Suzuki Swift (2008)

29.6.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "ZibiK2". Jednou takhle sedím a dívaje se na svou Škodu Octávii II začínám uvažovat o tom, proč to auto…

Suzuki Swift (ZibiK2)

Ronnyp (RSKa) 29.06.2008  22:25

dotaz

neni to nahodou 16stovka??? :-!

"-- skrytý --" 30.06.2008  01:41

« Re: dotaz

Je. Má chyba neb mám ve zvyku dávat za tisícovku tečku a ono to zaokrouhlilo na 2.

Ronnyp (RSKa) 30.06.2008  19:03

« Re: Re: dotaz

jasny v pohode :-! nekdy muzem dat srazik a pokecat mam to do zlina asi 30km :-!

Ronnyp (RSKa) 01.07.2008  20:54

« Re: Re: Re: dotaz

;-\ ???

"-- skrytý --" 01.07.2008  21:15

« Re: Re: Re: Re: dotaz

Nenapučuj se. To víš že můžem.

kaaRS 01.07.2008  21:18

« Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

Kluciii a ja!! Jsem trosku fterka ale Swiftik me zajima!! ;-) :-)

"-- skrytý --" 01.07.2008  21:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

No, budeš-li hodný tak uvidíme co se s Tvou žádostí dá dělat.

kaaRS 01.07.2008  21:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

No ucineny andel!!! >:D >:D

Ronnyp (RSKa) 01.07.2008  21:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

ja se nanapucil sem myslel ze jsi na me hodil bobka!!!a KAA jejda to zas dojedes tim cervenym leonem??? ;-\ >:D

"-- skrytý --" 01.07.2008  21:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

Co? Něco děsuplného? Myslím ten Leon.

Ronnyp (RSKa) 01.07.2008  21:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

ale zadnej zazrak :-!

Ronnyp (RSKa) 01.07.2008  21:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

neee delam si srandu je to proste super auto fakt!!! :-!

"-- skrytý --" 01.07.2008  21:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

Nelži. Chvilku jsem ve Španělsku pobýval a znám jejich přístup k práci.

Ronnyp (RSKa) 01.07.2008  21:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

jako aj mi to pujcil a fakt super a strasne se mi libi propracovani sedacek volantu a fofr klocku

kaaRS 02.07.2008  08:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

No jestli se sejdem jako ze bychom to urcite mohli spachat bo bych chtel swista videt tak se o tom muzes presvecit sam a udelat si obrazek!! ;-)

Ronnyp (RSKa) 03.07.2008  21:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

jasny rad bych vas videl :-!

kaaRS 02.07.2008  08:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

Ronny ty pazure!!! >:D

foto THE-KLF-

THE KLF ™ 29.06.2008  22:47

Objem motora...

Objem je dosť nejasný, upresníš? Prepokladám ako môj dobrý kolega, že to bude 1.6i
    A pozri si SZ, dík. :yes:

foto Ricardo

Ricardo 29.06.2008  22:54

Pěkný!

Akorát ty zástěrky a nálepky na sklech kazí dojem... jinak objem je 1586

"-- skrytý --" 29.06.2008  23:44

« Re: Pěkný!

to musim souhlasit..auto pekny,ale ty zasterky uz jsou celkem passe..

foto Hory

Hory 29.06.2008  23:45

Hezká kára

Hezkej sporťáček, ty cola tam sou fuckt cool! :yes: Skoro by to vypadalo, že seš taky ze "zlatý mládeže" ;-)

"-- skrytý --" 30.06.2008  02:07

« Re: Hezká kára

Dík. A fakt nejsem.

mirastr 29.06.2008  23:48

Xenony

Hojec, píšeš ve slabých stránkách "Nemožnost xenonů". Origno asi ne, ale co třeba HID? Místo původních žárovek, pokud máš H7, tak si kup HID H7r s clonítkem.

"-- skrytý --" 30.06.2008  01:53

« Re: Xenony

To nebyla stížnost na to, že svítí špatně. Jen si člověk za ta léta zvykl na xenony a ty přece jenom svítí líp a jinak. A teď blbá otázka - můžou se neoriginální xenony polohovat tak jak se automaticky vyrovnávají originální?

mirastr 30.06.2008  08:47

« Re: Re: Xenony

To je dobrá otázka:-) Když koupiš pouze set HID, tak nikoli. Avšak viděl jsem již několik aut, které to měly namontovány dodatečně. Jak to udělali, to nevím:-( V každém případě, origo je origo.

foto Sienn

Sienn 30.06.2008  16:19

« Re: Re: Xenony

co ja vim, tak kdyz si koupis HID sadu do auta jako nahradu za H7 nebo treba H4 tak to funguje ohledne naklapeni uplne normalne, jako kdyby jsi mel normal zarovku... ;-)

"-- skrytý --" 30.06.2008  17:27

Myslel jsem si ... ;-)

"-- skrytý --" 30.06.2008  18:32

« Re: Re: Re: Xenony

NO to sice jo ale mělo by se to naklápět automaticky a samo, ne tím kolečkem. To u auta s xenony v sérii nehledej...

mirastr 30.06.2008  22:51

« Re: Re: Re: Xenony

No víš, ono to u aut s xenony funguje trochu jinak:-)))

"-- skrytý --" 01.07.2008  22:25

« Re: Xenony

Na montáž HID sady do klasických parabol si dávajte bacha. Pokiaľ parabola nie je určená pre Xenon, tak sa od nej odrážajú odlesky a potom sú protiidúci vodiči oslňovaný. Add...aj naklápanie svetlometu by malo byť automatické, nehovoriac o ostrekovačoch svetlometov. Aj špina dokáže svetlo Xenonu neskutočne rozptýliť. Ak však podľahnete a aj napriek týmto slovám si namontujete HID sadu do klasických parabol, tak určite navštívte dobrého servisáka a nech to čo najlepšie nastaví. A tiež predpokladajte, že budete musieť svietiť dolu viac ako doteraz. Add...vďaka všetkým čo to pochopili.

Add .. Swištík je pekný a je tvoj...a ak sa ti páčia tie zásterky , tak ich tam maj. Ale hlavne nech swiští po cestách bez porúch... ;-)

mirastr 02.07.2008  00:44

« Re: Re: Xenony

V každém případě do klasických parabol by se měli dávat HID sady se stíněním, např. H7r, klasické H7 v klasický parabolách většinou oslňují. Prostě klasika:-)

foto pellsi

pellsi 30.06.2008  00:13

paradni kousek!!!

Necht zvoni zvony vsech katedral!!!Konecen tu ma nekdo tohoto dravce. Osobne musim rici, ze tato verze Sport nema chybu.
    Motor musi byt uplna B O M B A!!!Jinak jsem v nem sedel, sedacky taky nemaji chybu a k tomu ta tva barva.
    Jedine, cose mi nelibi, jsou ty zadni zasterky, ale samozrejme to je vec vkusu.
    Kazdopadne at slouzi a at je spokojenost i na dale.

"-- skrytý --" 30.06.2008  02:08

« Re: paradni kousek!!!

Díky. Motor je dobrý, ale nejlepší na celém autě je doopravdy ten podvozek.

"-- skrytý --" 30.06.2008  18:33

« Re: paradni kousek!!!

Kola jsou v bílé super ale ty zástěrky mě tam taky moc nesedí. Jinak ale :yes:

"-- skrytý --" 30.06.2008  00:17

Sport

Planujes s tym jazdit rally ze si tam daval tie zastery?? Inak to su co za disky vcelku pekne ale preco si to menil za origo 17? Pretoze ma velmi prekvapil aky komfortny je Swišt na 17. Aspon si ho mohol zabehnut na 17 nech si zvykne na vacsiu zataz. Preco si mu kupil tieto pirrelky? To nemali na sklade nieco ine lepsie??? ;-\ A inak neviem ci tieto sedadla su Recara lebo origo Recaro si nechavaju japonci pre 5 dveroveho Sporta. Prajem vela stastnych kilometrov nech sluzi a zabava

"-- skrytý --" 30.06.2008  01:50

« Re: Sport

Ne rally jezdit nehodlám. Zástěrky mám protože se mi líbí. Každý má nějakou úchylku. No a já zástěrky. Fakt je ten, že se nelíbí absolutně nikomu. Ale mě jo! Velikost kol a důvod jejich výměny viz. výše v recenzi či pokusu o ni. Pirrelky proto, že jsem vůl a nechal se ukecat byť jsem je už jednou měl a tudíž znal. Nicméně jsem podlehl řečem v Suzuki, že teď jsou jiné, lepší. Což mě ale neomlouvá. A Recara? Měly by být, ale napsáno to na nich není, takže 100% si jistý nejsem.

"-- skrytý --" 30.09.2008  19:37

« Re: Re: Sport

No pro Evropu to asi recara nejsou viz odkaz([odkaz] takhle by vipadali recara, ale u nas vipadaj takhle([odkaz]
        Je vidět, že ty recara jsou v pěti-dvéři. JInak ta fotka je od nějakého ostravského prodejce.

foto OS

OS 30.06.2008  05:19

super hracka

paradni auticko na vyblbnuti! nejsi nahodou z Domazlic? Tady jezdi uplne stejnej a jeste jeden s pruhama.

"-- skrytý --" 30.06.2008  07:12

« Re: super hracka

Nejsem. Zlín

foto dadaonline

dadaonline 30.06.2008  14:58

« Re: Re: super hracka

Ze zlína... :-) tak to už jsem měl tu čest, myslím že to bylo kousek za otrkovicema... Opravdu moc pěkné auto v realu je daleko hezčí než na fotkach... Uplně jako nejhezčí doplněk považuju ty kola... Bílé uplně moc se k tomu autu hodí taky mám na své c2 bílé kdyžtak můžeš taky mrknout... :-)

"-- skrytý --" 30.06.2008  17:27

« Re: Re: Re: super hracka

Krasavec. Jen bych se bál pověstné francouzské kvality. Nic ve zlém.

foto dadaonline

dadaonline 03.07.2008  15:40

« Re: Re: Re: Re: super hracka

zatim má nejezděno 25tis km a všechno je v pohodě... :-) jo a zapoměl jsem tam před tím napsat že swift by byl druhá volba pro mě kdyby nebyla c2... :-)

foto M-C-

M.C. 30.06.2008  09:52

fajnšmekr

Smekám...konečně fajnšmekr co si místo fábie koupí tohle, hezky sladěný s těma kolama, fakt pěkný...nejlepší jsou ty dva výfuky! :-)

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 30.06.2008  10:24

Hbitá myška

Tak to je teda pěkně hbitá myška mrška! Mě se líbí :-)

foto Kubyyyk

Kubyyyk 30.06.2008  14:49

Dotaz

Nejsi náhodou z Varů??

foto ronyhandbrake

ronyhandbrake 30.06.2008  15:55

Swift Sport

Pekné auto, snáď budeš so Swiftom spokojnejší ako ja. ;-)
    Ale z OII to musel byť riadny skok na Swifta, myslím smerom dolu.
    Prajem veľa šťastných km

"-- skrytý --" 30.06.2008  17:25

« Re: Swift Sport

No pokud si to sám sobě vysvětlíš tak to skok dolů není. Spíš nahoru. Snažím se mít vždy auto s ohledem na to nač jej potřebuji a taky bohužel penízky. Mimochodem co máš či jsi měl za problémy se Swiftem. A dík.

foto ronyhandbrake

ronyhandbrake 01.07.2008  19:53

« Re: Re: Swift Sport

So Swiftom som bol spokojný asi prvý mesiac od kúpy. Potom sa všetko začalo zhoršovať. Od hlučného podvozku, cez pískajúce brzdy až po veľmi slabé dielenské spracovanie. Pozri moju recenziu. Možno to bol nevydarený kus, ale Fabia I, s ktorou som predtým jazdil bolo zlaté autíčko. ;-) Neviem, ale podľa mňa Japonci majú skvelé motory ale niektoré detaily nezvládajú, v tomto sú nemci úplne niekde inde. Swift je imidžovka, ale na bežné jazdenie mi viac vyhovovala Fabia. Nuž nie každá zmena je k lepšiemu.

"-- skrytý --" 01.07.2008  21:28

« Re: Re: Re: Swift Sport

Docela jsi mě vyděsil. Ale zatím až na to poskakování ( to je spíš o malé hmotnosti a hloupým výběrem pneu ) nic. Jenže měsíc to bude zítra, takže už ve čtvrtek ... doufejme že nic. Jinak Fábii I jsem blahé paměti taky měl a pocity stejné. Ale se Swiftem to bude URČITĚ jinak.

kaaRS 30.06.2008  17:20

Super..

volba moc chvalim taky je v hledacku jako druhe auto. V moznych konkurentech co jsi zavrhnul mi trochu chybi Fiesta ST o te jsi nepremyslel?? Ta prece taky umi udelat hodne zabavy aspon co jsem cetl. Mnoho usmevu za volantem a stastnycj km preju. At jezdiii! ;-)

"-- skrytý --" 30.06.2008  17:22

« Re: Super..

Díky. Fiesta podle mě patří mezi ty lepší, jenže se mi nelíbí.

Filip . 30.06.2008  21:09

Zastery...

Vyzeraju otrasne a celkovo to kazi auto radsej ich daj dolu nevyzera to dobre nemzoem si pomoct ale koli tym by sim ti ubral 3 body dal by som ti 7 ... ;-) ale inac auto BOMBA :yes: ;-)

"-- skrytý --" 01.07.2008  00:24

« Re: Zastery...

Já snad vyhlásím soutěž aspoň o jednoho blázna kterému se zástěrky budou také líbit. Zatím jsem tak sám :-(
      Ale NESUNDÁM !

"-- skrytý --" 01.07.2008  08:32

« Re: Re: Zastery...

Hele me se líbí,vypadá to pak jak závoďák! ;-)

Filip . 01.07.2008  10:03

« Re: Re: Re: Zastery...

>:D Je to tvoje bracho ;-) rob ako uznas za vhodne :yes:

"-- skrytý --" 01.07.2008  14:53

« Re: Re: Re: Zastery...

Já su tak šťastné. :-)

"-- skrytý --" 02.07.2008  00:11

« Re: Re: Zastery...

len si ich tam pekne nechaj ak sa ti pacia!nahodou je to dobre skombinovane s tou nalepkou,vyzera ako na relly :yes:

foto pellsi

pellsi 30.06.2008  22:52

Dotaz ohledne te nalepky na skle

Jak jsem rekl, auti supr, jen mam dotaz, oheldne te nalepky na tom prednim skle. Autu desne sekne, ale na druhou stranu si nedokazu predstavit, ze bych ji tam mel, jelikoz Swiftika mam, vim co rikam. Uz i bez ni je okno pomerne nizke, a mam mnohdy problem, dohlednout na semafor (o sklapecich stinitkach ani nemluve-ty se proste ani pouzit nedaji).
    By me to docela zajimalo, nemas s tim problem?
    Jinak urcite dopln foto, to auti si to zaslouzi.

"-- skrytý --" 01.07.2008  00:22

« Re: Dotaz ohledne te nalepky na skle

Už tam byla. Má se to asi tak. Kvůli kamerám jsem byl zvyklý mít stínitka neustále dole. No a ve Swiftu to nejde neb jsou obrovské a mají divné zaaretování. Takže nálepka vlastně plní jejich funkci. Semafory jsou o zvyku, zastavit metr a půl až dva před a je to v poho.

foto Kubyyyk

Kubyyyk 30.06.2008  22:55

Tenhle Swiftík

je fajn autíčko.
    Po Karlových Varech jezdí někdy pěkně ostře uplně stejnej i stím pruhem právě.
    Nejsi to nááhodou ty?? ;-)

"-- skrytý --" 01.07.2008  00:17

« Re: Tenhle Swiftík

Nene.

"-- skrytý --" 01.07.2008  18:06

hot hatch rules

pjekne auticko, fotecky vonaju krasnou novotou, pre mna osobne tiez skoda tych zasteriek lebo bol na tomto aute pouzity skor street design ako rally ale pokial mu doprajes to na co bol stvoreny tak to je jedno ;-)

"-- skrytý --" 01.07.2008  19:13

« Re: hot hatch rules

Díval jsem se na Tvé a říkám hezké. Docela mě překvapilo podle tvé recenze jak uvažujem podobně.

"-- skrytý --" 01.07.2008  20:52

« Re: Re: hot hatch rules

v com myslis? a dakujem je to uz starusik dost sice, ale srdce ma stale mlade >:D

"-- skrytý --" 01.07.2008  21:09

« Re: Re: Re: hot hatch rules

No že větší důraz kladeš na obsah než na obal. A hlavně chceš jezdit a ne se předvádět.

foto Johny-Rico

Johny.Rico 02.07.2008  01:40

S těmi zástěrkami to nemyslíš vážně, že ne?

Terrible :no:
    Jinak auto za 10 rovných!!!

Filip . 02.07.2008  08:16

« Re: S těmi zástěrkami to nemyslíš vážně, že ne?

chudak ZIBIK >:D tie zastery sa nikomu nepacia ani mne Johny pravda ... akle auti bomba fakt motor secko :yes: ale zastery pocuj ked sa stretneme na zraze ja ti ich odmontujem >:D ;-) ale ne ne bracho je to tvoje ... ;-)

"-- skrytý --" 02.07.2008  13:37

« Re: Re: S těmi zástěrkami to nemyslíš vážně, že ne?

Budu je hájit s nasazením vlastního života. Na jakém srazu? Kdy? Kde? S kým?

Filip . 03.07.2008  09:38

« Re: Re: Re: S těmi zástěrkami to nemyslíš vážně, že ne?

:-) to som myslel obrazne >:D ze ak prides niekedy nahodou na neako sraz ze ti ich ukradnem ;-)

"-- skrytý --" 02.07.2008  15:47

« Re: S těmi zástěrkami to nemyslíš vážně, že ne?

Me se líbí a jsem na to hrdý!!!! :-) :-)

"-- skrytý --" 03.07.2008  20:27

Zásterky

Mimochodom asi ani nevieš akú praktickú vec si si nechal na auto namontovať. Od predných kolies totiž na Swiftoch odlietajú kamene a tie doslova po prvej zime obijú lak na začiatku zadného blatníka. Na normálnych Swiftoch to schytá spodný roh zadných dverí... ;-)

"-- skrytý --" 03.07.2008  21:49

« Re: Zásterky

Díky Marcelko, další argument pro obhajobu. Zlatý člověk :-)

foto pepavasa

pepavasa 04.07.2008  08:41

« Re: Re: Zásterky

Já ti dám další. Zástěrky na předních kolech jsou pro tebe, ale na zadních kolech jsou pro nás co jedeme za tebou. Snad všechny krátkopřevisové hatche, co nemají na zadních kolech žádné zástěrky posílají vysoký proud vody a nečistot na kapotu a skla za nimi jedoucího auta. Díky za ohledupnost!!
        :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 04.07.2008  11:50

« Re: Re: Re: Zásterky

Moje řeč. Ale mám-li být upřímný tak v prvním plánu byla prach-obyčejná estetika a až v tom druhém praktičnost. Ale i tak dík. ;-)

"-- skrytý --" 04.07.2008  11:53

Servis

Mám otázku, pečivaprostou otázku, nedal ... A teď vážně. Máte někdo nějakou zkušenost se servisem Suzuki v dosahu Zlína mimo Fryšták?

"-- skrytý --" 12.07.2008  12:23

« Re: Servis

Jedna známá teď jezdí k Heinzovi do Přerova a je spokojená (ve Fryštáku se právě malinko rozhádala kvůli faktuře za servis) No a tchýně v Břeclavi zas moc nadšená nebyla (podrobnosti teda nevim), tak těžko říct... Já sám ve Fryštáku ze začátku malinko rozčarování, ale teď už bez problémů(nekupoval jsem u nich).
      Všechno Swifty 1.3 :-)

"-- skrytý --" 14.07.2008  14:15

« Re: Re: Servis

Moc děkuji. Už jsem si myslel, že je to jen diskuze o blbostech a jakmile člověk potřebuje reálnou informaci tak je konec. Na netu jsem to nenašel, tak nevím jestli je to autorizovaný servis. Přerov není tak daleko, takže by to pro mě bylo ideální. Jo Fryšták stran pana Černého v poho, ale mám nějakou důstojnost a opravdu nehodlám poslouchat jak jsem si po 3 (slovy třech) týdnech prošoupal gumu pod nohama. A to od šéfa servisu poté, co jsem tam koupil auto a ještě k tomu prvního sporta co prodali. To za prvé člověka nas... a za druhé se ptá jak se budou řešit závažnější věci než taková prkotina.

"-- skrytý --" 14.07.2008  14:46

« Re: Re: Re: Servis

je to oficiální dealer [odkaz] stránky nemají nic moc, ale jinak osobně proti nim nemůžu nic říct (všechny 3 auta koupený u nich)
          jako na každým si něco najdeš - je to všechno o lidech, tak je potřeba najít společnou řeč...

"-- skrytý --" 14.07.2008  15:39

« Re: Re: Re: Re: Servis

Tak jsem tam volal. Vše v poho. Jěště jednou děkuji za info. Máš to u mě :-)

Ronnyp (RSKa) 14.07.2008  16:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Servis

tak jak tam pojedes dej vedet a dame srazik ;-)pac pocitam ze pojedes pres holesov ne?a ja kousek od tama bejvam :-!

"-- skrytý --" 14.07.2008  17:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Servis

Najeď si ke Kaa. Možná už zítra.

Ronnyp (RSKa) 12.07.2008  13:34

« Re: Servis

no nevim neco se ti tam nezda???dela tam kamos :-!

"-- skrytý --" 13.07.2008  19:41

Tohle auto sem chtěl

Tuhle káru sem chtěl taky. Malé auto s výkoným motorem. Nakonec sem koupil Getze. Sem s ním maximálně spokojen, ale tohle musí být taky paráda. Jednoznačně 10b. Fakt super autíčko :yes:

"-- skrytý --" 23.04.2009  12:03

Tak jak šlape?

Zdravim ;-)

předem chválím výběr vozu :yes: . Vždycky když sednu do naší převáděčky 1,3 GL/AC jsem strašně natěšenej :-) ,protože auto nabízí řidiči neskutečný požitek z jízdy. Natož pak kočírovat tohoto krásného dravce. Chtěl jsem se jen zeptat jak Vám auto spoluží po 3/4 roce? Pořád spokojenost apod. a jak vychází průměrná spotřeba..... papírově to vím taky ;-) ale zajíma mě info přímo od majitele, protože od nás žádnej sportík ještě bohužel neodjel ;-\ tak asi budu první :-! Děkuju za případné info a ať slouží :yes:

"-- skrytý --" 23.04.2009  12:05

OPRAVA :)

*slouží po 3/4 roce? :-) :-)

Poustnik 23.04.2009  12:16

« Re: OPRAVA :)

>:D Dá se použít i tlačítko editovat....ale jak se s ním spolužije...to by taky šlo.... :-)

"-- skrytý --" 23.04.2009  14:10

spotřeba a hluk při 130km/h a více ???

Jo a zajímala by me ještě jedna věc :-) A to že skoro v každém testu je uvedeno jako protiklad auta "pouze" 5-ti° M převodovka, což zbůsobuje údajně v rychlostech 130km/h a víc při 4200ot velký hluk a šílenou spotřebu. Tak jak to teda je? Předpokládam že už jste mu určitě protáhl trubky ;-) tak suďte. Díky

"-- skrytý --" 11.11.2009  23:31

« Re: spotřeba a hluk při 130km/h a více ???

Odpovím příběhem.
      Měl jsem jet trasu Zlín - Praha - Karlovy Vary a zpět. Zakoupil jsem dálniční známku a vyrazil. Výsledek byl takový, že cestou zpět jsem dálnici nechtěl ani vidět a jel jsem jinudy. Ano protiklad to je, ale s tím jsem si to auto kupoval. Věděl jsem že žádné dálkové trasy jezdit nebudu, spíš jen " okolo komína " tak do 50 km. A na to je Swift ideální. I po roce a půl ho mám rád, jen pořád vyhlížím prodejcem slíbený tovární kit na motor.

foto Jarko

Jarko 31.05.2012  15:57

« Re: Re: spotřeba a hluk při 130km/h a více ???

Ahoj, co obnasal ten "tovární kit na motor" ?

J.