Škoda Octavia (2006)

28.8.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "kubahas". Tato octavie je již třetí v pořadí.Jelikož mám českou značku v oblibě a octavia se mi líbí a…

Škoda Octavia II Combi (kubahas)

foto --Radek--

- Radek - 28.08.2008  17:47

???

Výbava Laurin-Klement? No recenzi si teda moc dobře nevybavil Ti povím ... Fotky interieru ??? jinak samozřejmě až to zlepšíš, rád upravím hodnocení! ;-)

"-- skrytý --" 28.08.2008  17:53

« Re: ???

zatím jsem na to moc nemakal.až bude víc času zak si s tím pohraju.jo a fotky interiéru tam už jsou.foceno mobilem takže nic moc kvalita

foto --Radek--

- Radek - 28.08.2008  17:56

« Re: Re: ???

Dobře , dobře - to rád sylším. L§K si to zaslouží ;-)

foto Patriot

Patriot 28.08.2008  17:48

LaK

Krásná uričutě bude sloužit bez vážnějších problémů. LaK je už opravdu kus luxusního stroje. Určitě za 10b.

"-- skrytý --" 28.08.2008  17:52

« Re: LaK

JO.je to super auto.díky

Johny.Rico 28.08.2008  19:46

800-700 000kč za jetou OII:

Možnosti jení nebyly? Třeba premiovky z Německa jako A8, 7er, S-Class, to nemluvím o RR všech řad atd...měl jsi teda parádní výběr ti povim. Proč jsi vzal zrovna Octavii?

Jinak, je to super auto, perfektně vybaveno, prostě zlatá cihlička na kolech = Octávka za mega.

Jednoznačně 10!!!!!!!!!

"-- skrytý --" 28.08.2008  21:26

« Re: 800-700 000kč za jetou OII:

jsem patriot české značky což je 1.důvod.chtěl sem novýho scouta který byl za ty samé peníze a prakticky bez výbavy.takže roční auto se zdálo jako dobrá volba.Nemůžu si stěžovat-auto budí velkou pozornost.Samozdřejmě sem uvažoval o jiném modelu-konkrétně Audi A6 3.0 TDI quatro ale to by nebylo roční auto s 27tkm.Také provoz a spotřeba a servis jsou trošku někde jinde.Vyhrála to octavia

Johny.Rico 28.08.2008  21:41

« Re: Re: 800-700 000kč za jetou OII:

Dobrá volba, já ti fandím a takové rozhodnutí jsem chtěl slyšet a děkuji za takové lidi, jako jsi ty! :yes:

"-- skrytý --" 29.08.2008  09:11

« Re: Re: Re: 800-700 000kč za jetou OII:

Kua to je fakt drsný. Patriot české značky být můžeš, ale když zvednu kapotu u tý svojí, tak první, co mi padne do oka, je výrobní štítek s nápisem "Škoda Germany" - viz moje fotogalerie :-)

Teda 1 050 000 za oktávku... Hustýýý. Taková Altea Freetrack 4WD s motorem TDI 170 koní a v tak plný palbě, že už to víc nejde (krom navigace, ale to je stejně lepší tomtom, páč z auta ti neukradnou co tam neni) stojí 840.000 nová...

Možná bys se mohl trochu více rozepsat...

"-- skrytý --" 29.08.2008  10:10

« Re: Re: Re: Re: 800-700 000kč za jetou OII:

Jo to je pravda.Většina dílů je koncernových ale to asi dneska jinak ani nejde.Na škodovce se mi líbí že se snaží zákazníkům nabídnout vždy něco nacíc než např.Volkswagen(prostor,zavazadelník).Šk… vždy svým modelem nějak vybočuje a snaží se.
            Popravdě Seat není mým oblíbencem ale to je můj názor.
            Co se týče navigace stejně používám přenosnou protože mapové podklady do orig.navigace jsou šíleně předražené.Používám MIO C520.
            Na recenzi budu ještě pracovat ;-)

foto Filip-

Filip . 29.08.2008  11:05

« Re: Re: Re: Re: Re: 800-700 000kč za jetou OII:

Za takéto auto je strašne veľa a ja by som si ho nikdy nekúpil... :-| Jednoznačne A6 veď OII ma každý druhý občan SR i ČR ...

Ale aj tak nech slúži a veľa šťastných km... ;-)

"-- skrytý --" 29.08.2008  15:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 800-700 000kč za jetou OII:

Je to věc názoru.Nepotřeboval sem vybočovat nějakým jiným autem.Alespoň víc zapadnu když jich jezdí takové množství.

foto Atila-

Atila_ 29.08.2008  21:12

« Re: Re: 800-700 000kč za jetou OII:

Tak rocni by ta A6 asi nebyla, ale tech 27000km co mela na tachu ta tvoje OII by ti tam pretacec naklikal za tisicovku a vysledek by byl stejny duveryhodny jako u te OII. >:D

"-- skrytý --" 29.08.2008  22:16

« Re: Re: Re: 800-700 000kč za jetou OII:

Já si sem těma kilometrama 100%jistý.Vůbec nemám strach že by byla stočená.Jr to referentský vůz s plnou zárukou výrobce.A taky poznám jak vypadá octavia pri 27TKM a jak Ve 100 000km.

foto chetoos

chetoos 28.08.2008  19:46

super

oktávky mám hodně rád kvůli vzhledu kvalitě a protože je to domácí automobilka jen si myslím že interiér by mohl bý omlazen >:D

foto -Teddy-

_Teddy_ 28.08.2008  20:43

co tie kola?

Hm, nizkoprofilove 17" kola a zvyseny podvozok. No ja neviem, ale vyzera to tak trosku divne. Do terenu to nie je, s tym sipovitym dizajnom na prednych (pripomina mi to Nokian-y) neprejde ani po mokrej trave. Na normalnu cestu je zvyseny podvozok asi zbytocny...

"-- skrytý --" 28.08.2008  21:21

« Re: co tie kola?

¨zvýšený podvozek je součástí paketu pro špatné cesty(podvozek je chráněný plechem).dělá to 14mm + 17" kola-výsledek je takový jaký je.auto se chová stabilně takže žáden problém.oceníš to hlavně v zimě když je sníh a to tam mám pneu s vysokým profilem.Ty pneumatiky sem dostal na zkoušku.Jsou to korejské pneu NEXEN N3000.popravdě měl sem strach ale jsou tiché,dobře sedí-zatím bez námitek.

Johny.Rico 29.08.2008  11:08

AUTO-TOMAN, čtu dobře?

Jestli jsi to kupoval tam, jak jsi byl spokojen?

"-- skrytý --" 29.08.2008  15:20

« Re: AUTO-TOMAN, čtu dobře?

Ano kupoval jsem to tam.Jednal sem přímo s panem Tomanem.Snažili se vyjít vstříc.Dával sem tam protiúčtem předešlou Octavii-nabídli nejlepší cenu.Taky jsem dostal k novému autu sadu disků na zimu.Jsem spokojený.V minulých letech jsme tam kupovali auta a vždy všechno v pořádku.

Johny.Rico 29.08.2008  16:11

« Re: Re: AUTO-TOMAN, čtu dobře?

To není pan Toman, jmenuje se Čichoň. Jen vidím tu prodejnu, je mi na blití, vidím jejich www, je mi na větší blití, vidím jejich auta (někdy), jsem usměvavý.

Jinak tu OII koupili chlape za cca 650-670000kč. Taky jsem se o ní zajímal, lae zjistil víc věcí...tebe ji střelili za kolik, 750000?

"-- skrytý --" 29.08.2008  18:37

« Re: Re: Re: AUTO-TOMAN, čtu dobře?

Tak my jsme opravdu jednali s panem Tomanem(známe ho již několik let)takže jsem si 100%jistý.
          Souhlasím že prodejna je silně poznamenaná socialismem.
          Ty lauriny tam byli 2 takže si to možná pleteš.Ale v téhle výbavě levnější nikde nebyla.

Johny.Rico 30.08.2008  13:05

« Re: Re: Re: Re: AUTO-TOMAN, čtu dobře?

Já jsem v té tvé OII seděl, měl jsem tam kamaráda jako prodejce, takže vím, že tohle je 100% ona, kterou jsem viděl a seděl v ní.

A Toman to nevlastní, vlastní to Čichoň, je to takový brýlatý pán, vysoký, blbé vtipy má. Hlavně že ti to dobře prodal, to je hlavní!
            Jasně že nebyla, je to totiž plná nálož a to mi kámoš říkal, že to se moc dlouho neohřeje na krámě.
            K té ceně jen říkám, že za kolik to oni kupují a pak prodávají, jen jsem ti to chtěl nastínit.

"-- skrytý --" 29.08.2008  12:23

cena???

Auto hezké, také jsem chvíli uvažoval o OII RS, pak jsem se svezl a nebylo to zas tak špatné. Ale nic co by mě zaujalo. Pak jsem se svez v BMW 330i E90 a měl jsem bezesné noci. Tak jsem si ho prostě koupil. Mám to taky v plné výbavě (vše co máš ty + navíc i to el. střešní okno a CD měnič, který ti chybí) a dal jsem za to ty samý peníze jako ty. Auto je z DE, rok a půl starý, najeto mělo 8600 km. Uvnitř ještě voní novotou. Původní cena 1 500 000 Kč. Nevím nevím,ale takovýhle peníze bych za Octavii opravdu nedal když můžu mít mnohem lepší auto za stejný peníz. Nezávidím ti jí, nehaním ti jí, ani do tebe nerýpu jen se ti snažím říct, že to nebyl dobrý kauf. Ale jinak at slouží ke spokojenosti a mnoho šťastných km.

Johny.Rico 29.08.2008  12:28

« Re: cena???

nO JO, ALE TO PRÁVĚ MAJITEL, HRDÝ MAJITEL, NECHCE SLYŠET ;-) ;-)

foto Ptk

Ptk 29.08.2008  13:01

« Re: cena???

Po škodovkách je obrovský dopyt tak si to nechajú adekvátne zaplatiť :-!

foto Ptk

Ptk 29.08.2008  13:06

« Re: Re: cena???

Kubahasi, tvoje oktávka je :yes: . Páči sa mi že pohon 4x4 neuberá 100 litrov z kufru ako v predošlej generácii :yes: . Dobrá volba.

"-- skrytý --" 29.08.2008  15:03

Moje řeč... :-!

"-- skrytý --" 29.08.2008  15:26

« Re: cena???

Tvoje BMW je určitě hezké.Jenomže pro moje účely nevhodné.BMW řady 3 je samozdřejmě jiné kafe než octavia ale jelikož mě živí zákazníci nemůžu je provokovat.Potřeboval sem kvalitní a účelné auto s pohonem všech kol.Octavia tak neprovokuje jako BMW.Je zbytečné lidem vysvětlovat že bmw stojí stejně jako škodovka-to už nikdo nevidí.
      Další aspekt je že škodovka si bude držet cenu jako ojetina na českém trhu víc než BMW.
      Taky přeju hodně bezproblémových kilometrů.

Johny.Rico 29.08.2008  16:13

« Re: Re: cena???

Jo, to chápu. Lidi jsou strašně závistíví a kdyby viděli, že jezdíš v BMW, hned by si říkali, proč ti tolik musí platit. Chápu!

Sienn 29.08.2008  15:32

« Re: cena???

No tak já bych si osobně vzal asi taky spíš to 330 E90. I když já bych si asi za ty peníze radši koupil novou Alfu GT 2.0JTS, ale o to nejde. Nedá se řešit co se dá za jaký peníze koupit. Když chce někdo Škodu za mega tak ať si ji koupí, to samý platí i pro BMW nebo Alfu a ostatní značky.
      Spekulovat by se tak dalo o všem. Například proč si lidi kupují nový jednadvojky a jednačtyřky za víc jak třistatisíc, když bazary jsou plné silných a větších aut, i když ojetých... Ať si každý jezdí v tom, v čem chce a s čím je spokojený... ;-)

Jinak teda Kubahasi, ať má každý jaký chce vkus, ty máš prostě kus auta s pořádnou výbavou a k tomu ti gratuluji :yes:

guze 29.08.2008  16:33

10xairbag..........

Kde si to prosimtě sebral že v tý oktávce máš 10 airbagů >:D
    Ale jinak oktáva pěkná

Sienn 29.08.2008  16:38

« Re: 10xairbag..........

Octavia má celkem 2x přední airbag, 2x boční airbag a okenní airbagy. Ty se ofiko počítají podle oken, což je 4x... Takže to má celkem 8x airbag.

"-- skrytý --" 29.08.2008  18:26

« Re: Re: 10xairbag..........

Octavia má opravdu 10xairbag.2xčelní,2xboční,6xhlavový-ty jsou v každém sloupku

guze 29.08.2008  23:38

« Re: Re: Re: 10xairbag..........

tak to jo no když jeden hlavový berete jako 3 airbagy ;-)

Sienn 30.08.2008  10:42

« Re: Re: Re: 10xairbag..........

Tak jako je fakt, že na A,B i C sloupku je štítek s nápisem airbag, stejně jako na volantu, před spolujezdcem a na předních sedačkách... Takže podle toho by tam mělo být airbagů 10, ale to je spekulativní, zvlášť u těch okenních airbagů.... Každopádně tam je maximum airbagů co tam jde. Teda ono se dá připlatit jen za ty okenní, 4 airbagy jsou v základu... Ale je to fuk, nebudem řešit takovy blbosti ;-) Bezpečí je zajištěno :-)

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 29.08.2008  17:18

Něco mi tu nesedí...

Najeto pouze 55km? Nene - to nebude pravda!

"-- skrytý --" 29.08.2008  18:25

« Re: Něco mi tu nesedí...

55 000km.asi sem zapoměl dopsat ty nuly ;-)

foto pedro26

pedro26 29.08.2008  18:28

U mě za 10

Nic jinýho bych jako octavián stejně nedal. Jenom ten zvýšenej podvozek je mě osobně proti srsti. Já se budu snažit jít opačným směrek, tedy k zemi. Až jezdí.

"-- skrytý --" 29.08.2008  18:38

« Re: U mě za 10

No jo ale já mám čtyřkolku takže tam to až tak nevadí.

"-- skrytý --" 29.08.2008  22:01

nazdar

mas to za 10.Auto vyzera super,hlavne ten interier.cau

guze 29.08.2008  23:42

4x4

Škoda že Škoda nedáva do 4x4 motor 1.8TSI..............to by bylo tak svezení...........

"-- skrytý --" 14.12.2008  16:52

Teď už dává :-)

talio2 14.12.2008  18:58

« 4x4

spíš škoda, že nedělá 4x4+DSG

"-- skrytý --" 14.12.2008  19:40

« Re: 4x4

Vzhledem k tomu, že DSG zajímá cca 15% a 4Motion okolo 6% zákazníků se asi nevyplatí oktávii 4Motion DSG typově schvalovat (což je nákladné), protože by narostla cena o cca 60 000 kč, spotřeba o 10% a předpokládaný zájem leží hluboko pod 1% podílu na trhu...

talio2 15.12.2008  21:34

« Re: Re: 4x4

kdyby jí dělali tak už je u nás v garáži, že jí ale nedělají tak bude něco jiného (snad). Krize se tu na nás docela podepisuje..

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 09.10.2008  13:23

cao sefe

ty ses z beskyd???co takhle sraz ted o vikendu v puchove???

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 15.12.2008  20:15

4x4

presne jak rikas 4x4 je 4x4 jednu octavii II 4x4 mame v rodine a nez sem ji vyzkousel tak sem tvrdil ze pripojovatelnou 4kolu bych nechtel ale po vyzkouseni sem z ni byl velice nadsenej!a to sem ji zkusil v zimne na lesni ceste kousek za moravkou v beskydech kde bylo misto jen pro jedno auto a asi 3km stoupajici trasa k chate!docela sem nemohl uverit jak rychle tam jde jet!a jinac zdravim do beskyd ;-)

"-- skrytý --" 15.12.2008  21:23

« Re: 4x4

je to presne tak.Na snehu ji mam dobre vyzkousenou.Pral bych videt ty obliceje lidi ,kteri nevyjedou v zime kopec(k nam domu-je pekne prudkej)a ja nekdy jeste provokativne zastavim v pulce znovu se rozjedu ;-).Nejhorsi je kdyz presednu do dvoukolky a zapomenu se.v posledni dobe se mi stalo ze sem se chtel zaradit z krizovatky-seslapnu plyn a kola zacnou hrabat a ja zustanu stat v polovine cesty.spatnej pocit.diky za pozdrav a taky zdravim :-)

Deutscher 27.12.2008  12:59

L&K

nazdar. tiez uvazujem o Octavii Lak. len som sa chcel opytat dve veci. ako rychlo a ako tazko sa potom cisti ten sedy interier ??? a ako je to z tou vybavou... ja som cital ze tam tych veci je na dokupenie viac napr: el.sedadlo spolujazdca, zadne vyhrievanie sedadiel... tak je to tam v standarde alebo to treba dokupovat ??? a ešte som niekde na fotke videl, že kľučky v intreiéri su podsvietené malou žiarovkou, len by so mrád vedel či to tam je aj v skutočnosti ??? diky moc

"-- skrytý --" 27.12.2008  22:49

« Re: L&K

Ahoj.No co se tyká interiéru,tak ten čistím každý týden,ale sedačky tak 2-3x do roka.je to třeba vydrhnou kartáčkem a teplou mýdlovou vodou a ošetřit impregnací na kůži.samozdřejmě špiní se to docela rychle a je třeba hlídat v jakém oblečení nastupuješ do auta.jo sedadlo spolujezdce bylo za příplatek a taky zadní výhřevy sedadel,té příplatkové výbavy tam bylo opravdu dost(v té mojí je prakticky vše),ale nevím přesně jak je to u té faceliftované octavie,myslím že tam už je základní výbava bohatší.jo a kličky jsou opravdu podsvícené-vypadá to moc hezky.kdyby něco tak ještě napiš.

Deutscher 28.12.2008  12:32

« Re: Re: L&K

hmm. ok ale ja nebudem kupovat facelift ale tu ako ty. potesili ma tie podsvietene klucky ale trochu ma sklamali tie veci na priplatok. tak dufam ze niekde v bazere v vas v CZ najdem taku lepsiu vybavu. a co cistis kazdy den v interieri ??? ako madla dveri a tak alebo co ??? diky ;-)

"-- skrytý --" 28.12.2008  12:44

« Re: Re: Re: L&K

no tak kazdy tyden delam takovy bezny uklid-povysavam,utru prach,otru madla dveri-proste to co nejvice trpi.je pravda ze za priplatek je toho docela dost.myslim ze tam taky patri multifunkcni volant,predni parkovaci cidla,atd....Ty chces kupovat 4x4?podivej se na www.vyzkouseno.cz ,nebo www.skodaplus.cz -tam najdes spustu aut,vetsinou jsou rocni s jasnym puvodem-referentske vozy.

Deutscher 28.12.2008  14:25

« Re: Re: Re: Re: L&K

ne ne 4x4 nechcem... dik za tie stranky a zadne cuvacie čidla tam sú ??? a este to podsvietenie tych kluciek to je take ako v Superboch a dufam ze na vsetkych dverach, nie iba vpredu ??? >:D >:D a este jedna vec k vybave: vonkajsie (vnejší) spetne zrkadla su el.ovladane s pametou bez pripaltku a so stmavovanim s priplatkom alebo ako to bolo tam... ;-\ dik

"-- skrytý --" 28.12.2008  15:08

« Re: Re: Re: Re: L&K

myslim ze zadni cidla jsou v zakladu,klicky jsou podsvicene vsechny.s tema zrcatkama nevim uplne presne,v zakladu jsou s pameti,tonované ale jestli jsou i samostmivaci to opravdu nevim,jinak vnitrni zpetne zrcatko je samostmivaci a v zakladu je i destovy senzor.Ty samostmivaci zrcatka jsou perfektni vec,me se stmivaji i vnejsi-je to velmi pohodlne.jo a kdyz zaradis zpatecku tak se ti prave zrcatko sklopi smerem dolu aby si videl na obrubnik a neodrel disky. :-)

Deutscher 28.12.2008  16:51

« Re: Re: Re: Re: Re: L&K

a na to stacia obacajne elektricke s pamätou alebo aj so stiemvanim ???

"-- skrytý --" 28.12.2008  20:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: L&K

tak sem hledal,a v základu jsou uz samostmívací :-)

Deutscher 29.12.2008  09:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: L&K

no ale v nasom SK katalogu neboli ;-\ tak ja uz fakt neviem ako to bolo napr. v Nemecku alebo Francuzsku alebo inych krajinach.... >:D a to pripojka v Jumbo Boxe funguje aj na mobily alebo iba MP3, MP3, iPOD ??? a este dufam ze bedrové (bederní) opierky v sedadlách mas... 8-s a este mi prsoim vysvetli ako funguje LIGHT ASSISTANT a je v tom pripojene aj Day Light, ze ?

"-- skrytý --" 29.12.2008  15:24

« Re:L§K

no tak jestli budes brat auto z cech tak by si je tam mel mit.AUX v jumbo boxu funguje dobre,pripojis i mobil.Jedina nevyhoda je ze to prenasi pouze zvuk,ovladat to musis pres mobil nebo MP3.Bederni operky tam jsou,vse elektricky nastavitelne(sedadla jsou nastavitelne v 8 smerech).
                      Light assistant se sklada z Day light,Tunnel light,coming home a leaving home.Tunnel l. funguje tak ze pokud se snizi viditelnost,nebo vjedes do tunelu tak se ti automaticky podsviti pristroje v interieru.Comming a leaving home je funkce propojena s dalkovym ovladanim,kdyz se odemkne auto a je sero nebo tma rozsviti se svetla,pokud auto zamknes,jeste minutu ti sviti na cestu a pak zhasnou.

Deutscher 29.12.2008  19:10

« Re: Re:L§K

OK veľmi pekne ďakujem za ochotu prajem šťastný nový rok a veľa km bez nehody !!!! ;-) PS: a kam smeruje tých 8 smerov na sedadlách, pretože ja som pochopil iba necelých 6 >:D >:D >:D diky

"-- skrytý --" 29.12.2008  21:09

« Re: Re: Re:L§K

Rad jsem pomohl.az neco poridis tak ji nezapomen pridat do garaze >:D.To me taky prekvapilo,ale bederni operka se da nastavit ve 2 smerech(tuhost a vyklenutost operky).Zbyvajicich 6 je dopredu a dozadu,a vyskove se da sedak nastavit ve dvou polohach(predni cast i zadni cast sedaku se nastavuje zvlast) a ty 2 zbyvajici polohy jsou v nastaveni operadla.
                          Mej se hezky a preju mnoho stastnych km. :-) :yes:

Deutscher 30.12.2008  08:26

« Re: Re: Re: Re:L§K

joo tak to je fasa. takze ja si sedak nastavujem dvojmo ano. prednu a zadnu cast.... vyborne. tak to chcem obidva sedadla elektrické (dufam ze to tak funguje na oboch el. sedadlach) >:D >:D >:D ;-)

"-- skrytý --" 30.12.2008  09:44

« Re: Re: Re: Re: Re:L§K

Sedadla v el. to je pohoda.Oba sedadla se nastavuji stejne,jen to ridicovo je s pameti.Jestli se ti chce tak mi ohodnot auto >:D at se mi vylepsi profil. ;-) ;-) .Diky :yes:

Deutscher 30.12.2008  09:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re:L§K

ok. ja som ti ho uz skor ohodnotil. nwm preco to neslo. ja som tu mal zaskrtane desiatky. ok tak uz ho iba kupit. niekedy po sviatkoch sa musim vybrat niekde k vam. ;-) :yes:

"-- skrytý --" 30.12.2008  11:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:L§K

Tak je to mozne.Diky
                                  No tak ti preju at dobre koupis a urcite budes spokojeny.Co chces koupit,2.0TDI nebo 1.8TSI?

Deutscher 30.12.2008  11:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:L§K

jednoznacne 2.0TDI mal som ho uz v Superbe, hodim mozno na to nejaky chip a krasa :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 30.12.2008  11:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:L§K

Jo je to dobrý motor,jen trosku hlucnejsi,ale zase usporny.Ja sem mel v predeslem aute 1.8turbo a nemohl sem si ho vynachvalit,ale zase za vyssi spotrebu. ;-) .Jelikoz jezdim hodne tak se mi vice vyplati nafta.

Deutscher 31.12.2008  09:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:L§K

mne uz ani tak neide o spotrebu (ale predsa len ide lebo ja uz ked idem tak 100km/h a viac a pri benzine by to uz velmi zralo) lebo viac jazdim sluzobnym autom ale ten vykon u TDI je neporovnatelny.... TDI engines forever:-D

"-- skrytý --" 28.12.2008  15:15

« Re: Re: Re: Re: Re: L&K

posilám ti odkaz kde najdes seznam základní výbavy: [odkaz]

Deutscher 28.12.2008  16:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: L&K

toto som videl- ale videl som uz 2/3 varianty na ty základnú výbavu tak preto sa pytam...

Deutscher 05.01.2009  14:48

akože fakt

videl som fotku Octavie s otvorenou kapotou a som si všimol, že tam chýba plynová vzpera a je tam klasická tyčka ako u Fabie ??? :-( :-( :-( :-O je to drobnosť ale predsa...

"-- skrytý --" 05.01.2009  15:28

« Re: akože fakt

jo je tam tyčka.šetřilo se >:D

Deutscher 06.01.2009  15:03

« Re: Re: akože fakt

tak to je smiešnééé.... a pozerám bol si na Štrbskom Plese ???

"-- skrytý --" 06.01.2009  15:26

« Re: Re: Re: akože fakt

no naštěstí to není zase takový nedostatek :-) - hlavně že to jezdí.Jo na Silvestra jsme si udělali výlet.bylo krásně :yes:

Deutscher 06.01.2009  16:22

« Re: Re: Re: Re: akože fakt

to verim. na jarne prazdniny pojdem aj ja, dufam ze na novom aute.... >:D >:D >:D

Deutscher 15.01.2009  18:31

CD menič

chcel som sa opytat ci ti CD menic prehrava aj Mp3 format a ci funguje aj CD-RW... dik ;-)

"-- skrytý --" 15.01.2009  20:50

« Re: CD menič

Tak to ti neřeknu :-) protože ho v autě nemám ;-) .ale myslím že ten orig.škodovácký přehrává pouze cd.

Deutscher 16.01.2009  13:47

« Re: Re: CD menič

a mp3 format ano ?

"-- skrytý --" 16.01.2009  17:35

« Re: Re: Re: CD menič

¨Ne ani mp3.Ale pokud tam nebudes mit navigaci,tak laurin ma v zakladu spickove radio AUDIENCE a to prehrava Mp3 i cd-rw a myslim ze ma i integrovany cd menic na 6cd.Ale navigace prehrava pouze CD format

Deutscher 17.01.2009  16:54

« Re: Re: Re: Re: CD menič

takze navigacka prehrava iba CD a nie MP3 a nema menic... ok o tom AUDIENCE radiu viem tak preto sa pytam lebo som videl na fotkach, ze ty mas naviagcku... dik ;-)

"-- skrytý --" 18.01.2009  11:40

« Re: Re: Re: Re: Re: CD menič

ta navigace není moc povedená,navigačí CD jsou moc drahá a grafika navigace už má taky svoje léta-škoda.A její cena je taky nehorázná.Ale ta nová navigace COLUMBUS ta už je o něčem jiném-3D pohledy,dotykový display,vestavěný harddisk atd.. :-) Měl sem ještě takové chutě dokoupit si ten Columbus(dokážu ho sehnat za 30 000Kč)ale asi se na to vykašlu.Mám ještě přenosnou Navigaci.
              A co ty,už vybíráš nějakou Octavii? ;-)

Deutscher 18.01.2009  13:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: CD menič

uz pomaly ano... a ten Columbus sa dodaval aj do II. Octavie ? a este jedna vec. ta navigacka co mas ty ma nejake mapy v sebe zabudovane alebo vsetky su iba na CDčkách ???

"-- skrytý --" 18.01.2009  14:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CD menič

jo od roku 2008 se uz dodaval.je perfektni,dival sem se na ni v superbu.Bohuzel ta nvigace co mam (NEXUS) nema zadne mapy.vsechno je treba mit na CD.
                  Tak to je super ze uz mas vybrano.jestli chces tak mi posli odkaz.rad se podivam :-)

Deutscher 19.01.2009  17:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CD menič

ona ani neni na nete.. >:D to je iba dohodnute cez kamarata co do CZ chodi castejsie po auta ;-)

foto Cornovova

Cornovova 22.01.2009  23:46

Tohle auťíčko

Tak zdravím. Už to tu bylo žečeno, ale já nemůžu jinak. Opravdu si vážím lidí, kteří si takhle vybavené a "drahé" auto koupí. Nemám nic proti tomu, když si někdo koupí A6 za mega, ale možná si taky léčí nějaký koplex, že musí ukazovat auto z dojčlandu. A ty máš "pouze" tuctovou oktávku.Takže super auto v dokonalý výbavě (jen nevím, jestli bych měl morál čistit tak světlý interiér)a jak vidno rozumný řidič. Přeji mnoho šťastných kilometrů, třeba se někdy stanu taky majitelem takového skvostu >:D

"-- skrytý --" 23.01.2009  11:51

« Re: Tohle auťíčko

Ahojky :-) .Díky,moc mě to potěšilo.No ten interiér je oříšek >:D,ale já to beru jako relax-když ho čistím >:D (každý máme nějakou tu úchylku).Přeju ti aby se ti dobře jezdilo a držím palce aby sis taky pořídil OII. ;-)

foto Cujo

Čujo 14.02.2009  16:50

pekna voktafka

ja zvycajte 10 octaviam nedavam, ale tato sa mi paci a paci sa mi hlavne majitel >:D som raz ze is uzivas toho pohonu ze sa ides vyblaznit do snehu.inak v beskydoch musite mat krasne.ja tiez byvam v tatrach aj ked nie priamo ale da sa povedat ze uplne pod Tatrami >:D tiez viem co je to vela snehu a je to fakt zabava hlavne na bicykli >:D inak teraz mame tiez doma stvorkolku..je to KIA SORENTO v plnej vybave a aj s doplnkovym terennym paketom.4x4 si nevieme vynachvalit hlavne ked zacne padat sneh a fukat vietor ako dnes.auto nema problem sa dostat cez hlboky sneh.na xsare je dost nebezpecne jazdit v zime pretoze nema vobec nic(ABS ESP)co ma mrzi pretoze je to dobre auto ale uz sme ho DRBLI tym ze sme nedobrzdili.inak ako vravis 4x4 je super vec nech hovori kto chce co chce :yes:

Johny.Rico 26.04.2009  11:02

Ty tvoje fotky jsou skvělé, opravdu!

Jde vidět, že si s ní vyhraješ:-) Ale jaká to je leštěnka a ty ji taháš mezi dřevo, větve, zahrabeš to, no to je fakt něco :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 27.04.2009  16:30

« Re: Ty tvoje fotky jsou skvělé, opravdu!

Díky :-) .No sem tam musí taky trošku makat a ne se jenom prohánět po dálnicích. Však taky někdy pěkně trnu aby sem s ní něco neudělal nebo zbytečně nepoškrábal lak.Zatím v pohodě :-)

foto Matt26

Matt26 27.04.2009  16:55

si tu?

ahoj, chcel by som sa s tebou o niečom poradiť. Nemáš náhodou nejakú skúsenosť so zaslepovaním EGR
    tu niečo o tom: [odkaz]
    neviem sa rozhodnúť, či áno alebo nie.
    A ešte sa chcem spýtať ako si na tom s filtrom pevných častíc - DPF. Robil si s ním niečo ( oprava, odmontovanie, doplnenie zmesi...) Dík za odpoveď ;-) :yes:

"-- skrytý --" 28.04.2009  10:31

« Re: si tu?

Ahoj, tak to je pro mě novinka.Ale nedávno jsem měl auto v servisu protože ztrácelo výkon a klesaly otáčky.Nakonec měnili ten ventil regulace výfukových plynů-oprava cca 2000kč.A všechno je ok.V té souvislosti se zanesl DPF,který v servisu vyčistili.Jinak za normálního provozu s filtrem není žáden problém a to jezdíme jak ve městě tak na dálnici, takže se to stíhá čistit.Doufám že to v budoucnu nebude zlobit. :-)

foto Matt26

Matt26 28.04.2009  11:11

« Re: Re: si tu?

Presne o to ide, ten ventil sa dá umelo zaslepiť, aby nerobil "neplechu". Je to vlastne len kvôli emisiám, ale to si si asi prečítal v tom odkaze. Mohol si dopadnúť o dosť horšie, všetky tie spaliny ti šli cez turbo až k filtru, ktorý ich pochytal a zapchal sa.
        FAP - filter na pevné častice mám aj ja v Drobcovi, ale zatiaľ všetko OK, musím zaklopať. Zvažujem teraz to zaslepenie, pomôže to výkonu aj dynamike. Musím sa ešte poradiť v servise.
        Tak dík za odpoveď, a nech Oktávuša jazdí bez porúch a nehôd ;-) :yes:

Deutscher 05.05.2009  14:46