Honda CR-X (1990)

23.8.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Vesy". Nikdy bych nevěřil, že se Vám bude moje předešlá recenze podle hodnocení tak líbit, děkuji. Proto…

Honda CR-X (Vesy)

jmurjr (H22A7) 23.08.2007  14:43

jazda

toto auto sa musi spravat ako motokara... :yes:

"-- skrytý --" 23.08.2007  14:45

dobre

9b,viac lepsich foto a bude 10b :yes:

"-- skrytý --" 23.08.2007  14:48

« Re: dobre

nějaký sem přidal ale moc jich nemám... :'-( auto sem prodal někdy v roce 2002 a to si s mobilem nic nevyfotil a digitální fotky byly taky jako šafránu ale snad někde po tom co jsme se stěhovali najdu album >:D

"-- skrytý --" 23.08.2007  18:33

« Re: Re: dobre

a mohol by si pozret aj moju x5 nedzichodom ;-) tak pridaj nejake z netu

"-- skrytý --" 23.08.2007  21:38

« Re: Re: Re: dobre

ta tvoje x5ka je super i recenze je moc pěkná. Taky se teď poohlížím po BMW, zřejmě to bude 530i nebo Dko to ještě nevím. Honda, BMW a Porsche to je svatá trojice :-)) :yes:

foto Richie11

Richie11 23.08.2007  14:55

rok vyroby?

jaky je to rok prosim, mas tam 2007 ;-)

"-- skrytý --" 23.08.2007  14:59

« Re: rok vyroby?

1990 hned to opravím, díky :-)

"-- skrytý --" 23.08.2007  15:09

CRX

Ahoj máš to pěkný,ale nikdy sem v tom nejel takže nemohu posoudit sílu motoru,ale máš ode mě za 10b.Prosím podiv se na moje auto dal si mi málo bodů vím že je to každého věc,ale tehdy sem neměl fotky tak se dižtak podiv dík :-)

"-- skrytý --" 23.08.2007  15:23

« Re: CRX

ok du na to :-))

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 23.08.2007  15:27

Hodnotenie 10b

Proste parada,nemam co dodat. :-)

"-- skrytý --" 23.08.2007  22:18

« Re: Hodnotenie 10b

Je to povedene auto se skvelym motorem. Inu Japonci motory umi. Stejne tak nejstarsi japonska automobilka, jejiz produkt vlastnim ;-)

"-- skrytý --" 23.08.2007  23:02

« Re: Re: Hodnotenie 10b

hele to je super kára, kamarád ho má taky ale turbodiesel a ten jede na prd. Slyšel sem ale že Gti jede dobře :yes:

"-- skrytý --" 24.08.2007  21:32

« Re: Re: Re: Hodnotenie 10b

I ten litrovy turbodiesel neni spatny, kdyz vemes rok vzniku a ten objem. GTti ma vykon srovnatelny s 1,6 z te doby(1987). Diky hmotnosti a tomu motoru auto lita slusne.

"-- skrytý --" 23.08.2007  15:28

Skvele

Jo tak to je fakt super recenze , pri cteni mne az mrazi v zadech >:D :yes:

"-- skrytý --" 23.08.2007  17:06

« Re: Skvele

to není díky mě ale díky Hondičce :yes:

"-- skrytý --" 23.08.2007  15:30

Crx

Je to paradní sportovní náčiní pro zkušenější řidiče..,měl jsem CRX 1,6 16v 136ps a i to stačilo,samozřejmě V-tec motor je paráda.U těchto aut je dost problem v tom sehnat je v dobrém stavu a hlavně nebouraném...Mám stím osobní zkušenosti taky jsem ji nakulil na předek kdy brzdy nestihaly motor a podvozek.. 8-s .Další věc je že motoru každej dáva co může ale o udržbu se už pak moc nestará.CRX je taková pojizdna raketa a rakev na kolech zaroven.Nikdy jsem si radši nepředstavoval,že bych stim autem někde vážneji boural,určitě bych z toho nevylezl celej. :-) 10b

"-- skrytý --" 23.08.2007  17:07

« Re: Crx

to máš pravdu viděl jsem CRXko že by si ho vzal do podpaždí a odnesl jak karimatku :'-( ale to bylo ve 200km/h moc aut z toho roku by nevypadalo jinak

foto Merkur

Merkur 23.08.2007  19:49

« Re: Re: Crx

Suprová recenze,aji jsem se zasmál a nádhernej zvuk :yes: .

"-- skrytý --" 23.08.2007  17:04

DĚKUJI VŠEM

:-) DĚKUJI VŠEM ZA PĚKNÁ HODNOCENÍ :-)

"-- skrytý --" 23.08.2007  18:50

NAdherny....

Jo,jo,CRX je proste legenda....asi tak pred 3/4 rokem na podzim jsem v jednom bazaru videl nadherny cerveny treti gen.Malem me tlakalo,za 130kkc dokonala hracka.PAk me ale odradila vidina bouracky...jinak to video je luksusni,rucicka co lita v cervenem poli je proste V-tec klasika....zazil jsem 1.5,a nezapomenutelny zazitek...... :yes: :yes:

"-- skrytý --" 23.08.2007  21:10

« Re: NAdherny....

TAk tady není opravdu co dodat... Super... Jen bych měl strach z bouračky, přece jenom to by mě svádělo :-) A z toho stejnýho důvodu už nemám mašinu :-(

"-- skrytý --" 23.08.2007  21:15

« Re: Re: NAdherny....

A zapoměl jsem připsat... Hondy jsou fakt super spolehlivý auta, a vím že to je o přístupu ale za spoustou CRX je modrý ( olejový ) kouř jako za bráchovou 120 LS :-) No a abych nehaněl jenom Hondy, tak před týdnem mi dal "čuchnout" nějakej frajer v alfě 155. Brňáci přiznejte se :-) ( máš nálepku uprostřed zadních světel, jen si už nepamatuju co na ní bylo )

foto MiG-21

MiG-21 23.08.2007  23:56

kladeňák?

Ty si z Kladna? Nikdy sem tu žlutý CRX neviděl a že jich tu lítalo a lítá... Jinak konečně vidim moje bejvalý úžasný TSWčka taky na jinym autě. CRXu moooc sluší! :)

"-- skrytý --" 24.08.2007  00:28

« Re: kladeňák?

Ahoj Kladeňák nejsem ale v roce 2000 jsem jí koupil od nějakýho kluka z Českých Budějovic a ten tam tyhle značky už měl :-)

foto CountachSV

CountachSV 24.08.2007  12:12

nádhera... už jako malej byla můj sen... nahradila Kadetta "vajíčko" :-)). Máš to za plnej počet... někdy bych si chtěl vyzkoušet jak se v tom jede, ale design... hlavně ta prdka to je nádhera.

foto hadXR

hadXR 24.08.2007  12:53

V-tec

Libova kara, auto od kteryho by se mohli vsichni soucastny vyrobci hothatchu ucit stavet motory.
    Recenze je napsana vyborne a zaslouzila by i vic nez deset bodu, ale nejak to tam nejde dat:)
    Škoda že dneska potkat CRX bez tuningu je skoro nemozny:(

Jinak na ty fotce je V-tec ten vlevo.

"-- skrytý --" 24.08.2007  15:45

cau
    velmi pekne, hlavne sa mi paci ze je zlte, u nas ich tiez par beha, ale ziadne sa tvojmu nevyrovna (co sa tyka vzhladu) co sa tyka vykonu to uz je na inu debatu, este som nevidel priame porovnanie dvoch CRX-siek ale videl som co spravila jedna CRX s neporovnatelne slabsim superom, uplne bez sance, podradil a uz ho nebolo vidiet, len pocut :-)

foto Gluck202

Gluck202 25.08.2007  00:16

V -TEC a kdo vic

Je to super. Ktere auto dnes muze radit na 6000? Zadne. Proste bomba. Jel sem jen s novejsima verzema ale V Tec je proste vynikajici na poslech. Nemuzu hodnotit jinak bych dal 10, ale nemam tady moje auto, takze az budu dam ti 10

foto petr16

petr16 25.08.2007  01:09

super

užasné auto, a skvělá recenze,zvažuju změnu gti za crx,tak doufám že budu mít štěstí na kus,super autíčko

"-- skrytý --" 25.08.2007  15:55

« Re: super

To schvaluji. Se Swiftem jsem tu čest již měl a musím říct, že je to super autíčko :yes: CRXko ale i bez V-Tecu je malej sporťák a je to znát. Nevím akorát jestli se ti podaří najít V-Teca v perfektním stavu, takže hlavně motor musí nastartovat na cvrnknutí, jakmile se mu nebude chtít tak ruce pryč. Převodovka musí jít v největším kalupu bez zadrhnutí. Nebouraný se ti asi sehnat vůbec nepodaří ale jestli je dobře spravený, tak je to v pohodě. A rozhodně nejezdi první při zkušební jízdě, at vidíš jak se k autu majitel chová. Jinak i "obyč" CRX ED9 je super a levnější. Přeju at to svoje najdeš a hned ho ukaž :-)

foto Capajevko

Capajevko 25.08.2007  09:44

Hmmm myslim ze V-Tec je...

ten v pravo a vlavo je typ type R (podla toho H-cka na cervenom podklade vyduchov na kapote a znizenia)... inak odo mna maaas za 10 ;-)

foto designer

designer 26.08.2007  23:21

ukazkove!

servus - pri citani som sa sklabil ako blazon na uteku - asi takto >:-[] - nikdy som v tom nesedel, ale po precitani tvojho clanku akoby sa stalo ;-) Tiez sa cudujem sucasnym autam ze preco nevedia vyuzit nove a davno zname poznatky a technologie - ked citam ze nejaky 1,5 r.v. 2002 ma 55kW tak sa mi chce zaplakat. Ale hadam tieto nove turbobenziny multijet a TFS s downsizingom trochu urobia prievan. Aj ked na tuto hondu spred par desatroci sa nechytaju! Klobuk dole. 10 b za smiech, zazitok z citania, virtualneho jazdenia a prijemne usinanie - caw.

"-- skrytý --" 27.08.2007  22:15

« Re: ukazkove!

Mám radost a moc děkuju :-)

"-- skrytý --" 13.09.2007  12:43

I´ll be back

Tak autíčko je zase zpět i když nevím proč zmizelo ;-\

"-- skrytý --" 13.09.2007  20:37

Desítka...

...tady tyhle japonský splašený holící strojky nemusím, ale za to nadšení a skvělou recenzi musím dát desítku... :yes: :-)

"-- skrytý --" 13.09.2007  22:08

« Re: Desítka...

:-))) holící strojky, dík :-))))

Poustnik 14.09.2007  08:25

To byla asi

chvilková slabost, žes ji prodal.....vždyť o ní píšeš jako o milence.....Pěkná láska. S láskou napsáno. A co ta srnka? Ta skončila na pekáči, nebo ne!???

"-- skrytý --" 14.09.2007  22:47

« Re: To byla asi

Srnka skončila v příkopu. Ona mi rozbije auto a já jí ještě tak budu vozit >:D . Jinak auto jsem musel prodat, protože s někdejší přítelkyní jsme rekonstruovali byt a jelikož jsem ještě studoval, tak nebyla jiná možnost jak naplnit potřebným obnosem peněženku. Smutná doba. Ještě že se tehdejší přítelkyně stala mojí nynější manželkou..... jinak by smutné období doznalo ještě obludnějších rozměrů >:D >:D

Poustnik 16.09.2007  09:15

« Re: Re: To byla asi

Áááááá...rekonstrukce, to je jasné, to znám, všechno nakonec trvá 2krát déle, je to 3krát dražší, 4krát se to předělává a stojí to 5krát tolik nervů....Nebo je možno násobky libovolně přehazovat....Kamarád taky srazil srnku a říkal, že je to pro něj hrozně smutný zážitek, že ani mouchu pomalu nezabije, pak dostal pokutu od policie za nehodu a nakonec zjistil, že srny nemají povinné ručení, takže musel vypláznout asi 60 000 za opravu..... ;-\

jmurjr (H22A7) 16.09.2007  09:40

« Re: Re: Re: To byla asi

to je napad, povinne rucenie srnam >:D >:D >:D :yes: :yes:

"-- skrytý --" 16.09.2007  21:10

« Re: Re: Re: Re: To byla asi

nezapomeň na zajíce, to sou taky bestie... I když tolik škody nenadělají je jich zase mnohem víc...

neregistrovaný: ".andy" [24.33.77.XXX] 25.09.2007  05:34

« Re: Re: Re: Re: Re: To byla asi

Zajic lechta, srna je v pohode, ale my, co jsme chytli lan, (pro ty, co v prirodopise nedavali pozor kravu od jelena), jsme radu, ze je u nas tak malo losu :-|
              Je to smutny, ale vcera jsem na kole prejel pitomou veverku, sice to nechapu, ale asi to prezila.

Franke 16.09.2007  20:31

Vím o čem mluvíš,

protože mám 1991 CRX VT (oficiální označení pro verzi 1,6 VTEC). Koupil jsem si ji jako letní káru, s tím že ji na podzim prodám, ale neprodám. To auto se mi dostalo tak pod kůži, že se s ním nemůžu rozloučit. Krutá pila... Jinak dotaz, jak jsi přišel na těch 116 kW, já jsem byl doteď přesvědčenej, že B16A1 se dělal pouze v 110kW verzi. Jo a ještě jednu věc, brzdy - ty fakt nestíhaj, mě se zkroutily po 1000 km. A další věc, co každého čeká dřív nebo později je repase přední nápravy - díky výkonu a tvrdému podvozku zde brzo vznikají vůle. Jo a na 2 mě to jede rovných 100 km/h

"-- skrytý --" 16.09.2007  23:31

« Re: Vím o čem mluvíš,

Ahoj. Máš pravdu je to kára, která ti přiroste k srdci hned po pár kilometrech. Jinak se dělalo víc verzí VTička B16A1, kterou máš ty (110kw) a B16A (116kw)- [odkaz] Po všech úpravách, který jsme udělali, včetně zrušení omezovače nebyl problém jet na dvojku 120km/h. Brzdy mě dělají spíše starosti u Accorda Coupé, tam sou vážně poddimenzovaný, s CRXkem sem byl na okruhu v Brně a bez problémů. S nápravou máš pravdu, trpí na ně všechny předokolky s vyšším výkonem. Jinak, jestli někdy budeš uvažovat o prodeji, tak já ho beru ;-)

Franke 17.09.2007  11:47

« Re: Re: Vím o čem mluvíš,

SiR - 116kW, 152Nm - fakt že jo, ten motor musel být ještě brutálnější než to, co mám já. To SiR se prodávalo v Evropě?

"-- skrytý --" 17.09.2007  18:20

« Re: Re: Re: Vím o čem mluvíš,

Prodával ale bylo jich vyrobeno míň, navíc ta moje mrška měla tak o 15k víc. Na okruhu sem při nějakých 210 řadil pětku. Dokonce sem někde četl, že v Japonsku byly i verze s až 215k myslím. To musel bejt nářez. První CRXko se tam v limitovaný sérii dělalo i v Turbu...whooooww >:D ale na to už mám moc slabou představivost >:D >:D

Franke 17.09.2007  21:32

« Re: Re: Re: Re: Vím o čem mluvíš,

To sis musel dát, když jsi to prodával. Kde nakonec skončilo? Tady najdeš fotky mojeho auta: [odkaz]

"-- skrytý --" 17.09.2007  22:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Vím o čem mluvíš,

no bohužel s největší pravděpodobností skončilo ve šrotu :'-( , protože jsem ho prodal nějakýmu mladýmu klukovi někam do Milevska. Po půl roce se s ním objevil na Renocar day v Brně a pak už ho nikdy nikdo neviděl...kéž bych to mohl vrátit zpět :-(

"-- skrytý --" 17.09.2007  22:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vím o čem mluvíš,

jinak na tom odkaze jsem CRXko nenašel, jen moc vyvoněnou Lancii, je nádherná, gratuluju :yes:

Franke 18.09.2007  08:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vím o čem mluvíš,

Je tam přidané jako poslední aktualizace k 15.9

"-- skrytý --" 18.09.2007  16:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vím o čem mluvíš,

>:D sem si trošku nevšiml. Je náááádhernááááááááááááááááááá >:D >:D ale asi se rozbrečím :-( :'-( :'-(

"-- skrytý --" 02.10.2007  19:53

krasavec

Super auto, který musí pěkně frčet, z 0 na 100 za 6 sekund to už je šupa. Recenze dobrá a užitečná, fotky suproví. Takže za 10 bodů, at to jezdí :yes:

"-- skrytý --" 07.10.2007  23:07

« Re: krasavec

moc děkuju :-)

neregistrovaný: "fjkkjfkf" [62.245.121.XXX] 05.10.2007  18:20

djfcgjh

mám dotaz, je crx-ko zadokolka ????

"-- skrytý --" 07.10.2007  23:06

« Re: djfcgjh

kéž by >:D

"-- skrytý --" 26.10.2007  21:20

10.000 ot.

teda těch 10.000 otáček za minutu je fakt mazec! ladil jsi i řídící jednotku a posouval jsi omezovač? v recenzi to v úpravách vyjmenované není...

"-- skrytý --" 11.12.2007  08:04

« Re: 10.000 ot.

Omezovač byl vyndanej a čip tomu ještě pomohl, navíc vačky atd. U v-Teca to jde samo >:D

foto Psychobolos

Psychobolos 03.11.2007  23:06

Žlutá mu sluší...

Hodně dobrá mašinka, v dobrém slova smyslu závidím... :yes: A dávám plný počet bodů! Mimochodem - ten zvuk je neodolatelný!!! >:D

Takovouhle sílu můj Bartík pod kapotou nemá, ale i tak na něj klidně mrkni, jestli chceš. Jsem s ním velice spokojený...

"-- skrytý --" 11.12.2007  08:03

« Re: Žlutá mu sluší...

Ty kráso, ted sem na něj koukal....nevyjel včera z továrny??? :-) takhle zachovalej kousek sem snad ještě nevyděl, fakt. Za to 10b :yes:

foto kostey

kostey 18.11.2007  22:18

cau doplnil jsem recenzi i fotky u meho auta, (Ford sierra XR4i) kdyby se ti chtelo tak se na to podivej a pokud si budes myslet ze bych si za neco zaslouzil prihodit nejaky bodik tak klidne muzes. :-) Cus a at to jezdi

"-- skrytý --" 11.12.2007  07:59

« Re: :)

je to tam :-) dal sem si tvojí recenzi ještě jednou a je fakt super :yes: :yes:

neregistrovaný: "kontraman" [88.102.15.XXX] 05.12.2007  22:09

hodnocení 10

super kára,super recenze.taky sem ji chtěl koupit,ale neměl sem na to dost peněz,tak sem nakonec vybral prelude 3g 4ws.taky bomba.sedí jak přibitá,parádní sportovní svezení,super výbava a zpracování,spolehlivá.ti japonci sou fakt 10 let vepředu.jen mě mrzí,že nemá vtec.ten má až 4g.ale o té crx stejně furt přemýšlím.nejvíc mě bere to "1600ccm-150hp" a taky těch 8000rpm.

"-- skrytý --" 11.12.2007  08:01

« Re: hodnocení 10

neváhej a kup si ho. Ted mám Accorda coupé 2.2esi a v tvojí Preludce jsem jezdil taky. Jsou to obě bezvadný auta ale to co zažiješ s nadupaný V-Tecem se s tím bohužel nedá srovnat. Ted sháním motor s Prelude 2.2 V-Tec a chci přehodit motor :-)

"-- skrytý --" 11.12.2007  08:06

poděkování

Jinak Všem moc děkuju za příspěvky, udělalo mi to radost a kdyby byl žlutásek ještě na světě, tak by byl určitě taky rád :-(

foto Psychobolos

Psychobolos 11.12.2007  09:21

Tahle Honda se mi vždycky líbila!

Věřím, že je v ní parádní poježdění. Čím déle na ni koukám, tím víc se mi to auto líbí. A ta spotřeba je bombastická!

foto dasedas

dasedas 15.12.2007  16:59

Ani nebudu mluvit...

...musí to bejt....prostě nádhera!!!
    no a jestli sem dá někdo ITR, tak budu taky moc rád!!!
    Opět deset panečku :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 05.01.2008  00:12

« Re: Ani nebudu mluvit...

ITR uz zde davno je. ;-)

neregistrovaný: "hhmmyy" [84.42.140.XXX] 26.12.2007  22:59

gumy!!!!

CRX tehle rady bylo vzdycky jednim z mych favoritu (neplest se schade favo)... Ponechme stranou zbesile sprejovani interieru, naslapy na pedalech atd. Na tyhle veci muze mit kazdy svuj nazor. Ale dat si na jakekoliv auto, se kterym je jezdeno jen o trochu jinak, nez jako senior s platem vajec za oknem gumy BARUM BRAVURA to je dle meho nedobry napad:-( Nikdy jsem nemel horsi gumy (i totalne sjete pirelli ci dunlopky byly na mokru o nekolik trid lepsi, nez nove bravury....

Recenze jinak za 10:-)

"-- skrytý --" 07.06.2008  20:21

Vtec miluju

Ahoj vsem. musim riict ze sem precetl celou renzi a je uzasna vse co v ni bylo receno je plne pravda a to mluvim ze sve zkusenosti. taky mam CRX 2g VTEC. jednou sem vezl kamosa a tan se mi smal proc mam sporak v 1.6ce ze on ma golfa 1.6 ze to nemuze moc jet a porad se tak jakoby posmival az doslo nato ze sem ho nekam vezl. zezacatku sem jel normal do 3000tis/ot. jakmile rucicka TEPLOTA VYLEZLA NA 80 STUPNU Ja PODRADIL asi v 50 na dvojku sepl Vtec chudak vyplestil oci a malem mi urval to madylko co je u spolujezdce(ti co maji cero vym o cem mluvim) dal sem za tri a v mziku 150 jen prosil at zastavym a ze s tim uz nikdy nepojede. >:D proste pochopil ze japonska 1.6 vtec neni 1.6 v golfu. japonec je japonec
    mejte se a jeste jednou dik recenzentovy super recenze.

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 08.11.2008  11:09

CRX

Tak musím uznat, koukl jsem na video a masakr!!! Pěkná rychlostní kalba!!! Kdysi jsem zvažoval koupi CRX II generace vs III generace a ankonec stejně skončil u mé srdcovky, ale stejně mě pořád toto auto láká :yes:

foto nxue

nxue 28.12.2010  21:04

Fantastické..

CRX nebyl jen japonec, ale taky auto, které jsem vždycky miloval, ach jo, kdyby se vrátia 90" léta ... Byla to fantazie a je i teď!! A charisma zůstane navždy....
    :yes: :yes: :yes: