Fiat Bravo (2007)

31.10.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "IDDQD". Na úvod bych chtěl poznamenat, že jsem se předávkoval čokoládou s karamelovou náplní, což mi…

Fiat Bravo 2 (Starscream.)

foto pumpkin

pumpkin 31.10.2007  14:53

To je nádhera :yes: Neprídeš na zraz? ;-)

"-- skrytý --" 31.10.2007  15:05

« Re: :-)

Je mi líto, snad příště, mám trochu fofr, ale jinak děkuji za pozvání.

"-- skrytý --" 31.10.2007  15:02

Bomba

Bravo miluju a recenze je dokonalá (jenom tu permanentku do bordelu sis mohl odpustit), řehnil jsem se jako prase. Máš tam 10 a kukni ke mě :yes: :yes:

"-- skrytý --" 31.10.2007  15:04

« Re: Bomba

Omlouvám se.:)))))) ;-)

"-- skrytý --" 31.10.2007  15:10

« Re: Re: Bomba

Neomlouvej se, pro vtip cokoli :yes: :yes: je to lepší, než aby to tu nějakej v*l myslel vážně :yes: >:-[]

"anonym" [62.209.230.XXX] 31.10.2007  15:07

Super.......

Super auto,super recenze (máš ode mě tip na nejlepší recenzi),super fotky = 10b............ať slouží :yes:

PeT-a (RSKa) 31.10.2007  15:08

« Re: Super.......

sorry nepřihlásil sem se - to sem byl já ;-)

"-- skrytý --" 31.10.2007  15:09

« Re: Re: Super.......

Díky, nečekal jsem tolik pozornosti.))

foto L-lek

L@lek 31.10.2007  15:11

« Re: Re: Re: Super.......

Super auto, recenze fotky...prostě všechno...dávám za 10b a máš ode mě tip na kvalitní recenzi... ;-) :-)

PeT-a (RSKa) 31.10.2007  15:28

« Re: Re: Re: Super.......

Takové auto si pozornost zaslouží a počkej...tipuju že dneska tu bedeš mít tak 50 vzkazů ;-) :yes: :yes:

"-- skrytý --" 31.10.2007  15:33

« Re: Super.......

Takže sa pripájam = Super auto, super recenzia, super fotky, super humor = 10 bodov + tip na kvalitnú recenziu. :yes:

"-- skrytý --" 31.10.2007  15:42

Super recenze

Gratuluju k ostrovtipu!!! Bohužel Bravo mě dost zklamalo. Jel jsem v tom samém, co máš ty a přišlo mi trochu jako chudý příbuzný. Asi je to tim, jak zvenku je super a člověk očekává to samé uvnitř a při jízdě. Toho se ale nedočká. Zvláště v zatáčkách je ten motor hodně cítit a taky se mi zdálo, že odskakuje zadek. Jako auto do města je to ale docela stylová záležitost. Kola máš super, ikdyž dneska už je to docela okoukané.

"-- skrytý --" 31.10.2007  15:56

« Re: Super recenze

Konečně kritický příspěvek, žel ti nemohu příliš dobře oponovat, protože s Bravem zatím nejsem dostatečně sžitý a nejel jsem s ním na limitu, takže se do tebe budu muset pustit jindy....))))
      (Předpokládám ale, že tvá AR na tom bude ohledně jízdních vlastností lépe, přeci jen je sportovnější, s tím nic nenadělám .)))

"-- skrytý --" 31.10.2007  16:05

« Re: Re: Super recenze

ani nemusíš na limit, stačí ostřejší zatáčka a poznáš to. Záleží taky na tom, co jsi měl před tím. Nesrovnávám Bravo s GTčkem, to jsou auta každý o něčem jinym. Ale třeba GOLF TDI umí těžký předek maskovat líp nebo 147 s JTD je také v tomto lepší. U Brava mě taky hrozně překvapil a zklamal interiér. Ten co máš ty už vypadá k světu, ale co jsem viděl základ, tak to bylo k pláči. Taková reklama na PVC.

"-- skrytý --" 31.10.2007  16:16

« Re: Re: Re: Super recenze

No jezdil jsem na něčem mnohem měkkčím a celkově horším, takže tohle je příjemná změna. Interiér u základního provedení mi nepřipadá tak hrozný, ale chápu, že ne každému se "basic" matroš musí líbit.

neregistrovaný: "Arth" [85.70.251.XXX] 13.11.2007  19:33

« Re: Super recenze

No... chtít po dieselovým dvoulitru skutečnej sport je trošičku mimo... ne?
      Sedni do turbo benzínu - a budeš jasnej. ;-) Je lehčí, výkonější... a ty kila chybí právě nad jinak přetíženou přední nápravou.

"-- skrytý --" 31.10.2007  16:14

10 bodů

Autu dávám 10 bodů,je to novinka a vzhledem k tomu že o něm nic nevim,tak věřim že v Itálii udělali dobrou moderní práci.A taky je pěkný. / Fotkám dávám 10 bodů,tohle kritérium mi je celkem u p.r.d.e.l.e... / Recenzi dávám 8 bodů,objektivně za obsah.Věřim že dost lidí asi pobavila,mě teda upřímně řečeno vtipná nijak zvlášť nepřišla.Možná je to špatnou náladou. /// Takže ať to dobře slouží,ať dlouho vydrží ten krásný lak :-)

"-- skrytý --" 31.10.2007  16:18

« Re: 10 bodů

.)))))))))))) Asi jiný druh humoru, možná napíši ještě nějakou verzi bez úletů, jsem ochoten uznat, že na některých místech jsem to asi trochu přehnal. ;-)

"-- skrytý --" 31.10.2007  16:23

« Re: 10 bodů

Je to OK,dělej to podle sebe.Já neřikám že každý tu recenzi musí brát uplně prestižně,vážně a psát narovnanej deseti prstama,ale tady v tom případě se pak ten samotnej obsah ohledně auta trochu ztrácí.

foto fan-mj

fan.mj 31.10.2007  17:30

Pekne, akurát tá motoristická osobnosť Ti mi trochu nesedí. >:-[]

"-- skrytý --" 31.10.2007  17:45

Noooo, jak se to vezme... ;-)

foto Mari-pilot

Mari pilot 31.10.2007  18:31

superbomba

nádherný vůz, dobrá vtipná recenze, bezva fotky - prostě 10b

"-- skrytý --" 31.10.2007  19:12

10+10+10=10 super fotky,z recenze me přechazí zrak a auto má v porovnání třeba s Fábií má neskutečný styl a charisma ;-) mimochodem nesvítí ti mlhovka,typický ital ;-) :yes:

foto Mari-pilot

Mari pilot 31.10.2007  20:25

« Re: hodnocení - MLHOVKA!

Je to správně že svítí jen jedna. To je funkce kdy ti do určité rychlosti přisvicuje mlhovka do zatáčky. A protože jsou kola v rejdu...
      Jaks to myslel s typickým italem? ;-)

"-- skrytý --" 31.10.2007  21:15

« Re: Re: hodnocení - MLHOVKA!

Správně, ta mlhovka přisvicuje, když jsou kola natočena v ostřejším úhlu a jedete méně než 40km/h. Celkem šikovné. ;-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  06:59

« Re: Re: hodnocení - MLHOVKA!

tak to se omlouvám,myslel jsem že nefunguje ;-) vím že kvalita Fiatů šla raketově nahoru,vím z vlastní zkušenosti,ale proč nezmínit vžité dogma ;-)

neregistrovaný: "vojta66" [84.42.173.XXX] 31.10.2007  21:58

Dávám 10 bodů

Pěkné, udělal jsi mi radost, Jihočechu.
    Pěkný auto, konfigurace, fotky i recenze. Až dojezdím Stilo, tak toto je dost pravděpodobnej následovník...sport Maranello...jo!

"-- skrytý --" 01.11.2007  07:38

« Re: Dávám 10 bodů

JO! To je přístup! :yes:

Hitachi 01.11.2007  07:48

Bella machina

Nebudu se tu rozepisovat, jak nádherný auto sis pořídil. Ve Fiatu občas dělám, takže vím co v tom autě je a co by se mohlo zlepšit. Barva je výborná, nad šedou jsi nepřemýšlel? Báječně se hodí k těm elektronům. Co se týče motoru, je to mazel, je má snížený krouťák oproti třeba mé Cromě. O 1,4 T-Jetu jsi neuvažoval? Je levnější, výhodnější a hlavně lehčí. Jediné co mě opravdu na verzi sport štve je materiál použitý na sedačky. Stačí abys svezl tchýni v "kousavým" svetru nebo vašeho irskýho vlkodava:) a už to v životě nevysaješ. Antistatika tomu materiálu rozhodně nic neříká. Jinak přeju hodně šťastných kilometrů a posílám 10 bodíku :yes:

"-- skrytý --" 01.11.2007  08:37

« Re: Bella machina

Mám raději jasnější barvy, takže šedá bohužel. O T-Jetu jsem uvažoval a dost dlouho, technicky jde o lepší motor, ale nakonec to vyhrála nafta, v zásadě kvůli spotřebě a také kvůli faktu, že jsem prostě chtěl změnu. Takže benzín až zase příště.))
      A díky za ten postřeh s tím svetrem, nejspíš mi to ušetří práci.)) Psi mi do toho nesmí.)) Tchýni nemam, bohudík.

Hitachi 01.11.2007  08:40

« Re: Re: Bella machina

tak to máš ohromný štěstí. Já bych asi do T-Jetu šel, spotřeba není nějak diametrálně odlišná nehledě na to, že ušetříš za povinný ručení a uspoříš nějakej ten kilogram hmotnosti na předku. Jen tak ze zvědavosti: Nějaká negativní zkušenost s FRS? ;-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  08:50

« Re: Re: Re: Bella machina

Noo, v ČB jednu pravidelně potkávám (červenou) a její řidič musí být naprostý šílenec (asi taky jede na čokoládě), ale jak už jsem napsal níže, to není chyba auta. Fabia RS je dle mého názoru dost dobrý vůz, žel když je řízen nějakým pošukem...

Hitachi 01.11.2007  09:01

« Re: Re: Re: Re: Bella machina

tak to pak jo :-) musím se odporoučet, tak ať ti to šlape chlape :yes:

"-- skrytý --" 01.11.2007  09:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Bella machina

Díky, měj se. Taky už letim. ;-)

foto Enzo

Enzo 01.11.2007  09:57

« Re: Re: Re: Re: Bella machina

Ahoj, jestli myslíš tuhle tak mám úplně stejnej názor. Vytáhnout a dát přes hubu je málo za ty prasárny co dělá. Tady je odkaz [odkaz]
            Jinak gratuluju k super káře, nedávno jsem viděl v Budějkách černý Bravo ve verzi sport. Krása. Body Ti dám až sem hodím svojí káru :-), tzn někdy na jaře, teď by to nemělo vypovídací hodnotu. Tzn 10 máš rezervovanejch ;-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  13:51

« Re: Bella machina

jj,ten má dost,podle tý recenze.Dal mi podnět k uvažování,že moje nový auto který plánuju na jaro bude nějaký SUV.Abych se cítil bezpečněji,kdybych se někdy ocitnul v českobudějovických zatáčkách... :-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  15:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Bella machina

Hmm, to je on, s největší pravděpodobností. Novejch Brav jezdí překvapivě hodně, v červené maranelo jsem už viděl tři, dvě v ČB a jednu jsem potkal u Lipna. Tu černou už jsem taky někde zmerčil, vypadala dobře.

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 01.11.2007  08:36

Pěkný auto

A ta barva, kola, no design prostě super.Motor už trochu míň, holt prostě nafta, mám jí taky,ale benzín by se mi líbil víc.Recenze ujde,ale škoda,že nemáš rád fabky v RSu...

"-- skrytý --" 01.11.2007  08:42

« Re: Pěkný auto

Jsem si dělal srandu.))) Nezáleží na autě, ale na řidiči. A Fábia v RSu je alespoň zábavná, parkrát jsem s ní jel a docela se mi líbila. Neber tedy tu větu nějak vážně. ;-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  09:05

Mostecko

Auto i recenze jako husa klasu. Ale až budeš mít čas, tak se určitě zajeď podívat do Mostu a jeho okolí. Už to není, co to bývalo. Krušné hory jsou nyní velice pěkné a Mostecko značně zezelenalo.

"-- skrytý --" 01.11.2007  15:54

« Re: Mostecko

To je dobře, komouši toho dost zprasili, je dobře, že krajina na severozápadě se vzpomatovává, někdy se tam zajedu mrknout. ;-)

foto Mexican82

Mexican82 01.11.2007  10:45

recenziu nemenit, chceme tuuuto :-)

miestami zabavna recenzia, v globale vyborne popisujuca auto.. vsetko ostane je proste ta ako ma byt.. mas odomna desiatku

"-- skrytý --" 01.11.2007  12:05

Neměň ji, lepší už udělat nemůžeš :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 01.11.2007  15:53

« Re: Recenze

Nebudu měnit, jen přidám ještě jednu, praktickou. Někam ji tam vložim a jasně oddělím. O tuhle nepřijdete.

"-- skrytý --" 01.11.2007  13:26

Fabia RS

No jo,tak se to nedá brát... :-! Č.u.r.á.c.i jezdí uplně ve všem,ve Škodě,v Audi,ve Fiatu,ve Volvu...žádný auto už neni dělaný jenom pro intelektuály... >:D

"anonym" [85.207.83.XXX] 01.11.2007  13:49

Fabia RS

No kamaráde, Fabia RS fčípu by Ti ale prdelku natrhla, takových 127 kW , krouťák 400 Nm a na hundrt za 7,5 vteřin ... Tahle Brava je dobrá,máme ji v práci jako služebku, ale přece jen ji něco chybí do vychytanosti Octavie 2,0 TDi :o)))

"-- skrytý --" 01.11.2007  15:51

« Re: Fabia RS

Já vim.)) To, že bych ji nedal, jsem myslel vážně.

stanleyyy 05.11.2007  19:33

« Re: Fabia RS

moje prechipovane Bravo II 179k JTDM zasa v pohode natrhne * Fabii RS :-)

"-- skrytý --" 05.11.2007  21:25

« Re: Re: Fabia RS

Standardní ano, ale přechipovanou? Pokud by měla alespoň 170hp, tak jsme v * oba, protože ta mrcha je o cca. 100Kg lehčí. :-(

stanleyyy 06.11.2007  01:16

« Re: Re: Re: Fabia RS

o 100kg lahsia, ale jazdne vlastnosti pri 180-200km/h neporovnatelne.. slova mojho kolegu, majitela Fabie, ktory si dnes zajazdil na mojom Brave :-)

"-- skrytý --" 06.11.2007  17:39

« Re: Re: Re: Re: Fabia RS

Hmm, zajímavé, ale doufám, že v takových rychlostech je v běžném provozu prohánět nebudeš. >:D

stanleyyy 06.11.2007  20:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Fabia RS

u nas je zrejme miestny zvyk jazdit na D1 200kmh ( hlavne ak si majitelom nemeckej "premiovej znacky" ), tak som nemohol odolat. A hlavne sa mi paci, ked davam obzerat vyfuky mojho Brava majitelom Octavii a Passatov v tiahlom stupani do kopca ;-)

"-- skrytý --" 06.11.2007  20:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fabia RS

Joo, to je dobrej pocit, ale když neprovokujou oni mě, nebudu to samé aplikovat na ně, nerad bych někoho zabil. Pokud se ovšem náhodou najde nějakej otravnej egoonanista a pokud k tomu budou podmínky, tak ho s radostí trochu proženu, ale nehodlám to hnát do extrému, řádit můžeme na letištích. ;-)

"-- skrytý --" 13.11.2007  17:48

« Re: Fabia RS

Tak to je trochu omezenej názor,že Octavia a Passat nevyjedou kopec... :-) Oni tyhle auta nejsou jenom v "tédéíčku" jako služební auta pro úředníčky,ale dělají se i benzínový verze stejně jako u každýho jinýho auta... ;-) Já teda Octavie taky nemam rád a taky si je občas rád vychutnám když je na to důvod,ale musíme zustat objektivní a nezesměšňovat nesmyslnýma argumentama.Třeba Passaty se po silnicích pohybují některé se stejným motorem jako mam já nebo třeba s V8,nový Passaty i s V10.Myslim si že nemají problém do kopce... :-)

"-- skrytý --" 13.11.2007  20:20

« Re: Re: Fabia RS

Nejsilnější Passat je R36, mám ten dojem. Což je V6. V8 a V10 v nabídce tento vůz nemá.

"-- skrytý --" 13.11.2007  20:44

« Re: Fabia RS

V8 jsem myslel ten předchozí(takový ten zkrácený Superb... :-) ),ten tam byl.V10 ani nevim jak mě napadlo,ale asi ne.Zas tak se v tom nevyznám,ale to je jedno,bylo to pro slovenskýho kolegu který si asi myslel že Passaty se dělají výhradně v 90 koňovym dieselu.

"-- skrytý --" 13.11.2007  21:02

« Re: Re: Fabia RS

Hmm, měl jsi na mysli Phaeton? ;-)

"-- skrytý --" 13.11.2007  21:11

« Re: Fabia RS

no koncernový 4.2 V8 znám,ale s tim novym V10 jsem trochu zaimprovizoval a risknul jsem že v nějakym Passatu existuje >:D nepovedlo se.No nic.Ale Phaeton je dobrý úlet,předělaná A8 za stejnou cenu a se znakem VW na kapotě.Ale příští rok přijede novej,takže se toho nevzdali.

"-- skrytý --" 13.11.2007  21:58

« Re: Re: Fabia RS

Oi, to se celkem bojim, jak nakonec bude vypadat. VW si zadělává na šanci prodělat (ne, že by si to nemohli dovolit).

"-- skrytý --" 14.11.2007  11:17

« Re: Fabia RS

No prej bude o třídu menší,takže předělaná A6.

"anonym" [194.228.198.XXX] 19.03.2008  13:24

« Re: Fabia RS

Pro informaci, Abarth plánuje tuning u benzínové verze se zvýšením výkonu na 220-230HP

neregistrovaný: "P." [195.39.4.XXX] 01.11.2007  14:53

Pěknej špageťák

Moc pekna i vtipna recenze :-) Pobavil jsem se. Jen jsem si vsiml, ze vyrezy blatniku jsou dost velke i prekrasne 17" jsou v nich kapanek utopene. Nikdy predtim, at uz v reklame, pri brouzdani fiatackou galerii nebo nazivo, mi to tak neprislo, jak na tvych fotkach. Mozna kapanek opticky klam, cervena/seda. Kazdopadne preju prijemny, bezpecny pojezdeni okoreneny obcasnyma vyletama na uzemi bodove tisne ;-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  16:17

« Re: Pěknej špageťák

Hmm, naživo to tak nepůsobí, asi kombinace mého focení a barevných odstínů, ta červená dělá karoserii mohutnější. Mrcha jedna.

"-- skrytý --" 01.11.2007  15:42

Slicovani

Jak jste spokojen s licovanim plastu? Je na tom podle vas VW nejak zasadne lip?

"-- skrytý --" 01.11.2007  16:02

« Re: Slicovani

Slícování se zatím zdá být fajn, někde nic neskřípe, ale nemohu to moc dobře srovnávat třeba s Golfem, protože jej nikdo z mých známých nemá, takže s tímto vám moc dobře nepomohu, alespoň zatím.

"-- skrytý --" 18.11.2007  09:25

« Re: Re: Slicovani

Tak jsem se tento týden náhodou dostal do Golfu V a nového Passatu (jaké štěstí) a musím říct, že oba modely jsou na tom o trochu lépe, protože používají plasty, které působí hodnotněji, alespoň na mě. Slícování se zdá být na stejné úrovni. Žel styling interiéru těchto dvou vozů mě vážně moc neoslovuje (nuuuuudaaa), i když nepopírám jeho funkčnost.

foto Aischylos

Aischylos 01.11.2007  17:40

Kráááásnej.... :-) tý jo---závidím.-.a recenze náhodou v klidku.. :-) fotky bezvadné a auto jednoduše perfekto...dávám 10b...musí s ním bejt perfektní svezení..pokud budeš mít chvilku tak mrkni na moje... ;-)

sportivo 01.11.2007  19:12

vitaj

tak za auto 10 za foto 10 za recenziu 10 celkovo 10.

Je to jasne jasna desina. Vítam ťa medzi nami tu na fóre.ať ti to jazdí bez nehody a porúch.
    Už by tu mohlo prikvitnúť aj nejaké to tango red.

neviem či si stihol ale ak nie mrkni na mna. diky :-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  20:49

« Re: vitaj

Díky, bratře. ;-)

neregistrovaný: "JAnne" [81.201.62.XXX] 01.11.2007  21:09

SUPER

Chlape diky za supr volbu, jsem rad ze konecne nekdo nema blby kecy o FIATu a predsudky o nejakem italovi... Je to nadherne auto a gratuluji ti za vytribeny vkus. Je sedam AR159 v cervene s 260 koniky a nemuzu nez chvalit. Az se potkame tak mavam v ucte! Tohle auto ma skvely potencial, ktery nasi "volks lide" bohuzel moc nevidi, snad jej cekaji lepsi prodeje nez doposud...

"-- skrytý --" 01.11.2007  21:33

« Re: SUPER

Díky, AR 159 je pro mě osobně jedno z nejhezčích aut vůbec, přední maska a světlomety jsou fakt hardcore, takže Itálie rulezz těžce!.))

neregistrovaný: "JAnne" [81.201.62.XXX] 01.11.2007  21:43

« Re: Re: SUPER

Diky taky, uvazuju o druhem do rodiny a dnes si me slusne nahlodal :-) Ten motor moc dobre znam, mel jsem ho v 147 a "sedi" bledli zavisti...:)
        Hele uzivej tu super karu, hodne stastnejch kilometru!!!! Dal bych 10 ale nejsem prihlasen :-(

"-- skrytý --" 01.11.2007  21:55

« Re: Re: Re: SUPER

Dikes, na body se vykasli, kvůli nim jsem to sem nedal. Jinak je mi trochu divně, protože s recenzí, která uráží USA, Koreu, Německo, Turecko, Mostecko (neúmyslně) a enviromentalisty, okupuju 2. místo. Už se vážně těším, až mi "South Czech Mothers" v čele s exministryní školství (tou neschopnou populistickou čub...) zaklepou na dveře a zbijí mě. Ojej, bude zle. :'-(

foto Swordfish76

Swordfish76 02.11.2007  15:43

Fiat

Fiaty teda nemusim, ale tenhle kousek je opravdu nadherny, to se musi nechat. A navic jsem na nej z mnoha stran slysel jen samou chvalu, i na ten motor co v nem mas.
    Takze preju spoustu stastnych kilometru bez nehody a hlavne bez poruchy ;-)

"-- skrytý --" 02.11.2007  17:04

« Re: Fiat

Diky ;-)

Poustnik 04.11.2007  04:01

Přestože auto mě příliš neoslovuje,

tak ta recenze je pepřená, tučná a zvučná, tak to mám rád!!!! Tak teď mám dilemma, jestli mám být pes za 9, nebo se nechat unést libozvučnou češtinou a dát deset......no asi těch deset, ať nežeru, sakra!!!! A máš tam jedinou chybičku, co jsem našel...myslím, že vyzývat se píše..Těsně před třemi hvězdičkami...Ať jezdí!!! Hoj! :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 04.11.2007  08:47

« Re: Přestože auto mě příliš neoslovuje,

AAA, děkuji. Opravím to. ;-)

stanleyyy 05.11.2007  19:34

« Re: Re: Přestože auto mě příliš neoslovuje,

vitaj v klube majitelov Brava, priatelu! Co obuvas na zimu?

"-- skrytý --" 05.11.2007  20:27

« Re: Re: Re: Přestože auto mě příliš neoslovuje,

Dikes, na zimu to budou Dunlop SP Wintersport 3D (205/55 R16) navlečená na "hlíny" Alessio.

stanleyyy 06.11.2007  01:11

« Re: Re: Re: Re: Přestože auto mě příliš neoslovuje,

skoro to iste co ja, len kolesa mam dezent F... tak sme sa celkom zhodli. Inak tie gumy su po akustickej aj pocitovej stranke absolutne porovnatelne s original potenzami, co su na Brave.. dobry vyber

foto Konwi

Konwi 13.11.2007  16:06

Naopak...

...ta recenze je geniální. Ostatně to auto je neméně pěkné.

"-- skrytý --" 13.11.2007  17:03

« Re: Naopak...

Díky, chvíli jsem se bál, že jsem tím textem více lidí naštval, než potěšil. ;-)

foto petr16

petr16 28.11.2007  17:07

jindřichův hradec

doufám že tě tady někdy potkám,krásné auto,vyčnívá z davu,za 10

"-- skrytý --" 29.11.2007  17:07

« Re: jindřichův hradec

Snad jo, i když v současnosti se spíše pohybuju mezi ČB a Rakouskem, každopádně jsem juknul na tvůj vůz a jestli tě někde zmerčim, začnu zuřivě blikat. ;-)

neregistrovaný: "ty si magor" [86.137.168.XXX] 13.12.2007  10:57

dement

ty mas v hlave nasrano bratu

"-- skrytý --" 14.12.2007  11:41

« Re: dement

Omyl. "Magor" a "dement" (mimochodem, bylo tak těžké si vybrat?) nejsou popisky, které mě vystihují. Radši se vrať zpátky k onanii, analfabete. Psaní nech těm, kdo jej alespoň trochu zvládají.

sportivo 15.12.2007  12:32

« Re: dement

"ty si magor" - ale,ale noták,čo zrazu taka silná slova. Hlavne že niesi zaregistrovaný,tý su tu najhubatejši. :no:

"-- skrytý --" 23.12.2007  21:50

dokonalost

nemam slov!pro me jedno z nejuzasnejsich aut soucasnosti!jasna 10ka ;-)

"-- skrytý --" 24.12.2007  09:25

« Re: dokonalost

Děkuji ;-)

neregistrovaný: "bmw007" [85.216.130.XXX] 24.12.2007  08:55

Lita kola...

Predam 17 alu disky ,presne take iste ako ma na moje.auto.cz kolega s prezyvkou:Starscream aj s pneumatikami CONTINENTAL CONTISPORTCONTACT 3 225/45 R17 91 W .
    Kontaktuj ma na bmw007@azet.sk.Cena 25000sk.Bratislava

"-- skrytý --" 24.01.2008  14:07

láska na první pohled

Bravo new Bravo! Jak již asi milionkrát zaznělo ve všech možných článcích o tomto skvostu :-) Recenze je na můj vkus trochu dlouhá, ale obsahově zajmavá. Nakonec sem se nenechal odradit prvním dojmem a přečetl si jí. Nemůžu říci jediné špatné slovo. Já osobně jsem se do brava zamiloval na první pohled a brousím si zuby na 1.4 T-Jet až přijde ten správný čas:) Miluju charismatická auta, stejně jako si vybírám boty(s nadsázkou:o)tak si vybírám i auta. Musí mě oslovit na první pohled. Svého mazla 323c viz profil jsem teď vyměnil za 306 cabrio což bylo další splnění snu. Ten jsem bohužel ještě nestihl prezentovat jelikož nemám žádné kloudné foto a v zimě to bez střechy ňák není ono uznejte >:D Jinak to máš za 10 :yes:

neregistrovaný: ""Starscream"" [85.70.165.XXX] 01.02.2008  08:25

« Re: láska na první pohled

Máš velmi dobrý přístup, taky jdu po hlavně po charismatu. ;-)

"-- skrytý --" 30.01.2008  19:45

parádní auto

parádní a super auto! byl to můj favorit ale trochu mě zklamala cena tak sem šel jinam. jinak

neregistrovaný: ""Starscream"" [85.70.165.XXX] 01.02.2008  08:24

« Re: parádní auto

Dík, ale s tou cenou, tohle stálo zhruba 630K. Vzhledem k výbavě a výkonu to myslím není tak hrozné. ;-)

"-- skrytý --" 13.02.2008  08:09

Bravooooo!

To auto sa mi vazne paci,aj ked osobne by som volil skor modru farbu.V nej je excelentne. :-) :yes:

"anonym" [194.228.198.XXX] 19.03.2008  13:14

Volil jsem totéž ale v benzínu.

Jsem příznivec benzínových agregátů a po přečtení tohoto článku musím konstatovat že některé neduhy vozu spojené s těžkým dieselovým motorem jsem nezaznamenal. Vůz je sportovní, ale v žádném případě příliš tvrdý a jízda po našich silnicích mu sluší. Lehký předek díky benzínovému motoru o obsahu 1367cm3 s výkonem 150k a 230Nm nepůsobí tvrdě a neohrabaně jako u verzí s dieselem (to není případ jen Fiatu) a vůz má neutrální jízdí vlastnosti. Bydlím v městešku pod horama a prakticky všemi směry jezdím přes serpentíny a jízdu v zimě si vychutnávám s použitím ruční brzdy. Mám vůz v současné době obutý do zimních Pirelli na 16" discích, letní mám ve sklepě na 17" Contimental.
    Motor díky hydraulickému pohonu ventilů jde do otáček jedna báseň, odpadá problém s rozvodovým řemenem, a zrychluje vůz z 0-100 za 8,2 s papírově. Spotřebu mám zatím okolo 7,5 litru, najeto 3400. Na spotřebě se podílí radost z jízdy a vytáčení motoru až k hranici 7000 otáček a krátké vzdálenosti. Pokud nikam "nespěchám" , používám režim bez tlačítka Sport, využívám kroutící moment motoru v oblasti 1500-2500 ot/min, jezdím v obci na pátou rychlost tj. asi 1500ot/min spotřeba sleze na 6 litrů.

"-- skrytý --" 22.03.2008  18:17

« Re: Volil jsem totéž ale v benzínu.

Jestli jsi se vším spokojený, tím lépe, můžeš se považovat za šťastného člověka. Naneštěstí ten tvůj glorifikující popis, doplněný o slušnou dávku technických detailů, jsi podal způsobem, který dle mého názoru ukazuje na člověka, jež žije v reklamě na Fiat. Spotřeba, kterou si uvedl, mi vzhledem ke zmiňovaným podmínkám (kopce, zatáčky, zábava za volantem) připadá nereálná.

"-- skrytý --" 25.04.2008  21:59

« Re: Re: Volil jsem totéž ale v benzínu.

Ano jsem spokojený, mám najeto 4.600 km a jediný problém jsem měl - nutnost dotažení šroubu přívodu chlsdící směsi k turbu. Nežiji v reklamě na Fiat ale zajímám se o motorismus jako takový, hlavně o F1. Spotřeba je reálná, nejezdím vždy na doraz, dokonce při pohodové jízdě Šumperk - Opava jsem v ranních hodinách dojel za 6 litrů.

"-- skrytý --" 22.03.2008  18:34

« Re: Volil jsem totéž ale v benzínu.

A také by mě celkem zajímalo, jak můžeš ten motor vytáčet až k 7000. Jsi nechal odstranit omezovač? Navíc ta tvá papírová hodnota zrychlení je vlastně 8.5 s, ne 8.2 s. Možná bys měl lépe prostudovat materiály, které jsi k vozu dostal. Pokud samozřejmě Bravo II vůbec vlastníš, protože vzhledem k tomu, co jsi napsal, by mě to nanejvýš překvapilo. ;-)

"-- skrytý --" 25.04.2008  22:12

« Re: Re: Volil jsem totéž ale v benzínu.

Hranici 7000 ot. jsem mohl přecenit, nekoukám při razantní jízdě na otáčkoměr a nevím na kolik je nastaven omezovač. Papírová hodnota 8.2s je správná a je pro verzi Sport 1.4 T-Jet při použití tlačítka Sport. Bez použití tlačítka Sport je papírová hodnota 8,5s kterou uvádíš. Ano máš pravdu, ještě jej nevlastním :-) je ve vlastnictví leasinkové společnosti...

"-- skrytý --" 27.04.2008  19:58

« Re: Re: Re: Volil jsem totéž ale v benzínu.

Ahaaa, no mně se to zdálo divné, že by tak velký váhový rozdíl dal pouze 0.5 sec. díky za vysvětlení. Jinak, v jaké to máš barvě? Klidně zde vysekni recenzi, čím více Fiatů Bravo, tím lépe. A omlouvám se za ten můj předchozí výlev, jak už jsem psal, neumím se moc kontrolovat. Občas. Sorry. Hodně štěstí s vozem do budoucna + ocenění vkusu, Bravo je esteticky dost vysoko. ;-)

"-- skrytý --" 28.04.2008  08:52

« Re: Re: Re: Re: Volil jsem totéž ale v benzínu.

V pohodě, jsem kliďas i za volantem, jen jezdím rád sportovně :-) Jak říkám, na rovině umí jet rychle každý blbec, ale v zatáčce se řidič pozná :-)
            Mám jej ve stejné barvě jako ty, jednoduchá spojitost proč: F1 - Ferrari - sídlo firmy Maranello - Red Maranello, navíc v této barvě od konce loňské sezony Ferrari jezdí a jedná se o návrat k tradiční barvě, kterou v době působení Jeana Todta změnili na barvu červenou Marlboro, jenž přetáhli od McLarenu. Byl to požadabek právě společnosti Marlboro. Jelikož na něco takového jako je Ferrari nebudu asi nikdy mít, budu jen snít, tak mám tohoto cenově příštupného "divočáka" :-) Možná v budoucnu přesednu do Alfy, ale to se bavíme o horizontu deseti let...

"-- skrytý --" 28.04.2008  09:12

« Re: Re: Re: Re: Volil jsem totéž ale v benzínu.

K recenzi, můžu recenzovat cokoliv, ale s čím srovnávat? Recenze čtu s úsměvem a mám pocit že jsou mnohdy psány účelově pro vyzdvihnutí jiných značek než právě recenzovaného vozu. Služebně používám produkty Škody a VW. Když přesedám do svého Brava, mám pocit že mi nefunguje spojka a že nemám nastartovaný motor. To první je z důvodu hydraulické spojky u Fiatu, která jde lehce a naopak mechanické u výše zmíněných výrobců... Mám to dále komentovat? To druhé je řvoucí dieslové motory u Škody a VW a zdařile odhlučněné Bravo s tichým benzínem malého objemu. Můžu kritizovat u Brava převodovku jako to dělají tvůrci recenzí... Ano pokud jedu poklidnou jízdu a řadím v oblasti 1500-2500 ot/min, evidentně si nerozumím se synchrony a vyžaduje to změnu stylu řazení. Nejsem ale blbec? Proč jsem si tedy kupoval verzi Sport, která je laděná na sportovní způsob jízdy a je pravděpodobně synchronizovaná v oblasti 3000-5000 ot/min. Pokud budu chtít kritizovat vždy si něco najdu na kterémkoliv autě. Já jsem sportovního ducha a tak tíhnu k sportovně laděným a desing-nově zdařilým vozům, chladný německý design mne neoslovuje. Mám rád lehkost pružnost a ovladatelnost malobjemových přeplńovaných motorů i když si dovedu představit i přeplňovaný dvoulitr s 250-300 kobylkami, to je ale bohužel za hranici mých finančních možností.

foto AnGeor

AnGeor 14.08.2008  20:03

recenze i auto

:yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 14.08.2008  21:18

« Re: recenze i auto

Jak milé. ;-) Jinak Váš Mercedes též: :yes: :yes: :yes: Bezpochyby parádní vůz, navíc oděný do slušivého barevného odstínu.

"-- skrytý --" 19.09.2008  12:21

I já rozhodl srdcem

Taky gratuluji k Bravíčku... Super recenze, good foto... Prostě bezvadný! Bydlím kousek od J. Hradce 10km a Bravo už mám taky objednaný...takže se určitě někde potkáme :-) Jenom se chci zeptat na jedno info... Taky ho budu mít z ČB Auto Future a už to budou dva měsíce od objednání a průběžné info o výrobě vozu jsem si musel po celodenním uhánění vyhádat sám!!! Tebe taky průběžně neinformovali??? Při podpisu slibovali hory doly a teď na mě celkem kašlou! To se mi na jejich přístupu teda absolutně nelíbí :-( to jen tak přidávám moje první poznatky o Budějovicích!!!

sportivo 19.09.2008  14:27

« Re: I já rozhodl srdcem

sice si sa nepýtal mňa ale pridám sa.

Aj ja som riešil taký istý problem v dobe ked som mal objednane svoje bravčo. tiež som si musel všetky info pozhaňať sám, potom som to už neriešil a len čakal na telefonat že je už v predajni. pri preberaní auta som im to taktne pripomenul že by mali svojích verných zakaznikov častejšie informovať čo sa s ich autami deje.

"-- skrytý --" 19.09.2008  16:10

« Re: I já rozhodl srdcem

Bohužel též neinformavali, ačkoliv si nejsem jistý, jestli to u podpisu slibovali. V zásadě je to jejich škoda, pak mají servisy Fiatu zbytečně špatnou pověst. Jinak jsem s nimi ale spokojen. Hm, v jaké jsi si to obědnal barvě? A jaký motor? Á, ehm, stupeň výbavy? Moment, zkusim si tipnout, schválně, kolik toho trefim. Barva: modrá Symphony, Motor: 1.4 T-Jet 120hp, výbava: Emotion -azurový Tecnotweed v interiéru. Správně? ;-)

"-- skrytý --" 22.09.2008  07:48

« Re: Re: I já rozhodl srdcem

Ne vůbec... :-) Je mi 21 let, teprve rok dělám slušnou práci... takže finance na lepší Bravíčko nejsou! >:D Takže moje sestava je: Bravo dynamic 1,4 16v 90 koní, barva Maranello, sport packet, zatmavený okna a vevnitř BlueAndMe s pikt. navigací... Prostě takový kompromis za méně peněz... Mít jich víc tak jdu alespoň do 120 koníků :-( ale nejsou ;) PS: mě to u podpisu řekli, že mě budou průběžně informovat! no nic... ještě týden a jedu si pro něj (teda podle Futuráků):)Tak zatím... Requiem

"-- skrytý --" 22.09.2008  20:54

« Re: Re: Re: I já rozhodl srdcem

Aha. Takže ty jsi Dynamic obohatil o dodatečnou výbavu za 81 000 Kč a nezbylo ti na T-Jet? No, lhal bych, kdybych řekl, že mě to překvapuje. Mohl si přeci vzít Dynamic se 120ti koňovým turbobenzínem a vykašlat se na sport paket, ne? Pak by ses do těch 425 900 kč vešel. Případně teda pokud ti jde o vzhled, tak vypustit navi, tmavá skla, blue&me, vzít levnější barvu a připlatit 4000 a taky by jsi se nějak vešel do limitu. Samozřejmě ta konfigurace je tvoje věc, takhle bych to nejspíš udělal já, protože pro mě je motor nejpřednější, ale pokud si zaměřenej výbavu, tak to beru. ;-)

"-- skrytý --" 23.09.2008  07:49

« Re: Re: Re: Re: I já rozhodl srdcem

Jo jo výbava je pro mě hodně důležitá! Chápu že ti to vrtá hlavou ale abych pravdu řekl... Tak do teď jsem měl jen 55 koňovýho Puntíka a silnější auto jsem možnost řídit neměl! Nejspíš strach mě k tomu vedl, nevím... Co stoprocentně vím je, že 90 koní mi bohatě stačí ;) Ikdyž dneska bych se asi rozhodl jinak... Ale to je už teď jedno! Prostě čekám na svoje první nový auto a prožívám to docela intenzivně a je mi jedno co má pod kapotou :-) PS: Doufám, že mi alespoň trochu rozumíš :-)

"-- skrytý --" 23.09.2008  17:13

« Re: Re: Re: Re: Re: I já rozhodl srdcem

Rozumim, jak bych nemohl? Je fajn, že se tak těšíš, tak to má bejt, já byl taky celkem nervózní. A když jsem napoprvé sešlápl plyn a zmizel do noci, byla to paráda. :-)

David Silver 29.09.2008  17:49

zdravím

Čau Starscream. Můžeš mi pls prozradit, kde je v ČB to parkoviště kde jste se se Švihákem setkali? Něco mi to říká totiž- jeslti jsem u toho nebyl před 2týdny a ve středu nebudu znova :yes: :-)

"-- skrytý --" 29.09.2008  17:59

« Re: zdravím

Čau Kysky. To foto je pořízené u Kauflandu (poblíž Výstaviště), Švihák původně parkoval někde u Liedelu (či jak se to píše), ale tam byl nějakej chemickej poplach, tak změnil destinaci. ;-)

David Silver 29.09.2008  18:06

« Re: Re: zdravím

Aha tak to je ončo :yes: :yes: :-) Já byl před 2týdny se školou na výstavě střední a vyšších škol. :-) :yes: Pozítří na planetárium :-) Druhá návštěva ČB, tak doufám že bude teplejc. >:D

"-- skrytý --" 29.09.2008  18:22

« Re: Re: Re: zdravím

Snad jo, tohle chladný počasí je na h*vno, s prominutím, ja chci nějaký babí léto!!! ;-)

David Silver 29.09.2008  18:57

« Re: Re: Re: Re: zdravím

Já mám léto rád, víc jak zimu. Všechno podle mě vypadá lépe když svítí sluníčko než sníh... :-)

Dylan McKay 29.09.2008  21:39

Ty jsi nefotil, ty jsi maloval!

Ty fotky ze setkání jsou tajemné. Je to moc zajímavý, fakt dobrý! :yes:

"-- skrytý --" 29.09.2008  22:17

« Re: Ty jsi nefotil, ty jsi maloval!

Děkuji, jsem rád, že se líbí. Jsou to takový rychlovky, tenhle postup používám celkem často a výsledky jsou většinou celkem dobré. Škoda jen, že mi tak brzy vypověděl službu fotoaparát, zatracený krám, hrozně žere. ;-)

foto Flammer-RSKa-

Flammer (RSKa) 17.10.2008  16:14

niektore fotky mas fakt super : zapoj sa do tejto sutaze : [odkaz] s tymi fotkami ta tipujem na top miesta

"-- skrytý --" 17.10.2008  17:04

« Re: foto

Dobře, jdu do toho. ;-)

jmurjr (H22A7) 10.01.2009  14:14

James May

zdar Starscream, preco volas auto James May? ved James May ma prezyvku Captain Slow, vacsinou sa strati a podla vsetkych indicii je opak slov modern and contemporary >:D

"-- skrytý --" 10.01.2009  14:36

« Re: James May

Nemůžu mu říkat Clarkson, protože na to neni dost vulgární a nemá 10 000 hp. Stejně tak mu nemohu říkat Hammond...na to je moc velký. ;-) Nemohu mu říkat The Stig, protože neni bílý a už vůbec ne dostatečně rychlý. Takže zbývá James. Navíc, máme tady pár shod.
      Poměr cena/užitná hodnota - check (sensible investment)
      Výkon 150 hp - check (not so powerfull and not so fast)
      Diesel - check (good fuel economy...James loves this)
      Podařený design - check (not vulgar in any way)

Hm, více mě toho nenapadá. Mohl bych tomu autu prostě říkat Berlusconi nebo Fiat, ale to by bylo o ničem. >:D

jmurjr (H22A7) 10.01.2009  14:39

« Re: Re: James May

tam tomu hovorim vysvetlenie a prezyvka. bravo :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 15.01.2009  21:14

« Re: Re: Re: James May

;-) K službám. Koukám, žes konečně vrátil své vozy...už bylo na čase. Tvé profily jsou hodně propracované a bylo by na *, kdyby přišly na zmar.

foto SR20

"-- skrytý --" 15.01.2009  22:09

Nadhera!

Paradna kara. Este som take vymakane ... .

No dobre, uz som take jedno v Presove videl a hrozne sa mi pacilo. Vseobecne sa mi Fiaty poslednych rokov velmi pozdavaju, su velmi elegantne. A Tvoje Bravo patri urcite medzi najkrajsie auta zo sucasnej europskej produkcie a vidim, ze sa s nim dobre bavis. A mozno Ti take pekne auto aj trochu zavidim (aj ked mne by mozno vadil ten dizel nad prednou napravou a mozno by mi bolo trochu tesne), ale radujem sa z neho spolu s Tebou.

Kedze ocividne ziadne prasky nepotrebujes :), zelam vela stastnych kilometrov.

"-- skrytý --" 17.01.2009  19:21

« Re: Nadhera!

;-) Vzhledem k tomu, že jsem zlomyslný parchant a rejpavý šmejd, jsi na mě až moc hodný. >:D Co se týče prášků, taky bych něco zkousnul. Třeba ty s názvem "slitování", těch není nikdy dost. ;-) Ale kdež, dělám si humor, díky za pochvalu. Potěšila. ;-) Tobě taky hodně šťastných a bezproblémových km, na dnešních silnicích, kde člověk pomalu každých 30 min. vidí nehodu, jsou potřeba.

foto Matt26

Matt26 04.04.2009  16:23

« Re: Re: Nadhera!

Pripájam sa k pochvale, máš ho veľmi fešné. Viac-menej presná kópia môjho vo fiaťáckom balení ;-)
        Len ma zaráža dosť nízky krútiaci moment, ktorý tam máš napísaný. Nemáš tam chybu? A ešte by som sa chcel spýtať, ako si na tom z dlhodobou spotrebou. Udávaných 5.6 to asi nebude >:D Ja pri stredne ťažkej nohe tých 6.5 .
        Nech slúži, dobre sa o neho staraj :-) :yes:
        P.S.: 3x10 pochopiteľne a môžeš kuknúť a poprípade ohodnotiť aj môjho Drobca... :-!

"-- skrytý --" 04.04.2009  18:24

« Re: Re: Re: Nadhera!

Zdravím a děkuji, s tou spotřebou a kroutícím momentem...do kolonky jsem hodil pouze oficiální údaje, jinak reálná "žravost nafty" se pohybuje mezi 6,0 - 6,5 l, palubní pc sice hlásí 5,8 l, ale já té oranžové jižanské obrazovčicce moc nevěřím. Kroutící moment mi též přijde nízký (v Cromě má ten samý motor 320 Nm), hold až dojede záruka, něco s tím budu muset udělat. ;-)

Btw. Máš chybku v mottu...píše se "driving" ne "driveing".

Zatím ahoj

foto Matt26

Matt26 04.04.2009  19:21

« Re: Re: Re: Re: Nadhera!

Díky za upozornenie na chybu, ale aj za body ;-)
            Nižší krútiak môže byť buď naladením, alebo menším objemom motora od môjho, každopádne tých 10kw navrch to vyváži.
            Tiež sa chystám na ľahší upgrade: 125kw - 400Nm, tak uvidím čo to s tým spraví... :-)

FRPE 25.04.2010  03:19

Zku.vilo nahrávání fotek?

A tak na to prdíme né? >:D

"-- skrytý --" 26.04.2010  08:33

« Re: Zku.vilo nahrávání fotek?

Pošlu je Taliovi, neboj, o nic nepřijdeš. >:D

talio2 26.04.2010  09:01

« Re: Re: Zku.vilo nahrávání fotek?

ok,už se těším >:D

foto Erl

Erl 26.04.2010  13:59

« Re: Zku.vilo nahrávání fotek?

mě taky, mě taky >:D >:D >:D :yes:

"-- skrytý --" 27.04.2010  21:44

« Re: Re: Zku.vilo nahrávání fotek?

Ok, tak mi kdyžtak hoď mail do SZ nebo tak něco. (případně kontaktuj Lukáše, ten už je má a nejspíše bude schopen i rychleji reagovat, já než se k něčemu dokopu...) ;-)

foto Erl

Erl 27.04.2010  21:48

« Re: Re: Re: Zku.vilo nahrávání fotek?

jj už mi to přeposlal... navíc je to už všechno na rajčeti u talia ;-)

"-- skrytý --" 17.08.2010  14:51

na první pohled

.. mi přijde že to Poršátko vedle je vlastně stejně velké(o kapku delší vadu) a jen na vyžším podvozku >:D

Je to krasavec a vizuálně se bojím, že se u nás budou prodávat halvně v základu na nějakých 14" ...grrr

"-- skrytý --" 16.11.2010  20:15

ahoj

Ahoj, zvažuju nákup Brava s motorem 1,4 T-jet, ale mám strach z kvality zpracování a celkově ze spolehlivosti. Když jsem se byl na něj dívat v autosalonu tak mi připadalo, že je karoserie špatně slicovaná. Mohl by jsi mi prosím napsat jak to vidíš ty. Popřípadě kdokoliv tady s majitelů nového Brava, pročetl jsem tady skoro všechny recenze a nikdo si na nějaké vážnější problémy nestěžuje.

Jinak super recenze, vážně jsem se nasmál, máme rádi stejný druh humoru:)

"-- skrytý --" 04.12.2010  15:32

« Re: ahoj

Ahoj, sorry, že odepisuji tak pozdě, ale chvilku jsem to tady nekontroloval. Co se týče zpracování, s exteriérem nemám žádný problém, i když trochu chápu obavy, protože i mě se zdá slícování na některých místech poněkud, ehm, "zajímavě provedené", ale po praktické stránce jsem zatím nesetkal s žádnou komplikací nebo poruchou. Co se týče interiéru, po 3 letech některé plasty začínají povrzávat, zejména při rychlejší jízdě po nekvalitném povrchu. Také se mi na jednom místě poněkud seškvařila kůže na volantu... Nevím, jestli to způsobila moje údržba nebo nekvalitní materiál, každopádně jde jen o estetickou vadu. Mechanické části a elektronika bez problémů, akorát jsem musel měnit přední brzdové kotouče - jeden z nich se poněkud zdeformoval. Všeobecně, zatím nic vážného.