Hyundai Coupé (2007)

18.5.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "hightower007". Toto autíčko som kúpil úplne nové, dostal som na neho zľavu ešte 30.000 Sk oproti…

Hyundai Coupé (hightower007)

neregistrovaný: "já I." [77.48.21.XXX] 18.05.2007  23:40

zadokolka?

Hele nechci bejt nejak rejpavej,ale odkdy je coupe zadokolka??

foto EricCartman

EricCartman 18.05.2007  23:44

« Re: zadokolka?

Hmm, týpek to nějak nevychytal... Až udělá recenzi a přidá fotky, tak ať se ozve... Zatím je to za 1.

foto EricCartman

EricCartman 21.05.2007  16:53

« Re: Re: zadokolka?

Ok, jsem rád, žes doplnil recenzi i fotky, takže můžu s radostí měnit hodnocení na 9 ;-)

"-- skrytý --" 19.05.2007  01:01

« Re: zadokolka?

Tak uz je to vsetko ok. :-!

"-- skrytý --" 19.05.2007  00:27

Oprava

Ten udaj o zadnom nahone som nedoplnil, vygenerovalo ho automaticky. Samozrejme ze je to na predne.... :-)

"-- skrytý --" 19.05.2007  09:16

No...

Zatím recenze na prd, ale snad to doplníš. Za auto 10, je fakt pěkné, tak ti dám prozatím 8 ;-)

"anonym" [89.173.159.XXX] 19.05.2007  10:40

« Re: No...

Chcem ju spravit komplet celu a potom ju sem dam. Nema vyznam davat sem rozpracovanu recenziu do polky...

"-- skrytý --" 30.07.2007  19:27

« Re: Re: No...

Teď už je to lepší a dávám za to plný počet! :yes: Vypadá super a je za rozumnou cenu :-)

neregistrovaný: "Mike" [193.86.174.XXX] 19.05.2007  18:35

Facelift

Sice se mi nejvíc líbí původní verze před oběma facelifty (r.v. 2002 - 2005), ale musím uznat, že na tvých fotkách vypadá tento typ líp než na oficiálních fotografiích. :yes:

neregistrovaný: "midgetman" [91.127.181.XXX] 19.05.2007  19:30

farba

V červenej vyzerá ozaj dobre. V Ženeve som videl tmavomodrý a čierny, ale tvoj je špica. :yes:

"-- skrytý --" 20.05.2007  10:06

...

Celkom pekne auto ale nemozem dat 10 aj keby neviem co...7 ked dokoncis hadam dam viac a prekvap niecim

neregistrovaný: "midgetman" [87.197.185.XXX] 20.05.2007  20:19

fotky

Tie fotky sú jedny z najlepších. Ak by bola recenzia len o fotkách, tak je to jasných 10b. Počkám si na komplet...

"-- skrytý --" 21.05.2007  12:42

Moc vydařené auto, dávám deset bodů!

"anonym" [91.127.48.XXX] 21.05.2007  20:41

hightower

Tak prosim pekne Hightowerik ma na tom vozi do skoly. To je tak ked poznate ludi z gympla a s coupe-ckami :D

neregistrovaný: "Zdenda" [195.113.82.XXX] 24.05.2007  13:52

Pěkný auto

Tohle auto je fakt bomba, mám ho už dva roky (r.v. 8/2005 - dvoulitr - černý podklad předních světel) a jezdí se s tím parádně. Využívám ho na každodenní ježdění a zatím všechno šlape tak, jak má. Žádná závada se neprojevila. Těch 143 koní bohatě dostačuje na bezproblémovou a svižnou jízdu. To že někdo nad Hyundaiem ohrnuje nos, to mě ale vůbec netrápí a ať si každej trhne nohou. Prostě za ty prachy super fáro s krásným designem a suprovou výbavou. Přeju Ti ať slouží stejně dobře jako mě a hodně sťastjnech kilometrů. Tohle auto je prostě skvělý!!!

"-- skrytý --" 27.05.2007  18:56

Coupecko

Fakt pekne sportove auto s dobrym dizajnom, aj korejci vedia robit slusne a kvalitne auta. Davam 10b

jmurjr (H22A7) 27.05.2007  21:56

dizajn

dizajn kupe sa fakt zlepsil odkedy som ho videl nazivo naposledy. apropo k planom: tie pasy nedavaj, to nie je ono. a folie ak, tak nie uplne cierne, aby si nieco pri cuvani videl. zatial to mas u mna za 10 :yes:

"-- skrytý --" 29.05.2007  16:11

Moc pěkný

o tomhle autu se říkalo že je to levnější modena takže za 9 ;-) ;-) :yes:

neregistrovaný: "marcus1" [194.228.42.XXX] 04.06.2007  15:10

test na www.auto.cz

Ahoj, cetl jsi uz ten test tady na www.auto.cz posledni generaci Coupe (stejneho jako mas ty, jen modreho)? Autor sice v nazvu clanku pise "nepodlehejte predpojatosti", ale myslim ze sam je predpojaty vic nez dost... Myslim, ze Coupe je mnohem lepsi auto nez jak ho tam popsal. Kdyby se radsi misto "vzrustajiciho pnuti v trenyrkach" radsi zameril na prednosti tohoto automobilu. Ach jo, nekteri lide zkratka nemohou prekousnout, ze kvalitni a pekna auta muzou byt i Made in Korea..:/ No nic, hlavne ze my vime sve, ne?:) Ja mam stribrne Coupe 2005 a nemenil bych ho ani za nic.

Jsem docela zvedavy na test v Autosalonu na Prime (www.prima-autosalon.tv), na jejich webu je napsano ze ho budou v blizke dobe testovat.

neregistrovaný: "zdenda" [195.113.82.XXX] 05.06.2007  12:25

« Re: test na www.auto.cz

Ahoj, taky jsem to cetl a musim s tebou naprosto a ve vsem souhlasit. Nic proti, ale tech par veticek, co autor vydava za test, tak za to by se mel stydet. V podstate o aute rekl velky kulovy a kdyz uz neco, tak jen slabe stranky, ale o kladech se clovek nic nedozvedel. Takovy clanky jsou fakt, s prominutim, na dve veci, na nic a na h***o. Autor by se mel mozna zamyslet a priucit se u svych kolegu, jak se pisou spravny recenze. Mam taky Coupe r.v. 8/2005 a nemenil bych ani za nic. Vubec mi nevadi, ze je to korejec, at si kazdej trhne nohou, hlavne ze dobre slouzi a zatim jezdi bez jedineho problemu.

"-- skrytý --" 19.06.2007  17:44

« Re: Re: test na www.auto.cz

Mimochodem, u teenagerů má auto velmi dobrý image, protože se objevilo v Need for Speedech... :-) Jednou jsem ho viděl před jedním domem, a hnedka tam přišla parta kluků a hnedka: "Tyy krávo tiburion, ten byl v nýdech!" :-)

neregistrovaný: "Zdenda" [195.113.82.XXX] 21.06.2007  11:57

« Re: Re: Re: test na www.auto.cz

jj to mas pravdu, taky sem ty NFS hraval :-) takze vim o cem je rec, ale proste tohle auto je za ty prachy proste bomba

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 19.06.2007  18:37

« Re: test na www.auto.cz

kdyz mluvis o tom made in korea tak se podivej treba na nove hiunday santa fe to je taky krasny auto ale kazdej ho chvali,jo a kamos ma santa fe uplne novy ;-)

"anonym" [82.202.123.XXX] 16.06.2007  19:41

Testoval sem to...

Zdravim, tohle auticko ma skvelej design a kokpit je vcelku prijemny...toto auticko jsem mel moznost poradne otestovat a musim rict, ze sem se s nim skvele pobavil a mel jsem z nej prijemny pocit. Velke minus bych ale videl u motoru, respektive jeho tocivem momentu, pokud sem se chtel trochu bavit, musel sem mit motor vytoceny na 6000-6500 otacek a pak to zere jak das=) V mem pripade 14 litru...projizdel sem s tim serpentiny a auticko drzelo opravdu dobre a gumy hvizdali jak blazen...podvozek je tedy plus, motor minus...volil bych 2.7 V6. Pokud si ale clovek uvedomi cenu auta, nabizi toho opravdu hodne a klidne bych si jej koupil. (napr 407 coupe 3.0 V6 stoji 2x tolik a ze by jela nejak zazracne, to rict teda nemuzu. Jinak barva skvela! Jinou bych si na to ani nedal =)Preju mnoho stastnych a zabavnych kilometru... ;-)

"-- skrytý --" 16.06.2007  20:01

pěkný auto

Ahoj, super auto, nový Coupe se mi hrozně líbí, teď jsem v něm seděl na autosalonu v Brně a nevypadá vůbec špatně... za tu cenu vážně nemá konkurenci. Jen jedna věc by mi asi vadila a to je motor... přece jen od dvoulitru by se dalo čekat víc než cca 140 k nebo kolik má. Podotýkám, že je to jen můj pocit, s autem jsem nejel...
    Až ho trochu zajedeš, rád si přečtu nějaké hodnocení motoru a jízdních výkonů.
    Jinak dávám 9b a přeju co nejmíň problémů a co nejvíc super zážitků ;)

foto Special-line

Special-line 16.06.2007  20:51

Ukazatel točivého momentu

Až mě překvapilo jak tohle nové Coupé vypadá a jaký má propracovaný intriér. Jinak sem se chtěl zeptat na ten ukazatel. Zdá se mi to jako dobrá věc, dá se to nějak využít třeba pro úspornou jízdu (s Coupé asi moc úsporná jízda neprobíhá že? ;-)
    Skáče ručička jen podle otáček nebo i podle sešlápnutí plynu? Myslím že by měla podle obojího. Jinak pěkná recenze a super fotky.

neregistrovaný: "Zdenda" [195.113.82.XXX] 21.06.2007  12:02

« Re: Ukazatel točivého momentu

Zdravím, jestli myslíte ten ukazatel okamzite spotreby, tak ta se pohybuje, podle toho, jak se slape na plyn. Cim vic plynu, tim vic je rucka vpravo. Jelikoz tohle auto nema ukazatel prumerny spotreby, tak aspon tenhle budik se da pouzit pro trochu uspornou jizdu. Pri bezne a stale jizde se to da udrzet na hodnote mezi 7-8 litry. Tak snad ta odpoved Vam takhle bude stacit, i kdyz ta otazka nebyla urcena me, ale mam Coupe r.v. 8/2005 (cerny podklad prednich svetel), tak snad to bude takhle stacit.

foto Special-line

Special-line 21.06.2007  12:04

« Re: Re: Ukazatel točivého momentu

Právě že ne. Te ukazatel spotřeby mi je jasný ale myslím ukazatel točivého momentu. Jak je úplně vlevo na středové konzole. Jestli ručka skáče i podle polohy pedálu plynu nebo jen podle otáček.

neregistrovaný: "Zdenda" [195.113.82.XXX] 22.06.2007  14:23

« Re: Re: Re: Ukazatel točivého momentu

Aha, tak to jsem spatne pochopil, omlouvam se, moje chyba. Nicmene ukazatel tociveho momentu funguje uplne stejne jakou okamzita spotreba tzn. rucka se pohybuje podle toho, jak moc se slape na plyn.

"-- skrytý --" 19.06.2007  16:46

wooow

krásné auto:-)

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 21.06.2007  12:24

prekvapeni

pro mne prijemne prekvapeni, auto se mi moc libi a za tu cenu je vazne super! osobne bych asi zvolil 2.7, ale spis kvuli zvuku, neb ten narust vykonu je smesnej. Hezky fotky, skoda zjevne poddimenzovanejch brzd. Gratuluju!

Ruffi 21.06.2007  15:48

radio

Chcel by som sa spýtať, či sa dá na to autorádio pripojiť mp3 prehrávač.Dík za odpoveď.

"-- skrytý --" 25.06.2007  23:58

« Re: radio

Som momentalne mimo SR, ale ak si pamatam ,tak radio, nemalo ziadny vstup na prednom paneli, takze si myslim, ze to nepojde.

foto Kuka

Kuka 23.06.2007  22:09

coupe

Taky mám háčko, ikdyž to nejpradchobyčejnější, ale když se kouknu na tohle tak trochu slintám. Za tyhle prachy je to super sporták, kterej člověk jinde nesežene. Vždy když jedu kolem salonu Hyundaye a vidím ho tam, tak valím bulvy. Jo, pěkný vůz. 9b.

"-- skrytý --" 27.06.2007  09:05

Hyundai.....

Krásné kupátko.... 9 bodů.

foto StanS

StanS 29.06.2007  00:47

Folie a polepy?

Už bych ho moc netunil - vypadá dost stylově tak jak je. A výkonově taky odpovídá. Pěkný stroj.

"anonym" [24.128.47.XXX] 08.07.2007  23:44

Tiburon?

Chcem sa opytat, ci aj toto auto z 2007 je od firmy Tuscani a je to naozaj Tiburon alebo to boli iba starie modely a tento je uz priamo od hyundai? DIKY MOC ZA ODPOVED

"-- skrytý --" 27.07.2007  22:05

Aston

na tej malej fotke v kolonke aktualizace to najprv vyzeralo ako Vanquish >:D pekna recnzia vela foto..10b a pekne auto

Ruffi 28.07.2007  13:12

« Re: Aston

Aj tie prieduchy za prednými blatníkmy sa podobajú na tie z V8 Vantage, len sú menšie.

Ruffi 30.07.2007  21:09

sedadlo

Zaujímalo by ma, ako je to s tým sedadlom spolujazdca, teda či sa ešte vychyľuje. Vďaka za odpoveď.

Ruffi 30.07.2007  21:13

sedadlo

Ako je to s tým sedadlom?

"-- skrytý --" 30.07.2007  21:37

« Re: sedadlo

Momentalne som na dlhsiu dobu mimo Slovenska, ked prijdem,tak to dam do poriadku, ale myslim si ze sa to zatial same neopravilo :-)

"-- skrytý --" 30.07.2007  21:41

Emblemy

Prave som objednal nejake drobnosti na vylepsenie priamo z Korei - emblemy Tuscani na prednu kapotu a kufor + na kolesa, napis Tuscani na kufor. Este sa snazim zohnat unikatny emblem na volant z jedneho spanielskeho funklubu Tuscani.

neregistrovaný: "Tringi" [89.176.180.XXX] 03.08.2007  19:11

RE: Emblemy

Emblém na volant ti určitě sežene provozovatel www.korea-suv.cz, stačí mu napsat ...taky jej zastihneš na www.hyundaiclub.net.

"-- skrytý --" 03.08.2007  21:31

« Re: RE: Emblemy

Dakujem za radu, napisem mu, lebo zo spanielskeho klubu sa mi zatial nikto neozval a pisal som tam uz dva razy...

"-- skrytý --" 07.08.2007  20:34

10 bodů!

Tohle auto se mi hodně líbí! Design vozu je podle mě úchvatný. Modré podsvícení budíků a středového panelu je cool! :yes: Gratuluji a ať slouží a vydrží >:D

foto Roman30

Roman30 09.08.2007  15:01

Pekné auto. Interiér sa mi páči a hlavne tie nerezové doplnky.

"anonym" [194.228.204.XXX] 09.08.2007  15:50

nizky vykon

skoda, ze do peknych sportiakov davaju slabe motory ;-\ ja som mal 1,6 fx 79kw a to je na tiburon xtra malo :'-(

mali by zacinat aspon na 130kw, ...

inak dizajn pekny..

David Silver 11.08.2007  07:43

hezké

pěkný auto, recenze též, :yes: 10b

Ruffi 11.08.2007  17:54

test na PRIME

Neviete niečo o teste Coupe na prime?Je tam zverejnený už strašne dlho.Alebo som ho nestihol pozrieť... :-(

neregistrovaný: "Tringi" [89.176.180.XXX] 12.08.2007  18:51

« Re: test na PRIME

nic, taky čekám ...a taky jsem ho asi propásl :'-(

neregistrovaný: "Tringi" [78.102.125.XXX] 28.10.2007  13:13

« Re: Re: test na PRIME

Už je na webu, www.motortv.cz, viz 42 díl (z 20.10.2007).

Ruffi 28.10.2007  18:06

« Re: Re: Re: test na PRIME

Autosalonaci si s tym dali riadne na cas..

Ruffi 13.08.2007  18:38

spojka

Akú to má spojku a kde zaberá?Čítal som,že spojka je dosť mäkká.Dík za odpoveď.Ešte si stále mimo Slovenska? :-)

"-- skrytý --" 13.08.2007  20:27

« Re: spojka

No ta spojka zaberá dosť vysoko, ale to je preto, lebo je nová. Inak predpokladaný návrat - október.

foto hruodolf

hruodolf 16.08.2007  19:39

Pěkné auto

Pěkné auto, nádherná barva a myslím si, že i ten motor je dostačující na slovenské (české) silnice.

neregistrovaný: "Misoo" [89.173.75.XXX] 17.08.2007  18:18

Spotreba

S akou spotrebou sa da jazdit tymto autom? Zaujimala by ma priemerna spotreba v meste a spotreba pri jazde na dialnici cca 130-140 km/h ?

neregistrovaný: "Zdenda" [195.113.82.XXX] 28.08.2007  16:54

« Re: Spotreba

Zdravím,
      také vlastním toto auto, sice verzi před faceliftem, ale motor je v tom stejný. Ve městě se nechá jezdit za 9,5-10 podle toho jak kde a jaká je dopravní situace. Jinak co se týče dálnice, tak v při dodržování limitů na dálnici 130-140 není problém jet za 8-8,5. A na běžných silnicích i s občasným využitím potenciálu tzn. předjíždení a občasná prdčí akcelerace se hravě člověk vejde do 7-7,5. Aspoň mě se to úspěšně daří a to nejsem žádnej lenoch. Jinak můj rekord na normální silnice a plynulým tempem byl malinko přes 6 litrů.

foto designer

designer 03.09.2007  08:43

parádne auto aj fotky

ak to korejci robili sami, tak taliani si vychovali dobru konkurenciu! Takto dopadneme - zapichnu nas vlastnymi vidlami >:D Takisto cinania. Bosch uz tam ma tusim 14 zavodov a do pripravovaneho modelu noveho fiata budu taliani montovat cinske motory :-O :'-( 8-s Ale toto sa korejcom vydarilo - stredna cast pripomina porsche, zadok Micu ale inak je to original. Krasnu fotku mas - hodnu do katalogu hundaj - to autoradio zospodku fotene :yes: Moje hodnotenie je pre tieto skutocnosti velmi kladnee :-!

Ruffi 09.09.2007  19:40

prirastok do rodiny

Zdravim ta hightower007.Za 2-3 tyzdne nebudes sam kto tu bude mat taketo pekne auticko.Bude to tiez 2.0,cervena Shine Red.Bude sice bez zadneho kridla,ale v kombinacii interieru bordova koza-cierny textil :-) A ako vzdy sa ta chcem nieco opytat-tyka sa to autoradia.Jednoducho ako ten Pioneer hra.Slusne alebo je to len take sustatko-to si vsak nemyslim.

"-- skrytý --" 10.09.2007  14:16

« Re: prirastok do rodiny

Tak to gratulujem ;-) Mne sa lepsie paci kombinacia cierna s ciernou na sedackach. Bordova farba sa mi az tak nepozdava. Radio je perfektne, mozes si nastavit aku chces farbu podsvietenia. Vykonovo dostacuje, hra perfektne, len pri vecsej hlasitosti uz nestacia standardne dodavane reproduktory, ale neni problem ich vymenit :-)

Ruffi 13.09.2007  20:54

« Re: Re: prirastok do rodiny

Tu kombinaciu interieru ktoru sme si objednali sme videli na tohtorocnej Zeneve a velmi sa nam zapacila.Je to vec nazoru.Kazdemu sa paci nieco ine... ;-)

foto majsterx

majsterx 11.09.2007  00:39

Dobrá volba

Hyundai je dobrá volba, moc pěkná auto. V rodině máme novou i30 a Terracan všechny OK. Hyundai Coupe je za super cenu a pěkné !! :yes:

neregistrovaný: "well.hondaclub.cz" [62.240.191.XXX] 14.09.2007  15:33

Hyundai Coupé

Dnes jsem měl možnost se svéz a byl jsem mile překvapen. Motor by mohl být točivější, volant méňe klouzat v ruce, řízení by mohlo mít strmější převod. Jinak je auto nádherný, má slušnej kufr, řazení je na jedničku. Interiér se mi nelíbí, ale posaz za volantem nemá chybu. Dost o tom autě uvažuju. Můžu se zeptat na spotřebu??

"-- skrytý --" 22.09.2007  17:03

xenony

neuvažovals o xenonech? myslim ze by se k tomuto autu hodili... ;-)

"-- skrytý --" 16.01.2008  17:34

« Re: xenony

ahoj, ja dodavam xenony aj priamo do novych Hyundai servisov po celom SK, takze ak by si mal zaujem ozvi sa mi;)
      coupe zatial este nebolo, ale uz vela Santa Fe aj i30

beno.martin@post.sk
      0911 395 446

neregistrovaný: "mazec" [64.22.117.XXX] 17.01.2008  12:07

« Re: Re: xenony

Mam novu i30, chcel by som sa opytat, ako je to so zarukou, ked pouzijem neoriginalne diely. Nestracam nejaku zaruku na cast auta? Ked si to dam nainstalovat v autorizovanom servise, tak mi to urobia bez problemov? A zaruka ostava? A este otazocka mas v ponuke bi-xenonove hid jity, ak som dobre pochopil, alebo iba obycajne xenonove, lebo chcel by som to pouzit aj na dialkove nie len stretavacie. Diky zaodpoved ;-)

foto jirka-ps

jirka.ps 28.10.2007  00:26

Foto

Taková malá rada. Fotografie přístrojové desky se dělají ze zadního sedadla. Případně se dá to přední trochu sklopit.

Ruffi 04.11.2007  21:54

cakacia doba

Zdravim.Ako dlho si cakal na auto?Ako vies,aj my mame objednany podobny.Objednavka bola zadana koncom juna(tusim presne 28.6) a ma dorazit v polovici novembra.Zda sa mi to strasne dlho... :'-(

"-- skrytý --" 05.11.2007  10:55

« Re: cakacia doba

No cakacia doba bola dost kratka , ak si dobre pamatam , tak to bolo okolo troch tyzdnov, ale ked sme ho objednavali uz bolo auticko niekde v pristave v Nemecku. Mali sme stastie, inak by sme cakali urcite dlhsie.

neregistrovaný: "Misooo" [194.228.96.XXX] 05.11.2007  15:19

« Re: cakacia doba

Zdravim, kde si auto kupoval? (mesto, predajca) Neslo kupit skladovy voz?

Ruffi 09.11.2007  21:33

« Re: Re: cakacia doba

Je to Velky Krtis Auto-Moto-MJ.Auto tu mohlo byt uz o par tyzdnov od objednania,ale len v modrej a striebornej farbe,ktore boli konkretne niekde v showroomoch na Slovensku.Ale kedze sme chceli cervenu a specificku kombinaciu interieru,tak sa teda nacakame...Dokonca ani sam predajca takuto kombinaciu laku karoserie a interieru nevidel.Podla poslednych informacii ma dorazit "do Vianoc".Uz je vyrobene,ale z Korei vyplavalo len 29.oktobra.

neregistrovaný: "Tringi" [78.102.125.XXX] 11.11.2007  13:10

« Re: Re: Re: cakacia doba

U nás se Hyundai Coupé příliš neprodává, tak se prodejcům ani dovozcům nevyplatí držet mnoho skladových vozů. Já si ho v květnu objednal v černé barvě, taky se zadávalo do výroby, pak se to někde "hryzlo", a čekám na něj dodnes :-(

Enthusiastic.driver 16.12.2007  12:37

Kraska bez charisma....

Zdravim, docela me udivilo, ze si mezi silne stranky zaradil i motor. Ja se v tehle kocce den projizdel a... No zacnu od zacatku. Design me dostal, je to proste nadhera, kdyz sem nastoupil dovnitr, zapadl do sedadla a mel linii oken tesne pod bradou, zvysoval se mi tep.. Kdyz tam s krasnou presnosti cvakla jednicka uz sem mel i husi kuzi. :-) No zkratka, po 20 minutach zahrivani motoru, jsem se micince rozhodl nalozit a v ocekavani, ze pri 4.000 ot. spusti CVVT rajsky vylet k vysinam, mi zatuhl usmev :-( Ten 2.0 CVVT by se svou charakteristikou hodil spis nekam do rodineho Citroenu, ale ve sportaku nema podle me co delat :-( Obrovska neochota se vytacet, zvuk je sice velmi subjektivni velicina, ale mi proste prisel tragicky. 1000x lepsi kulisu zaziju i ve svem Yarisu 1.0.
    Bohuzel, motor mi zkazil cely dojem z Hyundaie, ktery byl do te doby pres interier, tuhy podvozek a fasicnujici design, jenom pozitivni.

"-- skrytý --" 22.12.2007  14:51

« Re: Kraska bez charisma....

Vidis, niekto ma radcej krasku bez charizma a niekto zas mestske priblizovadlo s objemom pod 1 liter :-!

Enthusiastic.driver 16.12.2007  12:58

A jeste k tomu chipu...

ze ti chip u atmosfery prida 15-20 kobyl, s touhle naivni predstavou se rovnou rozluc >:D

foto Mr-Scully

Mr.Scully 25.12.2007  10:28

Krásné auto, škoda motoru

Huňáče Coupé jsem taky míval, jsou to krásná auta, ale celkem nanic, dokud nezačnou vyrábět pořádné motory a pokud možno zadokolky :-) Ani ta 2.7 prý za moc nestojí. Tak uvidíme, vypadá to, že se ale blýská na lepší časy. I tak dávám 10.

neregistrovaný: "theboss" [85.160.211.XXX] 25.12.2007  13:07

hyundai..

na hyundai dobry avsak v konkurenci s evropkymi znackami neobstoji.nemam rad ridice techhle aut z principu to jsou Ti co me chteji porad predjizdet za kazdou cenu protoze si mysli ze vlastni rychly auto tak chteji to me daleko rychlejsi aspon z kopce predjet..jeremy clarkson v aktualnim top gearu o tom napsal hezky clanek.. :-)

neregistrovaný: "Tringi" [78.102.125.XXX] 28.12.2007  14:53

« Re: hyundai..

Já ti nevím. Já mám zase dojem, že přesně ty samé pocity tohle auto vyvolává v ostatních. I když na 50 jedu 70, tak mě _PROSTĚ MUSÍ_ předjet i ten nejzoufalejší Favorit ...ale co, když jim to dělá dobře, a přece nebudu závodit po městě. Na druhou stranu, už mi na rozjezdu natrhla pr*el i vytuněná Škoda 120 a nijak extra mě to nenaštvalo ;)
      V každém případě, jen ať si blbci závodí ve svých silných škaredých krabicích, já se vezu v hezkém autě :-)

"-- skrytý --" 29.12.2007  13:25

« Re: Re: hyundai..

Presne to isté si myslím aj ja. Na každej väčšej križovatke sa ma snaží obehnúť každé auto. Občas sa s ním trošku pohrám, ale nebaví ma si robiť závodný okruh v meste, len aby som ho predbehol o par metrov a zas sa stretneme na ďalšej červenej. Občas mi vodiči pripadajú ako malé deti. Stále si chcú niečo dokazovať.

neregistrovaný: "Tringi" [78.102.125.XXX] 30.12.2007  15:39

« Re: Re: Re: hyundai..

Tak mě napadá, znáš fórum www.hyundaiclub.net? Doporučuji, mě tam najdeš taky, mimo užitečných informací :-)

"-- skrytý --" 09.01.2008  21:24

« Re: Re: Re: Re: hyundai..

Ano poznam, obcas sa tam zajdem pozret, ale nechce sa mi tam registrovat, lebo som lenivy ;-)

"anonym" [81.92.152.XXX] 22.01.2008  19:00

« Re: hyundai..

Mám r.2003 a jsem s ním velmi spokojen je pravda že dravost motoru není nijak veliká ale ten pohled na tak krásný auto je uchvatný a každý se za ním otočí.

Enthusiastic.driver 04.01.2008  11:17

« Re: Re: Re: hyundai..

To je proste typicke, kdyz sedis v necem sportovnim, kazdy okolo si chce vzdycky neco dokazovat - ve meste na semaforech obzvlast 8-s

neregistrovaný: "passater" [77.104.239.XXX] 10.01.2008  21:42

rádoby sporťák

Tahle poslední verze coupe je fakt moc pěkná,akorát ten palubní počítač je o deset let zpátky :no: Ale není to sportovní auto.vzdyť by coupe nemělo šanci ani proti octavii tdi v kombajnu.je to pro teenagery z lépe situovaných rodin.

"-- skrytý --" 10.01.2008  23:29

« Re: rádoby sporťák

To je pravda, palubny pocitac je poskromnejsi. V zahranici je hyundai coupe bezne auto, u nas na slovensku a v cechach este moc nie. Pre tvoju informaciu vecsinou na tomto aute jazdia ludia okolo tridsat a viac. Teda co som si aspon ja vsimol. A to som ich videl desiatky. Ale mozno mas viac skusenosti a pred tvojim domom ich maju vsetci susedia co maju 18. Kazdy si nekupuje auto len preto, aby na nom jazdil ako zavodny pretekar. Takze tvoja predstava o teenegeroch je uplne zcestna. :-!

"anonym" [77.104.239.XXX] 14.01.2008  12:07

« Re: Re: rádoby sporťák

myslel jsem to tak,ze mladí kluci nejsou vyjezdění,nemají páru o kvalitách aut a co je pořádný svezení.potřebují vzhledem sportovní a masérský auto a aby na rovině trochu jelo.nic proti,byli jsme stejní,jen postupem času začneš bejt gurmán :-!

neregistrovaný: "Zdenda HC 2.0 CVVT 2005" [195.113.82.XXX] 15.01.2008  11:51

« Re: rádoby sporťák

Ahoj, z vlastni zkusenosti musim rict, ze kupatko je skvely auto. Hodne lidi tady nadava na motor. Je pravda, ze 143 koni neni moc a urcite na to jak auto vypada z venku a jakej to ma podvozek, tak motor zustal za ocekavanim. Nemuzu souhlasit s tim, ze by to nemelo sanci proti oktavce v TDI. Ver mi, ze krome RS a ty 1,8 TSI (118kw) nema oktavka sanci. Ale o to nejde, jestli by vyhralo to ci ono. Za ty prachy jde spis o ted design. Mesto neni zavodni draha, takze ty hovadka (obzvlast sluzebni fabie 1,2 htp) co se snazej, tak jsou akorat k smichu. Vetsina lidi (aspon ja to tak mam) si tohle auto za tu cenu koupi kvuli tomu pocitu, ze jedou v peknym aute a v pripade potreby (predjizdeni atd) mit rezervu. Na sviznou jizdu za malo penez je to bomba.

Enthusiastic.driver 18.01.2008  15:48

« Re: Re: rádoby sporťák

Já myslím, že toho motoru je obrovská škoda. Klidně by moh mít stejný výkon, ale kdyby měl v sobě aspoň trošku nějakého ďáblíka, těžko by se našlo v dané cenové kategorii něco lepšího, protože jinak je Coupé skvělé. Bohužel, takhle bych oželel vzhled a raději koupil Fiestu ST.. Doufám, že se Hyundai do příští generace poučí a dá tam něco co chytne za srdce.

neregistrovaný: "Zdenda HC 2.0 CVVT 2005" [62.24.69.XXX] 21.01.2008  23:20

« Re: Re: Re: rádoby sporťák

To souhlasim, ze motoru je skoda, ale za ty prachy. Hmm je to na kazdym, co mu vyhovuje a co preferuje. Me tohle postacuje uplne maximalne a pri trose dobry to jede docela obstojne, hlavne kdyz se to drzi nad 4000 ot./min. Ale rozhodujici je vzdycky (vetsinou) ta cena a tady neni co dodat (z meho pohledu) :yes:

"-- skrytý --" 13.01.2008  16:46

pekne

auticko a cervena mu urcite sekne :-!

foto Mira83

Mira83 21.01.2008  12:18

japončík

hezkej sporťáček.halt novej je novej.

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 05.02.2008  16:42

Nice

Pekné auto. červená mu sluší. Dávam plných 10 :yes: :yes:

"anonym" [88.102.54.XXX] 19.03.2008  22:55

rychlost

čau híghtower 007,pěkná kára, chtěl sem se tě zeptat, jak je to s cestovní rychlostí.Dá se sním jet třeba 180 bez nějakého většího hluku?

"-- skrytý --" 19.09.2008  15:55

« Re: rychlost

Hlucnost je pri 180 uz trosku vyssia, to zalezi na subjektivnom pohlade, ale podla mna sa s tym v pohode cestovat.

Ruffi 18.08.2008  20:35

parkovacie senzori

Chcel by som sa spytat,ci ti auto prislo so senzormi priamo z vyroby alebo ci ti ich namontovali az ked ti auticko prislo.Vdaka.

"-- skrytý --" 19.09.2008  15:54

« Re: parkovacie senzori

Parkovacie senzory boli namontovane na auto az ked prislo do showroom-u a tam to v servise nahodili.

"-- skrytý --" 25.09.2008  14:33

pěkná recenze, pěkné auto

:yes: ;-)

"-- skrytý --" 04.10.2008  16:15

15-20 koni? +30NM?

Nechci tě zklamat, ale tolik výkonu a točivýho momentu u klasický atmosféry jednoduchým přečipováním nezískáš ani kdyby ses stavěl na hlavu. Jinak Coupe je nádherný auto, ale když vezmu v potaz, že Honda CTR FN2 se v součastnosti prodává za 580 a cena tohohle auta je 550, tak mít tolik peněz tak vím co bych zvolil...

"-- skrytý --" 24.11.2008  11:12

« Re: 15-20 koni? +30NM?

to zalezi co si clovek predstavuj pod designem sportovniho auta. Honda civic je sice silny auto ale porad to vypada na triru ala Fabie i dkyz se to neda srovnat proste neni to takovej ten typ sportaku co si kazdej prohlizi i kdyz parametry jsou supr, to stejne ford focus ST ten nizkej sportovni design to proste nema proto se to treba me spatne srovnava je to jinej typ auta.