Škoda Roomster (2006)

20.5.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "El_Jacobo". Škoda Roomster, auto s kontroverzním designem, se začal prodávat v roce 2006, jako nová…

Škoda Roomster (El_Jacobo)

foto Pepas

Pepas 20.05.2008  16:09

5000!!!???

5000 otáček při 140???? Není to trošku přehnaný??? Buďto to má fakt tak blbý převody, nebo se autor přehmátnul... Jinak pěkná recenze i auto... Možná přidej víc fotek z interiéru a pak by to nemělo chybu. :yes:

foto Prase

Prase 20.05.2008  16:10

jasne ale na dvojku >:D >:D

PeT-a (RSKa) 20.05.2008  17:07

« Re: 5000!!!???

Taky sem se zarazil. Ale někde sem četl že Roomster HTP točí 5000 pri 130.......takze asi fakt kratke prevody kvuli vysoke hmotnosti ;-\ ;-)

foto jouda-AlkoholixXx-

jouda(AlkoholixXx) 20.05.2008  17:10

« Re: Re: 5000!!!???

Je to možný ale 5000tis otáček při 140 mi přijde docela dost.

PeT-a (RSKa) 20.05.2008  17:14

« Re: Re: Re: 5000!!!???

Tak i ten Renault točí pri 140 nejakych 4200...........

ale 5000 je vazne dost - navic ta spotreba :no:

foto jouda-AlkoholixXx-

jouda(AlkoholixXx) 20.05.2008  17:17

« Re: Re: Re: Re: 5000!!!???

Jako tvůj ranault? No hlavně tam musí bejt docela i hluk a ta spotřeba taky to je jasný ale na takový auto a když s nim jezdíš po dálnici mi 9 nepřijde tak úplně hrozná.

foto hugolin

hugolin 20.05.2008  17:33

« Re: Re: Re: Re: Re: 5000!!!???

chlapce,to si sa asi pomylil,ze 5000,ne?vacsina benzinov toci 4000 na 140.mame bravo doma-1,6 16V 103 koni a 140 na 4000.okolo.no,prave som si to overil.kukol som si clanok na auto.cz a pisu,ze 130 na 3800.asi si sa pomylil.skoro som padol zo stolicky ked som si to precital :-)

foto Paulie001

Paulie001 20.05.2008  17:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 5000!!!???

nemyslím, že by to měla být mýlka. U naší Fabie 1.2 HTP při 130km/h točí motor 4200ot./min. Tento motor je stavěný hlavně do města nebo na okresky. Dálnice mu moc nevoní

foto Paulie001

Paulie001 20.05.2008  17:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 5000!!!???

sorry, přehlídl jsem motorizaci 1,6

foto Deutscher

Deutscher 20.05.2008  17:34

ale toto neni HTP... :-!

PeT-a (RSKa) 20.05.2008  17:54

« Re: Re: 5000!!!???

Jo ale je to Roomster......naladění převodovky asi bude podobné ne?

"-- skrytý --" 20.05.2008  17:34

« Re: 5000!!!???

5000 je podle mě při 140 km/h a navíc s 1,6 hloupost. Vždyť i felicie 1,3 50kw toči při 140 km/h okolo 4000 otáček za minutu. Také nechápu jak by s tim autem mohl jet 220, když už při 140 toči 5000......

"-- skrytý --" 20.05.2008  17:38

« Re: Re: 5000!!!???

no chlapi, mrknu na to až pojedu po dálnici, a kdyžtak ten údaj poupravím...Hádat se nebudu

"-- skrytý --" 20.05.2008  17:50

« Re: Re: Re: 5000!!!???

Tak mrkni a pouprav. Jen pro informaci, tady, na auto.cz, udávají při 130km/h 3800 otáček za minutu. Myslím, že při zvětšení rychlosti o 10km/h se otáčky nezvednou o 1200, ale spíše tak o 200-300.

"-- skrytý --" 20.05.2008  16:13

no

celkem praktický auto,docela netradiční,ale škaredé...ale slabý a žravý motor s příšerným zpřevodováním to fakt kazí

"-- skrytý --" 20.05.2008  16:17

značka

Auto je pěkné, hlavně je praktické, což si mylsím, že zde udělala Škodovka pořádnej kus práce. Nejvíc mě ale zaujala a rozesmála ta pěkná 7vá značka, taková by byla fakt pěkná :-) Jinak recenze je pěkná a užitečná, za foto jsem dal 10, není to uplně ideální, chce to víc fotek interiéru, dal jsem 10 pro inspiraci. Tak at to jezdí :-)

foto Mexican82

Mexican82 20.05.2008  16:32

roomster

paradoxne jedina zaujimava skodovka.. len skoda tych motorizacii, ta 1,4 by bola vykonovo aj rozumna ale ta tragicka spotreba to nici...

"-- skrytý --" 20.05.2008  16:33

Roomster

Roomster se mi moc nelíbí ale tehle v modrý barvě a béžovejma potahama nevypadá špatně ;-) . A když ty světla špatně svítěj tak proč sis nepřikoupil xenony ? A ty si navíc můžeš koupit i teď,ne ? :-)

"-- skrytý --" 20.05.2008  16:40

« Re: Roomster

Zdravím, standardně se do Roomsteru xenony nedělají. Dodělat si je můžu, ale k tomu bych ještě potřeboval ostřiky světel, tak možná později. Spíš si koupím nějaký lepší homologovaný žárovky

"-- skrytý --" 20.05.2008  17:10

« Re: Re: Roomster

A proč bys měl potřebovat ostřikovače,panebože ? >:D

"-- skrytý --" 20.05.2008  17:13

« Re: Re: Re: Roomster

No jestli se nepletu, tak pokud máš xenony, tak musíš mít ostřiky světel, ne? ..ale možná se mýlim, tak to pak sorry

"-- skrytý --" 20.05.2008  17:33

« Re: Re: Re: Re: Roomster

Nevim proč by musely bejt ke xenonům ostřikovače ;-\ viděl jsem i auta s xenonama a bez ostřikovače ;-) .

mmm 20.05.2008  19:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Roomster

myslim, ze je pravda, ze normy vyzaduji xenony vyhradne jen spolu s ostrikovaci

"-- skrytý --" 20.05.2008  19:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Roomster

já si taky myslím, že je mít musíš. Ale nikde jsem to nenašel. Každopádně musíš mít automatickou regulaci světel a to Roomstřík nemá ;-\

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 20.05.2008  16:38

Roomstrák

Pre mňa rozpoluplné autí...Neviem či ti dať 9 alebo 10... Fakt neviem. Radšej nejdem hodnotiť... Možno keď pridáš interiér

"-- skrytý --" 20.05.2008  16:42

« Re: Roomstrák

Neboj, přidám přidám... :-)

foto glemo

glemo 20.05.2008  16:44

9l????

To Ti fakt zere 9l?Na co je take auto ktore ma pri takomto výkone takúto spotrebu?Je to problém Škody?Dosť často sa mi ludia sťažujú, že ich (benzínová) Škoda papá akosi moc.Aj nedávno bol na auto.cz test Fábie kdtorá papala cca 9l.Na dialnici.Preboha :no: Na dovolenke s naším Puntom naprasknutie nabaleným a štyria ľudia sa spotreba nedostala cez 5,8l.A plyn celú cestu skoro na podlahe.To sú autá a nie.....Proste ako vraví reklama Škoda simply never :-)

"-- skrytý --" 20.05.2008  16:52

« Re: 9l????

Tak ono se s tím dá jezdit za 6,5 - 7 litrů, ale jak jsem psal, hodně jezdím dálnice a nebo jenom město (Praha). A když jedu po dálnici, tak to moc nešetřím a jedu, co nejvíc můžu. takže je to hlavně "těžkou nohou" . No a v pražském provozu spotřebu taky moc nesundáš :-)

foto glemo

glemo 20.05.2008  17:00

« Re: Re: 9l????

Jasne tomu rozumiem.Inak Roomster a Octavia 2 sú jediné dve Škodovky ktoré sa mi páčia.Fábia je des a new Superb jak by dal...To je ale len moj názor.Ostatne dnes v tomto zvrátenom svete platí čím škaredšie tým krajšie...Nech slúži

"-- skrytý --" 27.08.2009  13:19

« Re: Re: 9l????

Kdyby tady mistr El Jacobo nejezdil jak starej prasák, tak má spotřebu klidně na 6 litrech. Jenomže to on ne - když se za tebou na dálnici přiřítí něco modrýho, co se ti lepí na * a jehož průměrná rychlost se pohybuje někde kolem 190, tak ti zaručuju, že je to tady mistr volantu >:D

foto spanel

spanel 20.05.2008  17:11

pěknej roomstřík

hezká recenze, dík za postřehy...jen by mě zajímalo...když řikáš, že ty projektorový halogeny špatně svítěj...myslíš špatný dosvit nebo barvu světla?dávam jasných 10b a hodě štastných km přeju :yes:

"-- skrytý --" 20.05.2008  17:18

« Re: pěknej roomstřík

Díky Ti...ty světla, myslím dosvit a hlavně intenzitu dopadajícího světla na vozovku. Asi je to tím, že světlo se přes ty paraboly, co tam jsou, moc rozptýlý.

foto spanel

spanel 20.05.2008  17:22

« Re: Re: pěknej roomstřík

no jak si sám řikal zkus asi jiný lepší žárovky,mohlo by to pomoct...jinak jak řešíte ty ostřiky na xenony..tak mam dojem že škodovka xenony nabízí jen s ostřiky světel...proč tomu tak je už nevím přesně...

foto after99

after99 20.05.2008  17:54

ROOMSTERMAN

Moc pěkné :yes: Dobře jsi udělal, že jsi zvolil benziňák a příplatková R16 kola... :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 27.08.2009  13:20

« Re: ROOMSTERMAN

Na těch nízkoprofilech je to občas jak na trakaři. Ale jinak sedí fakt slušně :-)

"-- skrytý --" 20.05.2008  18:05

Automat

Automat si nechtěl ? A co chipTizung ? >:D :-)

"-- skrytý --" 20.05.2008  18:24

« Re: Automat

Kdepak automat jsem nechtěl, já ty automatky moc nemusím

"-- skrytý --" 20.05.2008  18:25

« Re: Re: Automat

A chip ?

"-- skrytý --" 20.05.2008  18:25

« Re: Re: Re: Automat

A 6ti stup.manuál do toho nedávaj ? :-O

"-- skrytý --" 20.05.2008  18:29

« Re: Re: Re: Re: Automat

Chip taky ne,kámo. Aspoň zatím ne...Bohužel, 6ti stupňový manuál se nedělá. Škoda s malým "š" :-)

"-- skrytý --" 20.05.2008  18:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Automat

A proč ne chip ? Tak na 100 kw...to zní líp než 77 a líp to pojede sice je to za nějáký prachy.. >:D ;-\ .

"-- skrytý --" 20.05.2008  18:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automat

No asi proto, že se mi do tak relativně nového auta nehce moc vrtat. Já vim, že by to udělali dobře (asi), ale tak stejně...

mmm 20.05.2008  19:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automat

tak to bych chtel videt, jak chces cipovat motor bez turba, z toho bys dostal, tak max 5 procent navic, spis min

"-- skrytý --" 20.05.2008  20:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automat

U benzinovych motorov bez turba sa zvysenie vykonu cipom pohybuje okolo 10%. Osobne si myslim, ze je to zbytocne. Tych 10 koni navyse ta nespasi a citit to budes podla mna len minimalne.

mmm 20.05.2008  20:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automat

no nechci se hadat o cisla, ale myslim, ze to bude min jak 10, protoze jedinym stupnem volnosti je u benzinu bez turba predstih, ktery uz bude nastaveny i tak dost limitně, samozřejme zalezi na konkretnim typu motoru...

foto CountachSV

CountachSV 21.05.2008  19:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automat

ty si nějakej k.okot, ne? Co to je za dotazy?

"-- skrytý --" 21.05.2008  19:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automat

To jako bylo na mě ?

"-- skrytý --" 21.05.2008  19:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Automat

Hlavně se mi tu kucí nehádejte >:D

RS 20.05.2008  20:50

Room

Zdravim, tak konečně někdo přibyl :-) Jsem rád, že máme oba stejné dojmy, nakonec jsem se musel smát, protože právě včera se mi zasekl levý háček v kufru >:D Co se týče světel, doporučuji koupi lepších žárovek a je po problému, ty originální opravdu svítí bídně. Jinak barva, kola, výbava perfektní. :yes: Jen ten motor... ta spotřeba je docela divoká a PRÝ to o tolik lépe nejede (v běžném provozu)

"-- skrytý --" 21.05.2008  10:17

« Re: Room

Ahoj, díky za pochvalu :-) . Ten háček už neřešim, protože se mi zasekl znovu :-) . Spotřeba je opravdu vyšší, ale za to svezení, co Roomster poskytje, to stojí. Jak jsem už někde psal, dá se jezdit i za 6,5 litru, ale není to ono ;-)

RS 23.05.2008  23:30

« Re: Re: Room

Zkoumal jsem ten háček a fakt nechápu o co se mohl zaseknout 8-s :-) Jinak dotaz: co zpátečka a brzdy?

"-- skrytý --" 25.05.2008  22:06

« Re: Re: Re: Room

Ten háček už neřeším, zase se zasekl :-) ...Jinak co se týče brzd, jsem naprosto spokojený, mají okamžitý nástup a účinnost je velmi dobrá (nejednou jsem vyzkoušel :-) ). Jinak se zpátečkou mám občas problém, že mi tam nejde a nejde vrazit, jinak no problemo...

RS 05.06.2008  16:17

« Re: Re: Re: Re: Room

Tak si představ, že jsem dneska vlezl do kufru a ejhle, zaseknutnej háček se nejenže odblokoval, ale ještě sám vyklopil, čímž jsem si ho všimnul :-) Asi skřítci...

"-- skrytý --" 27.08.2009  13:22

« Re: Re: Re: Re: Room

A nejednou ti nepomohli ani účinný brzdy >:D

foto Konwi

Konwi 20.05.2008  21:00

otáčky

Tak já se přidám. Těch 5000 se mi při té rychlosti zdá jako děsně moc. Mám sice ve Fordu silnější a větší motor, ale zase ne o tolik a při 130 mám 3200 a 5000 při 200Km/h (koukni mi do galerie, mám tam nafocený tachometr při různých rychlostech). Maximálku mám tam, kde říkáš ty, takže mi to ve finále vyhazuje nějaký nesrovnalosti co se týče tvých údajů. Jinak auto je pěkný a fakt je ten, že ta modrá mu sluší. Ať slouží. :yes:

foto Sprint

Sprint 20.05.2008  21:17

Hezká barva

Na Roomsteru se mi strašně líbí to panoramatický okno.
    To je krása i romantika. Někde si tahkle zastavit, koukat na hvězdy. Nebo i když prší a v autě teplo, sklopený sedačky, vedle tebe..... to už nechám na každým z vás! >:D
    Jinak až přibude ještě nějaká ta fotka, rád ten bod přidám!!!

foto radhro

radhro 21.05.2008  15:35

Dobrá volba

gratuluju ke Roomsteru s pěknou barvou a pořádnou výbavou (těch moc není) , K motoru : myslím , že to je dobrá volba dá se s ním jezdit i docela úsporně (měl jsem ho v Octuši I) ale i docela svižně a tím pádem dráž (ale můžeš si narozdíl od HTP vybrat :-))). Jinak manželka má ve Fabii 44Kw HTP a průměr v městském provozu 7,1 l ale je spokojená že se jí s tím jezdí výborně (na druhou stranu si narozdíl od tebe nemůže vybrat sportovnější svezení).
    K interiéru : ta světlá je pecka , ale když jsme šli pro fábku tak jsme mohli mít jednu se světlým a jednu s černým - nakonec jsme šáhli po černém a jsem rád ( vždycky do těch dveří nebo sedačky při vylejzání nechtíc kopnu :-)
    Ta panorama střecha je pecka a krásně to prosvětlí inerier.
    Jinak jsem přemýšlel že bychom tam časem praskkli ty čočky světla , ale jak píšeš o tom svícení tak jsem znejistěl a mám dojem, že už to tady někdo psal také. Jinak dávám 10 doplň fotky a přeju moc moc km bez problému :yes: :yes:

foto pedro26

pedro26 21.05.2008  21:02

Moc pěkný

Patřím do skupiny příznivců Roomsteru, takže hodnotím za 10. Chci ale další fotky !!!! Hlavně interiér, kufr. Měl jsem na něj taky políčeno, ale nakonec jsem se dostal k OII, tak třeba příště - žeru Scouta.
    Jednou na služebce jsem s Fábií 1,4 TDI na dálnici u Magdeburgu potkal Roomster 1,6 obsazenej 4 pasažérama. Pokaždý, když tomu dal plnej, tak já taky, ale on mi v poho ujel :yes: Ten rozbitej nárazník je v případě, že má v sobě parkovací senzory docela k smíchu, ale to asi nebyla tvoje vina, co?
    Ještě jedna zkušenost: máme v práci 2 Rumcajzi s přpážkou N1. Víc negradovat Roomster už asi nejde. Kufr to má menší než Fábia a Varioflex ( bude ho mít i Yeti ) zadních sedaček je taky k nepoužití. Úspora DPH je v tomto případě vykoupena naprostou nepoužitelností auta.

"-- skrytý --" 21.05.2008  21:26

« Re: Moc pěkný

Ahoj, díky, díky. Fotky přidám, nejpozději o víkendu, takže neboj :-) . Jinak motor 1.6 je v pohodě, a když to přišlápneš, tak to jede skvěle. A k tomu nárazníku, to opravdu nebyla moje vina. Bylo to sice jen jedno čidlo a prasklý nárazník, ale stačilo to (je to vidět na jedné fotce). Měj se

"-- skrytý --" 27.08.2009  13:25

« Re: Re: Moc pěkný

Ty i když přišlápneš Fabku 1.2 HTP, tak ti jede 190 piráte! >:D

RS 23.05.2008  23:24

« Re: Moc pěkný

Nevim, jestli je přepážek N1 více druhů, ale já mám pozitivní zkušnost (když už to tam být musí). Kufr to zmenší o celkem zanedbatelných 5cm do hloubky a na Varioflex to nemá absolutně žádný vliv. V jakémkoliv uspořádání je kufr dostatečný a oproti Fabii mnohem větší (300 vs. cca 450 litrů)

"-- skrytý --" 22.05.2008  13:06

Krasavec

Zdravim Te, clene RoomsterClubu!
    Moc se mi libi tvuj Roomster, je to fakt krasavec, jak z katalogu! Chvalim te za vkus, dobrou recenzi, pekne fotky :-)
    Preji hodne stastnych km, zdravi admin RC

"-- skrytý --" 18.06.2008  19:04

jaky motor

ahoj vsichni, jsem majitelem skody fabia combi a potreboval bych o neco vetsi kufr, protoze deti rostou a rostou. jenomze do nove fabie combi se mi jit nechce, protoze se mi absolutne nelibi a necitil bych se v ni dobre-je skareda, ale strasne.ted premyslim jestli jit do roomsteru nebo rovnou octavie combi. zatim u mne vyhrava roomster, ale kdyz roomster tak jaky motor. 1,4 nebo 1,6. je ten silnejsi opravdu lepsi? cetl jsem, ze se skode ta 1,6 moc nepovedla. a dalsi vec je, ze od listopadu ma dojit u znacky skoda k motorove vymene, ale nemam presne informace do kterych skodovek jake motory pujdou. mi by se osobne zamlouval 1,4 TSI v roomsteru, ale mam obavu jestli ho s touto motorizaci nabidnou. do octavie asi ano, ale do roomsteru nevim. mohli by jste mi nekdo poradit jestli je ta 1,6 o tolik lepsi nez 1,4 a jestli nemate nekdo zpravy jestli 1,4 TSI budou nabizet i v roomsteru?dik vsem za poznatky. zdarec :-)

"-- skrytý --" 19.06.2008  21:23

« Re: jaky motor

Zdravím, co jsem slyšel, tak 1.4 TSI se do Rommsteru dávat nebude. Ale 100% to nevim, třeba škodovka překvapí :-) . Se srovnáním Ti asi moc nepomůžu, takže ti můžu říct jen něco k 1.6. V nižších otáčkách motor působí docela líně, ale po dosažení 3000 ot./min. je docela dost znát, že motor zabírá. Nevim jak je na tom s dynamikou 1.4. Zkus se zeptat RSho (má tu černýho roomstera). Jinak Roomster je supr auto :yes: :-)

foto dRudi

dRudi 15.03.2009  18:54

barva

moc pěkna barva ta se ti povedla za 10, mám modrou na focusu combi 1.6 a spotřebu 6,5-7,5l/100km, na dálnici 120-180km/h 7,8l/100km,
    nepapá ta tvoje 1,6 trochu moc

foto dRudi

dRudi 15.03.2009  18:56

barva

moc pěkna barva ta se ti povedla za 10, mám modrou focusu combi 1.6 a spotřebu 6,5-7,5l/100km, na dálnici 120-180km/h 7,8l/100km,
    nepapúá ta tvoje 1,6 trochu moc

"-- skrytý --" 06.04.2009  09:49

« Re: barva

Díky díky,k tý spotřebě, většinou jezdím na dálnici tak kolem 160 - 180 km/h a žere to cca 8 - 9.5 l/100 km. Je to dost, škoda, že tam není šestka :-) . Jinak ať ti Focus slouží, taky moc pěkný autíčko :-)

Brandon Walsh 06.04.2009  11:24

roomster

je podla mna najkrajsia skodovka dufam ze nezrobia nejaky fejslift a nebude sa dat pozerat uz ani na nu >:D :yes:

"-- skrytý --" 14.04.2009  19:03

« Re: roomster

už jen kvůli tobě doufám :-) ...ba ne, třeba by to vypadalo fajn, třeba jako faceliftovaná octavká II :-)

"-- skrytý --" 27.08.2009  13:28

« Re: Re: roomster

A faceliftovaná oktávka je jako hezčí než normál OII? Tak to bych se hádal.Vypadá jak výstavní korejec.Až nový RS bude vypadat obstojně :-)

foto Jeronimo-

Jeronimo_ 19.12.2009  14:50

pěkné...hlavně výbava

Ahoj, moc pěkný kousek. mám firemního taky modrého, 1,4tdi ....ted budu mit uplne noveho firemniho 59kw a s tim novym volantem jak ma superb atd. v lednu přijde tak mu taky udělám recenzi. Je fakt, že je to velmi praktický vůz. tak nějak sem se do něj taky zamiloval. jen bych ti trochu oponoval s tím že 1,6 tka má dle tebe 16 ventilu. má jich pouze 8 :-) recenze se mi moc libi, stejne tak auto i foto a proto ti davam 10 bodů ...koukni na mého Laurina ;)

Aspire 13.05.2010  23:33

Nemilé novinky

Tohle někdo udělat mě tak by jsem se z toho asi pos... no ale z těch zpráv mě úplně fascinuje že ukradli airbag >:D to musel být nějaký automechanik vždyť by to muselo bouchnout kdyby s tím blbě zacházel :-| . Toto je důkaz že v čechách se dá ukradnout vše ;-\ to aby jsme si auta brali za chvíli do bytu. :no:

"-- skrytý --" 14.05.2010  00:04

« Re: Nemilé novinky

Vyndat airbag není zase takový problém (neboj nekradu je). No a nárazník bude určitě vinou oblíbeného českého parkovacího asistenta - tažného zařízení. Každopádně hrůza, taky mám zrovna auto venku na ulici tak doufám, že bude ráno celé.

Ronault. 14.05.2010  00:09

« Re: Re: Nemilé novinky

Jo tažné, to je věc! Taky ho mám >:-[] >:D >:D Zdravím Mathease a jeho eSPéZetku >:-[] >:D >:D

Brandon Walsh 14.05.2010  06:37

« Re: Re: Re: Nemilé novinky

ukradol airbag ? to aby som sa bal cez noc nechavat volant v aute >:-[] :no:

"-- skrytý --" 15.05.2010  19:23

« Re: Re: Re: Re: Nemilé novinky

jj, airbag...Tak alespoň, že nevzali i ten u spolujezdce, ten je dražší ;-)

foto Jeronimo-

Jeronimo_ 22.05.2010  13:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Nemilé novinky

Mám taky Roomstera jako sluzebáka, Mám rádio DANCE už druhé v pořadí. vymlátili mi okno spolujezdce, vyloupli krytku šroubků vyšroubovali, utrhali konektory a když to rádio vyndavali z auta tak mi rozškrábali tapecírunk dveří. Bý tebou tak si ty šroubky co ti drží navigaci vyšroubuju a nechám si jí tam přinýtovat ;) v servisu, nedokázali vyndat všechny střepy z útrob dveří takže mi tam rachtají, tapecírunk dvéří mám nový a kvůli konektorům k rádiu mi musli sundat stropnici a palubku a natahat novou kabeláž i od antény. v aute sem ja blb měl i tomtoma a flashku takze celková škoda byla 25.000,- Kč a ten feťák za to mohl dostat kolik???? litr?

"-- skrytý --" 22.05.2010  14:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nemilé novinky

No tak to je síla :-( ...Můžeme jen doufat, že už se to nebude opakovat, snad :-( ...Ale pro odlehčení, asi u nás krade někdo, kdo se trošku vyzná, páč za takovou navi bych mu nedal ani kožešinu ze psa >:D

Dylan McKay 14.05.2010  07:01

jak nedobré je míti Filipa, ehm, totiž Škodovku

Moje kamarádka měla BMW X3 v servisu. Půjčila si Octavii. Ráno přišla k autu- kapota pryč. Můj švagr měl Octavii- čelní sklo pryč, airbag pryč, navigace pryč (oba Praha 4). Exkolega a jeho Superb- 6x vykradené auto na Praze 2, navigace, airbagy. O dalších se doslechnu dnes a denně. Dokud si policie neposvítí na vrakoviště kde se tyto díly prodávají, bude se to dít dál... 8-s :no:

"-- skrytý --" 15.05.2010  19:22

« Re: jak nedobré je míti Filipa, ehm, totiž Škodovku

Přsně, vzali mi to na Praze 4, respektive P11. Ta je tím bohužel dost vyhlášená :-| ...Jinak nedávno taky roztřískaný okno u řidiče, to ale nic nevzali, snad jen deku ;-\ . A znova se potvrdilo, že alarm je v těhlech končinách docela na nic :-( ...A na feldě nám tam vzali přední okno 5 x ...

foto Pavel-E

Pavel.E 24.05.2010  10:30

« Re: Re: jak nedobré je míti Filipa, ehm, totiž Škodovku

Autíčka lituji a moc dobře vím, co to znamená mít v ČR Škodovku, na benzínce na D1 z Brna jsem přišel o boční okno, xenony, navigaci.. Ne, tohle byl pro mě důvod ke změně značky, ten hnusnej pocit, když jsem šel k autu a tam na mě koukaly místo světel dvě černé díry je hnusný. Vždy jsem byl se Škodou spokojen, již od dob Felicie, ale co je moc, to je moc. Tak přeji rychlou opravu a hlavně ať se tvé auto opět nesetká s nějakým deb*lem. Jinak na Fabii jsem měl 3x rozmlácené boční sklo u spolujezdce a jen otevřenou přihrádku, v loketce byla navigace a vše tam zůstalo, u Passata ukradli airbagy. Teď již parkuji na hlídaném parkovišti, v naší republice to jinak nejde, známému ukradli auto z garáže u domku!!! :-/ Jinak Octavii jsem parkoval na Praze 8, musel tam být někdo, kdo dával info, protože Octavie s xenonama tam nevydržela jednu noc, kdokoliv přijel i na návštěvu, tak ráno xenony pryč.. Třeba teď po faceliftu to bude lepší, xena už nejsou tak rozdílná! Extrém byl kluk, který tam byl na jednu noc u rodičů přítelkyně, ráno Octavie bez světel, kol, navigace, airbagů a ke všemu to snad vyndavali sekerou. :-(

Aspire 24.05.2010  16:41

« Re: Re: Re: jak nedobré je míti Filipa, ehm, totiž Škodovku

Takovým haj.zlum usekat ruce :no:

"-- skrytý --" 31.05.2010  22:07

« Re: Re: Re: Re: jak nedobré je míti Filipa, ehm, totiž Škodovku

za poslední měsíce je to tak často, že už snad budu spát v autě s basebolkou a až je lapím,tak jim rozmlátím nejen pracky,ale i nohy :-)

Aspire 31.05.2010  22:54

« Re: Re: Re: Re: Re: jak nedobré je míti Filipa, ehm, totiž Škodovku

Tak to je správný přístup :yes: a nebo si vzít auto do postele >:D

"-- skrytý --" 01.06.2010  20:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: jak nedobré je míti Filipa, ehm, totiž Škodovku

asi spíš zůstanu u tý basebolky, to bude větší sranda >:-[] ;-)

Aspire 24.10.2010  23:17

Opět rozbité okno

Někteří lidé jsou svi.ně zasloužili by tohle [odkaz] :no: Já být tebou tak už bych spal v tom autě... Nebo hledal jinou lepší lokalitu.

"-- skrytý --" 26.10.2010  21:16

« Re: Opět rozbité okno

asi jo, když ono je to těžký...tohle se třeba stalo pod kamerama ;-\ ... Tak snad mám na delší dobu vybráno...

foto FISHkaa

FISHkaa 02.09.2011  15:04

« Re: Re: Opět rozbité okno

ahoj,
        kde prosímtě parkuješ? Tam bydlí nějaký závistívý * ne? Jako jednou... ok... dvakrát... smůla... ale třikrát? :-(

BTW: Kolik máš nalítáno? v novinkách máš přes 100kkm a v profilu polovinu... Uprav si ty hodnoty a pak oboduji :yes:

"-- skrytý --" 02.09.2011  22:34

« Re: Re: Re: Opět rozbité okno

ahoj, nevím, prostě to občas někdo obejde a vymlátí. Dneska bylo kolem nás deset vymlácených aut... Jinak je to na Jižním městě v Praze...Údaje upraveny,takže by to mělo být ok :-)

foto L-lek

L@lek 12.07.2011  09:48

Ložisko..?

To hučení toho zadního kola by mohlo být špatné ložisko... ;-)

"-- skrytý --" 12.07.2011  23:08

« Re: Ložisko..?

díky, už jsi druhý, co mi to dneska říká, tak na tom asi něco bude :-)

foto kekso

kekso 25.07.2011  14:11

« Re: Re: Ložisko..?

Ajkeď som jeden z ďalších určite pozri ložisko... ;-)