Citroën C5 (2001)

21.10.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Darja". ....La Citroën C5 3.0 24 soupapes exclusive: offre à la fois style, espace intérieur et…

Citroen C5 (Darja)

neregistrovaný: "DD" [213.180.53.XXX] 23.10.2007  10:35

V6

S celeho srdce blahopreji Vam k tomuto auticku!
    C5 s V6 je nadherne spojeni. Nase rodina take
    letos presedla z Citroenu 1,6i 16v do VW s motorem
    2,8 V6- a je to samozrejme o nicem jinem! ;-) 10b.

"-- skrytý --" 23.10.2007  17:46

« Re: V6

Tak 6ti valce jsou o necem jinem, nez jankovity 4 valec, ktery doma tez mame. Jen ta spotreba >:-[]

Prase 23.10.2007  10:42

juchuuuuuuuuuuuuuuu

tak darje konecne cenzor odblokoval diskuzi >:D >:D >:D >:D >:D :yes:

"-- skrytý --" 23.10.2007  14:22

« Re: juchuuuuuuuuuuuuuuu

Blokovat diskuze není v mojí kompetenci a systém mi to ani neumožňuje, problém byl technického rázu ;-)

Prase 23.10.2007  14:26

« Re: Re: juchuuuuuuuuuuuuuuu

to nebylo na tebe xj :-) ty mas kryci prezdivku inkvizitor >:D >:D >:D >:D ale myslel sem ze by se tady jeste hodil cenzor >:D >:D >:D >:D :yes:

Poustnik 23.10.2007  16:09

« Re: Re: Re: juchuuuuuuuuuuuuuuu

Zdendíno, ty zase boduješ, jen sednu k počítači po prodlouženém víkendu a už se směju. /nic ve zlém, XJ../ Majitelce gratuluji ke krásnému autíčku. Ať slouží dalších 300 000 km bez poruchy....no nebo aspoň 100 000!!!! :-) Pěkná recenze.

Prase 23.10.2007  16:11

« Re: Re: Re: Re: juchuuuuuuuuuuuuuuu

aaaaaaa poustnik cusik chlape >:D koukni na moji novou makrelu!!!! :-) :yes:

"-- skrytý --" 23.10.2007  17:45

« Re: juchuuuuuuuuuuuuuuu

Ja ti dam cenzora >:D Kdo by me cenzuroval, ja jsem nezavadna >:-[]

Server se spinkul proti C5tce ;-) Ale dekuju za spusteni diskuze ;-)

PeT-a (RSKa) 23.10.2007  14:54

C5

hmm tak další z tvých super recenzí a aut!C5 je pro mě luxusní vůz a tenhle je navíc s dobrým motorem 3,0 V6 :-) Ale lepší by byla 2,7 HDi ale to je poměrně nový motor že??Jinak kožené sedačky vypadají dobře.............10b :yes: :yes:

"-- skrytý --" 23.10.2007  17:44

« Re: C5

2.7 HDicko u nefaceliftove C5 neni, mela jsem tu cest s nim v C6tce ;-) Urcite by to co se spotreby tyka byla nejlepsi varianta, ale kultivovany chod jako benzin to proste porad nema >:D

PeT-a (RSKa) 23.10.2007  17:48

« Re: Re: C5

To určitě ne,ale i tak je na tom hodně dobře navíc má myslím 400 Nm ne??ale i tvé V6 petrol je ok ;-) ;-)

"-- skrytý --" 23.10.2007  18:14

« Re: Re: Re: C5

Tak jasne, ze Hdicko bude mit kroutak nekde jinde nez atmosfericky benzin, ale benzin je proste zivy.. Kamarad ma 2.2 Hdi 98kw a jizda v 108kw aute ac s polovicnim kroutakem je rozdil :-) Sice citim kazde kilo, co auto veze navic, ale je to zivejsi :-)

"-- skrytý --" 23.10.2007  20:02

V6

Zdravim.Moc hezký auto,já sem na francouze ujetej a o C-pátý začínám pokukovat.Ale asi po dieselu.Byl sem odpůrce uhláků,ale od tý doby co mám 2.2 HDi sem trochu pozměnil názor.Ať slouží!!

"-- skrytý --" 23.10.2007  20:29

« Re: V6

Jo, neberu naftakum jejich prednosti co se spotreby tyka, ale me se prote libi ten zvuk motoru:-)
      Myslim, ze taky na me padne chvile, kdy na me ze zadnich sedadel budou rvat dve deti a vpredu bude chrochtat HDicko >:D

"-- skrytý --" 23.10.2007  21:02

« Re: Re: V6

Nejde ani tak o spotřebu i když je samozřejmě příjemná ale o to že dost často tahám nějaký harampádí na vozejku(max. do tuny) a ten motor to prostě zvládá s přehledem.Měli sme doma šestiválec v BMW a kamarád má A4 2.4 V6.Kdykoliv se s tim svezu tak srdíčko zaplesá. Šest hrnců je šest hrnců.A ta spotřeba je fajn,na dálku není problém mít průměr kolem 6 litrů. Při 70 litrový nádrži je to už slušnej dojezd... >:D

"-- skrytý --" 24.10.2007  10:29

« Re: Re: Re: V6

No, pokud ti jde o kroutak tak jedine preplnovany motor.. Krom spotreby nevidim v dieslu zas nejak moc vyhod. Jo a jeste se daji diesly chipovat na neuveritelne hodnoty.. na to jsem zapomnela >:D >:D

"-- skrytý --" 23.10.2007  20:54

hm

koukám taky spotřeba jako kráva,ale benzín je prostě benzín.Tenhle francouzskej "koncernovej" motor znám z 607.I v tak velkym a těžkopádnym autě se choval velmi dobře a živě,tady je to ideální volba :yes:

"-- skrytý --" 23.10.2007  21:11

« Re: hm

no, popravde po Praze 13 litru s podchlazenym motorem je podle me dobra spotreba... a na jezdeni do mesta a sem tam za mesto mi to staci... Jsem zvedava, jak s tim zatoci novy termostat.. ;-)

"-- skrytý --" 23.10.2007  21:48

« Re: hm

je to taky daný tim automatem,protože čtyřstupňovej je na takovej výkon málo.

"-- skrytý --" 24.10.2007  10:26

« Re: Re: hm

myslis jako "kratke kvalty" nebo spatne rozfazovane? Neprijde mi, ze by to byl takovy problem po praze, spis musis radit manualne, protoze tam tahle mrcha permanentne hazi 4 a ty pak jedes do kopce s 1500 otacky.. Sice to to auto utahne, ale ja mam proste pocit, ze se to podtaci.
          a kdyby to byl 5ti nebo 6ti kvalt tak nevim. mozna se zkusim zeptat nekoho, kdo ma 6ti stupnovy automat, ale protoze do Cech se 3,0 V6 nove nedelaji, budu muset zkusit zahranici.
          Ono v praze by ani nebylo kde tu 5tku zaradit... leda na jizni spojce, ale to preradis a uz brzdis, protoze je zacpa a stejne jedes krokem.. ale to urcite znas, kdyz jsi prazskej >:D

"-- skrytý --" 25.10.2007  16:53

« Re: Re: Re: hm

Podtáčí? Řídil jsem Mercédes E500 5.5 V8 s 7G-Automatem. Ten jede na 1500 otáček 110 kmh kopec nekopec. Při 2000 už má na tachometru 150. Atmosférickej benzínovej motor se podtáčí až těsně okolo 1000 otáček.

neregistrovaný: "Darjuse" [217.77.161.XXX] 25.10.2007  19:24

« Re: Re: Re: Re: hm

Mam pocit, ze to podtaci. TZN jedna se o subjektivni pocit. TZN neznamena to, ze se motor doopravdy podtaci. A mezi nama 5,5 V8 je UPLNE o necem jinem nez 3,0 V6.. to urcite take vis (uz jen ten pocet hrnku a skoro dvojnasobny obsah, ze?)... urcite mas hodne zkusenosti ;-)

"-- skrytý --" 23.10.2007  21:39

sraz

Tak jsem koukal, ze jsi prihlasena na sraz s C5kou... a ja se tak tesil, ze budu obdivovat BXe... :-(

"-- skrytý --" 23.10.2007  21:42

« Re: sraz

uz jsem to psala, bx bude na reklamaci laku a pak sup zazimovat. Ale take jsem psala, ze bude k mani na vetsine srazu citroenu (az na par vyjimek kam ani parem volu) a na tuning srazech :-) A jestli bude letni sraz moje.auto.cz urcite dojedu BXatkem :yes:

"-- skrytý --" 24.10.2007  11:24

« Re: Re: sraz

Aha aha tak to jo :-) ja se nevsiml, kde jsi to psala :-)

neregistrovaný: "Darjuse" [217.77.161.XXX] 24.10.2007  19:18

« Re: Re: Re: sraz

vsak se potkame ;-) toho bych se nebala >:D

"-- skrytý --" 17.11.2007  01:24

hm

tak jsme pridali novou aktualizaci, myslela jsem, ze se pridaji zkusenosti ostatnich, ale tu se na to haze bobek, ze? ;-\

Prase 17.11.2007  01:30

jake zkusenosti chces pridat? >:D

neregistrovaný: "Darja." [88.101.27.XXX] 19.11.2007  13:13

« Re: Re: hm

No, myslim, ze tvoje sadinky nemaji eps :-) jinak jak daleko to mas do caslavi? Jedu tam dat na prekontrolovani motor, tak bych se stavila :-)
        myslim, ze snaha aktualizovat profil je ouplne na prd. K cemu, kdyz to nikoho nerajcuje >:D

Poustnik 19.11.2007  16:29

« Re: Re: Re: hm

Darjo, jen aktualizuj! :-)Je pravda, že jakmile zmizíš z novinek a nejsi v top 10, tak se musíš připomenout trochu sama. A pokecat přímo o Citrónech si můžeš asi jen na fóru Citrónů. Tady je těch aut prostě moc a někdy mi to přijde jako objevování nějaké jeskyně, co je tady krásných zvláštních zapomenutých aut. V té rozmanitosti je síla. No a k tobě - teď ti to žere stejně??? Jen plyn je levnější, že....Já netuším o kolik, o plyn jsem se nikdy nezajímal. Jen o bioplyn. To si nedělám srandu, v Rakousku na farmách vyrábějí na bázi bioplynu elektriku, ale tam mají ceny eko-elektřiny dotované... :-)

neregistrovaný: "Darja." [88.101.27.XXX] 21.11.2007  10:58

« Re: Re: Re: Re: hm

Samozrejme, ze to tedka papa o neco vic. ale neni to zas tak markantni rozdil. Sama nevim, jestli je to tim, ze je zima, nebo plynem. kdyz jsem jela praha ostrava, zlin (kde jsem vas nenasla) a zas praha, byla spotreba okolo 11ti litru. Coz me prijemne potesilo, ale zase v praze to vyleze mezi 13-15, nekdy i vice. plyn stoji tak okolo 15 korun, zimni smes je drazsi. S dnesnimi cenami benzinu je to temer za polovic. S tim, kolik najezdime za rok, se nam za rok a pul zcela investice vrati. Nebyla jsem nikdy zastancem plynu, ale clovek si zvykne... a trochu zlenivi >:D

jinak co se diskuzi na tema citroeni tyka, tech mam od roku 2004 dost. chci normalne si povidat, chci delat OTcka :-) Na tecnicke a hydraulicke veci mam nase citronove kluby >:D BX a C5 klub :-)

"-- skrytý --" 19.11.2007  16:56

« Re: hm

Aby to rajcovalo,musíš přidat fotografie z jiné než motoristické oblasti.Návštěvnost stoupne.No a jinak zbývá asi pořád aktualizovat a aktualizovat,stačí jenom měnit slovíčka v textu a tím aktualizovat,ať jsi pořád vidět.Jsou tu lidi který maj auta aktualizovaný pětkrát za den... >:D

neregistrovaný: "Darja." [88.101.27.XXX] 21.11.2007  10:45

« Re: Re: hm

No uprimne receno davat sem sve fotky nebudu :-) Myslim, ze by si par lidi jeste to hodnoceni rozmyslelo >:-[]
            A "fake" aktualizace? olalalaa, to me sice nenapadlo, ale zas tak se u pocitace nenudim >:D Spis opravuju preklepy, protoze v zapalu psani je tvorim:-) Mam problem, ze se pro neco nadchnu a pak me to postupem casu zklamava. Kdybych mela v garazi Miuru a nebo countach (muj sen se v tom alespon povozit :-) ) a do recenze napsala "kecy prdy bedary" budu mit 100% lepsi hodnoceni nez ted >:D >:D A jak se nekdo zminil, jen zajimava auta si to zaslouzi a lidi se toho drzi. Me treba vubec nerajcuje auto, co vede portal, subaru, me se to auto vubec nelibi, kdyby mi ho nekdo daroval, prodam ho a koupim si neco jineho (nebereme v potaz motorizaci :-) ).

btw otazka za pusu: kolik "starejch" krapu vede? >:D

"-- skrytý --" 21.11.2007  11:41

« Re: hm

Mě ty první dvě auta co vedou taky nerajcujou.Impreza WRX a Octavia WRC...když si někdo poprvý zapne tenhle server a uvidí hned tohle,bude si myslet že to jsou stránky nějakýho závodu do vrchu.

"anonym" [88.101.27.XXX] 21.11.2007  12:48

>:D

a proc ne? rozhodne by to bylo zajimavy videt tyhle auta v akci :-!

"-- skrytý --" 22.11.2007  23:36

« Re: Re: Re: hm

prd anonym, to jsem ja >:-[]

Poustnik 22.11.2007  23:51

Kecy, prdy, beďary jsou ale krásná kombinace!

U mně boduješ! Mě taky závodní auta neberou, ale každýmu mlaďochovi se rozzáří oči! Já furt rodinný autobusek je ideál a nic! Od Spidermana dostala Honda Odyssey za 6! Celkově za 8, ale tady to vidíš....Tvýho citróna si celkem cení! :-)

"-- skrytý --" 22.11.2007  23:59

« Re: Kecy, prdy, beďary jsou ale krásná kombinace!

uplne jsem se rozvasnila... 8 bodu... mozna si to spletl s necim jinym, v to bych sazela vetsi sance ;-)
      jen me prekvapil, ze jako tuner nezacichal tunerinu u BX :-) >:D >:-[]

Prase 23.11.2007  00:03

« Re: Re: Kecy, prdy, beďary jsou ale krásná kombinace!

divne ze zacinal u skodovek pac okridlenej sip mu taky nic nerika >:D

"anonym" [85.70.60.XXX] 24.11.2007  08:51

bezpčnostní pásy

Take jsem měl ten problém se špatným navíjením. Řešení jednoduché:
    Vytáhnout celý pás a nastříkat cokpit sprejem. Chodí zas jak nový.

"-- skrytý --" 26.11.2007  12:52

« Re: bezpčnostní pásy

Nastrikat sprejem na palubovky? ciste ten pas? vcera jsem si ho zase privrela 8-s 8-s

Poustnik 25.11.2007  23:16

Tak co, Darjo, jakpak se spalují plyny,

žádná aktualizace? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 26.11.2007  12:53

« Re: Tak co, Darjo, jakpak se spalují plyny,

Jen se neboj :-) my spolu zazivame porad nejake prihody >:D
      a plyny se spaluji dobre :-D Dokonce jsem po dlouhe dobe videla moji matku a pochvalila auto >:D takove vnitri teteleni, ze zas takova obludka to neni :-!

Poustnik 27.11.2007  06:27

« Re: Re: Tak co, Darjo, jakpak se spalují plyny,

Pokud pochválila jenom auto a tebe ne, tak bych se zas tolik netetelil... :-)Ale to se rozumí samo sebou, to sem ani nemusíš psát, nejdřív tebe, potom auto... A co je to cokpit sprej taky nevím, no na komáry to asi není.... ;-\ :-)P.S. Co to máš za fotku u základních informací? Vypadá to jako rukáv Matky Terezy, dej jí pánbu lehké odpočinutí! A ještě jednou se křižju při vzpomínce na tu babu za volantem co jsem dneska zahlíd!!Hoj! :-)

"-- skrytý --" 27.11.2007  17:38

« Re: Re: Re: Tak co, Darjo, jakpak se spalují plyny,

Cockpit sprej je ten na palubovky... uvidime, vyzkousime na jednom pasu ;-)

ta fotka? to vyplazuju jazyk preci >:D A k matce tereze mam daleko >:-[]

"-- skrytý --" 27.11.2007  18:05

všechno vidim

Poustniku,jsi tu nějak často... ;-) Nezapomeň že jsi ženat... >:D

"anonym" [88.101.27.XXX] 29.11.2007  14:20

« Re: všechno vidim

poustnik ma vlastni garde, no to koukam :-) >:D Neboj broucku 0609, zadane neni moje parketa >:D >:D >:-[] >:-[]

neregistrovaný: "Darja." [88.101.27.XXX] 29.11.2007  14:20

Poustnik 29.11.2007  16:02

« Re: všechno vidim

Pozor, všechno je relativní, sice šťastně ženat, ale co když jsem na kluky???? Manželka je jenom zástěrka.... >:D Já budu chodit zase na diskuzi častěji k tobě, jo?? ;-)S Darjou se bavím jenom o plynech!!! 8-s :-)P.S. Než jsem vyspekuloval, že myslíš zadané, Darjo, myslel jsem si chvíli, že jsem žádaný...no škoda.... >:-[]

neregistrovaný: "Darja." [88.101.27.XXX] 29.11.2007  16:49

To me tu nechas samotnou? :-) Teeeda :-O

Poustnik 29.11.2007  17:22

« Re: Re: Re: všechno vidim

Jak samotnou? Nechám tě tu s tvým krásným autem na dřevoplyn! My chlapi jsme totiž smějící se bestie, chytíme v padesáti druhou mízu a ádié!!! Pryč s nějakou sekretářkou nebo překladatelkou!!!!!Nebo s 0609???!!!! ;-\ :-! 8-s :-)

"anonym" [88.101.27.XXX] 29.11.2007  17:36

« Re: Re: Re: Re: všechno vidim

S autem, to jsem to vyhrala 8-s Auta jsou fajn, jsou verna, nezlobi, nekrici, nepodvadi, maji jen jednoho panicka, ale ten sex by byl s nima asi o nicem >:-[]

"-- skrytý --" 29.11.2007  18:01

« Re: všechno vidim

Sex s tvym autem by byl pro tebe o ničem,to máš pravdu.Má výfuky zatočený dolu,takže by to bylo komplikovaný.Ale pro mě by to bylo ideální,stačilo by si jenom lehnout pod nárazník a nějak rozhoupat tu hydrauliku.Takže si dej na C5 pozor,jsem trochu deviant.

Poustnik 29.11.2007  18:28

« Re: Re: všechno vidim

Fůůůůůůůj, 0609! Tak jsem ti chtěl přispět do diskuze a ty tady takhle naturalistické popisy. To chce jen naznačit, jen si představovat...A ty hned - výfuk! Ble! Ten je špinavý a nehygienický! Asi se Darjo budeme zase bavit o plynech! 0609 jsem tímto dal košem!!!! Ať si má Audinu! To je nebezpečný auto! Mýmu kamarádovi před 10 dny shořela. Poslal mi na email fotky, stačili jen vystoupit, i mobil tam nechal!

"-- skrytý --" 29.11.2007  19:18

« Re: všechno vidim

Tak jak který,například moje výfuky jsou krásně čisté a dalo by se z nich jíst.

Poustnik 29.11.2007  19:27

« Re: Re: všechno vidim

Hm....tak jednohubku maximálně, nebo pečenou bramboru.....Už si představuju, jak to z něj šťourám..é, já se s tebou nebavím, vlastně... :'-( >:-[]

"-- skrytý --" 29.11.2007  19:38

« Re: všechno vidim

No jo,závidíš že mam dva(ty výfuky).A navíc je každý na jiný straně!Ha,tohle jsou argumenty.Až si na ně dám chromové koncovky,budu král! >:-[]

"-- skrytý --" 29.11.2007  19:42

« Re: všechno vidim

Poustniku,v sobotu máme sraz v Průhonicích.Já,Hanss a STi.Tak jestli budeš mít čas,doraž.Letenky hradí Hanss.

Poustnik 29.11.2007  23:33

« Re: Re: všechno vidim

V sobotu budu balit. Jedeme na Hawai. Ale na příští sraz si je dám proplatit určitě.... >:D >:D

"-- skrytý --" 30.11.2007  13:38

« Re: všechno vidim

Takm to je teda Hawai... :-) Já v sobotu jedu do Průhonic do Modo nábytku,to je taky něco jako Hawai .

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 30.11.2007  13:46

« Re: Re: všechno vidim

Jooo, chlapi všechno platim, on nás bez nás!! >:D BTW: dneska mi nas.ral Toman- lehkou hádku máme na téma xenony u tý nový tuningový škodovky......

"-- skrytý --" 30.11.2007  13:49

« Re: všechno vidim

Jdeme na něj,jsem připraven do boje >:-[]

"-- skrytý --" 29.11.2007  19:21

« Re: všechno vidim

Shořet může cokoliv.Třeba jeden známý mýho dědy prý na benzínce tankuje zásadně s vajglem v ústech a dlouho mu trvá,než zašroubuje to kolečko... :-)

"-- skrytý --" 30.11.2007  05:34

« Re: Re: Re: všechno vidim

Dobrý,pobavil jsem se >:D

"-- skrytý --" 29.11.2007  22:18

« Re: Re: všechno vidim

Moje auto je vic chlap nez vy dva dohromady >:-[]
                Ma 6 kouli chlapci a vejfuky mam cistyyy >:D Nejsme preci zadnej dyzl >:D

"-- skrytý --" 29.11.2007  17:48

« Re: všechno vidim

Taky jsem to pochopil jako žádaný... :-) No já jsem mladej štramák a hledám nějakýho strýčka kterej mi bude platit benzín na auto,který žere po Praze 15l... >:D

"-- skrytý --" 29.11.2007  22:19

taky nejakyho sezen pro darjusku a ta spotreba muze byt az 22 >:-[]

Poustnik 29.11.2007  23:37

Tak dneska se ti, Darjo, diskuze úctyhodně rozrostla,

a to sis už zoufala, že nikdo nereaguje na tvoje apgrejdy! A velice kultivovaná diskuze, tak výfuk už jsme probrali, tak třeba teď co stěrače?????? >:D

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 29.11.2007  23:50

« Re: Tak dneska se ti, Darjo, diskuze úctyhodně rozrostla,

Tak tady to nějak zhoustlo, poustníkovi je tam ve Státech asi smutno po pořádných babách (omlouvám se tvé rodině,neber to zle) a zjistili jsme,že 0609 je úchyl,co rád výfuky a jeden mu nestačil,tak pořídil Audi V6... A Darja tu zasvěceně mluví nejen o svém autě a stejně to kráčí jinam.Doufám,že jí to nevystrnadí pryč,jako slečnu s TT.

Poustnik 30.11.2007  00:33

« Re: Re: Tak dneska se ti, Darjo, diskuze úctyhodně rozrostla,

Právě naopak, my tady Darje hrajeme divadýlko, aby se na moje.auto nenudila a neprchla nám! A přestože doma jednu super babu mám, na český holky se samozřejmě těším!!! :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 30.11.2007  05:39

« Re: Re: Tak dneska se ti, Darjo, diskuze úctyhodně rozrostla,

Chudák 0609,takhle škaredě jsi ho nazval.Ale když jsem si četl ten příspěvek tak jsem měl podobný pocit >:D

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:00

« Re: Re: Re: Tak dneska se ti, Darjo, diskuze úctyhodně rozrostla,

Nekdo rad holky a jiny zase vyfuky >:D

coz mi pripomnelo, ze draha petule se hlasi o novy vyfuk... popravde, kdyz jsme s klukama koukali kolik stoji nove katy a koncovy dil, poklesla nam celist hodne hodne k zemi ;-\ Jeste chvili bude muset vydrzet... 8-s

"-- skrytý --" 30.11.2007  13:36

« Re: Tak dneska se ti, Darjo, diskuze úctyhodně rozrostla,

No oni by ty výfuky byly lepší než nějaká pedofilie nebo zoofilie. :-) Viděl jsem to v nějakym filmu,takže někdo to skutečně tak muže praktikovat.

"-- skrytý --" 30.11.2007  14:03

exhaustofilie ;-)

"-- skrytý --" 30.11.2007  11:57

« Re: Re: Tak dneska se ti, Darjo, diskuze úctyhodně rozrostla,

Ja se chlapu nebojim, me jentak nekdo nevystrnadi >:-[] Ja se nedam VRRRRRRR ;-) I kdyz nemam TTcko a slicna deva taky nejsem >:-[]

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:14

smudlace vs sterace

poustnik pripomnel dalsi z nasich boju s citroenem :-) Na nasem oobrovskem celnim skle prave lita par smudlacu. Kamarad s petuli si koupil Bosh a asi za tri dny mu je nekdo ukradl 8-s takze me trochu odradil od investice, ktera muze byt brzo v Praze ztratou. Ostatne, kdyz mi nekdo ukradne i cepicky ventilku za 80Kc, neni se cemu divit >:D
    Ted mame objednane pres kamarada nove, vychvaluje si je. I kdyz daleko zajimavejsi napad bylo poridit sterace z facelifotve C5, pry se nedaji tak lehce ukrast ;-)

"anonym" [80.188.207.XXX] 30.11.2007  12:16

« Re: smudlace vs sterace

bosch :-)

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:27

« Re: Re: smudlace vs sterace

omlouvam se, holt ac do me na gymplu nemcinu hustili horem dolem, blondata hriva se proste nekdy projevi ;-)

"anonym" [80.188.207.XXX] 30.11.2007  12:45

« Re: Re: Re: smudlace vs sterace

ja ti tu hrivu vecer omrknu :-)

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:51

« Re: Re: Re: Re: smudlace vs sterace

Bacha, drapy a zuby mam taky >:-[] Deska mas rejpavou, co? ;-)

jmurjr (H22A7) 30.11.2007  12:17

« Re: smudlace vs sterace

na picasse mam bosch, tie nizke, stali ma 1500SK, chcel som ich aj na ostatne citroeny (jumper, jumper a berlingo), lenze ich nemali, situacia bola kriticka, nebolo nic vidiet cez sklo, tak som zobral Valeo za 300SK a stieraju zatial porovnatelne. a su 5 krat lacnejsie.

"-- skrytý --" 30.11.2007  12:30

« Re: Re: smudlace vs sterace

Na BXe jsem mela kopii bosch (heh uz to mam dobre ;-) ) a ta stirala skvele. Uvidime na to doporuceni kamarada. Jeste v davnych letech, kdy jsem drandila CR jen s BX, tak jsem zkousela asi 4 typy steracu, dvojraminkove a ruzne gumicky bleh bleh a nejvice se mi osvecily ty bezraminkove. Ono u BX s jednim steracem je to vic znat, nez u jinych aut :-) Uvidime, zastirame, v nejhorsim vyzkousime zase jine :-)

"-- skrytý --" 01.12.2007  05:30

« Re: Re: Re: smudlace vs sterace

bez těch ramínek,jsou bezkonkurečně nejlepší,ale teď si nevzpomenu,jak se skutečně jmenují ;-)

"-- skrytý --" 06.12.2007  11:45

« Re: Re: Re: Re: smudlace vs sterace

tak jsou od Eufabu, vypadaji jako bosch ;-)

Vcera jsem si poradne setrela predni a uvedomila jsem si, v jak osklivem meste bydlim >:-[]

"-- skrytý --" 15.12.2007  13:21

« Re: Re: Re: Re: Re: smudlace vs sterace

No to já nevím od koho jsou,ale na autě je mám taky a říkají jim aero.Kde to bydlíš? ;-)

"-- skrytý --" 15.12.2007  13:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: smudlace vs sterace

Už to vidím - Praha!Nejkrásnější město na světě,ale bydlet bych nechtěl i když původem jsem pražák,nádherně je v krkonoších :-)

"-- skrytý --" 15.12.2007  18:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: smudlace vs sterace

Take veleuspesne planuju stehovani za prahu... Dneska prijde financni poradce a da mi podpsat neco k hypotece :-( To bude starosti..

Praha je krasna na prochazky a na vylet, ale ne na bydleni. Ja radsi mensi mesto, klidne a ciste ;-)

"-- skrytý --" 16.12.2007  06:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: smudlace vs sterace

Hlavně ten klid,já potřebuji ticho.Ideální je,když přítelkyně spí nebo je v práci >:D Bydlím na konci světa,na samotě,takže mám klidu dost a čisto,jak si ho udělám.Ty stěrače co mám dělá firma Valeo,ale jsou to aero ;-)

"-- skrytý --" 16.12.2007  18:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: smudlace vs sterace

cas prozkousit tyhle sterace, zatim spokojenost, ale znas to, kazde nove koste dobre mete ;-)

klid je potreba, uz jsem na nervy i z te dopravy, jet 5kilometru pul hodiny je nekdy opravdu na prasky :-O

"-- skrytý --" 23.12.2007  21:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: smudlace vs sterace

Něco na tom koštěti bude >:D Jó,vždycky když projíždím jižní spojku,tak jsem zralej na tabletku.Pondělí ráno je ideální >:-[]

"-- skrytý --" 24.12.2007  11:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: smudlace vs sterace

Aaano, jizni spojka... Tak tu resim tim, ze v aute snidam >:D A dalsi reseni bude radio s televizi :-) Ma to muj kamarad, moc se mi to libi ;-) :yes:

foto petr16

petr16 01.12.2007  22:22

motůrek

super motůrek,šestiválce mám strašně rád a kort v benzínu,10 bodíků si to zaslouži ;-)

"-- skrytý --" 02.12.2007  22:46

« Re: motůrek

Dekujeme, svezeni je prijemne, to ano :-)

"-- skrytý --" 03.12.2007  11:54

« Re: motůrek

jj,je to super.Akorát když přijde nějakej problém,tak úsměv ztuhne.Tenhle motor má táta v 607,auto kupoval nový a nijak ho nehuntuje,nedávno mu prasknul rozvodový řemen za jízdy a celý motor se vysypal.V Peugeotu si právě se šestiválcem nevěděli rady,auto u nich bylo 5 týdnů(!) než byla dokončena skoro komplet GO a vyšlo to něco přes 100 litrů.Byla to chyba servisu,který nám dal do auta při výměně stoprocentně vadné díly,ale na jejich vyžádání dal k dispozici uplně jiný,takže u soudu neni žádná šance.Nikdo to nemuže dokázat.

"-- skrytý --" 04.12.2007  22:17

« Re: Re: motůrek

Rozvody se delaj ve 120 tis. Mel nalitano mene? Mezi nama bobane, kdyz ti rupne rozvodak na JAKEMKOLI v6+ s 24+ ventily :-D, stoji to majland. Neni to chyba motoru, nybrz servisu vozidla ;-)
        Me usmev netuhnul ani pri preventivni vymene (nase paranoia) vsechn 24 hydrostelu. Lidi si mysli, ze do auta se leje benzin a dal nic. Chce to servis, bez nej pak clovek slysi jen ty kecy na nekvalitni francouzske vozy. Ze ja s nima problem nemam, nechapu... ;-\ Asi mam stesti na extremne peclive kusy >:D

"-- skrytý --" 09.01.2008  14:23

Tak mame CBcko a diru v zadku

Premyslime nad kridelkem (tuniiing >:D ), jen nic pekneho nemuzeme najit. Osobne se mi libi C5 s hladkym zadkem, ale ten cudl, co tam trci neni dle meho gusta.
    co treba toto?

Veci na C5 moc neni :-/

Poustnik 09.01.2008  17:00

Ale já jsem velmi hloupý a vůbec nevím, k čemu je CBéčko....To je Centrální Bod? Nebo Couvací Boule? Cink Boha? Vypadá to jako špatně umístěné tažné zařízení, tak mi to prosím prozraď...dík! A oprav si otvor na olyn....Hoj! :-)

"-- skrytý --" 09.01.2008  17:09

« Re: Darjo, že jsi takové chytré děvče, tak jsem ten tip na nejlepší recenzi zmáčknul.

Kdyz pisu na notebooku pisu jak tatar, nevim, cim to je >:D

CB aneb jak ja rikam centralni blbec, je spravne cesky obcanska radiostanice :-) Uzasna vecicka, kdyz vyuzivas casto dalnicnich tras ;-) Od kolegu kamionaku se dozvidas nejnovejsi informace o nehodach a zacpach :-) a taky to pouzivame, kdyz jedeme dve dvou autech nekam na vylet a muzeme si sdelit velmi zajimave informace jako " tyyy jo videl si to? mazec co!" >:D

jPoustnik, v tom mackani toho cudliku nejlepsi recenze cicham nejaky podvod z vasi muzske populace ;-) Neb jsem si posteskla, ze C5 tip nema a ejhle :-O ;-)

Poustnik 09.01.2008  17:28

« Re: Re: Darjo, že jsi takové chytré děvče, tak jsem ten tip na nejlepší recenzi zmáčknul.

Tak to je ale úplně jiná zkratka, to je OR!!!!???? No já jezdil v autech Červeného kříže a ty mají anténu asi třímetrovou, občas si musíš dát bacha když něco podjíždíš....A to tlačítko já zmáčknul teprve asi potřetí, no vidíš, v pár minutách to tam máš, mám u tebe pivo! >:D

"-- skrytý --" 09.01.2008  17:33

« Re: Re: Re: Darjo, že jsi takové chytré děvče, tak jsem ten tip na nejlepší recenzi zmáčknul.

prijd na oslavu a pripiju si s tebou ;-) a to ja jen tak nedelam :-)

OR a nebo civil band ;-)
          Antena ma asi 1.5 metru? no skoro velka jako ja >:D

Poustnik 09.01.2008  17:43

« Re: Re: Re: Re: Darjo, že jsi takové chytré děvče, tak jsem ten tip na nejlepší recenzi zmáčknul.

Za nějakých pár měsíců jsem tam jako na koni!!!!! :-!

"-- skrytý --" 09.01.2008  17:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Darjo, že jsi takové chytré děvče, tak jsem ten tip na nejlepší recenzi zmáčknul.

Ale no tak, zalet si sem a zase zpet >:D Takovy maly desetisicovy vylet:-)

btw je v americe videt citroen? ;-)

Poustnik 09.01.2008  17:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Darjo, že jsi takové chytré děvče, tak jsem ten tip na nejlepší recenzi zmáčknul.

Musím tě zklamat, není...stejně jako Renault a vůbec jakýkoli Francouz...K vidění je hodně VW, pak BMW, pak Mercedes a nakonec Volvo a pár Audi...Italy jsem tu potkal jen v okolí dva veterány Alfa Romeo...Jo a Porsche tu je docela k vidění...Ale Opela, Škodu ani Citroena jsem tu za 4 roky nepotkal....

"-- skrytý --" 09.01.2008  18:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Darjo, že jsi takové chytré děvče, tak jsem ten tip na nejlepší recenzi zmáčknul.

abych pravdu rekla, nevim, zda-li se vubec vyvazi do USA, o Asii vim, ale USA ne ;-)
                  mozna proste pro FR vozy neni USA trh zajimavy, preci jen za oceanem jsou jine automobilove chute :-)

Poustnik 09.01.2008  18:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Darjo, že jsi takové chytré děvče, tak jsem ten tip na nejlepší recenzi zmáčknul.

Jo, jo, i přes veliký patrotismus tu začínají kralovat Japonci.... >:D Byl jsem se teď podívat v Pearl Harboru, to byl ne moc povedený začátek, který teď dotahují na poli mooristickém..... >:D

"-- skrytý --" 09.01.2008  18:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Darjo, že jsi takové chytré děvče, tak jsem ten tip na nejlepší recenzi zmáčknul.

zajimave zhodnoceni vozove situace :-! no preci jen, kdybys nejakeho videl, vyfot nema ho do galerie :yes:

Poustnik 09.01.2008  19:01

Koukám, že tě v tom vynechávání psmenek začínám dotahovat,

tak když ti odpovím na poslední příspěvek, nemůžeš ho už editovat, ale co, já ti porozumněl, ty mně taky, dobře jsi mezi nás, infantilnější polovinu lidstva zapadla.....Jasně že vyfotím, vždycky když vidím nějaký Jaguár nadávám mu - Zdař! Admine! A když Land Rover, říkám - Ha! Švihák! No tk budu koukat po nějaké jezdící Darje...naděje umírá poslední, jedna kámoška bydlí kousíček od Francouzského velvyslnectví, tam bych viděl tak největší šanci ho ulovit.... :-)

"-- skrytý --" 09.01.2008  19:24

« Re: Koukám, že tě v tom vynechávání psmenek začínám dotahovat,

ted jsem trosicku v soku a musim asi vypadat jako hlupacek, nevim ktera bije. Snad narazis na moji naivitu, ktera pretrvava i v dospelosti?
      :-|
      Myslim, ze nejaky zapadly citroen nekde bude, ja neprestavam verit ;-) Tak jako kdyz se chvilicku nudim, koukam uz 3. rokem po internetu, zda-li nenajdu nejaky pekny tuningovy dil na citronky.

s mizejicimi pismenky si hlavu nelamej :-) Me proste ACER nema rad a dela mi naschvaly... uz se tesim, az si vlezu na normalni PC >:D

Co se znacek a lidi tyka, tez mam mnoho aut spojeno se znamou tvari ci postavickou na netu ;-) Horsi je, mas-li nejakou znacku auta zhnusenou, prave kvuli lidem 8-s

Poustnik 09.01.2008  19:35

« Re: Re: Koukám, že tě v tom vynechávání psmenek začínám dotahovat,

Ech!!! V tom porozumění jsem narážel na tvou větu -
        vyfot nema ho do galerie
        ....a to, žes mezi nás zapadla, jsem myslel jako lichotku, že my jsme ti infantilnější, ale nevyzněla, ale kdybych napsal, že nezapadla...tak.....to už nedám dohromady... >:D >:D >:D >:D >:D A jsi rozhodně chytrá holka, na tom trvám, i kdybys mi ukázala vysvědčení ze zvláštní školy....Naivní taky nebudeš, leda při styku s blbem, ale to jsme my všichni, kteří očekávají od okolí adekvátní odezvu a občas se to nepodaří...no já mám výhodu, že žádnou značku zhnusenou ještě nemám, když bude stát za to, jdu klidně i do Moskviče!!!! >:D

"-- skrytý --" 09.01.2008  22:30

« Re: Re: Re: Koukám, že tě v tom vynechávání psmenek začínám dotahovat,

to melo byt vyfot nam ho do fotogalerie. Doopravdy zjistuji, ze zacinam psat jak tatar ;-\

k te znacce, neni to tak, ze by slo o auta nejakeho podradneho typu, spis, kdyz se ti auti spoji s nekym, kdo ti treba ublizil :-| to je pak horsi ;-\

ted si vlastne vzpominam, ze na nasi zakladce byla i zvlastni skola... kam ja jsem to ale chodila? >:D >:D >:-[] >:-[] >:-[]

foto mirastr

mirastr 13.01.2008  08:58

Tak to teda ču.....:-)

Pěkné auto, super recenze!!

"-- skrytý --" 13.01.2008  17:57

« Re: Tak to teda ču.....:-)

Recenze se jeste bude rozvjijet :-) Uz chystam nove fotky :yes:

"-- skrytý --" 25.01.2008  22:40

citroen v mercedesu

Vcera jsem nechala umyt petuli v mycce od mercedesu:-) Pry maji nejake specialne kartace, co neskrabou. No blyska se krasne i vosk dostala, spodek si umyla. Interier mi chlapci navoneli, kola vymydlili, pres celni sklo je uz zase videt >:D

No jesti jeste nekdy mycku, tak tu od mercedesu :-)

Dylan McKay 26.01.2008  13:45

« Re: citroen v mercedesu

To je reklama! Už vidím ty bilboardy! Darja s Citroenem- Myčka? Jedině u Mercedesu! >:D

Poustnik 26.01.2008  15:05

« Re: Re: citroen v mercedesu

A byla by to reklama na myčku(Mercedesu), nebo myčku(Darju)??? >:D >:D

"-- skrytý --" 26.01.2008  18:18

« Re: Re: citroen v mercedesu

No, doprali jsme si pohodli, kde se pucuji medvedi, co stoji jako cely sklad C5 >:D Jen to pocasi je na prd, uz jsme zase spinave auto 8-s
        Ale budeme vetrelcem casto. Tohle je jedna z mala mycek, co umyje poradne ;-)

foto Vette

Vette 25.01.2008  22:52

Houpacka

Ahoj,ta fotka je z Bratislavy, novostavba pri Racianskom myte. Pokial sa mas chut hojdat aj ty, mozem ti to super miesto ukazat ;-)

"-- skrytý --" 25.01.2008  23:08

« Re: Houpacka

NEEEEEEEEEEEEEE ja mam C5 rada >:D Ale zajimavy parking, jen by me zajimalo, jak se to nekomu podari >:D

foto Bemo

Bemo 06.02.2008  11:53

« Re: Re: Houpacka

Len tak pre zaujimavost ,soferovala zenska ;) Ale neber to ako dehonestaciu.A asi patricne nevenovala soferovaniu pozornost. >:-[] :no:

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 04.02.2008  19:10

No nazdar

Tak k tomuto autíčku nemám čo dodať. Je to proste komfort, komfort a komfort. Nič pre športovcov (okrem motoru a toho tlačidla sport). Strašne moc sa páči. 10b :yes: :yes: :yes:

foto Bemo

Bemo 06.02.2008  11:56

« Re: No nazdar

Mame v rodine Citroen(C2) a moc slavy nepreukazuje.Ale je to nizsia rada.S tvojim sa to porovnavat neda.Pekne auti s patricnym vykonom.jedina vytka je automat ,brrr nemusim.Ale nieje to nic dehonestujuce.Co sa tyka recenzie a fotiek,bez vyhrad. :yes:

"-- skrytý --" 06.02.2008  18:18

« Re: Re: No nazdar

Ted si me rozesmal, vzpomnela jsem si sama na sebe, jak jsem prskala, ze automat ne, ze najdem 3.0 v manualu. Ale ted? Manual LEDA do sportaku, na bezne jezdeni jej nechci >:-[]
        Je pravda, ze clovek zlenivi... a jsem jsem lina ;-) Naucila jsem se jezdit s automatem, kde clovek "trochu radi plynem" a nedam na to dopustit. V praze je to ideal :-)

fofrklacek mam v BX, tam je smajchlovani s nim pro radost, ale kdyz denne trcis v zacpe, je to pro zlost ;-\

foto Cujo

Čujo 09.02.2008  18:35

peknee

uuf chcel by som vedet ako to s tym 6valcom a automatom ide :-) To auto je super mam skusenosti :yes: 10b

foto Konwi

Konwi 04.03.2008  16:52

deset

Vynikající auto, fotky i recenze.

"-- skrytý --" 04.03.2008  17:30

« Re: deset

Dekuju ;-)

foto Culdaraztriptaco

"-- skrytý --" 05.03.2008  15:07

C5

Francouzi auta vždycky uměli,C5 pochopitelně není výjimkou,máš dobrý vkus ;-) :yes:

"-- skrytý --" 16.03.2008  10:48

Krásný a nesmírně elegantní vůz. Výborná recenze i fotogalerie.

"anonym" [88.101.27.XXX] 16.03.2008  18:49

to dekuji. Ona je to rozporuplna potvora :-) Dekujeme za bodiky :yes:

"-- skrytý --" 10.04.2008  20:35

Vše nej k tvému svátku ...

... Ti milá Darjo přeje MACZ a prezident blbostí a trapáren FRPE
    a oslavu si užij = virtuálně se ovíníme ju? >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 10.04.2008  20:40

« Re: Vše nej k tvému svátku ...

Taky přeju vše NEJ. :yes:

Poustnik 10.04.2008  20:48

« Re: Re: Vše nej k tvému svátku ...

Já tu mám jen americký kalendář, tak vám musím věřit a taky se připojuji k zástupu gratulantů, šoupu nožkama po rohožce.....A virtuální květina je tu!!! Dneska jsem ti ji natočil....je na konci videa před Sívíeskou![odkaz]

"-- skrytý --" 10.04.2008  20:48

« Re: Re: Vše nej k tvému svátku ...

I já se pšipojuju ... ;-)

"-- skrytý --" 11.04.2008  17:33

« Re: Vše nej k tvému svátku ...

dekuju kluci moji :*)

Poustnik 11.04.2008  17:44

Darjo, ty se červenáš! >:D

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 11.04.2008  17:46

« Re: Re: Vše nej k tvému svátku ...

Taky gratuluju ;-) To víš, jedna z mála žen na MACZ, tak si tě musíme předcházet >:D A navíc jsme tu všichni gentlemani :-)

Chobot 07.05.2008  17:02

Tak na

popud tvojí stížnosti u Xj jsem se přišel podívat na tvé ´nové´ auto které jsem neviděl a nehodnotil. A koukam že do fotky s pracovním názvem: Nekdy se zadari a jsou vedle sebe :-) se vešel i můj bývalý scort, tímto děkuji za reklamu >:D :yes:

"-- skrytý --" 11.05.2008  21:22

« Re: Tak na

Nove? Nove uz dlouho neni :-)
      Neni zac za reklamku :-) Me to hrozne potesilo, ze byly holky citronove vedle sebe ;-)

Poustnik 19.12.2008  15:20

Tak co dárky, Darjo, už máš????

Nějak dlouho jsem tě tu neviděl.....Ať jezdíš! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 24.10.2009  12:12

Sraz

"-- skrytý --" 24.10.2009  12:13

sraz C5

Nazdar Darjo, nejezdíš na srazy C5ek?, jako že asi jezdíš, koukal sem na jejich klubový stránky, a fakt sou dobrý. Až si koupim já C5 tak mě máte taky v klubu

"-- skrytý --" 08.01.2010  10:25

« Re: sraz C5

Jo, člověče, na srazy jezdím, protože je pořádám, tak se uvidíme na tom letošním :yes:

foto sgt

sgt 15.12.2010  13:05

« Re: sraz C5

Výborná recenzia, taktiež fotky. A dúfam, že raz sa zúčastním zrazu C5, nakoľko na XA zraze som sa zúčastnil a bolo to celkom fajn. O C5 zrazoch čítam len chválu, takže možno raz... ;-)

foto Vojtech1-Dohnal

Vojtech1._Dohnal 21.09.2016  20:22

Fakt super auto

Taky jsme ho meli, akorat s manual. 5. Pak odeslo turbo a sel do srotu.