Škoda Felicia (1995)

6.4.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Luke (BMW_fans)". Vínově červená metalíza, do výbavy je zahrnut motor o výkonu ,,božských" 50kW,…

Škoda Felicia (Lukas06)

foto wikinko

wikinko 06.04.2007  01:22

davam ti 9, ale ked pridas viac fotiek dam ti 10. a preco? za tu vydrz. 321 tkm, klobuk dole, vies jazdit a o auto sa urcite prikladne staras

Dylan McKay 06.04.2007  07:39

« Re: rovnou 10

Přesně na to samé myslím. Já dávám rovnou 10. Fotky v tomto případě nejsou třeba, koukni z okna, nějaká felda tam stát bude. Fileta krásně zpracoval recenzi, a ty kilometry jsou síla. No, prodat ji do AAA tak má rázem 120000 km... ;-)

"-- skrytý --" 06.04.2007  09:16

« Re: Re: rovnou 10

Tak nad těmí áčky už jsem taky přemýšlel. Docela by mě zajímalo, kolik by mi za ni nabídli poté, co by uviděli ten tachometr :-)

foto Pribina

Pribina 06.04.2007  09:42

« Re: Re: rovnou 10

souhlasim s tebou, kamarad dal do bazaru A6 kde mel nalitane 250tisic pak se na ni prisel podivat jako zajemce a najednou mela 90 >:D

"-- skrytý --" 06.04.2007  10:07

Felda

Mne se po 250 000,- na feldě zcela rozsypala elektronika a nikdo nevěděl co stím, prostě si sem tam vypnula motor a dělala, jako že žádný nemá. Jinak to bylo skvělé auto.Dávám 10 za starost o ni.

"-- skrytý --" 06.04.2007  11:32

auto: 7b; popis a zkušenosti: 9b; fotky: 2b --- celkem: 6b

neregistrovaný: "Danny77" [213.151.217.XXX] 09.04.2007  09:04

Fatamorgana 5,6-5,8l pri 150km/h

"anonym" [213.192.26.XXX] 10.04.2007  15:04

« felda 320000 km

To je pěkné vysvědčení,které by mohlo hodně západních aut závidět,aut které jezdí víc do servisu než tam kde mají a je jich dost moc. >:D

"-- skrytý --" 10.04.2007  18:58

« Re: felda 320000 km

Pravda, tohle aut vážně nikdy nebylo moc v servise, vždycky jen lehké opravy.

"-- skrytý --" 10.04.2007  19:18

Fatamorgana 5,6-5,8l pri 150km/h

Tohle fakt fatamorgana není - je to pravda a nekecám. Až budu mít možnost, tak klidně vyfotím palubní počítač ;-)

PeT-a (RSKa) 20.09.2008  12:50

« Re: Fatamorgana 5,6-5,8l pri 150km/h

Neuvěřitelné.....jako věřím ti, ale je to pomalu zázrak ;-)

"-- skrytý --" 27.04.2007  00:36

Pochvala

Zdravim, moc se mi libi tva recenze a maximalne souhlasim s tvymi nazory na Felicii :yes: Akorat bych uvital vice fotek :-)

"-- skrytý --" 27.04.2007  23:13

« Re: Pochvala

Dík, na fotkách brzo zapracuju... ;-)

"-- skrytý --" 05.05.2007  17:02

tak takúto feldu som mal aj ja...to bol trochu dávnejšie..ale ľudové to autíčko, odvezie kam chceš..7b

foto ps1818

ps1818 09.05.2007  08:41

Tá spotreba môže byť skutočne reálna...

...hoci v súčasnosti na Fabii o takej len snívam. Kedysi sme mali doma presne takú istú feldu (6/1996, LXi, 50kW) s palubným počítačom a tiež som bol častokrát udivený tými hodnotami. Na ceste do Hannoveru v r. 2000 pri obsadení 4 ľuďmi a konštandtnej rýchlosti 120 km/h si vypýtala 4,2-4,5 l/100 km. Na tie čísla som len tak kukal! Objektívne ale treba podotknúť, že tento pal. počítač vo Feliciách zrejme nebol ktovie-ako presný... ;-\ Každopádne, pokiaľ mal človek motor správne nastavený, priemerná spotreba úplne pokojne dosahuje okolo 6 litrov (ÁNO, PRIEMER). Keď nám ho ale raz na pravidlenej prehliadke "nastavovali", zrazu mu bolo 7,5 litra v priemere málo... Čiže Felicia môže byť neskutočne úsporná, ale musí byť správne nastavená ;-)

"-- skrytý --" 09.05.2007  16:30

« Re: Tá spotreba môže byť skutočne reálna...

No, taky občas koukám na ten počítač, co to z něho leze >:D Jinak co se týče servisu, tak jsem byl nedávno na PAL testu a vše v poho...

"-- skrytý --" 09.05.2007  17:51

muxa

Hezké fotky, nejlepší recenze mezi feldama!8b

"-- skrytý --" 10.05.2007  19:15

« Re: muxa

Díky... :-)

"-- skrytý --" 18.05.2007  14:03

Tak ona ve skutečnosti 185 km/h nejela, viděl bych to na 170 km/h. Slyšel jsem, že tacho nad 140 km/h pěkně kecá.
    A jaký je ten PC? Uvažuji o něm. Stojí za ty 3000 Kč nebo ne? Dík
    10 bodů

"-- skrytý --" 18.05.2007  19:04

Palubní PC

Určitě za to stojí, je to fakt dobrá věc, skvělé je, že třeba ukazuje i kolik litrů máš ještě v nádrži a na kolik km to máš. Je fakt užitečný :yes:

neregistrovaný: "šakal" [217.118.109.XXX] 05.06.2007  20:50

« Re: Palubní PC

mam taku otazku a kde ho mozem kupit? daky link

Special-line 18.05.2007  22:39

Mazec

Teda pořád koukám na tuhle feldu a ty kilometry mě dostávaj. Ne že by se tomu nedalo věřit, vím že tyhle motory natočí klidně půl milionu. Ale spíš mě zajímají jiný věci. Třeba rozvodový řetěz a kola. Po 200 000 musí být už opravdu hodně vytahaný. Měnil se? Snad ano jinak by motor zněl jak kafemlejnek. Zrovna jsem dnes kolem mne taková jela, Taxi a motor teda chroupal hodně. Taky mě zajímá koroze. Po takový dávce kilometrů už to musí být zákonitě znát. Určitě na blatnícíh a zadních lemech.

"-- skrytý --" 19.05.2007  09:08

« Re: Mazec

Co půjde nafotím a ještě dnes přidám. No jasně, po tolika km už musela být stříkaná, jinak by celá kvetla ;-\ Co se týče motoru, tak tyhle věcičky se měnily, jinak by to Felda už měla za sebou :-( Jasně, už už má taky divný zvuk oproti novějším Felickám, ale není to tak strašné. Například když se tomu šlápne na krk, tak bručí čerpadlo >:D To si trošku připadám jako při přečerpávání vody v bazénu a ne jako v autě >:D Taková zajímavost: Jednou, když se měnil olej v motoru, tak nám pak mechanik říkal, že ten olej ani nechtěl tét, že tomu musel pomáhát nějakám dřívkem >:D ale auto stále jezdí... :-)

Special-line 19.05.2007  15:24

« Re: Re: Mazec

>:D Tak to sou fakt mazec příhody hlavně s tím olejem >:D Ale jinak si mylsím že tam byl bud hustší olej nebo nebyl teplý, protože nečistitama by asi neměl tak zhoustnout.

No jo je to prostě dobrý osvědčený auto, vyráběný českejma rukama :yes:

"-- skrytý --" 19.05.2007  11:56

Pěkná barva :-! A dost hustý video 180km/h to je fakt dobrý nemám slov===dávám 10 bodů :yes: :yes:

"-- skrytý --" 20.05.2007  13:47

felicia

měl jsem Feldu combi 1.3...slabý motor....ALE....nikdy na ni nedám dopustit.Spolehlivé auto,které mě nikdy nezlamalo,nikdy nemělo žádnou vážnou poruchu.
    .A náhr.díly za "babku"....
    Stalo se mi že jsem se blížil na křižovatku a zničeho se předemnou objevila jedna dáma,která do nic couvala...ona to schytala protože měla luxusní auto a myslím že ji to stálo celkem dost.
    Já si sehnal nový nárazník a nové pravé světlo....Nárazník jsem koupil od známého za 300,- a světlo stálo něco přes 1000,-.
    felicia je opravdu parádní auto...parádní....10b.

"-- skrytý --" 20.05.2007  18:27

Felda

Vidím že nejsem sám, kdo má zajímavé zkušenosti >:D Jo, je to fakt auto na doživotí, vydrží mnohem víc, než moderní auta :yes: Ikdyž už to není zrovna žádný mladík a výbavou taky neoplývá, tak přesto se na ni můžu stále spoléhnout, což teda já osobně hodnotím :-)

foto petrzel1

petrzel1 23.05.2007  19:56

« Re: Felda

Tak s tou výdrží bych moc nemachroval. Filcky co znám, tak všechny mají po 7 létech uhnité zadní dveře. Povrchová úprava Fabek a Oktávek je taky někde jinde. Pokud bys s tímto autem jezdil v běžném celoročním provozu a nestříkal podvozek a dutiny sajrajtem, garantuji Ti, že do šesti let se Ti auto rozpadne pod rukama. Je to v podstatě vylepšený Favorit. A jak vypadají Favority po 15 létech si zhodnoť sám. Samozřejmě, že jsem už viděl Š-120, která byla v superstavu. Ale ten její majitel ji vždy v říjnu uložil do vytápěné garáže a vytahl až v květnu. A měla najeto za 15 let 30000km. Jak víš, mám 735i a světlo mám za 200,-Kč. Nárazník zdarma. (Pro sichr, kdyby mě potkala podobná příhoda). Čtvery dveře se zasklením, el.motory stahování a motory centrálu ve stavu prosté koroze jsem pořídil za 500,-Kč!!! To ty neseženeš ani jedny za tuto cenu. Vše je jen otázka úhlu pohledu. Kdybych měl novou 745i, tak se samozřejmě nedoplatím!!!
      A s tím parádním autem - nepřipadá Ti tvarově stejná, jako Š-Favorit, Peugeot 205, VW Golf, Seat Ibiza, Fiat Tipo, Ford Fiesta atd, atd? Tato auta se liší v detailech, ale v podstatě na nich není nic dizejnově zajímavého.

"-- skrytý --" 24.05.2007  07:52

« Re: Re: Felda

No, tak s tou výdřží machrovat teda můžu >:D Moje Felda nemá stříkaný podvozek před zimou už hodně let a nerezne!!! NEREZNE!!! Zadní dveře chytají jen mírnou rez a to 3 fleky o průměru asi 3cm, což není žádný děs. No a ještě: píšeš, že kdybych jezdil v celoročním provozu...četl jsis ten článek?? Tohle auto jezdí děnně, ať sněží, přší, padají kroupy, proste jezdí každý den od té doby, co jsme ji pořídíli. Co se týče tvaru, tak to jo,je to sice modernější Favorit, ale myslím, že můžu srovnávat více než ty, totiž před okny mi tu jeden můj Favorit stojí, takže mi věř, že už jsem je porovnával a jediné, čím se shodují, jsou tvary karoserie. Co se týče interieru, tak u Feldy je modernější a jde to poznat. Například Favoš nemá žídný posilovač, má karburátor místo vstřiků ve Feldě atd atd.... Tuhle odpověď neber nijakl zle, ale není to tak špatné auto jak si myslís. A vydrželo velmi mnoho na to, jak se s ním zachází. A ještě uřčitě vydrží, pořád jezdí.

"-- skrytý --" 24.05.2007  07:56

« Re: Re: Felda

Pokud to chces srovnávat s tvým 735i tak mám pro tebe taky odpověď ;-) Tohle bych nesrovnával, to prostě nejde, jsou to zcela odlišná auta. Já klidně uznáv, že tvoje 735i je lepší a mnohem vybavenější než Felda, ale to je úplně jasné. Až budu mít více času tak ti pro zajímavost napíšu a dám sem i fotky, jak dopadl střet našho favoritu s Fábií rv. 2004...budeš se hodně divit ;-) Ať BMW slouží ;-) :yes:

"-- skrytý --" 25.05.2007  17:40

« Re: Re: Felda

tím parádním autem jsem to myslel z pohledu spolehlivosti.Motor měl najetých něco kolem 350 000,ale šlapal perfektně.Byl slabší,ale to jsem moc neřešil.Combi sloužilo ke svému účelu.
        Opravdu nelze porovnat Felicii,resp. Felicii Combi s BMW.To prostě nejde,to je blbost.BMW je luxusní bourák,ikdyž má nějaké ty roky za sebou.
        Otevřu tvé BMW a vidím nádherný kousek který jakoby právě vyjel z fabriky.A to už je 15 let "starý"....vypadá náramně a svůj účel plní.Je spolehlivý,rychlý a "nadčasový".
        Felicie je rodinné auto.S menší spotřebou,levnými náhradními díly.Plní svůj účel....je spolehlivá,prostorná a nevyžaduje extra péči.

Jen bych dodal...myslím že Felicia je nejlepší Škodovka která po roce 89 opustila brány závodu.Můj názor

"-- skrytý --" 26.05.2007  09:28

« Re: Re: Re: Felda

Souhlasím s tvým názorem...

"-- skrytý --" 26.05.2007  16:35

« Re: Re: Re: Re: Felda

Máte pravdu lidi...taky myslím že Felda je nejlepší Škoda...já jsem s ní moc spokojený... :yes:

Special-line 01.06.2007  22:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Felda

Mám sice favorita ale taky souhlasím. Favorita sem chtěl kvůli malejm nákladům a velký využitelnosti. Trefil sem na dobrej kus a slouží dobře. Sice ta rez už se trochu někde začíná objevovat, ale to se vybrousí atd. Pod rukama zrezne člověku auto o který se nikdo nestará. Je naprosto přirozené že nepozinkovaná karoserie je nepoměrně náchylnější ke korozi než pozink. Samozřejmě že poorovnávat BMW a felici nelze ale myslím že ty díly za takové ceny jsou jen ze známosti...nárazníky zdarma to nikdo nikde nedostane. A navíc kupovat něco do motoru, brzdy, spojka atd.tak bude Felicie určitě levnější.

Poustnik 02.08.2007  17:48

« Re: Re: Re: Felda

Oj, to já si myslím, že lepší než Felda jsou poslední Favority z r.1994. Feldě jen zaoblili hrany, takže mi přijde a možná i prakticky má míň vnitřního prostoru. Ale možná to říkám jen pro to, že můj Favorit jezdil deset let bez jediné poruchy, kdežto tátova Felicie....škoda povídat.

"-- skrytý --" 12.01.2008  12:32

« Re: Re: Re: Re: Felda

To je fakt, že když se auto přestává vyrábět, tak jsou na něm vychytány téměř všechny nedostatky, takže by měl být favoš z 94 lepší než Felda z 95 :-)Jenže když se zase kouknu na naši Feldu, která je jedna z těch prvních, jak se začaly vyrábět...a jezdí pořád >:D Jenže tohle může být zkreslené, protože Felda = Favorit s jinou karoserií...

foto dasedas

dasedas 04.01.2008  21:28

« Re: Re: Re: Felda

Přesně!!!! taky můj názor. Je plno lepších aut, ale Felda je Felda!!! Měl jsem jednu krátkou
          stejnou jako o kterou se tu jedná 4 roky a spokojenost naprostá!!! Když jsem jí kupoval jako podnikovou, měla 200 nalítáno, já přidal 50 a pohoda. Jo rezla, okey, ale já se o to nestaral a na tož přede mnou cesťáci dealeři!!! Itálie, Francie, Švýcary a auto v poho!!! Běžný závady, možná jedna neběžná, uhnilá řadící tyč :-O :-O :-O Zlatý auto, teď jí mám náhodou v dýzlu a v kombajnu a supr. Až na tu spotřebu.
          MÁM FELDY RÁD!!!
          A ta tvoje je pěkná na to co má za sebou!!!

"-- skrytý --" 12.01.2008  12:34

« Re: Re: Re: Re: Felda

Díky, je to tak, je to poctivý držák, všestranné auto dá se říct :yes: Taky jsi měl pěknou :-)

foto Aischylos

Aischylos 26.05.2007  15:39

felda

No na to co má najeto nádherná...sám sem s jednou začínal a musel sem ji dát pryč když měla 150K, neb začala reznout...ale občas ji ještě potkám...čili nostalgicky...9b

"anonym" [88.101.215.XXX] 02.06.2007  20:57

To videjko

To video nebylo s 1.3..to byla 1.6 ve felici..sme ji měli taky ;-)

"anonym" [213.192.10.XXX] 04.06.2007  10:17

Pro Lukas06

To video je pekna kravina.. Podivej se jak pomalu Ti bezi dole kilometrovnik.. Jak dlouho trva nez se Ti otoci 100metru.. To je doba.. Mam Octavii 2,0MPI a kdyz jedu 200kmú
    h tak kilometry jen skacou.. Na tomhle videu to skoro stoji........... haha ale kdo je blbej sereze to i s navijakem....

Special-line 04.06.2007  15:35

« Re: Pro Lukas06

Tachometr samozřejmě při těchto rychlostech dost proměřuje, ale stálo by to za to změřit a spočítat průměrnou rychlost. Jinak by to měla bejt 1.3 nebo 1.9. protože 1.6 měla jinej polep budíků.

neregistrovaný: "Michal" [89.103.108.XXX] 04.06.2007  17:44

« Re: Pro Lukas06

Nemyslím si, že je to kravina. Kdo by upravoval tachometr, aby zároveň ukazoval jinou rychlost a jinou ujetou vzdálenost? Při 180 km/h urazíš 1 km za 20 vteřin, takže to vcelku odpovídá. Jinak je pravdou, že ukazatele rychlosti asi nebudou až tak přesné... Mám Felicii 1.3 LXi a když rychloměr hlásí 50 km/h, jedu ve skutečnosti jen 44 km/h. I tak ale klobouk dolů před těma z videa... Já jsem ze své káry "vymačkal" nejvíc 150 km/h a to ještě tachometrových... ;-\

"-- skrytý --" 04.06.2007  17:51

Já na to video taky nevěřícně koukal, musím ještě jednou dodat, že není moje a nevím, kdo je autor (je z Youtube) ;-\ S tím tachometrem...možná že není naštelovaný, ja myslím, že z prudkého kopce by se to dalo vytáhnout, ale asi by Felda musela mít 15' kola (můj názor :-)

neregistrovaný: "Feri" [85.207.29.XXX] 10.06.2007  13:34

« Re: Video

Podnle mě je to blbost, mám 1,3 sice jen 40kw a z ní dostal max 155Km/h a s 50Kw sem jezdil taky a z té bych to taky nevymačkal... Co se týče tacha neí problém aby ukazoval víc a najeté km správně, stejně jako můj kousek. Dle servisu je špatná magnetka a v celém spektru rychlosti my ukazuje konstantně o 10Km/h víc:-) Jinak už je nafocená a brzy ji sem přidám :-)

foto Sprint

Sprint 07.06.2007  19:35

Ne ne

Jestli ti 6b. za notně ojetou, nehezkou a neudržovanou Felicii připadá málo, tak to sorry. Mě to přijde objektivní. ;-\
    U Rovera máš ode mě za 9b. Ten se mi líbí.

"-- skrytý --" 08.06.2007  16:05

« Re: Ne ne

Nehezká a neudržovaná? >:D Kdyby byla neudržovaná, tak je na šroťáku a ne na silnici ;-) A nehezká...po 320tkm vypadá líp, než některé co stojí jen v garáži a jezdí na nákup do Tesca ;-)

foto pedro26

pedro26 25.06.2007  22:52

Zvenku celkem dobrý, ale na interiéru by bylo potřeba strávit víkend a řádně ho vyčistit ( jde to - jednou jsem čistil bejvalou služební Fabii s 330000km na tacho.) Pěnový čistidlo, teplá voda, spousta hadrů, nový gumovy koberečky a bude OK.

"-- skrytý --" 26.06.2007  20:15

Tak tohle dělám každý rok začátkem prázdnin, jenže jak asi víš, tak když s tím jezdíš denně, tak to ani půl roku nevydrží ;-\

talio2 02.07.2007  16:38

jj dal jsem 6 protoze ...

protoze jsem jezdil tohle same auto ( akorat jina barva a odlisnosti ve vybave) a spokojenej sem teda opravdu nebyl.Kdyz teda nebudu hodnotit auto tak za recenzi davam 10 suprovy video. Doufam ze je to ted ok a ze jsem te pred tim nenastval

"-- skrytý --" 02.07.2007  18:46

« Re: jj dal jsem 6 protoze ...

6 jsi dal ale Baworáku. Jinak jestli jsi jezdil v BMW e39, tak by jsi takovou blbost nenapsal a ani tak nehodnotil ;-)

"-- skrytý --" 19.07.2007  23:08

jak to děláš??

Jak to děláš, že máš všechno jako nejlepší recenze?? :-O

"-- skrytý --" 20.07.2007  08:11

« Re: jak to děláš??

Nevím, snažím se to napsat co nejobjektivněji a snad se to i daří >:D :-)

foto Prase

Prase 25.07.2007  20:45

« Re: Re: jak to děláš??

a mas hezky fotky hlavne u toho bramboraka :-))

"-- skrytý --" 25.07.2007  23:46

« Re: Re: Re: jak to děláš??

Díky, už jednou jsem je všechny mazal, zmenšoval rozlišeni a kvalitu, aby byly co nejmenší a stejně se mi tam nevlezly všechny ;-\ Ještě jich tak 15 mám :-) Jenže limit je plný.... ;-\

Poustnik 02.08.2007  17:38

Normální recenze na normální auto. Ale ty najetý kilometry, to je síla!!! Ať slouží dalších 300 000! Nenechala tě nikdy stát???

"-- skrytý --" 02.08.2007  22:16

Ne vážně nezradila :-) Sám se divím jaký je to držák :-) Už kvůli těm kilometrům zůstane doma hodně dlouho, přirostla mi k srdci >:D

David Silver 08.08.2007  17:55

pomocník

pomocník při mití ?? ten ti tam přidává místo šampónu na mytí aut slinty co? >:D teda alespoň tak to znám od sousedovýho retrívra

"-- skrytý --" 08.08.2007  22:20

« Re: pomocník

Labrador slintá jen když sportujem nebo když má na něco chuť :-)Ale při mytí mi nosí tenisák a musím mu ho házet >:D Jeden z nejlepších zážitků mám, když chtělo projet auto a on ležel uprostřed cesty a viděl ho a ani se neuhl, auto zastavilo a čekalo, tak jsem ho musel zavolat, jinak by tam ležel furt >:D Ještě že to je vedlejší cesta :-)

foto Konwi

Konwi 26.08.2007  21:29

Neuvěřitelné!

S takovou porcí kilometrů by se i větší a silnější vozidlo vyrovnávalo velice těžko. Na to, že osmkrát objela zeměkouli, je fakt zachovalá.

foto McVladin

McVladin 13.01.2008  21:28

Felka

fajn felka:D uplne v pohode a dufam ze aj moja da tolko km:D a ak sa budes nudit tak si kukni u mna fotky uz som doplnil. nech sa dari a este tiez suhlasim s cendou ze felka je isto tak naj skoda:D

"-- skrytý --" 21.01.2008  17:42

« Re: Felka

Jj, je to fajn auto, nenáročné, vcelku levné na provoz :yes: Myslím že i tvoje vydrží, pokud ji nepotká něco zásadního ;-)

Sienn 20.09.2008  13:06

Tak jsem zkouknul video. Před 2 lety jsem měl k užívání Felicii 1,3/40kW a ta jezdila tachometrovych 175 kmh, ale kamarád měl
    1,3/50kW a ta k těm tachometrovým 190 kmh šla :-) ...

PeT-a (RSKa) 20.09.2008  13:26

« Re: Video

No, tak nechápu proč sem byl označený za kkta když sem s 1,4 MPI ve Fabii šel z kopce 195...... >:D

Sienn 20.09.2008  13:34

« Re: Re: Video

To taky nechápu... Každý auto má nějakou oficiální max. rychlost jenže po čase se to změní podle toho jak je to auto "zajetý"... Jezdil jsem s hodně autama a nějaký jely o dost pomaleji než uvádí výrobce nebo naopak rychleji. Napříkad jsem jezdil s třemi totožnými Fabiemi a max. rychlost se lišila na stejném úseku silnice až o 30 kmh...

PeT-a (RSKa) 20.09.2008  13:47

« Re: Re: Re: Video

Hmmm zajímavé....

Asi fakt dost záleží na zajetí. Další faktory jako gumy, palivo, olej, počasí, cesta, řidič.....detaily, které můžou hrál roli.

Sienn 20.09.2008  13:52

« Re: Re: Re: Re: Video

Tjn, gumy, palivo a olej jsou taky dost důležitý... Ale proste když jednou auto není schopný jet víc jak 155 kmh a druhý frčí přes 180 kmh ;-\ ...

PeT-a (RSKa) 20.09.2008  13:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Video

ty voe, to už je docela razantní rozdíl.... ;-\

Sienn 20.09.2008  14:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

No právě... A to ani nebyly auta rozdílná... Byly to úplně stejný předváděčky a lišily se jen barvou. Stáří bylo taky stejný a najeto měly taky +- stejně okolo 5000km...
                Rozdíl pak byl ve Fabii Combi 1,2/47kW, ty už jezdily všechny (2) stejně a s jednou jsem jel do Chrorvatska a ta dala 205 kmh z kopce... A těch samých 205 kmh dala moje bývalá Sierra 2.0 >:D

PeT-a (RSKa) 20.09.2008  14:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

1,2 jela 205kmh?? >:D >:D Tak co by ne, dobřeee.......

Sienn 20.09.2008  14:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

jela no, z kopce na strakonický... ale podle mě za to může právě ta cesta do chorvatska, protože byla dálničně zajetá (ustalena rychlost na dalnici 140-150)...

"-- skrytý --" 20.09.2008  14:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

Teda koukám jak jste tu rozjeli diskuzi :yes: Přišel jsem tak pozdě, že ani nevím, co k tomu dodat, všechno bylo řečeno >:D

Sienn 20.09.2008  14:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

Nj, tak ale max. rychlost taky není všechno... Jsou auta rychlá i pomalá, ale nejdůležitější je zrychlení a to průžné především... A podvozek, aby auto umělo projet hezky zatáčky :-)

"-- skrytý --" 20.09.2008  21:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

To máš pravdu, ty průjezdy zatáčkou mi teďka připomněly zážitek, kdy jsem po delší době jel s Felicií do jedné prudší zatáčky a nestačil jsem se divit, jak moc se boří čumákem. Zase ale nevyklepe :yes:

Sienn 20.09.2008  21:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

Zkus si pořídit rozpěrnou tyč, ta docela pomáhá a na feldu je skoro zadarmo ;-)

"-- skrytý --" 20.09.2008  21:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

Jj, taky jsem nad tím uvažoval, ale už s tím autem tolik nenajezdím ;-\ Ale hodila by se, do Roveru taky :yes: Jenom na ten ji neseženu nejspíš.