Volkswagen Golf (2001)

21.1.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "L.N.07". Chci Vám představit vozidlo díky kterému vznikly nejen webové stránky www.ln07.com, ale i velká…

Volkswagen Golf IV (L.N.07)

"-- skrytý --" 21.01.2008  09:26

fake

jasny fake

foto sabikeuk

sabikeuk 21.01.2008  15:26

« Re: fake

Jasny fake??? Hmmm.....A dovod ze tak pises???Nemyslim!

"-- skrytý --" 21.01.2008  15:31

« Re: fake

Vysvětli pojem fake!!!
      Co jsi s tím myslel???

Jen pro úplnost.
      Fake = Falešný neboli padělek!!!

foto Mira83

Mira83 21.01.2008  12:04

golfík

krásně upravenej golfík :yes: ale na zimu drobet nepraktický s tak nízkým podvozkem

foto Mira83

Mira83 21.01.2008  12:06

golfík

krásně upravenej golf :yes: ale na zimu drobet nepraktickej-moc nízkej podvozek

"-- skrytý --" 21.01.2008  15:19

« Re: golfík

V zimě naštěstí tenhle rok nejezdím.
      Loni mě to stálo moc nervů a peněz >:D
      Děkuji moc za názor

foto OS

OS 21.01.2008  12:17

hehe

prej podovzek od K&N... za takove auto bych ti vzal papiry :no:

"-- skrytý --" 21.01.2008  15:23

« Re: hehe

Jooo, tak to nejsi sám.
      Policie mě je taky chce brát ;-) ;-) ;-)
      P.S.: Je tam K&N :-)

Já se totálně spletl :-)
          Děkuji za opravu

Kubyyyk 21.01.2008  12:24

Tuning...

Na me je ten tuning asi uz trosku brutalni,ale beru ze kazdemu z nas se libi neco jinyho! proto na to kouknu ze stranky kvality...ten tuning mas hezky zpracovanej,kvalitne...a celkove se k sobe ty dily hodej a kola mi fakt padli do oka...za auto ti davam 9...recenze spatna neni ale rozepsat se jeste muzes,ale dam ti za ni s primhourenym okem taky 9,protoze je v ni hodne informaci,chtelo by to jizdni dojmy a tak...a fotky doufam ze doplnis,hlavne me zajima zadek auta a interier...fotky ti dam za 8 a pockam si az je doplnis :-! Tak at jezdi ;-)

"-- skrytý --" 21.01.2008  15:20

« Re: Tuning...

Určitě fotografie doplním.
      Děkuji moc za názor ;-)

neregistrovaný: "prcák" [193.179.44.XXX] 21.01.2008  13:12

plečka

Tuhle kraksnu kopni do nejbližší škarpy....Je to tuctový paskvil :no:

Kubyyyk 21.01.2008  14:02

« Re: plečka

a ty ses v tom pripade uplnej d.e.b.i.l,ty anonyme!!!!!!

neregistrovaný: "hahahahaha" [89.24.5.XXX] 21.01.2008  14:10

« Re: plečka

zase další zakomplexovaný anonym který si cvaká lístky na MHD... >:D

neregistrovaný: "prcák" [193.179.44.XXX] 21.01.2008  15:21

« Re: Re: plečka

hmm tak to asi těžko...Já si lístky na MHD necvakám,ale své auto,tady vystavovat nebudu.Protože kdybych napsal svůj názor na některé tuzerské "výtvory",tak je mi jasné,že i kdybych měl Ferrari 430,tak mi tihle tuzeři budou tlačit hodnocení dolů.
        To že píšu anonymně dělám zcela záměrně...Ostatně to že je někdo registrovaný nic neznamená,protože když se podívám na Kubyyykuv profil,tak ten je taky de facto anonym.Stejně nemůžu hodnotit,tak oč ti jde?A to že napíšu svůj názor?Na ten mám právo.
        Tady většina obdivuje tenhle tuzerský unikát,jen proto aby jim pan majitel vrátil vysoké hodnocení.
        Já si za svým názorem stojím.Tenhle tuzingový výtvor je hrůza.Slovo "vkus" majiteli nic neříká...Je to tuctové provedení,pěkně přeplácané s nesmyslným přítlačným křídlem vzádu.
        Tady mi chce nabulikovat,že má brutální sporťák....s nafťákem pod kapotou.
        Prostě pro mě to je tuctové auto v tuctovém tuzingu....nic víc,nic míň :no:

Kubyyyk 21.01.2008  20:21

« Re: Re: Re: plečka

Co sem cpes ze muj profil skoro anonym??? mam tam jmeno? mam! mam tam vek? mam! mam tak misto kde ziju? mam!...co jeste potrebujes??? chces moji vahu? barvu oci? vysku? barvu vlasu? OK, vyska 183cm,vaha 76kg,oci hnedy,vlasy taky! A ted mi s mym profilem muzes polibit vis co! Klasika co tady pise kazdej anonym...ja nejezdim busem ale svy auto sem davat nebudu,abych za sve nazory nedostaval horsi hodnoceni...ses uplnej i.d.i.o.t!!!! Pises sem jen h.o.v.n.a a lidi jako ty by mi meli mit na tuhle stranku Vstup zakazanej!!!

A jeste k tvymu chovani: kdyby se mi to auto nelibilo tak sem napisu ze se mi nelibi ale treba ocenuju tu praci co to muselo dat...ale nebudu sem psat jako ty ze je to paskvil a hruza a aby tu kraksnu kopnul do nejblizsi skarpy...chovas se jak 12 letej smrad co nedela nic jinyho ze prudi a otravuje lidi co maj o neco zajem! Jako my tady o auta!

Tak jesli mi jeste neco hezkyho chces rict tak klidne muzes,ale zapni mozek! peace

"-- skrytý --" 21.01.2008  21:22

« Re: Re: Re: Re: plečka

Whowww :-)
            Nedokázal bych to říct líp.
            Děkuji moc
            Že se naváží do mě v poho, ale proč se pouští i do tebe.
            Už víííím... je to přece velký pan ANONYM!!!

Kubyyyk 21.01.2008  23:46

« Re: Re: Re: Re: Re: plečka

Hele to ani nema cenu nresit...zas nakej anonymni ubozacek ;-)

neregistrovaný: "prcák" [193.179.44.XXX] 21.01.2008  22:37

« Re: Re: Re: Re: plečka

jméno tam máš? >:D ....máš tam že jsi 20-ti letý muž z K.Warů.....tam jich žije :no:

Kubyyyk 21.01.2008  23:45

« Re: Re: Re: Re: Re: plečka

Myslis ze kdyz mam nick Kubyyyk ze se budu jmenovat jinak nez Jakub?? Ty vole nechces treba i prijmeni a adresu a telefonni cislo??? Hele nemam naladu se tu hadat s deckemj ako ses ty...bez radsi otravovat na jinou stranku a necpi se sem protoze tady na tebe nikdo naladu nema!!!! A kydybs byl tak hodnej tak uz ani neodepisuj...dekuju ti milionkrat!!

foto tobi

tobi 23.01.2008  20:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: plečka

:))
                u klavesnice je kazdej machr, ale aby napsal svuj nazor pod svym jmenem, to ne, to by si za nim potom musel stat...

Kazdopadne anonymum bych zakázal příspěvky!

"-- skrytý --" 21.01.2008  15:17

« Re: plečka

Že je to plečka značky VW... jasně, ale není tuctový naopak!!! >:D
      A čím jezdíš ty???
      Koupil ti tatínek tramvaj >:D ???

foto sabikeuk

sabikeuk 21.01.2008  15:29

« Re: plečka

Tuctovy to naopak nie je, ale kazdemu sa paci nieco ine ;-\.
      Je to proste "upraveny" Golf, mne sa celkom paci, ale zatial nehodnotim. Dopln recenziu a hlavne fotky + interier.

"-- skrytý --" 21.01.2008  15:33

« Re: Re: plečka

Provedu :-)
        Musím ale nejdřív nafotit 8-s

"-- skrytý --" 21.01.2008  15:32

tuning

Tak já nebudu hodnotit vzhled optickýho tuningu,to je každýho věc a vkus.
    Ale nechápu že je to vždycky to první,do čeho se každý pouští...
    Jako první bych tady něco udělal s motorem... :-! Na co křídla a nízkoprofilový kola,když to má motor se kterým to auto ani nezatáhne do kopce...přitom na tédéíčka dělá spousta firem jednoduchý zvýšení výkonu za pár korun.

neregistrovaný: "_STi" [213.151.82.XXX] 21.01.2008  15:56

« Re: tuning

Souhlas! Myslím,že chyba je tam už v začátku,chápu sice,že SDi muselo být levné i na pořízení,ale když ten člověk moc dobře ví,že to auto bude tunit a má na to peníze,tak bych je radši nejdřív vložil do pořádnýho (lepšího) motoru.Vytuněný Golf se mi taky nelíbí a tento není vyjímkou (jedině fabrický tuning ala Golf W12 >:D ale to je samozřejmně otázkou vkusu.

"anonym" [194.108.206.XXX] 21.01.2008  21:51

« Re: Re: tuning

GOLF W12 ALA,ANEB PARODIE NA CLIO V6...Ubohý pokus napodopit klenot z Dieppe...HUMUS JAKO TOHLE AUTO

neregistrovaný: "RENAULTSPORT" [194.108.206.XXX] 21.01.2008  21:52

« Re: Re: Re: tuning

Psal jsem já Renaultsport forever!!!

neregistrovaný: "_STi" [213.151.82.XXX] 22.01.2008  10:40

« Re: Re: Re: Re: tuning

Abyses z těch svejch Renaultů nepos*. Nejdřív se nauč řídit, přijet na sraz s někym a hned to do něj našít... fakt šikula! Clio sport je super,ikdyž preferuju jiný auta,ale patří do rukou ŘIDIČE!

neregistrovaný: "sdi-kolobezka" [212.81.25.XXX] 21.01.2008  16:04

« Re: tuning

neni to nahodou sdi? a to tam toho potom moc nenarobis

skoda toho motora no, suhlasim s nazorom, ze tuning by mal zacat na aute ktore bude mat aj daky vykon..

inak to je ako keby si dal na detsku kolobezku kolesa z motorky, prehadzovacku kde mas 30 prevodov - ale naco to tam je ked to je kolobezka? ;-)

"-- skrytý --" 21.01.2008  16:38

« Re: Re: tuning

Já s Váma chlapi souhlasím. Jenomže já vůbec neplánoval, že Golfa budu upravovat a najednou to tady bylo. Určitě dám i na Vaši radu a motor vyměním. Sice to nebude nějaký brutální výkon, ale v plánu je 1,9 tdi PD na 180 koní. Není to auto na závodění, na to by jsi člověk měl pořizovat jiné auta například BMW M3 či Porsche atd. Šlo mě předevčím o vzhled a jak jsem taky v nadpisu psal "Nekoukejte moc na srdce které v něm tluče", ale koukejte na ostatní. Je to otázka peněz a i ten motor se dá vyřešit :-)
        P.S.: Golf W12 od VW Koncernu, tam samozřejmně není co dodat >:D

lorenzlubos 21.01.2008  16:59

nevkusne

a to riadne. Batmobil. ...ak ma niekto peniaze skor ako vkus. Asi tak.

neregistrovaný: "prcák" [193.179.44.XXX] 21.01.2008  18:39

« Re: nevkusne

pssst nebo ti budou nadávat.....ty nevidíš že je to nabušeně natůůůněná pěkně wostrá kára?Ale ruku na srdce...Málo je někdy více.....tím se majitel neřídil.

"-- skrytý --" 21.01.2008  21:31

« Re: Re: nevkusne

Proč by Vám nadávali, tohle je zdravá kritika a beru ji :-) :yes:
        Když to nepřeháníte jako velký pan anonym tak v poho

lorenzlubos 22.01.2008  18:19

« Re: Re: Re: nevkusne

:yes: Som sa trochu obaval protiutoku. Pisem o aute a estetickej stranke, nie charaktere majitela. Ten zda sa, obstal. ;-)

Lubosss1 21.01.2008  19:22

kW

ako sa ti podarilo zvysit vykon z 50kw na 67kw ?

"-- skrytý --" 21.01.2008  21:29

« Re: kW

Moje chyba. Přehlídl jsem že jsou to kW. Celkem má tahle želvička jen 67 koní ne kW.

"-- skrytý --" 21.01.2008  20:15

golf IV gold

tak ten tvuj golf je oproti tomu co byl pred tebou v novackach o hodne moc procent horsi. tvuj je takovej moc preplacanej a ten motor zatim no :no: ale kladne hodnotim,ze mas snahu s tim motorem neco urobit;)

"-- skrytý --" 21.01.2008  21:37

« Re: golf IV gold

Otázka vkusu v poho.
      Kterého Golfa myslíš???
      Golf IV Gold 1999???
      Jak má 16 kola a je v celku decentní???
      Zelené neony???

"-- skrytý --" 22.01.2008  19:02

« Re: Re: golf IV gold

Ano
        Ano
        a ty neony jsou porad pohodicka oproti tomu,co ma na sobe ten tvuj.
        ale uz nebudu resit-znas muj nazor ;-)

Lubosss1 21.01.2008  23:42

« Re: golf IV gold

SDI sa kupuje pre vydrz motora a spotrebu, vykon je na vedlajsej kolaji.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 21.01.2008  22:31

VW

Nechápu,proč některým lidem vadí,že si někdo ,,vytuní,, auto které nemá třeba extra výkon. Když vidím některý 120 a favority tuzingový tak bych jim ti káry shodil z Macochy.Toto VW je dle mého názoru tunning ne tuzing,není přeplácaný a celková vzhled je slušnej.Za běžným Golfem se otočí s prominutím je pitomec,za tímto se otočí většina...přiznejme si to a o to taky trochu majiteli jde, když do toho narval nemalý hrachy.Mě se to líbí a basta,jen bylo trochu unavující číst ty jména výrobců.Dobropu hudbu v autě zbožňuji,když zatím mám diesla,kde je zvuk o ničem.Dotaz : když pistíš volume,neklepou ti plasty v interiéru?

"-- skrytý --" 21.01.2008  22:38

Děkuji ti za názor >:D
      Co se týče hudby, bylo zatěsnění a zatlumení plastů jeden z nejtěžších úkolů. I přes to, že jsem na tom strávil dny není zatěsnění a zatlumení dokonalé. Některé části pořád drnčí a postupně se jich zbavuji. Mám jednu fotografii z upgrade hudby, která ještě nebyla zcela dopilovaná, naopak nepotažená látkou atd.
      Vložím ji během chvilinky.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 21.01.2008  22:53

« Re: VW

I když vytlumíš dveře zadek atd. tak po nějakém čase se to ozve,utlumit to na dlouhou dobu je úkol téměř nemožný :'-(

Lubosss1 21.01.2008  23:43

« Re: VW

ak je mozne, ze po ceskych a slovenskych cestach lietaju vytunene fabie 1.2 HTP, tak preco nemoze byt vytuneny golf SDI ????

"anonym" [85.70.161.XXX] 22.01.2008  18:01

tolik mista v Macose neni

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 21.01.2008  22:33

Dodatek k VW

Pravda je,že špičkový tunning má mnohem větší úpravy motoru,podvozku atp.Jinak vážně moc pěkný :yes:

neregistrovaný: "prcák" [193.179.44.XXX] 21.01.2008  22:52

ok tak jinak

ta přední maska je už "ohraná"....nebyl by tam špatný ten znak VW.Barva se mi libí,to jo ta je hezká.ty zrcádka jsou taky vpohodě.Co mě nejvíc ale na tom autě štve,jsou prahy,přední a zadní nárazník.Líbilo by se mi to "uhlazené"....jednoduchý,hladký tvar bez drážek a otvorů.Když si zakryju spodní část auta,tak působí nenápadně,ale celkem líbivě....když spodek odkryju,tak je to jak pěst na oko dle mého názoru.Kola jsou pěkné.To křídlo bych sundal,nebo ho nahradil nějakým méně nápadným.
    Jak říkám,ten kit bych nahradil něčím uhlazenějším...Jinak sedivím,že ti ho ještě nikdo neojel klíčem.Některým haj*lům dělá moc dobře ničit dobře vypadající lak na autech.

Hele přehnal jsem to,omlouvám se ti....je to tím že jsem na styling vysazený.Teď to nemyslím na tebe,ale občas vídávám na cestách šílené kýče...Když se tak dívám na další fotky,jakou robotu ti to dalo,tak všechna čest....Sem docela rád,že se do takových "akcí" nepouštím.
    Ještě jednou promiň.Měj se

"-- skrytý --" 21.01.2008  23:00

« Re: ok tak jinak

V poho ;-\
      Tohle beru

Kubyyyk 21.01.2008  23:48

« Re: ok tak jinak

Konecne jsi napsal neco inteligentniho ;-)

"-- skrytý --" 21.01.2008  23:18

škoda motoru

Auto vzhledově pěkné,bohužel bez motoru ;-\

Lubosss1 21.01.2008  23:45

« Re: škoda motoru

"-- skrytý --" 22.01.2008  09:51

« Re: Re: škoda motoru

To já vím že 1,2HTP jsou velice rozšířené,také si o tom myslím to samé ;-) Když dělat takovouhle komplexní úpravu auta,tak je základ motor,jinak tě veškerá křídla a velká kola jen ještě zbrzdí :-(

"-- skrytý --" 22.01.2008  11:37

« Re: Re: Re: škoda motoru

Po Praze, kde trávím nejvíc času s autem nepotřebuji jezdit rychle a bohužel už to kvůli kamerám atd ani nejde. Na to je diesel ideální.
          Já mám ale pocit, že tě znám... ;-)
          Sprintovali jsme spolu v milovicích.. je to možný.
          Jezdím na sprinty s BMW M3 E46 od švagra a švára tam byl s Porsche Turbo

"-- skrytý --" 22.01.2008  20:33

« Re: Re: Re: Re: škoda motoru

Milovice jezdím pravidelně(relativně kousek bydlím),ale na sprintech jsem nebyl :-| Tak leda že bys tam moje auto někde viděl ;-)

"-- skrytý --" 21.01.2008  23:49

Proc?

Proc vy tuneri berete tuning jako umeni?Pokazdy kdyz ctu nejakej casopis o tuningu,tak je to sama rvoluce,faze 1,faze2,prijde mi to dost ujety,kdyz jde o upravu.Nebo to beres jako umelecke dilo?V tom pripade se dost rozchazime ve vkusu.NA konci prvniho odstavce pises o vzhledu:Čistě, krásně a také brutálně.Na cistote mi vadi prechod mezi naraunikem a prahem,plus ta lista na dverich po celem boku,to je silenost,vzdyt totalne narazi do zadniho podbehu(opticky).Krasa je subjektivni,ale brutalitu proste poprit musim.Sorry,sam jezdim malym autem,ale takhle brutalni auto nevypada.Brutalitu nevyvola zvlnenej naraznik a kridlo,ktery je ,aspon dokud neudelas motor,total zbytecny,naopak spise skodi.
    No,kazdopadne neber to nijak zle,jen holt nemam rad tenhle smer tuningu,u golfa bych mel predstavu spise vymeny podvozku,lehkejch mnohapaprskacu,a kdyz uz bodykit tak decent.

neregistrovaný: "prcák" [193.179.44.XXX] 22.01.2008  07:59

« Re: Proc?

mám podobný názor...Ty prahy mi tam prostě nesedí

"-- skrytý --" 22.01.2008  10:11

« Re: Proc?

Tuning není o uměleckém díle s tím s tebou souhlasím.
      Mě jde o to si na tom autě šroubovat... šroubovat sám... udělat a i inovovat.
      To že je tady vystavené auto...ok
      Ale mnoho lidí tady kritizuje a radí jak by to bylo nejlepší, jak by to bylo lepší.. Sám přece vím jak by to bylo lepší a hezčí. Na počátku je ale něco co se výhodně koupí a pak se dolazuje. Například nárazník, který tam je, je už 2,5 roku starý a tenkrát to byl hit. Dnes už taky mám vybraný jiný a mnohem hezčí, ale jde o to mít tu radost, že si na to člověk ušetří. Radost si to poté i koupit. To samé to křídlo či zadní světla...atd atd
      Mě jen nejde o to, koupit si hotové auto na které už nemusíš šáhnout neboli koupit sérii a přijít k firmě a říci "Udělejte mě to, já to zaplatím" o tom tuning není.
      Každý šroub, který na tom je, jsem dělal s radostí a veřte, že je mnoho věcí, které chci změnit a také změním.
      Jenomže to musí jít postupně. Takhle už jsem do toho auta utopil přes 250.000,- za úpravy a nechce se mě ty peníze do toho rvát najednou. Teď je v nejbližší době na řadě motor a ten má nyní prioritu číslo 1.

Určitě nejsem člověk, který se zlobí...to ne.
      Naopak tvoje kritika mě například dala na jevo, že lišty na dveřích doopravdy musí dolu, stejně budu i sundavat v budoucnu zadní kliky a pak budu muset lakovat.
      Napadlo mě to samozřejmně už loni, když jsem auto celé lakoval, ale bohužel jsem měl na přípravu necelé tři dny a to prostě bylo málo času. Jak říkám nejde to najednou a právě proto mě to dělá větší radost.

"-- skrytý --" 22.01.2008  10:58

« Re: Re: Proc?

to je husty,250 000 kc,a jedina funkcni uprava jsou,s privrenim oka,ty pruziny.Je dobry ze to vsechno delas sam,to respektuju.Doufam jen ze to kridlo pujde dolu,protoze Fast and Furious uz moc v mode neni,pokud vim.No,ale dokud tim nekomu neuriznes hlavu tak je to tvoje vec.Jsem rad ze ses neurazil,ocividne patris mezi tech par tuneru,co nemaj maj v hlave i neco vic nez jen superturbomegachip na atmosferu,co jim prida 33 koni na jakymkoliv motoru :yes: Kliky pryc sou skvela vec,vypada to hezky,ale jak to pak resej hasici?Rovnou strihaj?No kazdopadne preju at te tvoje auto dal bavi,a at jsou dalsi ,,evoluce,, ve znameni vetsi umirnenosti a spise funkcnosti ;-)

Lubosss1 22.01.2008  18:03

iba 3 body za recenziu ?

dik. ;-\

"-- skrytý --" 22.01.2008  19:51

« Re: iba 3 body za recenziu ?

Neeee. já to chtěl ohodnotit, pak jsem vlít zase dolu a jak jsem koukal na fotky, tak jsem pak zapomněl odeslat a měl jsem tam to co jsem vlastně ani neproklikal... pardon ;-)

Lubosss1 22.01.2008  23:44

« Re: Re: iba 3 body za recenziu ?

v pohode ;-)

viem, ze moja recenzia nie je z tych najlepsich

lorenzlubos 22.01.2008  19:20

tuning/SDI

O tom tuningu som uz napisal a to som si nevsimol, ze je to SDI. Teraz mam potrebu napisat, ze je to este vacsia skoda, ten tuning. Pre mna je Golf SDI nenapadne, kvalitne, spolahlive, nadcasove, usporne a komfortne auto. Za SDI palec hore :yes:

"-- skrytý --" 22.01.2008  19:54

« Re: tuning/SDI

No vidíííš :-)
      Tak mě trochu líp ohodnoť >:D
      Za fotečky jen za 4 :'-(
      Co je na nich tak špatného???

lorenzlubos 22.01.2008  21:10

« Re: Re: tuning/SDI

V case hodnotenia ich bolo malo. Teraz su fotky za 6b. Chcelo by to pridat interier.

foto tobi

tobi 23.01.2008  20:24

Golf Tunning

Zdravim,
    nejsem velkej fanda tunningu, ale tohle vypadá fakt hezky, teda až na to křídlo, to mi tam děsně nesedí. KAždopádně je vidět, že si si s ním vyhrál. To, že půjde o vizuální tunnig bylo jasný už podle té motorizace. Nevim teda, jestli mělo cenu vrážet peníze do podvozku. Není to a nikdy nebude sportovní auto. Nemá cenu tam dávat silnější motor, protože to už se ti vyplatí spíš koupit silnější verzi a přeházet plasty a interiér. Jinak bys musel měnit spoustu dalších věcí, ale co ti vlastn budu povídat, určitě se v tom vyznáš líp než já.
    Každopádně z venku auto super, ale co se týče motoru, tak je to úplně jinej sport.
    Hodnotit nejspíš asi ani nebudu...nebo možná až se mi to rozleží.

neregistrovaný: "sádrař michal" [193.179.44.XXX] 24.01.2008  15:00

tuzing.com

www.tuzing.com/images/Letnany07/HPIM1848… gratuluju

"-- skrytý --" 24.01.2008  17:19

« Re: tuzing.com

stránka nefunguje.
      P.S.: Co by člověk mohl čekat od neregistrovaného uživatele!!!

"-- skrytý --" 24.01.2008  17:31

« Re: Re: tuzing.com

chytrejsim dojde, ze tam chybelo jen .JPG >:D Asi to mel byt test ci co :-)

[odkaz] :-) :-) :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 24.01.2008  18:59

« Re: Re: Re: tuzing.com

Asi teda podle Vás nejsem chytrej. Nojo no, takový je život. :no:
          Alespoň je to moc hezky naleštěné :)
          Mě se to líbí a podle mě... Tuzing to není.
          S křídlem máte pravdu, ale to z toho nedělá hned Tuzing!!!

neregistrovaný: "sádrař michal" [193.179.44.XXX] 24.01.2008  19:11

« Re: Re: Re: Re: tuzing.com

ale je to tvoje....teda soudě dle nápisu na zadním skle

"-- skrytý --" 24.01.2008  20:10

« Re: Re: Re: Re: Re: tuzing.com

Jistě, že je to moje.
              Víš kolik fotek koluje mého auta na internetu?!?!
              Co jsi tím chtěl říct???
              Že je to Tuzing protože je to na www.tuzing.com???

"anonym" [193.179.44.XXX] 24.01.2008  20:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: tuzing.com

to ne....narazil jsem na to úplnou náhodou

"-- skrytý --" 15.02.2008  00:40

Golf

Ahoj L.N.07 - nebudu tady dělat proroka - to tady dělali jiní, hele co oceňuju je ruční domácí práce, opravdu. Jsi šikovný, já mám problém přibít hřebík natož tvarovat plasty na auto ... >:D
    Hele co neoceňuju a myslím žes podcenil je slabej motor - je jasný že když má tvé auto po úpravách sportovní vzhled a křídlo atd že každý z nás bude z tebou co tě spatří na silnici chtít pomyslně závodit. Proto se t iv tomhle divím že je to tento motor??? ;-\

foto Deutscher

Deutscher 03.10.2008  21:48

jo

supa kamo, len by to bolo TDI 74kw ;-) este dopln foto teraz to mas za necelu 10 :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 08.03.2009  11:35

Velehnus

Peknej hnus.to co mas na aute frcelo tak pred 6 roky.ted je to ubohost.Takovy auto bych nechtel ani zadarmo .Za ty problemi s policajtama to nestoji.

"-- skrytý --" 23.02.2010  18:53

Mračítka předních světlometů za super ceny

>:-[] Dobrý den Vážení, jelikož tuning na tyto vozy je opravdu nelevná záležitos naše firma vymyslela naprostou tuningovou novinku a to samolepící mračítka předních světlometů. Tento produkt je user friendly, což znamená jak snadnou montáž a to do deseti minut, zaručuje dlouhou životnost a přesnou barevnou harmonii a v neposlední řadě také velmi příznívou cenu a to již od 199Kč. Více na [odkaz]

"-- skrytý --" 21.08.2010  12:50

« Re: Mračítka předních světlometů za super ceny

Skutečně nádhera >:D :no: :no:

Ronault. 21.08.2010  15:38

« Re: Mračítka předních světlometů za super ceny

Tohle jsem na autě vždycky chtěl >:D