykonu :yes:

foto Wawris

Wawris 10.06.2008  18:23

Díky za 10 :)

Vidím, že Saxoň pořád jezdí, tak to má být :-)

"-- skrytý --" 14.07.2008  13:15

Saxík

Moc pěkný Saxo :-)

"-- skrytý --" 19.10.2008  21:43

Ja ho chci takyyyyyy :)

Jasne za 10..krasavecek...ale na origos kolach sa me paci vic :-)

foto FRPE

FRPE 19.12.2009  15:37

Slazeno a nebo sladěno?

Líbí se mě barva kol vůči barvě vozu = efektivní! ;-)

foto nxue

nxue 20.09.2013  18:24

SAXO Žluťásek

Moc krásně napsaná celá recenze :yes:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Na Břeclavsku zadrželi uprchlíky z Iráku. Rumun je napěchoval i do kufru auta

Na Břeclavsku zadrželi uprchlíky z Iráku. Rumun je…

Hlídka cizinecké policie v Mikulově na Břeclavsku zajistila v tomto týdnu po čase větší skupinu migrantů i s…

Portál k EET vyřadili hackeři. Evidence účtenek útok ale přečkala

Portál k EET vyřadili hackeři. Evidence účtenek útok…

Elektronická evidence tržeb (EET) čelila útoku hackerů. Portál k EET etrzby.cz byl v pátek kolem třetí odpoledne…

Není Kaše jako Kaše. Ondřej skóroval v NHL, chomutovský David se zranil

Není Kaše jako Kaše. Ondřej skóroval v NHL,…

Robert Kaše včera dostal dvě zprávy. Jednu dobrou, druhou horší. Tou první byla premiérová branka jeho syna…

CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 0:4. Hosté přezimují na druhém místě

CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 0:4. Hosté přezimují na…

Debakl.  Fotbalisté Slavie vyhráli v 16. kole ePojisteni.cz ligy na hřišti Zlína vysoko 4:0. Pražané rozhodli…

Odvážný krok kalendáře Pirelli. Dokonalé modelky vyměnili za slavné herečky bez make-upu

Odvážný krok kalendáře Pirelli. Dokonalé modelky…

Oslava přirozené krásy. Tak by se dal jednou větou shrnout kalendář firmy Pirelli pro rok 2017. Jednotlivé…

Heil Trump! Příznivci krajní pravice oslavovali nového amerického prezidenta nacistickým pozdravem

Heil Trump! Příznivci krajní pravice oslavovali…

„Heil Trump! Heil our people! Heil victory! Sláva Trumpovi! Sláva našemu lidu! Sláva vítězství!“ volal na…