Škoda Fabia (2007)

13.1.2009

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Marty (Scuderia Team)". V roce 2003 prisla na trh Fabie Rs.Byl to velkej bum pro lidi kteri maji radi…

Škoda Fabia vRS (Marty (Scuderia Team))

talio2 13.01.2009  23:29

ty tvé recenze

jsou pořád stejné a promiň, pořád stejně o ničem... nemyslím to zle,ale jde udělat mnohem víc..

"-- skrytý --" 13.01.2009  23:31

« Re: ty tvé recenze

Promin ja na tohle moc nejsem a hlavne omylem sem smazal to auto takze proto sem to psal znovu.Nevim moc co tam psat a po pravde me to ani moc nebavi ;-\

talio2 13.01.2009  23:33

« Re: Re: ty tvé recenze

a to tě to někdo nutí psát?? nebo to děláš jen pro to, aby jsi mohl hodnotit?? Když tě to neba, tak hledej stejný autový blázny,přátele, komunikuj.. auto je pěkný moc, ale zasloužilo by si, kdyby jsi si po sobě tu recenzi alespoň přečetl a dodal víc fotek..Takhle to autaře akorát zamrzí..

"-- skrytý --" 13.01.2009  23:35

« Re: Re: Re: ty tvé recenze

Ok budu se se snazit fotky pridam az bude hezky aspon trochu a recenzi opravym diky

talio2 13.01.2009  23:36

« Re: Re: Re: Re: ty tvé recenze

;-) :-)

foto igi2

igi2 14.01.2009  21:28

« Re: Re: Re: Re: ty tvé recenze

vis ze cestina ma i hacky a carky? dost blbe se to bez nich cte :-)

"-- skrytý --" 14.01.2009  21:29

« Re: Re: Re: Re: Re: ty tvé recenze

To píše ten pravej. >:D >:D :no:

David Silver 14.01.2009  07:08

Marty, marty marty

Tobě bych dával bann rychlostí blesku.! Tuto recenzi vidím v nováčcích snad po třetí! 8-s 8-s

"-- skrytý --" 14.01.2009  08:46

« Re: Marty, marty marty

Promin ale tim chces rict ze sem to od nekoho obslehnul ???!!! To nemuzes myslet vazne ne ??Ja od nikoho nic neopisuji.Myslim ze to co tam je staci,a kdyz sem videl nektery jiny,a to byly nejlepsi recenze tak tam nekteri meli stejne jako ja !!! Fotky dodam to uz sem psal.A ta recenze kdyz me neco napadne tak to tam dopisu :yes:

STi (Modo Team) 14.01.2009  09:20

« Re: Re: Marty, marty marty

Si asi děláš srandu ty,ne? Rozčiluješ se,že Ti někdo něco vytkne a napíšeš,že Tě obviňuje z úplně jiné věci,kterou navíc opravdu děláš!!! Máš tam věty z mojí recenze!!!
        Ne že by mi to až tak vadilo,ale kdybys to aspoň přiznal 8-s
        Jinak nechápu,proč sem tvoje auta cpeš,když Tě to stejně nebaví ;-\

foto Kubyyyk

Kubyyyk 14.01.2009  11:00

« Re: Re: Re: Marty, marty marty

STI on fakt obšlehl věty od tebe????? >:D >:D >:D >:D

Poustnik 14.01.2009  11:17

« Re: Re: Re: Re: Marty, marty marty

Tak si to přečti, ne? Je to tak....ono se vždycky opisovalo a opisovat bude, ale je dobré na závěr uvést zdroje. A ten rychlý Opel, co už tu není, bude taky jeho,proč by nebyl? Jsem včera nepochopil, proč jsi na to šel tak zhurta. :-)

STi (Modo Team) 14.01.2009  11:18

« Re: Re: Re: Re: Marty, marty marty

Jeden z příkladů: (je jich tam víc,ale tohle je celý odstavec,kterej je fakt psanej dost dávno mnou)
            Motor je spojen s velmi dobře fungující 6ti stupňovou převodovkou,překvapuje mne,že některá daleko dražší auta nedokážou přesnost této ani naznačit.A samotný motor s přihlédnutím k používanému palivu je velmi dobrý.96kW není nijak vysoká hodnota a papírově auto váží 1305kg,ale hlavně díky 310nm kroutícího momentu,dostupného od cca 1900ot/min. je auto velmi dynamické a hravé.Motor při rozjezdu vyžaduje velmi rychle řadit (ještě že tedy převodovka funguje) a dokáže protočit přední poháněná kola i na 3.stupeň,pokud tedy vypnete ASR.To naopak funguje dost drsně,obzlášť v zatáčce - protáčená kola zabrzdí a motor jakoby udusí ve výkonu.
            Dyť je to úplně jinej styl psaní,než jak píše on.Mě je to celkem jedno, něco od sebe tam snad má (nečet sem všechny recenze na Fabky RS), ale se.re mě,když tady má kecy,jak nic neobšlehnul!

"-- skrytý --" 14.01.2009  11:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Marty, marty marty

Ano priznavam Ze par vet je Od tebe protoze sem te mel jako prelohu ale zbytek je muj!!

foto -Teddy-

_Teddy_ 14.01.2009  12:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marty, marty marty

"Ja od nikoho nic neopisuji", povedal Marty, ktory obslahol cely odstavec... :-)

Jo chlapce, tomu sa tusim hovori plagiatorstvo, takze tu radsej na nikoho nezvysuj hlas...

Hitachi 14.01.2009  16:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marty, marty marty

S tím plagiátorstvím opatrně, ve Zlíně nám za něj odvolali i děkana ;-\ nicméně auto je fajn, tudíž očekávám lepší fotky, rapidně upravit recenzi a mrknout na nějaké tech. info, páč pokud to má 16 ventilů, chci ten motor taky >:D

David Silver 15.01.2009  07:20

« Re: Re: Marty, marty marty

Neříkám ež jsi to opsal, ale pro každou editaci nemusíš recenzi smazat a zase jí dát zpátky. Kdyby to tak dělali všichni, víš jak by to tady vypadalo? Ještě hůř jak ted' ! :-! >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  16:30

RSko - raději bez hodnocení

Hodnotit tě raději nebudu,ale : recenze je hrozná (opakují se stále stejná slova,sloh nemá hlavu ani patu).Rozhodně bych nepsal o RSku,že je silné a kvalitně zpracované (slovo silné přísluší úplně jiné kategorii aut).Jo a bohužel i fotky jsou velmi velmi slabé.

foto Kubyyyk

Kubyyyk 14.01.2009  16:33

A navíc jsou některé věci zkopírované z recenze na FabRS od STIho >:D

PeT-a (RSKa) 14.01.2009  16:34

« Re: RSko - raději bez hodnocení

v podstatě souhlasím, ale tobě v 19ti nepřipadalo silné 130 koňové auto?? ;-) Já o RS tvrdím že je taky silné.....Ono taky je.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  17:45

« Re: RSko - raději bez hodnocení

PeT-a - no v 19-ti asi jo,takže ho věk omlouvá.Beru zpět to o té síle ;-)

PeT-a (RSKa) 14.01.2009  18:12

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

;-) Jasně, dobrý.....chápu, že ve 40 máš jiný pohled na auta. Musíš na nás mladé brát trochu ohled >:D

"-- skrytý --" 14.01.2009  18:59

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

No vzhledem k tomu ze je docela lehke tak je dost silne,nicmene kdyz uz se budeme bavit o sile tak moje bmw je dost silne ! :yes:

STi (Modo Team) 14.01.2009  16:43

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Ale ta slova "silné" a "kvalitně zpracované" jsou relativní. Já je volil taky, protože sem to srovnával s bývalou Felinou 1.6 a Escortem 1.6. Dnes už si to samozřejmně tolik nemyslím, protože mám srovnání s daleko silnějšími, ale přesto je RSka slušně dynamická a nic z ní nepadá >:D
      A navíc Marty (ikdyž teda nevim,jestli to má fakt ze sebe) má srovnání s BMW 330xd E90, takže zná i silnější auta.
      btw. kdysi sem se "honil" s 350Z a měl co dělat,aby mi ujel... ale za to mě asi ukamenujete ;-)

"-- skrytý --" 14.01.2009  17:11

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Teda ty si asi ftipalek :-) vedel vobec ten vtom nisane za snim zavodis?? :-) :-) he he vies 350 Z neni rodinne auto co Octavia je ;-)

Hitachi 14.01.2009  17:31

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

ale pánové, já se kdysi honil i se sedmičkovým Bavorákem >:D, v zatáčkách a na brzdy jsem se mu trošku vzdaloval, ale na rovině mě mohl předjet 3x >:D Ne Fabia RS je sice silná, pružná a velmi, podotýkám velmi dobře zpracovaná, ale pořád je to auto v kategorii malých vozů, tudíž rozhodně to není high tech a na závodění taky ne. Prostě super kompromis mezi užitkem, rychlejším svezením a úsporným provozem. Howg! A jezdětě opatrně, teď to venku lítá a silničáři nikde :no:

STi (Modo Team) 14.01.2009  17:38

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Fabia taky neni rodinný auto,vejde se do toho kulový... ale sporťák to taky neni,tak co?
          No ten v Nissanu se mi asi smál podobně, jako ty, ale že s nim závodim věděl moc dobře ;-)
          Já se taky bavil,když se mnou chtěli závodit 350Z a pod. auta, když sem měl na dýl pučenou upravenou Imprezu STi - a to je rozhodně praktičtější auto než Fabka...
          Jen sem chtěl napsat,že 130PS (a 310Nm) na 1300Kg už neni nic línýho ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  17:47

« Re: RSko - raději bez hodnocení

STi - já tě rozhodně kamenovat nebudu >:D,jinak souhlas s tím co píšeš(asi mám trošku alergii na RSka,hlavně na dálnici)

"-- skrytý --" 14.01.2009  17:36

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Chceš říct že Škoda nevyrábí kvalitní auta?? To 350Z je oproti tomuhle hrozná splácanina (kvalitativně). :no: :no:

Poustnik 14.01.2009  17:45

Eeeee????? Nechápu Horways....

"-- skrytý --" 14.01.2009  17:46

« Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Prostě se mi to nelíbí a narážim na japonskou kvalitu.

"-- skrytý --" 14.01.2009  17:50

« Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Jestli jsem tím někoho urazil tak se omlouvám, trochu jsem vyjel ale to že si myslím že japonci dělají nekvalitní auta - to zůstává.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  17:55

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - japonci dělají nekvalitní auta?Přečti si TUV hodnocení či jak se to jmenuje za poslední 3 roky.Promiň,ale napsal jsi hloupost měsíce,možná i roku :-)

PeT-a (RSKa) 14.01.2009  18:15

« Re: Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

>:D >:D Horways, vážně??....

Japonci dělají nekvalitní auta - zaznamenávám si jako jeden z nejlepších výroků na MACZ ;-)

foto -Teddy-

_Teddy_ 14.01.2009  18:33

« Re: Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Halo, pane! Mame rok 2009, nie 1959! Pozri si statistiky poruchovosti aut (TUV, ADAC) a japonske vozy uvidis na poprednych prieckach. Alebo dlhodobe testy Autobild-u na 100tisic km, prve tri miesta japonske vozy. To myslim o kvalite nieco vypoveda...

"-- skrytý --" 14.01.2009  19:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Ale německý auta a i Škodovka tam je taky a někdy i na vyšších příčkách než japonci. ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  20:19

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - na čelních příčkách spolehlivosti je z dlouhodobého hlediska japonec,resp.Toyota,pak zbytek...

Hitachi 14.01.2009  17:51

« Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

no Japonce jsem doma nikdy neměl, ale pokud můžu soudit ze skvadry Honda HRV, Civic Type-R, X-trail a Camry, které jsem měl možnost poctivě projet a svým majitelům už slouží několik let, musím konstatovat, že jsou to velmi pečlivě udělaná auta.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  17:54

Hitachi,děkuji,děkuji :-) :-)

Hitachi 14.01.2009  17:59

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

není zač, pravda je taková a potom co jsem se svezl v Camry, která je stará něco kolem 8 let (ale přesně to nevím, nebíjte mě) a má najeto přes 300 tis. (2,4 benzín) a nikde nic neklepe, nevrže, majitel mění pouze olej a další náplně, kola atd. Vše naprosto v pohodě. Kamarád má Type-R předchozí generace, je tak trochu lajdák, ale auto má najeto 160 tis. a motor, kabina, i podvozek je ve špičkovém stavu :-)

Poustnik 14.01.2009  17:52

« Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

No však! Co jsem zatím měl japonská auta a Škodovku, tak z toho japonci vycházejí vítězně....

"-- skrytý --" 14.01.2009  17:56

Akorát že Škodu 120... >:D

Poustnik 14.01.2009  18:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Je fakt, že Škodovku si už asi nekoupím. Měli jsme 105ku, Favorita - to byla asi poslední laciná Škodovka....a otěcko Felicii a teď Fabii. Motorově nemůžu říct nic....u Favorita jsem jen vyměnil svíčky, jinak šlapal 150 000 km bez problémů....Ale naše Honda nebo Mazda....to je prostě jiná jazda..... >:D

"-- skrytý --" 14.01.2009  18:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Nemůžeš srovnávat Mazdu 5 a Favorita. ;-)

Poustnik 14.01.2009  18:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Nemůžu, ale porovnávám jen auta, která znám dobře z vlastní zkušenosti. Na našeho Favorita vzpomínám jen v dobrém, ale tohle samozřejmě nedokázal.... [odkaz] ...Ale nebudu porovnávat auta, o kterých jsem si jen něco přečetl, nebo je řídil půl hodiny.....o nich nevím nic..... :-)

"-- skrytý --" 14.01.2009  19:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Tak něco málo asi jo. ;-) :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  17:53

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - Škoda vyrábí poměrně kvalitní auta,ale měl jsem služebního Formana,feldu a vlastním Superba a u všech třech mi povrzávaly plasty,takže do kvality Audi to má daleko,bohužel.Pravda je,že zaseza to nechtějí přehnaný prachy.350 Z je sice samej plast,ale nikde nic nevrže i když je zetko naladěno ne moc komfortně.To docela nechápu..

"-- skrytý --" 14.01.2009  17:58

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

To může bejt chyba jednoho specifickýho modelu... ale asi plácám kraviny, Škoda je moje oblíbená automobilka (i když mě poslední dobou zklamala), tak se jí snažim zastávat jak to jde... ;-\

Audi... to už je prémiová značka. ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  18:06

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - myslím si,že jsem docela patriot,Škoda není vůbec špatná značka,já se zase budu zastávat japonců (proč,to je asi jasné).U Škody mě mrzí faceliftová Octavie - ty světla jsou hrůza,novej Superb - většina od vzhledu čekala mnohem víc a HLAVNĚ Škoda je jedna z mála automobilek co se zatím ,,neodvázala,,(VW - CC,Scirocco,Hyundai - Genesis Coupe apod.).Proč neudělají alespoň jedno auto pro řidiče kvůli image značky,ne kvůli prodejním koláčům ?V červených číslech snad nejsou,takže nechápu a štve mě to ;-\

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  18:10

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Tak to já se teda musím Škodovky, Mojito, zastat...Škoda 110 R-Coupe..to byl přece odvaz... >:D >:D >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  18:11

Feferonka - na tu jsem zapomněl,ta se mi líbila :yes:

"-- skrytý --" 14.01.2009  18:19

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Chceš říct že to je jediná dobrá Škodovka??

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  18:33

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - ano je to jediná dobrá Škodovka (130 R,pokud se nepletu).
                  Byla úspěšná v rally,vypadala kouzelně,zkrátka byl to odvaz :yes:.Můj názor...

"-- skrytý --" 14.01.2009  19:04

Pročs teda kupoval Superba? :no:

Feferonko, jasně vím, taky by se mi líbilo kdyby vyhodili designéra. ;-) >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  20:22

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - Superba jsem si koupil,protože jsem chtěl ,,luxusní,,sedan,velkej s malou spotřebou a líbilo se mi,jak ho ten prodávající ,,vymašlil,,.Pravda je,že ho mám moc rád a šíleně moc o něj pečuji.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  18:35

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways,to byl frk...sem si zavzpomínala,chápeš?
                  Já spíš narážím na design exteriéru a vlastně i interiéru Škodovek.Je to už spoustu let núďo.
                  Na novýho Supíka jsem se celkem těšila a byla jsem zvědavá a výsledek...zklamání.Teda pro mě.A zase mám na mysli vzhled.
                  Mohli by se ve ŠkodoFce vodvázat...hmmm,udělat designově něco vyjímečnýho...Tak nějak sem to myslela.. ;-)

Hitachi 14.01.2009  18:13

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Víš bude to hlavně tím, že nejvyšší procento prodeje tvoří náš trh. Český člověk je v průměru jednoduchý a nemá rád změny. Nicméně určitě je to také v tom, že Škoda, tedy alespoň v mém povědomí, je nejposlušnější štěně z VW vrhu. I ten nejposlednější dělník si nemůže při šichtě upr*nout, aníž by to šéfově ve Wolfsburgu neschválili. Ale abych neplácal, VW se dělí na sportovní a rodinnou část. Audi a Seat rovná se sport, VW a Škoda se zaměřuje na rodinu atd... Ovšem proč se tedy objevilo Scirocco???!!! Musíme doufat v novodobou 130 RS!

"-- skrytý --" 14.01.2009  18:20

« Re: Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Já nejsem jednoduchej, možná to zní trochu jako sebechvála ale já jsem patriot. :yes:

"-- skrytý --" 14.01.2009  18:17

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

To je fakt a facelift Octavie - souhlas, katastrofa ale poměr cena/výbava/výkon - to je víc než dobrý, pokud jsi viděl ceník. ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  18:29

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - ceník jsem neviděl,ale jako zastánci Škody ti budu věřit ;-)

"-- skrytý --" 14.01.2009  18:33

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

[odkaz] - ;-) Na to že je to v podstatě německý KVALITNÍ auto s dobrou výbavou a motorizacema, tak bych řekl že to je hodně šlušná nabídka. ;-)

A ještě zajímavost v podobě skici Superbu Combi: [odkaz] ;-) :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  18:40

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - cena je v pohodě,měls pravdu a Superb Combi se mi líbí,jelikož nevypadá zezadu jako po nájezdu šíleného tunera :-)

"-- skrytý --" 14.01.2009  18:41

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

A sedan tak podle tebe vypadá? >:D

Ale zase mě potěšilo že se ti líbí, nerad se hádám. ;-) >:D ;-)

"-- skrytý --" 14.01.2009  18:43

Mojito - název tvýho nicku = tvůj oblíbenej nápoj? >:D :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  18:56

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - ,,mojito,,je můj oblíbený nápoj :yes:.Dělám si ho doma a i když ho vypiji docela dost,druhý den jsem ok.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  18:50

« Re: RSko - raději bez hodnocení

Horways - nejen podle mě,v showroomu Škody na to měli podobný názor (chtěli mi prodat novýho ,,supa,,protiúčtem za toho mýho).Odtrhová hrana je sice decentní,ale zadní pohled nám připomínal Fabii,po tuzingu (pár přesně takovejch fabek jezdí po Brně).

"-- skrytý --" 14.01.2009  18:55

« Re: Re: RSko - raději bez hodnocení

Já tuningovou Fóbii nikdy neviděl, takže nevím, ale jestli je to něco na způsob Tesco tuningu, tak - :no: :no: . Ale jako tuning mi to nepřipadá, ale snad i někdo ze Škody uznal že to neni nejzdrařilejší a že kombi bude znatelně hezčí... prostě lepší. ;-) :yes: ;-) >:D

"-- skrytý --" 14.01.2009  19:05

Tak tak

Ano souhlasim recenze je spatna,bude v nejblizsi dobe nova,nove fotky ale az bude hezky zatim nee jen ta recenze :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.01.2009  20:25

« Re: Tak tak

Marty - fakt je,že jsem tady četl (a leckdy nedočetl)spoustu horších recenzí.Když mám auti rád,tak se snažím o něm co nejlépe a nezaujatě napsat a trochu si dát práci s fotkami,ne? ;-)

foto monious

monious 17.01.2009  23:50

bodu zatim malo, dopln fotky a recenzi a zlepsim to :yes:

"-- skrytý --" 19.01.2009  16:35

Zrychlení

ahoj, trošku mi nesedí tvé uvedené zrychlení z 0-100?!8,9???Díky za odp.

STi (Modo Team) 19.01.2009  16:38

« Re: Zrychlení

Tak k Fabce RS... jde o to,jaký údaj tam má být vyplněný. 9,6s je to podle fabriky, podle BELTRONICSu je změřený nejlepší čas 8,38s. I tvoje Octávka by byla asi rychlejší než oficiálně udávaný údaj ;-)

STi (Modo Team) 29.06.2009  11:23

Chip

Tak chceš Fabkou dohnat šestiválec od BMW? ;-) No já teď taky hodně vážně uvažuju o chipu - kde sis to nechal dělat? A jaký dávaj záruky? No a až budeš vědět, napiš i srovnání, co slibují a co nakonec vyšlo... a taky tvoje subjektivní pocity z dynamiky. Moc díky za info!!!

"-- skrytý --" 01.07.2009  10:32

« Re: Chip

No prosim te uz jsem ho skoro dohnal :-) jen ty starty jinak je to supr koupil jsem vetsi turbo ze 150 konoveho TDI a jede to strasne 530 bavoraky skolim kdyz to tak reknu kazdej den...
      Delal mi to znamej asi za 5000tis je to bejvalej zavodni mechanik kazdy mesic jezdi na skoleni do Nemecka.Muzu rict a dam za to i ruku do ohne ze je nejlepsi kdyz se cokoli stalo hned si to vzal na sebe a za hodne maly penize mi to opravil.Takze u nej zaruku mam.Muzeme se nekde sejit a svezu te nebo se svezes a uvidis vsechno ostatni bych ti rekl. :yes: