Honda Accord (1996)

11.8.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Vesy". Nebudeme si nic nalhávat. Neumím psát recenze, nejsem novinář, nejsem ani neukojitelný čtenář a…

Honda Accord (Vesy)

2.0VTEC 11.08.2007  10:29

Hodnotenie 10b

Vitaj do rodiny.:-))Taketo kupatko sme tu este nemali,je krasne,takze co ine ako za 10b.:-)Super recenzia,len foto by este nejake bodlo.:-)Hondy su auta s dusou,ako hovoris,kto sa nezviezol,mozno neuveri.:-)

"-- skrytý --" 11.08.2007  11:43

« Re: Hodnotenie 10b

Nevím co bych dodal, snad jenom 10 bodů:-)

"-- skrytý --" 15.08.2007  17:16

« Re: Re: Hodnotenie 10b

Ano, Hondy jsou vozy s důší. Moc pěkná recenze, krásná Honda=10 b.

"-- skrytý --" 11.08.2007  11:01

spotřeba?

fakt jezdis za 8l/100?

"-- skrytý --" 11.08.2007  22:43

« Re: spotřeba?

v průměru opravdu jezdím za 8l/100 a moje jízda není žádnej "klobouček" :-)

"-- skrytý --" 05.09.2007  18:13

« Re: Re: spotřeba?

Já mám se stejným autem nejnižší spotřebu 6,6L/100km to jsem jel podle předpisů a snahou o úspornou jízdu(3dospělí a dvě děti v autě).Průměrnou mám okolo 7,5L/100km.Po městě moc nejezdím takže jsem se snad přes 8,5l/100km ani nedostal.

neregistrovaný: "fireblade919" [85.71.30.XXX] 11.08.2007  11:12

cestina

ty vole ta cestina...to je mazec ale jinak good

"-- skrytý --" 11.08.2007  18:00

Moc pěkné a je to Honda, takže 10 bodů ;-)

"-- skrytý --" 11.08.2007  22:41

cestina

omlouvám se za gramatickou strtánku....nemohl jsem spát a tak vznikla tahle recenze. Opravím :-)

"-- skrytý --" 11.08.2007  23:36

Díky všem

:-) děkuji všem za hodnocení mého "zlatíčka"

2.0VTEC 12.08.2007  00:06

« Re: Díky všem

Neni zac,je vidiet,ze sa o auticko dobre staras,tak by to malo byt a vyzera,ze si nakazeny tiez H - virom.:-)

"-- skrytý --" 12.08.2007  01:31

« Re: Re: Díky všem

Já jsem nakažený "H-virem" už od 18ti ale nejlepší je, a to je dostatečný důkaz kvalit Hondy, že i celé moje okolí, které se jen na jediný okamžik s "H" na kapotě setkalo a nedej bože svezlo :-) Rodiče, manželka, sestry, kamarádi, kolegové a dokonce vcelku neznámí lidé >:D

2.0VTEC 12.08.2007  11:13

« Re: Re: Re: Díky všem

:-) Tak to je super,treba to sirit dalej.:-)Nemas ICQ,ale skype?

foto pumpkin

pumpkin 12.08.2007  15:39

Láska

Konečne tu pribudla aj táto hondička. Som do nej zaľúbený kvôli dizajnu a spomienkam. Sused má totiž rovnakú len v modrozelenej metalíze.Je zážitok sa v nej viezť. Dávam 10b a skús pridať zopár fotiek. :-)

"-- skrytý --" 12.08.2007  23:21

CD7 - mnamka

Najviac oblubujem spordove sedany a COUPE. Je pre mna obcas nepochopitelne, ze HONDA prakticky ziadne svoje COUPE nedovaza do EU, to je velka skoda. Ja myslim, ze sa pripravuje o spustu zakaznikov. Utesujem sa, ze ma rodina este len caka a ze mi aspon zena nebude za 2 roky nadavat, ze sa do COUPE dava zle detska sedacka :) (slaba utecha, ale co uz)

No a ACCORD COUPE CD7, to je pojem, velmi podarene auto. Pekne si ho popisal, parada.

Otazka: Ako riesis servis. Teda, potreboval si uz niekedy zohnat nejaky nahradny diel?

"-- skrytý --" 13.08.2007  00:58

« Re: CD7 - mnamka

Nám se narodí děcko v lednu a manželka nic proti kupé nemá :-)) když má sama jedno. Budu musete ale stejně koupit něco většího abych "Zlatíčko" moc neníčil. :-(

Jinak díly se dají sehnat u Brna v jednom Honda vrakovišti kde sou opravdu ochotný a mají dobrý ceny, když bude někdo chtít zjistím jak se to tam jmenuje. Jinak motor se sehnat nedá, protože je potřeba napasovat ho na stejnou elektriku a sedan má úplně jinou. V republice se občas jeden vyskytne ale je to pálka. Takže jsem zjistil, že ten samej motor se válí v Hondě Shuttle, která se vyráběla ve stejný továrně. Takže i elektrika sedí.

Jinak na manželčina "Ťuťína" >:D jsme sháněli novej chladič a startér a ty sou cenově srovnatelný s konkurencí.

"-- skrytý --" 13.08.2007  14:02

« Re: CD7 - mnamka

No jasne, keby mala (buduca, coskoro) manzelka svoje auto, je to o inom. Na to zatial uplne nemam, ale aj to by bolo riesenie. Totizto by to chcelo predsa len jedno rodinnejsie auto a keby som mal k tomu este COUPE... No pekna predstava, ale musim este na sebe makat :) Zatial by som mal tak na COUPE + jedno male (typu Fabia, Honda JAzz...) a to tiez nie je to uplne prave, orchove :). Ale taky ja neviem Volvo XC70 pre rodinu + BMW 330 ci pre mna.. :) No pekne sny, ale naspat k realite :)

"-- skrytý --" 05.09.2007  18:08

« Re: Re: CD7 - mnamka

Kluci nemějte bobany.Já mám děti dvě a i přesto jsem si šel koupit accorda coupé a to i přes to,že jsem měl civica 5D!!!Pro mě jsou dvoje velké dveře lepší než ty 4malé...jestli chcete tak vám vysvětlím jak tam děti dávám a proč se mi tam dávají líp.
          Jestli tím vrakovištěm u Brna myslíš Lipůvku...tak ochotní jsou,ale cena brutál.Nebudu je tu špinit.
          Jo a Vesy.Nejsi z Brna?
          Kdyby chtěl někdo nějaké info ohledně auta klidně mi napište na mad.zed@seznam.cz a opravdu není problém s tím autem jezdit v sestavě 3dospělí a dvě děti.

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 12.08.2007  23:34

US version

Ahoj, nádherné kupé, jediná honda umí z japonských značek hezká auta. Máš pěknou recenzi. Jsem překvapen z hodnocení podvozku, dle článků jsem žil představou, že to není evropský, ale americký model a tudíž podvozek byl komfortně houpavý, jsem rád, že tomu tak není :-)

"-- skrytý --" 13.08.2007  01:02

« Re: US version

Já sem byl taky z podvozku překvapenej, je měkkčí než u např. CRXka ale sedí neuvěřitelně a přitom jezdí jak na vzduchovým polštáři.

Manželka má dokonce origoš sportovní úpravu podvozku, motoru, brzd atd. Ta je teda o poznání tvrdší ale na silnici jsou obě stejně sebejistý (myslím CD7 a CC1) :-)

"-- skrytý --" 16.08.2007  15:05

Hondice

Krásnej model Hondy neni co dodat :yes:

neregistrovaný: "kricfalusiarden@seznam.cz" [85.71.49.XXX] 22.08.2007  01:08

Accord Exr Canadská Verze

Myslím, že americkou verzi nemáš. To by jsi musel mít vzadu hranatou značku v předu a vzadu poziční blinkry a na tachometru hlavní míle. Kanadské mají hlavní míle a vedlejší kilometry. Evropceké mají jenom kilometry. A pokud začíná Vin 1hgcd7........... tak to Americká verze je. Jinak ne...Navíc Americké verze neměli vzadu v nárazníku mlhovku. Jinak dobrý, ale asi nevěřím té maximální rychlosti.

"-- skrytý --" 22.08.2007  01:19

« Re: Accord Exr Canadská Verze

Je to americká verze, vyrobená v Texasu, lépe řečeno obě dvě. ;-) VINko sedí a na víc od Evropský verze se liší ještě zadníma světlama atd. Kamarád má Evropskou a je tam dost věcí jinak. Třeba se může jednat o import pro jinej trh, protože s tou registračkou a mlhovkama máš pravdu.

Co se týče rychlosti, tak je ověřena (+svědek) ovšem je to tachometrová rychlost, která není přesná a určující.

"-- skrytý --" 05.09.2007  17:57

« Re: Re: Accord Exr Canadská Verze

No není vyrobená v texasu.Ale v Marysville ve státě Ohio ;-).
        Musím to vědět.Mám doma to samé auto >:D .A taky to není moje první a ani poslední honda...i když bych nejradši,aby bylo kupé nesmrtelné.

foto hadXR

hadXR 24.08.2007  13:15

Tak tady davam taky deset bodu i kdyz recenze by taky zaslouzila vic. Pekny auto ktery se navic u nas moc casto nevidi.

"-- skrytý --" 06.09.2007  14:27

moc pekna..

moc pekna hondicka... :-) davam 10 bodu..

2.0VTEC 06.09.2007  21:16

CRX?

Kde zmyzla tvoja krasna kralovna zvada CRX2 VTEC? :-(

"-- skrytý --" 06.09.2007  22:55

« Re: CRX?

nevím co se stalo:-( je tam auto není aktivní a hlasování pozastaveno ??? :'-(

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 07.09.2007  23:34

zdravím

seš si jistej že ti to při 110KW jede 240?

"-- skrytý --" 08.09.2007  23:49

« Re: zdravím

je to tachometrová rychlost, která se od skutečný liší. Řekl bych, že podle GPSky tam může být tak 220. Budu to muset prubnout s navigací. Jinak ale Hondy to vždycky uměli. U manželčina Coupé z roku 93 mi nestačil tachometr >:D

neregistrovaný: "Lavet" [80.188.195.XXX] 22.11.2007  14:42

« Re: Re: zdravím

Me spis udivuje tech 8s se 110kW, to bych cekal u benzina tak kolem 130kW.

foto CountachSV

CountachSV 13.09.2007  12:22

čau chlape, dávám plnej počet, hezká hondička, takový auta mám rád

"-- skrytý --" 13.09.2007  22:10

moc díky....máš dobrej vkus >:D

Poustnik 16.09.2007  09:42

Taky nechápu, jak to dělají,

že se na tom nic neporouchá....Máme Hondu Odyssey a je to náš raketový autobusek. Ten zvuk, když sešlápneš pedál plynu k podlaze....)))) Ale nastříkat palubní desku na stříbrno, nebo hliníkovo se mi moc nezdá......Pěkná recenze, ať dlouho slouží.

"-- skrytý --" 16.09.2007  22:19

10 bodů

Dávám 10 bodů, je to super auto a určitě musí pěkně mazat. recenze je rozsáhlá a užitečná a fotky jsou super. Tak at to jezdí :yes:

"-- skrytý --" 16.09.2007  23:34

« Re: 10 bodů

moc děkuju, vážím si toho :-)

"anonym" [160.218.41.XXX] 22.09.2007  21:07

HonDan

cau chlape, ta tvoje recenze, to je skvost, moh bys psat recenze na hondy, ale to co tam pises neochopi kdo s hondou nejel, a k do s ni jel, jako bys mu ty slova vytahl ze srdce, je videt ze ses spravnej blazen nakazenej H-virem a mas hoodne dobry ze to s tebou sdili druha polovicka, tak se oba zaregistrujte na www.honda-club.cz , je tam spousta stejnych blaznu jako jsme my :-) tak by bylo skoda kdyby ste se o takove krasy nepodelili s ostatnima H-virem nemosnyma:) jinak :yes:

"anonym" [160.218.41.XXX] 22.09.2007  21:54

« Re: HonDan

no ja to kalim, ja pisu furt jednomu a tomu samymu :)) to je vec, se omlouvam :-)

"-- skrytý --" 23.09.2007  00:05

« Re: Re: HonDan

nic se neděje už jsem je tam přihlásil >:D

"-- skrytý --" 25.09.2007  18:48

Prostě zachovalé

Já se k tobě vždycky chodím mrknout,jak vypadá zachovalá CD7....ta moje tak zachovalá není :-O

"-- skrytý --" 25.09.2007  23:06

« Re: Prostě zachovalé

no nedávno mi na ní přibyl šrám :'-( jistý pán chvátal s parkováním ;-\ Jinak největší zásluhu, na tom jak vypadá nemám já, i když je to můj miláček ale předešlí majitel. Koupil jí jako novou a je až neuvěřitelný, že s ní najezdil ty kilometry. Zub času ale nezastavím a už se dalo slyšt ložisko a výfuk :-| Jinak moc děkuju, udělalo mi to radost :-)

"-- skrytý --" 26.09.2007  09:49

« Re: Re: Prostě zachovalé

Já u svého kusu neměl takové štěstí.První majitel ji měl dlouho a byl to starší pán-majitel firmy.Další dva byli mladí kluci.Ten druhý majitel na tom napáchal asi největší škody.Člověk,co to měl předemnou to sice parkoval venku,ale byl to jeho mazlíček.I tak dostalo auto zabrat.Vytlumení kapoty je okousané od myší a na kapotě i kufru je sem tam důlek od krup ;-\ .Navíc je vidět,že má moje auto víc najeto.Podepsalo se to hlavně na interiéru a řidičově sedačce.

"-- skrytý --" 27.09.2007  08:32

« Re: Re: Re: Prostě zachovalé

ALE JEHO DUŠI TO NEZMĚNÍ :-)

foto Prase

Prase 03.10.2007  20:28

cau diky za prehodnoceni hodnoceni mych milacku cimpak si to zdendino zaslouzil? :-) :yes:

"-- skrytý --" 07.10.2007  23:09

« Re: :-)

po tom co jsem přečetl většinu recenzí tady jsem zjistil, že některý jsem ohodnotil moc přísně >:D

foto Prase

Prase 07.10.2007  23:18

« Re: Re: :-)

no proto!!!!! diky za desitky ale stejne u obou hodnotis recenze jen 9? mfg dal jsem do toho srdce dusi vsechno!!! je mi jedno ze embecka jsou treba za 7 ale recenze musi bejt za 10!!!!!!!!! mno ale stejne diky :-) pacek zdendino

"-- skrytý --" 06.10.2007  18:47

hmmm

mooooc hezký

foto fan-mj

fan.mj 31.10.2007  07:35

Krása

neregistrovaný: "Falken" [192.6.111.XXX] 08.11.2007  12:38

hodne dobre

Hodně dobrá recenze na hodně dobré auto...jen bych ti vytknul to srovnání místa na zadních sedačkách se SuperBem...to bych řekl jako majitel SuperBa, že je nesmysl...

"anonym" [213.22.125.XXX] 30.11.2007  01:30

rada - pls

ahoj, je to krasny auto, taky se ho chystam poridit. nemohl bys mi doporucit idealni metodu? asi je lepsi to dovezt z Nemecka, vid?

"-- skrytý --" 11.12.2007  08:22

« Re: rada - pls

Ideální metoda asi neexistuje. Měl jsem po koupi problém v tom, že předchotí majitel nalil do auta minerální olej, musel jsem ho vyměnit a to bylo auto z německa po prvním majiteli a s kompletní servisní knihou :-) ale hlavně teda zkontroluj elektriku aby vše fungovalo (základ), potom musí nastartovat na cvrnknutí (prostě Honda), nech se svézt at vidíš jak se k němu majitel chová (jestli to bude studený hned točit tak nebrat), jestli třeba nepude ABS nic hroznýho (vždy je to čidlem na zadním kole a stejně je na prd) pak samozřejmě jak kouří výfuk a hlavně jestli už auto nebylo zahřátý (šáhni na haupnu) to ho nechte vychladnout, no a v neposlední řadě spáry na haupně, dveřích, změny laku atd. jestli ho někdo nezbořil (jak sem v recenzi řekl brzdy vadnou . Jinak Hondy jak známo jsou extraspolehlivý a jestli se o ně aspoň trochu pečovalo (olej, filtry benzín :-) tak to bude v pohodě >:D Pokud ale vybereš správnej kousek nebudeš nikdy litovat, na to ti dávám slovo Hondaře >:D

"-- skrytý --" 09.12.2007  20:13

kontakt

cau muzes mi poslat kontakt na kamarada-toho, co rozumi Hondam? Nebo jeste jinak, je moznost nejakych uprav pres neho? Dik moc..

"-- skrytý --" 11.12.2007  08:15

« kontakt

tak číslo je 777273535 jmenuje se Michal, tak mu řekni že tě doporučil taky Michal z Českýho Krumlova s tímhle autem. Třeba ti to pomůže s cenou, něco sem pro něj dělal :-)

foto petr16

petr16 11.12.2007  10:37

bez chyby

tahle kárka nemám chybu,musím 10b,pěkný autí

foto dasedas

dasedas 15.12.2007  15:29

Tohle ...

...auto bylo vždycky pěkné, tvoje recenze jakbysmet :-) :-) :-)
    Známej ho měl od funglózy 96' do 01', co vím, tak si snad nestěžoval a jen chválil.
    Můžu poprosit Vesy o kontakt na toho tvého opraváře? aspoň mejl, aspoň bych mu vysvětlil o co jde!!
    Kámoš má Accorda sedana 95' 2,0 130PS a odešla mu vačka do věčných lovišť, někdo to auto předtím pěkně propral!!! Tak shání tu vačku, kdyžtak dík za info !!! A máš pěkný všechny auta, teď jdu na tu tvojí motokáru :-) :-) :-) Čus Eďas.

"-- skrytý --" 15.12.2007  18:48

« Tohle ...

777273535 A michalcrx@seznam.cz. Řekni mu, že tě posílám :-)

foto ZonixX

ZonixX 13.01.2008  16:22

krasavica!!

paradna recenzia, ja taku neviem :yes:

..planujem kupu presne takehoto zlaticka, vedel by si o niekom, kto
    svoje predava tu v CR? Diky >:D

"-- skrytý --" 16.01.2008  07:41

« Re: krasavica!!

No možná ho prodám, protože se nám narodil před týdnem klučina :-)a rodina a tohle auto nejde moc zkloubit, zvláště když rveš dozadu dětskou (závodní jak jinak) sedačku :-) ale jen někomu kdo se o něj bude starat a nebude to levná záležitost ;-). To víš, druhej majitel, serviska, a ještě tahle verze. Jestli chceš tak mi zavolej 775 624 112 a třeba se domluvíme :yes:

foto ZonixX

ZonixX 17.01.2008  22:40

OK ;)

eeejha, tak v toto som ani nedufal!! zajtra ti zavolaaaam >:D Tomas S.