Opel Calibra (1992)

26.11.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Kubrt 2". Auto jsem skoro dotáhl z Prahy,lehce tuklé na předek a docela v zuboželém stavu.ovšem motor…

Opel Calibra (Kubrt 2)

« Re: zkažená legenda

jak to myslíš??

David Silver 26.11.2007  21:40

« Re: Re: zkažená legenda

myslel jsem to jako že ten tuning exteriéru se ti podle mě moc nepovedl... jako sladěný je to dobře ale jsou to divné tvary ;-\ nic ve zlym, každému se líbí něco jiného ;-)

"-- skrytý --" 27.11.2007  19:55

« Re: Re: Re: zkažená legenda

jo,jasný.vpohodě.o tom tuning a ůpravy jsou.každý by si měl stavět auto podle svýho vkusu.v tom jsme doufám zajedno :-),

David Silver 27.11.2007  20:28

« Re: Re: Re: Re: zkažená legenda

jj to určitě ano :yes: :yes: :yes: hodnotit zatim nebudu. nechci dávat špatné body... přidej fotky a recenzi rozšiř ;-)

"-- skrytý --" 27.11.2007  21:43

« Re: Re: Re: Re: Re: zkažená legenda

ty,to vážně nebudu.ani fotky,ani recenze.z těch urážek bych se musel boblít.je tu pár fajn normálních lidiček,ale zatím většina vážně iq bublající bláto.měj se fajn,a čauky

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 27.11.2007  21:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zkažená legenda

nejlepsi je nekterym asi ani neodepisovat!!!a rozsir to!proste je ignoruj ;-)

David Silver 28.11.2007  13:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zkažená legenda

aha, ale, tak nejlepší je ignorovat je. jsou tu nenormální lidi no, ale když je ignoruješ je to celkem OK :yes:

"-- skrytý --" 26.11.2007  20:04

Až doděláš recenzi a doplníš nějaké fotky, určitě se ozvi, opravím hodnocení :yes:

neregistrovaný: "inženýr" [89.24.4.XXX] 26.11.2007  20:07

NE

Takový nadčasový a na svuj věk krásný auto a takhle ho z.k.u.r.v.i.t to je hyenismus

"-- skrytý --" 26.11.2007  20:25

« Re: NE

nevím co máš za auto,ale asi nevíš,co je otázka vkusu.každému se líbí něco jiného.ale vozit si * v originále,to umí každý blbeček.tím tě nechci urzit.bud se mi auto líbí nebo ne,ale říct,že někdo něco zkurvil,to je iq šumící trávy,to se na mě nezlob.proč raděj nejdeš serfovat někde na erotiku,tam si takovejch výrazů užiješ,tam si ulevíš:)

foto g-m

g_m 26.11.2007  21:00

INFERNO

Hoj, se mi moc líbí ten nápis vzadu - to INFERNO. To je fakt peklo. Ale ty zadní světla, to trošku vypadá jako ze stodvácy, to se mi moc nelíbí. Ale to křídlo vzadu je maso - máš to dobře nastavené? Víš jako jestli nehrozí že by ve vyšších rychlostech to autí šlo nahoru, víš? No jako protože 115 koní, to je fakt docela stádo, to už musí málem lítat ne?
    Jezdi opatrně, hlavně neobouvej zimní boty na nohy, jezdi radši bosky, ty pedály jsou děsně závodnicky u sebe, je vidět, že jseš fajnšmekr!
    Zdraví tě tvůj jmenovec. :-)

"-- skrytý --" 27.11.2007  20:15

« Re: INFERNO

Nazdárek pane Toman,tak ty světla jsi fakt trefil,ale bohužel to nešlo jinak.a to stádo koní,no nevím.o to snad ani nejde kolik,hlavně je udržet na uzdě,znám borce,co se jim splašilo 66koní v golfu.ale dík za odezvu,měj a čau.

foto Petr-Kneifl

Petr Kneifl 26.11.2007  21:13

tuning

jako tuning je to pekny, ocenuji tu praci. Ja bych si osobne takove auto neporidil, mam rad jen decentni tuning. Trochu dilema jak ho hodnotit...9 nebo 10.... ???

"-- skrytý --" 27.11.2007  20:22

« Re: tuning

jejda,co to řešíš?9 nebo 10?klidně 8.hlavně když se ti aspon trochu líbí a neřešíš dilema jak mě nejvíc urazit,nebo ohodnotit můj vrak,jako těch pár *,co se mi tu ozvalo.takou reakci jsem tu nečekal.chodíš sem dlouho?to je tu fakt většina takovej nabubřelejch debilků?fakt by mě zajímolo,včem si vozí ty svý namyšlený *.tak díky a čau

"-- skrytý --" 26.11.2007  21:49

Kalibra

1. Kolik mas na tachasku?
    2. Jak vykonna je audio aparatura?
    3. Neuvazovals nekdy o moznosti pouzit predni spojler jako sekacku?? Mozna bys spojil prijemne s uzitecnym- pomale projizdky mestskou zeleni za doprovodu bezva muziky a vune cerstve posecene travy..a samozrejme s obdivem..

"-- skrytý --" 27.11.2007  20:30

« Re: Kalibra

Na tachásku je 240,což ovšem nejede.a abych pravdu řekl,ani jsem nezkoušel,kolik to vytáhne.nějak na to blbnutí nejsem.Aparatura je taký základ,radio Panasonic mp3,wma,repra +zesák 600W,ovšem nevyužitých,většinou jezdím s rodinou.A ten předek,ta sekačka mě nenapadla,ale uvažoval jsem v zimě uhrnět sníh >:D.čauky

neregistrovaný: "crack_" [213.220.251.XXX] 26.11.2007  22:10

tn vs. tz

taky se mi tento styl nelíbí, ale autor to hezky okomentoval v recenzi, tak mi příjde ubohý se do něj navážet a propírat proprané...

"-- skrytý --" 26.11.2007  22:15

celkom peknucka, 10b

"-- skrytý --" 27.11.2007  20:37

« Re: 10

jsem rád,že aspon někomu se líbí.díky moc

Poustnik 26.11.2007  22:15

Tady jsou samí ironici....však to je přesně a dokonale splněné zadání -

stvořit inferno na kolech. A tu ho máme! Vždyť proč ne? Někdo jezdí do zahrádkářské kolonie, někdo lepí modýlky letadel, někdo běhá za holkama a někdo dělá ze svého auta inferno! Kdo si hraje, nezlobí! Jen jsem si myslel, že k vyjádření pekelných myšlenek se nejčastěji používá rudá a tahle barva je barva krovek chrobáků, ta se mi vždycky hrozně líbila! :-)

"-- skrytý --" 27.11.2007  20:41

« Re: Tady jsou samí ironici....však to je přesně a dokonale splněné zadání -

Asi se budu opakovat,ale dík za příspěvek.nějak se tu v té spršce urážek nemůžu zorientovat.tak jsem rád za každé normální slovo.dík a čau

"-- skrytý --" 26.11.2007  23:13

he koukám

:-! říkám to narovinu, tokhle néééé. ale moje auto to není, já v něm nejezdím tak proč bych se tu po majiteli vozil. ;-\ INFERNO je prostě fakt inferno, a je to mazec!!!! na 3 a pěkně 40,... jen ať je krasavec vidět... >:-[] teď jsem si ještě fšiml, že jde o velocyraptora nebo koho, tak to je teprv INFERNO :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 26.11.2007  23:36

Muj salek..

...kavy to teda neni. Jsem spis na kvalitu zpracovani, i kdyz rceni zlate ceske rucicky se z CR odstehovalo a co se remeslniku tyka, mam stesti jen na lepmply a flakace. ale i pres tento fakt mam rada nejakou ucelenost. Treba mi prijde hloupe mit palubovku v roztodivne barve a na sedackach potahy ala tesco.

Calibra je v serii pekne auto, stacila by luxusni kola, trochu ozivit seriovy interier a mozna bych volila jinou motorizaci, protoze tahle je podle tech udaju krizova. Fouknout to nejakou peknou perlou a mam na svete auto, za kterym se lide otoci a nebude pusobit neucelene.
    Tuning je beh na dlouhou trat pokud ma vzbuzovat respekt a ne posmech (a o tom ja neco vim, auto delam od 2004 a porad vypada jako zachovala serie) ;-)

"-- skrytý --" 27.11.2007  20:50

« Re: Muj salek..

To jsem rád že se kolem aut motají i holky zapálené pro věc.a když tak o tom něco víš,můžeš mi říct proč zminuješ potahy?vážně si myslíš že by se mi tam nelíbili nějaký sparca?nikde jsem neřek,že je to hotový.furt se něco dělá a dodělává,ale to přece víš,ne??ale je to o penězích,pak jsou i ty zlatý český ručičky >:-[],tak se měj a at se ti dílo daří,ahoj

neregistrovaný: "Darja." [88.101.27.XXX] 29.11.2007  15:55

« Re: Re: Muj salek..

Brouku ja to myslela tak, ze nekdy je lepsi seriove calouneni, nez ty potahy z tesca, ony totiz vypadaj priserne.
        A sparca? proc? Ja jsem nechtela do auta zadny blaznivy skorepiny, ale nechala jsem puvodni sedacky recaro a dala jsem je precalounit. A skorepiny se muzou jit s pohodlim i vzhledem bodnout ;-)

Je to vsechno o penezich a hlavne taky o tom, ze nekdy malo je vic. hnala bych tu Calibru do cistych linii, nasetrila bych na kola a na poradnej lak. A inferno si predstavuji v cerny perleti s cernevym interierem a peknym stadem pod kapotou :-)
        Zkus se kouknout na zahranicni weby s tuningem. Tady v CR se scena nehybe. bud se opicime po DE a nic originalniho neprichazi. Proji weby a urcite nachytas nejakou inspiraci v tom, jak udelat auto decent a zaroven upravene.. proste mene je nekdy vice ;-) ;-)

"-- skrytý --" 29.11.2007  18:59

« Re: Re: Re: Muj salek..

něco na tom je,ale nemůžem mít všichni stejně uhlazená decentní auta s parádníma kolama ;-),a nechci skořepiny,ale pěkně tvarovaný sedáky.to přečalounění je na mě furt drahý,a jsme zas u pěněz.platím nájem,mám dvě děti,a tu Calibru jsem vypiplal z ničeho.za co jsem to zvládl já,ty by sis možná koupila jen ty kola ;-),a lak jsem moc nevybíral,stál mě asi 500kč,a ten nápis vzadu není rozmar,nebo nevkus.je to tuning firma,který jsem tam holt slíbil reklamu.za cenový ůstupky 8-s.a to s tím stádem pod kapotou,to je přímá ůměrnost-víc koní,víc papá!!a já s tím denně jezdím do práce.a jsme opět u peněz :-(,a u těch prostě neukecáš,že méně je někdy víc :-),a doufám že budu moct někdy zhlédnout to tvoje autí,měj se a čauky

Poustnik 29.11.2007  19:21

« Re: Re: Re: Re: Muj salek..

Vidíš to, to bys mohl tesat - U peněz neukecáš, že méně je někdy více! >:D P.S. Co jsou ty obrazce na bílém podkladu? To měly být plameny, z kterých potom sečlo???

"-- skrytý --" 29.11.2007  19:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

Čau chlape,dobrý že?to bych si mohl dát jako nějaké moto >:D,hergot to zní tak chytře >:D.ty klikyháky měli být emblémy.původně jsem chtěl spodek modře,vrch zeleně.ale nějak z toho zešlo.už jsem tak jednu Calinu měl,chtěl jsem to udělat líp,ale pak mi docvaklo,že bych se opakoval.

"-- skrytý --" 29.11.2007  22:48

« Re: Re: Re: Re: Muj salek..

ono se rika, kdo se boji nesmi do lesa.. da se to aplikovat na fakt, kdo nema prachy, nema tunit. To je jako bys chtels tavet barak z odpadku. mozna ho postavis, ale pekny to nebude.
            myslis si, ze mi prachy padaj z nebe do klina? Myslis si, ze jsem to odvezla do firmy vysolila par desitek masaryku a naporoucela si? Kdepak, na dovolenou nejezdim uz 3 roky, nechodim luxusne oblecena, fitko, solarko je mi cizi ;-) A ta kola? Ta nebyla draha, koupila jsem je pul roku jeta.

Zastavam nazor radsi pomalu ale lip :-)

"-- skrytý --" 30.11.2007  11:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

Nevím,nevím.nemyslím si,že kdo nemá prachy,nemá tunit.prostor by se měl dát všem.a když si někdo postaví dům z odpadků,určitě na to bude hrdý.a nevím,jestli mi patří soudit jestli je to pěkný nebo ne.ale určitě vyjádřím názor jestli se mi to líbí nebo ne.a to si tady spousta lidí plete :-(!!a ty prachy,nekonečné téma.nikdo neřek že ti padaj do klína.je hezký,že si odepřeš solárko,hadry,dovolenou.ale zdůvodníš to sama sobě.mě by se mojím dětem nechtělo vysvětlovat,že nedostanou nový hadry,že nebude dovolená(jako u nás,na moře nemám),protože tatík potřebuje nové kola,nový lak ..a spousty těch zbytečností v posouzení s rodinou.a jestli ji někdy budeš mít,věř,že změníš názor.aspon doufám kvůli těm dětem 8-s.Ale jinak stebou souhlasím,raděj pomalu a pořádně.a nejen u tuningu >:D ,tak se měj.čauky :yes:

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

Az na me prijde cas materstvi, nebude na tuning ani koruna a hlavne ani cas. Ty mas jako chlap alespon ten cas, ale ja s jednim ditetem na prsu asi prd udelam >:D
                Nenazrana auta pujdou z domu, nastane cas uspornych rodinnych aut :-) S tim jsem smirena a pocitam, ze to tak bude.
                V tomhle je zivot otazkou priorit ;-) Proto mi vyhovuje, ze se deti nemusi rodit hned po skonceni vysoke, nikdo na me nekouka zkrz prsty, ze nejsem vdana a s detma, ze je normalni zaklad rodinu az okolo 30ti let.
                A omezovat svoje deti tuningem? Nejsem krkavci matka. Holt se bude tunit kocarek leda plysakam a maminka se sem tam otoci za peknym autem >:D

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

:yes: :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

A ještě jsi mi neřekla,s jakým že tím autí se vlastně hraješ?jestli to teda není tajemstí >:D

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

BX je mazlik na hrani :-) Dodelal se interier, lak se teda bude muset reklamovat, co nadelam... nikdy nedostanu to, za co si zaplatim ;-\
                    a zrovna dneska uz volali, ze nova hlava je osazena, tudiz muze zacit zastavba noveho motoru. Koupili jsme jej v ostrave a citron dostane pod kapotu 2.0 T :-) Tedka to trochu stagnuje, protoze originalni turbo k motoru bylo praskle, tudiz se musi koupit nove (palka jako svin), musi se nechat udelat priruby (nastetsi kamarad prislibil zneuziti stroju v jeho podniku), vlastne i nove svody, protoze bude turbo ulozene trochu jinde, nez mel peugeot 405, ze ktereho ten motor pochazi. Prace jak na kostele, beh na dlouho trat a nejhorsi je, ze tady se neda nic odflaknout ;-\

Poustnik 30.11.2007  18:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

Kubrte, když klikneš na kohokoli červený nick, zjeví se ti karta uživatele a na ní si přečteš, jaké má auto. Když i na něj klikneš, zjeví se ti v celé kráse! Jak jednoduché!!! :-) :-)

"-- skrytý --" 30.11.2007  19:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

už jem na to přišel.něco mi docvakne hned,a většina pozdějc :yes:,u některých jsem to udělal,nevím proč mě to u Darji nenapadlo. :-(.asi jsem před holkama plachý a znervozněl jsem >:-[]

"-- skrytý --" 01.12.2007  00:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

ale plosimvas kluci :*) Bych mela byt nervozni ja mezi vama >:-[]

Poustnik 01.12.2007  01:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

vIDÍš to, jakou sílu má tvůj nick! Leckomu se rozklepou kolena!!! Jinak, když jsi mi osvětlila tu fotku, tak jsem ten tvůj jazyk poznal....i s tím piercingem, asi mám moc velikou představivost!!! >:D

"-- skrytý --" 01.12.2007  21:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

Jak rika kamaradky synek: "Dajo ukaz kovovou bladavici" >:D V prvaku na vysce jsem mela zkrat a proste jsem zasla do salonu :*) V realu je to se mnou jeste horsi. Me ta drzka jede furt i kdyz je jazyk zatizeny 8-s >:D

"-- skrytý --" 02.12.2007  16:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

tak to jo.aspon na to byl věk.já si dával piercing v 31letech,dali jsme si i s manželkou do obočí. ;-),ale rodičům jsem slíbil,že do 40ti z té puberty vylezu >:D

"-- skrytý --" 01.12.2007  19:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

Vždyt nejsi mezi nama,mi jsme okolo tebe >:D,a ten citron fakt zajímavej.jako objekt k tuningu sis troufla,to se musí nechat.ty sis snad od malinka místo s panenkama hrala s autama >:D :yes:

"-- skrytý --" 01.12.2007  21:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muj salek..

Jasne ze s autama, doted mam schovaneho meho nejoblibenejsiho anglicaka, co menil barvy, kdyz si ho zahral >:D
                            A snadne cile nejsou moje parketa, kdyz tuning tak si ho musim vyzrat se vsim vsudy :-)

neregistrovaný: "alfonz" [78.108.155.XXX] 27.11.2007  00:21

ROFL

kamarade tak to je pecka....tuning exterieru dokazu nejak prezit....interier je uplne mimo, ale i to bych zvladl...ale plechovka od Kamikaze (energeticky napoj pro neznale) v motoru napojeny na nejake trubicky me opravdu dostal!! >:D

neregistrovaný: "4" [85.70.30.XXX] 27.11.2007  00:36

« Re: ROFL

Kamo ses uplne mimo,vubec nevis o cem je tuning. Se podivej v jake seriovce jezdis ty. Tohle je fakt hustota. Ten predni naraznik je drsny, sezere vsechno co bude stat v ceste. Ma to 85kW 115koni rozumis, to je zihadlo, stovka pod nejspis pod 15s, rozumis. A ty barvy v tom interieru to je luxus, hlavne na slunicku se to musi luxusne lesknout v celnim skle. A to kridlo kamo to je masakr. Hlavne se mi jako libi i ze majitel myslel na funkcnost hlavne v tech "220" to bude mit vliv rozumis. Proste pecka, taky bych chtel mit takovy faro v garazi, to i kdybych se probudil s nejhorsi naladou, tak staci otevrit garaz... A valel bych se smichy,az bych se za bricho popadal.Mimochodem zajimalo by me jak vysoky musi byt uplatek aby tohle proslo technickou...

foto CountachSV

CountachSV 27.11.2007  16:13

« Re: Re: ROFL

ty vole lidi vy ste fakt ho.va.da... majitel nejspíš počítal s reakcemi podobnýho typu a proto ho obdivuju. Mě se to taky nelíbí, origo je hezčí, ale prostě kdo si hraje nezlobí, takže proč ne....

neregistrovaný: "4" [85.70.30.XXX] 27.11.2007  16:25

« Re: Re: Re: ROFL

Kdyz nekdo nema vkus,chapu to,kdyz se svym nevkusem chlubi,chapu to,ale kdyz nema ani rozum,pak uz mi to prijde vtipne.Navic jak jsem rekl,nechapu jak tohle auto mohlo dostat technickou.

"-- skrytý --" 27.11.2007  21:36

« Re: Re: Re: Re: ROFL

nevím kde žiješ,ale polovina aut u nás by neprošla technickou.a to nemluvím o nějakým tuning srazu.

neregistrovaný: "4" [85.70.30.XXX] 28.11.2007  10:02

« Re: Re: Re: Re: Re: ROFL

To samozrejme vim a taky vym jak se to resi, proto puvodni dotaz, ktery byl samozrejme myslen jako recnicka otazka...

"-- skrytý --" 28.11.2007  10:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROFL

tak ti nevím,jak mám ty tvé řečnické obraty brát?chceš se na něco zeptat?a k tomu tvému prvnímu přísvěvku,nějaký bláboli o vkusu a nevkusu,mužeš mi to vysvětlit.docela by mě zajímalo,co je vkus a nevkus,jak se to posuzuje,jsou na to nějaké tabulky??mohl bych podle nich to auto ještě předělat >:D

neregistrovaný: "4" [85.70.30.XXX] 28.11.2007  22:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ROFL

Je to tak ze ho nekdo ma a nekdo ne, to si nevyberes. Ocenuju ze si s tim autem hrajes, ale mozna by to chtelo vic se zamyslet, mene je totiz nekdy vice.Ale stejne,at ti jezdi,kdyz se to libi tobe takhle a kdyz v tom jezdis tech 40 jaks rikal,tak ok.

foto CountachSV

CountachSV 28.11.2007  16:13

« Re: Re: Re: Re: ROFL

hele, neregistrovanej chytrolíne.. rád bych měl možnost posoudit tvuj vkus... nebo ten je v pohodě? Asi jo, když to tvrdí takovej odborník přes individuální disciplíny....

neregistrovaný: "4" [85.70.30.XXX] 28.11.2007  22:27

« Re: Re: Re: Re: Re: ROFL

Jestli ti to nedoslo vkus jsem vubec neresil. ;-) Jinak tvoje Vectra je povedene auto, taky jsme jednu pred nekolika lety meli,ale liftbacka a v 2litru, byla fajn. :yes:

"-- skrytý --" 27.11.2007  21:39

« Re: Re: ROFL

500kč.v téhle republice si koupíš všechno >:D,ale musíš na to mít :-(

"-- skrytý --" 27.11.2007  20:56

« Re: ROFL

no už jsem myslel,že si tý plechovky nikdo nevšimne.a to jem ji ani nevypil ale našel.umím si dělat legraci z jiných,ale hlavně i ze sebe,a mojeho auta taky.s ůsměvem jde všechno líp >:D,tak čau a bav se

JOB 27.11.2007  07:37

Taky jsem příznivcem původního stavu,ale ani v nejmenším mě nenapadlo se do někoho navážet kvůli tomu že má jinej vkus.Vždyť by stačilo napsat že se vám to prostě nelíbý,proč ho tu všichni urážíte ?

neregistrovaný: "Saab 9000 T16" [212.24.159.XXX] 27.11.2007  08:38

Sado maso

Hele, tu svojí jebku jsi přetvořil na ještě hroší vrak... To jsi si olepil zbytkama, co jsi našel v garáži a nabarvil to vodovkama, a ty potahy uvnitř, podobný jsem viděl před vchodem u Kauflandu, když jsem jel nakoupit >:D Měj se

"-- skrytý --" 27.11.2007  21:27

« Re: Sado maso

>:D

"-- skrytý --" 27.11.2007  21:33

« Re: Sado maso

tak ty si fakt hustej!!Saab 9000??ty mi piš něco o jebce >:D,potahy z Kauflandu?to jsi na tom autě nenašel nic rozumějšího k urážení??seš fakt trapka.až pudeš příště nakupovat do toho Kaufu,kup si tam kladivo,a vytluč si ty pi....ny z hlavy.spoustě lidí uděláš určitě radost. >:D

foto Kubyyyk

Kubyyyk 27.11.2007  13:22

asi takhle

Taky se mi to auto moc nelibi a udelal bych si ho jinak a decentni,ale reknete mi,proc se do majitele serete??? Udelal si auto pro radost a sam si ho postavil a dal do nej hodiny a hodiny casu!!! Tohle ja ocenuju nejvic!!! A jediny co vy umite je tady kritizovat a urazet a myslite si ze ste nejvic husty-* husty,ste normalni ubozaci!!! Samy mate seriovky a neumeli by ste si pomalu ani vymenit zarovku!!! Takze KLID a prestante urazet praci druhych!!!

"-- skrytý --" 27.11.2007  17:43

« Re: asi takhle

Na netu nikdy nedostanes jen kladne reakce na svoje auto. Jsme dospeli a vime, jak to preci chodi :-)
      Pokud chces slyset jen chvalu, nedavej auto na net, kde je rejpalu habadej.
      Za druhe, je super, ze nad tim stravil hromadu hodin, ale mezi nama, jde tu o vysledek preci! Kdyz budu celej zivot * na jednu hromadu, stravim nad tim taky hromadu hodin a bude to furt jen kopa .... >:D >:D

Pokud se to majiteli libi a chce to tak mit, muze se na vsechny komentare vykaslat a hodit je za hlavu, pokud ho zajima konstruktivni kritika i te se tu SEM TAM dostane:-) Jsme preci na internetu, tady ma za sklem kazdy ramena ;-)

foto Kubyyyk

Kubyyyk 27.11.2007  18:22

« Re: Re: asi takhle

Moc si me asi nepochopil...je jasny ze kritika musi bejt a patri sem...sam se taky rekl ze se mi to auto moc nelibi,ale rozhodne tady nebudu schazovat majitele protoze si to auto udelal k obrazu svemu...jsme na internetu a clovek pocita z rejpalama,ale jsou tu "jedinci" ktery sou tu jen kvuli tomu rejpani a ne kvuli tomu ze mam ke svemu autu vztah...kdyby jim nekdo takhle furt nadaval na jejich auto,tak by se zblaznili...Snad uz tomuhlebudes lip rozumnet ;-)

"-- skrytý --" 27.11.2007  17:10

RE:krasavec

No je to pěknej krasavec zatím se musí každej poohlídnout a říct si,jéééé ty krávo jak někdo takle může zkurvit auto >:D a ta rychlost bych to viděl těch 190km/h je realnějších.

"-- skrytý --" 27.11.2007  21:14

« Re: RE:krasavec

tak to vážně nevím,jestli se někdo poohlídne,a už vůbec nevím co řekne,ale určitě se někdo pozaství nad tvým přispěvkem a řekne,jééé ty krávo,co za * může vypotit taký pi....ny.. >:-[]

"-- skrytý --" 27.11.2007  18:33

opel calibra

Přední část je ještě v pohodě,ale zadek a interier není moc pěkný.Calibra by se měla tunit jen decentně,protože už od výroby je to krásné auto spíš si měl dát nějaká velké krásné kola.Jinak za 9b Jo a ty jsi z hodonína?Já jsem z dubňan.

"-- skrytý --" 27.11.2007  21:20

« Re: opel calibra

Čau Romane,jsem ze St.Poddvorova.každý tuning je otázka vkusu.a ten máme každý jiný.bohudík :-),jo,ty kola by šikly,ale finance říkají zapomen :-(,jinak kdybys chtěl pokecat,písni mejl,ozvu se,možnost aj icq.z Dubnan se znám s Karlem,Astra,zelený tuning,bydlí u knapy U Zvonu.zatím čau

"-- skrytý --" 27.11.2007  23:20

« Re: Re: opel calibra

Jo ale máš to pěkný snaha se cení každý má jiný vkus.Ze starého podvorova neznám nikoho,ale z nového Romana Sůkala.Jo tu astru jsem párkrát viděl je pěkná oply byly vždycky pěkné.U zvonu je super hospoda.Můj mejl je romanastragsi@centrum.cz.Určitě kdybych viděl auto na živo tak by bylo mnohem pěknější.Ať slouží :yes:

"-- skrytý --" 28.11.2007  10:02

« Re: Re: Re: opel calibra

Sůkala?pokud má Favorita,a bráchu Libora,tak s tím bráchů chodím do práce.jinak Oplíci jdou,ale chtělo by to něco novějšího,tak třeba Vectru,tu poslední v provedení kupé.to je mazec.ale mě by už doma kupé neschválili :-(,mejl jsem si uložil.tak zatím čau

neregistrovaný: "hejá" [213.226.234.XXX] 28.11.2007  10:13

« Re: Re: Re: Re: opel calibra

vectru...tu poslední...v cupéčku jo?. samej znalec a fajnšmekr >:-[]

"-- skrytý --" 28.11.2007  10:19

« Re: Re: Re: Re: Re: opel calibra

tu poslední,co udělali v kupéčku!nevím jestli poslední Vectru dělali i v kupéčku.nebo myslel jsi něco jiného??

"-- skrytý --" 28.11.2007  14:48

« Re: Re: Re: Re: Re: opel calibra

jdi si opruzovat někam jinam na tvoje kecy tady není nikdo zvědavý.

"-- skrytý --" 28.11.2007  14:54

« Re: Re: Re: Re: opel calibra

Ano Romana Sůkala má modrého Favorita,ale někdo do něho napálil ale už to má zpravené.Já s ním chodím do práce.Pak znám z podvorova ještě Ríšu Škromacha má bílu feldu mooooc super chlap.

foto Mari-pilot

Mari pilot 27.11.2007  18:54

bodování

inferno sedí - promiň, ale tohle pěkné není, proto nižší známka a recenze a fotky by chtěly doplnit, pak to spravím. ať jezdí ;-)

"anonym" [194.212.22.XXX] 27.11.2007  19:46

HUMUS

Tohle auto je opravdu jeden velkej humus. Cirkusovy tuning už tu dlouho nebyl. Rychle to prodej dokud je čas, ale moc velký peníze nečekej. Radši s tím ani nevýžděj do ulic, akorát se ztrapníš!FUJ!

"-- skrytý --" 27.11.2007  20:45

TUZINGGGGGGG

preco si tak krasnemu autu toto urobil? fuj :no: vies o co by to bolo krajsie, keby bolo v povodnom stave na nejakych peknych kolesach a pekne nalakovana? takto je to mrtve auto :no:

"-- skrytý --" 27.11.2007  21:00

« Re: TUZINGGGGGGG

Víš jaká by tu byla nuda,kdyby tu všechno bylo v původním stavu na pěkných kolech a pěkném laku??jak by jsi našel svoje auto na parkovišti?? :-(,tak vy na živých autech,my na mrtvých,o.k?jinak dík za reakci,ahoj

Chobot 27.11.2007  22:41

Ale jo

Ne že by se mi to extra líbilo. Hlavně ten interiér se mi zdá vyhrocen ( je fakt, též jsem měl v mondeu uvnitř pár částí lakovaných, člověk se hned cítí lépe když kolem sebe nemá jen tmu(černé plasty)). Ale jak se říká každému dle jeho gusta. Pokud se ti v tom jezdí dobře tak ti můžou všichni ..... Základ je (jak již bylo nejednou napsáno) že kdo si hraje nezlobí. Člověk se nikdy nezavděčí všem. Oceňuji vynaložené úsilí. A prudily typu anonymxxx obvykle nemá cenu ani číst, natož tomu věnovat zamyšlení. Hodnocení viz. hodnocení-chtělo by to fakt poladit tu recenzi a fota nějaká ještě. Nechť ti jezdí.

foto Vette

Vette 27.11.2007  23:01

calibra

Preco nedate pokoj majitelovi tohto auta? Ak by ste si spravili vlastne upravy, myslite ze by to bolo lepsie? Ja by som si takto auto nedal upravit, ale ak ma takyto vkus tak to je len jeho problem. Mozno mohol zvolit inu farnu ale to je uplne jedno. Calibra je krasne auto, aj ked tato nie je podla mojho vkusu. Je to jedno z mala europskych aut, ktore ma aj pocase dokazu zaujat na ceste. Co som mal moznost zistit, tak jazdne vlastnosti ma velmi slusne a da sa na nej pekne zajazdit.

JOB 28.11.2007  00:06

Obdiv

Kubrt2: Celkem obdivuju tvůj klid nad těmi urážkami. Ještě to beru od lidí co tu prezentujou svoje auta ale ten pleps co se tu objevuje anonymně mě štve.Už jsem to psal , to že se mi nějaký auto nelíbý , jde napsat i slušně. ;-)

"-- skrytý --" 28.11.2007  09:39

« Re: Obdiv

no,hlavně klid :-),je to tu fakt chvílemy divoký.ale aspon se něco děje.většina píše jak originál a decentní tuning jsou lepší,ale těch zbývajících 6 Caliber,co tu je,maj tak max 20 příspěvků,já za dva dny 60.teda až na to,že 55 je urážek >:D,ale je tu i pár v poho lidí.třeba ty >:D,tak díky a čau

foto JamiBrava

JamiBrava 29.11.2007  23:18

« Re: Re: Obdiv

Ja si myslim, ze v zasade to neni spatny, mozna jiny lak, kridlo na kufru, ale to je prece vec vkusu a o tom tuning je, nejsem zastance Fabii ktere maji 15 kusu v rade ten samy hladky naraznik a lisi se jen lakem, toto je aspon originalni!!!

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:23

« Re: Re: Re: Obdiv

souhlasím s tebou.a ten tvůj broučín,to je mazec.swištˇ,to opravdu sedí :yes: :yes:

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 28.11.2007  00:31

Vzhled

Každý má jiný vkus, to je pravda, tvoje auto se nemusí líbit každému, taky sis ho přetvořil k obrazu svému. Nicméně aspoň nejseš jeden z těch rádoby tunerů, kteří mají v hlavě úplně vymleto. Já bych sice zvolil úplně jiný styl stylingu, ale tohle je tvoje auto, takže si s ním můžeš dělat co chceš. Vím, že upravit auto je dost náročné, ať už finančně, tak i časově. Já, osobně, bych volil úpravy, které by vzhled auta jen podtrhly a vyzdvihly, jen takové decentní vylepšení. Být tebou, tak bych zvolil jiná (větší) kola a upravil zadek, zvlášť ta světla mi tam dost nepasují. Jinak hodnotit auto negativně jen kvůli tomu, že majitel má jiný vkus než já, mi přijde dost ubohé.

"-- skrytý --" 28.11.2007  09:56

« Re: Vzhled

díky za názor,opět jeden normální >:D,ty,to auto už nějak upravovat nebudu,snad jen sedáky by nějaký bodly,ani mě tak neserou ty potahy(někoho strašně),jako že už vržou a sou vysezený.moje rodina tuningu fandí,nicméně je to horší s kupéčkama,tak se pomalu poohlížím po nějakým 5ti dvířku,něco většího.docela se mi líbí Honda Accord 95-96.no,ještě nevím.ještě jednou dík a měj se

Poustnik 28.11.2007  06:05

Tak jsem ti chtěl napsat, že je s podivem,

jak v klídku zvládáš takhle divokou diskuzi, ale vidím, že k půlnoci se to uklidnilo, děti už šly spát.... :-) No já jako mlaďoch jsem taky bojoval za absolutní pravdy, ale to ještě nebyl internet.(To když řeknu dceři, kouká na mně, jako bych žil ve středověku....)Takže diplomatické vyjadřování přichází až s věkem....No, někomu ani ten věk nepomůže... >:D Ale ten zájem opadne, neboj, to jen ten první týden, když jsi v novinkách je takové rodeo, pak sejdeš z očí, (titulní stránky) sejdeš z mysli. Možná pak budeš mít absťák, až celý týden nebude žádná reakce....možná si i řekneš - nějaký anonym aspoň kdyby.... >:D No nic, o autu to moc není, ale co! Hele, a ten Kubrt, to je podle Kubrta ze slavného....Cože!??? Nejsou gumičky???[odkaz] Tak ať ti jezdí plným plynem po návsi! Hoj! :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 28.11.2007  09:49

« Re: Tak jsem ti chtěl napsat, že je s podivem,

díky.jsem od přírody veselý pohodář,jak říká bratránek:vesnická lopata >:D,jinak jsem se snažil být slušný,ikdyž u pár lidí mi to trochu nešlo.a máš pravdu,dnes je fakt jiný.je holá hloupost něco vyprávět dětem,moji kluci na mě taky hledí,ten starší ještě umí říct,že si dělám kozy :-O,tak to je kvůli titulní straně?tak to mě nenapadlo.a já si myslel,jak mám krásný auto >:D.a jo,ten Kubrt,jo to je přesně on.jako kluk jsem tu scénku uměl celou >:D.měj se faj a díky za těch pár vět

neregistrovaný: "někdo" [195.144.99.XXX] 28.11.2007  10:41

hm

Auto se mi líbí,ale zvolil bych decentnější upravu,hlavně interieru! na mě jsou ty barvy až moc divoký...a lexusácký světla mi taky neseděj...Ale Calibra opravdu chytne za srdce! a tuning jak sem se sám přesvědčil je velice drahá záležitost,takže obdivuji!!!!já sám začínal u samolepek a teď sem tam za 350 litrů,půlka motor.

"-- skrytý --" 28.11.2007  11:48

« Re: hm

dík.dnes už bych třeba volil taky něco decentnějšího,ale chtěl jsem si trochu zajít do extrému,zkusit se má všechno >:D,u samolepek nás začínala většina(když opomenu ty chytrolíny tady,co jen rejpou.ti začínaly na exklusiv autech a už se jen zdokonalují.jak já jim závidím >:-[])můžu se zeptat do čeho že ty love valíš??

"-- skrytý --" 28.11.2007  12:30

Calibra

Ahoj tak předně bych se rád zeptal,jestli ty spoilery jsi všechny dělal doma na koleně?pokud ano,tak jsi opravdu dobrej.Podobnou sadu spoileru nabízí Riegerr tunning za nemalé peníze ..Abych se přiznal tak jsem si napřed přečetl všechny ty vzkazy k tomu tvymu autu a byl jsem hrozně zvedavej po tom co jsem si přečet jak to vlastně bude vypadat..Na mě to auto nepůsobí vubec zle, je to opravdu extremní tuning,který je dohnán pro někoho až v knevkusu,ale mě se to celkem líbí.Cekal jsem i nějaké otřesné barvy v int. ale mas to i dobře sladeny k barve vozu.Samozřejmě kdyby tam byl silnější motor bylo to lepší a velky kola by tomu taky slušely,ale jinak je to v pohodě.Stačí se podívat na ty některý hruzy co jezdí na srazy viz. rychlý pruhy na autech na antene ocas ajiny zhovadilosti..takže bud v pohodě :-)

"-- skrytý --" 28.11.2007  18:56

« Re: Calibra

čau,takej kutil zas nejsem.nárazníky a ty žebra jsou koupený,taký polotovary.museli se dost dodělat kvůli roztažení vozu.ale ono se musí vpodstatě dodělávat všechno,co je levný.ale jsem rád,že se aspon pár lidem líbí.většinou se držím věcí kolem tuningu.tady jsem asi pích do vosího hnízda.ale jak mi tu napsal jeden kemoš,prej to po týdnu přejde,jak ta Cali zmizí z titulní stánky.tak díky za odezvu a měj se

neregistrovaný: "Cat" [193.179.164.XXX] 28.11.2007  12:35

Dobrý

Mě to nepřijde špatné autíčko, docela se mi to auto i líbí a hlavně z fotek je vidět kus práce :-)

"-- skrytý --" 28.11.2007  18:47

« Re: Dobrý

to je aspon názor!!!! >:D >:D >:D >:D

neregistrovaný: "ml" [78.102.47.XXX] 28.11.2007  14:41

ble

no tak to je moc todle :-( zavrel bych te za absenci vkusu

"-- skrytý --" 28.11.2007  18:46

« Re: ble

další ichtyl s předkusem,teda promin se vkusem >:-[],pošle mi už hergot někdo z těch chytráků definici vkusu??nebo aspon fotku vašeho super vozu,at vím,jak ten VKUS aspon vypadá??předem děkuji >:D

neregistrovaný: "robertek" [89.24.4.XXX] 28.11.2007  17:52

ach

Tak tohle je peklo,bejt policajt tak ti seberu papíry na auto a bejt psychiatr tak ti naopak dám papíry na hlavu.

"-- skrytý --" 28.11.2007  18:43

« Re: ach

>:D,tak to doufám,že nejsi ani jedno!! >:D,a co jsi?robertek?? >:D,tak se vrat kam patříš,a dělej svou práci.jo,a nezapomen si ji zkritizovat >:D

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 28.11.2007  20:15

hodnoceni..

:no: :no: :no: pro auto, ktere mi prijde opravdu velmi zkazene. Uprimne, kdyz neco takoveho potkam na ceste, dycky zakroutim hlavou a pomyslim si, jak je toho vubec nekdo schopen..
    Na druhou stranu :yes: :yes: :yes: pro majitele za jeho pristup, kdy si nedela hlavu z negativnich reakci..

"-- skrytý --" 29.11.2007  20:38

« Re: hodnoceni..

tak to přesně je,každý je jiný.já když potkám zase na cestě nějaký obyčejný auto,kroutím hlavou,proč s tím něco hergot neudělá.ale jěště jsem tu já,co je toho fakt schopen >:-[].díky za reakci,za slušnou reakci :yes: :yes: :yes:

foto Konwi

Konwi 28.11.2007  20:16

Zdravím. Recenze upřímně - chtělo by to vylepšit(sloh), ale body jsem dal hlavně za ten vzkaz "borečkům", který jezdí fast n´furious a myslí si že jsou king of the world, je vidět, že to máš v hlavně srovnaný. To se cení. Ať ten létající ještěr slouží tak jak má!

"-- skrytý --" 29.11.2007  19:27

« Re: Recenze

Že díky,ale recenze a sloh,to asi už ne.strašně se tu u toho trápím,nějak s tím komplem furt zápasím.tak píšu jen to nejnutnější,v klidu,a hlavně pomalu >:D,čau čau

foto mrazik

mrazik 29.11.2007  14:02

nazor

Predni naraznik nevkus
    kapota budiz
    zadni naraznik s napisem Inferno totalni nevkus
    interier ala cirkus
    zadni cira svetla totalni nevkus
    Snaha odlisit se ceni, ale v tomto pripade dopadla spatne. O tuning se samozrejme nejedna, jen se jedna o nepovedeny styling. Napis vzadu uz patri spise do tuzingu. Cely vytvor bohuzel znicil jinak krasne auto.
    Nez mi zacnes spilat jak tomu nerozumim, ze jsem pitomec atd., mam za sebou jedno decentne upravene auto, ktere jsem bohuzel jiz prodal - a tam se skutecne jednalo o tuning - fotka je stale jeste v mem profilu. Ale klidne se do me pust, je to tve pravo.

"-- skrytý --" 29.11.2007  19:41

« Re: nazor

tak ti teda nevím,proč bych se do tebe měl pouštět.pro tvuj názor?nebo tvoje auto?na to tu jsou jiní machři,co to znaj >:D,jinak to vážně není normální auto,takže je jasný,že bude budit obdiv,hnus,zlobu,chválu.ten nápis vzadu je reklama Infernu tuning Opava,dal jsem slovo,tak to tam je,vkus-nevkus >:-[].a spilat ti nebudu,jestli tomu rozumíš bo ne,nebo jestli si pitomec,to bys měl vědět ty!!ten Escortík je pěknej.taky jsem měl xr3,ale ani nechtěj vědět jak vypadal,asi by ses opupinkoval >:D,decent to určitě nebyl.tak se měj a dík za příspěvek

"-- skrytý --" 29.11.2007  20:34

souhlas :-)

A pokud můžu,chtěl bych tímto poprosit všechny frajery,závodníky a kaskadéry,NEBLBNĚTE!!rychlost je zrádná,a hlavně bezvýznamná.když proletíte někde 160tkou,ohodnotí vas jako *,a hlavně...,nikdo vaše auto pořádně neuvidí!!!takže za 3,rychlost do 40ti,at mají čas si toho KRASAVCE prohlídnout!!
    MOJE ŘEČ opel scene 4EVER maj sa

"-- skrytý --" 29.11.2007  20:43

« Re: souhlas :-)

Kadett cabrio?taky jsem měl kadoura,2.0 gsi,docela brko,kdybys chtěl,někde mám ještě ze dvě fotky.jinak dík za podporu.měj.čaučau

"-- skrytý --" 29.11.2007  20:35

ohodnoť mě taky

"-- skrytý --" 29.11.2007  20:46

« Re: ohodnoť mě taky

máš to tam.pěkný.mazel.

foto tobi

tobi 29.11.2007  22:02

hmm...

Tohle vůbec není můj styl, ale musím uznat, že si se na autě určitě nadřel a udělal sisho opravdu k obrazu svému :-) Calibra byl dlouho můj sen...minulý auta byly dvě omegy, takže calibra byla jednoznačný pokračování, ale vydal jsem se jiným směrem. Ten interiér teda vážně nemusím, ale je to Tvoje auto a má vypadat tak jak Ty chceš!
    A s tím heslem absolutně souhlasím!!!

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:18

« Re: hmm...

no,asi jsem se nenadřel dost :-( ,zatím se moc nelíbí.asi na to obloukový křídlo ještě přišroubuju hliníkáč >:D >:D ,na to,že je ti 21,tak máš rozum na 40.gratuluji :yes: :yes: ,a tu Calibru ti schaluji,at už pujdeš jakýmkoli směrem >:D .měj se a čau

"-- skrytý --" 30.11.2007  09:27

Ježismaria

Tak sry mal som calibru dlhe roky,zil som s nou aj ked som ju predal stale mam srdce calibraka.Ale toto je vazne moc.Takto scurvit krasne tvary calibry.Ja osobne by som sa v tom hanbil chodit.Mam tu na stranke aj moju Calibru aj ked som bol fanda tuningu toto by som jej nikdy nespravil.A k tomu ze kazdy ma rad nieco ine sa nebudem vyjadrovat.....

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:12

« Re: Ježismaria

ta tvoje Calibra je fakt moc hezká.mazel.ale mě by to nebavilo.až budu starší a nebude se mi chtít se hrabat v autech,pořídím si nějakou seriovku,dám tak krásný kola(a nebo nechám si je tam dát),občas ji přeleštím,a když mi zbyde čas,juknu na netu na nějakou recenzi,a pěkně to tam těm kutilům,co tak kurvěj auta,natřu!! >:-[].A tuningáři třeste se!!!do p..e,jen nevím jestli budu ku.va dost sprostý a vulgární.ale zkusím se to doučit,nejsem žádný ko..t >:D >:D >:D

foto vrkuboy

vrkuboy 01.12.2007  06:33

no

no ocenuji praci ale me to prijde moc rychle a zbesile >:D a rekl bych ze v plnici vypadala lip jak v te zelene, tim myslim ze v bile by to byla hezci. Ale pohral sis pekne prace na tom blo urcite vic nez dost :yes:

Kamarad upravil taky calibru, jestli chces mrkni na videa jak se delala.

"-- skrytý --" 01.12.2007  18:58

« Re: no

Tak to jo,mrknul jsem.mazec.když to vidím,tak mě to už zase bere.ale já nemám kde.odkud jsi,vidím tam béčkové značky.taky jezdím na béčkkách.

neregistrovaný: "radium" [88.102.86.XXX] 01.12.2007  12:03

ano i ne

když už takovej přehnanej a zbytečnej tuning po americku, hodili by se možná trochu lepší liťáky, těmahle to auto totalně kazí. Ale musim uznat tvou snahu a čas, kterej si tomu věnoval. To se musí nechat, protože já bych u toho tolik nevydržel...

"-- skrytý --" 01.12.2007  19:04

« Re: ano i ne

díky.větší litáky tam nedostanu(nedořešil jsem to roztažení blatníků),ale nějaký hezčí,tak to by se líbili i mě.jsem docela ulítlí na límcákách.snad někdy....

foto designer

designer 01.12.2007  17:16

zdviham palec

:yes: Na to v akom bolo stave - nie je o com. Pekne si to porobil. Skoro etericky posobiaca khaaara. Predkom evokuje Alfy, co nie je na skodu ;-) Vnutro je velmi farebne zaujimavo-netradicne. Ahoj

"-- skrytý --" 01.12.2007  19:01

« Re: zdviham palec

díky moc.snažil jsem se.ale ještě bych potřeboval další dě auta.na originál,a decent tuning,at se zavděčím větší škále zde nakukujících >:D

"-- skrytý --" 01.12.2007  20:19

voky

hoj. ta bílá by byla ještě lepší!!!!!!!!!!! ;-)

"anonym" [81.31.37.XXX] 02.12.2007  17:06

« Re: voky

Čau,víš co je barev??ale je fakt,bylo to v té bílé docela zajímavé.ale necháme bílou pro fiestíka.máš to pěkný.každý kus prace a snaha se cení.za 10 :yes:

foto janos

janoš 01.12.2007  20:57

už potřetí snad se trefím

Zdar chlape, jak někteří ostatní uznávám velký kus tvojí práce,ale nechápu to ;-) nečetl jsem celou diskusi,ale méně je někdy více a v tomto případě určitě. Nevim, zda Tě zajímá můj názor,ale myslím že ne :-) jen Ti můžu říct, jak bych to udělal já,ale znáš to každá hlava, jiný názor. Nárazníky by šly,ale ty dveře, kapota, zadní světla a spoiler to je na mě už moc...bylo by mi líto udělat za auto tohle. A jak někteří píší v tý bílý by to vypadalo zajímavěji ;-) Jinak, oceňeju že kritiku snášíš vcelku dobře a stojíš si za svým ve slušnosti... prostě to je jak s image člověka..taky někdo chodí jako pankáč >:D a stejný je to s tvým autem... někteří si myslí, že pankáč je magor a to samý auto.... dost filosofování :-) At jezdí:)

"anonym" [81.31.37.XXX] 02.12.2007  16:31

« Re: už potřetí snad se trefím

díky,zajímá mě každý názor.je to moje asi 15tý auto,a rád si nechám poradit a inspirovat se.ta bílá se mi taky líbila,ale už jsem viděl dost bílích Caliber,chtěl jsem se fakt trochu odlišit.to se doufám podařilo.ale je to zle,samotné upravy jsou na dlouho,a to je i kámen ůrazu.když jsem kupoval ten zadní nárazník,byla to novinka,a fakt mazec.než to auto pak doděláš a dáš do laku,zjistíš,že už je to dávno pryč,a že létí ůplně něco jiného.a ses v *,můžeš začat od začátku :-(.tak ještě jednou dík a čau

"-- skrytý --" 01.12.2007  22:06

NO COMMENT

Teda, normalne moc zaporne nehodnotim, ale toto je des a hruza. Calibru jsme doma měli a auto to bylo skvělé, proto mě vždy bude vrtat hlavou, jak to auto nekdo muze tak zkurvit. Calibra ma nestarnoucí tvary a nejvíc jí to sluší v uplné serii na krásných kolech, tak jak to ma uzivatel Spec. A argumentovat, tim, ze ji na parkovisti alespon najdes, je zcela zcestne.

"anonym" [81.31.37.XXX] 02.12.2007  16:56

« Re: NO COMMENT

zcela scestné je tvrdit,že někdo něco zkurvil.zkurvit se ti může stará,ale né auto.to že si auto někdo udělá podle sebe,neznamená,že ho zkurvil.snažím se být slušný,ale už mě vy posraný a vypatlaný paka fakt serete.když někde jdete,tak tam musí být fakt smrad,protože v té hlavě máte pěkně nasráno.to vážně neumíte slušně napsat,že se vám tento styl nelíbí??to byste u toho museli přemýšlet,co??a ono když není čím,to je problém...a tímto se omlouvám všem,kterým se líbil můj klid,ale občas se to těm ze zvláštní školy musí říct.doufám,že jsem se tě Tizy nějak nedotkl,neber to osobně,ale holt nepoužívej slovo zkurvit tam,kde se to nehodí.čau

foto mrazik

mrazik 03.12.2007  12:10

« Re: Re: NO COMMENT

jak se to rika ? potrefena husa .....

Poustnik 05.12.2007  18:56

« Re: Re: NO COMMENT

Ale no tak! Kubrte! Že na tebe zanevřu! Však si šetři munici, jak jsem říkal, sejde z očí, sejde z mysli...teď už to bude piánko, pianissimo...občas sem někdo zabloudí...tak ve slušnosti prosím... :-)

"-- skrytý --" 06.12.2007  19:11

« Re: Re: Re: NO COMMENT

Už mlčím,už mlčím >:D ,měl jsi pravdu,už je klid.ale mám doma ještě Kadeta.ještě čeká na lak.tak se asi vyblbnu,a možná ho sem šoupnu,at se to tu zase trochu oživí >:D >:D

"-- skrytý --" 11.12.2007  10:55

hodnotenie

auto je fakt pekne, co si s nim dokazal spravit je fakt bomba, keby sa aj moje auto dostalo do tvojich ruk:-) vyzeralo by hadam lepsie...ak budes mat cas skus pozriet to moje, zatim..

"anonym" [85.71.28.XXX] 18.12.2007  17:15

dotaz:

nejsi *?

neregistrovaný: "adam opel" [85.71.28.XXX] 18.12.2007  17:15

dotaz:

nejsi *?

"-- skrytý --" 19.12.2007  21:21

« Re: dotaz:

Hvězda??spíš hvězdička,taká malá.dík.nebo chtěl jsi snad říci něco jinýho??promin,ale asi to tvoje vyjadřování ani net nepřebral.zkus to znovu >:D a nestyd se rozepsát :yes:

neregistrovaný: "Per Klacksson" [82.100.40.XXX] 18.12.2007  17:25

pekny auto

Pojal jsi to fakt pekne. To jsi navrhl sam? Trosku mi to Tvoje auto pripomina slapku s odbarvenou hlavou, cervenou rtenkou a kozenou minisukni. Neco jako blondata cigoska z Dubi. Ale chapu, ze i takovy holky se nekomu libi a pekne ho rajcujou. Na druhou stranu vetsina by na ne nesahla ani 5ti metrovym podelanym drazdidlem na opice. Ty asi budes ten prvni pripad, ne? Uz sem prosim Te zadny fotky nedavej. Diky moc

"-- skrytý --" 19.12.2007  21:03

« Re: pekny auto

Hele frajere neregistrovanej,popsal si to auto fakt skvěle.to si se zrovna díval do zrcadla,ne?? >:D kdyby se nezveřejnovali fotky jen proto,že je něco škaredý,tak ty máš občanku bez fotky.ale určitě seš krásnej a tvoje auto je absolut luxus.ale jdi prosím tě popisovat šlapky někam na erotický stránky.díky

Poustnik 19.12.2007  23:53

« Re: Re: pekny auto

No ale musíš uznat, že se rozepsal docela s fantazií....ostatní volí drsnější slovník, posílají tě na známá místa, po někom zbude jenom hvězdička, tenhle má asi nějakou nepěknou zkušenost z Dubí.... :-) :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 20.12.2007  21:11

« Re: Re: Re: pekny auto

Tak to je fakt.Taky mě to dojalo :'-( ,ta zkušenost nemusí být z Dubí...třeba ho zneužíval strejda,když byl malý :-( ,jeden nikdy neví,co ty lidi nutí si tady ventilovat nějaký ůchylky.možná by stálo za to sepsat ty názvy té mé Calinky,nebo těch mých přezdívek???ach ta krásná čeština :yes: :yes: :yes:

foto Taskr

Taskr 22.12.2007  13:57

spusty práce a zápal.

Ahoj. Ač jsem majitelem naprosté sériovky a tuning moc nemusím tak tvá calibra se mi líbí a rozhodně je na ní vidět spousty a spousty práce, co jsi do ní investoval. A všichni co tady jen držkujou tak ať si zkusí jak je to finančně a časově náročný. Rozhodně se nemusíš vůbec za nic stydět, přetvořil jsi si pěkný auto k obrazu svému, a každý rozumný člověk ať se mu výsledek líbí nebo ne tak by měl mít úctu k tvé práci a zápalu co pro to máš a né tady někoho urážet. Takže za vůz dávám 8, za zápal a práci 10, takže výsledek 9 bodů. :-)

"anonym" [89.103.35.XXX] 27.01.2008  10:37

Strašnej hnus, typický tuzing od vesnického diskošaška :-) >:-[] :no:

JOB 27.01.2008  17:15

Hmm,tak se předveť sám se svím autem . Nebo aspoň s tátovým >:D

"anonym" [89.103.35.XXX] 28.01.2008  09:10

« Re: spusty práce a zápal.

Ty ses měl víc předvádět ve škole v hodinách češtiny :no: >:D

JOB 28.01.2008  12:44

« Re: spusty práce a zápal.

No tak teĎ jsi mi to nandal . Chibama se človjek učý ;-)

"-- skrytý --" 17.02.2008  14:22

« Re: Re: spusty práce a zápal.

děkuju moc.znalecký posudek od profíka jsem si dycky přál.ještě by mě vlastně zajímalo,co je to tuzing??něco jak v Cobře 11 tjůning??:-))a stím diskošaškem jsi mě fakt rozplakal,já odkojený na Death Metalu,takovej drsňák,jak by řekl Noris,TEN NEJVĚTŠÍ!!!:-))takže nedloubej do mě,ale najdi si nějaký * v trávě(třeba taký jako jsi ty)a z něho můžeš dloubat oříšky!!!:-)))

neregistrovaný: "MorfeusCz" [85.70.4.XXX] 03.02.2008  22:13

« Re: spusty práce a zápal.

Moc hezky udělaný auto, hlavně ten interiér je dobrej. Takovouhle kombinaci barev už trochu plánuju. :-)
      Jediný co bych autu vytknul jsou ty repro v kufru, ale to už je věc stylu. :-)

"-- skrytý --" 17.02.2008  14:29

« Re: Re: spusty práce a zápal.

Tak to fakt díky.to jsi první,kdo unesl kombinaci modré se zelenou:-))ale než se do něčeho takovýho pustíš,přečti si pořádně tuto diskuzi!!!!:-))a ty repro,byl to trochu oříšek,musel jsem zkloubit aspoň nějakou hudbu s ,rodinným" autem,aby zbylo místo na nákupy:-)).ale už jsem to vyřešil:koupil jsem si ještě Vectru s obrovským kufrem:-)))

Poustnik 13.02.2008  19:35

Kubrte, Kubrte, nějak dlouho nereaguješ na nové příspěvky;

Máš tu diskošaška i chválu na barvu. Že tys prodal počítač!!!! >:-[] 8-s

"-- skrytý --" 17.02.2008  14:35

« Re: Kubrte, Kubrte, nějak dlouho nereaguješ na nové příspěvky;

Huš su tady.ty brďo,fakt jsem to tu ůplně zasklil.já myslel že už je to přešlo.a ještě teď dodělávám Vectru.možná ji sem pak šoupnu,aby viděli,že umím i decent tuning,a vážím si originálu:-)))

Poustnik 17.02.2008  15:37

« Re: Re: Kubrte, Kubrte, nějak dlouho nereaguješ na nové příspěvky;

No jo, tak to potom ale nebude tak vtipná diskuze.... :-) Tak to blahopřeji k novému vozu! Ty furt - peníze nejsou! A najednou další auto....Tak ať slouží! :-)

"-- skrytý --" 20.02.2008  18:40

Opel Vectra

To spíš nebylo ani o penězích,já ji kdysi už měl,ale pak tak nějak cestovala,až se mi jí zželelo,a vzal jsem ji pod svý ochraný křídla!!Abych měl zase co zku.vit:-))))

"-- skrytý --" 24.02.2008  07:08

RYCHLE ALE BEZPECNE

lidi, lidi lidi... kazdemu se libi neco jineho...me se osobne tahle uprava take nelibi, ale verim tomu, ze to muselo dat opravdu MOC prace a proto to obdivuji a vazim si tveho pristupu KUBRTE, ale na druhou stranu , jen bych tady nedogmatizoval to, ze kdyz nekdo jede 160 hned se z nej stava deebil... nevidim jediny duvod pro to jezdit (v miste, kde to ZNAM, vidim pokud mozno co nejdale, mam na to automobil, je dobra silnice, a neda se predpovidat ci predpokladat kdejaka svinarna - samo to jen tak clovek neodhadne, kazdemu muze stat za horizontem na rovine traktor s valnakem pres silnici, ze...ale tomu se take da predejit-nelitat pres horizonty 200;)) 90 ci 40 ci 50, vzdyt rychla jizda je vlastne neco podobneho jako ty tvoje upravy, nekoho bavi upravovat, nekoho bavi jezdit rychle. Mozna to ode me zni jako naprosto zbytecny moralisticky reci, ale vzhledem k svemu veku a svemu automobilu jezdim rozumne(coz hned nemusi znamenat dle predpisu;))...kdyz to znam, kdyz vim co cekat v zatacce do ktere vidim...tak proc jet pomalu, ze? to ze nekdo jezdi 160 po meste mezi autama kde mu muze kdykoliv vbehmout dite pod kola(esli si to myslel takhle) je cira demence(s tim naprosto souhlasim), ale i takovi mezi nami zajiste jsou a domnivam se, ze takle budou jezdit do doby( nedejboze ), kdy to dite bude jejich. jen sem chtel podotknout abyste ty komentare a vubec to co tady pisete tolik nezobecnovali... esli vite jak to myslim?:) ja si myslim, ze na zavodeni se sebou samotnym pro svuj dobry pocit (v mezich rozumu a fyziky!!!!!!:)) je velmi prijemna zalezitost... mozna to cloveku zkresluje to jake ma auto, jaky vykon...atd atd, kazdopadne 40 mimo obec dovede byt velmi nebezpecna rychlost pro ostatni lidi dodrzujici 90ku :))) ne, uz moc rypu:)) sice se mi ta tvoje uprava nelibi, nikdy bych na svyho volvika nedal nic navic, ALE respektuju te...obdivuju tvou praci a budu se tesit na to, esli v budoucnu udelas neco dalsiho...kdyz uz nic tak je to velmi zajimave:))))))

P.S. jeste me napadla jedna myslenka a to takova, ze kdybys takle podobne udelal volvo kery mam ja, tak bych asi taky plakal, ALE i tak...tim se auto nekurvi;) auto se kuurvii tim, kdyz ma nekdo za jizdy polozenou nohu na spojkovym pedalu, dale se nici tak, kdyz budete motor neustale zbytecne pretacet, projizdenim velkych der, td atd...ale tim, ze si ho nekdo upravi dle vlastniho chtice ci dle vlastni predstavy ho N E Z K U R V I... souhlasite se mnou?

"-- skrytý --" 24.02.2008  20:54

« Re: RYCHLE ALE BEZPECNE

Ty brďo,tak na tohle kdybych chtěl odepisovat,tak to bych vážně smolil asi týden.Nechceš dojet na pivo??rozeberem to!!Ty,tady asi není co řešit.prostě máš pravdu,jenom pravdu,a víc než pravdu.kdyby tu bylo víc takovej normálních lidí,asi by i ty diskuze byli na ůrovni. :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 22.04.2008  03:56

Paráda

Zdravím to se ti opravdu povedlo je to nářez, klobouk dolů a ten interier je super kombinace barev atd...

Taky bych chtěl interier u sve Vectry trochu do modra, ale nevím co stím jestli nechat nastříkat některé části palubky co bych chtěl modré, nebo potáhnout nějakým plyšem "Flock je drahej" taky nemám prachy na zbyt.

Jinak tvé odvedené práce si cením, kdybych tak měl možnost si to dělat taky sám. ale to musej bejt šikovný ručičky a to nevím jestli mám ;-) a taky kde to dělat. a hlavně ty prachy!!! :-!

Hodnoceni: Interier = 10, Exterier = 10
    Celkové = 10

PS: ty co ti tu krásnou Calibru haněj neber vážně, klidně to může bejt jen závist že nic takového sami nedokážou. :-)

já sám sem čerstvej řidič v 31letech a moje Vectra A je moje první a doufám že vydrží dlouho, protože se mi zalíbila a podle toho co kámoš kterej mi ji prodal říkal je to spolehlivé auto.
    Mít Prachy tak si pořídím ještě Calibru jako druhé auto. ;-) ;-) ;-)

"-- skrytý --" 11.05.2008  10:57

« Re: Paráda

díky moc.málo kdo se narodí s šikovnýma ručičkama,takže se na to vys.r,a jdi do toho.klidně to rozeber,nalakuj.interiér uděláš i na parkovišti.a když se to nepovede,nevadí,tak si to zopakuješ.a až pak pořídíš ještě tu Calinu,už to pak půjde samo.jo,a Vector už není,šel třikrát přes střechu:-((měj se a čau

foto endex

endex 02.05.2008  00:07

Krasavice

Chápu že se to někomu nemusí líbit, nejsem zastáncem moc brutálního tuningu ale přesto se mi tahle cali mooooc líbí...je to krása a při pomyšlení na tu spoustu práce co sis s tím dal..je vidět že z každýho auta,pokud dotyčnej chce se dá udělat skvost...kdybych byl tak schopnej a šikovnej jak ty tak by ten můj čerstě koupenej escort taky nemusel vypadat tak hrůzostrašně jak vypadá >:D za všechno dávám desítku a ještě snad víc se mi líbí tvoje vectra,po té úplně šílím...takže hodně štěstí do budoucna... ;-)

foto esenbe

esenbe 24.08.2009  00:59

chápu

Že mezi tuzery je spousta lidí do 25 roku věku ,kdy prostě ještě není třeba se nějak prezentovat na veřejnosti , jak už v zaměstnání a nebo v čistě společenském sektoru .V tuhle chvíli je jedno že si dám tetování na krk , i když se tím nadosmrti upíšu do podřadného zaměstnání . Na co narážím , že 34 letý člověk by už mohl nějak vystupovat a pokud by mi sebeschopnější člověk přijel na konkurz na pozici kdy je nutno komunikovat s lidmi a měl by na ,,autě,,(k autu to má daleko) nápis Inferno už bych se s ním ani nebavil . Odlišnost se dá prokázat i jinak ( koupí exotické značky či auta - saab , subaru wrx sti apod.) ,protože auto je jakýsi odznak člověka na veřejnosti . A co si lze myslet o 34 letém člověku ,který nejenže do tohodle vubec sedá ,ale ještě se tím pyšní se bojím domyslet. Prostě nechci vás * a nechci vás urážet ,ale to co jsem napsal jsou holá fakta ....

foto Mira328i

Mira328i 24.08.2009  08:18

A jaký je to v originálu krásný auto..

..a todle se z něj dá udělat..
    Kdyby radši majitel mrknul na to co má pod kapotou a nedělal z toho pouťovou atrakci..

foto overdrive

overdrive 27.05.2019  08:14

ukázka

nádherného AGROTUNINGU, ještě chybí natažené pneumatiky a dílo zkázy je hotovo