Volkswagen Eos (2007)

26.9.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "VlaK". Volkswagen Eos je kabriolet s pevnou pětidílnou skládací střechou. Devizou je určitě prosklené…

Volkswagen Eos (VlaK)

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 27.09.2007  00:26

Moc hezký

i kombinace barvy a interiéru, jen mi nesedí do cabria diesel, ale to je dobou, takže si dest zaslouží :-)

"-- skrytý --" 27.09.2007  00:28

« Re: Moc hezký

To nesedí nikomu, ani mně, ale prostě potřebuju kombinovat každodenní použitelnost s ekonomičností a jinak to nešlo :-)

"-- skrytý --" 03.10.2007  10:01

« Re: Re: Moc hezký

moje řeč, jináč krásný auto a nádherně zvolená kombinace...jak si zvykáš na přechod z benzínovýho golfíka? :-)

"-- skrytý --" 03.10.2007  10:52

« Re: Re: Re: Moc hezký

Mel jsem dva mesice nahradniho Tourana 2.0TDI, nez Eos prisel, takze docela v pohode. Benzin (1.6) rozhodne nejel ani priblizne jako tohle, navic ten zatah turba a kroutak je proste bomba :-) Zatim trochu papa, protoze se teprve zajizdi, ale spokojenost moc velika :-)

foto OS

OS 27.09.2007  09:02

« Re: Moc hezký

jj slusi mu to :yes:

Poustnik 27.09.2007  01:53

Mě umývat nebaví,

ale je to opravdu cool....Když hodně jezdíš a nejen po dálnici, ideál... :yes: :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 27.09.2007  02:05

Špičkové auto!

Krááááááááásně :yes:
    Tento EOS vypada naprosto úžasně, navíc je mé auto snů ... :-)
    Přeju Ti spoustu najetých km s maximální spokojenosti s tímto skvostem :yes:
    10bodů je pro tohle auto málo ...

"-- skrytý --" 27.09.2007  06:51

« Re: Špičkové auto!

Díky moc, jezdím převážně Brno-Zlín, což není jen dálnice, takže na uvolnění na okreskách se času najde habafuk :-)
      Dodání sice trvalo trochu déle, ale naprosto se vyplatilo čekat.

"-- skrytý --" 27.09.2007  08:40

Krása

Tak to je moje auto snů, snad reálné narozdíl od M3...

foto Lubosss1

Lubosss1 27.09.2007  09:40

pekný kúsok :yes:

neregistrovaný: "GTI2" [147.228.190.XXX] 27.09.2007  09:45

krám

lidi už se probudťe a kupujte si auta ane krámy >:D :-!

"-- skrytý --" 27.09.2007  10:08

« Re: krám

Velmi hodnotný příspěvek od anonymního uživatele :-)

"-- skrytý --" 27.09.2007  13:03

« Re: Re: krám

ze jo?taky mi pomohl udelat si lepsi obrazek o tomhle aute ;-)

jmurjr (H22A7) 27.09.2007  13:05

« Re: krám

o kramoch pise nejaky anonym dost casto... mne to napisal tiez ;-\ btw. pekne auto, davam 10

foto pedro26

pedro26 27.09.2007  20:19

Závistivej anonym - * YOU

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 27.09.2007  10:12

Moc pěkný

To se VW povedlo a je to rozhodně (alespoň podle mě) nejhezčí CC na trhu.Těch 9 bodů je tam kvůli dieslu (2.0TFSI by byl ideál),ale tvoje důvody k výběru chápu.Spíš mě příjemně překvapuje,že sis vybral toto na normální ježdění a né obyč Golfa :yes:

"-- skrytý --" 27.09.2007  11:38

« Re: Moc pěkný

Díky. TFSI je moc fajn motor, taky bych si ho přál, ale pocit s nebem nad hlavou je stejný i v TDI a přecejen je rozdíl projet ročně 80 000 nebo 150 000...
      Golfa jsem měl předtím, to je masovka. Zvažoval jsem i Passata, ale pak jsem si řekl, že Eos k obleku taky půjde a v téhle kombinaci - světe div se. Auto vypovídá o povaze svého majitele. A hodí se k obleku i tričku na víkend.

"-- skrytý --" 27.09.2007  10:26

EOS & company

Zdravím,
    tohle auto se mi moc líbí a považuju ho za jedno z nejhezčích coupé-cabrio na trhu! Jenom bych si do takového auta asi přál jiný motor, ale proti gustu žádný dišputát,že? Zatím hodnotím za auto 10, fotky 9 (trochu přidej, tohle auto je kus) a recenze 9. Celkem dávám 10, protože se mi to auto fakt líbí! Gratuluju! :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 27.09.2007  11:40

« Re: EOS & company

Ahoj, díky moc. Fotky přidám - teď prší a auto je špinavé, ale jakmile bude víkend (mám čas ho mýt jen o víkendu), nafotím i ostatní věci - kufr při složené i rozložené střeše, auto se zavřenou střechou. Zaslouží si hodně, ale recenzi budu dál doplňovat. Vždyť spolu budeme ještě nejmíň 3 roky :-)

"-- skrytý --" 27.09.2007  11:47

eos

ahoj vlaku, gratuluju,krasny auto, jirka ( chudej student ) mi rikal ze to mas objednany, hodne stastnejch kilaku preju

"-- skrytý --" 27.09.2007  11:51

« Re: eos

Diky pane, i ty to mas moc pekny, kolega ma objednany BMW1 3dv. v bile, jsou to krasny auta. A jak jsem cetl u tebe, musim souhlasit - ty adaptivni bixenony jsou genialni vec.

"-- skrytý --" 27.09.2007  14:18

povedenej Eosek :-)

abych se přiznal, mám k "fauvéčkům" tak nějak odpor, je jich prostě moc a všechny stejný. Tohle ale určitě ne a můžeš na něj být pyšný ;-) 10b

foto Umierneny

Umierneny 27.09.2007  15:58

« Re: povedenej Eosek :-)

Vidim to presne tak ako Ty. EOS, Touareg a stary Chrobak su designovo vyslovene :yes: 10b. :-)

Ronnyp (RSKa) 27.09.2007  17:52

Ronnyp

zdravicko tak vidim ze ses uz dockal!!!ty kola mu fakt slusijou!!krasavec at slouzi jak ma!!! ;-) a o srazu ve zline jsi slysel???dojedes?

"-- skrytý --" 27.09.2007  22:45

« Re: Ronnyp

O srazu ve Zline nevim, asi nestiham sledovat, co se deje :-) Pokud to bude nedele az ctvrtek nekdy vecer, rad prijedu.

Ronnyp (RSKa) 28.09.2007  13:21

« Re: Re: Ronnyp

no to se jeste myslim nevi kdy presne to bude!!! :-|

"-- skrytý --" 28.09.2007  14:31

« Re: Re: Re: Ronnyp

Jestli to bude delat Libor, domluvim se s nim.

Ronnyp (RSKa) 01.10.2007  15:25

« Re: Re: Re: Re: Ronnyp

krasne nove fotky!!!a co ten Libor nebavil ses s nim???mi vubec neodpovida v jeho diskuzi??? ;-\

"-- skrytý --" 02.10.2007  08:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

Libor toho ma moc, to je normal...uvidime, dej mu cas. Kdyztak si udelame neco bez planu :-)

Ronnyp (RSKa) 02.10.2007  19:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

no ale ja mu psal uz tak pred 10dny a porad mi neodpovedel!!!no to je pravda muzem udelat i neco my!

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 27.09.2007  21:24

pekny :yes:

peknej Eos a vydim ze ses uplnej Volkswagnista misto Cherokeeho sis moh koupit Tuarega?a co Tiguan ten prijede do tve garaze?

"-- skrytý --" 27.09.2007  22:47

« Re: pekny :yes:

Ahoj, neskupuju VW auta :-) Polo ma muj tata a Tourana jsem mel jen nahradniho, protoze Eos mel velike zpozdeni. Cherokee byl prvni a je to jen vikendove auto, ktere se vyuziva jen pri hezkem pocasi a nalade :-)

Tiguan bude pecka, ted jsem se o nem bavil s clovekem na VW nejpovolanejsim (Vratislav Strasil z VW Import) a shodli jsme se, ze to auto ma pred sebou velkou budoucnost. Tak treba po Eosu, kdyz uz bude rodina :)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 28.09.2007  11:19

« Re: Re: pekny :yes:

jak jsem se dival podrobne na fotky nejsou to disky AEZ?jestli jo tak :yes: :yes:

"-- skrytý --" 28.09.2007  12:24

« Re: Re: Re: pekny :yes:

Ano, jsou to AEZ Xylo LiteTec, libily se mi, byly lehky a za slusnou cenu. Navic jsem si taky mohl zvolit ET a disky uzpusobit tomu, aby nebyly zbytecne zalezly.

PeT-a (RSKa) 27.09.2007  21:45

WV

Super auto, super motor, super interier, super kola a dalších 50 super..........pak přidej ještě víc foto ale i tak je to jasná desítka.. :-) :-)

"-- skrytý --" 27.09.2007  22:52

« Re: WV

Moc diky za pochvalu. Fotky budou behem vikendu, sobotu mam vyhrazenou na myti, takze pokud nebude slejvak, budou novy fotky a bude jich spousta.

foto multinka

multinka 28.09.2007  06:37

Liják

Auto super, dávám 10b. Při testech ve Světě Motoru se díky složitosti skládací střechy dostalo do vozu v myčce dost vody. Střecha netěsnila! Máte už s tímto nějaké zkušenosti?

"anonym" [193.165.211.XXX] 28.09.2007  09:50

« Re: Liják

Test ve Svete motoru jsem cetl, myslim, ze meli jednoznacne nejaky nepovedeny kus. Minuly tyden jsem auto wapoval, schvalne jsem vsude pral vodu a dovnitr ani kapka. Myslim, ze se poucili z prvnich kusu (strecha byla prepracovana) a vyznamne na tesnosti zapracovali, tohle je uz model 2008, takze snad to bude uz vse OK.

"-- skrytý --" 07.01.2008  17:11

« Re: Re: Liják

Ja s tim mojim (rocnik 2007) v mycce byl nekolikrat a bez problemu. U zadniho okna bylo trochu posunute tesneni a stejne nikam nezatekalo (v servisu to opravili a je pokoj).

"-- skrytý --" 08.01.2008  23:31

« Re: Re: Re: Liják

Ty mas taky Eose? Pisni mi na ICQ nebo mail, at se zkontaktujem, v cervnu jedu na sraz Eosu do Nemecka atd. Komunikace se bude hodit :-)

"-- skrytý --" 28.09.2007  12:42

davam plnou 10tku :-)

"-- skrytý --" 28.09.2007  12:50

Diky, pridam vic fotek, at je zaslouzena. Jen jak vyleze slunicko a bude se dat fotit.

"anonym" [85.207.70.XXX] 28.09.2007  15:14

Nice

nooo tohle se VW povedlo. Uzasnej design rozhodne lepsi nez nakej Focus CC a podobny predelavky..

"-- skrytý --" 28.09.2007  17:47

hodnotenie

Davam ti jednoznacne 10 :yes: A hlavne si neobliekaj tmavomodry jeansy,lebo tvoje sedacky budu mat nadych do modra,viem to z mojeho auta ,a este davaj si sakramensky pozor na umytie tvojho auta aby si nemal microskrabance na tvojom laku.A ak ich aj urobis ,poradim ti potom taky zazracny produkt s ktorym to rozlestis. :-)

"anonym" [193.165.211.XXX] 28.09.2007  18:12

« Re: hodnotenie

Tak to si me rovnou hod do ICQ, myslim, ze budeme mit spolecna temata :-) Nastesti jezdim hlavne v obleku, takze cvocky ani barva snad nehrozi a neco na venek se bude hodit...vylestit to je totiz docela mazec :-)

foto matuS

matuS 24.05.2008  13:01

« Re: hodnotenie

porad ten pripravok plz, lebo ja s tym bojujem.

"-- skrytý --" 05.06.2008  22:02

« Re: hodnotenie

Je to vodicka, co mi prodali v autoumyvarne, zkus se tam zeptat. Odlili to primo z lahve, nema to oznaceni...

neregistrovaný: "Tom aus L.A." [69.235.87.XXX] 29.09.2007  22:00

Heeeeyyy Bruder!!!

Das ist echt eine hammergeile Karre, die du da hast, Bruder :-))) ...jetzt bist du der King of Zlin!!! :-))) und scheiss drauf, was die anderen Idioten sagen, das Auto ist super! Mach's gut, Alter!

"-- skrytý --" 30.09.2007  00:23

« Re: Heeeeyyy Bruder!!!

Jaaa du Alter aus L.A., bin froh von dir zu hören! Einmal komme ich dort, sei vorbereitet! :-)

"-- skrytý --" 30.09.2007  00:18

*slint*

tohle auto miluju !!! máš super barvu (i když bych radši stříbrnou metal) a kola taky super, prostě máš vkus! jen bys mohl udělat epší fota. je podzim, to přímo vybízína focení ;) 10bodů jednoznačně !!!

"-- skrytý --" 30.09.2007  00:24

« Re: *slint*

Dneska jsem trochu cistil vnitrek, mam par fotek ve fotaku, zitra udelam venek a nafotim, vecer tu foto budou, bude jich vic a detaily. Diky moc za pochvalu!

foto Petr-Kneifl

Petr Kneifl 30.09.2007  08:34

motor

není to už 16V ?

"-- skrytý --" 30.09.2007  10:27

« Re: motor

Podle informaci co mam jsou DPF 8 ventily, bez DPF 16V. Ale samozrejme muzu mit spatny informace :-)

foto Petr-Kneifl

Petr Kneifl 03.10.2007  19:41

« Re: Re: motor

mne se to zda divny, chtelo by to dalsi nazor

"-- skrytý --" 03.10.2007  20:21

« Re: Re: Re: motor

Tohle opravdu ani netuším >:D Toˇdalší názor >:D

foto CountachSV

CountachSV 30.09.2007  09:50

čoveče tenhle VW je asi jedinej, kterej něco dovede udělat s mym krevním tlakem :-). Máš to za plnej počet!
    P.S. Neškodil by teda malinko originálnější a sportovnější interiér, ale to je jen malá vada.
    Ať ti slouží!

"-- skrytý --" 01.10.2007  19:22

Chybicka Krasy

Och tak toto DVD by som do WV nesturil nepaci sa mi vobec nechal by som to povodne Radiko ale je to tvoje auto.Ale inac Krasa :-)

jmurjr (H22A7) 01.10.2007  19:23

« Re: Chybicka Krasy

s tym dvd suhlasim

"-- skrytý --" 02.10.2007  08:32

« Re: Re: Chybicka Krasy

V podstate taky souhlasim, ale zbylo mi z Golfa, prodavat ho s velkou ztratou nema smysl a grafickej displej s navigaci v aute chci...navic jsem si i zvykl na DVD, kdyz nekoho vezu.

Takze rekneme, ze v tehle veci hraju spis na funkcnost, nez na krasu :-) Origo navi RNS 510 by samozrejme byla hezci (jen je problem s obrazem za jizdy), nicmene tam jsme cenove nekde jinde a za stejny funkce davat radove 6x vic, to ee :-)

"-- skrytý --" 01.10.2007  21:30

FOTO

Tak konečně spousta fotek... Jednoduše krása...

foto Pribina

Pribina 02.10.2007  09:15

za co?

proc mam bez vysvetleni od tebe 4 body?

"-- skrytý --" 02.10.2007  09:55

« Re: za co?

To bude nejaka stara vec, protoze jak se divam, kdysi jsi mi tu dal Golfovi bez vysvetleni znamku 2...mel jsem tu fotky, dlouhou recenzi. Nebo to nejake vysvetleni ma?

foto Pribina

Pribina 03.10.2007  12:01

« Re: Re: za co?

ja tu u tebe zadny Golf nevidim, tak to asi bude stare, jen Polo, Touran, Eos a Jeepa . . . no kazdopadne Eos jsem ti ohodnotil jak se patri, i kdyz nemam rad VW tak se mi libi

"-- skrytý --" 03.10.2007  12:41

« Re: Re: Re: za co?

Mel jsem Golfa, ale uz je prodany a ted ho ma shaft.cz, taky tu je. Tva recenze je docela obsahla, taky zmenim hodnoceni, at jsme fer.

"-- skrytý --" 02.10.2007  10:53

Pěkné a pravé auto :yes:

"-- skrytý --" 02.10.2007  12:17

Chichi, je pravda, ze v dnesni dobe je uz fake skoro vsechno, co neni stara skodovka :-) Na tveho Jaga jsem koukal pane, krasny kus...Jagy se mi vzdycky libily, ale priznejme si, jeste na nej nemam vek ani postaveni. Ale nikdy nerikej nikdy :-)

"-- skrytý --" 02.10.2007  16:30

je to prďárna

;-) vlak me v tom svezl, je to dobry brko :yes:

neregistrovaný: "X236K" [89.29.31.XXX] 03.10.2007  09:07

Eos

Osobne tohle auto nemusim, ale jsem rad, ze se libi.. pekna recenze s fotogalerii, jak ma byt.

"-- skrytý --" 03.10.2007  09:20

« Re: Eos

V podstate clovek v tehle kategorii nema moc na vyber...Megane CC, Astra CC, Focus CC...a tim jsme asi skoncili. Volvo je cenove nekde jinde a MX-5 je o hodne mensi. Aspon ze recenze se libi :-)

Poustnik 03.10.2007  18:06

Nádherné nové fotky.

Dobrý je ten kufr, to je přesně na dvoje lyže a dvoje boty! Auto pro léto milující lyžaře! :-) :-)

neregistrovaný: "E30 man" [85.160.33.XXX] 05.10.2007  15:51

S tímhle ti VlaK neujel

To je fakt dobrá koupě ty neorig.kola k němu krásně pasují a barva interiéru je nádherná, ale asi horší na údržbu. Tak ať dobře jezdí za málo nafty :-|

"-- skrytý --" 05.10.2007  16:38

« Re: S tímhle ti VlaK neujel

Diky :-) Udrzba je des, ale co bychom pro ty nase milacky neudelali :-)

Ronnyp (RSKa) 08.10.2007  18:54

Ronnyp

zdravicko ty jeste nemas eose prihlasenyho??? :-|

"-- skrytý --" 09.10.2007  08:36

« Re: Ronnyp

Jeste jsem to nestihl, tak jsem si nechal prodlouzit zelenou :-) Potkal jsi me nekde ve Zline? :-)

Ronnyp (RSKa) 09.10.2007  21:04

« Re: Re: Ronnyp

jo jo potkal sem te vcera !!!! ;-)

"-- skrytý --" 10.10.2007  08:53

« Re: Re: Re: Ronnyp

Tak priste blikej, treba me to trkne :-)

"-- skrytý --" 10.10.2007  17:34

Panasonic DVD

Zdravím, chtěl bych se zeptat, o jaký model DVDčka od Panasonicu se jedná. Díky

"-- skrytý --" 10.10.2007  17:43

« Re: Panasonic DVD

Ahoj, je to model CQ-VD 7003.

foto chevcz

chevcz 10.10.2007  20:58

Děkuji za známky

Pamatuju si tě z VW-clubu ještě s Golfem a tvojí hi-fi zástavbou v kufru-to byla špice...A teď EOS? To nepotřebuje komentáře...Prostě nádhera!

"-- skrytý --" 11.10.2007  08:43

« Re: Děkuji za známky

Dekuju, Golf byl srdcovka, no :-) Ale uz jsem zase zamestnanim i vekem malicko jinde, tak uz nemuzu byt jako teenager s tuningem :-) Libi se mi tvoje zkusenosti v recenzi, to hodne lidem pomuze a tak by to melo vypadat. Jen si jeste vyhrad hodku a udelej vic fotek :-)

"-- skrytý --" 10.10.2007  21:08

10 bodů

Je to krásné auto a ta střecha no paráda a výkonej a uspornej motor. Recenze je dobrá a rozsýhlá, fotky jsou super, takže celkově za 10 bodů. At to jezdí :yes:

"-- skrytý --" 11.10.2007  08:44

« Re: 10 bodů

Dekuju :-) Mercedesy jsou moje srdcova zalezitost, ale jeste mam na ne chvili cas. Tvuj E Klasse je krasnej, ac, priznejme si, k nasemu veku jeste uplne nepasuje :-)

"-- skrytý --" 11.10.2007  10:42

pěkné, ale...

auto moc pěkné :yes: , ale štvalo by mě při jízdě bez střechy čuchat smrad z nafťáku :no:

"-- skrytý --" 11.10.2007  11:55

« Re: pěkné, ale...

To rikaji vsichni, ale s DPF nic necitis...musel by sis to zkusit :-) Chapu, ze Mustang je Mustang, ale nejsem tak bohaty, abych mohl jen pro pocit vyhazovat pri svych 50 000 km rocne navic 80 000 za naklady na palivo. Kazdopadne diky za hodnoceni, byt znacne subjektivni.

"-- skrytý --" 11.10.2007  14:21

Kola

hezký kola, taky se mi zdá že jsem je někde viděl >:D ;-) :yes:

neregistrovaný: "LS" [82.99.140.XXX] 19.10.2007  09:08

Dotaz na střechu

Při testech jsem četl, že do střech y v myčce teklo, což mě dost překvapilo. Jaké s tím máš zkušenosti ?

"-- skrytý --" 19.10.2007  14:31

« Re: Dotaz na střechu

Jak jsem psal v recenzi, vim, ze to byl problem prvnich modelu - netesnily. Tady je to ale uz v pohode, je to model 2008 a zrejme na tom zapracovali. Do mycky nejezdim, ale wapem se to da strikat jak chces a nikde ani kapka. Taktez velky deste, je to v pohode.

"-- skrytý --" 27.10.2007  00:55

audi vs. vw vs. seat

Pekny auto ale jsou i lepsi chces jet s nami
    info czechrace@email.cz

"-- skrytý --" 03.11.2007  20:26

Prima auto

Rád jsem tě poznal zdravím

"-- skrytý --" 03.11.2007  20:27

« Re: Prima auto

I ja tebe...myslim, ze to bylo moc fajn a rekl bych, ze se vsichni dobre bavili!

"-- skrytý --" 09.11.2007  08:33

Mazácký vůz...

...velmi hezký a asi jediný z produkce VW, který nepůsobí tak funkcionalisticky a chladně. Má určitou přirozenou eleganci, což je žádoucí. 10B.
    PS. Perfektní volant a kola. Dobrý vkus. :yes:

"-- skrytý --" 09.11.2007  18:37

« Re: Mazácký vůz...

Dekuji, pane. Bravicko je taky nadherne, ja mam jen z Italu strach (mozna zbytecny), ale design je pecka, to se musi nechat!

"-- skrytý --" 10.11.2007  09:11

« Re: Re: Mazácký vůz...

jmurjr (H22A7) 10.11.2007  08:49

automobil

toto je najkrajsi eos, aky som v zivote nazivo videl. ani na autosalone nebol krajsi. kombinacia je narocna na udrziavanie, ale majitel sa on prikladne stara. :yes: uz som toto auto hodnotil davnejsie, ale pripominam, toto auto je na full 10 ;-)

"-- skrytý --" 10.11.2007  10:06

« Re: automobil

Dekuji pane, vazim si toho :-) Zrovna ted jsem jeden vikend v cisteni vynechal (bylo fakt hnusne) a je to strasne videt, zejmena ridicova sedacka uz je fakt spinava.
      Ale v nedeli zajedu k nam v praci do atelieru a poradne ho vypuliruju, hodim pak nejake stylove fotky :-)

"-- skrytý --" 10.11.2007  21:10

VW vooobec nemusim, ale EOS sa "podaril", a za recenziu, vela a kvalitu fotiek a naadherne elektrony proste musi byt 10b ;-)

"-- skrytý --" 11.11.2007  14:29

Dekuju, pane :-) VW je sice VW, ale co chces v tehle kategorii s temahle pozadavkama jinyho najit :-)

foto jouda-AlkoholixXx-

jouda(AlkoholixXx) 13.11.2007  23:17

EOS

Teď projíždim recenze a musim ti pochválit je fakt nádherný auto akorát ta údržba musí bejt náročná fakt krasavec ;-)

"-- skrytý --" 15.11.2007  08:07

« Re: EOS

Diky, udrzba je sice mazec, ale co bychom pro krasu neudelali, ze... :-!

"-- skrytý --" 14.11.2007  22:04

zdravim

Co se týče toho ebay,doporučil jsi mi dobrýho zprostředkovatele.Byl ochotný a šel hned na věc.Takže máš u mě jedno pražský latté...případně něco ostřejšího... :-!

"-- skrytý --" 15.11.2007  08:07

« Re: zdravim

To jsem rad, na Kaju se opravdu muzu maximalne spolehnout. At uz si kupujes cokoliv, at to slouzi :-)

foto Sprint

Sprint 17.11.2007  10:44

Hned bych měnil

Krásný auto, není co dodat. Prostě nádhera..... :yes:
    Musí to být krásný svezení. Po kabrioletu jsem vždycky toužil, ale ještě jsem se v žádným ani neměl možnost svézt. :-(

"-- skrytý --" 17.11.2007  17:27

« Re: Hned bych měnil

Diky :-)
      Svezeni v lete muzem zrealizovat, to asi nebude problem. Ja po kabriu taky vzdycky touzil, tak jsem si jednoho dne rekl, ze do toho pujdu a udelal pro to vse. Tak by to prece na svete melo byt :-)

foto Sprint

Sprint 17.11.2007  20:13

« Re: Re: Hned bych měnil

Díky za nabídku, třeba někdy na srazu Auto.cz.
        Já bych pro to udělal taky vše, ale viděl bych to tak na desetiletou hypotéku..... >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 17.11.2007  20:41

« Re: Re: Re: Hned bych měnil

To radsi bydleni, to ted bude taky moje priorita, konec radostem, je treba zacit penize investovat rozumne :-)

Sraz moje.auto.cz byl super, takze na pristim se, umozni-li to situace, zase rad objevim...

foto wikinko

wikinko 25.11.2007  15:05

diky vlacik za hodnotenie, som sa pri tvojom eose nejak pozabudol, tak uz tam mas 10ku

"anonym" [85.135.91.XXX] 26.11.2007  15:01

Gratulace

Gratuluji k novému auto je nádherný a přeji hodně šťastných km bez nehod a bez problémů máš zase krásnou značku máš asi hold štěstí v řadě na spz >:D >:D a co golf doufám že se prodal dobře a rychle tak jako mi měj se ahoj Bajza

"-- skrytý --" 26.11.2007  15:39

« Re: Gratulace

Ahojda pane, Golf se dostal do dobrych rukou, staraji se o nej jako o mimino a casto ho vidam...
      Doufam, ze se nekde nekdy potkame, at uz mas porad stejny auto, nebo uz konecne toho Rollse :-)

"anonym" [85.135.91.XXX] 26.11.2007  16:23

« Re: Re: Gratulace

no splnil jsem si sen tak teď jen jezdím a doufám že budu ;-) i když to je staré ale byl to sen od prvního dne co jsem to viděl koupil jsem si BMW e46 doufám že uvidím i toho Eose protože tvůj golf byl top a věřím že i Eos bude jinak černá barva a světla kůže je to nejkrásnější co kdy bylo fakt krasavec :yes: :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 26.11.2007  16:33

« Re: Re: Re: Gratulace

Jojo, takovou kombinace si punta jako ja muze koupit jedine od novyho, protoze dopraseny bych to nesnesl...

Jsem moc spokojenej a i pres leasing je to proste krasa, no :-) K BMW gratuluju a doufam, ze se nekde potkame, at muzu BMW okouknout :-) Kdysi jsem po nem strasne touzil, ale nemel na nej prachy...a pak se to uz zvrhlo jinym smerem :-)

"anonym" [85.135.91.XXX] 26.11.2007  16:39

gratulace

určitě byl jsem dokonce pro něho v Brně až bude někde sraz doufám že se tam potkáme jinak jsem ti hrozně moc vděčný za ty xenony moc mi to pomohlo a opravdu jsem viděl úplně všechno teď mám taky a je to úplně něco jiného a věřím že Bi-xenony jsou prostě špička jinak ať ti slouží a doufám že ty svoje mazlíky někdy omrkneme :-) :-) :-) Bajza

"-- skrytý --" 20.12.2007  14:37

Kde je JEEP?

Kdepak je? ;-\

"-- skrytý --" 01.01.2008  20:50

« Re: Kde je JEEP?

Možná jsi to přehlédl, kde je? ;-)
      Prodanej? ;-\

"-- skrytý --" 02.01.2008  09:52

« Re: Re: Kde je JEEP?

Prehledl, promin.
        Mastodont je pryc, tak jsem ho stahl.

"-- skrytý --" 03.01.2008  20:47

« Re: Re: Re: Kde je JEEP?

Tak to je velká škoda. Bylo to pěkný auto. ;-\

Ronnyp (RSKa) 24.12.2007  19:50

Ronnyp

zdravicko sefe nemohl jsem te potkat ve ctvrtek mezi zlinem a frystakem neco po 18te hodine???jel proti me cernej eos tak sem si na tebe vzpomnel!!! :-|

"-- skrytý --" 24.12.2007  23:02

« Re: Ronnyp

Ano, to jsem mohl byt ja a pravdepodobne byl :-) Jel jsem akorat do Brna...

Ronnyp (RSKa) 25.12.2007  00:06

« Re: Re: Ronnyp

>:D >:D >:D nekdy musime dat srazik ve zlene!nedavno sem se sesel s davidem co ma c3!v pohode borec

"-- skrytý --" 25.12.2007  10:21

« Re: Re: Re: Ronnyp

Jasná věc,to nebude problem,rád.S Davidem se vídám často,tak dáme někde na benzínce kafíčko.

Ronnyp (RSKa) 25.12.2007  11:40

« Re: Re: Re: Re: Ronnyp

no jasny to bysme teda mohli i aischylos rikal ze by dojel rad a jinak je tu hodne lidi z okoli zlina!!! ;-)

"-- skrytý --" 25.12.2007  11:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

Nebranim se nicemu, na kafe vzdycky cas najdu a rad vas poznam :-)

Ronnyp (RSKa) 25.12.2007  11:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

tak v tom pripade neni co dal resit jen misto a cas!!!a dalsi lidi!!!a dalsi vec je ta ze ty taky casto ve zlene nebyvas ne???

"-- skrytý --" 25.12.2007  17:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

Byvam kazdy tyden nedele vecer az ctvrtek vecer, takze pokud se trefime to tohohle terminu, je to bez problemu.

Ronnyp (RSKa) 25.12.2007  19:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ronnyp

kontaktuj me na icq a domluvime se jo???

"-- skrytý --" 05.01.2008  21:25

Nadherny auto

Moc pěkný interier to DVD mu dává šťávu.

"-- skrytý --" 05.01.2008  21:40

« Re: Nadherny auto

Diky, je prijemne hlavne v noci, pusobi to pak utulnym dojmem jako v obyvaku :-)

"-- skrytý --" 07.01.2008  16:34

Hezke. Mimochodem, jestli se chce nekdo podivat, jak vypada skladani strechy, tak na [odkaz] (je to hodne podobna konfigurace, akorat motor je 2.0FSI)

Tak at dobre slouzi :-)

"-- skrytý --" 12.01.2008  22:04

naaaadhera

eos je pekne a prijemne auto ale to som si myslel skorej ako som videl tvojho eosa,je nadherny priam skvostny a to dvd ako mu sekne tie disky su paradne a cela varianta,cierna kremova. UZAS !!!!10B bez pardonu.

"-- skrytý --" 15.01.2008  10:53

« Re: naaaadhera

Dekuju, pane. O tvem aute se ani nema smysl zminovat, tam je to proste bombice...
      At nam slouzi a doufam, ze se potkame na sraziku.

"-- skrytý --" 23.01.2008  19:21

Ateliér

A co fotky z aťáku, taky budou?:)

"-- skrytý --" 25.01.2008  23:35

« Re: Ateliér

Mam jen tu jednu, co tu je :-) Nemel jsem jeste mobil s kvalitnim fotakem..

"anonym" [78.102.27.XXX] 26.01.2008  09:17

« Re: Re: Ateliér

Tak já jsem doufal, že když jde auto do ateliéru, že ho nějak pěkně neasvítíte a vyfotíte, ne? :-)

"-- skrytý --" 28.01.2008  15:54

« Re: Re: Re: Ateliér

To neee, ja nejsem ani fotograf, ani filmar :-) Na to tu mame jine lidi a na to neni cas :-)

foto wlken

wlken 31.01.2008  12:28

Plíce

Vidím dobře na té fotce Escorta-to jsou plíce,co jsou namalované na zemi?? >:D Jinak krásné kabrio,taky mám jedno-Mazdu, bylo by super uspořádat nějakou projížďku po valašských kotárech,jsem ze Vsetína :-) A můj kamarád má Fiata 124 spider,třeba by jel s náma.. ;-)

jmurjr (H22A7) 31.01.2008  15:44

envy

zavidim ti, ze mas kabrio. viem si predstavit, ze dnes by som spravil to co na jesen (podzim) s C70. strecha dole, kurenie naplno, vytiahnute okna a vyhrievanie sedaciek tiez zapnute. k tomu nejaka dobra hudba asi pink floyd - young lust a vlastne cely album the wall a isiel by som aj na kraj sveta (a na jednu nadrz pri tvojom motore). :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 08.02.2008  10:34

viva BLUE SKY

caues, zdravim.... taky mam ten pocit bez strechy nad hlavou moc rad. Jinak na Porsche Brno dorazily EOSY dva, cerny - ten Tvuj a bily, ten ma muj velmi dobry kamarad :-) ma taky diesel, tesim se az se svezu. Jinak gratuluji krasne auto. Preji hodne vlahych dnu kdyz to muzem pustit dolu. s pozdravem Blue Sky.. Pepa. www.miata.cz

"-- skrytý --" 14.04.2008  15:57

závidim

Kdybych nepotřeboval občas převest nějaký lidi a hromadu zavazadel (a měl na to peníze ;-\), jdu do toho bez váhání... 10b

"-- skrytý --" 14.04.2008  21:53

« Re: závidim

Dekuju :-) Zavazadel preveze docela hodne (i dlouhy veci v otevrenym stavu) a lidi at si vozi nekdo jinej :-! >:D

foto matuS

matuS 24.05.2008  13:05

re

ta fotka, kde si odfoteny ty, kde to je? Nahodou to nie je blue mountains?

"-- skrytý --" 05.06.2008  22:01

« Re: re

Nene, je to hrad Landstejn :-)

"-- skrytý --" 24.05.2008  23:10

Zajímavá

SPZtka >:D :yes:

foto chetoos

chetoos 17.10.2008  15:20

nádhera

Fakt pěkné cabrio eos se mi hodně zalíbil,protože celkový vzhled je suprovy a interiér na vysoké úrovni tak i cena bude vysoká :yes:

foto speedih

speedih 12.11.2008  14:58

supeer

Tak Eos je krásnej sám o sobě a opět zase a znovu se potvrzuje že kola dělaj auto...fakt super :yes:

foto multinka

multinka 22.01.2009  20:19

Fau-Vé

I když jsi z jiné strany barikády, musím říct, že máš rád dobrá auta, cestování a vše co k tomu patří. Tak si to užívej a až tě předjede nějaký FIAT nebo ALFA, LANCIA tak se moc nevztekej. Za 10b.

"-- skrytý --" 01.02.2009  10:14

« Re: Fau-Vé

Ja jezdim casto do Italie, takze i italsky auta mam rad :-) Nejak rivalitu znacek neprozivam, spis se uz od golfa drzim znacky, ale s nejakou modlou to nema nic spolecnyho :-)

foto Johnny-P

Johnny_P 01.02.2009  11:24

interiér

velmi pěkné. Černé auto a světlý interiér :yes:
    Jako automechanik si ho nemůžu dovolit. Učistil bych se k smrti >:D
    10 bodů :yes:

"-- skrytý --" 02.02.2009  16:32

« Re: interiér

Vsak ja uz taky trpim, zvlast ted v zime >:D

foto rooney

rooney 11.03.2009  19:07

Cabrio

Nemůžu si pomoct,ale jak bych viděl novýho Renaulta Megana Cabrio.

Ale jinač je tenhle EOS o moc hezčí,moc pěkný kousek jasný 10tky ;-)

FRPE 15.12.2009  22:33

Velmi pěkné fotky

Mě osobně se líběj tyhlety zákoutí za autem : moře, hory, chrámy apod. Pěkný! :-)

foto stevosk

stevosk 04.03.2010  09:24

« Re: Velmi pěkné fotky

Presne podľa môjho gusta (krásne foto), budem musieť aj môjmu Mondeu dopriať takéto zábery. Samozrejme hodnotenie za 10 ;-)

"-- skrytý --" 25.06.2010  23:45

SPZ RZ

mě by zajímalo, jak jste přišel 2x ke značce se samejma 7777 neboli na fotkách máte 5B7 7777, pak máte 5B0 7777 a pak máte 5B0 7766

to je opravdu náhoda, že jste 2x dostal 4 sedmičky a po třetí 7766, už aby se platilo za značky do státní kasy a ne vyčůraným úředníkům na magistrátě :-!

Brandon Walsh 26.06.2010  00:00

« Re: SPZ RZ

myslim ze to zvladol photoshop

"-- skrytý --" 19.07.2010  00:26

« Re: Re: SPZ RZ

Prava je 5B0 7766, zbytek je jen hrani. A stala jen usmev na pani .)