Peugeot 106 (1998)

14.10.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "kujon". Bylo nebylo, jednoho krásného dne, několik let po složení řidičských zkoušek :-) a následném…

Peugeot 106 (kujon)

foto radekrat

radekrat 15.10.2008  09:23

super

tesim se na dalsi fotky. fakt si s tim pekne hrajes

"-- skrytý --" 18.11.2008  11:30

« Re: super

S kamarádem jsme měli 309GTi a tahle auta mají něco do sebe.
      Docela mě překvapil výkon té 1,6... Jestli se nepletu, tak to nemá nic varibilního a ten výkon tam je jednom díky otáčkám - což je mi značně sympatické:)
      Docela mě překvapila ta akcelereace - můžu se zeptat jak jsi ji měřil?
      Moje mx-5 má v podstatě stejné parametry. Stejná váha, stejný výkon, ale stovku má za cca 9s. Teda, ne že by na tom záleželo na nějakých číslech:)

"-- skrytý --" 18.11.2008  12:14

« Re: Re: super

Díky :-) Bylo to měřeno jakýmasi stopkama :-) Nebral bych to jako hodnověrný údaj, ale po několika konzultacích s "16V" kolegy mi bylo potvrzeno, že údaje od výrobce jsou opravdu nadhodnocené, resp. auto je podhodnocené. Z videa, které jsem také točil, jsem naměřil něco okolo 8s (plus zátěž v autě, nevytočeno do max. a navíc né zrovna vhodné podmínky na sprint):

Ale na jaře či v létě zkusím kámošův iphone s aplikací pocket_dyno, tak pak dodám lepší info ;)

"-- skrytý --" 15.10.2008  09:26

Perfektně napsaná recenze

Musím uznat že jsem si skvěle početl a je vidět že majitel auto opravdu miluje. Máš za deset a čekám na další fotky ;-)
    Hodně štastných km s touto raketou a brzo čus :-)

foto PetrL

PetrL 15.10.2008  10:14

« Re: Perfektně napsaná recenze

Po přečtení recenze jsem se těšil na fotky a ono skoro nic ;-\
      ale recenze moc hezká, takže ještě hodnotit nebudu!
      Ještě by mě zajímal ten mechanismus do garáže >:-[]

"-- skrytý --" 15.10.2008  10:42

:O)

Díky za chválu ;) Recenzi jsem psal včera večer (resp. v noci), ani jí po sobě nepřečetl a padnul do postele únavou :-) Bohužel server nepovolil upload více než 30 fotek/den a první "várku" jsem navíc uploadoval s viditelnou SPZ (což jsem nechtěl), takže další foto budou hned jak to bude možné ;)

foto jogy

jogy 15.10.2008  11:50

Pěkná recenze

Vždycky mě potěší, že někdo má k autu takový vztah. :yes:

foto HamilRS

HamilRS 15.10.2008  12:20

paráda

konečně je tu po dluhý době pořádná recenze >:D :yes: ať peugeotek slouží a mnoho šťastných km :-) :-)

"-- skrytý --" 15.10.2008  17:07

To má hlavu a patu

No tohle je fakt povedený, konečně někdo, kdo tu oživil recenze :-) Auto vypadá moc hezky a s těma kolama Toora to bude teprve paráda ;-) Taky se těšim na víc fotek :yes:

"-- skrytý --" 15.10.2008  20:28

dobre

na to ze je to nova recenzia pekne fotky..dobry popis..mas u mna za 10..chvalim ze nie si ako ostatny co sem daju 2 fotky,do popisu 2 vety a padla... ;-\ ...takze pekne auticko a nech ti sluzi:-) :yes:

Enthusiastic.driver 15.10.2008  21:59

S16 a VTS jsou super

další přírůstek do smečky, která už tu je. No chlape, co ti na to říct, máš to krásné a vypiplané. :yes: Já měl původně v tomto autě zkončit taky, ale nakonec to dopadlo krapet jinak a jezdím ve Fordu rodokmenu RS :-) Mimochodem, ty pneu mají docela atyp rozměr a pak dej vědět jak to jezdí, Hankook sice nepatří mezi ty "osvědčené" značky, ale tyhle asymetriky jsou prý moc povedené, takže té tvojí nas*ané nákupní tašce myslím půjdou k pleti. A asi máme stejné matky >:D

"-- skrytý --" 16.10.2008  06:58

« Re: S16 a VTS jsou super

Dík :-) Koukal sem na recenzi a ten fordík musí pěkně uhánět ;) Jinak teda na ty Hankooky sem zvědavej taky - pročítal sem hafo diskuzí a z těch levnějších pneu se tyhle jevily jako nej, tak uvidíme. Každopádně to určitě bude lepší než minulá kombinace po předchozím majiteli - vpředu jakési Platin, vzadu Barum bravuris a určitě lepší než bestiálnost, na které to mám teď (zimní propůjčené kámošem, aby to nestálo na špalcích po dobu čekání na nové) - Vpředu sjeté zimní neznámé značky, 185/55/R15, vzadu protektory Vraník 195/50/R15 >:D

Enthusiastic.driver 16.10.2008  18:44

« Re: Re: S16 a VTS jsou super

>:D no myslím, že adrenalinu v zatáčce by s tím možná bylo eště víc něž na těch chystaných nových papučích. Jinak s Bravurisama mám osobní zkušenost a na HotHatch nikdy více.

"-- skrytý --" 17.10.2008  17:38

« Re: Re: Re: S16 a VTS jsou super

:-) Jojo, je to přímo adrealinová pumpa, jezdí se s tím na těhle gumách pomalu jako s RWD >:D To u mě ty Bravurisy, co sem měl, zas tak špatný nebyly. Nebo teda resp. při trošku ostřejší zatáčce ztrácely přilnavost, ale zase se za ten půlrok na nich nesjel snad ani mm >:D

"-- skrytý --" 15.10.2008  23:56

super recenze a bezvadná kára Kujone :-) koukni na mýho "litra" :-! U mě to máš za 30 :yes:

"-- skrytý --" 16.10.2008  07:01

« Re: 106

Díkes, dneska ve škole si počtu ;)

foto petr16

petr16 16.10.2008  10:49

skvělá kárka

tyhle autíčka miluju,malý dáblíci jsou moje, nikdo od toho nic moc nečeká a najednou jsou pryč,než jsem si koupil to co mám bylo ve výběru saxo vts,nebo S 16,nakonec rozhodla bezpečnost a mám o něco pomalejší RSi, at ti slouží, máš ho opravdu krásný:)

"-- skrytý --" 16.10.2008  11:26

hallo

tak 10tky su jasne, to zas treba drzat v gangu :-) ale nie aj tak by to bolo za10 si sa pohral, ku koncu sa mi uz nechcelo moc citat tolko tam toho je >:D tych 7.5 sec ma prekvapilo trosku ale aspon budem teraz skusat dobehnut ta ;-) nech sa dari pri dalsich upravach

foto positivemind

positivemind 16.10.2008  11:27

Normálně bych

tomu autu 10 bodů nedal, ale po přečtení recenze a zhlédnutí fotek... prostě nemůžu udělat nic jiného! Paráda, opět jedna z mála recenzí, kterou jsem dočetl až do konce. 3x10 + tip na nej recenzi. Ať jezdí!

zip2016 16.10.2008  18:17

Mazec

Super kára, gratuluju. A ten mechanismus v garáži, to je pecka. Je vidět že máš svoje auto rád.

PS: Nejsou některé fotky focené v lomu na Borku?

"-- skrytý --" 17.10.2008  17:40

« Re: Mazec

Díky :-) Jojo, některé fotečky jsem opravdu fotil na jaře na Borku, bydlím kousek odtamtud ;)

zip2016 17.10.2008  20:55

« Re: Re: Mazec

Já to tam znám. Je to tam fajn. Už jsem tam dlouho nebyl, ale jednou jsem se v tom lomu i koupal, bylo to ledový jako blázen. :yes:

OS 17.10.2008  08:35

skvela hracka

vim jak tohle auto jezdi. je to jedno z mala aut kde si uzijes pravou zabavu za volantem :yes:

"-- skrytý --" 17.10.2008  11:05

Paradne auticko :)

Auto je super a ten mechanizmus nema chybu :yes: :-) .. Vela stastnych kilometrov.. :yes:

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 17.10.2008  17:53

pazout

nazdar sefe mooc krasnej pazoutek je videt ze ho mas rad a podle toho se o nej asi aj staras ze???tak at slouzi a mnoho stastnych km bez nehod ;-)

"-- skrytý --" 17.10.2008  22:00

Francouz

Hele chlape skvělá kárka! :-) Nikterak francouze nemusím, ale tenhle se povedl! A hlavně se mi líbí, jak si s kárkou hraješ tím "dobrým" způsobem podle mě :-)
    Mám prosbičku - chystám se koncem roku do Německa či do Itálie pro Fiestu ST. Co mi můžeš říct o nákupu ojetiny v zahraničí? Klidně piš na krosnic@seznam.cz
    Díky moc a přeju spoustu zábavy při úpravách a jízdě! ;-)

"-- skrytý --" 17.10.2008  23:49

« Re: Francouz

Dík :-) V zásadě s koupí v zahraničí není žádnej problém, musíš si akorát ujasnit jestli to auto budeš táhnout domů na podválu, nebo po svý ose (nutnost zařídit převozky a pojištění). Bacha taky na příslušníky (mám na mysli konkrétně ty v Německu) - ten známej mechanik mi povídal, že kdykoliv kdy vezl auto odtamtud, tak ho vždycky zastavili a řádně prolustrovali - takže to chce mít jak všechny doklady, tak i kupní slouvu v pořádku... Co se pak toho po dovozu týče, tak musíš na StK -> uzavřít pojistku -> na policii zažádat o značky a TP. V posledním případě se ale většinou ukáže úřední šiml v pravém světle - mají na vyřízení žádosti a vydání značek ze zákona 30dní. Nevím co je na tom tak zdlouhavého, je to práce když hodně přimhouřím oko, tak na 2hodiny - u mě to trvalo přes týden... :-( Chápu že jsem určitě nebyl jejich jediná práce, ale když sem si už konečně pro značky šel, tak jsem poznal jak to tam vlastně funguje :-) V cca 8 ráno mi volala paní, že je vše vyřízeno a můžu si pro ně zajet. V cca 8:10 jsem tam už byl :-), ale paní nikoliv (jakési školení prý) - sdělila mi paní "odvedle", která mi ovšem nemohla (nevím proč) značky vydat. Všimnul jsem si při tom, že u jejího stolu naproti, na místě pro "zákazníky" sedí jakýsi úředník, popíjejí spolu kávu a vesele debatují. Když jsem na úřad šel podruhé (cca v 10:45), tak paní už měla školení za sebou, značky mi vydala a já odcházel - ale všimnul jsem si, že poloha toho úředníka, ani té druhé paní "odvedle" se nikterak nezměnila, jen měli místo kávy na stole svačinu a stále spolu vesele debatovali :O) Takže až tam půjdeš, tak doporučuju si nasadit hroší kůži >:D

zip2016 19.10.2008  13:09

« Re: Re: Francouz

Já bych jen trošičku poopravil to vydávání těch značek. Nevydává je Policie, ale obec s rozšířenou působností, neboli městský úřad, odbor evidence vozidel. Ta doba 30-ti dnů se dá skrátit na minimum opravdu jen když se úředníkovi chce, takže se to vlastně nijak popohnat nedá.
        Policie jako taková nemá s přihlašováním dovezených vozidel nic společného. :-!

"-- skrytý --" 19.10.2008  14:53

« Re: Re: Re: Francouz

Jojo, napsal jsem to nešťastně - u nás totiž v jednom "baráku" sídlí i příslušníci :-)

"-- skrytý --" 19.10.2008  13:51

« Re: Re: Francouz

Díkec moc za info! A ještě...podařila se ti uhádat nějaká sleva, nebo tak? Předpokládám, ze jednání bylo v poho (myslím s prodávajícím). Pojedu s autem domů sám (jako řidič) tzn, budu muset vyřídit ty papíry na místním úřadě v zemi nákupu. Akorát problém je, že většina těhle Fiest je k mání od soukromníků (ne autobazar), takže budu muset ještě nějak pořešit tu smlouvu...No uvidí se.. :-)
        Měj se fajn a ještě jednou dík!

"-- skrytý --" 19.10.2008  14:59

« Re: Re: Re: Francouz

Sleva byla (jestli si dobře pamatuju tak ale jen 50euro) díky tomu laku - víc už slevit nechtěl... Co mi ale tak povídal ten známej mechanik, tak někteří v Německu šli až tak daleko, že když se jich do telefonu zeptáš, zda-li je cena konečná, tak ti odvětí ať s timhle přístupem ani nejezdíš :-) Takže na to taky bacha :-) Přeju ať vybereš dobře ;)

"-- skrytý --" 18.10.2008  00:00

Jinak teda ještě jednou díky všem ;-) , snad spolu se "splašenou francouzskou krabičkou" najedeme ještě hodně km :-)

"-- skrytý --" 18.10.2008  09:35

Super auto :)

Musim říct, že tohle auto je skvělý o tom žádná, recenze je výtečná a opravdu se dobře četla až dokonce. Fotek je hodně a auto vypadá skvěle u mě je to za plno :-)

foto SR20

"-- skrytý --" 23.10.2008  20:31

Pekne auticko

Ocenujem hlavne dokladnu starostlivost o auto. Vidno, ze si spravny motorista.
    Ked som bol mlady , takisto som sa chcel starat o nejake pekne auticko. Mali sme iba Wartburga 353 combi, k tomu som nejaky citovy vztah nemal.
    Teraz uz som starsi a lenivy, takze iba so zavistou sledujem fotky.
    Pekna praca, vydarene snimky. Len tak dalej.

"-- skrytý --" 26.10.2008  14:23

caw

auticko vizera prekrasne ale ak bi som mohol taq ti poradim vimen este ziarovky v prednych svetlach a biele a dozadu daj leddiodove svetla a potom to bude skutocny mali diablik ;-)

"-- skrytý --" 26.10.2008  16:50

« Re: caw

Hoj :-) Jestli myslíš přední boční, tak tam půjdou celé nové blinky (bílé). A jestli myslíš přední světla, tak tam za čas půjdou čirá světla s čočkou a do nich 6000K HID ;) Mno a zadní světla mam "v merku" tyto:

Jenže teďka zase začala škola a na vydělávání není čas :-), takže to bude chvilku trvat ;)

foto Cujo

Čujo 27.10.2008  15:18

fandim ti

uzasne!!!...po takomto niecom tuzim :yes: som rad ze na auto nelepis vselijake narazniky :yes: ono je krasne ake je :-) ...myslim ze saxo bolo bratsky model tak preto aj to uzasnutie >:D ale fakt nadherny kusok..nadherne si sa snim vyhral...mas tam 10b a gratulujem k top10 :yes:

"-- skrytý --" 30.10.2008  12:01

« Re: fandim ti

Díky :-) Jj, já zastávám názor, že v jednoduchosti je síla ;) Jen ještě doplním že saxo je opravdu bratrský model, ty dvě auta se liší jen v detailech ;)

Enthusiastic.driver 27.10.2008  15:18

16"

Moc dobrá volba... :yes: Vypadají na drobkovi úžasně

"-- skrytý --" 27.10.2008  17:51

Toora

Ty kola tomu padnou jako... >:D Dál to známe všichni, fakt mě baví sledoat tohle auto, jak to máš propracovaný do detailu, taky se snažím zlepšovat auto v detailech, protože v těch se nachází krása :-)

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 27.10.2008  19:39

Tak teď to auto vypadá k.u.r.v.a dobře........!! :yes: :-!

"-- skrytý --" 28.10.2008  06:16

« Re: 106

Tak sa musim pridat,tie kola tomu fakt seknu :yes:

foto majki

majki 31.10.2008  16:27

Gumy

Jeeee, koukam, mas na Pazoutovi stejne gumy jako ja na Jesterce :-) , jsou kvalitni, gratuluju k vyberu, i kdyz, nechtelo by to uz zimni? ;-)

"-- skrytý --" 31.10.2008  17:27

« Re: Gumy

Díkes :-) co jsem tak pročítal různé testy, tak tyto se z těch levnějších jevily jako nejlepší, tak uvidíme co vydrží :-)

Jinak zimní ne, autíčko je na zimu v garáži a já jezdim rodinným lenochodem (fab 1.9sdi >:D ).

foto majki

majki 31.10.2008  20:01

« Re: Re: Gumy

Jo thaaak, no to se pak nekdo ma >:-[]

zip2016 10.11.2008  12:46

Re: Re: 106

Je to fakt pecka, s těma kolama vypadá báječně. A Hanss m+ě s tou k.u.r.v.o.u opravdu překvapil???!!! :-)

foto Huben

Huben 13.11.2008  14:41

moc pěkný žopet

Krasavec ;-)

"-- skrytý --" 14.11.2008  16:40

« Re: moc pěkný žopet

Díkes, vyřídim i autíčku :-)

"-- skrytý --" 29.11.2008  14:17

surprise

schanim zadni napravu na p 106s16

"-- skrytý --" 29.11.2008  17:29

« Re: surprise

Já tu svou bohužel k jízdě potřebuju :-)

foto Sleeper

Sleeper 04.12.2008  08:41

Vždycky jsem měl rád...

...malá ostrá auta... Tahle stošestka je fajn, jen škoda, že se do takového auta nevejdu... Rozměry mé tělesné schránky zase mají jiné výhody, ty se ale netýkají aut :-)

"-- skrytý --" 04.12.2008  17:50

Máš to prostě super!Co na těch malích ďáblech tak přitahuje HEHE! ;-)

"-- skrytý --" 13.12.2008  20:49

surprise

vau necekane sem sehnal na VRAKOVYSTI >:D zadni napravu,po mensich upravach a renovaci te moji krive se to dalo do kupy jeste geometriji a uvydim jak natom bude mali surprise :-)

"-- skrytý --" 02.02.2009  20:58

106 Sport

Fakt pekna kara pohral sis sni je to vydet ty svyčky jak tam maš jsou lepsí koukal jsem a stoji docela palku?

"-- skrytý --" 03.02.2009  02:05

« Re: 106 Sport

Čus, díky :-) Ty svíčky by stály pálku kdyby si je kupoval tady v ČR, já je objednával z Anglie a set všech 4ks vyšel i s poštovným na necelou tisícovku.

OS 04.02.2009  14:26

cus, paradni brzdy. co jsi koupil za desky?

"-- skrytý --" 04.02.2009  14:59

« Re: brzdy

Hoj, díks :-) Jsou to CRN kotouče a destičky EBC green stuff ;)

OS 04.02.2009  15:08

« Re: brzdy

koukam ze na aute pekne makas. davam 3x10b. koukni na ma bavo ;-)

"-- skrytý --" 04.02.2009  16:33

« Re: Re: brzdy

Díkes, jdu to pročíst ;)

foto Zloun

Zloun 11.02.2009  17:33

Krasavec

Krasne auto :-) ty kola mu moc slusi, jde videt ze se staras :yes: :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 11.02.2009  22:58

« Re: Krasavec

Díky díky ;) A musim také říct nápodobně, dneska sem si početl tvou recenzi na Crossfire, supr ;)

Kajuška 24.02.2009  23:38

Musím se smát...

...ty pneumatiky vedle postele >:D >:D to nemá chybu ;-)

"-- skrytý --" 25.02.2009  01:09

« Re: Musím se smát...

To už je tak trochu závislost :-) V tomhle případě to ale spíše bylo z nutnosti - nebylo je kam jinam dáti. Resp. bylo, ale přece nenechám moje krásné tlít ve sklepě :-) Nejhorší byly první 3dny, ten "puch" gumy, to bylo něco >:D A k těm samotným alu kolům, když byly vedle postele, se váže ještě jedna vtipnější historka, ale nevím jestli jí zveřejňovat :D

Ještě jen tak pro zajímavost, když jsme u těch gum - nad gaučem mám závodní Yokohamu, z WTCC 2008 :-)

Poustnik 25.02.2009  06:42

« Re: Re: Musím se smát...

Zveřejnit! Zveřejnit! Na vtipné i trapné historky jsme tady všichni nažhavení! Tak zábrany stranou a chutě do toho!!! A z toho smradu gum jsi měl aspoň v noci nějaké závodní sny? Představuji si tak depo Formule 1, pach spálených gum, ty mezi tím vším se svým autem slavně vítězíš...! ;-)

Kajuška 25.02.2009  08:36

« Re: Re: Re: Musím se smát...

já jsem taky pro zveřejnění. Z toho smradu měl akorád tak halušky a rychleji usnul >:D

"-- skrytý --" 25.02.2009  09:45

« Re: Re: Re: Re: Musím se smát...

Ty gumy smrděly cca jen 3dny, pak už to bylo dobré :-)

Inu dobrá tedy, podělím se s historkou :-) To se stalo, když jsem dělal s nově koupenejma alu fotopříběh pro peugeot club, konkrétně tento:

Na konci příběhu jsem kola uložil do postele a přikryl dekou. Nicméně záhy poté sem vyrazil vstříc nočnímu životu, přišel ráno ve značnym stádiu "rozkladu", zaplul, či spíše spadnul, do postele a ráno se probudil ve značnym šoku s kolama vedle sebe >:D No co si budem nalhávat - trvalo mi notnou chvilku, než mi to všechno došlo, resp. v prním okamžiku mi nebylo vůbec jasné, že pod dekou jsou kola :D

Kajuška 25.02.2009  13:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Musím se smát...

na to se dá udělat jediný: >:D >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 25.02.2009  22:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Musím se smát...

Tak to sem rád že tě to rozesmálo >:D

Poustnik 25.02.2009  22:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Musím se smát...

>:D >:D Pěkný příběh i fotopříběh, ale čím jsi ta kola pohostil? Polívka??? Řízečky???? Nevyfotil jsi je při jídle!!!! >:D

"-- skrytý --" 26.02.2009  00:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Musím se smát...

Jsou to stydlivky a nevzaly si, tak jsem to všechno musel sežrat sám :))) Tak jsem rád, že se i fotopříběh líbil :-)

Poustnik 02.03.2009  04:56

Hmmmm...pes je pěkný, možná i pro alergiky

Ty máš na takového psa vzpomínky z dětství, že jsi ho sháněl???? :-)
    A nezapomeň si vzít vitamín C, ať nemáš jarní únavu! :-!

"-- skrytý --" 03.03.2009  19:52

« Re: Hmmmm...pes je pěkný, možná i pro alergiky

Jasně že ano ;) a u mě ta únava snad nehrozí :O)

Brandon Walsh 08.03.2009  10:11

krasny

peugeoty sa mi nepacia ale pri tvojom musim zmenit nazor nech sluzi :yes:

"-- skrytý --" 08.03.2009  21:09

« Re: krasny

Díkes ;) A notno opáčit - Leonek též moc hezkej, pěkně jsem si početl a pokoukal ;)

foto Wiii

Wiii 08.05.2010  12:18

« Re: krasny

SUper malé autíčko, potkal jsem stejné, jen hodně upravené na okruhy (vyšší výkon, žádné náklony, nižší hmotnost - to auto bylo prázdný, jen jedna sedačka a volant) >:D >:D A neměl jsem šanci >:D Behem 20 minut me dal na Brands Hatch o kolo >:D >:D :no: :no:

Sám jsem kdysi přemýšlel o stejném, ale to jsem měl vedle Fabii RS a nakonec jsem nekoupil ani jedno a radsi jsem sel do zánovního auta (do 30tis na tachometu) ;-)

Jinak ty poslední fotky v galerce jsou hodně dobrý, jen se mi na nich nelíbí Boxerka >:D >:D Nemám to auto rád, meli by tomu zmenit název na babyporsche >:D >:D

tak užívej auto! ;-)

"-- skrytý --" 09.05.2010  21:18

« Re: Re: krasny

Díky :-) Jojo, s16, rallye, atd., jsou vděčným cílem tuninku tohoto kalibru :-)

Já sám zastávám spíše cestu pěkného vzhledu a velmi svižných jízdních vlastností (díky sérii a opravdu jen lehčímu tuningu), než-li totálka odlehčené autíčko s brutál úpravami.

Fotky jsou staré cca ani né týden a myslím že se opravdu povedly, díky :-)

"-- skrytý --" 11.07.2010  16:37

Goooooooooood

;-) Moc pěkné jen tak dál!

"-- skrytý --" 19.07.2010  17:33

Stále lepší

Kurnik auto jak víno... ;-)

"-- skrytý --" 19.07.2010  23:31

« Re: Stále lepší

Děkuju, v garáži mu to vyřídím :-)

foto AMOK

AMOK 25.11.2011  20:19