Fiat Punto (2007)

10.7.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Pechy". Dostal jsme možnost si vybrat vůz s určitým cennovým stropem a základnímy požadavky na…

Fiat Grande Punto (Pechy)

foto Leilla

Leilla 10.07.2007  16:30

Mechanicka mandarinka

Moooc pekny auto! Je to Ital, nemuzu dat vic nez 8, ale dam 9...za barvu :-)
    d.

neregistrovaný: "furt dokola jak u blbejch" [217.197.149.XXX] 10.07.2007  21:38

« Re: Mechanicka mandarinka

a co jako ze je to ital!kdyz delali italove auto tak ostatni jeste jezdili na koni!fakt trapas kecy :no:

"anonym" [85.160.220.XXX] 11.07.2007  15:34

« Re: Re: Mechanicka mandarinka

Mam osobni velmi spatny zkusenosti s italskejma autama...priznam, ze to byla Alfa, ale Trabant proti tomu byl spolehlivy auto. Nicmene verim, ze od doby co to vzal do ruky Luca, tak se to zlepsilo. Proto sem dal 9. Kapisto?
        d.

foto Sleeper

Sleeper 13.07.2007  14:07

« Re: Re: Re: Mechanicka mandarinka

Mám velice dobré zkušenosti s italskými vozy (a zdaleka to nebyly novinky :o)) Zajímavé :o)

"-- skrytý --" 11.07.2007  22:45

« Re: Mechanicka mandarinka

Italové umí krásná auta a ta barva je taky supr.

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 10.07.2007  16:34

Ta barva je za 10b

ta je prostě úúúžasná.A to auto se mi strašně líbí.Ať slouží

"-- skrytý --" 10.07.2007  19:52

« Re: Ta barva je za 10b

Taky to tak vidím.. :-)

"-- skrytý --" 10.07.2007  16:40

Děkuji

Děkuji za pochvaly barvička ve skutečnosti září ještě více ale zatím se mi to nepovedlo tak dobře vyfotit.

"-- skrytý --" 10.07.2007  16:40

Děkuji

Děkujiaz pochvali barvička ve skutečnosti září ještě více ale zatí mse mi to nepovedlo tak dobře vyfotit.

"-- skrytý --" 10.07.2007  16:48

GP

tak to je parádice :yes: 10 b.

"-- skrytý --" 10.07.2007  16:50

10.b

Super malinký autíčko...dávám za 10.b....přeji mnoho km bez nehody... :-)

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 10.07.2007  17:00

Výběr

Dobrej výběr auta, barva krásná, doplňky taky. Já bych se ještě rozhodoval mezi novou Corsou a Leonem, ale ani GP není vůbec k zahození. Jen si, prosím, oprav některé chyby, viz. zděleno zkutečné - všude tam se píše "s" ;-) P.S: To máš předělaný na N1, že jo??

"-- skrytý --" 10.07.2007  17:16

« Re: Výběr

JJ na N1 to je třeba výhoda vůči Oplu tam to u 3dv nejde ale zas to mám jen pro 4.... díky za chyby opravím dnes bych měl nafotiti interiér, jsou tma doplňky jako sportocn ípedály atd... vypadá to opravdu good.

foto Pribina

Pribina 10.07.2007  17:24

10 b.

Giugiarovi se Grande Punto mimoradne povedlo a v tehle barve je proste paradni!

foto BIGPAPA

BIGPAPA 10.07.2007  19:25

« Re: 10 b.

krasavec, taky bych chtělzažít ten pocit při přebírání nového vozu, ta vůně, čistota, neopotřebovanost, Můžu se zeptat na cenu??, Snad to není tajemství :yes: :yes: :yes: 10b

"-- skrytý --" 10.07.2007  19:28

« Re: Re: 10 b.

Ano po slevách a bez DPH 355 000 Kč. Myslim si že je to paráda...

foto Mexican82

Mexican82 23.07.2007  20:16

« Re: Re: Re: 10 b.

tak to sa moze stat len v CR a SR.. Fiat Grande Punto vo vybave sport ktory je podla N1 urceny na podnikanie? je to fakt nefer voci nam zamestnancom, ktory si pekne krasne priplatia 19% a platia benzin zo svojho.. na druhu stranu, aspon tam nemam ocelovu mrezu ako v policajnom aute.

za Fiat GP Sport N1 davam 7b :-)

foto Hitachi

Hitachi 10.07.2007  17:28

Výborný výběr

Musím pochválit za barvu a kola. GP je nejhezčí v dané kategorii a klidně se budu rvát za to, že Fabie, Clio i 207 na něj prostě nemají. Motor si budeš muset vychovat, máme na předváděčku 1,4 a už má najeto asi 7000. Motor ožil a šlape jak hodiny. Přeju mnoho šťastných kilometrů :yes:

"-- skrytý --" 10.07.2007  17:49

« Re: Výborný výběr

To je pravda chce to něco najet... Jinak mě taky překvapila konečná cena s výbavou jak oje dvouzonová klima, vyhř. sedačky, dešťoví senzor, radio s Blu&Me, loketní opěrka, bederní opěrka a další to auto se pohybovola s cenou o 100 000 levněji než konkurence... A klvaiata srovnatelná a v některýc hohledech lepší především jízdní vlasnosti...

"-- skrytý --" 10.07.2007  18:19

nejhezčí mini

Ideální kombinace barvy a auta pěknej kousek za 9b :yes:

Ricardo 10.07.2007  18:52

Je to skutečně mazel

GP se mě hrozně líbí a fandím mu :yes: Co říkáš na ten motor? Po svezení s 1,2 8V jsem byl velmi rozhořčený (prodejce se snažil popřít že je to sráč). Svezl jsem se i s 1,4 8V, která už sice jela jako auto, ale to bylo hlavně kvůli extrémně krátkým převodům, tak by mě zajímal tvůj bližší názor.

"-- skrytý --" 10.07.2007  19:05

« Re: Je to skutečně mazel

Tak 1,4 16V je momentálně nejsilnější benzínový motor dokud nepříjde s turbem, který vyřeší podle mého názoru menší problém s kterým se potýká můj motor na nišší převpdy (do 3) motor bere i od 2000 ale ajk mile tma dáš 4 musí mít motor alespon 3000 lepe 3500 otáček v rodině máme samé diesely děda A6 starej model 2,5TDI180k otec nová A6 avant 3,0TDI 225k(v poslední garanče mu měnili nastavení na 232) a mamka Toyota RAV4 D-CAT 180K tak je pro mě obrovzký nezvyk vůz točiči a ze začátku se mi zdálo, že to vůbec nejede ale maximalní výkon to má položený v 6000 otáčká a jak mile se ručička přehoupne přes 4500 už je to paráda přidá se i zvuk zvýfuku, který je podle mého názoru velice dobře vyladěn a ví kdy má být slyšet a kdy ne.... Jsem sam zvědav ajký rozdíl nastane po ujetí 3000 km jak jsme zminoval v recenzi autičku zatím moc nevytáčím zdůvodu syrovosti... později zdělím své zkušensti jiank jsem přidal foto interiéru...

"anonym" [80.95.104.XXX] 11.07.2007  11:16

« Re: Re: Je to skutečně mazel

jesi to už tedka točíš přes 4500, tak ten motor pěkně kurvíš

Ricardo 11.07.2007  18:21

« Re: Re: Re: Je to skutečně mazel

Proč? Pokud s tím nechce nalítat půl mega tak je to docela jedno... Naopak se říká, že auto jezdí tak jak si ho zajedeš

Enthusiastic.driver 12.07.2007  19:38

« Re: Re: Re: Je to skutečně mazel

neni pravda... za syrova to sice neni uplne idealni, ale pokud ho netocis za studena, tak mu prakticky vubec neskodis. Malinko na zivotnosti mozna uberes, ale jak rikal Ricardo, pul mega s tim stejne nenalitas... a skutecne to je poznat - vim to z praxe.

jmurjr (H22A7) 10.07.2007  19:15

hodnotenie

pekne auto, farba a kolesa mu seknu, vela fotiek = 10b :yes:

"-- skrytý --" 10.07.2007  19:19

« Re: hodnotenie

Díky zítra ještě udělám fotku kolmo z boku na tu jsem uplně zapoměl a ta je nádherná vyniknou tam linie....

"-- skrytý --" 10.07.2007  20:32

krásný autíčko

Líbí, moc. Ta barva je sice trochu křiklavá, ale k autu sedí. Rozhodně je Fiat v téhle třídě skoro nejlepší. Gratuluju a přeju hodně zábavy. :yes:

foto milic

milic 10.07.2007  21:19

Pěkné

Hezký Puntík, vybral jsi dobře. Dávám 9b (to za ty pravopisné chyby, které sekáš, kde můžeš ;-) ).

"-- skrytý --" 10.07.2007  21:25

« Re: Pěkné

No už jsem to teď opravil doufám.... Dělal jsme to narychlo a jel jsem se ještě svázt takže jsem yl rozrušeej :-D

foto milic

milic 10.07.2007  21:40

« Re: Re: Pěkné

OK, opravuji na 10. :-)

"-- skrytý --" 10.07.2007  22:41

« Re: Re: Pěkné

Chyby děláš furt a to celkem školácký, tak doufám, že svým zákazníkům nevYpYsuješ faktury ty, ale máš na to nějakou máňu... :-) Jinak auto je krásný, 2 bodíky z plnýho hodnocení jsem strhnul za krátkou recenzi, pravopisný chyby a pár detailů, co mi na puňťovi nesedí (např. budíky vypadají jak z lacinýho tuzing shopu, ale to je asi věc názoru). Ať jezdí.

"-- skrytý --" 10.07.2007  22:50

« Re: Re: Re: Pěkné

S chybama souhlasim a snažim se je odstranit, budíky jsou řekl bych vhodné k tipu vozu, ale je pravda, že ze začátku se mi zdály lehce "dětské"

neregistrovaný: "max" [84.245.70.XXX] 11.07.2007  08:53

« Re: Re: Re: Re: Pěkné

krása...10b....čo sa týka budíkov, preberte sa ved to je autoo z triedy malých aut...čo tam chcete mať budíky ako vo Ferrari???:-))) ináč sadni te si do tohto auta a porovnajte to napr. z Fábiou, Polom alebo či C3, máte pocit, že sedíte v aute o triedu vyššie....Taliani sú teraz jednozančne v týchto triedach králi....Fiat je ináč v súčastnosti najdynamickejšie rastúc autoobilka v Europe a to ešte nedošli nové benzínové motory do Brava....

"anonym" [82.150.166.XXX] 28.07.2007  23:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Pěkné

no spis se prober ty!!! vono by uplne stacilo kdyby byly ty kruhy budiku alespon nejak ohraniceny - to snad neni nic nadstandartniho neee???!!! protoze takhle to vypada jako by to tam nekdo jenom nalepil (a ver ze v jinejch autech podobny tridy to tak do oci nebije jako v GP)- vypada to fakt divne - skoda - to je totiz pro me tak nejak jedinej vetsi minus - jinak parada !!!

"-- skrytý --" 11.07.2007  10:14

« Re: Re: Re: Re: Pěkné

"typu" vozu ;-)

"anonym" [85.70.222.XXX] 10.07.2007  21:25

shell

Čau chlapi,nemáte někdo zkušenosti s používáním nafty Shell V-power ???Díky za odpověď.

"-- skrytý --" 11.07.2007  14:52

« Re: shell

Mám. Projeví se jedině v peněžence. Na chod, spotřebu a výkon nemá vliv. Stejně tak Aral Ultimate.
      Musela by na to být nastavená řídící jednotka, což u žádného auta není...

neregistrovaný: "RobMayth" [217.197.149.XXX] 10.07.2007  21:32

To nejlepší z malých aut!!

jednoznacne nejhezčí maly automobil na svete!nadhernej design,dobre zvolena barva,postacujici motor,doufam ze bude dobre slouzit!Tise zavidim :-)

"-- skrytý --" 10.07.2007  21:46

N1

Kazit takhle pekny auto tou prepazkou se mi moc nelibi. Vec nazoru no. Nerachoti ti to tam na dirach? Ale jinak krasavec, dival jsem se na presne takovy (bez prepazky) vloni v Opave na veletrhu a celkem jsem slintal!

"-- skrytý --" 10.07.2007  21:53

« Re: N1

Přepážkaje velice dobře udělána takže není problém s hlučnosti ani s vybracemi a občas vozím psa tak se to hodí.Akorát je pravda, že díky přepážce jsme tam nemohl mít obrovské střešní okno pokterém jsem toužil. ;-)

"-- skrytý --" 10.07.2007  21:48

Pěkný ;)

Tak tohle auto je přesně můj styl ;) Pro mladýho člověka ideální, krásný sportovně vyhlížející kupátko s bohatou výbavou... přeju hodně zábavy! Jo a 10 b!

neregistrovaný: "Well" [62.240.191.XXX] 11.07.2007  11:02

« Re: Pěkný ;)

Auto pěkný, ale do coupé to má teda sakra daleko ;-) . Body pošlu večer ;-) .

"-- skrytý --" 11.07.2007  18:49

« Re: Re: Pěkný ;)

No dobrá :) Krásný sportovně vyhlížející třídveřový auto :)

"-- skrytý --" 11.07.2007  19:51

« Re: Re: Re: Pěkný ;)

Dávám 8 bodíků. Kdysi jsem s G-Puntem jel, motor byl příjemný (nějaká nafta), ale vadil mi tvar a povrch materiálu volantu, chod řadící páky, interiér na mě působil dost humpolácky. Taky brzdy se špatně dávkují (ostré až běda) i když na to se dá určitě zvyknout. Řízení jde hodně zlehka, možná až moc. Jinak příjemné auto, ale má své mouchy (jako každé auto). Barva mu sluší, disky bych dal nějaké tmavé (kouřové nebo rovnou černé). Motor se snad rozjezdí. Střešního okna je škoda, já bych se na mříž vyprdnul a radši si odpustil klímu. Ať auto dobře slouží ;-) .

Ricardo 12.07.2007  11:09

« Re: Pěkný ;)

Auto bez klimy...??? To radši bez liťáků, ty se dají dokoupit později

foto Vasek-M-

Vašek M. 10.07.2007  22:05

GP

Skvělé auto, skvělá barva, skvělá výbava.. Prostě král své třídy.
    Takže 10.

"-- skrytý --" 10.07.2007  22:07

« Re: GP

Děkuji za pochvalu. Také si to myslím. :-) To čekání na něj stálo za to. ;-)

neregistrovaný: "Scane" [82.202.123.XXX] 10.07.2007  22:41

Ja sem mel moznost ridit GP 1.4 8V a hrozne me zklamal vykon motoru. Kdyz jsem videl jak to nejede, dal sem tomu zabrat na plno a...nic, nejelo to furt. Mozna dano tim, ze byl motor sirovy a opravdu to pousti jen 70% vykonu. Tak drzim palce, at auto naucis jezdit a jelikoz mas aspon 16V tak to pujde ;-) Jinak barva a celkova vybava podle meho gusta, jen na to mit prachy ;-\ Tak preju mnoho stastnych kilometru s takovym fesakem :-)

"-- skrytý --" 10.07.2007  22:59

« Re: Motor

1,4 8V má výkon 77koní a zrychleni 13,2s an 100km/h můj 1,416V má 95 koní a zrychlení 9,8s na 100km/h myslím si, že je to celkem dost podstatný rozdíl na tak malém voze. To si myslím, že by to mělo vysvětlovat a pokud platí opravdu 70% tak se Tvému názoru nedivím ale se slabší 1,4 8v jsme nejel takže nemužu objektivně posoudit jinak než přes čísla. Díky za názor ;-)

Ricardo 11.07.2007  18:33

« Re: Re: Motor

Ani to nezkoušej, byl jsem překvapený jak může být podle výkonu třetí motor v nabídce slabý... Ale na druhou stranu proti té 1,2 8V ten motor aspoň má vůli spolupracovat. Krátké převody a šestka by tomu pomohly, ve 150 jsem cítil že se blížíme ke konci, už to ani pod plným skoro nezrychlovalo...

Enthusiastic.driver 12.07.2007  19:42

« Re: Re: Re: Motor

jj... a ted si predstav, ze nasednes do krasneho noveho Brava v cerne perleti, ktere stoji na nadhernych 17" a pak mu prislapnes krk a zacnes zjistovat, ze te malem predbihaji i nehybne predmety... 1.4 8V.. tragedie ;-\

Mr.Murphy_ 14.07.2007  16:57

« Re: Re: Re: Re: Motor

Bravo se dodává pouze s 1.4 16V. I tak to nebude žádná sláva, ale na nenáročné ježdění to snad stačit bude... Jo a kdo si kupuje 17" kola k motoru kolem 100 koní je podle mě tuzer ;-)

Enthusiastic.driver 17.07.2007  23:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Motor

17" kola jsou standard k urovni vybavy Sport. Jinak pardon, je to mozna 1.4 16V, ale v zakladu ma 90 a ne 100 koni.

foto CtvrtSardel

CtvrtSardel 20.07.2007  21:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Motor

95...jako kazda spravna 1.4ka 16V od fiatu :yes: 90koni je chybka, kterou mel dlouho i sam fiat na strankach, ted uz tam maji tech 95. V katalogu to ale myslim zustalo. Je to stejnej motor jako ve Stilu.

Ricardo 21.07.2007  16:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Motor

Ano, je to 1.4 16V 66 kW a na ten výkon/velikost auta nejede vůbec špatně. Což je asi dané dobře odladěnou převodovkou. Ten motor má velmi dospělý projev, není to určitě žádný závoďák ale na silnici se neztratí.

"anonym" [194.108.128.XXX] 14.07.2007  14:31

« Re: Re: Motor

sorry,ale ty fakt neumís psát!!Pravopisný chyby jsou fakt hrozný!Vylezl jsi vubec základku?? :no:

"anonym" [84.244.83.XXX] 14.07.2007  17:44

« Re: Re: Motor

tvuj nema zrychleni 9.8s, to tady jenom vsem dokola omylas o hlavu nesmyslny cislo :-)

neregistrovaný: "Puntak" [213.81.180.XXX] 10.07.2007  22:41

udaje

Super výber, moja srdcovka.Gratulujem....Len údaje,ktoré udávaš (výkon, krút. moment a veľkosť kufra)mi nesedia s údajmi udávanými FIATOM.....

"-- skrytý --" 10.07.2007  22:52

« Re: udaje

Myslím si, že údaje by měli být okej jen je pravda, že kufr ma 275litru a ne 250, ale zbytek je opsan z navodu co jsme dostal k vozu. ;-)

foto Are

Are 10.07.2007  22:42

krasavec

Moc pěkné vozítko. Barva se mi taky moc líbí! Ať slouží. 10b. ;-)

foto GuitarsHero

GuitarsHero 11.07.2007  00:01

hodnotenie

peknucke ;-) nech sluzi :yes: 10b

foto OS

OS 11.07.2007  06:48

hezke

Moc hezke auto. Jak barva tak vybava. Pekne to vsechno a ladi. A ten motor se teprve rozjede me to ze zacatku taky vubec nejelo.

foto random

random 11.07.2007  08:03

foto random

random 11.07.2007  08:04

"-- skrytý --" 11.07.2007  08:50

Zrychlenie

Nechcem ti brat iluzie, ale je vylucene aby ti to auto s uvedenym vykonom spravilo 100km/h za 10s. Je to v praxi nedosiahnutelny udaj. Nie s tou hmotnostou a 75kW. Realnych moze byt tak 12s, urcite nie menej. Zistis sam.

"-- skrytý --" 11.07.2007  09:30

« Re: Zrychlenie

TO je to co si myslim taky ale FIAT ma dvě hodnoty a v tech. příručce co dodává s katalogem je toto číslo....

neregistrovaný: "bingo" [88.100.52.XXX] 15.07.2007  21:08

« Re: Zrychlenie

Proc? To snad zalezi taky na prevodovce. Tohle ma kratky sestikvalt. Se "spravnou" prevodovkou a super-rychle-radicim ridicem by to mohlo mit 0-100 i hluboko pod 10s (jen s nepouzitelnou maximalkou). Za 12s ma 0-100 stara 1.4 100k fabie s petikvaltem, ten sestikvalt to klidne muze o 2s srazit. Nepredpokladam, ze by GP bylo nejak zasadne tezsi.

"-- skrytý --" 11.07.2007  09:33

GP

Kdybych mohl hodnotit, dal bych jednoznačně 10 :yes: To auto je prostě nádherný, navíc v oranžové, která je moje oblíbená. Toto je auto, co má charakter :) Přeju hodně šťastných kilometrů :yes:

foto mirastr

mirastr 11.07.2007  10:17

pěkné auto

pěkná barva :yes:

"-- skrytý --" 11.07.2007  13:22

megane

renault megane nepatří mezi mini,to by jsi musel mít Bravo aby jsi byl ve stejné třídě,spíš si to oprav na clioIII,který je GP zdatný soupeř. :yes:

"-- skrytý --" 11.07.2007  13:27

« Re: megane

Souhlasím, že nepatří do této třídy, ale byl to vůz ze kterého jsem také mohl vybírat... Seat Leon je podle mého názoru taky konkurentem až Brava a mohl bych ho mit jen v zakladni vybavě, ale když Leona tak v FR a to je už pořádný finanční rozdíl...

"-- skrytý --" 12.07.2007  05:52

« Re: Re: megane

když megana tak Sporta :yes:

neregistrovaný: "lojza" [89.24.5.XXX] 11.07.2007  14:11

typické auto pro chlapa

To snad ne.Vždyt tohle je auto pro ženy nebo pro gaye... :-O Když už ti rodiče koupili auto,tak jak jsi si mohl vybrat tohle?Kolik muže tohle stát,dejme tomu mezi 300-400 tisíc...? kolem těhle částek můžeš mít jakýkoliv pěkný auto,aktuální model střední třídy kolem roku 2003,který tvoji osobnost vyjádří uplně jinak a budeš v něm vypadat důstojně.Třeba Honda,Accord,Mazda 6,Volvo S60,se štěstím BMW 3...samozřejmě je to tvoje věc a pokud tě tohle naplňuje,tak samozřejmě hodně štěstí a spokojených kilometrů.I když před časem po mojí roční zkušenosti s Alfou Romeo 166(za rok najezdím 50000km a s alfou to bylo 30000 v náhradních vozech,z nichž se dva zesrali uprostřed služební cesty...) bych za Itala ruku do ohně nedal.No neber to jako urážení a vynech nadávky a pokusy o setření a podobně,je to vážně jen můj názor,a od toho diskuze jsou. ;-)

"-- skrytý --" 11.07.2007  14:43

« Re: typické auto pro chlapa

Jsou věci, který notorický kupec ojetin nemůže chápat...

neregistrovaný: "Přezdífka" [89.102.137.XXX] 11.07.2007  21:30

« Re: typické auto pro chlapa

Já to vidím tak, že si majitel tohoto Puntíka - na rozdíl od Tebe - nepotřebuje prodlužovat péro velkou ojetinou >:D

neregistrovaný: "gogo" [62.168.37.XXX] 11.07.2007  16:12

poprasený

Takový hezký auto (a tuplem v téhle verzi) doprasit přepážkou -FUJ !!! To je přesně ten tuzemskej styl: Máňo, sousedi budou závidět, sme byli v tom Chorvatsku. A že sme tejden žrali paštiky, aby se ušetřilo, to už se neodozví...

ER 11.07.2007  18:18

« Re: poprasený

Bohužel poprasený je to od našich politiků. Jestliže jsem OSVČ nebo právnická osoba, využívám auto k podnikání, proč si nemohu uplatnit odpočet DPH, proč musíme v ČR ( jsme jediní v EU ) "poprasit skoro každé auto přepážkou". Na tom je vidět česká vyčuranost k obcházení zákonů. Místo, aby se to buď zakázalo nebo povolilo, vymyslí se, jak to obejít.

"-- skrytý --" 11.07.2007  18:33

« Re: Re: poprasený

Už jsem na to jednou reagoval nemám pocit, že by to N1 přepážka prasila jak jsem řekl, když vozim psa tak je to idealni věc. Další věc že pokud je to N1 Tak zadní okno má folii, která je tam zdůvodu, aby náklad nerozbyl oknu a hodí se to celkem, že pokud máš věci v kufru tak z interieru se tam nedostaneš díky přepážce a sklo rozbí, který má folii neni tak jednoduchy, takže by to mohlo být trošku bezpečnější než normální kufr proti cizím lidem co se rádi dívají do kufrou a odnášejí si dárky. ;-)

ER 11.07.2007  18:59

« Re: Re: Re: poprasený

Z určitého praktického pohledu může mít přepážka logiku.¨Ale nelogické obecně je to obcházení. Navíc se mi stalo, že se mne při kontrole policista zeptal, proč nemám přepážku ve svém služebním autě. Nevím, jestli je verze N1 zapsána v OTP, ale naštěstí mu stačilo vysvětlení, že nejsem plátce DPH.

foto majki

majki 11.07.2007  16:42

Smarja jak me se rozbusilo srdicko pri pohledu na ty fotky...toto je proste krasavec....ta barva, ty detaily v interieru...no proste lahoda pro me oci...tak ho nikde nepodri a hezky se o nej starej ;-) a at dlouho dobre slouzi :yes:

foto misoo

misoo 11.07.2007  17:42

krasavec 9b.

nadhera, taketo punto obcas vidam a vzdy sa obzriem ! tato farba je uzasna. doplnky v interieri a kolesa to len podtrhuju ! fakt krasne auto ! :yes:
    take male baby-st >:-[] ;-)
    len skoda tej prepazky, ta trochu kazi "dojem" 8-s

ER 11.07.2007  17:57

Gratulace

Blahopřeji k tomuto vozu, který je v mém hledáčku a horkým kandidátem na koupi. I když stále váhám, zda nepočkat na novou 500, která by mi prostorově stačila a líbí se mi snad ještě víc než GP. Takže ještě jednou gratuluji.

"-- skrytý --" 11.07.2007  18:11

« Re: Gratulace

Diky za gratulaci nová 500 bude podle mého názoru populární díky svému retrodesignu v moderním pojetí a snad i ceně... Přeji štastnou volbu pro Vás.

ER 11.07.2007  18:21

« Re: Re: Gratulace

Bohužel to vypadá, že se ta volba protáhne, někde jsem vyčetl, že uvedení 500 v ČR se plánuje až po představení Idei a to má být v říjnu 2007.

neregistrovaný: "Martin" [84.244.83.XXX] 11.07.2007  20:19

auto

Ahoj, moc pekny auto, az ho zajedes urcite bude jezdit skvele. Ale rad bych se zeptal naty parametry. Moc totiz neverim tomu zrychleni 9.8s - mas to uvedeny v technicaku? Vysvetlim. Na strankach fiatu na 2 ruznych mistech uvadeji s timto motorem 11,4s a jinde 9.8s. Takze vtom maj evdientne bordel.. a kdyz uvazim ze to ma mit jen 70kW, ne 75kW jak pises (z materialu na strankach fiatu), tak se mi zda byt verohodnejsi 11.4. (napriklad swift 1.5 75kW ma 10s a to je prevodovanej hodne do rychla). Navic, 1.9 MultiJet 130 koni ma zrychleni 9.5s (tudis tezko verit 9.8 s 95konma, disl je sice tezsi ale ne tolik). Jinak ale samozrejme moc pekny, zdravim a ahoj.

neregistrovaný: "pozotovatel2" [84.244.83.XXX] 12.07.2007  05:32

trapny nadhodnocovani udaju

zajimalo by me proc nevyfotis naky material co si dostal k autu, kde urcite bude pravdivych 11,4s a ohanis se nepodstatnym verejne dostupnym pdfkem z internetu. My vime ze je to pro tebe uplny ferrari ale trocha objektivity by neskodila (vlastne je to tvoje povinnost, zaslouzil bysis zatohle zamerny mýleni snizit hodnoceni. Tahle sluzba ma slouzit lidem, tak uvadej pravdu). Na 70kW uz si to opravil, tak oprav i tohle. PS: az narazis treba na fabii RS 96kW se zrychlenim 9,6 a bude te chtit predjet, tak uvidis ten mazec a pochopis ze opravdu nemas 9.8)

"-- skrytý --" 12.07.2007  06:00

« Re: trapny nadhodnocovani udaju

záleží dost na váze auta,nevím kolik váží fobia RS,ale vím kolik má 1.2HTP.Kolik važí GP?

neregistrovaný: "pozorovatel2" [84.244.83.XXX] 12.07.2007  06:17

« Re: Re: trapny nadhodnocovani udaju

vazi myslim 1060kg. Priklad s fabii neni podstatnej.. klidne bych se vsadil ze v materialech co dostal k autu 9.8 nema. Ibiza 1.6 77kW - 10.6s, nova Fabia 1.6 77kW - 10,1s, GP 1.9 MJet 130 koni - 9.5s. Zadny auto za 360k se 70kW nebude mit uvadeny zrychleni pod 10s, je to proste nesmysl.

"-- skrytý --" 12.07.2007  07:35

« Re: Re: Re: trapny nadhodnocovani udaju

Panda 100HP ano >:-[]

"-- skrytý --" 12.07.2007  08:46

>:D

"-- skrytý --" 12.07.2007  09:07

« Re: Re: Re: Re: Re: trapny nadhodnocovani udaju

Za 1. To neni PDF ale naskenovany z tech. dat. za druhy 1,4 važí 1 060kg a 1.9 1 205kg to jen na vysvětlenou. Za 2 sám píšu v článku i ve foru, že se mi to zrychlení nezdá a, že si mylím, že je 11,4s a vždycky se najde nějakej člověk co si nic nepřečte a už kritizuje a myslí si, že objevil Ameriku. Za 3 nemám potřebu se tady s někym hádat a zveřejňovat nepravdivé údaje a myslim si že mi nedělá problém přiznat chybu až mi přijde techničák a bude tam zrychlení 11.4 tak to přepíšu bezohledu na to jestli se to budu pokoušet měřit. Děkuji za pochopení a přeji hezký den

neregistrovaný: "poz2" [84.244.83.XXX] 12.07.2007  11:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: trapny nadhodnocovani udaju

Ahoj, promin ale ameriku tady objevujes spis ty, ja vim kolik vazi dislova verze, ale furt to vychazi na 114koni na tech tvych 1060kg. Fakt by me zajimalo co studujes, obcas trochu mysli. Precet sem tady toho docela dost, tak neobvinuj lidi, ze si neprectou uplne vsechno co se ktvymu autu napise, ja te nato slusne upozornil a nelibi se mi proste uvadeni nepravdivych udaju. To ze nekam do diskuze napises ze se ti to nezda, neovlivni to, ze na nejviditelnejsim miste kde maj bejt overeny informace mas po dobu nejvyssiho zajmu o tvy auto, uvedenou spatnou hodnotu. Kdybys byl myslici clovek, tak bys to pochopil uz ted, a nemusel cekat na technicak. Kdyz uz sme u toho.. taky je moznost sem to auto dat az ve chvili, kdy o nem budes neco vedet, coz evidentne nevis. Cau.

Enthusiastic.driver 12.07.2007  20:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: trapny nadhodnocovani udaju

Tvuj pisemny projev ma k slusnemu upozorneni dal, nez Somalec k obezite. Az budes mit svou domenku na tuty overenou, tak tady vykrikuj neco o spatnych udajich :no: Mimochodem, predchozi Punto melo s timto motorem zrychleni 0-100km/h za 9,5s a to z jedineho duvodu - melo velmi lehce poskladane prevody. Takze mozne to je.

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 18.07.2007  08:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: trapny nadhodnocovani udaju

přesně... hlavně chytře buzerovat ikdyž o tom vím prd ale jen když nikdo neví kdo to je...

"-- skrytý --" 12.07.2007  14:19

Čau,
                zkus eště mrknout do návodu, co tam píšou.

foto OS

OS 14.07.2007  07:14

Pekne >:D :yes:

"-- skrytý --" 14.07.2007  13:53

« Re: Re: Re: trapny nadhodnocovani udaju

c2 VTS 8,3 s btw >:-[]

"anonym" [84.244.83.XXX] 18.07.2007  02:31

« Re: Re: Re: Re: trapny nadhodnocovani udaju

C2 VTS ma 90kW a je lehci, vole. To jenom pro vas je to stejna trida.

Ricardo 12.07.2007  11:18

« Re: trapny nadhodnocovani udaju

Když jsi takový expert tak určitě víš, že zrychlení 0-100 a pružné zrychlení je něco úplně jiného. A jelikož má Fabia RS turbodiesel, je skoro jisté, že pružné zrychlení bude mít lepší než benzínové GP.

foto DRBNUTY

neregistrovaný: "el diablo" [82.119.108.XXX] 12.07.2007  23:10

« Re: trapny nadhodnocovani udaju

Nemuselo by to byt nadhodnotene,pretoze auto ma 6 stupnovu prevodovku a tym padom je aj kratko odstupnovane...

"anonym" [86.49.124.XXX] 12.07.2007  15:17

To FOOBIA RS

Nejlepší bude, když tady všichnu uznáme že nejlepší, nejrychlejší, nejdokonalejší, nejhezčí,nejsilnější, nejneporazitelnější je Fabia RS. S úsměvem vzpomínám jak jsem tu za**anou Fabi RS sežral svým Mondeem k snídani a jak tYhle naftový mr*ky žeru v kopích k obědu.
    To majitel GP. krásný auto, plně chápu proč sis koupil právě tohle auto a ne Fabii, seata , VW a podobný krámy, který vtšina blbů v téhle republice považuje za nejlepší. Prostě fiat GP to je auto, které si koupí lidi z radosti z jízdy a emocí a, kteří nechtějí jezdit s davem ve fabii, kteří nemají na alfu apod. , ale raději volí nový auto než ojetinu třeba alfy.
    Já osobnmě bych do GP šel taky, čekám jen na přeplňovaný benzíny. To pak bude žrát o octavii I RS. Noční můra všech fandů škodovek :-)))
    Škoda jen, že do škodovek a těch ostatních krámu se montují tak dokonalý motory z Audi.

"-- skrytý --" 12.07.2007  15:46

« Re: To FOOBIA RS

To máš pravdu. Se zrychleni jsme pro radost všech dal na 11,4... :-! Jinak si myslím, že ten motor s turbem bude fantasticky a vyřeší výkon v nízkých otáčkách. Alfu 147 jsme mohl mit taky ale nepřišla mi tak charyzmatická jako fiat a to nejen díky barvě. Pokud bych se řídil nastaveným cennovým stropem tak by byla alfa v chudší výbavě, ale v případě Alfi mi byla dána možnost vyššího limitu, ale moje finační vzdělání, které postupně nabývám mi velelo, že je to zbytěčné. A pro ty co jim vadí odepočet DPH tak mi to nepříjde jako nic špatného pokud ho používáte na účely podnikání. A rozdíl peněz jsem nainvestoval. Věřím, že pokud za 4-5 let nastane volba koupy dalšího vozu, že se budu pohybovat ve vyšší třídě a kapitál, který jsme nainvestoval ne do auta ale do jinych aktiv, využiji třeba na zvýšení standartu v další fázy života. V dané fázy pro mě vůz neni vše a veškerý kapitál vněm neutopím. :-)

"anonym" [194.108.128.XXX] 14.07.2007  14:40

Analfabete!!! ;-\

"anonym" [84.244.83.XXX] 12.07.2007  20:21

« To FOOBIA RS

nic proti tvymu nazoru, ale opravu zasnu, jak mdleho mysleni je clovek schopen, kdyz je odpurce skodovek. RS byla zmina pouze proto, ze uvadenych 9.6s je blizko 9.8s, ktere uvadi Pechy. A jestli myslis ze ma se svou 1.4 70kW takove zrychleni, tak ti to asi nikdo nevymluvi, ale pravda to fakt neni.

Ale co natom, ze je GP a kousek pomalejsi? Auto ja to moc pekny. Proc to nepriznat? Neni duvod se hadat, kazdymu se libi neco jinyho, ale informace by meli zustat objektivni. Tak jak to Pechy jiste drive nebo pozdeji udela. A ostatni zastance Fiatu, nemuseli by byt nevrly hned, jak nekdo zmini slovo skodovka, nebo si dovoli poznamenat nesrovnalost v udajich. Precitlivelost a obhajoba za kazdou cenu opravdu nevyzniva dobre.

Pechy zdravim a nemyslel sem to zle, nejsem zastance ani skody ani fiatu ale auto je moc pekny, slo mi jen o zachovani objektivity, myslim ze psani prehnane dobrych udaju se tu nevyskytuje az tak uplne zritka, a vsichni normalni uzvatele by meli byt proti tomu. Ahoj

"-- skrytý --" 12.07.2007  20:45

« Re: To FOOBIA RS

Já Tě chápu, ale já už sá nevím čemu mám věřit pokud mi na Fiatu řeknou 9,8, že to tak je a kuli mě volají do itálie tak nevím co si mám myslet...na strankách fiat.it projistotu udaj o zrychleni neni nebojsme ho alespon nenašel. Pokud někdo najdete opravdu oficialni vyjádření se skutečným zrychlením ať už je jaké koliv tak ho tma napíšu. Jen mimochodem příspěvek od Wawrise je taky zajímavý :"Mimochodem, predchozi Punto melo s timto motorem zrychleni 0-100km/h za 9,5s a to z jedineho duvodu - melo velmi lehce poskladane prevody. Takze mozne to je." a ten zas podporuje variantu FIATU.!!!!!!!! NEHCI ZDE UVÁDĚT NEPRAVDIVÉ ÚDAJE, O TO NESTOJÍM A POKUD SE DOZVÍM PRAVDIVÍ ÚDAJ BUDU JENOM RAD A S CHUTI HO TAM DÁM!!!!!!!!!! DĚKUJI ZA POMOC PŘI HLEDÁNÍ PRAVDIVÉHO ÚDAJE !!!!!! KAŽDÝMU JSME VDĚČEN ZA NÁZOR, KTERÝ TO POMŮŽE VYSVĚTLIT !!!!!!!

neregistrovaný: "ErikBK" [88.102.75.XXX] 13.07.2007  15:36

« Re: Re: To FOOBIA RS

Aby jsi tápal ještě víc, německý konfigurátor uvádí zrychleni od 10,5 do 11,4 s.

"anonym" [84.244.83.XXX] 13.07.2007  21:47

« Re: Re: Re: To FOOBIA RS

jojo, 9.8 bude pravdepodobne hodnota pro 1.4T ktera se chysta, rozhodne ne pro tohle ;-)

"-- skrytý --" 13.07.2007  22:15

« Re: Re: Re: Re: To FOOBIA RS

a není to fuk,nevím proč to pořád řešíte.GP je po mnoha letech nejskvělejší fiat. :yes:

foto Hitachi

Hitachi 13.07.2007  23:04

« Re: Re: Re: Re: Re: To FOOBIA RS

souhlasím s Marcem, máš super vůz a když si ho vychováš, tak ti bude dělat jenom radost. Na zrychlení se vyprdni, záleží na převodech, reakci, stavu silnice, kolech atd. Důležitý je, že ti auto vyhovuje a máš z něj dobrý pocit. ;-)

"-- skrytý --" 13.07.2007  23:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: To FOOBIA RS

"-- skrytý --" 14.07.2007  11:06

« Re: Re: Re: Re: To FOOBIA RS

Jen pro vysvětlení 1.4T citace z článku auto.cz:"Nový motor 1.4 T-Jet 16v dosahuje maximálního výkonu 88 kW (120 k) při 5000 ot/min a maximálního točivého momentu 206 Nm, přičemž 200 Nm lze dosáhnout již při zhruba 1700 ot/min. Pružné zrychlování bude tedy snazší a s menší potřebou řadit. Maximální rychlost nové motorizace je 195 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h trvá 8,9 sekundy."

neregistrovaný: "joooojo" [84.244.83.XXX] 18.07.2007  02:24

« Re: Re: Re: Re: Re: To FOOBIA RS

ty sis asi nevsim ze ty nemas turbo vid :)) Ja vim ze se unej nekde uvadi 8.9, ale to te nemusi vubec zajimat, taky se uvadi u ty tvy 10.5 a 11.4, to je dulezitejsi. Takze misto tech kecu bys moh konecne napsat, kolik mas v technicaku. Btw vsim sis, ze cela tahle diskuze vetsiny lidi neni o tvym autu, ale proste otom ze si jeste furt nenapsal spravnou hodnotu zrychleni? Jinymi slovy otom, ze si peknej kkockot

"anonym" [194.108.128.XXX] 14.07.2007  14:43

« Re: Re: To FOOBIA RS

hele ty radsi uz nic nepis,nasekás tam víc pravopisnejch chyb nez,zák 3. trídy!!

neregistrovaný: "milý stydlín" [83.208.79.XXX] 18.07.2007  09:17

« Re: Re: To FOOBIA RS

Pane chytrý, kde máš "hacky a carky"? Dále na začátek věty patří velké písmeno a za interpunkční znaménka mezera. A také má být čárka před slovem "než", ne po něm. Jinak jsi mu to opravdu, ale opravdu nandal. :yes: :yes:

neregistrovaný: "jj" [89.24.5.XXX] 12.07.2007  15:34

příspěvky ojetina vs. tohle

tak taky myslim že je lepší pořádná ojetina jako novej Accord nebo něco takovýho,než tady to poloauto

"-- skrytý --" 12.07.2007  15:52

« Re: příspěvky ojetina vs. tohle

Můžu se zeptat, když tak soudíš jestli jsi někdy jel stejným vozem ve stejné verzy jako je muj GP? ;-) Člověk když se sveze tak občas mění názory buď k lepšímu nebo horšímu. U GP jsme byl příjemně překvapen narozdíl vůči SUZUKI GRAND VITAŘE, která byla jeden z kandidátů pro vůz mamky.
      PS: Netoužím po velkém voze, pokud ho nepotřebuji=zatím nemám problém například s EGEM..... :-!

"-- skrytý --" 12.07.2007  16:48

« Re: Fiat

F*ck off VW Group

neregistrovaný: "Peter SK" [78.98.54.XXX] 07.09.2007  17:58

« Re: Fiat

Ak mas nejake osobne problemy, neprenasaj ich na toto forum...

neregistrovaný: "Peter SK" [78.98.54.XXX] 07.09.2007  17:59

« Re: Re: Fiat

Sorry, to bolo adresovane o jeden prispevok vyssie

neregistrovaný: "jj" [89.24.4.XXX] 12.07.2007  20:00

ojetiny

To neni otázka ega.Ale když už byla konkrétně řečená ta Honda Accord - za 400000kč seženeš rok 2003 s motorem 2.4(skoro 200ps) v plné výbavě a často v naprosto excelentním stavu s málo kilometry - vím o několika.A máš auto,které bylo i v Německu hodnoceno jako jedno z nejlepších ve střední třídě.A navíc pořizovací cena byla v nějaké výbavě milion korun,takže získáš jinou hodnotu.A není to otázka ega,to auto je průměrně velké(jako Mazda 6,Volvo S60,Peugeot 407 apod.) a hlavně SPOLEHLIVÉ,pohodlné.Otázka ega je když si někdo koupí za 200 tisíc desetiletej sedmičkovej bavorák,což působí naopak akorát trapně.Ale chápu že někdo radši nový vůz(i když to je nesmysl),ale nechápu bohužel ten Fiat - všeobecně známo že jedna z nejhorších značek co se týče spolehlivosti vůbec.Lepší by bylo si třeba i připlatit za například Audi A3,nebo Volvo C30,taky kompaktní auta,protože tím co za dva roky,až se začne Fiat *,zaplatíš na servisech,to stejně dorovnáš.A taky Audi nebo Volvo netrácí zdaleka tolik hodnotu,při dalším prodeji se dají pořád slušně prodat a ztráta je mnohem menší.

"-- skrytý --" 12.07.2007  20:50

« Re: ojetiny

S Některýma myšlenkama souhlasim ale FIAT GP je prví vůz pod novým vedením FIATU a to od stareho rodiného podniku je posun. Pro příklad za první rok jejich vedení vzrostla cena akcii o 800% a tím se může málo kdo pochlubit a nový model BRAVO to jen podvrzuje to jen na vysvětlenou. Já taky nebyl zastánce fiatu doma mame vozy Audi a Toyta a z FIATU jsme měl strach ale po svezení bylo vše jiné to už není ten starý FIAT.... Alespoň podle mého názoru, ale možná se mýlím a sypu si popel na hlavu...

neregistrovaný: "jj" [89.24.4.XXX] 12.07.2007  21:20

« Re: ojetiny

no tak třeba ta Toyota ta má pověst zcela opačnou...ale je fakt že dneska už to jde kupředu a vzhledem k tomu že národnost značky je stejně zavádějící,třeba už i ten Fiat dělá kvalitně.

neregistrovaný: "jufy" [85.207.11.XXX] 14.07.2007  07:47

« Re: Re: ojetiny

Hele "jj",co máš za auto?Beztak jezdíš s š120L a hážeš tady ramena...Spolehlivost cellkově Italských značek hodně stoupla.Bylo to daný tím že se semka tahalo kde co ve strašným stavu a pak se to tak dostalo do podvědomí lidí.Já mám corollu r.v.2003 a jestli se spolehlivost dá nazvat tím že jsem byl za loňskej rok 9x v servise tak je to spolehlivý auto...

foto DRBNUTY

neregistrovaný: "el diablo" [82.119.108.XXX] 12.07.2007  23:08

« Re: ojetiny

Mam Fiat Stilo 3 roky a este sa mi nic nepokazilo.Moj kamarat ma Stilo 6 rokov a tiez sa nestazuje.Aj v dlodobych testoch roznych redakcii Fiaty nesklamali...

neregistrovaný: "max" [84.245.70.XXX] 13.07.2007  09:52

« Re: ojetiny

..sú tovšetko výmysly o tých nekvalitných Fiatoch a Alfách a už ma to dosť unavuje stále to tu niekto omiela....Mal som Stilo, teraz skoro dva roky 147ku...žiadna porucha, žiadne problémy na rozdiel napr. od kamaráta čo si kúpil nového Leona, po týždni výmena celej riadiacej jednotky, blbnutie elektriky, bratranec tiež Leon 2,0FSI, známy Oktávia s tým istým motorom /ide ju rýchlo predať/...spotreba vyše 13litrov no proste katastrofa!!!...podobne je to s Golfami..proste tie autá su rovnako spolahlivé..resp, nespolahlivé ako ostatné...len aby človek nechytil blbý kus...:-)

neregistrovaný: "Denjl" [213.226.234.XXX] 13.07.2007  10:03

« Re: ojetiny

frajere ty co pises, ze je lepsi ojetina, nez novy GP, ses uplne mimo...... zrovna zminovany Accord zrovna spolehlivosti taky neoplyva, bratranec ma 2,4 a nic moc...... zminovany GP je opravdu skvely auto, sam nejsem priznivec Fiatu, ale naprosto souhlasim s Pechym, ze pod novym vedenim Fiatu se hoodne veci zmenilo....... zkus si odpovedet na otazku: kdybys mel volnych 400tis. koupil by sis novy auto nebo ojetinu?? pokud ojetinu, tak si typicky kecal, co si potebuje jen zvysovat ego tim, ze bude jezdit radoby v manazerskym aute. z vlastni skusenosti vim, ze se do rodiny vzdy kupovaly jen auta nova a vzdy v plne vybave-kdyz se pred 3 lety resilo auto, tak se radeji vzala nadupana Avensis s 2.0 nez holej 3 BMW a to same letos radeji nadupanej BMW 530xd, nez polovybavenej BMW 7, takhle premysli inteligfentni lidi a nepremysli tak, ze joo, mam prachy koupim si co nejvetsi auto, byt treba ojety, ale uz nekouka n to jestli ma zaruku, dobrou bezpecnostni vybavu at atd......... plne souhalsim s Pechym

neregistrovaný: "jj" [89.24.4.XXX] 13.07.2007  12:51

« Re: ojetiny

každej má na to jinej názor,já nejsem mimo.Úplně nové auto jsem měl jednou a mužu říct že jsem z toho byl akorát nervozní,každý škrábanec a každý kamínek mrzí víc než u třeba dvouletého a zajetého auta.To nové se ti postupně ztrácí před očima,i proto radši volím ojeté.Nehledě na to,že za cca 500 tis. který do aut tak po čtyřech letech dávám,si můžu ojeté koupit v podstatě cokoliv,kdežto jako nové bych se musel spokojit s nějakou Fábií nebo Fiatem.Navíc dávám přednost pohodlí,nechci se mačkat v nějakém minivoze.Třeba takový Pěugeot 207 je taky malinký,ale místa je tam hodně,ale ve většině malých aut je místa do stran a pro kolena hodně omezená.A z tou bezpečností výbavou už meleš úplně v křeči.Ale jestli se někdo cítí bezpečněji v nové nejdražší Fabii víc než třeba v čtyřletém pětkovém BMW poslední generace,to je jeho věc.

"anonym" [213.226.234.XXX] 13.07.2007  21:30

« Re: Re: ojetiny

no ja myslim, ze jsi mimo....... ja osobne mam megane 1,6 a je to slusnej, az na spolehlivost ta je bidna-nedela mi problem priznat to....., doma je BMW 530xd (2007) a Toyota Aygo (2006)-vse nova auta. samozrejme nejde srovanavat Fabii s GP, Fabie je koza, ktera ani moc bezpecna neni, ale pokud treba jezdis sam, tak bych otazku miosta az tak neresil..... dokazaovani si cehosi velkym autem bohuzel patri k povaze cechu....... nic ve zlem ale:-) mej se

neregistrovaný: "tom" [212.80.94.XXX] 20.07.2007  15:29

« Re: Re: ojetiny

Mít volných 400.000, tak si koupím Focus 1,6 100k ve výbavě Collection a to mi ještě 20 zbyde na doplňky. Ale ten Punťák je fakt skvost.

"-- skrytý --" 13.07.2007  17:18

Hdnocení

Hoj pechy, moc pěkný auto s krásně zvolenou barvou, fotky taky dobrý, takže dávám deset bodů.! :-)

foto Parda71-BMWfans-

Parda71 (BMWfans) 13.07.2007  23:45

« Re: Hdnocení

10b nádhera,taky bych v supermini volil jasně Grande Punto. Předchozí dvě generace jsou sračky auta,ale s GP se FIAT vytáhl.

neregistrovaný: "mr m" [83.217.137.XXX] 14.07.2007  00:05

pekne

auto. dufam, ze bude dobre sluzit. ja mam cinque a za 10 rokov som na nom nemenil snad len rafky na kolesach >:-[]

"-- skrytý --" 14.07.2007  01:49

budiky

az na tie detske budiky cele auto vypada absolutne perfektne...aj ked FIAT- tie ja nemusim ale GP je jedine, ktore sa mi naozaj paci

"-- skrytý --" 14.07.2007  15:02

pěkné

pěkné autíčko :yes:

"-- skrytý --" 14.07.2007  18:54

Měl jsem to vůbec dělat???

Začínám přemýšlet k čemu vlastně slouží tento web.... Mam pocit, že člověk zde něco vytvoří a pro ostatní je to jen terč ke kritice asi svůj vůz odstraním z moje.auto.cz .Nemám zapotřebí se tu s někým hádat a něco mu vysvětlovat. A poslouchat nic říkající urážky. Každý je chytrej ale málokdo ví, co říká. Myslel jsem si, že tento web slouží ke sdělováním zkušeností a ne vyvracení majitelových zkušeností domněnkami a fámy čtenářů. Každý si vybírá podle toho, jaké jsou jeho požadavky a příjmy tak proč se tady ohánět zbytečnými narážkám. Myslím si, že je zde zajímaví fakt a to, že každý kdo je registrovaný píše věcné věci a ostatní co se schovávají za neregistrované uživatele jsi zde léčí pouze své mindrák. Takže bych chtěl jen říct, že nemám potřebu se zaobírat narážkami a to mě vede k úvaze o tom, abych svůj vůz třeba odstranil... :-|

"-- skrytý --" 14.07.2007  19:21

« Re: Měl jsem to vůbec dělat???

ale notak,neházej flintu do žita,to že ti pár prudičů zkazí odpoledne neznamená,že bys měl přehlířet kladné ohlasy na tvoje Punto...já se sice ještě nevyjádřila,ale GP je už tak dost simpatické autíčko,a v té oranžové.... :yes:

neregistrovaný: "bingo" [88.100.52.XXX] 15.07.2007  22:24

« Měl jsem to vůbec dělat???

Nesmysl, vetsina lidi si to auto prohledne, precte zkusenosti, do diskuze nepise ale recenzi oceni. Ze ma par exotu potrebu dokola resit 1s nebo kolik na 0-100, to je spis jejich problem. Doporucuju to tak neprozivat, k mazani neni nejmensi duvod (spis dej pozor na pravopis, obcas je to dost divoke ;-) ).

Mr.Murphy_ 16.07.2007  19:32

« Měl jsem to vůbec dělat???

Buď v klidu - auto je v pohodě a ty taky ;-)

"anonym" [85.207.29.XXX] 20.07.2007  22:30

« Re: Měl jsem to vůbec dělat???

Přesně tak, povznes se nad těch pár lidí... Já si čtu recenze, hodnotím auta která se mi líbí a do podobných diskuzí se nezapojuji... Je to ztráta času na tohle reagovat. Tak si punťu užívej. V zimě si chci kupovat lehce jetý auto a GP je jednou z možných voleb. Jenom mám strach že ho neseženu v týhle barvě...

"-- skrytý --" 20.07.2007  22:31

« Re: Re: Měl jsem to vůbec dělat???

Je ode mě, zapoměl jsem se přihlásit :-)

"-- skrytý --" 15.07.2007  09:47

Moc pěkný, ta barva mu sluší ;-) Dávám 10 bodů :-)

neregistrovaný: "milan" [217.66.174.XXX] 15.07.2007  19:40

re:zrychlení

věřím tomu že to má 9.8 na kilo,protože to je vy volové narozdíl od fabie 6kvalt,tak až něco napíšete tak se podívejte na převodovku jinak parádní auto,at lítá jak má

neregistrovaný: "milovnik skodovek" [88.100.239.XXX] 15.07.2007  20:54

« Re: re:zrychlení

škodovkáři tomu bohužel nikdy neuvěří protože škoda aby jela tak musí používat tz. "několikanásobné turbo". Pro zabedněné WVčkáře a Škodovkáře vysvětlím: Při potřebě zrychlení je vždy nutno aby zbytečný člen posádky opustil vůz, nejlépe do stavu kdy zbude pouze řidič!!! >:D >:D >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 17.07.2007  06:11

« Re: Re: re:zrychlení

mám hubu od ucha k uchu.Fakt bomba :yes: >:D

"anonym" [88.103.78.XXX] 15.07.2007  20:21

Na všechny se vykašli je to nejlepší auto v týhle třídě,ta výbava sport celkový dojem ještě zlepšuje.Fakt nádhera

neregistrovaný: "frajer" [89.24.5.XXX] 15.07.2007  20:31

odstranit,ano

ano prosím,tak jak říkáš,odstranit tvé vozidlo by bylo nejlepší.Neboť toto je web o autech,ne o kárkách pro 4% menšinu. :no:

"anonym" [88.100.239.XXX] 15.07.2007  20:56

« Re: odstranit,ano

Chudáčku, aby jsi se neuonanoval k smrti!!! ;-)
      Jinak Grande Punto je nejkrásnější malé auto!!!!!

neregistrovaný: "frajer" [89.24.5.XXX] 15.07.2007  20:58

« Re: odstranit,ano

já jezdím v trojkovém BMW a nějaký fiat považuji za směšnou parodii.Stejně tak jako tebe,ty umaštěný chudý invalidní pederaste.

"-- skrytý --" 15.07.2007  21:18

« Re: Re: odstranit,ano

Některé opice vůbec neměly lézt ze stromů. :no:

neregistrovaný: "milan" [217.66.174.XXX] 15.07.2007  22:34

« Re: Re: odstranit,ano

a co my s tim že jezdíš v trojkovým bmw,každýmu se líbí něco jinýho a grande punto není žádná parodie¨(chtěl bych vidět to tvoje trojkový BMW když tady s tim tak machruješ)náký vobouchaný :no:

neregistrovaný: "jj" [89.24.4.XXX] 16.07.2007  14:47

« Re: odstranit,ano

jestli ho chceš vidět,jediná možnost pro tebe je podívat se do autokatalogu ty kašpare.Ve fiatu bych se styděl sedět.

"-- skrytý --" 16.07.2007  15:39

« Re: Re: odstranit,ano

Hm vidíš a já se nestydím, protože jaký pokrok udělal Fiat za poslední dva roky tak to je věc, o kterém si může mnoho značkám nechat jen zdát. Někdy si pusť TV a koukni na Formule třeba na Ferrari co má na špičce monopostu( [odkaz] ) myslím si, že je to FIAT a co Třeba Rossi v MotoGP, kdo je jeho hlavní sponzor... A podívej se koho Fiat vlastní samé takové nevýznamné značky jako Lancia, Alfa Romeo, Maserati a Ferrari..A kdo dělal design GP takový ten amatér a ta jeho kancelář myslím, že Ano, je to sám velký Giorgetto Giugiaro :-! Už nevím co k tomu víc říct :-)

"anonym" [85.70.227.XXX] 17.07.2007  14:29

« Re: Re: odstranit,ano

tebe potkat tak ti rozbiju ´hubu, ty tvoje nazory na moravaky ja jsem cech ale neznamena to ze se budu nad nekoho povysovat... podle toho co pises tak budes neco mezi cikanem a moravakem a nesnasis ty moravaky bude ti tak 15-16 let doma zadne auto nemate bydlite v ubytovne tvoji rodice chlastaj a nedokazou ti vysvetlit zakladni pravidla slusneho chovani... auto zadne nemate a u nejakeho tveho kamarade se dostanes na internet a b.u.z.e.r.u.j.e.s. tady lidi co si chteji vymenovat zkusenosti atd. pritom jezdis sockou myslim autobusem nebo chodis pesky...:D ty by si se stydel jezdit ve Fiatu???? nahodou Fiat GP je super auto... dej sem to svoje auto...imaginarni( pro tebe znamena to vymysleny) trojkovy BMW...se takovej cu*** takhle me jeste zadnej zm** nenasr** bych te zmlatil jak psa... a mlatil bych te do ty doby nez bys bud chcipnul nebo dostal rozum... SES UBOHEJ CHUDEJ POLOCIKAN PROTOZE I PRO CIKANY JSES OSTUDA... :-) ;-) :-| ;-\ :-( :'-( :-O :*) >:D :-! 8-s >:-[] :no: :no:

neregistrovaný: "colin" [195.22.54.XXX] 18.07.2007  22:02

« Re: Re: odstranit,ano

Ty seš vážně ňouma. Bych si tak typnul, že máš tak 10 let starou plechovku a na nic lepšího se nezmůžeš. Mám taky fiat gp a další auto ve kterým jezdím stálo 2 mil. kč a raději řídím GP, i když je daleko pomalejší, ale o tom to není.

neregistrovaný: "Peter SK" [78.98.54.XXX] 07.09.2007  18:37

« Re: Re: odstranit,ano

Ja byt tvoja mama sa "stydim" za teba...

"anonym" [88.100.239.XXX] 16.07.2007  18:49

« Re: Re: odstranit,ano

A doufam ze jako vetsina "spravnych cechu" mas sve dokonale BMW z druhe ruky a to nejlepe havarku z nemecka! >:D

Mr.Murphy_ 16.07.2007  19:35

« Re: Re: Re: odstranit,ano

To je jedno, hlavně že se v tom může tvářit náležitě hustě >:D

Mr.Murphy_ 16.07.2007  19:34

« Re: odstranit,ano

Copak copak, že by jsi sám měl nějaký sexuální problémek a zvyšoval si sebevědomí "chlapskými" kecy a "chlapským" autem? Trošku smutné, ne? ;-)

neregistrovaný: "frajer "jj"" [89.24.4.XXX] 16.07.2007  14:47

ano

je to tu směšné

"-- skrytý --" 16.07.2007  17:53

« Re: ano

presne tak,smesne...uz par dni premyslim i ja,ze i moje auto smazu,jsou tu lidi co davaji bez duvodu 1b. ...ale bohuzel cechacci jsou vsichni stejni,zavidi co muzou. ;-\

"-- skrytý --" 16.07.2007  18:52

« Re: Re: ano

Již za týden bude hodnocení odtajněno ;-)

"-- skrytý --" 16.07.2007  22:21

« Re: ano

Je to směšné, no spíše trapné. Vůbec nechápu, proč si někdo koupí nové auto natož Fiata. ;-\

Sám GP také vlastním, ale to nic, je to děs, jezdim s nim max 30km od domova abych to mohl v nejhoršim dojít pěšky ;-)

neregistrovaný: "pravda" [84.244.83.XXX] 17.07.2007  00:10

pravda

Taky myslim ze bys to mel smazat. Cloveka kterej neni schopnej napsat pravdu o svym aute tu nikdo normalni nepotrebuje. Kladny prispevky ti sem davaj zpravidla zaryty fiataci pro ktery je to strasna prestiz, ze tu taky nekdo ma novyho fiata, a vysmivaji se normalnim lidem ze lpeji na nejaky sekunde na zrychleni. Jde o princip vy chytrolini, kdyz se ptate naco je ten web tak prave ktomu, aby to byl objektivni informacni zdroj, ane aby si banda kryplu honila brko nad fiatem s 9.8. Jeste ti pripomenu, ze si mel dost dlouho spatne i vykon a maximalku. Tak to oprav nebo sem stim nelez. A fakt se mi libi jak se zastanci fiatu ohaneji ferari.. to je asi jako vty reklame na clio 1.2, kde to srovnavaj s formuli. Meli by vymazat celej vas gang, protoze nejste schopny priznat, ze to tvoje auto je mnohem vetsi sunka nez jak to tady deklarujes. Napis tam aspon tech 10.5 at to nebije do oci. A jeste neco, uz mas technicak? Kazdej normalni clovek se ti nato vysere, ale tahle recenze je dobra akorat tak pro zastance fiatu a pro mystifikaci verejnosti.

foto mirastr

mirastr 17.07.2007  08:03

« Re: pravda

Vaše ubohost nezná mezí. Ať už ty nebo "frajer", měli byste se nad sebou a svými výlevy zamyslet.

"-- skrytý --" 17.07.2007  08:49

« Re: Re: pravda

Je zajímavé, jak dokáží lidi závidět auto za pitomých 350 tisíc bez daně. Na majitelově místě bych ale byl rád, žádný jiný auto za ty peníze tu nevyvolalo tolik emocí, ani většina dražších. Vydrž chlape :yes:

"anonym" [84.244.83.XXX] 18.07.2007  02:09

« Re: Re: pravda

"vylevem" se rozumi to, co si predvet ty, protoze si nenapsal vubec nic smysluplnyho. Proste jenom vylev.

"-- skrytý --" 17.07.2007  09:38

« Re: pravda

:-) :-) :-)Tak proč se podle Tvých slov na to "nevysereš" :-) :-) :-) ano výkon jsme měl uveden milně ale maximálku ne :-) A prosím Tě aspoň se registruj když už se tady oháníš nebo se aspoň podepiš to slušní lidé dělají.... :-!Znovu se zeptám jel si někdy s novým GP? ;-) pokud ne, tak vždy nakonec příspěvku připiš soudím něco o čem kuloví vím.... abych věděl, že si to můžu přečíst, ale mám to brát jako humorný text... To je něco jako, když slepý říká co vidí a dbá na mýty a fámy :-) Přeji hezký a ničím nerušený den ;-)

"-- skrytý --" 17.07.2007  15:45

« Re: Re: pravda

já bych vůbec nereagoval, může to být klidně dr. Bubu, kdo byl na starém motorcafe v tématu Grande Punto, ví o čem mluvím!

"anonym" [84.244.83.XXX] 18.07.2007  02:00

« Re: Re: pravda

Ahoj, vzdycky sem byl zatim slusny, ale ty jsi opravdu * :)))) Zrychleni je ty idiote technicky parametr, ktery udava vyrobce, a nema to co delat stim, jestli sem stim jel. A to je prave to ocem je rec, ty jsi stim jel, mas ztoho skvely pocit, a proto pises nadhodnoceny udaj. Ten udaj nema co delat stim, jestli stim kdokoli znas jel. 2) dalsi vec je, ze odvadite neustale rec k necemu jinymu, k tomu ze lidi zavidi, a proto to pisou, apod. Ty proste nejsi schopnej priznat pravdu, a vymlouvas se nato, ze ti to lidi zavidej, a tim se utesujes. Staci si ty vase prispevky precist... nekdo neco rekne proti - "aaaa zavistivec". Takze fakt ti to auto nezavidim, protoze kdybych chtel, tak si ho koupim, ale protoze takovy auto nechci, tak ti ho nemam proc zavidet. Sere me to prave proto, ze auto je to pekny, a mam smysl pro spravedlonost. Proc se nato nevyseru.. mozna proto, ze bych byl rad, aby se natomto serveru vyskytovali slusni lidi, kteri sou schopni priznat chybu. Kazdopadne argumentace "proc se nato nevyseres" je typicka podle toho co sem psal vyse. To je asi jako kdyz te bude ucitel ve skole zkouset, ty mu budes placat naky blaboly on to po tobe bude chtit spravne. A ty mu jako aragument reknes, "proc se nato nevyseres". Jenom zastiras to, ze proste vis *. Ne ja, ale ty - ty ses majitel auta, a ani nevis, jaky to ma zrychleni. To ze si stim jel opravdu ale opravdu nezmeni fakt, ze 9.8 to neni, a nezmeni se to ani kuli tomu, ze nejsem registrovanej.

neregistrovaný: "milý stydlín" [83.208.79.XXX] 18.07.2007  09:11

« Re: Re: pravda

To co z tebe padá prostě je výplod omezeného závistivce. Každý normální inteligentní jedinec by upozornil na chybu a dál to neřešil. Tady to ale vypadá, že je ta vteřina navíc hlavním smyslem tvého životního úsilí. Ostatní prostě mají vyšší cíle, smiř se s tím. :no:

"-- skrytý --" 20.07.2007  22:43

« Re: Re: Re: pravda

Pánové řešíte tu stále jednu hloupost, já taky nevím za kolik zrychlí moje auto na 100 a ani kolik má podle TP max. Znám údaje z praxe... To mě stačí a pokud ty hodnoty neznám tak je zde prostě neuvádím... Závistivců je tu spousta a jsem rád že mám takovou "popelnici" kterou mi nikdo nezávidí... Diskuze jako tahle mě dokonale na týden odradí k pročítání dalších...

"-- skrytý --" 21.07.2007  21:42

« Re: Re: Re: pravda

Tak zaprve...ty a slusnost k sobe mate opravdu hodne daleko...za druhe...pokud vim Pechy tu nekolikrat psal, ze si udaj o zrychleni nechaval zjistovat ve FIATU.....co jeste vic chces?? Prijdes mi jako chlapecek co kdyz mu maminka nekoupi lizatko tak krici a dupe...Tak jestli te to uspokojuje tak kric a dupej....A jeste jednou.. i tvuj prvni prispevek NEMEL se slusnosti nic spolecnyho!!

"anonym" [84.244.83.XXX] 22.07.2007  00:19

« Re: Re: Re: Re: pravda

to by me fakt zajimalo jak vis, co byl muj prvni prispevek ty chytraku. A otom to asi je.. plno kecu ale trochu uvazovat se vam nechce. Kdyz sem nekdy nebyl slusny jako ze nebyl tak se za to omlouvam, ale nejsem clovek ktery si potrpi na vytribeny chovani, a nemusel bysis to hned brat vsechno osobne, vzdycky slo jenom o podstatu a ne jakymi slovy jsem to vyjadroval. A proste sme se preli o jednu konkretni zalezitost, to je uplne normalni vec, tak nevysiluj s lizatkem, ja sem vzdycky jenom reagoval na nesmyslny zvasty. Myslim ze je celkem zrejmy kdo mel pravdu ;-)

"anonym" [84.244.83.XXX] 22.07.2007  00:25

« Re: Re: Re: Re: Re: pravda

takze myslim ze muzem tuhle debatu v klidu a miru ukoncit a je to :) Vec se vyresila, to je hlavni. Jak rikam, i s 11.4 je to skvely auto :) Tak si ho uzivej Peachy a vsechny zdaravim, i zdanlkivy nepratele :-). Ahoj.

"-- skrytý --" 22.07.2007  00:37

« Re: Re: Re: Re: Re: pravda

Ze si nepotrpis na vytribeny chovani je evidentni..ale ani slusny ti moc nevychazelo...me osobne nejde o to kdo mel pravdu, ale spis o to, ze napadat cloveka, ktery se evidentne snazi pravdy dopatrat mi prijde dosti "nechutny"....Mimochodem...co se tyce vety "to by me fakt zajimalo jak vis, co byl muj prvni prispevek ty chytraku"...zjisti si co je IP....

foto Harlejicek

Harlejíček 17.07.2007  17:24

Italové jsou machři

foto Richie11

Richie11 18.07.2007  10:35

nemyslite??

meli by dat psani prispevku a hodnoceni jen pro ty co tu maji auto, profil si tu muze udelat totiz kazdy a pak tu rozdava 1 :no: :no:

"-- skrytý --" 19.07.2007  14:28

« Re: nemyslite??

auto si tady muze udelat taky kazdej pokud je trochu sikovnej....a pak taky rozdava po 1b :no: :no:

"-- skrytý --" 19.07.2007  10:25

Ok

Po mailu na Fiat mi byl sdělen údaj 11,4s . Všem se omluvám za 9,8s, ikdyž mi tento údaj byl několikrát sdělen a potvrzen. Všem děkuji za upozornění a všem děkuji za pomoc při hledání správného údaje. Přeji hezký den ;-)

"anonym" [88.100.79.XXX] 19.07.2007  12:04

« Re: Ok

No ja myslim ze pro vetsinu normalne uvazujicich lidi je tento udaj naprosto nepodstatny. Pro mne osobne je dulezite ze GP je proste nadherne auto!!! ;-)

"anonym" [84.244.83.XXX] 22.07.2007  00:03

« Re: Re: Ok

to vis, vetsina normalne uvazujicich lidi si kupuje auto podle vzhledu ;-)

"-- skrytý --" 19.07.2007  10:26

mno

10b za krasne male auto :yes:
    Vo Focuse ST za podobnu farbu zaplatis 50tis.
    Fiat bravoo.

"-- skrytý --" 19.07.2007  10:30

ehm

teraz som pozeral stranku fiatu a tuto farbu tam v ponuke nemaju. Priplacal si si za cosi specialne, alebo to bola standardne v ponuke?

"-- skrytý --" 19.07.2007  10:48

« Re: ehm

Ta barve je ve verzi sport jako speciální pastelová s polu s pastelovou červenou.. takže je to součástí verze sport..... ;-)

"-- skrytý --" 19.07.2007  16:40

Kdybych tu měl auto tak dám 10 b.

Zdavim kdybych otce konečně donutil aby se mnou sestavil tu recenzi na naše Mondeo (mě je totiž 15 a vlastní auto ještě dlouho mít nebudu :-) ) tak bych ti dal 10 b. protože autíčko máš fakt pěkný sice mám osobně radši Focuse ST ale ta oranžová je fakt pěkná ;-) akorát některý fotky máš malinko mázlý :'-(

"-- skrytý --" 19.07.2007  16:58

« Re: Kdybych tu měl auto tak dám 10 b.

Děkuju Ty fotky jsou foceny nokii N73 a zmenšované, ale plánuju v nejbližší době pár nových foteček udělat :-)

"-- skrytý --" 20.07.2007  10:30

fiat vs. ostatní

mno tak ti musím říct, že si udělal velikou chybu. ty jsis koupil hezký auto, auto který se líbí i lidem, který si to nedokažou vysvětlit a pak ani přiznat. Proto je ta zavist o to zákeřnější. na všechny se vyser. Mně osobně spousta lidí říkavalo, proč maš Fiata. proč ne Golfa... a podobný nesmysle. Nemá cenu jím vysvětlovat, že si obě auta řídíl, viděl a srovnal tak, že to pro Golf nedopadlo. Musís říct, že máš hold fiatka no. Takovýho malinkýho na nakupy a tak... vůbec se nehadat. jen usmát, a s povzdechem nad tím jak ti scházi MASIVNÍ nedotáčivost a saze na kufru odejit. Punto sem řídil a ikdyž není tak dospělé, jako auta nižší střední všem TDI na okresce napráska na *. tomu věř i 2.0TDI odzkoušeno... jen tam musí bejt hodně zatáček :-)))) a špatnej povrch. to je pak na jistotu :-! he he miluju podceňovaní okolím, a tak 500 1.4T vidím spolu s Pandou 100HP jako solidní stroje na masáž Egoistických prasatek at uz v TDI nebo cemkoliv jinem. :-! at slouzi bez zavisti okoli. PS: kraj vysocina? ze?

"-- skrytý --" 20.07.2007  12:13

« Re: fiat vs. ostatní

No já mam zkušenost trochu jinou. Když řeknu mam Fiat Punto, všichni, jé, no jo no apod. Pak když ho někdy vidí, či si sednou dovnitř a já je v tom svezu, jenom vidim, jak se jim protáhne ksicht, někteří uvědomělejší řeknou, hmm pěkný, prostorný...Někteří jen mlčí, než aby museli pochválit Fiata, poněvadž, když se řekne Fiat, každý si vybaví starý orezlý ,,klump''a myslí si, že to tak je a bude navždy. Narozdíl od VW si Fiat na nic nehraje!! A to je mi sympatické.

"-- skrytý --" 20.07.2007  12:14

tak to by ma zaujimalo ci toto bola pozitivna alebo negativna reakcia 8-s

"-- skrytý --" 20.07.2007  17:44

« Re: fiat vs. ostatní

>:D ty ses teda ale vtipálek...

"-- skrytý --" 21.07.2007  15:27

N1

Moc hezký.... já si myslim že FIAT není to co býval.... už jsou to dost slušná vozítka... nechť slouží!

"-- skrytý --" 21.07.2007  16:37

zrychlení

Myslim že je to uplně jedno,nejde přece o ten údaj,ale když už tak o praxi.Podstatné je jak zrychluje třeba z 60 na 100 nebo ze 70 na 120.Ne za kolik vteřin a setin to udělá z klidu...kolikrát v životě jste zrychlovali bez přerušení z nuly na sto?

"-- skrytý --" 21.07.2007  22:11

Jen koukám

Koukám, že diskuse začíná mít dobré obrysy a řeší se zajímavé věci a pocity. Jinak dneska jsme nechal taťku projet okolo sebe s mým GP v otáčkách, protože hodně lidí mi říkalo, že zevnitř mají pocit, že především zvukově(ale nejen zvukově :-D) to nemůže být "jen" 1.4 a zvenku už vůbec ne. Díky skvělému výfuku, který není řešen jen koncovkou jsem byl sám překvapen jak vůz zní.... asi častěji až budu odjíždět nechám jedničku déle :-D hodně lidí se otáčí :-D

foto Mexican82

Mexican82 23.07.2007  20:32

Spotreba

napadla ma jedna vec - preco davas do zakladneho prehladu spotrebu 6 litrov ked mas vedla v Recenzi majitele vozu - spotreba napisane 7,2.. je to dost podstatny rozdiel..

"-- skrytý --" 23.07.2007  21:56

« Re: Spotreba

To je moje spotřeba za syrova a ta druhá je co udavá výrobce.... :-)

neregistrovaný: "DRTIKOL" [195.144.99.XXX] 26.07.2007  10:23

GP SPORT

PECHY
    Tvé auto je prostě úžasné ! Vím o čem mluvím, protože mám stejný model se stejnou výbavou, jen s jiným motorem (1,9 MultiJet). Mám ten kus, který testovali zde na auto.cz a ten je v barvě červené. Jsem z toho auta úpně hotový nejen díky tomu jak vypadá, ale taky jak se chévá na silnici. Ať jezdí !!!! Čau

foto Premek

Přemek 02.08.2007  18:07

Design

Tenhle Fiat se designově moc povedl po letech nudných krabicovích tvarů představili konečne auto pěkných tvarů je opravdu moc pěknej :yes: :-) tak hlavě aď je tak povedenej i technicky

neregistrovaný: "kohinodor" [195.91.54.XXX] 02.08.2007  23:51

spotreba

som majitelom GP od maja 2006.mam najazdenych 40tis.a zatial v pohode.spotreba sa mi pohybuje medzi 5.8 az 6.7lna100km,co si myslim ze je velmi slusna hodnota a to jazdim rychle a razantne.hodnota udavana vyrobcom je preto korektna a suhlasi s realitou.co sa fiatu tyka,klobuk dolu.podotykam nie som fiatista,od roku1992 som jazidil na vozidlach zn.Audi az doteraz.r.2006.konkretne som majitelom rovnakeho modelu ako Pechy,GP 1.4 16v Sport cerveny.nech mu fachci aspon tak dobre ako moje s pozdravom

"-- skrytý --" 05.08.2007  21:08

mazel

neregistrovaný: "Roman" [213.180.34.XXX] 13.08.2007  18:05

Grande Punto

Tak to je třída :yes: Možná to chtělo počkat na 1.4 T -Jet :-)

"anonym" [213.168.176.XXX] 05.09.2007  14:38

Punto

Auto to neni špatný až na ty tvrdý plasty na prístrojovce a nepresný řazení o proti fabii.

"anonym" [194.212.22.XXX] 07.09.2007  14:24

Grande Punto

Ahoj Pechy!Opravdu krásná kára, která zaslouží obdiv. Vybral si nejlíp v dané třídě. A to, že děláš pravopisný chyby vůbec nevadí. Všem germanofilům můžu jen říct,že fabia a ostatní plečky nemají šanci.

neregistrovaný: "Peter SK" [78.98.54.XXX] 07.09.2007  18:51

Fiat je Fiat

Pekne auto, tiez by som volil Fiat, keby nebolo keby...

"-- skrytý --" 12.09.2007  13:30

farba

kamarat mal rovnake a bol spokojny nadovsetko, len muselo ist prec ;-\ niet co dodat fiat je fiat davam 10b

neregistrovaný: "VR" [77.237.138.XXX] 03.11.2007  09:42

Nádhera

Před dvěma měsíci jsem GP koupil manželce (1,2 Dynamic ,červená bolero). Jinak jezdím firemní Octavií 1,9TDI. Ale na svezení v GP se vždy těším jak malej kluk. To auto má prostě šmrnc ,Octavia a Fabia nejsou vůbec špatné auta ,ale proti GP je to nuda a to už vůbec nemluvím o Golfu. Tady se nesmyslně řeší zrychlení atd. já si myslím že pro to,na co je to auto určený je výkon naprosto dotatečný i v 1,2 a je k tomu přidaný naprosto úžasný vzhled na který v současné době nikdo nemá. Tvůj kus naprosto úžasnej.

foto sportivo

sportivo 14.11.2007  16:32

body za grande

no jo no je to fiat a je to grande ;-)
    nie je čo riešiť je to za 10 máš ho sakt parádneho. tá oranžová mu sadne aj s tým SPORT-om. motor tam maš fakt bobrý.to že je surový,no mal som ho aj ja.teraz už mam nabehaných 5350 km a môžem povedať že je živý. ono dôjde aj k tomu že tam pôjde aj slovíčko dosť (dosť živý) :-) . Prajem veľa štasných km.

Ak si ešte nepozeral tak mrkni na moje. diky

"-- skrytý --" 01.01.2008  15:08

Skělé auto.

Tohle auto se mi fakt líbí. Máš to za plnou.

"-- skrytý --" 01.01.2008  21:19

« Re: Skělé auto.

Díky taky jsem nadšenej a pořát to nevyprchalo;-)

neregistrovaný: "tnt" [212.96.172.XXX] 06.01.2008  12:27

Dotaz

Čau uvažuju o koupi tohoto auta taky, a mám jeden dotaz. Kolik točí motor při 130 na šestku dík.

"-- skrytý --" 07.01.2008  16:34

« Re: Dotaz

Při první příležitosti vyzkouším a napíšu... ;-)

"-- skrytý --" 09.01.2008  20:21

« Re: Re: Dotaz

3 300 dnes na D1 na rovným úseku ;-)

"anonym" [195.113.207.XXX] 14.01.2008  14:47

hnus

hrozná kára

"-- skrytý --" 14.01.2008  15:51

« Re: hnus

njn,tak utikej na autobus... ;-)

"-- skrytý --" 14.01.2008  20:45

« Re: Re: hnus

Tak ne každej má to co se líbí všem a třeba taky ani nechce... ;-) Já jsem za mazlíka moc rad... :-) Vlak je taky fajn je tam hodně místa... ;-)

neregistrovaný: "Cater" [91.127.44.XXX] 05.02.2008  19:50

« Re: Re: Re: hnus

Pechy gratulujem nádherné auto aj ja uvažujem o kúpe presne s tyým istým motorom.
          Prosimta mohol by si mi povedat kolo otačok ti to točí pri 130 na 6. stupni. a pri 90km\h na 5. dakujem

"-- skrytý --" 05.02.2008  20:19

« Re: Re: Re: Re: hnus

Při 130 km/h na 6 je to 3 300 otáček a druhý údaj vyzkoušim a napíšu hezky zbytek večera... ;-)

neregistrovaný: "Cater" [78.99.187.XXX] 06.02.2008  11:05

« Re: Re: Re: Re: Re: hnus

Dakujem ti pekne Pechy vies chcem zistit ci na 6 mozem ist kludne podialnici 130 za relativne nízku spotrebu.

"-- skrytý --" 15.01.2008  19:34

Taky uvazuju o koupi.

Zdar taky uvazuju o koupi grande punta. Dostal si nejakou slevu pri koupi? Pis na

"-- skrytý --" 15.01.2008  19:36

Taky uvazuju o koupi.

mail. Nechci to resit tu. Nebo na icq 354 109 644. Moc dik

foto topesto

topesto 16.01.2008  15:49

super auto, super barva

Měli jsme s manželkou punto I i punto II a šli bychom i do trojky, ale jak stárneme, tak už nám začíná být malý. Ale to nemění nic na tom, že se opravdu povedlo.

"-- skrytý --" 19.01.2008  07:39

Fiátek

Fiátek je opravdu super.Nádherná barva a Italdesign - to nemá chybu.Určitě se za ním lidi otáčejí,viď? Slyšel jsem, že u prvních kousků byly nějaké problémy s před.nápravou, údajně tam mělo něco bouchat.Myslím si,pokud to vůbec byla pravda, že šlo jen o tzv. dětský neduh a že dnes už je vše vpořádku :-) .
    Ať slouží ke spokojenosti. 10 bodů :yes:

foto multinka

multinka 20.01.2008  15:32

Topka

Nemohli jste vybrat lépe, krásné auto i barva.

"-- skrytý --" 29.01.2008  21:47

Krasavec

Ahoj. Gratuluji k takovému krasavci! Grande Punto je skutečně povedené vozítko a tak lehké auto udělá tu stovku určitě pod 11. Tomu můžeš věřit. Původně jsem chtěl sice dát za auto 9, protože přece jen 70kW není zrovna díra do světa, ale na mini auto je to dobré a ta barva mu opravdu sluší :yes:
    Koukni na moje a pochopíš :-)

"-- skrytý --" 01.02.2008  18:57

Skvělé auto a ještě lepší barva.

Tohle se mi fakt líbí. :yes:

"-- skrytý --" 06.03.2008  04:34

Pěkný ...

... a za to máš pěkný body ode mě ... ;-)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 19.03.2008  22:44

proc BMW X6

>:D >:D >:D >:D proc ma ta X6 maskovani??? >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

David Silver 20.03.2008  07:29

« Re: proc BMW X6

>:D to myslíš tu line? >:D jinak X6ky jezdějí úplně čisté :yes: :-) viz Krkonoše...

"-- skrytý --" 20.03.2008  08:33

« Re: Re: proc BMW X6

Opravdu nevím proč X6 měla přelepenej znak BMW a tu linii, ale za volantem seděl tak třicetiletej chlápek v modrý košili a eveidntně mu vadilo, že si ho fotim, protože, jak mě zahlíd, tak to sešláp jen auta předním ho brzdily natolik aby jsme ho dejeli podle výfuků 5.0... ;-)

foto Fingl

Fingl 28.03.2008  16:57

« Re: Re: Re: proc BMW X6

hm pohotový Spy photos! :yes:

foto kaaRS

kaaRS 11.04.2008  07:35

Super

Tohle punto je uplne uzasne. Strasne se mi libi! A ted jak je ta nova reklama na Fiat je tam ned na zacatku tohle same ale bile a to je bomba! At slouzi!!! :yes: ;-)

"-- skrytý --" 13.04.2008  21:59

« Re: Super

Děkuji za chválu, ale první auto po, kterém jsme tajně snil byl Leon FR, kterého mas naproti domu jsme měli prodejnu Seatu a FR mě fascinovalo a když jsme se svezl s naftovou verzí už bylo skoro jasno, ale pak přišla fáze rozhodováni a v dané době to byl vůz pro mě drahý a rozdílnou částku jsem radši investoval…:-) Ještě nemám správný poměr příjmů k daným vazům..:-) Ať jezdi FR.... ;-)

foto filko

filko 05.02.2009  16:00

Filkovo hodnocení

Tohle oranžové punto ti opravdu závidím. Vnější design je lahůdka, čert vem, že je to vlastně baby Maserati. Jestliže je Fiat Coupé Ferrari chudých, tohle je babyMaserati. Ačkoli je vnější design téměř jadrný, uvnitř fiat rozehrává nic nezaostávající kompozici. Skvělé sedačky a volant doplňuje klimatizace ala rádio a všemu nasazuje třešničku na dort nit v barvě laku. Tohle auto si říká o plyn až na podlaze a otevřená okna. Mimochodem, pokud nemáš šíbr, je to chyba. Auto bych nechal na pětipaprskových diskách a dal bych si před něj zahradní židli a kochal se. Drobností jsou budíky, které mi nepřijdou příliš čitelné ani hezké, stejně jako kaplička.

Toto auto patří na současný trůn kompaktů. Těžko bych vybíral mezi rokba79vým bílým a ColinXovým černým a tvým oranžovým. Každopádně naprosto nadčasové a grande punto ukázalo, kudy cesta vede. Pokud Fiat 500 pro slečnu, pak Grande Punto pro pána.

"-- skrytý --" 05.02.2009  16:33

« Re: Filkovo hodnocení

:yes: Souhlas, to auto jsem dokonce viděl naživo a naživo vypadá ještě líp než na fotkách. :yes:

"-- skrytý --" 02.03.2009  00:48

« Re: Re: Filkovo hodnocení

Díky za chválu mazlík opravdu vypadá krásně, ale opravdová radost je když sešlápnete plyn na podlahu má opravdu krásný zvuk, který oceňuje mnoho lidí až bude hezky přidám fotky a poladim recenzi... ;-)

talio2 05.02.2009  16:32

ČB

ahoj, koukám že jsi fotil Punťo v ČB zřejmě před Gomelem,o cca 300m dál chodím do školy.Býváš v ČB často??

Special-line 05.02.2009  17:21

« Re: ČB

No doufám že ne na stejnou jako já? >:D >:D Taky kousek od Gomelu. Co někdy zajít k Sidovi na pivo? >:D >:D

talio2 05.02.2009  17:40

« Re: Re: ČB

chodíš ke Strnadovi?? u Sida to neznám, máme jinčí vychytané podniky..Zítra jdu do Baziliky kámošovi na maturák, nebudeš tam náhodou??

na pivo moc často nechodím, bydlím cca 6km za ČB a musím všude autem.. ;-\

Special-line 05.02.2009  17:57

« Re: Re: Re: ČB

To nevím kde je. Já bydlím na stavební průmce tam. Tak chodíme k Sidovi. Je tam dražší pivo ale s holkama je to ideální je to v tom baráku jak je herna Q7 přímo vedle Gomelu. Jak je tam ta Uniqa na těchto fotkách.
          Ne tam nebudu byl sem minulej tejden kámošce.
          No to je vždy potíž, je to kousek a stejně musíš autem...

talio2 05.02.2009  18:10

« Re: Re: Re: ČB

v Klavíkovce?? to jsou ty naše ústavy asi tak 100m od sebe vzdušnou čarou.Často parkuju před stavárnou a nebo u bývalýho Vesmíru..Tu hernu znám, párkrát jsme se tam byli dívat na hokej a toho Sida bych asi taky našel, tuším kde to asi tak cca je.

Special-line 12.02.2009  20:29

« Re: Re: Re: Re: ČB

Ne v Nerudovce. Přesně jak se kříží Nerudova a Jírovcova. To tvý zas nevím já kde je >:D Ono je tu hospod fakt spoustu takže někdy zkončíme i v london baru nebo v Budvar baru atd... Bysme mohli dát někdy nějakýho spicha ;-)

talio2 12.02.2009  20:37

« Re: Re: Re: Re: Re: ČB

Nerudovku vím jen tak matně,můj orientační smysl je na pytel..Taky jsme kolikrát zkončili v devět ráno v uslintaným nonstopáči..JJ spicha bysme dát mohli ;-)

Special-line 12.02.2009  20:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČB

Jo až za nějakej čas až budu mít trochu prachy a bude lepší počasí, ještě tu budu (snad - no asi určitě) 3 roky >:D

talio2 12.02.2009  20:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČB

oukhej, tak kdyžtak se pak ozvi na SZ nebo ke mě do diskuse.. tady na Punťo bych mohl zapomenout :-)

"-- skrytý --" 02.03.2009  00:47

Re: ČB

čau tak jednou za 2 měsíce ale ne vždy svm autem.. ;-)

foto FEKIVHK

FEKIVHK 26.11.2009  18:18

Farba

Auto je pekné ale tá farba je super.

foto Miisha24

Miisha24 04.02.2011  13:11