Seat Ibiza (2008)

5.11.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Norberto". Predstavujem Vám moje auto - nový seat Ibiza. Dostal som ho ako firemné auto vo výbave…

Seat Ibiza (Norberto)

foto positivemind

positivemind 05.11.2008  13:09

Teda teda

Nová Ibizka tak brzy tady :-) je to hezké auto. Za něj máš 10, za fotky taky - dnes se tu moc nevidí že se člověk takhle rozdá ihned při zadávání auta.
    Spotřeba je na ten výkon hezká, taky u tohohle motoru tak šíleně moc záleží na otáčkách? Věřím že s tím slušně cvičí i tahle 1.4, tak ať to jezdí dále!

foto escorpion

escorpion 05.11.2008  16:50

ibiza

Konečne test novej ibizy. Je to podarené auto. Veľa šťastných kilometrov.

"-- skrytý --" 05.11.2008  17:36

Seat Ibiza

Zdravím. Tiež mám v úmysle kúpiť novú Ibizu. Predajca vo Zvolene mi už hladá vozidlo na sklade, pretože mám podmienku 6 airbagov a tie sú len za príplatok. Pri objednaní vozidla je termín dodania január 2009. Na aute mi vadia len 3 veci: málo miesta na hlavy vzadu, nekvalitné a len plastové čalúnenie dverí a aj rádio so svojím ovládaním a zvukom nie je príliš dobré. Inak je to super auto, ale osobne si myslím že sa oplatí priplatiť si za doplnkovú výbavu, za ktorú si v Seate až tak veľa nepýtajú.

"-- skrytý --" 05.11.2008  18:11

« Re: Seat Ibiza

Vzadu je málo miesta na hlavy, to je pravda, ale čalúnenie dverí je kombinácia tvrdších a mäkkých plastov(v okolí ovládania okien). Rádio mne postačuje (celkom dobre hraje, najmä CD), na ovládanie si zvykneš, nie je to zlá vec, máš to po ruke. Pýtaj si zimné pneu, majú to teraz v akcii a môžu ti dať zľavu až do výšky 3,5 %, len ich treba pritlačiť.

sarisb 14.11.2008  20:10

« Re: Re: Seat Ibiza

Gratulujem k peknemu auticku :-) Som velmi rad, ze sa tu objavila pozitivna recenzia od uzivatela, pretoze ja som mal z auta tiez len pozitivne dojmy, ked som sa bol odviezt, a to dokonca natolko, ze som si minuly tyzden objednal Ibizu SC :-)

Finalnu cenu ale este budem dojednavat, takze tymto by som sa chcel spytat majitela, kedy auto kupoval, ked dostal takuto slusnu zlavu. Viem, ze nedavno plosne zlacnovali, tak ci to nebolo nahodou predtym. Zatial mam totiz slubene 2% a zimne gumy k tomu. Ale za vacsiu zlavu by som sa samozrejme nehneval. Vopred dik za odpoved.

"-- skrytý --" 15.11.2008  19:08

« Re: Re: Re: Seat Ibiza

Auto mám presne mesiac. A čakal som na neho 2 mesiace. Túto zľavu som dostal po plošnom zľavnení v seate. Takú istú zľavu mi dávali v Prešove aj v Košiciach. Myslím si že by mohli dať aj väčšiu zľavu, lebo mi povedali že ked vezmem 2 autá tak by mi vedeli dať zľavu aj 12 %.

sarisb 17.11.2008  20:39

« Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Aha, dakujem za odpoved. Tiez budem cakat nejak ako ty, cize mi auto pride asi az po Vianociach :-( Ale myslim, ze cakat sa oplati. Auto si kupoval na tretiny, normalny leasing, alebo v hotovosti? Ja sa chystam na tretiny. Pytam sa kvoli vyske spracovatelskeho poplatku, ze kolko od teba pripadne pytali.

"-- skrytý --" 17.11.2008  20:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Auto bolo kupované v hotovosti.Takže neviem ako to funguje na tretiny.

lakyno 02.12.2008  15:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Cauky,

pozitivne pocity som mal aj ja k autu pocas jazdy a taktiez som pristupil na kupu Ibizy kedze je to najlepsie co moze byt momentalne v tejto triede ponuknute... tot moj nazor...

A este nieco k dodaniu... Objednal som ju v polovici jula a este ju stale nemam... Uz je tomu par mesiacov... Viem, ze som nebral skladovy kus, ale ked som ju konfiguroval tak ma ani vo sne nenapadlo, ze bude taka dlha a samozrejme nestandardna cakacia doba :-(
              Kazdy tyzden dufam, ze sa ozve niekto z predajne, no zatial nic... Uz ma aj prestalo bavit stale za nimi chodit a pytat sa na termin dodania...

sarisb 06.12.2008  13:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Ahoj, to je ako mozne, ze ju este nemas po takej dobe doma??? Objednaval si nejaku zvlastnu farbu, ktora bola k dodaniu az neskor, alebo co? U ktoreho predajcu si ju objednaval? Ja v Prievidzi asi pred mesiacom a mam avizo, ze do 14 dni mala prist, takze sa uz neviem dockat :-) A tiez som si priobjednaval nejake veci navyse (ESP, tempomat, laktovu opierku). Kazdopadne prajem vela trpezlivosti a hlavne nech ti cim skor pride.

lakyno 10.12.2008  19:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

uz dosla :-)
                  A som velmi rad, ze v poriadku.
                  Akurat taka malickost- nedosiel s nou pokope aj technicak... ze vraj za par dni bude...
                  S autom spokojnost maximalna, bude recenzia neskor.
                  A ci som objednaval nieco zvlastne? No len to co mali v priplatkovych vybavach...
                  Ospravedlnoval sa mi predajca, ze auto uz mali raz vyrobene, ale nejaky paket zabudli takze museli odznova... co uz :-(
                  Hlavne, ze uz jazdime spolu a spoznavame sa ;-)

sarisb 11.12.2008  11:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Ahoj, tak gratulujem :yes: Tiez uz pocitam dni, kedy mi pride, potom samozrejme tiez pribudne recenzia :-) Tak nech ti sluzi.

lakyno 11.12.2008  14:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Diky moc, prajem Ti velku trpezlivost, je to hroza a des to cakanie...Potom daj vediet ked dorazi ;-)

A inak mimochodom aku vybavu ( entry, reference, stylance, sport), motor, farbu a priplatkovu vybavu si si zvolil?

sarisb 12.12.2008  11:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

To mas pravdu, ze to cakanie je strasne... Ale inak to nejde, ked na sklade nebolo co som chcel. To znamena Ibiza SC 1,6 Sport v bielej farbe + ESP, laktova opierka a tempomat. Neskor som este chcel pridat climatronic, ale uz to bohuzial neslo...

Ty mas aku Ibizu?

lakyno 12.12.2008  15:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Pekny vyber, biela je bombova farba na novej Ibize, hlavne ak ma este aj 17" kolesa...

Ja som bral tiez vybavu Sport 1.6 , ale klasicku 5- dverovu po skusenostiach.
                          Trochu lutujem, ze som nebral tu bielu farbu, v ktorej vazera prekrasne a k tomu je aj zadarmo. Zvitazila klasicka strieborna metaliza, kedze ine farby nemusim velmi a na ciernu som nemal naladu ( cistenie, umyvanie a este raz neustale umyvanie a aj tak vidno spinu :'-(

A z priplatkovych som bral ESP+ Hill Hold, bočné airbagy + hlavové airbagy, deaktivácia airbagu spolujazdca, kolesá z ľahkej zliatiny 17" SAGA ( teraz mam 15" zimne), elektricky sklápateľné, nastaviteľné a vyhrievané spätné zrkadlá, winter paket (vyhrievané predné sedadlá), Climatronic, tmavo tónované sklá od "B" stĺpika, lakťová opierka, tempomat, volumetrický alarm so záložným zdrojom a predinštalácia na navigáciu.

sarisb 12.12.2008  17:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

No perfektny vyber :-) sme sa skoro zhodli ;-) akurat skoda, ze si nedal tu bielu. Ked som ju videl nazivo v Nitre na autosalone, bolo rozhodnute, ze bude jedine a len biela :-) 17" kolesa som tam nedaval, pretoze som sa bal, ze to bude prilis tvrde. Jazdim vacsinou na dlhe vzdialenosti a komfort je pre mna tiez dolezity. Takze si vystacim so 16". Na zimu samozrejme tiez 15" a hlinikove, lebo na plechacoch vyzera Ibiza hrozne. Kupil som Momo Winter.

Ake mas dojmy z toho motora? Mam trochu obavy, ci je dost zivy... Ako ho hodnotis ty?

lakyno 12.12.2008  17:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Motor je zatial syrovy, podla mna nezivy a ani tocit ho nemozem kedze je v zabehu takze asi tak.
                              Casom sa to urcite zmeni k lepsiemu, ale chcelo by to iny motor. Podvozok je oproti motoru krasne naddimenzovany.Skoda, ze nieje vo vybere 1.4TSI kedze to by bola paradna volba na take male auticko.Sice je, ale len Cupra... Slabsiu verziu tohto koncernaka TSI by mohli dat aj do civilnej verzie
                              Tot moj nazor

sarisb 12.12.2008  18:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Presne moj nazor. Kamarat robi v Seate a zistoval mi, ci tam nahodou nebudu davat 125 konove TSI ako do Leona, pretoze to by bola moja jednoznacna volba a rad by som si nanho pockal. Na tak male auto s vybornym podvozkom by to bolo nieco neskutocne. Ale bohuzial bude TSI len ako 180konova Cupra a 150k FR-ko. Zatial. Aj to az od marca 2009. Podla mna slabsie TSI najskor dostane nove Polo a az potom Ibiza... Je to kazdopadne velka skoda. Ale so sucasnej ponuky motorov je asi ta 1,6-ka najlepisa volba... Uvidim, za 10 dni si idem pre nu :-) Ine benziny su slabe na moj vkus a TDI priserne drahe. Keby to bol aspon chystane 1,6 TDI CR nepoviem, ale 1,9 TDI PD, to si mozu nechat... :no:

lakyno 12.12.2008  18:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Z toho co ponukaju teraz je najlepsia volba prave benzin 1.6 kedze ako vravis nafta je draha a este k tomu PD :no: :no: :no:
                                  To si mozu vazne nechat...
                                  Uvidime, neskor budu urcite davat lepsie CR alebo mozno aj TSI, verim tomu, ale zas v nejakom poradi a ja dufam, ze seat dostane novinku hned po vw a nakoniec Skoda.

sarisb 12.12.2008  18:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Koncernova hierarchia musi byt zachovana, to je jasne. A Skoda nema na TSI narok, pretoze nedostala ani novu platformu, ktoru ma prvu prave Ibiza ;-) Inak so sedackami si ako spokojny? Su aspon priblizne take dobre ako v Leone Sport? Lebo som sedel len v obycajnych, tak si to neviem nejako predstavit...

sarisb 12.12.2008  18:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

Este ma napadlo. Prosim ta aku ma Ibiza sport koncovku vyfuku?? Je pochromovana, alebo nie? A vidno ju vobec? Lebo rozmyslam nad tou s original prislusenstva, ale neviem ci ju ozaj objednat, alebo netreba. Dik moc

lakyno 12.12.2008  18:39

NIesom zaryty Seatak takze neviem ake su v Leone sport.Vlastne doteraz som vnimal tuto znacku len okrajovo, dokial nevysla nova Ibka.K ostatnym modelom nemam ziadny vztah a s okopirovanym Exeom nevem nevem...
                                      Ale v Ibke su fantasticke >:D >:D >:D
                                      Peken objimu telo az sa nechce vystupovat...

sarisb 12.12.2008  18:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

To rad pocujem, ze su sedacky super :-) Exeo nemusi byt taka tragedia ako sa zda na prvy pohlad. So starou A4 som mal tu cest asi 2000km sa povozit a je to fajn auto. No a s TDI CR nemusi byt Exeo vobec zle. Aj ked je fakt, ze by si Seat uz konecne mal na koncernovej rade buchnut po stole a vydobit si vlastne a priadne modely, nie veci ako Exeo a hlavne patorcata Leon/Altea/Toledo/Altea XL/Altea Freetrack...

lakyno 12.12.2008  19:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Seat Ibiza

odpoved je napisana dole v posledno prispevku lebo uz to vyzera blbo takto na uzko...

foto Sprint

Sprint 05.11.2008  19:48

Pěkný

Auto je to moc hezký, líbí se mi.
    Ale co mě praštilo do očí jsou ty poklice.
    Tahle příšernost se dává standartně?! 8-s

foto blackwhit

blackwhit 06.11.2008  08:12

design

Zdravím, mám tedy měl jsem za to, že design dělal Walter da Silva, což je bývalý designer Alfy Romeo, ne Lamborghini... Nebo se pletu? :-)

foto Hory

Hory 06.11.2008  15:03

« Re: design

MÁŠ PRAVDU, SILVA BYL DVORNÍKEM U ALFY... 4NORBERT: PÍŠEŠ, ŽE JE AUTO FIREMNÍ, TO DO NĚJ BUDEŠ CPÁT VLASTNÍ PRACHY ZA ELEKTRONY?

"-- skrytý --" 07.11.2008  15:43

« Re: Re: design

Ano, Silva byl dvorníkem Alfy, ale ten už nedělá ani u Seatu - stal se šéfdesignerem Volkswagen Group a zasahoval mimojiné i do designu Tiguana. Tuto Ibizu skutečně dělal Luc Donckerwolke od Lamborghini.

Konečně nová Ibiza na MACZ. Byli jsme ji s tátou projet, a až na málo místa pro hlavy vzádu je super. Tichounká, obratná, stabilní... Při šlápnutí na zem se z výfuku linul zvuk ne nepodobný osmiválci :-)

"-- skrytý --" 08.11.2008  00:37

« Re: Re: Re: design

Silva ale pri Tiguane podla mna bol asi trosku mimo... teda aspon mne sa osobne to auto neskutocne nepaci

"-- skrytý --" 08.11.2008  10:49

« Re: Re: Re: Re: design

Tiguana totiž navrhoval Murat Günak. Da Silva jeho návrh pouze upravil.

"-- skrytý --" 11.11.2008  11:19

« Re: Re: design

Auto je firemné, ale mám ho aj na súkromné účely. Používam ho len ja.Aj najbližších 5 rokov. Takže preto tie elektróny.

"-- skrytý --" 06.11.2008  21:56

Gratulujem

Na Ibize (2003) mam odjazdene cez 100k km a je to podarene auto. Keby som nepotreboval nieco vacsie tak sa v nej vozim stale(alebo v tomto novsom modeli).

"-- skrytý --" 07.11.2008  22:25

osklive kacatko

No nevim, me se nezda celkove auto jako takove, jeste horsi nez nova fabia, a hruza ty plasty v interieru ... rozhodne jsou na trhu mnohem libivejsi auta nez je zplacana nova ibiza

"-- skrytý --" 08.11.2008  00:36

« Re: osklive kacatko

no tak to ja zas povazujem ibizu za snad najkrajsie auto v triede. Splacana mi pride napriklad Fiesta. Fabia II je humus, o tom ina.
      Interier je uz horsi, to je fakt, posobi tak trochu prazdho a skoda tych motorov, proste su vykonovo dost na chvoste... na druhej strane podvozok je zrejme super a motor na bezne jazdenie staci

foto zip2016

zip2016 09.11.2008  20:11

No pane..

Pěkné autíčko. Konečně novinka ve třídě malých aut, která se mi opravdu líbí. Ať ti dlouho jezdí. :yes: :yes:

lakyno 16.11.2008  20:23

Good deal... :)

:yes: :yes: :yes:

lakyno 12.12.2008  18:52

pokr.

Tie patorcata su strasne...nekomentujem viac...
    Exeo moze byt zaujimave hlavne cenou, kedze dizajn je viac menej uz znamy roky rokuce...uvidime ako sa to vyvinie, kazdopadne som viac nez zvedavy.
    A vazne by asi mali buchnut do stola, nad stol, pod stol a aj vedla neho.
    A akurat som si vsimol, ze strasne setrili v Ibize na podlahe nad rezervou v kufri, je strasne tenka a ma tendenciu sa prehybat... :-( :-( :-(
    smutne, ale zaujimave je, ze som to nikde necital v testoch ;-\
    Mal som tam ulozene 17" letne a prevazal som ich niekam ulozit na zimu a po vybrati tam dlho ostala preliacina co nebol prave nejkrajsi zazitok
    Co sa tyka koncovky tak ju asi radsej objednaj lebo ak som dobre pozeral tak je uplne obycajna a trosku ju je vidiet, nieje uplne skryta ale zas netrci tak ako v Thalii..

sarisb 12.12.2008  19:11

« Re: pokr.

Dobre si urobil, ze si zalozil nove vlakno, lebo to uz ozaj bolo divne..
      S Exeom sa tiez necham prekvapit a konecny sud si necham kym sa neodveziem.
      Ta podlaha je slaba aj v Cordobe - ma ju otec a to iste ako hovoris... Niekde sa setrit skratka musi. To je zivot.
      Asi ju teda objednam, lebo ked uz ma trcat, tak nech to nejako vyzera. Je to sice len taka decentna jednoducha, ale prida to trochu na vizualnej pritazlivosti.
      Na zimu mas elektrony?

lakyno 12.12.2008  19:23

« Re: Re: pokr.

Za tu cenu, ktoru Exeo verim, ze ponukne bude to dost fajn.
        Na zimu mam klasika plechace 15", tak som ju preberal zo showroomu, ale ma pekne ozdobne kryty kolies... Ale neskutocne sa tesim na tie 17" ;-) ;-) ;-)
        Ja rozmyslam, ze doobjednam zadne parkovacie senzory a pekne koberceky na leto, take s cervenym olemovanim a napisom auto emocion, vnutorne prahy hlinikove

sarisb 12.12.2008  19:46

« Re: Re: Re: pokr.

S kobercami tiez neviem... Lubia sa mi take ako hovoris, ale su dost neprakticke. V lete to treba kazdu chvilku vysavat a to sa mi nechce. Gumenne vyklepes a hotovo. Ale vyzeraju podstatne horsie. Mam este tyzden cas sa rozhodnut, tak uvidim, ci vyhra estetika, alebo praktickost :-) Senzory netreba, ved za zadnym sklom konci aj auto. Alebo to nie je s tym vyhladom vzad taka slava ako si myslim?

lakyno 12.12.2008  19:55

« Re: Re: Re: Re: pokr.

Gumene mam teraz a nelubi sa mi to, ale v zime si nevyberes...
            A ano za zadnym skloom konci auto, ale ten naraznik je trochu predlzeny takpovediac umelo a vyhlad nieje prave naj...
            Ale spatne to zr. vynahradzuju dostatocne, u mna problemje taky , ze ja sklu neverim po skusenostiach aj ked viem, ze sa da pomocou spatakov super bombovo zaparkovat...
            Ale stalo sa mi, ze davnejsie, ale nie s Ibizou som si nevsimol trciacu rurku zo zeme a v noci toho vela neuvidis v spatakoch...

sarisb 12.12.2008  19:59

« Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Po tme je to zle, to je fakt. Ved uvidim po vlastnych skusenostiach, ze co tam este prikupim. Najradsej by som Climatronic, ale to uz dodatocne zrejme nepojde...

lakyno 12.12.2008  20:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Skoda ho...
                Po tom vyzera interier uplne inak, zladenejsi je...
                A inak preco si ho vlastne neobjednal? zabudol si? alebo,

sarisb 12.12.2008  20:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Vtedy som sa az tak nemohol rozhadzovat, ale medzicasom by som uz aj mohol, ale uz sa neda... Je to fakt, climatronic doda interieru ovela vacsiu pritazlivost, nehovoriac o tej pohode, ze si nastavis teplotu a mas pokoj. Ale stavaju sa aj horsie veci v zivote ;-) Spytam sa na to este v servise, ci by to neslo domontovat a ak nie, tak sa nezblaznim. (len ma to bude este nejaku dobu stvat).

lakyno 12.12.2008  22:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Prezijes to ;-)

sarisb 13.12.2008  13:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Samozrejme, ze to prezijem :-) Ale aspon to moje hundranie dokazuje, ze clovek je tvoj vecne nespokojny >:D Inak mas tam aj sportove tlmice, alebo si ich vynechal? Je to ako vybava na zelanie, ale bez priplatku v nasej vybave.

lakyno 13.12.2008  13:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

To je dobra otazka ;-)
                        To jedine bola neskutocna dilema pri konfiguracii...Uf, ale som sa napotil pokym som sa rozhodol.
                        Predajca (momimochodom schopny) ma na takej predbeznej konfiguracii varoval, ze ak tam dam 17" tak nech vynecham sportove tlmice. Ze to uz je moc. A ak xcem sportove, tak nech Ibizu necham na 16". Hned sme sa isli aj previezt na Sportke bez sportovych a este na 16" a to sa mi zdalo take optimalne na prvy pohlad. Odchadzal som, ale so zmiesanymi pocitmi. Dat ci nedat, to bola moja otazka na cely tyzden. Chvalabohu dvaja kamosi maju Ibizu. Ten prvy ma tu predoslu verziu, ale so sportovymi tlmicmi na 16" a ten druhy tiez lenze novu Ibizu a momentalne na 14" zimakoch. U toho prveho to bolo fajn, u druheho sa mi to zdalo tvrdsie. Nakoniec som sa rozhodol tak, ze je bez a na 17".
                        Priznam sa, ze celu dobu cakania som nad tym rozmyslal ci som spravil dobre, ale po prvom zvezeni nelutujem moje rozhodnutie.

sarisb 13.12.2008  14:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Tiez som mal z toho riadnu dilemu... Viezol som sa na starej aj novej, ale bez sportovych tlmicov a ten podvozok mi vyhovoval. Neskusal som vsak rychly prejazd zakrutami a podobne veci, ktore moje auto bude musiet absolvovat. Ale cital som par testov, ktore sportove tlmice skor nedoporucovali. Takze oboje tieto veci dali vysledok 2:0 v prospech klasickych, takze sportove som v objednavke tiez nezaskrtol :-) A som rad, ze si s nimi spokojny, aspon bude ten posledny tyzden cakania kludnejsi ;-)
                          Inak odkial si, ak sa mozem spytat?

lakyno 13.12.2008  14:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Inak som strasne zvedavy ci Ti dojde vcas ako hovoris kedze ja som mal s tym problemy.

Som z VT na vychode SR.
                            A Ty si ak si dobre odnekial pamatam tak z PD , ze?

sarisb 13.12.2008  14:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Dobre si pamatas, som z PD :-) Pytal som sa, ze by sme niekedy mohli dat zraz ;-)

Mala by prist vcas, pretoze od 9.12. cestuje na Slovensko. Predajca je kamarat a pohana to ako moze. No aj napriek tomu bude celkovy cas cakania cca 10 tyzdnov.

Predajca kde si auto objednaval moze byt rad, ze si mal trpezlivost, ked si cakal vyse styroch mesiacov...

lakyno 13.12.2008  14:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Mohli to je pravda. ale akurat ma napadlo, ze ci existuje nejaky klub Seatakov na Slovensku co usporiadavaju zrazy. Tam by to mohlo byt to prave orechove.

Predajca moze byt rad to je pravda, lenze nemal som na vyber kedze konfig noveho auta inej znacky by mi zas len pridalo cakanie na nove auto.

sarisb 13.12.2008  15:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Pokial viem, tak funguje len seatclub.cz a co som pozeral, tak zrazy boli zatial vzdy len v CR. Ale predpokladam, ze su tam aj nejaky slovaci registrovani, takze by sa dal spachat zraz aj na Slovensku :-)

Hlavne, ze uz mas Ibizu doma a cakanie je minulostou ;-)

lakyno 13.12.2008  15:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

Na Slovensku by som sa ho rad zucastnil.

Inak vlastne osm sa Ta ani nespytal, ze preco si sa rozhodol prave pre ibizu...

Radsej zaloz nove okno na odpoved...

foto quasimoto

quasimoto 01.02.2009  01:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pokr.

www.Seatclubslovakia.com
                                      Ja mam tiez novu Ibizu :-) Ale len 1.2 :-)

sarisb 13.12.2008  16:10

pokr.2

Na to nove vlakno som sa aj chystal :-)

V hre bolo samozrejme viac uchadzacov, ako to uz tak byva, ale v prospech Ibizi hovorilo niekolko faktorov: dizajn, jazdne vlastnosti, cena, financovanie na tretiny a to, ze kamarat vlastni autosalon Seat.

A u teba preco vyhrala prave Ibiza? Asi ta musela chytit za srdce, kedze predtym si Seat nebral prilis vazne.

lakyno 13.12.2008  16:32

« Re: pokr.2

Aj u mna bolo viacej uchadzacov...
      Asi by som to zhrnul tak, ze kedze Seat ma financovanie na tretiny bez navysenia ( ak by toto mal niekto iny, mozno by som neskoncil u Ibizy) tak nebolo co riesit...
      Ale taktiez by som pri nej neskoncil ak by nevysiel tento krasny model, lebo doterajsie modely su podla mna na grc...
      A taktiez jazdne vlastnosti hrali v jej prospech samozrejme...

sarisb 13.12.2008  16:50

« Re: Re: pokr.2

No veru, keby malo taketo financovanie viac znaciek, asi by som tiez uvazoval aj nad inym autom. Ale takto to jasne vychadzalo na Seat a spomedzi Seatov jasne na Ibizu.

Kedy sa chystas pridat recenziu? Som zvedavy na fotky :-)

lakyno 13.12.2008  17:08

« Re: pokr.2

Recenziu pocitam, ze dam az na nej nieco najazdim... uvidime, mozno do konca mesiaca...
          Nexcem ju zbytocne davat nekompletnu, zbytocne by som mal zle hodnotenie...

sarisb 13.12.2008  17:37

« Re: Re: pokr.2

To mas veru pravdu, radsej pockaj a napis poriadnu. Odo mna mas kladne hodnotenie iste ;-) :yes:

lakyno 13.12.2008  17:46

« Re: pokr.2

hehe, to nie tak nemusis skoro...
              Radsej objektivne :-)
              Ale velakrat premyslam, ze ju sem nedam, lebo ako tak citam tie recenzie uz zopar mesiacov tak vidim, ze ludia su vselijaki a zamienaju si slovo DISKUSIA s vetou ZE JEHO NAZOR JE TEN NAJLEPSI...

sarisb 13.12.2008  17:57

« Re: Re: pokr.2

Myslim, ze to bude objektivne, pretoze uz z nasho dialogu vidim, ze si rozumny clovek s vlastnym nazorom, takze predpokladam, ze tvoja recenzia bude citetelna, objektivna a k veci.

Ja sem auto dam, pretoze niekomu moze pomoct moja skusenost s nim. Osobne tiez rad vyhladavam skusenosti uzivatelov, ked nieco drahsie idem kupovat. S tymi ludmi mas vsak pravdu, ale typ "diskutujucich" aky si opisal mi je srdecne ukradnuti :-! Slnko svieti pre vsetkych, ale magor mi naladu nepokazi :-)

sarisb 19.12.2008  13:34

« Re: Re: Re: pokr.2

Cauko.
                  Takze mam info, ze Ibiza uz je v servise, dnes ju mali davat na znacky a v pondelok si idem pre nu :-) dam potom vediet svoje prve dojmy.

sarisb 23.12.2008  15:13

« Re: Re: Re: Re: pokr.2

Vcera som si auto vyzdvihol, nabehal na nej prvych 100 km a som VELMI spokojny :-) ked bude najazdim par tisit km, tak pridam recenziu.

lakyno 24.12.2008  11:04

« Re: pokr.2

Nazdar, trochu nerozumiem tomu, ze Ti maju davat na znacky...

A inak s tou recenziou to iste.. az najzdim zopar tisic tak sem ju snad pridam...
                      Posli mi cez spravu nejake fotky interieru a exterieru.

Dik

sarisb 02.01.2009  17:37

« Re: Re: pokr.2

S tym, ze by to davali na znacky som myslel to, ze mi predajca prihlasoval auto na DI a ja som si prevzal auto a mal to uz bez vybavovaciek.
                        Fotky by som ti rad poslal, ale cez spravu sa to neda (alebo neviem ako na to). Ak mas mail, tak no problem.

"-- skrytý --" 14.04.2009  18:35

otazocka

mam ibizu cs 1.4, a ked tam dam 17"kola, ubere to na rychlosti? alebo co? dakujem za odpoved

"-- skrytý --" 15.04.2009  09:01

otazocka

vazne ibiza neukazuje teplotu motora??