Renault Clio (1999)

24.11.2007

Mé staré autíčko "Swift GTi"je prodané a tak nastal čas na změnu. Nejprve ale jak jsem se ke svýmu cliouškovi dostal. Po třech letech co jsem Swift…

Renault Clio (petr16)

"-- skrytý --" 24.11.2007  19:53

video

je famozni... to zrychleni je fakt pekny. Znam tenhle motor z megana a jede pekne, ale kvuli vetsi vaze to neni jako tohle Clio. Musi to jezdit fakt perfektne... tak at ti rencek slouzi dal... mas to za desitku;-)

petr16 24.11.2007  19:58

« Re: video

jj děkuju to video není moje,nerad bych se chlubil cizím peřím,ale je to clio rsi,tak mi přišlo zbytečný točit svoje,díky za hodnocení ale nějak se mi nezobrazuje:(

"-- skrytý --" 24.11.2007  20:18

« Re: Re: video

to je divne.. tak ja to zkusim jeste jednou... pak muzes mrknout na myho Renaulta ;-)

petr16 24.11.2007  20:25

« Re: Re: Re: video

už to tu je,jdu na něj,fiat ohodnocen:)

"-- skrytý --" 24.11.2007  20:33

« Re: Re: Re: Re: video

dekuji za hodnoceni... ;-)

petr16 24.11.2007  20:35

« Re: Re: Re: Re: Re: video

nz,taková auta a recenze hodnotím s radostí:)

foto Petr-Kneifl

Petr Kneifl 24.11.2007  20:06

pěkné

kola: máš pravdu chtěloby by to vetší
    světla: tyhle se dávali i normálně né? známý je měl na Thalii
    volant: na sportovní model teda mohli dát lepší, aspon kožený paket

brzdy: kotouče mohly být i vzadu
    video: To se dělá takhle točit motor za studena?

petr16 24.11.2007  20:10

« Re: pěkné

souhlas se vším,co jsi napsal,volant má zbytečně velký průměr a slabý věnec,ty světla si myslím že čirou optiku nemaj všechny,čerpak jsem z recenzi, a motor jsem netočil já, to bych miláčkovi nidky neudělal:)

foto Petr-Kneifl

Petr Kneifl 24.11.2007  20:14

« Re: Re: pěkné

jo pak jsem si všiml že video je cizí. Při takovým točení za studena bude pak pěkně papat olej.
        Asi francouzi moc nemysleli jako sportovne, spis to je to nenápadně vylepšená sériovka

petr16 24.11.2007  20:25

« Re: Re: pěkné

no nemysleli,viz gumová převodovka,přesná ale gumová,to je jejich nešvar

"-- skrytý --" 24.11.2007  20:19

« Re: Re: pěkné

"normalni" verze asi nemela cocky... tot muj nazor :-)

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 24.11.2007  20:53

Zrychlení

no koukal jsem na to video a nestyť se napsat to zrychlení min. o sekundu lepší - já to vidim tak na těch 8,5 sec. - což je super! Dávám 10 b. ať to jezdí!!! :-) :-!

"-- skrytý --" 25.11.2007  11:37

Pěkný clio

Autíčko máš moc pěkný, kola jsou super, nejsou to tuctovky, a ten motor s ním musí dělat ještě větší divy než s mým. Mám ho v coupé a nemůžu si ho vynachválit. Akorát to řazení, s tím se potýkají asi všichni, co mají renaulta. Máš jasných 10b. :yes:

petr16 25.11.2007  12:12

« Re: Pěkný clio

díky,ten tvůj taky pěkný kousek viz můj příspěvek u tebe ;-)

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 25.11.2007  13:37

« Re: Pěkný clio

Ahoj 10 bodů za mín vyspělého bratříčka,byt určitě svižného.Já mám Clio Sport"phase 1...převodovka je wery good,žádná guma,ale přeci jenom,tenkrát stálo nové o půlku víc,než ty ostatní Clíška,za exkluzivitu se platí,já ho koupil tedka jako ojeté v top stavu,z Itálie po starší paní:)))A je to brutál,pro mě splněný sen,viz Carauto"tohle číslo...dopis týdne:)Jinak stovku budeš mít,okolo 9..9,5..Kamarád má megane coupe 2.0 16v-147psů..100km/h za 8,5s..sice váží víc asi o kilo,ale motor je silnej...vždyt je z WILLÍKAAA:))!!!čágo

petr16 25.11.2007  14:29

« Re: Re: Pěkný clio

díky, tak verze sport se nedá srovnávat,to je jiná třída, ale už spotřeba a náklady na provoz jsou v jiných částkách,tohle je asi rozumný kompromis

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 26.11.2007  10:14

« Re: Re: Re: Pěkný clio

To máš pravdu,normálně jezdím za 8...ale půlhodina ostrý jízdy a v poho jezdím,tak min za 15l...:)Ale jinak,ty díly není to nic krutýho,třeba ty dás za oba kotouče 1200...já to dám za jeden...a tak je to se vším,nejsou na to drahý díly,samozřejmě já mám možnost za nákup,tak se mi to kecá:)Ale,když zohledním jaký to dává výkony,jsou provozní náklady v poho,je to srovnatelné například s Hondou Vti 97rok co měl kamarád...Ted tam chci kupovat nové brzdy komplet,vyjde mě to cca 6500tis za vše...rozvody počítám okolo 8000tis...zkrátka počítej vždy dvojnásobek,ale auto je držák naprostej,když se k němu chováš slušně,tak kupuješ jen spotřební věci...Mě,už nic nečeká,jen Berounský kopec v Dubnu:)ahoj..Ps:ted nevím jestli ho tam máš,ale kup si tam KN přímý filtr,myslím,že ti to bude dělat super zvuk a investuj do Denso Iridium svíček,budeš čučet jak auto ještě ožije!!!za svíčky počítej 2500s dph...ale stojí to za to.

petr16 26.11.2007  12:04

« Re: Re: Re: Re: Pěkný clio

filtr KN a denso budou k vánocům,když bude clio hodné:)

foto Fremen

Fremen 25.11.2007  20:57

Zdar. Zrychleni supr, auto vypada taky fesne a to s tim jednim kolem ve vzduchu mi dela rovnez. :-)

petr16 25.11.2007  21:13

« Re: :)

díky ti,zvedl jsem ti hodnocení, když jsem hodnotil byla recenze asi neuplná,ted už je super,tak máš za 10

foto Fremen

Fremen 26.11.2007  10:15

« Re: Re: :)

Jj ze začátku jsem tam skoro nic neměl, ještě jednou díky. :-)

romaario 26.11.2007  07:45

zvuk

pane jo, to je divočina. Zvuk motoru je tak akorát, že mi vstaly vlasy na hlavě, ale nééé hrůzou ;-)
    Příjemně mě zamrazilo. 10 za vše

foto ps1818

ps1818 26.11.2007  16:22

Airbagy...

...koľko máš vlastne airbagov? Píšeš, že dva, ale na čelom skle je jednoznačne nálepka aj bočných airbagov! Zase na druhej strane na predných sedadlách nie je napísané, žeby tam boli airbagy. To je mi divné... Nemenil si náhodou čelné sklo, príp. predné sedadlá?
    Inak skvelá mašinka => desiatka ako vyšitá!!! :-)

petr16 26.11.2007  17:43

« Re: Airbagy...

máš naprostou pravdu,to sem překvapenej že si někdo takovýho detailu všimnul,klobouk dolů, airbagy jsou dva,je měněný čelní sklo a měli jen s obrázkem 4:)

"-- skrytý --" 03.12.2007  21:22

« Re: Re: Airbagy...

Nadupané Clio a skvelá recenzia = 10b. Ale tiež si neodpustím zopár malicherných poznámok: ten volant mi nepríde ako potiahnutý kožou (naozaj je?), máš tam hlavicu radiacej páky z phase II (ako si k nej prišiel?) a kde si podel zadný stierač?...tak nech to jazdí :yes:

petr16 03.12.2007  22:01

« Re: Re: Re: Airbagy...

díky za body a pochvalu,za poznámky jsem rád,volant by měl být potaženej,ale mě to taky nepřijde:D,díky za upozornění,dám to z recenze pryč,auto už jsem s touhle hlavicí koupil,takže na to nemám odpověd,ale myslím že tuhle maj všechny renaulty,rád se ale nechám poučit a stěrač se mi nějakej dobrák pokusil ukrást,ale jen ho urval a nechal ležet,ale už je tam nový,po dlouhém shánění koupen v auto čížek,za nový originál se mi nechtělo dávat 1200,dám zítra kdyžtak fotku

foto butHa

butHa 26.11.2007  23:33

pekne

jo mile afticko, aj videjko ilustracne pekne, tak mas za 10 ;)

foto Psychobolos

Psychobolos 28.11.2007  10:07

Chvála a zase chvála!

Tohle auto je prostě bomba, vlastně ani nemá cenu to sem psát! >:D
    (A spotřeba? No, to se poddá, za ostatní výhody se to vyplatí.)

"-- skrytý --" 28.11.2007  12:53

555 000 kč

To mi přijde docela hodně, když to srovnám např. s Fábií RS (plná výbava, turbodiesel, šestikvalt) za 495 000...

petr16 28.11.2007  15:07

« Re: 555 000 kč

jj v roce 1999 to byla fakt pálka,proto jich tu moc nejezdí a ani se nedivím

"-- skrytý --" 29.11.2007  14:27

paráda:)

No moc se to tvoje autičko líbí určitě hezky jede:)Všechny tyhle hot autička se musí sejít na nějakém srazu bude to sranda a pak dáme závod:)jinak za 10 b recenze je pěkná..A ty 3 kola v zatáčce to bych chtěl vidět to je jak nějaký ralley ;-)

petr16 29.11.2007  21:05

« Re: paráda:)

díky, určitě to by bylo fajné

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 30.11.2007  19:58

« Re: paráda:)

Ne to s těma 3 kolama je pravda...v nějaké prudké zatáčce,jedeš přes kilo...auto zvedne prostě jen jedno ze zadních kol,záleží jestli jedeš vpravo či vlevo...zamáváš mu s ním tomu za tebou a projedeš jí:)

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 01.12.2007  09:56

« Re: Re: paráda:)

Teda bavím se o Sportu"kterej je super vyladěnej podvozkově"s tou 1.6 zkušenost nemám a budete se to odehrávat v menších rychlostech...

Poustnik 30.11.2007  18:51

Tak u Sviftíka ti ujíždí vnitřní přední, tady zvedáš vnitřní zadní,

co takhle po dvou, to bys zvládal???? :-) :-) Komentář přítelkyně je dobrý...ale podle čeho že to auto někde před Tescem poznává?? Prozraď!! Ať slouží! Hoj! ;-) :-) :-)

petr16 01.12.2007  08:27

« Re: Tak u Sviftíka ti ujíždí vnitřní přední, tady zvedáš vnitřní zadní,

no to asi nezvládal,ale aspon je vidět jak se různý podvozky u sportovních aut chovaj dosti odlišně,přítelkyně děkuje za pochvalu a poznává to podle dvou osmiček na značce,ale já to nenapsal ;-)

"-- skrytý --" 30.11.2007  19:12

Výborná recenze. Dost se mi líbil zvuk motoru (video). Na první zběžný pohled by člověk řekl, že to auto je taková malá milá beruška a ne ďáblík, co dá stovku za 8,5. Moc se mi líbí auta, na první pohled nenápadná, ale pod kapotou přede síla :yes: .

petr16 01.12.2007  08:16

díkes,to je přesně co mám rád,nedávat najevo,že je to o něco rychlejší než si člověk myslí,pak je překvapení ostatních o dost větší

foto vlafi

vlafi 30.11.2007  20:36

fotky i autí je parádní..recenzi bych o trochu víc rozepsal..ale je to za 10b..
    a díky :yes:

petr16 01.12.2007  08:17

recenzi určitě ještě budu rozepisovat a přidávat novinky,ale mám auto jen měsíc a najeto cca 2000km,takže ještě vše o něm nevím

Miro_II 30.11.2007  23:54

Vyborny auto

Musim pochvalit, mam sice jen 1.4 ale uz s tim motorem to jede vyborne, doporucuju dat 15 kola, neuveritelnej rozdil, mel by si mit v technicaku zapsany tusim,takze by nemel bejt problem. je to uplne o necem jinym, mam tam 185/55 15 na leto a fakt to drzi uplne vyborne,moje maj teda tvrdsi bocnici a obcas dost poskakuje,ale necha se to. pak kdyz ma dost prilnavosti,tak zveda jedno kolo celkem bezne. jinak ten motor meli sme ho ve Scenicu a myslim ze jedna z nejlepsich atmosferickejch 1.6. jinak ten Sport to je kara uplne z jinyho sveta, neuveritelny co to auto snese na rozbitejch ceskejch okreskach, to se vubec neda srovnavat, majitel moc dobre vi o cem mluvim :-)

petr16 01.12.2007  08:20

« Re: Vyborny auto

1,4 což má ty,je super motor,při skvělý spotřebě,ten se jim taky moc povedl,15 kola bych bral,ale je mi líto zbavovat se těch originálů,kterých tu fakt moc není a mě se moc líbí,ale o palec větší by tomu slušely a určitě by se zlepšili i jízdní vlastnosti,v techničáku je nemám psaný,ale myslím že doplnit by tam šly,sport je někde jinde,ten rozdil je tam obrovský,ale pro mou jízdu povětšinu ve městě je zbytečně silný,ikdyž bych se nebránil:)

Miro_II 01.12.2007  18:16

« Re: Re: Vyborny auto

jo,je fakt,ze ty origo sou hodne zajimavy, meli sme starsi clio RSi z roku 92 140koni a to melo podobny. ja pokukuju po novejsim modelu, od 2001 vejs 1.6 16V ve vybave dynamique, to by mi uplne bohate stacilo, sport je hodne dobrej,ale ridim teprve 2 roky a myslim ze by to na me bylo moc, krom toho taky jezdim hodne mesto. kolik tak bere za mestem pri ustaleny rychlosti?? me zhruba 6,4, tak by me zajimalo o kolik se to lisi

petr16 01.12.2007  18:26

« Re: Re: Re: Vyborny auto

ten už má nějak 82kw ne?jel jsem s tím ted jindřichův hradec-hradec králově,což je vcelku členitá cesta a tam jsel za 6,1 litru,to byla poklidnější jízda,ale určitě ne defenzivní,zpátky jsem motor točil a jel pořád 120 a bylo to asi za 7,2 což taky není špatný,dávám tam 98-100 oktanovej benzín,tak ten to možná taky trochu sníží

Miro_II 01.12.2007  18:30

« Re: Re: Re: Re: Vyborny auto

mel 99kW a myslim neco mezi 800 a 900kg takze taky docela strela. s tim benzinem mi nepsisel rozdil, jen V-Power Racing mi prislo ze se motor trosku zklidnil, a hladcejc se vytacel, jo a spotreba asi o decku nizsi. jinak zkousel si max?? ja dal podle GPS 187,ale uz tocil skoro 6000, vic uz se mu nechtelo, musel bych ho trapit zbytecne dlouho. na tacho bylo asi 195

petr16 01.12.2007  18:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Vyborny auto

myslel jsem ten 1,6 16V dynamigue že má 82kw,max jsem nezkoušel,ale má to psáno 195,takže tachometrových 210 by to asi mělo dát

Miro_II 01.12.2007  21:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyborny auto

82 nebo tak nejak ma az Clio III, ja myslim uplne stejnej model jak mam ted,jen se stejnym motorem jako mas ty,je stejnej po faceliftu. kdyby mel xenony a tempomat, tak to je uplne idealni auto, vic bych nepotreboval

petr16 01.12.2007  22:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyborny auto

jj to věřím,tempomatek mi taky trochu chybi,ale to už jsou maličkosti,ale člověk nemůže chtít vše,já si nestěžuju:)

foto flestr

flestr 23.07.2008  08:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyborny auto

Já to zkoušel,atakoval jsem s ním 210 km/h,ale to mělo najeto kolem 50000 km,ted nevím jak by to zvládlo...Bejvalej majitel tohoto auta..:-D

foto ZiP2150

ZiP2150 01.12.2007  16:43

Proste Clio

Mama mala(rýmovačka) tiež Clio, ale facelift tvojej verzie. Bola to 1.2 8ventil, jej bohate stačil. Auto fest pekné ale staršie sú krajšie, hlavne kvôli svetlám. S partiou sme mali požičaný ten istý typ, 1.6, verzia stavaná do vrchu, 110koní... nenormálne ako to auto držalo a lietalo 5cm nad zemou. Vždy som chcel malé žihadlo, tak potichu závidím...

petr16 01.12.2007  16:46

« Re: Proste Clio

díky,auto drží opravdu velmi pěkně :-)

romaario 02.12.2007  09:26

RZ

hoj, patřím taky mezi cliofily a tak přidávám nějaký ten bodík, i když mě díky němu předběhneš ;-) Jinak pokud jsi se snažil vymáznout RZ z fotek, tak u jedné jsi na to zapomněl lol

petr16 02.12.2007  10:30

« Re: RZ

díky za bodíky,u mě máš 10b,rz jsem si nějak nevšiml tak už je to změněno tak díky za upozornění

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 02.12.2007  11:17

CLIO SPORT CLUB

Čus Petře dneska máme první oficiální sraz Clio Sport Clubu,pod OC SMÍCHOV"v garážích od 16hodin,budeme tam 4 Clio Sporty,Lukáš H známej z jednoho cd"...jezdí tam v Mostě s Cliem po okruhu a tedka byl v prvním performance testu(autotunning,mimořádně sem si ho kvůli němu koupil,jinak to nečtu:) zakládá i naše oficiální stránky,nevím jak to máš daleko,třeba se zajet podívat,na hodně vyspělé brášky:)zatím RENAULTSPORT"FOREVER!!!

petr16 02.12.2007  11:25

« Re: CLIO SPORT CLUB

no cca 150km,což je celkem dost,ale až budou stránky,pošli určo odkaz

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 03.12.2007  18:10

CLIO SPORT CLUB

Ok,stálo to za to...jsem zas o něco chytřejší a čeká mě plno úprav,těším se,snad budu jako předseda,stovka za 5,7 max 260km/h:)))chystám se na to do jara to musí bejt:))

petr16 03.12.2007  21:05

« Re: CLIO SPORT CLUB

no to jsou slušný hodnoty:)))až moc slušný

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 04.12.2007  20:03

Clio Sport

Jo tedka to mám za nějakých 6,7s seriově max 235-239km...Budu dávat ŘJ"od Renaultsportu"...odlehčím a dozadu jde Nko" výfuk..jo a to sání musím předělat+menší baterka a jsem zhruba na těch výkonech,dostal mě předseda náš:)Jede mu to rozdílem třídy:)))moc se těším moc,už takhle se těžko hledá soupeř:)))

petr16 04.12.2007  20:40

« Re: Clio Sport

to věřím,tak pak natoč taky nějaký videjko a dej si sem konečně profil at se pochlubíš

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 04.12.2007  21:05

« Re: Re: Clio Sport

Víš myslel jsem původně,na začátku,že to sem dám..ale kašlu na to,užívám si to sám pro sebe jako kamarád svou R26"...jsme opravdoví fandové a jestli to budeš chtít vidět někdy v akci,určitě ti napíšu,až bude někde jízda"nebo sraz klubu...ale sem,je to,jako házet perly sviním"...vyjma tebe a pár ostatních samozřejmě...Až to doladím"...Bude to rachot,obě ručičky jak rychloměru,tak otáčkoměru lítaj nahoru neuvěřitelně,snad se naučím rychlejš řadit:))):)))Miluju to auto...měj se a kopni tam ty Densa"a to KN"...BUDEŠ ČUMĚT:)))

petr16 04.12.2007  21:21

« Re: Re: Re: Clio Sport

jj na vánoce snad budou,tak si ho užívej

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 05.12.2007  20:44

Clio Forever

Dík i ty...zatím draku a pak dej vědět jak ti to pojede po upgradu",budeš koukat...a ten zvuk:))

"-- skrytý --" 07.12.2007  17:32

Pěkné Clio

Moc pěkné Clio, tak ať dobře jezdí a nezlobí :-)

petr16 07.12.2007  20:08

« Re: Pěkné Clio

zatím nezlobí a jezdí parádně,diky

foto dasedas

dasedas 16.12.2007  15:53

Super kárka...

...žeru ten design už od toho 98' co vyšlo :-) Jen mi nejde pod fous ten volant a přístrojovka, ale zkousnout se dá vše, že? ;-) ;-) ;-)
    Dávám ti 3x 10b. Ne proto, že mě jsi dal to samý, ale proto, že si to to auto, fotky i recenze zaslouží :yes: :yes: :yes:
    Víc nebudu dodávat, bral bych ho hned :-)
    Ať slouží!!!!!!

petr16 16.12.2007  20:04

« Re: Super kárka...

děkuju za tvůj příspěvek i za hodnocení,ale to se mi bohužel neukázalo:( tak kdyby jsi mohl ještě jednou ;-)

foto dasedas

dasedas 16.12.2007  20:24

« Re: Re: Super kárka...

Mělo by to bejt okey, nějak se tomu nechtělo :-)

"-- skrytý --" 16.12.2007  21:06

nový vs. starý

Ahoj, měl bych na tebe dotaz. Jak tak koukám na ty tvoje káry tak Clio není o moc výkonnější než Swift, řekl bych, že Swifta by se i to Clio mělo bát >:-[] . A tak by mě zjímalo tvoje srovnání těchto dvou motorů a třeba i jízdních vlastností. Předem dík za odpověď. A ted můj názor na to Clio - mě to auto připadá jako když ho dělali pro ženskou. Ale tragédie je interiér :no: , kombinace tmávé a světlé šedi působí velice laciným dojmem. Nechtěl jsme tě nějak urazit!! třeba by si mě auto získalo svými jízdními výkony :yes: . Mě třeba moje auto naprosto okouzlilo vzhledem a naprosto potlačilo vnímání tragickýho motoru :-( .

petr16 16.12.2007  22:03

« Re: nový vs. starý

Clio opravdu není o moc výkonější a hlavně má vyšší hmotnost což dělá hodně,dodnes mě mrzí že jsem zrychlení,pružnost neporovnal,podlé mého subjektivního pocitu bylo GTi rychlejší z 0-100 a bylo výkonější ve vysokých otáčkách,RSi je pružnější v nižších otáčkách,což zase snižuje spotřebu oproti GTi,zvukový projev byl určitě sportovnější u Gti a bylo poznat už z dálky kdo jede:),jízdní vlastnosti jsou podle mě lepší u RSi,líp drží v zatáčkách a sedačky možná mají i lepší boční vedení a jsou pohodlnější na delší cestu,bezpečnost jasně hovoří pro clio,s interierem s tebou souhlasím,nebýt sedaček a bílých budíků je vše totálně špatně,je potřeba se na to ale dívat že je to rok 99 a já ho kupoval kvůli jízdním vlastnostem a bezpečnosti:)

"-- skrytý --" 17.12.2007  18:25

« Re: Re: nový vs. starý

Dík za odpověd. Konečně jsem se dočkal objektyvního zhodnocení swift vs. ????.

foto scheal

scheal 19.12.2007  11:45

Zihadlo

Viem si predstavit ten pocit ked s nim odsprintujes z krizovatky ako prvy a majitela 2.0l a viac len ticho mozu zavidiet co dokaze navonok bezne, nie uz celkom nove auticko. Na prvy pohlad skromne, ale so sportovym duchom ;)
    Doprial by som mu este folie zadnych a bocnych skiel, pridalo by mu to na dravosti, ale je to na tebe.
    Radosti co najviac, starosti najmenej, nech ti sluzi este par rokov aj nadalej.

petr16 19.12.2007  14:34

« Re: Zihadlo

folie jsou v plánu na jaro, tak přihodím fotečky až budou

romaario 20.12.2007  13:39

kola

neplánuješ lepší kola? tyhle nejsou zrovna moc pohledné

petr16 20.12.2007  16:40

« Re: kola

kola jsou věc názoru,určitě jsou ale i lehčí,tyhle nepůsobí bohužel ani jako "14" ale na živo vypadají od 100% líp než na fotkách,když bych měnil kola tak asi za "15" ale ty bohužel nemám psaný v techničáku a nevím jestli je možno je tam nějak dopsat

foto Aischylos

Aischylos 26.12.2007  12:52

K oběma autům vřelý vztah, hezky napsaná recenze a fotek taky dost...co jiného dát než 10b??? Jinak k tomu cliu mám taky vztah, neb sem měl možnost se s ním několikrát projet a ještě ke všemu se stejnou motorizací a stejnou verzí...takže spokojenost...ať vydrží! ;-)

foto Kubyyyk

Kubyyyk 07.01.2008  18:29

Tip...

Mas ode me tip na nej recenzi...zaslouzis si ji!

petr16 07.01.2008  19:49

« Re: Tip...

díky, vážím si toho,tvoje auta jsou také zhodnocena

"-- skrytý --" 08.01.2008  19:48

dost dobrý

;-) super autíčko, mám sice jen 1,4 ale i tak jsou moje dojmy stejné.Dávám za deset :yes:

"-- skrytý --" 28.01.2008  21:12

pěkný

Je vážně pěkný. Viděl jsem v inzerátech to stejné. Sám jsem teď uvažoval o vyměně mého Clia 1,2 za 1,6 16V. Láká mě to stále. Trochu Ti závidím... ;-) Bodově jsem musel na 10. :-)

petr16 03.02.2008  10:37

« Re: pěkný

výměnu ti můžu jen doporučit nebudeš litovat, autíčko toho dokáže fakt hodně,asi vím jakej kousek jsi viděl

neregistrovaný: "ojo" [88.146.207.XXX] 03.02.2008  09:03

nejses nahodou novák, co ma tatu s prehazovackou?

foto petrzel1

petrzel1 28.05.2008  23:02

Zdravím!

Hodnocení je jasná desítka! Mám prosbu - jak jsi spokojený s těmi Osramkami? Je ten rozdíl tak markantní?

Poustnik 16.10.2008  10:53

A co ty, Petře, nemrkneš jedním očkem

na volbu miss macz říjen 2008? Je u Kubyyyka v diskuzi. Auto funguje, jak vidím, s muzikou, se zajíčkem...Ať jezdí! :-)

petr16 16.10.2008  17:02

« Re: A co ty, Petře, nemrkneš jedním očkem

mrknu na to rád:)

foto Vaflicka

Vaflička 19.12.2008  22:01

pěkná volba!

Ahoj, dík, žes mi ohodnotil fáčko, že ses pobavil to jsem moc rád.. :-) Hele vybral jsi moc dobře, to je jak tátova thálie akorát bez kufru mínus další pár dveří, na doježdění do toho února bych tvoje auto bral hned místo fáčka to mi věř ;-) Motor je jiná liga oproti tátovo 1.2 16V 55kW, je to technicky super motor, táhne pěkně ale kam se hrabe, tvé clijko má přes sto koní, nádhera, a krásně zachovalé.... Musím ti to samozřejmě oplatit, konečně můžu hodnotit... :-)