Seat Ibiza (2004)

26.8.2008

Někdo se pro značku Seat rozhodne pro „sportovní geny“, jak zní jeden ze sloganů.. Pro jiné je to karosářsky emocionálnější a nápaditější škodovka. A…

Seat Ibiza (s-mike (RSKa))

"-- skrytý --" 26.08.2008  18:42

;-) Porsche to sice není,ale i tak to určitě neni špatný auto :-)

s-mike (RSKa) 26.08.2008  18:43

no... lidi si je pletou.. preci jen, ta barva je skoro stejna.. ;-)

dik za bodíky!

"-- skrytý --" 26.08.2008  18:45

« Re: Re: 10b

není zač :-) at jezdí,ahoj

foto Rysguf-

Rysguf. 26.08.2008  18:49

Tiez full, Najme tie fotky su vyborne a to ze tam je climatronic, to sa moc nevidi u Ibiz ;-)

s-mike (RSKa) 26.08.2008  18:52

« Re: Re: 10b

kdybys videl, cim jsem to dnes fotil.. ale nic jinyho jsem doma nenasel.. teda jo, jeste tady lezi mobil..

ta klima me prekvapuje, to jsem netusil. A samozrejme diky za bodiky!!

"-- skrytý --" 26.08.2008  19:18

« Re: Re: Re: 10b

jo a ani nevíš jak jsem poctěn že jsem byl prvni kdo Ti to obodoval a napsal do diskuze :-)

s-mike (RSKa) 26.08.2008  19:21

« Re: Re: Re: Re: 10b

no patri ti zvlastni dik.. a taky ses jak spravnej apoštol spolupodilel na malym zazraku, kterej uz mam zadokumentovanej v galerii.. >:D

foto Cujo

Čujo 26.08.2008  18:57

SEAT

vzdy sa mi ibiza pacila...a tato ma este sport paket ci co to :yes: vyzera to pekne...mas 10b michal >:D

s-mike (RSKa) 26.08.2008  19:08

« Re: SEAT

za bodiky dekuji!

Porsche si ted chvili od toptenu odpocine, a ja koneckoncu taky.. ;-)

se Seatkem se projedeme po nizsich patrech zebricku.. a samozrejme budeme on-line pro vsechny zajemce o pokec!!

"-- skrytý --" 19.08.2009  21:41

« Re: Re: SEAT

no jo no...seat je nádherný auto....skvělí,jednoho sme doma měli a naprostá spokojenost...já až budu mít auto tak jedině seat a nejradši bych ho chtěl v TDI
        dávám ti 10 bodíků

s-mike (RSKa) 19.08.2009  21:47

« Re: SEAT

diky diky

uz je to teda nejakejch pet, sest let, ale jel jsem ve 130ti konovy Ibize 1.9 TDi a byl to mazec! Ale priznam se, ze po te dieslove euforii (vynikajici vykon vers. mini spotreba) jsem uz nejak vystrizlivel a ted uz jenom benzin. Teda, kdyz nemusim nekam hooodne daleko >:D

mej se!

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 26.08.2008  19:00

Kam...

...a proč jsi schoval porsche? :-O

"-- skrytý --" 26.08.2008  19:01

MIKE!!!!kde je porschatko? :'-(

foto jack299

jack299 26.08.2008  19:01

palivoměr

Moc pěkné vozidlo,akorát je nezvyklé,aby palivoměr byl(ukazoval) v přístrojovce opačně,ale asi je to o zvyk.Jinak líbí! :-)

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 26.08.2008  19:06

Tak to je ona !!

Tvoje holka do deště a nepohody....... :yes: :-)
    Pěkně si to napsal Miku......... :-) :-)

foto jumper-Modo-Team-

jumper (Modo Team) 26.08.2008  20:34

Vítej do rodiny

Vítej do rodiny, jak si psal naprosto ideální a dostačují auto do městského provozu, kromě Leona mám i tuhle holku Ibizku do města ;-)

foto macegt

macegt 26.08.2008  21:42

ibiza

Moc pekny, taky jsem nad nim uvazoval :-) :yes: Preju hodne stastnych km :-) (chtel jsem napsat na silnici i mimo ni, ale s autem se radsi budem drzet naty silnici zejo >:D )

ZonixX 26.08.2008  22:29

3x 10

prijemna zmena >:D za mne je to 3x za 10.. ne ze bych mel v lasce male hatchbacky nebo Seaty, ale ta barva je hezka, auto ma v ramci moznosti "smrnc" a hlavne - je opecovavane >:D ..k fotkam nemam pripominky - leda tak, ze bych se kouknul jak vypadaj ty Seati sportovni sedacky >:D

s-mike (RSKa) 27.08.2008  06:39

« Re: 3x 10

dik za znamky. Vidis, uz driv jsem se chtel zeptat na tvuj nick, proc Adina?

ZonixX 28.08.2008  19:40

« Re: Re: 3x 10

znamky jsou hlavne zaslouzene :yes: ...proc Adina? mam rad jeji osud, jeji mondennost, jeji bibliografii jsem cetl asi 10x, byla to krasna zena s uzasnym projevem - jo a dlouhy leta jsem zamilovany do 30. a 40.let resp. zlate ery svetove a ceskoslovenske kinematografie, ucarovala mi ta krasa, elegance a bezprostrednost ..a platinove blondiny :-)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 26.08.2008  22:48

SZ

jmurjr (H22A7) 27.08.2008  00:02

potahy

mike, to nemyslis vazne. az teraz som si ich vsimol... radsej by som dal precalunit sedacky ako davat potahy 8-s

s-mike (RSKa) 27.08.2008  06:37

« Re: potahy

to je vec nazoru, Jozefe. V autech, ve kterych sedim casto, sem tam je nekomu pujcim, kde prevazim veci, lidi, zvirata a kde se pri eventualnim prodeji da predpokladat, ze kupec bude bolavej na korunu a prolizat auto do posledniho sroubku, potahy mam. Jinde samozrejme ne, sak sis mohl vsimnout a vyfotit.. ;-)

na svou obranu jeste uvedu, ze to jsou potahy originalni od Seatu, sedi perfektne a vypadaji barevne lip, nez original. Fakt, do sedaku totiz vpletli nejakou podivne zlutou nit..

a dik za znamky

jmurjr (H22A7) 27.08.2008  07:29

« Re: Re: potahy

toto je tiez pravda, ak auto niekomu poziciavas a vozis tam veci je to ine.

s-mike (RSKa) 27.08.2008  07:57

jo, vidis..

posledni dny jsem se zbytecne nechal rozptylovat problemy, ktere za to vubec nestoji a kvuli nimz jsem odsunul do pozadi to podstatne..

nemysli si ale, ze jsem zapomnel na tvuj slib, ze vyfotis damskou obsluhu cerpaci stanice.. kde jsou ty fotky?! 8-s

jmurjr (H22A7) 27.08.2008  09:40

« Re: Re: potahy

slecny tam uz nie su. mal som jednoducho stastie. a zakazdym ked tankujem mam pripraveny fotak, ale... jediny kto mi umyva okna som ja sam. to by ale nebolo ono ;-\

s-mike (RSKa) 27.08.2008  09:48

« Re: potahy

aspon ze ted uz mas ten fotak pripravenej a ze sis tim padem z toho vzal, kdyz uz nic jinyho, tak poučení. Ze stesti preje pripravenym ;-)

"-- skrytý --" 27.08.2008  12:29

čau miku

promiň nějak jsem nesledoval, proč jsi stáhl porsche? ze šviháka jsem teď taky vykulený...docela mě překvapil svým chováním, ale snad už to bude v klídku a pohodě..

jinak 9,10,10 :-!

foto elpe69

elpe69 27.08.2008  19:01

plný počet

dávám 3x10 a nejen proto, že je to SEAT. Pěkna story, hezké fota a Iba je na svůj věk stále "šik" :yes:

s-mike (RSKa) 27.08.2008  20:27

« Re: plný počet

za poznamku o story, fotkach a pak samozrejme za hodnoceni dik!! Mej se

janoš 27.08.2008  20:51

mrkni na to

Viděls už ,,pražskou" reklamu na Audi R8? >:D >:D

s-mike (RSKa) 27.08.2008  21:29

« Re: mrkni na to

pekné, diky. A asi i hodne nové neb pocet shlednuti je jen 43.. to i ja mam se svou reklamou na R8 vic :-) >:D

janoš 27.08.2008  21:56

« Re: mrkni na to

jj viděl jsem >:D šikula si. V Kyjově si jezdil jo? Tam to dobře znám, měl jsem tam 3km bábí.

Dylan McKay 27.08.2008  22:03

s-mike

s-miku.
    Vraťme se k autům. Přál bych si, abys vrátil své Porsche.
    Asi bychom vážně měli jít příkladem. Mám pro tebe návrh. Pomozme zvolit admina, staňme se jeho pravou rukou.
    Pojďme se ještě více bavit o bezpečné jízdě. Kdo ví, kolik jsme už jen tím psaním zachránili životů.
    Oba máme MOJE.AUTO.CZ a tu bandu kolem něj rádi, oba do MOJE.AUTO.CZ patříme.
    Pokud nejsi tak tvrdý a zásadový, vrať auto, a pojď se normálně bavit. Pojď se bavit o vylepšení MACZ, aby tady na nás, až sněhem zapadají nám vlasy, v dobrém vzpomínali...

S-miku, tímto se Ti za vše veřejně omlouvám. Švihák lázeňský

Poustnik 28.08.2008  20:35

Je pravda vidět, jak při psaní téhle recenze jsi nezažíval žádnou extázi,

ale neodbyl jsi to, to ne. Takový pomocníček popelka ve tvém vozovém parku. Tož ať slouží, hoj!!! :-)

s-mike (RSKa) 28.08.2008  20:51

Poustnik

no, je pravdou, ze extaze me posledni dobou nejak opustila a ani nezamávala..

popelka.. vis jak to dopadlo s Popelkou.. no, ted nevim, jak s tou metaforou dal.. uz vim.. a vis kdo ji pomahal..? Holoubci!! A mé Popelce dnes rano taky pomohli, vsak koukni na konec galerie!!

Poustnik 28.08.2008  20:57

« Re: Re: Je pravda vidět, jak při psaní téhle recenze jsi nezažíval žádnou extázi,

Taky jsem si říkal, kam pokračovat s tou metaforou....a mě vyšlo, že pokud by se Ibiza stala tvojí princeznou a královnou, tak jedině v návalu americkofilmového happy endu, kdy svoje Porsche věnuješ Domovu dětí, který zoufale sháněl nějakou dodávku od mecenáše....a ty odjíždíš alejí stromů a vděčných dětských mávajících ručiček...teď už jen na věky skromný, jen v Ibizce....A ošetřovatelky pláčou a Dežo pláče, chtěl radši náhradního tatínka...... >:D

s-mike (RSKa) 28.08.2008  21:09

« Re: Je pravda vidět, jak při psaní téhle recenze jsi nezažíval žádnou extázi,

no furt lepsi metaforickej scenar, nez kdyby Popelka nekde na schodech ztratila strevicek.. treba levej predni a pri rychlosti 130 km/h

tu tvoji variantu uplne vidim. Zapad slunce, difuzni svetlo a hraje Dvořákova Novosvětská. Ibiza se utápí v tech poslednich slunecnich loučích a mizí za obzorem. Ale Mikova aura, jeho dobrodinní a vuz z sikovnych Stuttgartskych rukou zůstávají.. Dezo uz nepláče.. nikdo neví jak, ale klíče od Porsche se mu nejakou fatalni nahodou ocitly v kapsičce. Dezo privre oschlá ocka a znovu mu pred ocima bezi jeho sen o budouci kariere. Bude konskym handlirem, jako tata, deda. Bude handlirem 420 koní.. The End

Poustnik 28.08.2008  21:18

Tak že bysme napsali hrubý scénář a poslali to Nově? Možná by to vydalo na celý seriál.... >:D >:D >:D >:D

s-mike (RSKa) 28.08.2008  21:28

« Re: Je pravda vidět, jak při psaní téhle recenze jsi nezažíval žádnou extázi,

jo.. jmenovalo by se to proste "Popelka" a sponzorem reklamni znelky by mohla bejt nejaka kremačni firma nebo spolek přátel žehu.. :-!

Poustnik 28.08.2008  21:34

Při nejhorším nějací popeláři.... :-O

s-mike (RSKa) 28.08.2008  21:39

« Re: Je pravda vidět, jak při psaní téhle recenze jsi nezažíval žádnou extázi,

.. černej humor.. Dežo promin..

na zaver dne jeste s omluvou jeden milej, trosku rasistickej

skin se pta: "Dežo kolik ti je?" Dežo: "bude mi 17.." Skin: "nebude!"

Poustnik 28.08.2008  21:49

Ou, ou! Jsem romský rapper! [odkaz] >:D

s-mike (RSKa) 28.08.2008  21:54

« Re: Je pravda vidět, jak při psaní téhle recenze jsi nezažíval žádnou extázi,

pekny, dik. Uz si to stahuju do mobilu.. dam to tchanovi k narozkam. On je tady v Brne reditelem.. diagnostickyho ustavu mladeze!! >:D Kdybys mel doma nejakyho "Deža", tak u me mas protekci. Minimalne tim muzes deti strasit, u nas to fungovalo docela spolehlive..

foto AnGeor

AnGeor 29.08.2008  00:52

Pekna....

Ahoj Miku,

koukam na Tvou galerii a vidim ze jsi se poucil z rad aftera a ostatnich "spravedlivych" Zadne barevne/cernobile nesmysly, zadna kompozice, hlavni je kufr a packy ;-) Ode me za 30. Zatim se mej a vrat Turbo za chvili z5, protoze to je AUTO o kterem kazdy opravdovy ridic sni. Teda ja uz asi od 5ti let vim ze si 911 koupim. Takze se tesim na krizi stredniho veku, jak se s oblibou popisuji ridici Porsche :-! Zatim se mej a uzivej!

G

s-mike (RSKa) 29.08.2008  08:40

cau

za hodnoceni a zhodnoceni dik.. vidim, ze moje poselstvi je citelne, srozumitelne, prostě barevné ;-)

911ka te v zivote asi opravdu nemine, neb i ja o ni snil, ve skole ji tuzkou kreslil na lavici a pro zichr i prelakoval bezbarvym sprejem, aby tam zustala nafurt. A pak jsem si ji koupil. Ve strednim veku.. a o krizi bych uz nekolik let mohl psat knížku, i s obrázky.. ;-)

krasnej den a vlastne i vikend!!

Poustnik 29.08.2008  08:50

« Re: Re: Pekna....

Joooooo???? Ty pociťuješ krizi středního věku???? Tak než napíšeš tu knížku, tak se rozepiš třeba tady! Mě by to zajímalo, jsi jen o rok starší, tak ať vím, co mě čeká!!! >:D Já se krizi stř.vě. vyhnul tím, že jsme si se ženou vyrobili děti až teď. Ale jestli tím myslíš jen to, že se občas ohlídneš a říkáš si co po tobě zbyde, tak to je normální boj proti smrtelnosti, který každý průměrně prohrává mezi 7O tým a 110 tým rokem.... >:D

s-mike (RSKa) 29.08.2008  09:29

« Re: Pekna....

ja myslim, ze ty mou instruktazni knizku asi potrebovat hned tak nebudes, protoze ses k tomu postavil lepe. Zatimco ja resim nasledky, ty se venujes prevenci.. tim myslim, ze sis ubral diky detickam peknych par let veku. To u me je to o to horsi, ze syn je uz i de jure dospelej a kouka, jak co nejdriv vypadnout z hnizda.. cimz se o nej nemusim starat a mam, bohuzel, o to vic casu nad vsim premyslet a davat pruchod zivotni skepsi.

No, ja myslim, ze prvni kapitola by se mohla jmenovat "za polovinou". Nebo "vrchol jsem dobyl, vlajku doň vetknul, a vraceje se do zakladniho tabora, vlajky, natož vrcholu již, nevidno..".

S bojem a s ohližením se, jak pises, je to podle me tak, ze je to prave to krizovy obdobi pred dalsi etapou, ktera by se dala nazvat "starost o ředkvičky, vnoučky a ostatni domaci havěť".. problem je, ze nemam zatim k dispozici děti sveho syna a ředkvičky me nadýmaji.. cili, jasne je patrno, ze jsem odsouzen k proziti si krize stredniho veku!

Poustnik 29.08.2008  09:40

« Re: Re: Pekna....

Tak ředkvičky ne...říkáš. Hm...tak to máme opravdu jinak. Já je žeru!!! Tak tím to bude.... >:D Tak vidím, že ty si to budeš muset prožít v strašlivých mukách, na to je prý nejlepší terapie vypsat se! Tak ji teda asi napiš....Jen doporučuji pro šetřivé čechy změnit mírně název z "za polovinou" na "Za polovinou za polovinu." Hoj! :-)

s-mike (RSKa) 29.08.2008  09:59

« Re: Pekna....

dik, tož ja jdu zas prodelat nejakou tu korunu na burze, at si zas zoufam nad necim jinym.. 8-s

mej se, fajn den a i vikend!!

Poustnik 29.08.2008  10:06

Hoj! :-)

s-mike (RSKa) 29.08.2008  11:00

poustnik

preci jen jeste neco maleho.. probiral jsem se ve fotkach, a jedna by se ti mohla ted aktualne libit, tak uz je v galerii. Jestli jsi teda nekecal a fakt budes ve Vídni, muzeme zajit ve Velkym Meziříčí na kafe, oba to tam budeme mit kousek.. >:D

Poustnik 29.08.2008  11:12

« Re: Re: Pekna....

Tak s tím kafíčkem uvidím, až tam budeme. Já ve Vídni ještě v životě nebyl, tak uvidím, jak se tam zařídím. Kolem Brna jsem se před 14 dny prořítil, když jsme jeli do Valašského království, ale srazy se musí plánovat....a já jsem schopen si naplánovat tak spánek, protože holky nám furt mění program, ba i ten spánek. A ta fotka bude nějaká moravská víska. :-) Pamatuju si, že někde za Třeboní je vesnice Košice.
                    P.S. A já nekecám, mám z toho hlavu v pejru, že už v úterý jedem. Furt balim.

janoš 31.08.2008  23:35

odpočíváš

Tak co Miku odpočíváš od diskusí? Ta poslední fotka..jaktože sis nevzal stejnej dres jak ten borec..neříkej,že by ses do něj už nevešel? >:D Kurňa co uděla 10 let co..ale pořád seš mladík :-!

s-mike (RSKa) 01.09.2008  08:51

« Re: odpočíváš

Jj, odpocivam, nekritizuju, nehadam se a uzivam posledniho slunicka tohoto leta. A reknu ti, neni to spatny.. ;-)

ja ten dres porad mam ve skrini, ale von je hodne teplej, tak si ho neberu, kdyz je venku horko.. a zrovna kdyz jsme se v cervenci fotili, tak bylo nad 30..

s tim mladikem.. jednak dik a druhak v dnesni mlade fronte pisou, ze rozmezi mezi mládím a stářím budou posouvat na 48 rok zivota, takze i podle poslednich pruzkumu jsem neco jako končící mladík >:D a vlastne jeste za treti, dulezity je, jak se sam citis.. a ja se citim fajn!

dik a mej se!!

janoš 01.09.2008  18:38

« Re: odpočíváš

ále změna pořádná..vypnout z hektického počítačového šílenství >:D Doufám, že ale až se budeš zas nudit,tak krasavce ukážeš. Tak ještě má být nadprůměrné září,takže sluníčka snad ještě užiješ...

Však víš jak to je ne? Do 50 člověk stárne to se počíta 35,36,37 atd.. ,ale od 50 už člověk jen mládne, to je ti prvně 50, další rok 49,48 no radost počítat >:D >:D. Tuhle otec říkal, že by bylo dobrý, kdyby to bylo jak v arabele na tom ostrově Pultanela..že čím by byl starší tak tělo mladší a nic ho nebolelo >:D >:D

Chobot 03.09.2008  19:07

Zdar

Tak koukám že aktualizace již fungují. Tak jsem ti dal taky nějaké ty body......to viš porsche bylo lepší, ale i tak. Dobrá práce. :-)

s-mike (RSKa) 03.09.2008  19:14

dik

"-- skrytý --" 06.09.2008  21:39

« Re: Re: Zdar

Nejel jsi v pátek odpoledne Porshem po dálnici na Břeclav?

s-mike (RSKa) 06.09.2008  22:04

cau

to musel byt nekdo z kolegu. Jel jsem zhruba tim smerem (Mikulov) ve ctvrtek a dnes, ale nikoli po dalnici..

priste to hned nafot a muzeme tady otevrit diskuzni forum, kdo ze to byl.. ;-)

mej se!

"-- skrytý --" 06.09.2008  22:16

« Re: Re: Zdar

Bych se za ním musel hnát a fotit mobilem s 1mpix je skoro zbytečný...

s-mike (RSKa) 06.09.2008  22:25

« Re: Zdar

ale jo, i tak by to slo. Musis se k nemu priste priblizit dostatecne blizko :-)

takze problem uz nestoji na tom, ze bys musel kupovat jinej mobil, ale jak to udelat, aby na tebe s tim focenim pockal ;-)

Ricardo 07.09.2008  17:21

Prygl

To te%d budeš muset vysát ten písek co sis natahal do auta néé? >:D

s-mike (RSKa) 07.09.2008  18:24

« Re: Prygl

vsak doted jsem vyssssaval. A ted jdu pucovat to surfovaci prkno od sinic, je zeleny jak hrachova polivka

Ricardo 07.09.2008  21:34

« Re: Re: Prygl

Seškrab to a můžeš udělat dušenej špenát >:D

s-mike (RSKa) 07.09.2008  21:42

« Re: Prygl

nene, vysuším, zabalím a zkusím šlukovat >:D a kdybych se po šlukovaní vysušil, tak to zabalim..

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 07.09.2008  19:17

SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

KOKTEJLY ZŮSTAVAJÍ! >:D >:D
    Zde je Miku slíbený recept na božský koktejl "Šu...čky na pláži" >:D [odkaz]

Chobot 07.09.2008  19:37

Ženo, ženo. A já zas jak Džejár piju čistou whisku. >:D >:D

s-mike (RSKa) 07.09.2008  20:19

« Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

ooooo, dekuji za recept. Zkusim namichat. Vsak su Míchal, ne?!

a Fefe, nemas recept na šu...ku v Seatu?

Ricardo 07.09.2008  21:36

« Re: Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

Tumblér asi není nutnej ale začít vodkou bude někdy lepší >:D

s-mike (RSKa) 07.09.2008  21:44

« Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

tumbler by se koneckonců (nebo spis na konec) mohl hodit. Kdyz na moč je šampuska..

"-- skrytý --" 07.09.2008  21:43

« Re: Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

No, ten recept je jednoduchý. Zastavíš na E55, vytiahneš jednu zelenú eurobankovku a máš to zamiešané ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 07.09.2008  21:46

« Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

Tfuj...a pak mícháč moč ve zkumavce a jezdíš Seatem mezi kožním a laborkou >:-[]

s-mike (RSKa) 07.09.2008  21:56

fefe

este jsem ti zapomnel napsat, ze sex on the seat mam komplikovanej tim, ze je ted Ibiza pruhledna..

s-mike (RSKa) 07.09.2008  21:47

petic

to neni zadny hrdinstvi, s eurobankovkou!! To zvladam. Porad, jak to namichat bez ni..

"-- skrytý --" 07.09.2008  22:00

« Re: Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

neprísť seatom, ale koncernovým súrodencom so zvučnejším menom i motorom ;-)

s-mike (RSKa) 07.09.2008  22:02

« Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

covece, neni to zas takovy afrodiziakum, jak jsem si pred koupí myslel a jak si mnozí představuji. Teda borců bych sbalil určo vic!! >:D >:D

"-- skrytý --" 07.09.2008  22:12

« Re: Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

>:D Ja viem, že nie ;-)Myslím si, že naj spôsob na nadpis v seate je byť prirodzený - sám sebou :-) Kedy prinavrátiš Turbo? Chýba mi taká voľná diskusia :-)

s-mike (RSKa) 07.09.2008  22:21

uprimne, nevim..

a prave proto, aby volna a pohodova diskuse mela pokracovani, jsem pro kámoše zverejnil Seatka. Ale zatim sem jeste nenasli moc cestu.. pomer SZ a Seat-fóra je asi tak 10:1 :-) coz je skoda!!

"-- skrytý --" 07.09.2008  22:28

« Re: Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

Vráť sem turbo, pls :-) ja túto diskusiu sem tam navštívim, ale je tu prázdno, tak idem o dum dál :-) Idem spať, majte sa pekne, dobrú noc :-)

Ricardo 07.09.2008  22:22

« Re: Re: Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

Se Seatem to musí jít samo, je to přece auto emocion ;-)

s-mike (RSKa) 07.09.2008  22:28

ricardo

no, aby se na nej nechytly takovy ty typy, co z nich jsou pak nemocion..

tak a jdu spat. Cau zitra!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 07.09.2008  21:49

« Re: SEX ON THE BEACH! LÉTO POMALU KONČÍ....

Tak Džejár,jo?A whiska,jo?Mno muži,myslím,že ti zvedneme alíky... >:-[] >:-[] >:D >:D

Ricardo 13.09.2008  22:32

Áááá knedlíková sezóna nám začíná

To jsem rád žes přidal tu dobrotu, chutné obrázky mě vždycky zpestřovaly pobyt na MACZ :yes:

s-mike (RSKa) 14.09.2008  09:19

« Re: Áááá knedlíková sezóna nám začíná

tak to ja bych pridaval daleko casteji, protoze jidlo a vareni patri k mym vášním, ale bohuzel i tady se najdou uzivatele, ktere to dráždí a vyvolava to z jejich strany negativni reakce..

jako obvykle v takove chvili, i ted musim upozornit, ze prukopnikem v teto "vedlejsi" obrazove oblasti MACZ nejsem ja, ale Frpe! ;-)

Dylan McKay 14.09.2008  09:24

« Re: Re: Áááá knedlíková sezóna nám začíná

Pstruh nebo steak od šviháka- v životě jste nejedli lepší! ;-)

Poustnik 14.09.2008  09:41

« Re: Re: Áááá knedlíková sezóna nám začíná

Tak to abys začal Šviháku rozdělávat oheň, abys stačil připravit ty bizoní jitrnice!!!!! >:D >:D

Dylan McKay 14.09.2008  09:43

« Re: Re: Re: Áááá knedlíková sezóna nám začíná

Kdepak, Poustniku, ty se dají připravit i na žhnoucí kapotě Cayennu Turbo... ;-)

Poustnik 14.09.2008  09:48

« Re: Re: Re: Re: Áááá knedlíková sezóna nám začíná

A chytil jsi už toho bizona? Kdybys nevěděl, tak v pražské ZOO nějací jsou..... >:D

Dylan McKay 14.09.2008  09:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Áááá knedlíková sezóna nám začíná

Sakra! A já jezdím tak daleko! ;-) >:D

Ricardo 14.09.2008  15:34

« Re: Re: Áááá knedlíková sezóna nám začíná

Já vím že jídlo na MACZ je vynálezem FRPEho ale oceňuju že udržuješ jeho úsilí při životě :yes:

Poustnik 17.09.2008  21:26

Tak se rozhlížím po Poršeti.....a už zas jen Ibiza.....

Ta Audi pětka na titulce je Mateova? Musím se pochlubit Miku, k.o.k.o.t team už má 5 členů! To se nám ti sebemrskači na MACZ nějako rozmnožili! Flammer myslím ustál i tvůj útok na naši pokladnu!!!!! :-)

s-mike (RSKa) 17.09.2008  22:14

« Ibiza.....

jj, Mateova. Snad se nebude zlobit, ze jsem mu ji takhle partyzansky zverejnil..

to nebyl zadnej utok na vasi k.okotí pokladnu, jen malé škádlení! Na poradnej atak uz Rib-scanners investovali do prvnich pruzkumnych vrtů. Pred stavbou obřího tunelu.. >:D :-!

Takze k rustu clenske zakladny nemohu nez pogratulovat! Cim vic clenu, tim vic prispevku, tim hustší provoz v tunelu!

Dobrou! ;-)

Poustnik 19.09.2008  10:28

Dneska ráno jsem slyšel vtip na slovenském radiu Joj,

poslouchám ho vždycky v autě, když jedu s holkama do školy. Je pravda, že jsem takový vtip v 8 ráno nečekal, ale je moc fajny!!!!
    Vzbudí se opilá blondýna krávě pod vemenem.
    Tak jeden po druhém chlapci a poslední mě veze domů! >:D

"-- skrytý --" 19.09.2008  10:30

Rysguf. 19.09.2008  10:53

« Re: Re: Re: Re: Dneska ráno jsem slyšel vtip na slovenském radiu Joj,

Nikdy som o slovenskom radiu Joj nepocul ;-\ >:D
            Mame televiziu Joj ale zeby aj radio >:D

BTW. Pre vsetkych kto cestuju na Slovensko, naladte si radio Expres - najlepsi dopravny servis ;-)

Poustnik 19.09.2008  11:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Dneska ráno jsem slyšel vtip na slovenském radiu Joj,

Aha! Tak to bude asi Hey. Patriotům se omlouvám, jestli jsem se zase seknul, tak to zítra, až si ho zas poslechnu, opravím. >:D

"-- skrytý --" 19.09.2008  13:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Dneska ráno jsem slyšel vtip na slovenském radiu Joj,

Ja počúvam len Fun a expres, príležitostne Hey, ako vraví poustník a inak u nás nie je nič iné počúvateľné :-)

Poustnik 19.09.2008  14:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dneska ráno jsem slyšel vtip na slovenském radiu Joj,

Fun, Hey, Joj! To jsou takové výkřiky krátké, jednomu se to plete....Jsou tam v ranním vysílání hrozně cool a funny....jako ostatně na všech soukromých rádiích.....a furt tam jede reklama na nějakej šumák do vody, co se ti zmestí všechny příchutě do batožiny......ten chlapík běhá maratony a ďůče prý rádo tančí. Beng! :-O :-) >:D >:D >:D

Poustnik 19.09.2008  20:57

« Re: Re: Dneska ráno jsem slyšel vtip na slovenském radiu Fun,

Tak jsem jel teď odpoledne autem a je to rádio Fun. 94.3 FM. Tak do třetice všeho dobrého a zlého! Uf! :-)

s-mike (RSKa) 19.09.2008  10:57

« Re: Dneska ráno jsem slyšel vtip na slovenském radiu Joj,

Jsou takhle tři blondýny na ostrově a radí se, jak pryč. Připlave k nim zlatá rybka a řekne jim: "Každé z vás splním jedno přání!"
            1. blondýna řekne: "Já chci být nejchytřejší na světě" A odplave.
            2. blondýna řekne: "Já chci být úplně nejchytřejší na světě", stane se z ní bruneta a odplave na voru.
            3. blondýna řekne: "Já chci ale být úplně nejchytřejší na celém světě", stane se z ní muž a odejde po mostu.

Poustnik 19.09.2008  11:27

« Re: Re: Dneska ráno jsem slyšel vtip na slovenském radiu Joj,

A co to bylo za ostrov? Střelecký, nebo Žofín? >:D

Dylan McKay 19.09.2008  11:38

« Re: Re: Re: Dneska ráno jsem slyšel vtip na slovenském radiu Joj,

Ostrov nad Ohří... ;-) Tam je ženských dost...
                Aranka umí hola hop!

Ivanuska_Matej ( RSka) 19.09.2008  19:46

BRNOOOOOO

juuu zajtra som uz taam :-)
    brnoooooo brnoooooo ......... plno >:D ale nie... uz sa riadne tesim ... tak co? kde sa zajtra pije?

s-mike (RSKa) 20.09.2008  10:48

« Re: BRNOOOOOO

tak, zitra uz je dnes.. to je jak v te jedne nejmenovane veeelike zemi na vychod od nas.. >:D

po unavnem patku asi dnes nebudu mit toliko sil na akci sobotni.. ale ozvi se, az dorazis. Treba neco vymyslime ;-)

Dylan McKay 21.09.2008  17:38

911 příspěvků...

...tady zdaleka ještě není, ale co říkáš na moji favoritku?

s-mike (RSKa) 21.09.2008  17:51

« Re: 911 příspěvků...

podle toho, kterej je to rok vyroby. Jestli do 2001, pak bych do toho nesel, to ma takovy ty "Boxteří" predni svetla. Od roku 2001 je to uz s temi, co mam ja na Turbu. Pohon je vylozene veci individualni volby. Ja jsem zastancem pohonu vsech kol..

Co mi na "bezne" 996 vadi, jsou zadni blatniky. Ve srovnani s Turbem jsou malo vyduty. Pokud nechces Turbo, ktery to ma samozrejme v zakladu, pak by pro tebe byla idealni volba Carrera 4S. Je to vpodstate zvenku Turbo, ctyrkolka, ale ma "jen" 320 koni, t.j. o 100 koni min, nez s turbem..

Porsche je auto na kazdej den. I naklady na jeho provoz nejsou nikterak horentni. Nemuzes si ale myslet, ze kdyz pojedes po nejakejch okreskach par set kilometru napric Ceskou Republikou, ze se svezes stejne, jako v limuzine. Auto je tvrdsi a hluk zvenci neni tak dobre izolovan. Po nejaky dobe toho clovek ma celkem plny brejle. I akustickej hluk od kol na betonove dalnici (treba na Vyskov) je hodne neprijemnej..

ale jinak, neni lepsi auto ;-)

Dylan McKay 21.09.2008  18:05

« Re: Re: 911 příspěvků...

Mě se právě vzhled tohoto auta líbí- nemá žádná křídla, velké otvory k chlazení. Mám rád uhlazené tvary, klasiku, hladké linie.
        Žasnu nad tvary aut, jako je Wiesmann [odkaz]
        Jsem prostě klasik. A hlavně po ránu... ;-)

s-mike (RSKa) 21.09.2008  18:11

« Re: 911 příspěvků...

delam v tomto ohledu jedinou vyjimku ve svym zivote.. u aut.. a sice, ze zezadu musi bejt bachraty, siroky, mohutny. Proste takova plodna Věstonická Venuše s plechovejma tangama..

Dylan McKay 21.09.2008  18:19

« Re: Re: 911 příspěvků...

>:D Tak to já mám rád elegantní, štíhlé a malé zadečky. Ale občas jsem nějakou tu vyjímku udělal...

Třeba Porsche 356 Speedster je uhlazený auto: [odkaz] nebo tohle je nádhera: [odkaz]
            To je prostě můj vkus. Nelíbí se mi vozy ala tuning, spojlery, křídla. Je to jen jinej vkus. V ženách se nejspíš shodneme... ;-)

s-mike (RSKa) 21.09.2008  18:32

« Re: 911 příspěvků...

no amaterskej tuning samozrejme ne (plati pro auta i zensky). Pokud je to z fabriky, nemam s tim problem.

Ty 356ky jsou pekny, bily kabrio bych bral hned. Jeste pred tim bych ale potreboval poradit v jednom (resp. dvou) tzv. pneumatických problemech. Jak nafouknout konto a pak garaz..

jmurjr (H22A7) 21.09.2008  18:36

« Re: Re: 911 příspěvků...

s-mike, ten pneumaticky problem je iba jeden. nafuknutie konta, ked bude to dostatocne, tak garaz sa vyriesi s ohladom na to :yes:

Dylan McKay 21.09.2008  18:46

« Re: Re: Re: 911 příspěvků...

A já se k řešení tohoto problému navíc ještě oženil! >:D

s-mike (RSKa) 21.09.2008  19:10

« Re: 911 příspěvků...

Jozefe, pokud se ma garaz nafouknout v miste bydliste, tak je to bohuzel opravdu dalsi, tedy druhej problem. Tam by dalsi misto nenasel ani Kaprfíld..

jmurjr (H22A7) 23.09.2008  11:57

« Re: Re: 911 příspěvků...

ale ano, pod barakom do hlbky, viac poschodova, s vytahom na styl paletoveho zakladaca >:D
                    odteraz ma volajte JKaprfild :-!

s-mike (RSKa) 23.09.2008  13:46

Poustnik

doufam, ze tva modni hlidka je jen nadsazka, protoze to bychom si opravdu, ale opravdu, moc nerozumeli.. ja na obleceni koukam jen jako na nutny zlo, tesim se na leto, kdy na sobe mam max. 4ks obleceni (a to pocitam levou a pravou botu zvlast).. Pokud uz neco na sobe mam, pak davam prednost barevnemu sladeni pred znackou!! Ale to ty me jiste jen tak škádlíš, ze jo?! ;-)

Jmurjr

vis kolik jsem mel rozpocet na paletovej zakladac do nasi garaze? Spis to ani nechtej vedet.. a s manipulaci by to asi taky nebylo to pravy.. jako na potvoru bych vzdycky potreboval to spodni auto u zadni steny.. takze nejdriv 5 ostatnich ven.. >:D

Poustnik 23.09.2008  14:20

« Re: Re: 911 příspěvků...

Ty Miku nenosíš špičaté boty, značkové slipy a recyklovatelné kravaty??? Ty nečteš módní časosmíchopisy?????? No tos mě zklamal!!!!!! To už si s tebou nebudu psát! Vždyť nemáme o čem! Jdu si přečíst něco zajímavějšího!!! Prosím tě, oprav se po létě, ano????? [odkaz] >:D >:D >:D >:D >:D

s-mike (RSKa) 23.09.2008  14:40

« Re: 911 příspěvků...

ja se potiram Rybilkou. A to jen v tech mistech, kam ani slunce nedosvítí.. >:D >:D >:D

Poustnik 23.09.2008  14:57

« Re: Re: 911 příspěvků...

Rybilkou, jo????, >:D To ti zbyla ještě po dětech? Každý správný Čech přece používá indulonu! >:D

s-mike (RSKa) 23.09.2008  15:38

« Re: 911 příspěvků...

myslel jsem, ze se bavime o farmacii a ty hned prejdes na gastronomii..

mnnnnam, topinka na indulone!!! >:D >:-[] :-! 8-s (pruchod zazivacim traktem indikuje poradi smajliku..)

Poustnik 23.09.2008  15:47

« Re: Re: 911 příspěvků...

Neříkej, že o tom něco víš!!!!???? Tahle fáma, že topinky na induloně jsou nějaké povznášející, běžela ještě za bolševika, ale já ji v praxi nikdy nevyzkoušel.....Stejně, jako jsem ani nepopíjel okenu...ta barva mě odrazovala..... :no: >:-[] >:-[]

s-mike (RSKa) 23.09.2008  16:52

poustnik

po poziti topinek ses dukladne vyprazdnil, cili pak verim, ze pocit musel byt odlehceny, az povznasejici! Ale uklidnim te. Tento experiment, stejne jako okena, iron a cela škála vonavych lakadel typu čikuli, toluen a podobne, me nikdy nezlakaly.. odolal jsem!!

Tizy

no BMW 850, navic s 18" koly Alpina, je krasny auto.. a procpak me to ma zaujmout??!! ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 23.09.2008  17:18

Poustník
                                  Mě zase okena vůbec nevoněla.Vždycky mi to připomělo Vánoce a s tím související úklid. 8-s Z toho důvodu jsem ji nemohla pozřít >:-[] >:-[]

Dylan McKay 23.09.2008  17:27

« Re: 911 příspěvků...

No, a proto do každé domácnosti parní čistič!

Parní čistič, doma žádná chemie,
                                    vyčistí, naleští, všechno za vás umyje... ;-)

Dylan McKay 23.09.2008  17:30

« Re: 911 příspěvků...

Poustnik: "Ty Miku nenosíš špičaté boty, značkové slipy a recyklovatelné kravaty??? Ty nečteš módní časosmíchopisy??????"

Poustniku, už jsem se lekl, že jsme se někde potkali! ;-) >:D

Poustnik 23.09.2008  22:11

« Re: Re: 911 příspěvků...

Jo, jo! Ty jsi na sebe nedávno prásknul, že sis přivydělával modelingem, takže ty máš přehled, Šviháku! :-) Mě vždycky žena hrozně chválí, když si vezmu třeba košili, je to i hezké, když se někdo pěkně oblékne, ale proč já???? Co kdybych ten den nutně potřeboval třeba vylézt na strom! Všechno bych si poničil!!!! 8-s >:D

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.09.2008  22:52

911 and Gallardo

jak koukam na ty new fotky tak k tobe moc Turbo nesedi ale kurna to bile Gallardo spider to ti sekne jak jak mojemu brachovi sekne Sunny!!!! :yes: :yes: :yes: :yes:

Poustnik 22.09.2008  23:01

« Re: 911 and Gallardo

Mě se nejvíc líbí ten chlapík v modré košili, jestli je to nějaký majitel Gallarda, tak u něj bych si tipnul, že vlastní nějakého Žigula! >:D

s-mike (RSKa) 23.09.2008  08:22

Poustnik

chlapek v modre kosili je muj byvaly kamarad Radek, z Tisnova. I ja bych ho tipoval stejne >:D >:D , ale je to blazen do Audin (proto se mu taky tolik libi Gallardo). Mel predchozi TT a i tu soucasnou. Viz. zaver tohoto klipu:

s-mike (RSKa) 23.09.2008  08:20

novic

dik.. Turbo taky sedi, ale na beznejch fotkach nevypada tak dobre. Taky jeho šeda barva je na prvni pohled nic moc, ale na slunicku je fantasticka. Celkove je to takovy seriozni, racionalni auto. Naproti tomu je Gallardo emocionalni, nafoceny vypada dobre z jakyhokoli uhlu a at se k nemu postavi kdokoli, celkovy pohled to nemuze zkazit. A kdyz je to jeste ta spravna barva, t.j. bila perleť nebo oranzova.. ale zase, v realu je to jeste o tridu lepsi!!!

Poustnik 23.09.2008  10:50

« Re: Re: 911 and Gallardo

Ty fotíš, tak tě nemusím poučovat, že...... ;-) U Galarda je klasika - bílé auto a červené triko - ideální kombinace na sladění a ten správně dráždivý kontrast. K šedivé musíš hledat správný odstín jiné ěedivé, černou, bílou, nebo něco tak ulítlého, jako je třeba fialová, aby to byl správný kontrapunkt. Ale nějaký značkový oblek by se hodil nejlépe. Toliko módní hlídka Poustnik, který dává za foto u Gallarda 9 bodů, barvy jsou v pořádku, jen kvalita použitých materiálů pokulhává.....A co ten nápis??? Boty nejsou vidět, ale hodily by se nějaké super značkové, nejlépe Gallardo. [odkaz]%3Fq%3DGallar… >:D Pak bude vše v souladu´...... módní hlídka Poustnik bude moci dát plný počet bodů. P.S. Souřadnice svých záušních prostorů nepodávám, řízené střely a spam nepřijímám, rány a podpisy rozdávám. Se soudružsým pozdravem. kůl v plotě Poustnik

"-- skrytý --" 23.09.2008  16:19

S-mika to snad zaujme [odkaz] :-)

Poustnik 29.09.2008  18:45

No.....tvůj převlek za Majora Zemana je asi nejdokonalejší!

Jestli se nemýlím, má tvoje jen oči a nos, kdybych to nevěděl, jen by mi připadal Brabec ňákej trochu divnej...dobrá práce! Já nemám sílu takhle si hrát na počítači, i když bych to taky chtěl umět, ale může to být hezké...vůbec je hezké, že my chlapi z toho dětství vlastně do smrti nevyrosteme, jen se tak přetvařujeme před dětmi, aby obstály v životě! >:D

s-mike (RSKa) 29.09.2008  19:06

« Re: No.....tvůj převlek za Majora Zemana je asi nejdokonalejší!

je to presne tak, navic jsou myslim modifikovana i lehce usta - vsak ted jsem tam pridal pro srovnani original >:D

s tim malym klukem tam nekde uvnitr mas pravdu, taky to tak citim!

ZonixX 28.10.2008  01:31

upskirt

..lol co to je za upskirt na posledni fotce? 8-s >:D

s-mike (RSKa) 28.10.2008  05:52

to je Ibiza zespodu.. >:D

ne, meli jsme se Svihakem nejakou diskuzi o technologii porizovani jistych spy-photos a tohle byl nazorny priklad..

a s ohledem na dotycnou to jdu hned smazat!

Dylan McKay 28.10.2008  08:12

« Re: Re: upskirt

Chtěl jsem přidat nějaké fotky, ale ty jsou úplně bez kalhotek, tak jsem dlouho váhal, ale nakonec si uvědomuju, že by to mohlo být trestné, když vím, že jsou tu i mladší.
        A tak si jen představte, že mám mms od 23 holek z celé republiky... Někdy příště, a někde jinde... ;-)

Ricardo 28.10.2008  10:32

« Re: upskirt

No jo, chodíš spát v deset a pak ráno nemůžeš dospat >:D

s-mike (RSKa) 28.10.2008  10:48

« Re: Re: upskirt

ja se tak tesil na statni svatek, vis?!

Ivanuska_Matej ( RSka) 28.10.2008  10:48

« Re: Re: Re: upskirt

ja zhanam dobrovolnika na dietny obed

s-mike (RSKa) 28.10.2008  11:13

« Re: Re: Re: Re: upskirt

no jestli chces, dojdi k nam. Bude kureci čína s rejží..

kdyz je ten slavnej den cesko-slovenske statnosti!

Ivanuska_Matej ( RSka) 28.10.2008  11:14

« Re: Re: Re: Re: Re: upskirt

a je ....myslim ze ked mas doma celu rodinu nebolo by to vhodne .. a co mlady ? ako dopadol? :-)

s-mike (RSKa) 28.10.2008  11:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: upskirt

nepustil jsem ho. Nebyl by rano vcas vzhuru na statni svatek. S tim obedem fakt nemam problem. Jestli chces, dojdi

Ivanuska_Matej ( RSka) 28.10.2008  11:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: upskirt

nemam ani vhodne oblecenie k panu "prezidentovi" :-)

kiez by si aj mna vcera nepustil :-)
                    zabrusil som na "hiphop" party .... ako jediny v svetri koseli a nohaviciach a s 3 blondinkami v kozackach .... vcelku atrakcia sme tam boli ..

s-mike (RSKa) 28.10.2008  11:22

« Re: upskirt

a kde to bylo? Jestli to nebyla tatáž akce..

a kde je fotka? Vis, ze jinak ti ty tri blondynky nemohu verit

Ivanuska_Matej ( RSka) 28.10.2008  11:23

« Re: Re: upskirt

na Favale ... on tam chcel ist??

hned poslem...

s-mike (RSKa) 28.10.2008  11:27

« Re: upskirt

jo, tak to je presne ta akce, na kterou mel volny vstupenky..

kdyz mate tak stejny zajmy a styl, tak mu reknu, aby ti dal volny listky v patek do Mersey. To tam ma dokonce vystoupeni.. vsak sleduj plakaty po meste.. Morelo Katr se ted ten nas chlapec jmenuje.. nebo to je az pristi patek?? Zeptam se ti..

fotky!!!!

Ivanuska_Matej ( RSka) 28.10.2008  11:35

« Re: Re: upskirt

ved by si ich tam uz mal mat...
                            no problem je ze asi nemame rovnaky styl :-)
                            mne tie "hiphop battle" a pod ci co tam vsetko bolo nic nehovorilo ... ja som skor na tie take rockovejsie veci a na roky 80 90 :-)

a jeee akurat to pocuvam :) to by si mu mal zakazat ... :-D :-D
                            asi si ho vezmem par krat von nech ho "prerobime" na klasickeho alkaca :)

s-mike (RSKa) 28.10.2008  11:42

« Re: upskirt

fotky mam. Dik.. musime nekdy zajit spolu a udelat fotosoutez. Jinak te asi nedonutim k lepsi kvalite.. myslim fotek, ne bab! >:D

s tim hudebnim stylem byste si asi opravdu moc nerozumeli. Pro hudbu, kterou zminujes (a ktera je blizka i mne) nema moc pochvalnych vyrazu. Ale on je mladej, verim, ze v budoucnu to s nim bude lepsi

tak, ja jdu vzit panev do ruky (v tuto chvili bohuzel jen teflonovou, nikoliv zenskou) a jdu vařit

dobrou chut a zatim cau

talio2 05.11.2008  21:17

ty máš teda pekááááč >:D

s-mike (RSKa) 05.11.2008  21:24

« Re: :-)

to mi dava inspiaci k modifikaci jedne reklamy na jisty energy-drink..

pekáááč ti dáááávááá křííídlááá!!

PeT-a (RSKa) 29.11.2008  17:38

ten zabijačkový talíř si tu neměl dávat, vypada až moc dobře >:D ;-) + pivečko a panáček, není co dodat

s-mike (RSKa) 29.11.2008  18:16

« Re: foto

ten jsem tam prave dat musel. Provokace, to je muj styl >:D

to zas bude nadavek, jak se lidi na MACZ budou dnes vecer přežírat, inspirovani zminenym talirem. A taky to musim ukazat Dadankovi.. ze langoš na taliri neni spatnej, ale ze je i pestrejsi a energeticky vydatnejsi strava!!

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 23.12.2008  17:21

kurna

co to je za kobru???

Charger 05.01.2009  19:47

Dynamika

Tvůj popis dynamiky jízdy mě od srdce rozesmál...a máš pravdu, je to tak >:D :yes:

s-mike (RSKa) 05.01.2009  20:17

« Re: Dynamika

to vis, ja su starej, ale pravdomluvnej vtipálek ;-) Ne, je fajn, kdyz se da prispet k lepsi nalade.. a tobe dik za reakci :yes:

Charger 10.01.2009  14:46

« Re: Re: Dynamika

Není zač ;-) Je pravda že tahle 1.4 je dosti lenoch :-) Jinak gratuluju k 911, Porsche je taky věc co si chci do budoucna splnit :yes:

s-mike (RSKa) 10.01.2009  14:54

« Re: Re: Re: Dynamika

tak to se podivej k Tomovi do galerie na pripojeny video..

to je tvuj pripad (a byl to taky muj pripad, samozrejme)!

Charger 10.01.2009  16:37

« Re: Re: Re: Re: Dynamika

jojo, tu reklamu znám, jedna z mých nejoblíbenějších reklam, taková melancholická...máš pravdu, je to můj případ :yes: Porsche je prostě láska na celý život... už se těším až konečně do nějakého usednu- dal jsem si to za předsevzetí na tento rok :-)

s-mike (RSKa) 10.01.2009  17:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Dynamika

staci prijet na jare do Brna na nejaky setkani. Porsche tu jsou minimalne tri..

Charger 10.01.2009  20:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dynamika

opravdu? tak to se určitě stavím někdy...kde se dá zjistit datum těch srazů?

s-mike (RSKa) 10.01.2009  20:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dynamika

no na tech se nejdriv budeme muset s klukama domluvit. Ale jestli sem chodis alespon jednou tydne, tak bude u me na profilu upoutavka, to jiste nebude mozný prehlednout.. ale bude to nejdriv na jare, az bude slunicko ;-)

Charger 10.01.2009  20:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dynamika

jasně jasně, určitě to budu sledovat ;-)

jmurjr (H22A7) 11.01.2009  09:33

tie dve posledne fotky ti nesedia do serie reportov...

s-mike (RSKa) 11.01.2009  12:47

« Re: 1

vsak to je docasny, ja jen demonstroval Tomovi Swissovi, jak lze udelat z realnych 16" kol fejkový 18".. do vecera to uvolni misto gastro reportum! ;-)

foto MichalSN

MichalSN 22.01.2009  21:58

teda supermiku

kaslu na porsche to bolo je a bude za 10 ..
    ale to jííííídlo, ty dokazes urobit chute v tom najhorsom case ked uz je vse po zaverecnej....

jmurjr (H22A7) 22.01.2009  22:07

« Re: teda supermiku

>:D ja preto radsej reporty schovavam >:D

s-mike (RSKa) 23.01.2009  10:14

« Re: teda smiku

no ja to delam podle hesla.. kdyz mi chcipla koza, tak at aspon sousedovi chcipne taky.. :-)

prevedeno na tento pripad.. kdyz se nezdrave preziram na noc ja (a nabyvam na vaze), tak temi fotkami našeptávám i ostatním v naději, že nás špekounů pak bude víc a nebudu v tom sam! ;-)

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 08.02.2009  12:35

hoooj

miku ty nove fotky jsou kde focene?to je u zastavky konecneho namesti???jo a odkdy se muze vjizdet na chodnik >:-[]

s-mike (RSKa) 08.02.2009  18:22

« Re: hoooj

ano ano, to je secesni architektura Tivoli na Konecneho namesti. Takze kousek nad tebou..

vjezd na chodnik je povolen. Odjakziva. Alespon to tak ne jako ridic, ale v tomto pripade jako umelec, citim.. >:D

jmurjr (H22A7) 15.03.2009  23:33

soused prezbrojil

pekna impreza a stavim sa, ze na boku je napisane v preklade:
    ,,Ked bude na novy rok podla cinskeho kalendara dve hodiny prsat bude celosvetova uroda ryze v hodnotovom vyjadreni taka velka ako tri hrube domace produkty nahodne vybranych africkych statov."

s-mike (RSKa) 16.03.2009  08:26

« Re: soused prezbrojil

>:D >:D

jak jsem se koukal na diskuzni forum Subaru clubu, [odkaz] prej to znamena

"zbyla pouze bila".. ;-)

Prase 11.06.2009  21:15

kde ses prisero?

prasokoule je smutna :-( :-(

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.06.2009  21:19

« Re: kde ses prisero?

ten co nemá auto,ale NOK taky ;-\

Prase 11.06.2009  21:20

« Re: Re: kde ses prisero?

tak tohle jsem nepochopil cibulaku >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.06.2009  21:26

« Re: Re: kde ses prisero?

prasokoule - dostal jsem tě chlíváku,tak o mém autě napsal HorácK jestli se nepletu :-)

Prase 11.06.2009  21:41

« Re: Re: Re: kde ses prisero?

jo vidensky nok.. a moje auto pochvalil chaaachaaa prej nadhernej litr :-) takze 1:0 pro prasokouli >:D :yes:

s-mike (RSKa) 11.06.2009  22:12

« Re: kde ses prisero?

cau borci

nevim, jestli je to dotaz na me, protoze ac o sve osobe prilis mnoho nesoudim, za priseru se preci jen zatim nepovazuju.. ale co neni muze bejt, ze..

takze spis k prvni casti otazky. Dopol. jeste s fotakem a kamerou na autosalonu a pak jsem vycestoval do říše zla.. t.j. do Práglu..
              >:D

duvod byl nasledujici[odkaz]

a jen pro zpravodajskou uplnost.. nekupoval jsem ho ja, ale muj kamos (ten s nezatacejicim Mustangem.. zasveceni vědí :-! )

tož se mejte

jmurjr (H22A7) 12.06.2009  07:58

GT

nastupca ibizy?

s-mike (RSKa) 12.06.2009  08:02

« Re: GT

dyť jsem psal.. kupoval ji kamos. Ale musim se priznat, ze jsem se byl v Praze podivat jeste na dalsi misto, kde bylo k videni neco podobnyho. Alfa Spider, ten novej model, cervenej s trilitrovym motorem a ta hrisna myslenka vymeny za Seata me na uplnou chvilicku i napadla.. ;-)

jmurjr (H22A7) 12.06.2009  08:46

« Re: Re: GT

jaaaaj, to verim. ja vzdy ked si spomeniem na breru (6A6 6696), co som mal v ziline, cierna, 2.2, tak ma vselico napada. ale hlavne, ze sa tesim na cas, ked aj na slovensku bude to co v CR. odpocet na kazde auto...

Poustnik 12.06.2009  12:47

A jak skončila soutěž krásek????

Se promenuješ po Práglu, musíš se pohybovat inkognito, protože pražáci brňáky žerou....a na soutěž krásy nás tu necháš čekat ve frontě..... 8-s

s-mike (RSKa) 12.06.2009  14:40

« Re: A jak skončila soutěž krásek????

status "inkognito" mi, jak vidis (presneji nevidis..) nedela problem.. ;-)

a jak dopadla soutez krasek? Ja nevim, skoro myslim, ze uz mi to ani nebudes verit, ale nejvic hlasu jsem zase dostal ja.. jak ja to delam??! :-!

Poustnik 12.06.2009  16:22

« Re: Re: A jak skončila soutěž krásek????

No tak já ti to ani snad nebudu věřit..... :-!!

s-mike (RSKa) 12.06.2009  17:28

« Re: A jak skončila soutěž?

Poustnik

kdybys ses bejval byl nekde neflakal a dojel za nama do Bratislavy, tak bys byval byl videl, jak mi to u grilu s boulema za usima sluší! Ty neverici Poustniku..!

Zdendino

nasel jsem doma originalni exportni baleni maticek vsech moznych rozmeru na S 1000MB ze Šroubáren Ždánice! Nemuzu ti je bohuzel venovat, to pro svou letitou škudlilskou uchylku, ale brzy pridam foto. V HDR kvalite, samozrejme, to se zas neboj..

Poustnik 12.06.2009  17:57

« Re: Re: A jak skončila soutěž?

Cha! Při grilování to nejvíc sluší vždycky tomu největšímu fláku masa! Jakmile maso voní, tak nekoukám na proporce tváří a procvičuji čelisti! Takže bych tvoji krásu jistě přehlídnul! dO bRATISLAVY JSEM moc chtěl, ale prostě jsem NEMOHL! Měl jsem holky na krku a o prázdninách to bude ještě horší.... 8-s :-!

s-mike (RSKa) 13.06.2009  12:04

« Re: A jak skončila soutěž?

no ale jestli se bez holek na krku neobejdes, tak jsi klidne do te Blavy mohl prijet. Vecer jsme byli v nocnim klubu a diky SKDD a Matejovi (asi je tam uz znaji..) se nam na krk co chvili nejaka povesila! >:D

s-mike (RSKa) 14.06.2009  22:07

re

jdou vkladat prispevky?

foto Special-line

Special-line 30.08.2009  22:20

Rozvodna

Hmmm na těch upravenejch fotkách vypadá ta rozvodna fakt brutálně :yes:

s-mike (RSKa) 30.08.2009  22:25

« Re: Rozvodna

tam by se mely vsechny manzelsky páry pred rozvodem jet podivat. Aby vedely, do ceho jdou! >:D

foto Special-line

Special-line 30.08.2009  22:27

>:D >:D >:D

Ronault. 30.08.2009  22:29

P.S.: 22h pryč a ty ještě nespíš? Jak to? >:-[]
        Ještě furt bloumám nad extrémním leskem tvých aut v HDR, asi si na tu zelenou nechám stříknout metlu >:D

s-mike (RSKa) 30.08.2009  22:31

« Re: Rozvodna

ja chtel vsechny ty fotky dnes dorazit, tak jsem lehce pretahl..

lesku dosahuju ani ne tak prostrednictvim HDR, jako spis HaDRou a leštěnkou.. >:D

Ronault. 30.08.2009  22:33

« Re: Re: Rozvodna

Tak šup spát! Člověk je zvyklý, že po 22h tě může beztresně pomlouvat a ty tu číháš >:D >:D

HaDRa! No joooo, tak tu s leštěnkou jsem letos pořádně nezatížil. Ale za tři weekendy se na to pustím a to se pak bude svítit více jak PorSchEAT :-! >:-[]

s-mike (RSKa) 30.08.2009  22:36

>:D >:D

vsak uz jsem jednou nohou pod duchnou. Dobrou a pomlouvej dle libosti.. ;-)

Ronault. 30.08.2009  22:41

« Re: Re: Rozvodna

Neboj, jsem klasik, takže na autě zásadně zadní světla a stěrače...

Dobrou.

P.S.: Kdybys chtěl opravdu pěkný zadní stěrač, tak taťkovi zůstal zadní stěrač z Laguny kombi 01. >:D >:D

"-- skrytý --" 06.10.2009  16:43

SLR

Potom tam přijelo ještě jedno ;-) [odkaz]

s-mike (RSKa) 06.10.2009  18:19

« Re: SLR

to prvni je hezci. Krom toho, dve SLR vedle sebe uz bych nerozdejchal! >:D

"-- skrytý --" 06.10.2009  18:28

« Re: Re: SLR

Navíc to je limitovaná edice 722 :-)

s-mike (RSKa) 06.10.2009  18:35

« Re: SLR

nazivo to vypada opravdu velmi dustojne, emotivne.. sálá z toho síla!

"-- skrytý --" 06.10.2009  18:41

« Re: Re: SLR

FRPE 02.01.2010  16:07

Pěkná teplárna

Gratuluji! ;-) >:D :yes:

s-mike (RSKa) 02.01.2010  16:09

« Re: Pěkná teplárna

vidis vidis, o co jsi prisel..

je to podana tepla ruka teplometum. Co jsme si - to jsme si, hlavne ze je teplo >:D na dusi i na konecniku >:D

FRPE 02.01.2010  16:11

« Re: Re: Pěkná teplárna

Michale ale teplomety ( Wiičko, Kubýk, X-ganga,Vampix, Honza apod. ) jsi nevyfotil ... :'-( ;-)

white label 02.01.2010  16:12

« Re: Pěkná teplárna

Jaká teplárna, to je nejznámější moravský GAYCLUB, jehož jsem (mimo jiné aktivity) osobně předsedou... :*) >:D

s-mike (RSKa) 02.01.2010  16:17

dekuji .. namet pro Photoshop >:D

FRPE 02.01.2010  16:46

« Re: Re: Pěkná teplárna

Teplárna? Já bych radši bejkárnu a pořádný mlaďounký býčky ... >:D

element5 02.01.2010  17:00

« Re: Re: Re: Pěkná teplárna

Frpinko, kam se ti dneska zatoulal tatínek? Mělas ho vzít na Strahov, tam bylo mladých býčků až až >:D

FRPE 02.01.2010  17:05

« Re: Re: Re: Re: Pěkná teplárna

Jsem tady a sleduji tě zpoza wc ... >:D :-!

Ozzman 08.01.2010  09:21

Zpátečka

Ahoj, krásná ibiza,3x10.Jak píšeš o špatném zařazování zpátečky,měl jsem cordobu sice 1.2(a ještě v sociální výbavě:-) ),ale problém jsem měl stejný.Bylo mi řečeno v servisu ,že je to kůli Defend locku a že to odezní po zajetí.Auto se prodalo v necelých 50ti tisicich Km a stejne to nepřestávalo.Já si na to našel určitej grif,ale kdo s autem jel cizí,tak s tím měl problémy.. :-)

s-mike (RSKa) 08.01.2010  09:34

« Re: Zpátečka

dik, ja ji vnimam spis pres prakticnost, nez pres krasu ;-)

zpatecka je furt stejna, jak pises, takze se to asi nezmeni. I ja mam grif - silne pri řazení nadavam a to velmi sproste.. Je to stejne divny, protoze jinak vsech 5 stupnu pro jizdu vpred je perfektnich.. tak jako ve vsech ostatnich "koncernovych" modelech a tak moc odlisnych od, napriklad, francouzskych aut, kterych jsem taky par ridil a radil.. za bodiky dik ;-)

edit: ááá, tak vidim, ze jezdis Lagunou.. :-)tak se za ta sluvka o francouzskych autech nezlob.. treba jsem mel vzdy jen smulu na konkretni kus.. >:D

Ozzman 08.01.2010  10:22

« Re: Re: Zpátečka

Nezlobim,Laguna má převodovku docela přesnou,srovnatelnou s VW( aspon muj konkretni kus :-) )u Frantíků jsou větší problémy trochu jinde :-) . Jestli chceš ale poznat peklo,zkus korejce ;-) Taková Kia Sorento,nebo Ceed (majitelé těchto aut prominou) :-) Pak ti bude francouz připadat dokonalej... :DDDD

Brandon Walsh 08.01.2010  09:35

« Re: Zpátečka

zpatecka v seatoch je niekedy na zblaznenie suhlasim

s-mike (RSKa) 08.01.2010  09:38

« Re: Zpátečka

ono to couvani neni az zas tak caste, jako jizda vpred..

jeste jsem mel teda problem se spojkovym valcem. Je to kus celej z plastu a tesneni taky nic moc. Vymena po 30ti tis. mi prijde pomerne brzo. Rovnez obe lanka el. stahovani boc. oken a silentbloky predni napravy..

Ozzman 08.01.2010  09:49

« Re: Re: Zpátečka

Mě zas odešla v těch 50ti tis km Lambda a seřizována geometrie asi taky ve 30ti tis... :-( Jinak to bylo fajn auto.Vypadalo dráž než bylo a mělo super podvozek ve svojí třídě.U mě byl největší brzdou motor,ale z táhlýho kopce ve dvou to HTP vytahl na 190 km/h a auto sedělo perfektně. >:-[]

s-mike (RSKa) 08.01.2010  09:55

« Re: Zpátečka

tak to jo, to se pridam. Jezdim ve dvou autech ve stejne tride Fabia 1.4TDi a tady ta Ibiza 1.4 Sport a je to nebetycnej rozdil. Fabka je mekka a rozhoupana, Seat v te vybave a hlavne na elektronech 15" prekvapive hodne tvrdej, v zatackach sedi velmi pekne, sedacky jsou taky lepsi oproti standardu (s naznakem bocniho vedeni) a prijemny, akorat motor, aby se dalo mluvit o sportovni jizde, papá 98 okt., a musi se hodne vytacet. To pak ale dochazi k dalsi odlisnosti obou aut. Fabii jsem nevidel jet pres 6 litru a Seat, kdyz mu slapes na krk, nema problem s 11 az 12..

Ozzman 08.01.2010  10:05

« Re: Re: Zpátečka

No, se spotřebou bych mohl vyprávět:D to HTP si taky umělo vzít 12l/100 bez problému:) Ve fabii jsem jezdil jen kdysi v autoškole(1.4Mpi) a ta byla tak dodělaná že nejela skoro vubec do kopce:D
              Fabii bych si troufnu říct nikdy nekoupil už jen protože se mi nelíbí :-) Ještě jsem opoměl napsat k závadám,že Oba strejdové jezdí v totožných Ibizách, Jedna je novější model po Faceliftu(1.4 63KW,koupeno nové zatim bez poruchy)a druhý totožný motor co já (1.2 HTP z bazaru asi s 40 tis km) a u tý bazarový tyden po koupi odešla uplně spojka.Auto dali do neautorizovaneho servisu v místě kde se to stalo(auto bylo nepojízdné) po dalších 14ti dnech spojka odešla znova. Auto se dalo ke známému a zjistil,že do Seata namontovali spojku z fabie Mpi,po další výměně jezdí zatim OK..

Ozzman 08.01.2010  10:07

« Re: Re: Re: Zpátečka

jo, jeste sem si vzpoměl že jsem jel s fabii combi 1.9 Tdi 77Kw a to už bylo trochu jiný kafe na tak malé auto :yes: Nevěřícné pohledy řidičů superbů na dálnici ,když jsem je předjížděj sou k nezaplacení >:-[]

s-mike (RSKa) 08.01.2010  10:20

« Re: Zpátečka

mam podobnej zazitek s kratkou Fabkou RS 1.9 TDi 130 koni a jeste lepsi s Ibizou 1.9TDi 150 koni (jestli to byla Cupra? uz nevim) Silnej motor na maly a lehky auticko, parada. spotreba jeste vetsi parada. Jsem zvedavej na 1.4 TFSI, inu benzin je benzin..

Ozzman 08.01.2010  10:33

« Re: Re: Zpátečka

Myslim že to byla cupra.S tim benzínem máš asi pravdu :D,ale já bohužel neměl tu čest na delší vzdálenost nikdy řídit auto s benzinákem,který by mělo víc než +/-100 koní:D

s-mike (RSKa) 08.01.2010  10:42

« Re: Zpátečka

zajimavy, ridil jsem kdeco, ale korejce jeste ne-e

chod benzinovyho auta je proste jedinecnej. A ja osobne mam jeste radeji preplnovanej benzin. Takze mas nejen koně, ale i krouťák ;-)

Ozzman 08.01.2010  10:49

« Re: Re: Zpátečka

To se dá snadno pochopit od člověka co jezdí v porsche tubro :-) Já sem na krátkou vzdálenost měl tu čest s novou Imprezou STI a Nissan 350z a to byly pro mě skvělý zážitky. Bohužel než si takový auto koupim,uplyne ještě hodně let :-)

s-mike (RSKa) 08.01.2010  10:53

« Re: Zpátečka

jojo, obe jsem zkousel taky, akorat nissanu nejak zapomneli turbo nainstalovat

ses mladej.. a aspon se mas na co tesit!

Ozzman 08.01.2010  10:59

« Re: Re: Zpátečka

JJ to jo:D ted se ještě musim snažit dostudovat abych si nějaký fáro mohl vůbec dovolit :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.04.2010  20:22

Neuvěřitelná pružina...

..to jsem ještě fakt neviděl 8-s 8-s ;-\

s-mike (RSKa) 15.04.2010  20:26

« Re: Neuvěřitelná pružina...

jeste ze se to nestalo ve chvili, kdy jsem menil zimni gumy za letni.. to bych taky jeste ted nevidel. A mozna jeste i par dalsich let.. s pruzinou ve voku :-! >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.04.2010  20:28

No to rozhodně :-O >:-[]

element5 15.04.2010  20:30

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Stalo se to za jízdy nebo při stání?

s-mike (RSKa) 15.04.2010  20:33

« Re: Neuvěřitelná pružina...

stalo se to mladymu, takze nevim presne. Ale pravdepodobnejsi je varianta za jizdy

element5 15.04.2010  20:35

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Představa, že by to ruplo někde v zatáčce v dálniční rychlosti není moc pěkná... Ještě, že se nic nestalo.

s-mike (RSKa) 15.04.2010  20:42

« Re: Neuvěřitelná pružina...

ono se to ale nejak dramaticky neprojevovalo - jel jsem s tim do servisu pres cely Brno. Samozrejme to vselijak povrzavalo a pri krouceni volantem se ozyvaly rany. Ale krom lehkyho naklonu na PP kolo se nic zvlastniho nedelo. Dikybohu. No, zitra uz se tomu budu smat. A stridave poplakavat pri pohledu na ucet :-)

Mojito

golf je skrytej, jak jsem se koukal

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.04.2010  20:36

s-mike - jak tak koukám jsi první ;-) ..nevím kam se Golf poděl :'-(

element5 15.04.2010  20:44

« Re: Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Skryl ho, protože jste mu haněli fotky ;-) ne, vážně ho prý víkendu "profesionálně" nafotí a pak recenzi vrátí.

s-mike (RSKa) 15.04.2010  20:46

ja nic, ja uz se s nikym nehadam. To vsechno Lada >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 15.04.2010  20:51

« Re: Re: Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

element - aha,dík za info ;-) Já mu fotky nehanil,jen jsem za tolik 10-tek,co za ně dostal,čekal trochu víc ;-)
                Ale na jeho recenzi a fotky se těší,je profi fotograf a já se můžu hodně přiučit :yes: ;-)

s-mike (RSKa) 15.04.2010  20:58

« Re: Neuvěřitelná pružina...

no, nechci nikomu sahat do svedomi, doufam, ze se mylim a rad se pripadne taky necemu priucim, ALE

jeste jsem neslysel o zadnym profi fotografovi, kterej by nekde zverejnoval sve fotky a pouzil k jejich porizeni mobilni telefon. Vsichni kluci, ktery znam, a ktery se tim zivi, maji svy soukromy fotaky plus nejaky dalsi, ktery maji k dispozici od reklamek, pro ktery delaji.. ale treba se pletu

element5 16.04.2010  10:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Také jsem na nové fotky zvědavý, ty staré totiž až na pár výjimek opravdu za moc nestály... ;-)

Ronault. 16.04.2010  09:13

« Re: Neuvěřitelná pružina...

No známému, mimochodem ten, co jsem od něj koupil Favorita, v zimě na své P406 v noci začal pískat alarm. Vyšel ven a tam nic, tak to odpípnul a šel spát. Ráno přišel k autu a tam prasklá pružina. Ten alarm spustil senzor naklonění auta. Inu, stane se, ale tohle auto je taky tuším víc jak 10 let staré a má více najeto.

zip2016 16.04.2010  09:31

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Taky mi jednou praskla pružina na Meganu. Pravá přední, za jízdy v pravotočivé zatáčce, prorazila kolo a já vletěl do svodidel. Nic moc pocit!! :no: :no:

s-mike (RSKa) 16.04.2010  09:34

« Re: Neuvěřitelná pružina...

dik za postrehy a predem se vam obema omlouvam za dalsi řádky. Kdyz jsem prijel za svym servismanem, nechtel tomu verit (viz. me "novinky") a sdelil mi to se slovy: "to jsem jeste nevidel, kdybyste mel Lagunu nebo nejaky jiny francouzsky auto, tak nereknu ani popel, ale u koncernovyho auta.. co jste s tim proboha delali??" :-)

Ronault. 16.04.2010  09:41

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Vzheledem k tomu, že věci typu pružina pro spoustu aut dělají stejní výrobci či dodavatelé dílů, tak nějak to servisákovo tvrzení nechápu 8-s Asi se dobře živí na koncernových autech a nechce přijít o kšeft, ale takových tady bylo, je a bude dost 8-s

zip2016 16.04.2010  09:46

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Mě se nemusíš omlouvat, já měl Renaulty dva a oba mě přesvětšili o kvalitách vozidel s diamantem ve znaku!! :'-( :'-( Jediné auto od Renaultu které kdy za něco stálo a to hlavně díky své podobě byl Avantime.

Ronault. 16.04.2010  09:51

« Re: Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Každopádně tady pružina praskla na koncernovém autě s 38 000 km, což je asi tolik, co běžný služební Megane nalítá za půl roku >:-[] Problém je někde jinde než ve značce vozu, ale v materiálu + kudy s-mike jezdí (Brněnské kanály jsou hluboké) + letošní -20°C v zimě. Není tajemství, že v mrazu se kov stává křehký. Já tak utrhnul držák rozdělovače 8-s >:D

s-mike (RSKa) 16.04.2010  09:55

« Re: Neuvěřitelná pružina...

no nevim Ronaulte. Muj servisak je zivnostnik a spravuje vsechno, co ma 4 kola a vrčí.. takze z nej čiší vic statistika, nez horování pro jednu znacku. Ale nechci se hadat, jen jsem reprodukoval nazor..

ale ja se prece omlouvam tak rad Zipe ;-)

no, konecne dnes neprsi, sviti slunko, tak se jdu chystat na sopečnej mrak z Islandu.. 8-s 8-s to je fakt vo zdravej rozum..

foto Thomasino

Thomasino 16.04.2010  10:04

« MOJITO - schovej auto, bude sopečný popel

Taky jsem o tom přemýšlel, jestli jet do práce autem, nebo se nechat dovézt kolegou. Či případně ho schovat pod plachtu.. Ale jestli to dorazí až zítra, tak asi nemá cenu jet ráno umývat auto do Řečkovic jak jsme chtěli :-O

Ronault. 16.04.2010  10:09

« Re: MOJITO - schovej auto, bude sopečný popel

Thomasino: To já dneska koukal z okna ven, jestli v noci pršelo a budu mít cestou z Brna nohy ve vodě nebo v suchu >:D

Ronault. 16.04.2010  10:07

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Já jsem na takové bezhlavé soudy alergický. Příjde mi, že je to jak přijet do pneuservisu s defektem a servisák ti řekne: Jé, XY auto, to se dalo čekat. 8-s
                Jít o elektriku, neřeknu ani popel, i když. Ono tohodle je hodně. Vždycky rád vzpomínám, jak jsem jel asi 1600 km s kamarádem v Octávii. Strašně si ji pochvaloval jak je to auto spolehlivé. Celou cestu jsem držel ruční brzdu, protože jsem to ťukání chromovaného čudlíku nemohl ustát (nechápu, že ten francouzský šmejd Laguna tam má pružinku a tak to neklepe), při každém přejezdu to vrzalo víc jak můj Favorit, během cesty z něj jen tak mimochodem vypadlo jak zkoušel Roomstera, Fabii, vše během toho, jak potřeboval náhradní vozidla (2x váha vzduchu, alternátor...), jak mu zateklo přes okno do centrálu atd. Najeto 135 000, kupováno nové.
                Zpáteční cestu jsem jel v té naší nespolehlivé Laguně, v tischosti, s původním alternátorem a bez vrzání, najeto po přetočení tahometru v bazaru 150 000. Tak jsem měl aspoň čas na přemýšlení, jak to vlastně s tou spolehlivostí je. Asi nijak, možná o štěstí, jestli se ten Turecký dělník v Turecku při montování Meganu dobře vyspal, nebo se turecký dělník v Německu při montování dobře vyspal. >:D

Jinak měli bychom to "prodiskutovat" nebo spíše ne, ale nejdeš na oběd? Nemám dnes s kým jít a přemýšlím, jestli se nacpat cestou pizzou nebo zajít jako slušný člověk na oběd k Číňanovi.

s-mike (RSKa) 16.04.2010  10:17

mezitim mi volal servisak, ze je opraveno, cena 2.900. Takze vyjizdim

Ronaulte, bohuzel te musim odmitnout. Na dnesni obed ti budu nevernej s nekym jinym.. ;-) ale jeste ze tak, porvali bychom se se sporu Oktafka X Laguna >:D

Ronault. 16.04.2010  10:21

2900? TO já včera jen Mojitovi koupil kafe a auto mi jezdí >:-[] >:D

Škoda! Alespoň doufám, že má pěkné nohy >:-[] >:D

zip2016 16.04.2010  10:27

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

2900,- ? To je ale dost? Tolik stojí dvě pružiny na Focuse.

white label 16.04.2010  10:45

A to je cena od Fordu, včetně výměny...? ;-) >:-[]

Ronault. 16.04.2010  10:48

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

S-mike měnil jednu, Zip píše o dvou, ale i tak, práce něco stojí. Ale zase pružina šikovnému mechanikovi by neměla trvat dlouho. ;-)

s-mike (RSKa) 16.04.2010  11:17

« Re: Neuvěřitelná pružina...

no je to s prací, sakumpinkl. Sam jsem nejzjistoval, kolik stoji matroš. Prej museli menit i ulozeni pruziny..

zip2016 16.04.2010  11:24

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Tak včetně uložení to je asi tak odpovídající. U Fordu stojí pružina dost. Já beru od mechanika kvalitní, leč neoriginální díly a pružina mě stála 1450,- a uložení 1500,- na jedno kolo. Ale pokud S-mikovi vymněnili jen jedno uložení, tak to taky není dobrý. Takový vjeci by se měli dělat na obou stranách společně. Potom může být problém s geometrií. Je to jako by ti dali nové destičky jen na jedno kolo. ;-)

s-mike (RSKa) 16.04.2010  11:27

« Re: Neuvěřitelná pružina...

musis pocitat s tim, ze ja s Ibizou jezdim opatrne, jako pan lékárník.. :-)

zip2016 16.04.2010  11:33

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Jo to jo, já to vlastně viděl v lednu jak si opatrně přijetěl na zasněžené parkoviště které mělo pod sněhem jen asi 50 cm hluboké dírky!! >:D >:D

Ronault. 16.04.2010  11:36

« Re: Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Přesně tohle jsem si vybavil... a pak ten odjezd na kruháči téměř po dvou kolech >:-[] >:D

A kdo mě to tak předjížděl loni cestou z motokár? Na jméno řidiče si nevzpomenu, ale bylo to stříbrno-šedá Ibiza >:-[] >:D

zip2016 16.04.2010  11:37

« Re: Re: Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Asi osoba blízká, že Miku?? >:D >:D >:D

white label 16.04.2010  11:48

« Re: Neuvěřitelná pružina...

Výstižný novotvar - sloveso "přijetěl", vznikl křížením slovesa přijel a přiletěl... :yes: ;-) >:-[]

zip2016 16.04.2010  11:55

« Re: Re: Neuvěřitelná pružina...

Tak tak, ty to neznš? Tady u nás se to normálně používá!! ;-)

s-mike (RSKa) 16.04.2010  12:11

« Re: Neuvěřitelná pružina...

>:D to bylo driv, to bylo jeste za mlada. Ted jsem lékárník >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 17.04.2010  21:43

HDR jídelna

Dobrá fotka >:D :yes: Vy jste měli sraz v závodní jídelně? >:-[]

s-mike (RSKa) 17.04.2010  21:44

« Re: HDR jídelna

ne, to je jídelna závodníků :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 17.04.2010  21:45

« Re: Re: HDR jídelna

a v jaké disciplíně závodí? :-O

s-mike (RSKa) 17.04.2010  21:53

v obžerstvi. Tradicne jsem vyhral, protoze jsem dojidal po Cobaltovi a Nastovi

mimochodem, vcera jsem pojidal zebra v netradicni hospode. Meli je tam na kupe pod obrovskou poklicí, pod tim horel plamen, aby to nevystydlo, a mohl sis vybrat ktery jsi chtel a kolik jsi chtel. Proste jsi to flakl na vahu. Navic tam bylo i slibeny, ze nad pul kila (100 Kacek) mas pivo zdarma. Takze jsem tam vcera za stovku malem umrel >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 17.04.2010  22:42

« Re: Re: HDR jídelna

s-mike - >:D ...jak se ta hospoda jmenovala?

white label 17.04.2010  23:51

« Re: HDR jídelna

Jak se jmenovala dřív netuším, ale po návštěvě jednoho nejmenovaného brněnského jedlíka, zřejmě "krčma u přeplňovaného s-mika"... :-O :*) 8-s >:-[]

s-mike (RSKa) 18.04.2010  08:18

WL

vsak ja o tom mluvim na jinem diskuznim foru, pod Porschem, ze bez turba, t.j. bez preplnovani, uz si to v zivote neumim predstavit.. >:D

mojito a ostatni zajemci o preplnovani

white label 18.04.2010  09:49

« Re: HDR jídelna

Četl jsem, že ti i GT3 připadá poněkud "invalidní"..., jen netuším, jestli by ti náhodou té GT2, pro změnu, nechyběla 4kolka (proti tvému turbu)...

talio2 10.07.2010  15:34

pěkně jsi nechal na té fotce s borovičkou zmizet to Saxo >:D >:D .. :yes: :-)

s-mike (RSKa) 10.07.2010  15:50

« Re: foto

teda chvili jsem netusil o cem je rec (to proto, ze se v diskuzi, a nejen v ni, stykam s uzivatelem "Borovicka pivo, ako je tu zivo")

ale pak se mi to vybavilo. Jo. Saxo mi rusilo tvou jinak zdarilou kompozici, muselo zmizet v propadlisti dejin >:D

talio2 10.07.2010  16:52

« Re: Re: foto

aha >:D kdybych to pořádně uměl tak bych ho taky nechal vyfičet do fuč >:D >:D

Ronault. 05.04.2011  00:01

Ukroucená hlava

No koukám, že si ten servisák s tím Seatem tu hlavu jednou ukroutí >:-[]

s-mike (RSKa) 05.04.2011  08:57

« Re: Ukroucená hlava

mozna s Ibizou 1.4 Sport jezdim prilis sportovne.. >:D s ohledem na krční svaly naseho servismana tedy radeji zvolním tempo!

s-mike (RSKa) 30.12.2011  13:26

« zpráva o stavu české ekonomiky

dnes, doslova před malou chvílí, jsem byl svědkem neobvyklého úkazu, který dokládá alarmující stav naší ekonomiky. Naši romští spoluobčané, kteří se za obvyklé situace pouze omezují na sběr starého šrotu, začali rozebírat stavební suť (např v tomto případě staré domovní dveře) a kýžené kovové součásti z ní dobývat. Což už se dá kvalifikovat jako práce..! A protože jsem to ještě nikdy neviděl, nelenil jsem a celou věc zadokumentoval!

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 30.12.2011  18:07

Miku až Ti budou rozebírat Turbínu, tak potom bych teprve hovořil o krizi >:D

s-mike (RSKa) 30.12.2011  18:25

« Re: Re: zpráva o stavu české ekonomiky

nevim, co by to znamenalo pro ostatní společnost, resp. českou ekonomiku.. ale pokud by ti tři z obrázku začali rozebírat Turbínu, pak bych se postaral v první řadě o krizi jich tří.. ;-) a abych nebyl nařknut z xenofobie, i kohokoli jinýho, kdo by se uchýlil k téže činnosti >:D

Dylan McKay 30.12.2011  22:04

« Re: Re: Re: zpráva o stavu české ekonomiky

Těším se až se jednou vrhnou na hliníkové mýtné brány. Zlevní dopravci, zlevní chleba. Mají nám co vracet...

s-mike (RSKa) 31.12.2011  11:35

« Re: zpráva o stavu české ekonomiky

tomu nevěř. Pak by přišel a sáhnul nám do kapsy (nebo do Kapschy?) jinej sběrač drahých kovů.. jistej pan Kalousek.. ;-)

Dylan McKay 31.12.2011  13:32

« Re: Re: zpráva o stavu české ekonomiky

Myslíš toho Kalouska jak brzy zdrhne do JAR za svými?

s-mike (RSKa) 31.12.2011  13:50

« Re: zpráva o stavu české ekonomiky

jojo. A jestli nezdrhne do JAR, tak nekdo pouzije JAR a namydli mu ministersky schody.. :-!

a co.. stejne 21.12.2012 vsichni koncime..

Dylan McKay 31.12.2011  13:54

« Re: Re: zpráva o stavu české ekonomiky

Bude tu bez vás nuda, až zůstanu na světě sám. Nu což. Přesídlím do země věčného slunce, budu hospodařit abych žil, na * si pověsím Mona Lisu, a budu vzpomínat...

s-mike (RSKa) 31.12.2011  14:02

« Re: zpráva o stavu české ekonomiky

nevim teda, jak to udelas, ze zustanes na zivu. Do zeme vecneho slunce, t.j. na Moravu, klidne přesídli, ale do Lisu si nic nevěšej.. at nemusis pak jen vzpominat.. a ať muzes obhospodarovat tu Móňu.. :yes: coz mi prijde uz skoro jako prani do Novyho Roku!!

jdu ven, tady sviti slunko. Jak je u Vas??

Dylan McKay 31.12.2011  14:04

« Re: Re: zpráva o stavu české ekonomiky

Slunce, sníh- jsem na rozhraní Vysočiny a Moravy...

PF 2012! :yes: