Mini 3 door (2004)

30.12.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "marec". MINI bolo po celý svoj život hviezdou prvej veľkosti. A to nielen na ostrovoch, ale prakticky…

Mini Cooper (marec)

foto Cujo

Čujo 30.12.2007  22:33

MINI:)

jee ale sa nam to su rozrasta o tie MINI.....kolko si pisal tu recenziu je super:Dcital som ju pekne dlho:D...pekne mini prajem vela stastnych km a HAPPY NEW YEAR >:D :yes:

"-- skrytý --" 30.12.2007  23:04

olé

skoro 3 hodky som to pisal. Happy nwe yaer vsetkym citatelom auto.cz a vela stastnych km v kazdom roku ;)

PeT-a (RSKa) 30.12.2007  23:25

« Re: olé

Díky ;-) No recenze je opravdu možna i nejdelší ze všech tady :yes: ....Posílám Tip! :-)

foto jouda-AlkoholixXx-

jouda(AlkoholixXx) 30.12.2007  23:38

« Re: Re: olé

Jo to je určitě nejdelší, možná až moc dlouhá, trvalo to než sem to přelouskal ;-), ale jinak dobrý možná jenom trochu kvalitnější fotky ;-).Auto fakt nádherný jako všechny mini.

"-- skrytý --" 30.12.2007  23:42

« PF 2008

kvalitné fotky budú, keď bude kvalitný foťák ;) niečo vymyslím. zdravím chalani.

foto GT-aime

GT'aime 31.12.2007  01:10

« Re: olé

okolo 22-23:00 sa mi zda ze som videl toto auto ist zo Sasovej po tej dvojprudovke a potom po dialnici od Mitsubishi predajni smerom na Zvolen a odbocoval niekam na Internatnu, ci to si nebol ty? Lebo kukam ze tu si v tom case pisal, tak to si asi nebol ty.

"-- skrytý --" 31.12.2007  12:37

« Re: Re: olé

mohol som to byt ja, ale nie vcera ale predvcerom, teda 29.12. to by pasovalo.. pozdravujem. vcera v nom siel niekam tatko ale to bolo okolo 19-20:00.. zdravec

foto GT-aime

GT'aime 31.12.2007  13:00

« Re: Re: Re: olé

tak to si nebol ty, predbiehal ma na tej najuzsej ceste takze som chitil vsetky jamy a strasne vahavo ze som musel na brzdy, tak som ta chcel vyhresit ;-) A inac davam 8b, ak budu lepsie fotky tak prihodim. cize fotky 6 auto 8 keby bolo aspon S tak dam aj viac a tie kobreceky sa mi strasne nepacia, recenzia 10 samozrejme = 8

"-- skrytý --" 31.12.2007  13:05

« 2 marzo

no tak s tým fkusom si asi trocha inde ale to ujde ;) ja mám rád nádych motošportu všade a hliník na podlahe nesmel chýbať.. naživo to vyzerá omnoho lepšie ako na fotke, ešte k tomu nepodarenej >:D to bude ale tým, že niet kvalitného foťáku. doriešime keď bude pekne a budem vonku môcť fotiť. robiť fotky v garáži sa neoplatí. a to s tým predbiehaním je blbé, mnoho koko...ov je u nás na cestách. holt smola

foto stanci269

stanci269 30.12.2007  23:28

Pekne Mini, sexi Mini ;-) - 10b

OS 31.12.2007  07:59

huuuuuuuuuuura

zdravim te! doufam ze s tebou muzem na jare pocitat na nasech srazech. koukni k memu MINI na fotky a pochopis:)

"-- skrytý --" 31.12.2007  12:42

« Re: huuuuuuuuuuura

zdravim ťa "os"!! tvoja recenzia ma "prinútila" sadnúť k PC a napísať o tom svojom prckovi :-) tá pozvánka na zrazy je skvelá, určite rád prídem ak mi to možnosti a čas dovolia. len ma prosím informuj vopred, podľa možností v dostatočnom čase. pridám k detajlom hneď aj svojho mejla a môžeme komunikovať, prípadne meniť zážitky. a čo sa týka toho aditíva, tak používam od Castrolu, presný typ si z hlavy nepamätám, ale zistím a dopíšem ;)

OS 31.12.2007  08:13

motor

motor nema s BMW nic spolecneho a ma 85Kw a tvuj pred facelift 149Nm ;-) jinak docela v poho recenze... jaka tam pridavas aditiva?

foto Killiether

Killiether 31.12.2007  10:33

« Re: motor

Pokud se nepletu tak tyhle motory bmwéčku do miníku upravuje koncern PSA - peugeot, citroen

OS 31.12.2007  10:45

« Re: Re: motor

hehe znalec... to je az u noveho modelu vis...

foto Killiether

Killiether 31.12.2007  18:51

« Re: Re: Re: motor

Sem myslel, že tenhle už do toho spadá když má rok výroby 04??

"-- skrytý --" 31.12.2007  12:03

« Re: motor

jasne, dikez za upozornenie.. ma iste 85kW to som sa ja pomylil uz pozde v noci som na to nedovidel. >:D

OS 31.12.2007  12:29

« Re: Re: motor

v poho ;-) a je to sakra starej motor od Chrysleru... Zajimeve ze Cooper ma zelenou strecu. skoro jako by to byl ONE 8-s

"-- skrytý --" 01.01.2008  12:51

« Re: Re: Re: motor

Me tou strechou a sloupnutym napisem Cooper taky pripomina ONE :-O

"-- skrytý --" 31.12.2007  13:25

pre OS-a

jako by to bol ONE ;-) v BB je to MINInrONE ajked nieje tu najsilnejsi, podla mna najkrajsi urcite. a o to šlo, je nenápadnejší a viac sa mi zdá že z neho vyžaruje aura legendy v celom zelenom. a british racing green na slnku naživo vyzerá nádherne. som rád, že si ma poopravil s tým motorom, aspoň som sa niečo priučil. a btw. to aditívum ktoré pridávam sa volá Castrol TBE. som s ním veľmi spokojný, trocha dokonca poupravilo aj zvukový prejav motora v stredných a vyšších otáčkach. o tom že motor neprodukuje toľko špinavých splodín svedčia sadze na výfuku ľahko umyteľné, pričom bez aditívne sadze musím z výfuku drhnúť ako trolo. má to nespočet výhod a 0,5l fľaša stojí asi 250skk a vystačí na 500litrov benzínu ;)

OS 01.01.2008  18:59

« Re: pre OS-a

dik to zni zajimave asi to vyzkousim

foto Loptos

Loptos 31.12.2007  23:22

konecne bystrican :)

chvalim toto mini vidim v bb dost casto - krasne auticko len tak dalej! recenzia + foto super !

"-- skrytý --" 01.01.2008  16:15

« Re: konecne bystrican :)

diky kamarade.. happy new year ! ;-)

"-- skrytý --" 01.01.2008  02:14

Mini

Uff vcelku vyčerpávající recenze :-)

"-- skrytý --" 01.01.2008  02:20

ahoj

tak v prvom rade mas nadherneho mini,taky sa nevidi len tak casto taka dobra kombinacia paci sa mi,baby musia salet =)) no a v druhom rade to myslis seriozvne vazne stym logom? lebo budeme musiet kupit nove nic sa neda robit.si z bb? lebo ja zo zv >:D

"-- skrytý --" 01.01.2008  16:17

« Re: ahoj

ano z BB.. neni problem, urcite si logo / teda znak / na kapotu nekupuj, ja mam ozaj doma 2 a nemam ho na co nalepit, lebo bavora sa nam prozatim minuli.. mam ich na policke pri modeloch 1:18 BMW takze ak sa ohlasis a bude ti pasovat na kapotu je tvoje.. ked tak sa mi das zviezt na oplatku v X5 a ja tebe v miňasi :-)

"-- skrytý --" 02.01.2008  00:31

« Re: Re: ahoj

jasne dobry napad,ked dakedy bude cas a bude pekne umyte auto tak sa ozven,alebo mam lepsi napad dopredu sa dohotneme :-) ja ti dam zviest urcite za ten znak a dufam ze bude pasovat lebo viem ze oni si pekne nauctuju zan v servise

"-- skrytý --" 02.01.2008  11:26

« ahoj Xdrive

v pohode, s umyvanim auta si starosti nejak extra nerob, ani sa to neoplati, ja to robim teraz raz mesacne lebo ked vkuse mrzne tak nemam ani doma sancu hoci mam vlastnu WAPku.. ked niekedy pojdes cez BB, alebo budes vediet ze mas cosi v BB tak sa dohodneme, pripadne keby som ja siel do ZV tak sa ozvem a poriesime to. a presne tak, za cokolvek origi v servise su palky :-) ajked tvoje auto je este v zaruke toto asi sa na nu nevztahuje. uz lakovanie bude slusna palba a mam dojem ze to tak trocha odflaknu, podla mojich skusenosti, ale pevne dufam ze nie.. ;-\

"anonym" [84.47.4.XXX] 05.01.2008  17:43

« Re: ahoj Xdrive

ahoj,zatial sme to poriesli ze som to dako prelestil a nechavam to tak,trosicku to vidno z uhla ale uvidim po zime co bude,ze ci vela kamenov dostane kapota a ci sa este daco neprihodi,ale aj bez toho mohli by sme si vymenit skusenosti

"-- skrytý --" 06.01.2008  16:04

« Re: Re: ahoj Xdrive

po zime budes mat dobity predok od kamenov urcite, najma ak predbiehas pomaly iduce auta pred tebou.. tie rozhodne hadzu kopu sutrikov a niekde musia dopadnut. a ty mas kapotu 3x taku ako moj minas a ten je obity dost. ja som to riesil korekcnou ceruzkou ale vysledny efekt je nie celkom zaujimavy. a napad s prelestenim bol idealny, ked pouzijes kvalitnu kozmetiku a dobry pripravok tak sa da zakryt vselico :-) ja mam elektricku lesticku od WAPu a ta mi pomaha neuveritelne ;-)

OS 02.01.2008  14:05

body

proc mam od tebe 5?

"-- skrytý --" 02.01.2008  15:32

nobody

nejakym hlupym nedopatrenim ;-\ už je to snad OK :yes:

OS 03.01.2008  09:53

« Re: nobody

v poho dik ;-) jak ses ptal na tu rozperu tak je to super vec. take ji budu kupvat

jmurjr (H22A7) 02.01.2008  17:30

recenzia

po dlhom case dalsia recenzia, ktoru citam na viackrat, lebo vcelku ju nestiham. parada, super auto, pekne fotky, taka ukazkova recenzia. davam plnych 10 a tip na kvalitnu recenziu ;-) :yes:

foto petr16

petr16 03.01.2008  17:27

body

tady nelze jinak než 10b,ještě přihod pár foteček vnitřku,krásný vůz

"-- skrytý --" 04.01.2008  20:21

servis BMW BB

takze u mna podobne, chodim tam s 99' 528i ktora postivo dosluhuje, ale coho su v tomto servise schopny, to je koniec ... zabudnu urobit, urobia zle, tvrdia ze urobili a poser*e sa to znova atd. s jednym problemom s ABS senzormi, ktore su spojene so senzormi trakcie tam bolo auto 5 krat 8-s
    a odstranili to az na siesty, ked som bol u sefa vysvetlit ze to neexistuje, nech si to auto nechaju tam kym ho neopravia a daju nahradne, lebo to proste neexistuje. stalo sa, auto tam bolo 2 tyzdne, oprava 2x tak draha ako bola planovana ... ale urovnali sme to do spolocneho kompromisu. teraz je tam auto znova, ale nasou chybou, je v tom aj lakovanie tak som zvedavy 8-s
    a poznamka, co robia s autami ktore su v servise, to som niekolko krat videl ako sa boli previest, hlavne nemenovany mlady pan zo servisu, na kamaratovej X5 4.4i - na podlahe na uzkych cestach smer strieborne v zapche a primrznuta cesta, no comment. a ochoto toboz. proste diskusia na cely vecer k pivu :-)
    PS: pekne mini, stavame na rovnakom parkovisku pri EF >:D

"-- skrytý --" 06.01.2008  16:10

« Re: servis BMW BB

tak ak ma uvidis nabuduce, tak ma kludne stopni, sorry ale ja teras niesom v obraze o tej 528i tvojej. na servis v BB nadavam fkuse, ale ani nikde inde v SR lepsi niesu. diskusia by to ozaj mohla byt na celu noc a mozno nielen k pivu. ja som zopr raz ties musel dohovarat riaditelovi ze co to tam ma za kokotov. az ked som mu vykrical ze svoje loziska si sam vyberiem a poslem na centralu do mnichova s doprovodnym dopisom, az potom sa rozhybali. a najviac na svete sa bojim ze do mna niekto jebne a budem musietlakovat. to sa nikto uz nikdy netrafi do tej farby a budem to mat strakate ako idiot. poznam to zo skusenosti stryca, on mal sice BMW 316i E46 ale lakovali mu to ako 4 mesacne ked doneho praskla njaka pani pri tescu. a nalakovali to hrozne. dvere a zadny blatnik striekali a auto malo z profilu na slnku 4 odtiene. hroooza a des v servisoch BMW v SR.

"-- skrytý --" 06.01.2008  20:14

« Re: Re: servis BMW BB

nam lakovali raz ci dva razi, teraz to bude treti tak som zvedavy, lebo tie predtym dopadli celkom dobre. nam poskriabali cele auto ked sme bo mali ani nie rok takze boli lakovane obidvoje dvere na jednej strane aj kapota a nie je to poznat absolutne.
        je to proste o ludoch, tu v BB uz za chvilu nebude mat asi ani kto robit v servise... predvat auta za ceny od miliona hore na to by ich bolo, ale ked sa nieco dosere tak koniec, najlepsie urobit si sam...
        a verim ze do teba nik nenapali, aj ked ja som hend dostal supu do Vitary ked sme ju mali 3 dni...proste na Slovensku je to tak. amen 8-s

"-- skrytý --" 14.01.2008  18:39

jak nenapadne vyjadrit skryty potencial mini?

poridte si antiradar!hehe,vypada to naslaple.... :yes:

"-- skrytý --" 15.01.2008  09:15

« Re: jak nenapadne vyjadrit skryty potencial mini?

nešlo o vyjadrenie potenciálu tym antiradarom. ajkeď spojenie ze to vyzera naslaple je peckove :yes: ;-)
      ale je to uzitocny pomocnik, pretoze po klukatych okreskach a peknych usekoch / s nerozbitou cestou ajked takych je u nas malo / sa neda s mini ist 90km/h. nieje to sice ziadny sprinter, ale ked sa uz rozbehne tak si dokaze zasuperit s hocikym a potrapit aj silnejsie auta, lebo s tak predymenzovanym podvozkom to ide skoro samo..

a uz mi ten aparatek usetril tolko ze by sa mohol aj zaplatit >:D

"-- skrytý --" 15.01.2008  19:09

« Re: Re: jak nenapadne vyjadrit skryty potencial mini?

prosimtě, můžeš mi říct něco blíž o tom antiradaru??
        táta ho chce taky koupit do auta, tak se o to teď začínám trochu zajímat, díky za odpověď

p.s.: máš tam 10b

"-- skrytý --" 16.01.2008  11:55

« Re: Re: Re: jak nenapadne vyjadrit skryty potencial mini?

díky za tých 10! hneď ťa ohodnotím aj ja ;-)
          ono ťažko niečo vypichnúť o tom antiradare. je to užitočná vec, tento môj je model Valentine ONE. podrobné info nájdeš na antiradar.sk alebo ak si klikneš na prima-autosalon.cz tak tam ich aj hodnotia. viac druhov, zopár videoklipov... dobrý je v tom, že dostatočne v predstihu upozorní na nejaký možný radar a človek aj z 200km/h stále stíha pohodlne spomaliť na 90 alebo 130. akurát, že ho nesmieš používať kde chceš, najmä rakušaci su extrémne proti >:-[] ale slováci a pepíci ich tolerujú a poviem ti že u nás sú tie antiradary dosť obľúbené ajkeď tento V1 stál skoro 20tisíc skk

foto misoo

misoo 21.01.2008  20:06

« Re: Re: Re: Re: jak nenapadne vyjadrit skryty potencial mini?

caf, predovsetkym gratulujem k skvelemu zabavnemu avetku ! racing green je uzasna farba a s tymi diskami vyzera uplne perfektne. jedno z najkrajsich mini ake som kedy videl !!! :-! :yes:
            mam ale otazku k tomu antiradaru. co spravis ked ta stopnu zeleni (nie racing green >:D ) a mas to nacapene na palubovke, hm ? a keby si to stihol schovat do priehradky, tak co ak ti to otvoria ? ako je to u nas s legislativou ? nie je to dovolene pouzivat, ale prevazat sa to smie ? by som si take kupil, ale bojim bojim :*) >:D
            vopred vdaka za info ;-)
            PS: sprav kuuprovi pekne fotky, take auto si to zasluzi ! :-)

"-- skrytý --" 23.01.2008  10:22

« Re: Re: Re: Re: Re: jak nenapadne vyjadrit skryty potencial mini?

no mna uz zeleni stopli tolkokrat ze by som sa ani necudoval kebyze ma stopnu zas, co urcite o chvilu pride..uz len preto ze mam auto ake mam a najpomalsi v meste urcite niesom :-D odpoved na otazku: no tak to bratku neviem, urcite by som si to na palubke nechal a dokonca zapnute, ako provokaciu. u nas totiz neexistuje ziadny zakon, ktory by VYSLOVENE antiradary zakazoval. neviem dokonca o ziadnom, ktory by ich pouzitie obmedzoval. a ked sa policajt opyta ze co to tam mam tak si bud nieco vymyslim alebo sa mu zdovedim, to ovsem zalezi uz od straznika akeho stretnem. a odkladanie do priehradky?? ak by sa mi tam pokusil policajt pozriet, tak by som to poslal tak do pče že by nevedel. nemoze ti porusit ustavne pravo na sukromie! ;-) a diky za hodnotenie, coskoro pridam lepsie fotky, len co sa troska polepsi pocasie a pridam nejaku drobnu upravu ;-)alebo zozenem lepsi fotak?? rto nieje vyhovorka, popracuem na tom. olé

citat zo stranky o antiradaroch: "V súčasnosti neexistuje žiadna právna úprava, ktorá by používanie radarových detektorov zakazovala, obmedzovala, alebo nejako inak upravovala.

“Používanie detektorov policajných radarov nie je síce v SR právnymi predpismi zakázané, ale ich používanie môže zapríčiniť vážne dopravné nehody na základe signalizácie antiradaru a vedie k vedomému porušovaniu pravidiel cestnej premávky.”

Doslovný citát z listu
              Podpísaný riaditeľ oddelenia VTR
              Prezídium policajného zboru

"-- skrytý --" 30.01.2008  13:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: jak nenapadne vyjadrit skryty potencial mini?

s antiradarom mam svoje skusenosti a na otazku misa viem odpovedat: zastavili ma policajti na bežnu kontrolu v piatok vo večernych hodinách. Antiradar samozrejme pricapeny na okne. prvá otázka policajta bola: "na čo vám je antiradar" moja odpoveď: "aby som vedel kde je radar" - logicky. policajt:"aspoň funguje" a ja že samozrejme ano. fúkol som do dregera a išiel som domov. vôbec nič nemôžu spraviť pretože zákon antiradar nezakazuje. toľko moja skúsenosť.

neregistrovaný: "ANDO" [195.91.54.XXX] 29.01.2008  18:13

pekne

Zdravim ťa, máš pekné mini. S tuo aurou si to presne vystihol. Ja mam teraz R56 nového, nedávno som bol v BB - menil som kryty všetkých späťákov plus nálepku na strechu Union jack. Ja ho mám v klasickej chili red, plus biele pruhy. Vtejto kombinácii sa mi to zdalo najzábavnejšie na toto nové Mr. Bean car. Ináč chystám sa napísať recenziu aj ja, lebo ja mám takú teóriu, že nič nechcem na tom aute meniť, skrátka tam chcem nechať všetko originálne továrenské pôvodné a skúšať, čo sa s tým dá dokázať. Napríklad ako som sa vracal z BB do BA, od tesca v BB som sa začal naháňať s VW Passat TDI 125 kW/170 PS a verte či neverte, v pohodičke som mu stíhal, dokonca som ho niekedy posratého v 200 km/h aj predbiehal - išiel a išlo by to v poho viac, žiaden plyn na podlahe, ale mám tam predsa len trápne /v súlade s mojou teóriou "čo dokáže séria"/ zimné 15 ky BLIZZAKY s indexom T čo je tuším do 190 km/h. Jasné, pri obchvate Žarnovice a Novej Bane mi to nandal v priamke, ale bolo trochu vlhko a predsa len tam nemám ESP, takže som trošku strácal - keď som trošku zaplával v 170 na tom moste novom za Žarnovicou, nebolo mi do smiechu. No, nechcem sa tu ale chváliť, lebo ma ešte niekdo sprdne, že neviem čo to píšem za koko.iny, že to nie je nič výnimočné. Takže tú recenziu chcem viesť v duchu, čo všetko sa dá čakať od série, čo séria dokáže.aká malá reklama na MINI, pretože si to zaslúži, a zaslúžia si vedieť aj ľudia, ktorí si splnia sen - ako ja hehe, ale ktorí už nemajú moc love nazvyš na tuning atď. Skrátka, že aj v sérii do dokáže skvelé "kusy". Zdravím ešte raz, krásny british green mini, páčia sa mi tie svetlomety prídavné, začínam rozmýšľať...
    P.S. A ešte to chcem napísať aj preto, lebo na nete je toho o skúsenostiach ľudí s mini žalostne málo, takže aj takto chcem miňasa popropagovať.
    MINI FOREVER!!!!

"-- skrytý --" 30.01.2008  17:25

« Re: pekne

viem si predstavit :-) urcite ho mas krasneho - teda miníka >:D ked budes niekedy niekde pobliz, trebars BB tak daj echo a mohli by sme sa stretnut a dat njaku rec pripadne si zvecnit prckov a dat na net ako ma napriklad OS fotku s laittom atd

OS 30.01.2008  17:55

« Re: pekne

ahoj dej recenzi a fotyk re R56 nebo aspon posli fotky na icwq prosim

neregistrovaný: "ANDO" [213.151.217.XXX] 01.02.2008  22:03

« Re: Re: pekne

Jasne, uz sa na ttom pracuje ;-)

"-- skrytý --" 21.02.2008  17:51

« Re: Re: Re: pekne

my sme sa stretli v BB v radvani pred poštou v pondelok doobeda, že?? cca 1100-1130..

chválim autíčko, je k nakousnutí..

šli sme ftedy po Ačko do servisu tak som sa plašil.. ;-) >:-[]

neregistrovaný: "ANDO" [195.91.54.XXX] 22.02.2008  21:19

« Re: Re: Re: Re: pekne

Nazdar marec,

ano, to som bol ja, aj som ti kyval. Mas ho peknuckeho aj ty - ale ked je to ciste, tak by mini mohlo byt aj ruzove a bolo by super. Inac zacinam riesit letne gumy aj s diskami, odporuc nieco.

neregistrovaný: "ANDO" [213.151.217.XXX] 01.02.2008  22:00

« Re: Re: pekne

Jasne, moja zena je z BB, sice teraz chodime pomenej, ale urcite dam echo a pofotime. Inac, trochu k tuningu: dnes som bol v BA predajni BMW v oddeleni MINI, kde som sa porozpraval s mojim uz takmer kamaratom predajcom panom Stratenym a tem mi povedal, ze sa da aj COOPER prerobit na S kovy. Meni sa tam hlava, elektronika, filter, vyfuk a zadny naraznik. Kto chce, moze aj kapotu, ale ten otvor na novom S ku je aj tak len falosna diera. Toto cele sa objednava ako balik z Nemecka a stoji to 280 litrov. Co je dost, ale je to dobra haluz, nie? Toto som fakt netusil. Vzdy som bol v tom, ze sa takto upgr aduje len S ko na JCW. Ale este jednu vec som sa ta chcel spytat, tie zvuky zo zadnych pneu co si spominal, ako by si to charakterizoval, lbo akurat dnes som si vsimol, ze v takej 100 kmh nieco pocujem zo zadu aj ja, len som na vazkach co to je, ono to nie je taky klasicky zvuk odvalijucich sa pneu tak ta chcem poprosit, ci by si mi to nemohol nejako blizsie opisat. Ci mi to nahodou nerobi i ked teoreticky by nemalo, lebo moj bol vyrobeny v juni a od augusta jazdim.
        Dik, Andrej.

"-- skrytý --" 23.02.2008  15:36

« Re: Re: Re: pekne

jj o tej prestavbe som už počul, ešte v súvislosti s tým mojim prckom :-) predajcov a zástupcov značky MINI v SR nekomentujem, zahraničné zastúpenia sú niekde neporovnateľne inde, ale nie o tom som chcel. / som chcel objednat choromove kruzky okolo tlacidla vystraznych svetiel a stmavovaca pristrojky ako to je v serii u Park Lane, pozri na OSove fotky interieru; a nedokazal som to chlapikovi v KE anilen vysvetlit co potrebujem.. tak reku si to kupim vonku.. tot len drobnost

inac za 280tisic uz donesem zvonku ine nacinie na jazdu a nebudem prestavovat hot-hatch na nejaku paseku..kupim bud v serii alebo njaku Z3M >:-[]

najlepšie počuješ zvuky zo zadu ked mas sklopene sedacky, vypnute audio a ides po rovnej ceste bez zaradeneho rychlostneho stupna a iba pocuvas.. za normalnych okolnosti by si nemal pocut nic, iba ako guma prechadza cez nerovnosti alebo rozprskava vodu. to co trapilo moje auto boli zvuky budiace dojem nejakeho odporu..pri vyradeni rychlosti sa zo zadu ozyvalo pri jazde okolo 60km/h take zvlastne wfwfwfwfwfwf >:D a pri zatacani zo strany na stranu / povedzme sprava dolava / sa na jednej strane zvuk akoby vytratil / vpravo v nasom pripade / preto padlo podozrenie na loziska ako prve.. a btw dnes mi tam rachoti vyfuk, ma v sebe jednu solidnu ranu uz dlhsiu dobu tak mi tam brble.. do výmeny za FOX to vydrzi >:-[] >:-[]

neregistrovaný: "ANDO" [195.91.54.XXX] 02.03.2008  01:56

« Re: Re: Re: Re: pekne-aditivum

nazdar marec,
            to aditivum castrol tbe, pises, ze zlepsilo zvukovy prejav motora, mas na mysli, ze stisilo? Lebo uvazujem nad niecim podobnym, lebo sa mi na stiedacku zda, ze ked natankujem na omv carreru 95, ze je motor volaky hlucny. Nie vzdy, tak kazdu druhu nadrz.

"-- skrytý --" 02.03.2008  16:30

« Re: Re: Re: Re: Re: pekne-aditivum

ani nie že stíšilo.. skôr "okorenilo".. prilepšilo už dosť pôvabný fabrický zvuk.. to aditivum pomaha pri spalovani a napriklad aj na vyfuku sa pri pouzivani TBE nevypalia sadze na vnutornu stranu a daju sa umyť.. za iných okolností musím výfuk drhnúť ako blb :-)

"-- skrytý --" 29.01.2008  20:42

blink blink

nazdar,
    dnes poobede som ti blikal na Grand Vitare na Polnej, siel si oproti ale netusim ci si si ma vsimol :-O

"-- skrytý --" 29.01.2008  21:21

« blink blink

vsimol a pomyslel som na web .. :-)

"-- skrytý --" 30.01.2008  13:38

prehodnotenie

nazdar marec. doplnil si fotky auto maš pekne takže maš u mňa desinku. zdar

"-- skrytý --" 30.01.2008  17:23

« Re: prehodnotenie

díky kamoš, nápodobne ;-)

a btw antiradar. nic ti policajti nemozu ako vravíš a oplatí sa mi ho mať.. už sa skoro zaplatil z ušetreného za "tutové" pokuty >:D

"-- skrytý --" 01.02.2008  10:31

« Re: Re: prehodnotenie

moj sa už zaplatil na 100%. od kedy ho mam ešte som neplatil pokutu a to su už 2 roky. vrele odporúčam.

"anonym" [91.148.13.XXX] 09.02.2008  15:03

miláčik

tak pri takomto autíčku si viem predsaviť,že sa oň starám ako o dieťa :-) a že to je môj miláčik,dali ste mi chrobáka do hlavy ;-)

foto Cujo

Čujo 10.02.2008  16:18

ahoj davam 10b nadherny kusok:)

OS 15.04.2008  09:12

sani

ahoj nechces kit primeho sani KN? prodavam MINI tak sem to vyndal. Najel sme na nem 4tisice km. Stalo 7tis a davam ho za 3

"-- skrytý --" 19.04.2008  16:19

« Re: sani

jasne .. kedy si mozem prist prenho ?? 5teho kvetna ??

OS 22.04.2008  10:52

« Re: sani

cus no problem to neni. ty jedes do prahy?

"-- skrytý --" 22.04.2008  15:28

« Re: Re: sani

ne ne nejedu do prahy .. ja som v UK priletim na par dni domu a neco obeham /v ramci CzSK/.. pocuj, ma to TUV certifikat nebo neco ?? asi by som siel jedine do TUVfrei vyrobku ..

OS 22.04.2008  15:56

« Re: sani

je to KN tim nestratis ani zaruku a nic. koukni na www.knfilters.com

"-- skrytý --" 23.04.2008  20:25

« Re: Re: sani

dohodneme sa..hodis mi do emajlu cislo MT? ozvem sa

"-- skrytý --" 20.04.2008  14:46

vejfuk

to neni problem,s tim vejfukem,to je jen vnejsi kryt,na to zatim ser....

"-- skrytý --" 20.04.2008  17:46

« vejfuk

no problem .. trocha je, lebo je prasknuty tlmic a ufukuje a prdi >:D >:-[] a zatim na to seru, pride casami FOX k slovu

"-- skrytý --" 22.04.2008  12:19

« Re: vejfuk

fakt?presne takhle to mam ja,a pritom je to jen vnejsi kryt.No,aspon mam sportsound,ne?

"-- skrytý --" 22.04.2008  15:31

« Re: Re: vejfuk

no neviem, nexcem hrat xytreho po 100tisic km toho auta ale ako obal mi to nepride.. cele rozobrate som este ten vejfuk nevidel, ale skor mi to pride uz ako tlmic nielen obal podla toho co za zvuk sa rynie spodauta :-) ajked "sportsound" to celkom nenii kedze toto robia deticky srobovakom na tatkovych feldach a golfoch >:-[]

foto sportivo

sportivo 23.05.2008  14:19

dikec

diky za boby a hodnotenie, maš fakt pekneho mercika aj tento MINI. tak až služia

"-- skrytý --" 14.07.2008  18:55

Párádní autíčko

Moc pěkné auto. Malé nenápadné a hodně výkoné. Prostě 10b.

foto wikinko

wikinko 28.08.2008  22:02

UK

nebudes mat v UK problem ked ta zastavia policajti? pozor aby ti nezabavili auto, dost tam teraz na cudzincov s inymi ako anglickymi znackami poluju...

jmurjr (H22A7) 08.06.2009  10:36

BB

Bol si to ty? 2.6.2009 smerom na Zvolensku slatinu, ci ako sa to tam vola.

"-- skrytý --" 08.07.2009  20:59

videl som ta V KE

TEN ZLTY CO TI KYVAL V KE SOM BOL JA ZDRAVIM..PEKNE PEKNE

"-- skrytý --" 28.09.2010  17:28

help thx

cuss nevies kde sa daju zohnat diely ako napriklad chladic na minicko ? mam to iste co ty dik :-)