Hummer H2 (2005)

24.6.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "x-paja". Mamutí HUMMER H2 už asi každý viděl. Takže co dodat k vozu. Robusní 3,7tuny vážící kolos se na…

Hummer H2 (x-paja)

"-- skrytý --" 24.06.2007  23:07

Na toto jsem čekal.

Konečně Hummer H2 zde.

WNC1988 24.06.2007  23:12

tomu řikam stroj

Úvodem-divim se že máš celkovou spokojenost nastavenou na dva-asi sis splet strany ne? >:D Jinak tohle je fakt suprovej stroj-líbil se mi vždycky,ale až po tom co jsem měl tu čest ho řídit a viděl sem co dovede a taky jak říkáš ,,co dělá s lidma kolem" musim fakt uznat že tohle auta má jen hodně malou konkurenci!Skvěle tahne na silnici, v terénu je to až popírající fyziku...prostě paráda! :yes: ještě přidej fotky a něco víc k recenzi - to auto si to zaslouží ;-) :yes: jinak : 10b

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 24.06.2007  23:16

pridej...

...fotky a hlavne recenzi to auto si to zaslouzi ;-)

Special-line 24.06.2007  23:28

řidičák

Jen se zeptám jestli na tuhle H2 stačí už řidičák sk. B. Na ty h1 myslím musel být minimálně C1, ne?

WNC1988 24.06.2007  23:37

« řidičák

majitel ví určitě líp,ale já mam B-čko a jezdil sem s nim takže asi stačí B-čko :-)

Special-line 24.06.2007  23:40

« Re: řidičák

Tak jasný skrz ovládání je to osobák. Ale tam jde o to že ty H1 byly už nad 3,5 tuny na což musí být min. C1.

WNC1988 24.06.2007  23:42

« Re: Re: řidičák

Jasně H1 určitě! :yes: já měl na mysli H2...tu sem oficiálně proháněl po praze s B papírama...

Special-line 24.06.2007  23:46

« Re: Re: Re: řidičák

Tak to jo myslel sem si že to tak nějak bylo ;-)

neregistrovaný: "rettep" [89.173.158.XXX] 25.06.2007  09:21

« Re: Re: Re: Re: řidičák

tak neviem vedla mna byva chalan s H3 a policajti ho uz za to dusili ze potrebuje C1 ale on povedal ze to nevedel ze to ma pozicane a pustili ho

WNC1988 25.06.2007  16:15

« Re: Re: Re: Re: Re: řidičák

tak to se dost divim...vždyt H3 je celkem prcek-proti většim bráchům... :-O no už by nás mohl majitel rozsoudit a poučit nás >:D :yes:

« Re: řidičák

stačí B ... resp. v EU jo , protože lobisti ( myslím prodejci HUMMER ) aby to mohli normálně prodávat tak si vymohli váhu 3499 kg .. což stačí na B ... tak mám B a stačí to ... zaplat buh.. C by se mi kvuli tomu nechtělo dělat

"-- skrytý --" 25.06.2007  00:08

supercar

its not a truck,its not an SUV,its not an Off-road,its a HUMMER :-) ...a ten tady chyběl jako súl :-) podle známky se ne každému líbí,ale nikdo nezapře fakt,že po tomhle autě se ohlídně každej,rozuměj,KAŽDEJ ;-)

neregistrovaný: "maton" [85.207.121.XXX] 25.06.2007  02:09

« Re: supercar

KAZDEJ ne.... ;-)

foto aristokrat

aristokrat 18.11.2010  18:50

« Re: supercar

ohlídne se každej ale otázka je co se jim bude honit hlavou
      ale můj odpor k velkým autům zde nebudu nijak rozmazávat
      a ještě k tomu ohlížení člověku kterej si kupuje auto kvůli tomu aby se za ním lidi ohlíželi bych doporučil psychiatra ;-)

foto Libor-89

Libor.89 25.06.2007  01:17

ted nevim

Tuhle H2 vidím každý ráno v Jablonci nad Nisou...nepletu se? :*)

« Re: ted nevim

nepleteš se

"-- skrytý --" 25.06.2007  07:29

Pěkný! :yes:

"-- skrytý --" 25.06.2007  08:24

Toto auto zaslouženě vzbuzuje pozornost a respekt, narozdíl od "učesané" H3ky je tohle opravdová bestie na kolech :yes: Ať slouží ;-)

"-- skrytý --" 24.07.2007  13:21

mam stejny nazor, je to skvely auto, takovy muj druhy sen po EVu... Ale ze ja mam tak drahy sny, to nechapu :-) bodiky udeleny, na tohle se neda rict nic jineho ;-)

foto MajoThePuk

MajoThePuk 25.06.2007  08:40

FOTO

Mas Hummer a nemas na fotak? poriadne h nafot zo vsetkych stran, aj podvozok,spodok auta, hlavne interier detailne....co je to za recenzia bez fotiek...

"-- skrytý --" 26.06.2007  21:26

« Re: FOTO

nějak jsem trochu línej :)))

"anonym" [217.112.165.XXX] 25.06.2007  09:25

celkové hodnocení 2?

nespletl ses?

neregistrovaný: "kudla,bartko,kocicak" [217.118.99.XXX] 25.06.2007  09:32

p. Kubicek

nevenujete sa nahodou aktivne aj motorkám alebo je to len zhoda mien (ceska verze eurosportu)

« Re: p. Kubicek

ne tak máximálně ATV mám doma ale motorky to není moje káfe

"-- skrytý --" 25.06.2007  10:14

320 kW??

Spíše 320 PS ;-)

WNC1988 25.06.2007  12:28

« Re: 320 kW??

jj taky bych řek ;-) aspoň ten se kterym sem jel byl 6.2l 330PS...tak nevim,ale 320 kW je nějak moc...

neregistrovaný: "šíma" [217.66.174.XXX] 25.06.2007  12:38

« Re: Re: 320 kW??

tak má asi upravenej motor

WNC1988 25.06.2007  16:06

« Re: Re: Re: 320 kW??

to by tom měl označený a napsaný v popisu! ;-)

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 25.06.2007  12:51

hnuj

dle meho nazoru je tohle auto naprostej nesmysl, stejne jako escalade jsou tyhle auta ztelesnenim vseho, co na americe nesnasim :no:

Parda71 (BMWfans) 25.06.2007  17:23

« Re: hnuj

:yes: :yes: :yes: jen souhlasím,takové auta nemají smysl vůbec žádný,je to ekologická pohroma,nic v tom není. Další jsou esclade jak si správně řekl,Q7 s benzíny apod. Ještě bych přimhouřil,až to bude s tím new velkým diesslem,ale i tak,když nejsi každý den v Hummer centru,tak je to auto na ho..o.No a že takových aut je v americe tři *,to ej jiná kapitola...

"-- skrytý --" 25.06.2007  22:12

« Re: Re: hnuj

planeta je dost doje*ana ale aj ked znizite emisie tak auta stale pribudaju takze uroven je taka ista. a navyse hummer a podobne auta s vysokimy emisiami maju dokopy nizsie emisie ako napr. masovo vyrabana fabia, 207...

neregistrovaný: "HUML" [195.11.208.XXX] 26.06.2007  09:45

« Re: Re: Re: hnuj

TO JE FAKT LOGIKA... ono jde spis o to, kolik udela bordelu clovek, kterej ma potrebu jezdit hummerem a kolik clovek jezdici fabii... :no:

neregistrovaný: "Chytrej" [81.31.6.XXX] 05.09.2007  00:47

« Re: hnuj

Dovolíš tady kritizovat taková auta a sám jezdíš okřídlenou A4kou co vypadá jako cirkus na kolech? Myslím si, že zoufale toužíš po pozornosti, zřejmě ta tvoje rachotina moc pozornosti neláká a takové klenoty jako H2 a Escalade mají pozornosti až až. Jednoduše závidíš. Ses nemožnej.

"-- skrytý --" 30.09.2007  11:40

« Re: Re: hnuj

jen tak pro zajímavost, ono v americe poslední dobou uvidim víc toyotu a lexus než velký SUV a H123 ...
        prostě i tam už lidi mají problem s cenou benzínu atd.
        ale i tam některý lidi chápou že tyhle auta nejsou jen o paradě, ale že řeší i řádný kus bezpečnosti, a to je pro spoustu lidi dost zásadní .. především s dětma..

chápeš li nechápeš li .. tot tvuj problem

neregistrovaný: "MatejJ" [147.229.220.XXX] 15.01.2008  01:24

« Re: hnuj

Napriklad stare skodovky maju urcite vyssie emisie ako tieto nove aj ked vysekoobjemove ameriky a navyse ich jazdi o dost viac (aspon teda v EU). Sklenikovy efekt nie je len CO2 ale aj NOX, ktore produkuju dieselove motory a nie benzinove

neregistrovaný: "Marf" [193.222.130.XXX] 25.06.2007  18:00

« Re: hnuj

Ale co naděláš, někomu příroda nenadělila tak se to halt musí dohnat jinak. :-(

"-- skrytý --" 26.06.2007  10:42

« Re: Re: hnuj

a někomu nenadělila ale na to dohnání hold nemá prachy, tak alepson plácá hubou :))))

ale neva pár lidi jako ty znám, je to hold trochu závistí smíchaný s nemohoucností :)))

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 26.06.2007  10:51

« Re: hnuj

obavam se ze zavidet ti neni moc co. auto rozhodne ne a uz vubec ne polepeny napisama ;-)

"-- skrytý --" 26.06.2007  12:46

« Re: Re: hnuj

co k tomu říct.. asi nic :)))

až si jednou takový koupíš, a buď obchodně aktivní taky to použiješ ...

foto M-C-

M.C. 28.06.2007  17:41

« Re: Re: Re: hnuj

Přesně tak moje řeč, a mimochodem ty polepy naprosto chápu, být podnikatelem tak si je tam taky určitě dám, aspoň se využije otočení každého druhého člověka za tímto autem. Polepy jsou navíc designově poměrně povedené a podle mého auto nijak neškodí a neubírají mu na atraktivnosti.

"-- skrytý --" 25.06.2007  21:19

« Re: hnuj

Nesouhlasím, americká vysokoobjemová auta jsou sice dinosaury před vyhynutím viz. [odkaz] - ale zaslouží si obdiv a respekt :yes: Amerika je velká země, kde má výroba velkých a silných aut tradici.

Parda71 (BMWfans) 25.06.2007  22:14

« Re: Re: hnuj

Tak o tom zákonu jsem ani nevěděl,bravo,ale dal bych ho ještě dřív,ne v roce 2022.
        Tradici tam mají,bohužel...Prostě ty auta nemám rád

"-- skrytý --" 25.06.2007  23:42

« Re: hnuj

a taky ztělesním KRASY JIZDY ... ten pocit i po 2 letech je prostě absolutně jinej než v jiným autě... a že mám s čím porovnávat ( neber to jaksi že machruju ) jen naznačuju že pro opravdovýho labustkáře je tohle prostě to praví

Parda71 (BMWfans) 26.06.2007  14:54

« Re: Re: hnuj

Labustkáře jak v čem,pro mě by jízda v tomto neměla teda žádné potěšení. Jo H1,to je jiná liga,to je auto pro chlapy,toto vzniklo pro pukaté amíky,kteří H1 neumí řídit.
        Já bych to hafo peněz,cos do toho už strčil,investoval rozhodně do jiného auta.Ale toto je můj názor,v žádném případě ti ho nevnucuju a proto taky nehodnotím,ptž ti nechc kazit body jen proto,že toto auto není moje krevní skupina ;-)

"-- skrytý --" 26.06.2007  15:10

« Re: Re: Re: hnuj

v poho chápu, mě se taky H1 líbí, ale na silnici to už fakt není, a přeci jenom 99,98 procent času strávim na silnici... a jak jsem někde už psal , jde mi především o bezpečnost ( což je u tohoto vozu takřka zarušena ) ...

a toť vše, ale jak říkáš , ani já svůj názor nikomu nejnucuji.. jenom mám to autíčko moc rád a to mi ke spokojenosti stačí ( a ten zážitek z jízdy mě taky dostává )..

"anonym" [217.117.217.XXX] 07.07.2007  17:03

« Re: Re: Re: Re: hnuj

H2 je už moc SUV, ale líbí se mi. Ale H1 je originál HUMMER. Každopádně pro každodenní ježdění je H2 dobrá. Jel jsem i v H1 a to byla jízda, absolutně nic nebylo cejtit, jakoby ta polní cesta byla rovná jako dráha pro F1. já bych sice za ty prachy šel do Corvette C6/Z06, ale tvoje volba je taky dobrá. Takže, nehleď na ty, co ti nadávaj, že ničíš planetu(už ale nemyslí na podniky atd...) a na ty co ti záviděj. Prostě máš jen super auto, na super děrovaný český silnice. Tohle auto je pro fajnšmekry, ale bohužel i pro ty, co se s nim chtěj jen předvádět, že na to maj. ty, ale asi patříš k tý první skupině. Máš moje uznání :yes:

"-- skrytý --" 05.09.2007  07:36

závist :-)

Dylan McKay 25.06.2007  13:59

Ještě počkám...

Miluju ne velký, ale obrovský vozy! H2 jsem chtěl kupovat, ale nakonec jsem zvolil Range Rover. H2 mi zatím postaví podle snů. Už teď mu dali nový a krásný interiér, a zanedluho dostane i diesel motor 4,5. To bude teprve dokonalá bitevní loď!

"-- skrytý --" 25.06.2007  16:28

« Re: Ještě počkám...

šviháku,ještě popros dealera ať ho upraví na obojživelné vozidlo,aspon 120mm kanón na kapotu,rakety po stranách,a Bondův Aston,Viper nebo KITT budou blednout závistí...když bitevní loď,tak se vším všudy :-) i vzletovou palubu na střeše ;-)

neregistrovaný: "Luke" [85.207.121.XXX] 25.06.2007  21:05

« Re: Ještě počkám...

Marf to napsal vystizne..... :-! >:D

neregistrovaný: "Luke" [85.207.121.XXX] 25.06.2007  21:06

K majiteli :

Jen pro zajimavost: Kolik toho najezdis v terenu? H2 je auto do terenu,vis?

"-- skrytý --" 25.06.2007  21:57

« Re: K majiteli :

H2 není auto do terénu,je to jen přerostlé SUV (ano,i to se dá) a pod slupkou je to GMC Tahoe,což není žádný offroad...má moc dlouhý rozvor,je příliž těžký,malý nájezdový úhly i úhly do převrácení,ale jako auto je BABY-HUMMVEE úžasnej ;-)

"-- skrytý --" 25.06.2007  23:18

« Re: Re: K majiteli :

Ježíši Kriste, takové chytráky miluji. Tak pro informaci, H2 sdílí minimální množství dílů s Tahoe a podvozek je natolik předělaný, že je chyba říkat, že je stejná.
        Hummer H2 je auto dokonalé pro terén. Jen bahno mu vadí kvůli větší váze.

foto borovicka-pivo-ako-je-tu-zivo

borovička pivo ako je tu živo 25.06.2007  23:57

« Re: Re: Re: K majiteli :

no podľa toho do akého terénu, ja by som s tým kľučkovať v lese medzi stromami nechcel. :) Zase také bežné pojazdenie nemusí byť problém. Nebude to taká mrcha ako zdvihnutý samík ale určite si to hanbu neurobí.

"-- skrytý --" 26.06.2007  08:43

« Re: Re: Re: Re: K majiteli :

trochu pro bezvěrce ... [odkaz]
            ( jen si uvědomte že ten JEEP není originál je to uprava )

jinak na YOUTUBE je takových a extremnější vidii spousta ( dávám to se pro lidi co maj pocit že H2 je SUV )

"anonym" [89.102.231.XXX] 02.07.2007  23:13

« Re: Re: Re: Re: Re: K majiteli :

to byl překlep ne? Jeep je originál ,H2 je úprava. Od kdy má H2 špéry a takhle velký kola. Tohle zvládne ZJ taky ,když sundám nárazník a obuju pětatřicítky

"-- skrytý --" 03.07.2007  08:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: K majiteli :

kola má pouze verze CON OFFROUND ( velikost je standard ) narozdíl od JEEPu , který takovýhle kola nemá ani v TP povolený ( víc co píšu, měl jsem YJ a měl jsem tyhle balony .. na STV jsem je sundaval :))) ) ,

jinak neříkám že to zvládne i jiný OFF ( jen jsem psal o tom že H2 porovnávat s SUVečkem je trochu jako porovnávat jablka a banány ) .. jo některý jsou taky žlutý .. tak asi tak

"-- skrytý --" 14.07.2007  15:27

« Re: Re: Re: Re: Re: K majiteli :

JENŽE PROBLEM PAJO JE V TOM ŽE TEN HUMMER JE TAKY UPRAVENEJ (BEZ UPRAVY BY UZ BYL NA TO VRCHNÍM KAMENI ROZPULENEJ!!!!!!!!!!!!!!! VŽDYT TO BY JSI JAKO MAJITEL MĚL POZNAT!!!! 8-s SRY ALE V H2 SE VYZNÁM PROTOŽE JSEM JEDNU MĚL A UPRAVENOU PROTOŽE JSEM JEZDIL NA EXPEDICE A STEJNĚ JAKO TENHLE HUMMER TYPUJU ŽE TENHLE MÁ ZVÝŠENOU SVĚTLOU VÝŠ. O 50MM A JA JSEM MĚL 80MM A VSIML JSEM SI ŽE MÁ xTREME EXP. TLUMIČE TAKŽE JE TO UPRAVENÁ VERZE (SRY ALE NĚKDO TO HOLT POZNÁ) jinak ho máš hezkýho ale skus mu dokoupit nahoru světelnou rampu néé orig od hummer ale XT800 od WARN. hezký :yes:

"-- skrytý --" 15.07.2007  22:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: K majiteli :

dík za doporučení ... akorát mi pošli eshop stránku toho WARN .. taky bych něco takový chtěl, ale to co maj v CR nic moc

"-- skrytý --" 25.06.2007  23:44

« Re: Re: K majiteli :

tak s tím zásadně nesouhlasím vyzkoušel jsem si ho několikrát na polygonu s instruktorem a to co to auto dokáže na to tahou prostě nemá ( i když je základ podobnej , ne stejnej )

"-- skrytý --" 26.06.2007  00:06

« Re: Re: Re: K majiteli :

ok,špatně jsem to pojal,omlouvám se,Hummer H2 má dozajista lepší vlastnosti v terénu než mnoho jiných velkých a obrovských SUVček (je to přece Hummer,že) ale není z daleka na špici mezi bězně prodávanými vozy,kupříkladu Range Rover,Disco,Wrangler nebo Géčko...samozřejmě neberte to nijak oefnzivně vůči H2ce,ze všech vozů co jsem jmenoval se mi zdá H2 nejexcentričtěější a proto ho mám rád :-)

"-- skrytý --" 26.06.2007  08:37

« Re: Re: Re: Re: K majiteli :

V poho neberu .. jelikož jsem WRANGLERa měl tak musím říct . .ano např. Wrangler , který je takřka absolutně bez elektroniky je třeba do odlehlých míst lepší ( když se porouchá dá se opravit ) , a jednou jsem ho otočil na střechu a nic ( jen se vyměnit plastový díl střechy ) ... jenže každé auto je určeno jinam .. s wranglerem jsem při 150 na dálnici byl rád že ho udržím :)

RANGE je proti H2 víc hračka ( vlastnosti OFF horší na dálnici lepší ) a DISCO to je prostě DISCO .. :)

WNC1988 27.06.2007  12:25

« Re: Re: K majiteli :

hele nic proti ale tvrdit že hummer neni auto do terénu-to je jako tvrdit že s porsche se nedá jezdit rychle >:D jezdil sem s nim jak v terénu tak po dálnici a fakt bych tě rád vyved z omylu!na dalnici je 150 během chviličky a v tom terénu-asi takhle kopec kterej sem těžko vylez pěšky to auto vyjelo na 1500 otáček ;-) boční uhel neskutečnej,a nájezdový uhly sou taky ohormující-ne v papírech,ale reálný ;-) jak už sem psal to auto tak trochu popírá fyziku...takže věř že je v terénu ,,celkem slušnej"! :-! :-) :yes:

"-- skrytý --" 27.06.2007  13:44

« Re: Re: Re: K majiteli :

jako majitel pouze souhlasím , souhlasím, souhlasím a souhlasím :)

"anonym" [217.117.217.XXX] 07.07.2007  17:07

« Re: Re: K majiteli :

podívej se na stránkách HUMMERu na terréní vlastnosti H1 a H2. maj skoro stejný terréní vlastnosti, takže H2 sedí do terénu jak pr*el na hrnec ;-)

"-- skrytý --" 25.06.2007  23:43

« Re: K majiteli :

no upřímně moc ne :) .-.. mám to kvuli malým dětem ( kupoval jsem to prioritně především z pocitu totální ochrany svých dětí při jízdě na CZ silnicích v CZ provozu ) kdo má děti pochopí

neregistrovaný: "Fabik007" [85.160.89.XXX] 26.06.2007  09:31

H2 je úžasný!

Jedno z nejúžasnějších aut dneška. Model 2008 s motorem Vortec 6,2 a novým interiérem z Escalade bude naprosto jedinečný. Počkám si na něj:-)

ww.youtube.com/watch?v=HmaNeNZEtHI

neregistrovaný: "ing.jakubicek" [89.24.5.XXX] 26.06.2007  14:46

ubohej FAKE

Naprosto důvěryhodný fotky... :yes: >:D a "majitel" ví o tom autě uplný *,to vidí každej kdo si tuhle kratičkou sračku (recenzi) přečetl...hlavně že víš o prodejci že je good... ;-) nechápu jak někdo může být takový ubožák aby tady zakládal falešný profily aut...no ale každýho věc,tak příjemnou onanii nad autokatalogem a na příští FAKE si sežeň alespoň důvěryhodnější foto a víc informací,ať nejsi uplně k smíchu inženýre... ;-)

"-- skrytý --" 26.06.2007  15:07

« Re: ubohej FAKE

:))))) tak tuhle připomínku jsem opravdu nečekal ..

co k tomu říct , jsem pouze uživatel auta, ne technik .. ale kdyby si vlezl na jednu z těch domen co jsou na autě psaný ( www.datapoint.cz , www.realitypoint.cz ).. našel by si tam stejný jméno...

ale jestli si trubka tak si to asi nepochopil, ale opravdu tenhle příspěvek mě dostal :)))))))))))))))))))))

jinak máš-li stále nejasnost ohledně puvodu, čekám na otázku k potvrzení vlastnoctví .. ptej se na cokoliv.. s tím problém nemám

"-- skrytý --" 27.06.2007  15:31

Dotaz na úpravy

Chtěl bych se tě zeptat, jak to máš s těma úpravama? Co všechno jsi s tím udělal?
    9.2 sekund na stovk je OK, ale maximálka 205 není možná, tedy podle mě. Klasickej H2 bez omezovače jede 185, víc už ne. Takže se chci zeptat,dělal jsi chiptuning, sání, svody, tlumič nebo něco jiného?
    Abych viděl H2 jet 205, tak bych si klidně i dojel se na to podívat.

"-- skrytý --" 27.06.2007  17:48

k takovému autu mohl být lepší recenze ;-) Za sebe 9 bodů

"-- skrytý --" 27.06.2007  20:17

« Re: Hodnocení

já vím, jenže jsem spíš uživatel než labužník.. takhle asi proto :) .. snad časem, něco připíšu

"-- skrytý --" 28.06.2007  22:34

« Re: Re: Hodnocení

No dyť právě proto že jsi uživatel! Máš víc možností poznat tu káru ;-) A objektivněji posoudit stav, vlastnosti, atd. Labužník jen slintá a všechno co se mu jen trochu líbí tak vychvaluje. Tak užívej, užívej a informuj nás informuj!! >:D :yes:

"-- skrytý --" 29.06.2007  07:30

« Re: Re: Re: Hodnocení

přidam dnes fotky a nějaký další info :) :)

"-- skrytý --" 29.06.2007  10:01

« Re: Re: Re: Re: Hodnocení

Sqělý :-) :yes:

"-- skrytý --" 01.07.2007  22:30

hnilda

Tohle je určitě Hummer po Hniličkovi že mám pravdu? Slyšel jsem to od hodně lidí a také jsem ho začal vídat před LSC na Ruďáku od té doby co psali v blesku, že ho Hnilda prodal.

"-- skrytý --" 01.07.2007  23:31

« Re: hnilda

Už jsi asi 32-hej.. Ne hnilička ho prodal před tím než jsem ho koupil. Já si ho nechal přivézt přímo z USA ( ze SHOWROOMU ).

Ale neva ... už jsem sice na to alergickej ale..

PS:Jen tak pro zajímavost. Hnilička někde psal že to bylo nejlepší auto co kdy měl ( psal to po H2 , když měl X5 ) , ale že mu vadilo že ho všude poznávali. Upřímně řečeno proč tohle auto kupovat jinak :))) ( neříkam že to je jedinej duvod ) ..ale ??

neregistrovaný: "goha" [213.192.60.XXX] 04.07.2007  17:16

Nevím co máte proti benzínu,

dá se lépe ekologicky upravit, než diesel, např. LPG, NG. S naftou toho moc neuděláte, snad krom friťáku.

"-- skrytý --" 04.07.2007  17:51

« Re: Nevím co máte proti benzínu,

:)))) no já určitě ne , H2 není primárně žádná v naftě a speciálně ta moje je také v benzínu takže nechápu moc tenhle příspěvek

"-- skrytý --" 04.07.2007  20:44

« Re: Re: Nevím co máte proti benzínu,

x-paja: To bylo samozřejmě pro ty, co kritizovali benzinový motor, ne na vás.
        Ale tohle mě docela nemile překvapilo:

Že by soudruzi v júesej udělali někde chybičku ve výpočtech?

"-- skrytý --" 05.07.2007  08:48

« Re: Re: Re: Nevím co máte proti benzínu,

Fajn videjko... Rozesmálo mě, i když hned v zápětí mi zmrzl úsměv na rtech... ;-\ :-)

foto JOB

JOB 05.07.2007  11:23

« Re: Nevím co máte proti benzínu,

No to máš asi špatný informace.Předělat na LPG lze i naftový motor i když je to holej nesmysl. Nevím jak se ta fyrma jmenuje ale běžně to na výstavách nabízeli pro autobusy a nákladní auta. Zjednodušeně řečeno původní diesel nejdříve překopou na benzín a pak na plyn. Ovšem finančně je to o ničem. ;-)

"-- skrytý --" 05.07.2007  13:36

« Re: Re: Nevím co máte proti benzínu,

JOB: O tom taky vím, kdysi tak zkoušeli předělat Avii, ale právě proto, že je to nesmysl, tak ani nemá cenu o tom vůbec mluvit .... :-)

"-- skrytý --" 05.07.2007  08:46

interiér

No, musím říct, že interiér mě uchvátil. Víceméně i pohled ven :-) Podobný zážitek jsem měl jen v Jeepu. Marrras.... Btw, reklamy na boku auta mají s Tebou něco společné? ;-) :yes:

"-- skrytý --" 05.07.2007  19:33

« Re: interiér

více meně všechno

neregistrovaný: "focus RS" [136.173.62.XXX] 05.07.2007  09:46

hmotnost a objem

Pohotovostna hmotnost H2 je 2902 kg a nie 3700 kg. Ak by toto auto malo pohotovostnu hmotnost 3700 kg, tazko by s nim pohol aj V8 6.0 (neviem odkial mas 6.2, dal si to prevrtat na vacsi objem a zabudol spomenut v recenzii?), jedine, ze by inac nastavili tu trapnu 4 stupnovu prevodovku. Ale aj tak by to malo jazdne vlastnosti hromadneho dopravneho prostriedku menom Solaris.

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 05.07.2007  09:58

« Re: hmotnost a objem

to by ses divil jak s nim ten motor hejbe.... :yes:

"-- skrytý --" 05.07.2007  19:38

« Re: hmotnost a objem

trochu změn tam je viz GC Mnichov. jinak 2909kg /což jak ale píšeš je opravdu pohotovostní , reálníá váha je uplně jiná , viz výbava, přídavné kolo atd. . bližší info GC Mnichov .. tam je celkový rozbor základní váhy /

neregistrovaný: "focus RS" [136.173.62.XXX] 06.07.2007  09:43

« Re: Re: hmotnost a objem

Zdravim. Myslel si tuto stranku www.geigercars.de? Je to dost neprehladna, no ale to nic. K tej vahe: mas tam priplatkovu vybavu, ktora dvihla hmotnost auta takmer o 800 kg? Tak sa trochu rozpis. A hod sem aj nejake info o tom zvacseni objemu motora. Ak by si mohol popisat aj jazdne vlastnosti auta, ktore vazi 3,7 tony a ma 495 Nm pri (na offroad) extremne vysokych otackach - 4000 ot./min., bol by som ti vdacny. Kazdemu, kto sa aspon trochu vyzna v autach musi ten pomer vykonu a hmotnosti pripadat zvlastny.

"-- skrytý --" 06.07.2007  16:23

« Re: Re: Re: hmotnost a objem

ne plus 800kg , myslím max. tak 150 kg .. těch 3700 byla váha někde v udajích které jsem k vozum dostal ... max je 3,9t, poho 2,9t, ale na reálné váze ( na dálnici ) to bylo s 3 osobami vč. řidiče 3350 kg ( lidi měli celkem 270 kg ). .takže 150 kg je někde navíc

neregistrovaný: "focus RS" [136.173.62.XXX] 08.07.2007  15:19

« Re: Re: Re: Re: hmotnost a objem

Ok, diky. A co ten motor? Kolko koni a Nm pridalo to zvacsenie objemu o 0,2 litra? Asi pred rokom som videl, ze vyrobca ponukal dva pakety na zvysenie vykonu, v obidvoch pripadoch sa jednalo o preplnanie, najsilnejsia verzia mala myslim 700 koni. Teraz vyrobca ponuka len jedinu moznost a to zvysenie vykonu na 550 koni tiez pomocou preplnania. Nie je zvacsenie objemu o 0,2 litra v tomto pripade uplnou zbytocnostou?

"-- skrytý --" 08.07.2007  21:00

« Re: Re: Re: Re: Re: hmotnost a objem

cca 78 HP ( což znát poměrně hodně u max. rychlosti, trochu u zrychlení )... tah od spodu je dorbej už v základu

neregistrovaný: "focus RS" [136.173.62.XXX] 13.07.2007  11:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: hmotnost a objem

V tabulke mas zvysenie o 15 kW t.j. 20,4 HP. ta tvoja uprava sa mi ale aj tak zda vymyslena. sorry

"-- skrytý --" 01.08.2007  00:48

Dovozce

x-paja: Můžeš poradit, kdo Ti to auto dovezl?
    Díky g.

Parda71 (BMWfans) 18.08.2007  19:00

dík za 1 bod...

...já jsem tvoje auto nehodnotil a řekl jsem že se mi hrubě nelíbí,proto jsem nehodnotil,abych ti to nekazil a ty mi dáš 1 bod,opravdu ubohé...

"-- skrytý --" 19.08.2007  22:35

« Re: dík za 1 bod...

:)))))) jelikož jsem už asi 1,5 měsíce nebyl na téhle stránce tak to zní fakt přesvědčivě :)))))

na NB mé přítelkyně zustal zalogovaný přístup do auto.cz, tak maximálně , ale od mě to určitě nemáš :)

Parda71 (BMWfans) 20.08.2007  15:58

« Re: Re: dík za 1 bod...

Tak tam ta jednička naskočila asi sama že?? Všiml jsem si toho až ted,když jsem projížděl výpis hodnocení. Když už ani nevíš koho jak hodnotíš tak si an tom dost špatně.

"-- skrytý --" 31.08.2007  17:20

« Re: Re: Re: dík za 1 bod...

jak vysvětluji , tak jsem k tomu neměl přístup je možný že přítelkyně si prohlížela auta .. tak sorry

Dylan McKay 21.08.2007  21:27

Ahoj x-pajo

Chtěl bych tě o něco požádat. Mám problém s Range Roverem, chci jiný auto. Už před rokem jsem uvažoval o H2. Mohl bys mi zde napsat, co myslíš drahými díly a drahým servisem? Je srovnatelný s Pražským A.M.T. kde hodina práce stojí 1600 Kč? Zajímá mě hlavně spolehlivost H2. Chci velký a bezpečný auto, tomu H2 plně vyhovuje... Děkuju moc, Petr. PS: Za odpověď předem hodnotím 10... ;-)

"-- skrytý --" 31.08.2007  17:18

« Re: Ahoj x-pajo

H2 zatím vyjma čepu ( což se není čemu divit ) , absolutně bezproblémů.. auto jsou kupoval kvuli bezpečnosti a upřímně řečeno myslím že líp jsem udělat nemohl .. on už ten vzhled ostatním řidičum říka pozor.. jinak drahý servis myslím relativně .. cca 1300 Kč / při VIP kartě cca 1100 Kč , a drahý dílu jsou u všech podobných typu aut .. takže se stejně nevybereš ... takže DOPORUCUJI ZA SEBE ( jinak měl jsem Wranglera , přítelkyně ho na dálnici 2krát otočila přes střechu a jen se vyměnila výměnná střecha , takže i wrnagler je bezpečný ... jen je malý a na dálnici nic moc )

jmurjr (H22A7) 24.08.2007  08:16

privesok

mas super privesok na kluce, to lietadlo :yes:

"-- skrytý --" 31.08.2007  17:19

« Re: privesok

Tuscon .. skladiště a muzeum letectví u USA / Arizona

"-- skrytý --" 27.10.2007  00:53

audi vs. vw vs. seat

Pekny auto ale jsou i lepsi chces jet s nami
    info czechrace@email.cz

"anonym" [195.91.54.XXX] 28.11.2007  19:52

Odpoveď

Mi máme tiež taký len iný interiér, a možem povedať že je to výborné auto. :-)

"-- skrytý --" 03.01.2008  15:27

Navigace

Super auto.Ta navigace/Avic d3/ byla uz soucasti toho vozu nebo jsi ji kupoval az v CR ? Dovezl jsem si totiz auto z usa a mam tam avic d3 a nemozu ho zprovoznit.Nemuzes mi nejak poradit?

"-- skrytý --" 10.02.2008  10:35

« Re: Navigace

jsem si ji tam nechal dát ... kvuli smazanosti se zadním DVD a LCDčky .. ale musím říct že jsem v ramci navigace na AVICu dost zklamanej .. TOMTOM je daleko propracovanější .. ale na video a zvuk je to ok

jo jinak handsfree z AVIC je na zabití ..

"-- skrytý --" 31.01.2008  15:45

Omezovac

Zdravim, jak to mas s omezovacem na 160Km/h ? byl jsem se projet s novym H2 rok 2008 a ty maji standardne omezovac na 160. Jinak proti staremu modelu musim rict jako "nebe a dudy", silnejsi a "uspornejsi" :-) motor + 6 stupnovy automat a interier lepsi nez v Q7 (alespon verze Luxury), do stareho bych asi nesel :-)

"-- skrytý --" 10.02.2008  10:33

« Re: Omezovac

omezovač tam nemám ,.. ale jelikož jsem jel max cca 190 tak nevím zda tm vubec kdy nějaký byl

jinak uspornější .. moc neřeším a interiér se mi líbí tak jak je ... bral bych lepší materiály a stejný design

jo a 6stupn.. to by bylo asi taky příjemnější , ale nějak už jsem si zvykl na to cuknutí při kick down .. což by asi 6st. zmírnil :))

ten nový design mě přijde už ne HUMMERovský ale zase lepší kvalita...

no těžko říct, ale jenom kvuli tomu to měnit asi nebudu :)))) kupoval jsem to jako bezpečné auto, a na tom se nic nezměnilo

PS: a do Q7 bych nešel ani za .....

neregistrovaný: "Risi Jan von Lauseker Lausek" [62.245.99.XXX] 12.03.2008  17:02

ECORECTO.eu

Krásný den kupuji H2 zvýšený podvozek a mohu říct že lcd v opěrkách otřesama postupně přestalo fungovat asi smd součástky nevydrží otřesy jinak mohu říct že ještě koroze je vidět na uchycení palubní desky ze spodu pod pedály to je snad málo co mohu říct zimní pneu také existuje.vonlauseker@seznam.cz

"-- skrytý --" 22.06.2008  12:54

« Re: ECORECTO.eu

mužeš mi poslat foto s tím zvýšeným podvozkem -...

a nějaké info o těch zimních pneu ..

x-paja@seznam.cz

"-- skrytý --" 01.05.2008  13:45

Chtělo

By to foto interiéru i exteriéru je jich málo . A jak si proboha zvednul výkon z 244 na 322 Kw ??? To se mi zdá nějak moc ;-\ .

"-- skrytý --" 21.06.2008  10:46

« Re: Chtělo

262 kw ... ta chyba mě tam zustala .. musím ji orpavit

interiér dofotím :)))

"-- skrytý --" 21.06.2008  12:05

Sraz.

Nechceš také dorazit na případný sraz v Praze? ;-)

"-- skrytý --" 21.06.2008  21:02

« Re: Sraz.

proč ne

"-- skrytý --" 22.06.2008  14:32

« Re: Re: Sraz.

Zrovna něco chystáme na tento víkend, nejspíš pátek večer někde v Průhonicích, budeme rádi, pokud dorazíš...sejde se více uživatelů MACZ. ;-)

"-- skrytý --" 03.07.2008  12:13

H2 2008 Black Luxury paket

Všechny zdravím. Mám Hummera H2 (2008) asi tak 10dní a můžu napsat, že lepší auto jsem ani nemohl vybrat. Pocit bezpečí, komfort a ta jízda......můžu jenom doporučit!!!!!!!

"-- skrytý --" 03.07.2008  19:48

« Re: H2 2008 Black Luxury paket

tak vítej do klubu :)))))) se vším souhlasím

"-- skrytý --" 04.07.2008  11:34

« Re: H2 2008 Black Luxury paket

Díky.Občas sem hodím nějaké postřehy.

"-- skrytý --" 04.07.2008  13:10

« Re: Re: H2 2008 Black Luxury paket

Tak to je skvělé, prosimtě, přidej fotky a recenzi, nesmírně by mě to zajímalo. :yes:

"-- skrytý --" 15.03.2010  21:37

Řidičák

Krásné auto co dodat, zajímá mě jak je to s řidičákem, je potřeba k řízení H2 skupina C?

Chobot 15.03.2010  21:56

« Re: Řidičák

No jakožto, že hned na začátku píše, že vozidlo má 3,7 tuny tak určitě jo(alespoň u nás). Což mi tedy překvapuje. Myslel jsem, že C je zapotřebí jen na Humwee. No, pořád se člověk dovídá nové věci......

"-- skrytý --" 18.04.2010  20:58

Re: Řidičák

Dobrý den, jak známo, řidičský průkaz B je možný pouze pro vozidlo do 3,5 t. Při zohlednění požadovaných typů řidičských průkazů jsou Hummery H2 v ČR (a Evropě) rozděleny do dvou skupin.
    První skupina má zapsanou hmotnost 3,9 t, je tedy nutný ŘP skupiny C. Pro zapsání do 3,5 t (aby byl možný ŘP B) je nutná "přestavba" (papírová), která je téměř nemožná, protože je k ní zapotřebí povolení českého Hummeru, který povolení zásadně nevydává, jelikož chce, abyste si koupili Hummer H2 oficiálně od něj.
    Druhá skupina jsou Hummery H2 již od počátku zapsány s hmotností 3,5 t, je tedy možné je řídit s ŘP skupiny B. Není nutné kupovat pouze oficiálně od Hummer.cz, mnoho H2 v klasických bazarech je papírově zapsáno do 3,5 t.

Před 14 dny jsem si vybral Hummer H2 (2003) v bazaru a jelikož vypadal zachovale a nepoškozeně a obsluha bazaru mě přesvědčovala, že je Hummer v naprostém pořádku přivezl jsem zálohu (50 tis. Kč) a naštěstí jsem si těsně před předáním peněz vyžádal technický průkaz, kde byla uvedena hmotnost 3,9 t (což mi obsluha bazaru taktně zamlčela), takže jsem samozřejmě od obchodu ustoupil - jak jsem uvedl - přestavba na 3,5 t je téměř nemožná, musel bych tedy s tímto vozem jezdit max. 80 km/h, platit mýtné - zkrátka bych nesl všechny nevýhody nákladních automobilů. Naštěstí jsem o pár dní později objevil od soukromého prodejce Hummer H2 psaný do 3,5 t, ten jsem také v úterý koupil.

Při vybírání Hummeru H2 tedy rozhodně doporučuji mezi nutné požadavky (např. požadovaná barva atd.) přidat také hmotnost max. 3,5 t a před zaplacením toto ověřit!

foto Matheas-Ropak

Matheas Ropak 23.05.2010  23:36

Hmm

Helmut
    čekám na odpověď viz SZ

"-- skrytý --" 02.01.2011  10:22

Masazni sedačky

No H2 máme také ale musím říct ze jsem nikdy neviděla zadnou která by měla sériově masazni sedačky:-)