Seat Leon (2008)

24.9.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "CupraK (Hot-Hatch)". CUPRA neboli CUP RAcing-(v překladu zavodní pohár) !!!(po prichodu faciliftove…

Seat Leon (cuprak (hot-hath Team))

OS 24.09.2008  08:20

cus

pridej fotky. je to docela zajimave auto

"-- skrytý --" 24.09.2008  08:48

;)

chtělo by to ještě zapracovat na recenzi....

foto nasta-RSKa-

nasťa (RSKa) 24.09.2008  12:27

přidej

Napiš toho víc, zatím takovej šedej průměr... ;-\

"-- skrytý --" 24.09.2008  14:25

:o)

zatim mam auto kratce fotky budou. představeni auta mi dalo zabrat jelikoz sloh neni moje silná stránka tak se uvidi asi me este neco napadne tam napsat

Poustnik 24.09.2008  15:34

Čeština sice dost úděsná, ale auto parádní!

A jak to bylo s tím děvčetem? To ses s ní seznámil po internetu a ona ti hned dohodila auto? To by mohla být zajímavá historka, která by zvýšila čtivost této recenze!!!! Sorry, že na tu tvojí češtinu narážím, ty se sám omlouváš, ale já tady každého honím za shodu podmětu a přísudku, tak ty nemůžeš být vyjímka. Ať s ní užiješ hodně srandy a ať nezlobí! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 24.09.2008  16:03

omlouvam se

dik ja vym neni to moje silna stranka sem dislektik tak mi to trochu dela problem a navic sem to psal na 3x protoze me to vzdy odhlasilo a nenacetlo a zmizlo to vsem se za cestinu omlouvam:o(

"-- skrytý --" 24.09.2008  16:21

odspoda

Napsat jako silnou stránku zátah "odspoda" ve 3000 je docela odvážné na motor, který dosahuje maximálního výkonu v 5700 otáčkách. :-!

Asi jsem ještě zhýčkaný 225koňovým pětiválcem od Volva (320Nm od 1600ot).

"-- skrytý --" 24.09.2008  16:46

« Re: odspoda

No tak podla mna to myslel tak ze dobry zatah ma od xxx(bohuzial neuviedol)otacok ale brutalny zatah ktory ta zatlaci do sedacky nastava pri 3000 otacok. ;-)

"-- skrytý --" 25.09.2008  11:42

« Re: Re: odspoda

nemyslim si, ze by v 3000ot prichazel nejakej brutalni zatah,mezi 5-6 tis jo, ale takhle nizko to nic brutalniho neni.

"-- skrytý --" 25.09.2008  14:24

« Re: Re: Re: odspoda

no vydis ty nemyslis ale ja stoho nam pocit jakej sem napsal taky jde oto v jakych autech si zvikli jezdit nebo treba kamos co ma R1 tak mi rekl to je vsechno??? to je jasny ja sem jezdil ve fabii a cupra je brutalne jinde to je muj nazor ty mas jinej a mas nato pravo!:o))

"-- skrytý --" 25.09.2008  17:23

« Re: Re: Re: Re: odspoda

netvrdim ze to nejede, ale urcite nesouhlasim s nazorem ze od 3tis je brutalni zatah. A je pravda, ze si casem zvyknes na ten vykon a rikas si, sneslo by to trochu vic.
            btw. proslycha se, ze cupra po faceliftu bude mit o dalsich 20 koni navic, na mokru absolutne neprenosiltelnej vykon s prednim nahonem.

"-- skrytý --" 26.09.2008  16:24

« Re: Re: Re: odspoda

ja to nemozem objektivne posudit lebo som sa v nej neviezol(rad by som ;-) )ale hovorim to zo svojich skusenosti s mojim autom.Od 1600 citelne zrychluje a v cca2100 otackach ta to zatlaci do sedacky.Neprychadza kopanec ako v FRS ale nadherne taha az po obmedzovac.Inak plati to co povedal leon cupra ze zalezi na com si jazdil.

"-- skrytý --" 24.09.2008  16:52

« Re: odspoda

tak auto tahne od spudu ja mam taky kroutak na brzde nakich 320nm a vykon 250koni vahu volva veresim auto tahne od rozjezdu a pri 3000 te to kopne vis ono to ma turbo tak se nekdy projed s autem co ho ma a pak kritizuj! ANTAL DIKY ZA OBRANU!

"-- skrytý --" 24.09.2008  20:31

« Re: Re: odspoda

tusim, ze ten dvou a pul litr od volva je ten samej motor co se dava i do focusu ST a ten je oturbenej ;)

scooter_x (AlkoholixXx) 24.09.2008  21:58

« Re: Re: odspoda

Nechci se vám do toho vměšovat, ale 225k R5 od Volva má turbo ;-) Jak říká provocation, je to ten s Focusu ST, řadový pětiválec o objemu 2521ccm s jedním turbem. Fajn motorek ;-) Nevím, v čem to petrik má, řekl bych že třeba v S60, ale zrovna ve Focusu by to byl přímý konkurent Cupry.
        A neřekl bych, že na Tebe petrik útočil, spíš jste se nepochopili. Lepší věci řešit v klidu :yes:
        Jinak parádní Cupra, takhle výkonné a schopné auto za takovou cenu asi nikde jinde neseženeš, takže taky jen chválím výběr :yes: A ta černá, ta jí sluší ;-) :yes:

"-- skrytý --" 24.09.2008  22:31

« Re: Re: Re: odspoda

pokud pouziva volvo motor z focusu st tak se OMLOUVAM ale furt i st ktery ma znamej je oneco pomalejsi! a v tezkem volvu to v zakladu asi nepojede lepe nez cupra ale urcite se nechci dohadovat dekuji za pochvalu

scooter_x (AlkoholixXx) 24.09.2008  22:35

« Re: Re: Re: Re: odspoda

Ono spíš Focus používá motor z Volva, ale to je detail tady ;-) Porovnání ST a Cupry neznám, ST je pořád o nějakých 20koní slabší. Skoro bych si tipnul, že Cupra bude i lehčí. Ale to je otázka. Ale porovnání Cupry a Volva není úplně relevantní, to je pravda :yes:

"-- skrytý --" 24.09.2008  22:42

« Re: Re: Re: Re: Re: odspoda

u cupry je urcite znat i to, ze to je ctyrvalec narozdil od ST Focusu... kazdopadne se mi s Leonem jezdi lip nez s Focusem. a ty vykony co ty motory maji jsou u nas v podstate nevyuzitelny :-(

"-- skrytý --" 24.09.2008  22:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: odspoda

to je pravda jenom kdyz se sejdou ostry auta tak aby se mohli pomerovat ale v provozu je jedno asi mam stovku za 6,2 nebo za 6,8 proto ani neuvazuju o zvisovani vykonu uz sem to tu psal

"-- skrytý --" 24.09.2008  22:50

« Re: Re: Re: odspoda

Jejda, ja neútočím, co bych z toho měl >:D . Pokud to tak vyznělo, tak sorry ;-\ .

Měl jsem Focuse II ST.

EDIT: Auto je to moooc hezké BTW. Také jsem v něm měl skončit. Nyní mám taky Lenona, ve 4x4.

"-- skrytý --" 24.09.2008  22:56

« Re: Re: Re: Re: odspoda

ne v poho ja sorry jj focusek II st ma znamej jede dobre ale pocitove mi stejne prijde cupra lepsi ikdyz to zni podjate!

scooter_x (AlkoholixXx) 25.09.2008  01:31

« Re: Re: Re: Re: odspoda

A můžeš prozradit to Volvo, kterým jezdíš? ;-)

"-- skrytý --" 25.09.2008  06:49

« Re: Re: odspoda

Nieje vobec zaco,vidim ze to je vyjasnene takze pohoda...ved takto to ma byt ;-) Pozri moje,na tvoje sa sice nechytam ale zato mam panoramu >:D >:D >:D

foto Deutscher

Deutscher 24.09.2008  16:42

Cupra

pekne auto, ale mna by odradzala ta spotreba... este dodaj foto a mas 10 ;-) vela km bez nehody

"-- skrytý --" 24.09.2008  17:00

« Re: Cupra

fotky budou ale musim udelat zatim sem moc nefotil! dejte mi casek ;-)

"-- skrytý --" 24.09.2008  17:25

hura

mam soukromou correctorku takze jiz brzy bude clanek bez chyb!! :yes: :-)

foto MichalSN

MichalSN 24.09.2008  18:26

som za

som za tie fotky :-) ;-)

vela rychlych km a spalenych oktanov :D

"-- skrytý --" 24.09.2008  18:53

opraveno!

;-) jiz bez chyb dekuji Bc. Kateřině Balíkove :yes:

"-- skrytý --" 24.09.2008  18:54

« Re: opraveno!

tak ji pozdravuj od pana co ceka na svyho cernyho kita tejden,bude vedet o koho jde.. ;-)
      jinak vyber auta samozrejme nemuzu nez pochvalit!!!

"-- skrytý --" 24.09.2008  18:58

« Re: Re: opraveno!

jj neco mi rika ze sem si sni psal kdyz si tam byl na toho kita!!!

"-- skrytý --" 24.09.2008  19:00

« Re: Re: Re: opraveno!

no uz tejden mi tam stoji auto pred salonem a ceka se na to,az to pojistovna vyridi..uz sem z toho fakt nestastnej a jeste kdyz vidim toho tvyho krasavce tak jeste vic.. ;-\

"-- skrytý --" 24.09.2008  19:01

« Re: Re: Re: opraveno!

jj si to ty taky ti vyber nemuzu nez doporucit prvni moje jizda v leonu byl bilej kit s tdickem!:o)) jede dobre a sedi!!

"-- skrytý --" 24.09.2008  19:14

« Re: Re: Re: Re: opraveno!

ja jel v cupre taky..kamarad ma trosku poladenou..ma v ni 320 koni,507 NM,blow a sani od forge,vyfuk milltek,D2 brzdy..to bych ti pral to svezeni,to je neuveritelny.. :-)

"-- skrytý --" 24.09.2008  19:27

« cuprice tuning

jj to ti verim ja sem na uplnym zacatku a zatim ani neuvazujo o tak zasadnich upravach! ani nato nemam:o)) ale urcite se casem par veci zmeni! asi jsis vsimnul jak mam fotku stou druhou cuprou tak ten borec tam ma 300 kobilek no jenze to je podnikatel ktery chtel puvodne AUDI S5 a ma nato! ja sem presedlal z fabie htp takze prome je to dost ostry a musim se stim hodne co ucit!

"-- skrytý --" 25.09.2008  12:38

« Re: cuprice tuning

to je jasny pak no...ty upravy uz jsou celkem dost drahy a myslim si ze to ani tolik nevyuzijes,maximalne se svest na okruhu..ale pak je tam zase otazka jestli predohrab vubec prenese ten vykon..

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 24.09.2008  20:52

Vážně kočka

je ta tvoje Cupřina ;-) V černé ji mám nejradši.
    Recenze pěkná,čtivá,ne moc dlouhá(přehnaně dlouhé recenze nemusím),ale při tom výstižná a fotky nějaké jsi doplnil,takže není co řešit.Věřím,že jak budeš postupně Cupru poznávat,fotky ještě přibudou :-) Gratuluji a přeji hoooodně šťastných kilometrů ;-)

"-- skrytý --" 24.09.2008  22:34

« Re: Vážně kočka

>:D ;-)mockrat dekuji :yes: kazda barva je krasna hlavne kdyz je cerna >:D

"-- skrytý --" 25.09.2008  10:35

Nádhera

Vypadá skvěle a super fotky takže jasná 10 :-)

"-- skrytý --" 25.09.2008  11:40

Brzdy

Ahoj s Cuprou sem najezdil asi 1500 km, ale brzdy me teda prisly naprosto jako nejslabsi clanek vozu, proste bych cekal daleko lepsi a nebyl to jen muj nazor. Jezdil se dvema rozdilnymi auty a bylo to oboje stejny. Jinak v zatackach parada, spotreba nic moc, kdyz sem se snazil okresky, max 100, obcas predjeti, tak 8l/100km, jinak vetsinou 9-10, kdyz se tomu hodne nakladalo tak tech 14 a to uz to docela mizi rychle.

"-- skrytý --" 25.09.2008  14:10

« Re: Brzdy

nevim je to relativni taky sem se dozvedel ze se se rychle stracej kotouce ale proste si trvam natom ze to brzdi nejlepe zevsech aut sekteryma sem kdy jel asi abych mohl stebou souhlasit musel bych jet nejakym lamborghini nebo r8 coz se mi este nepostestilo! proste podle meho nazoru cupra brzdi hodne dobre ale nebudu tvrdit ze jiny auta nemuzou brzdit este lepe s tou spotrebou stebou souhlasim akorad tech 8 litru jen po dalniuci a dlouhe trase a 130 na 6tku jinak nejsen schopnej takovou spotrebu bohuzel zvladnout

"-- skrytý --" 25.09.2008  17:19

« Re: Re: Brzdy

s tou spotrebou je to pravda, vubec to nebylo vytoceny, proste ekorally. s tema brzdama, nesrovnavam s zadnym supestposrtem, ale beru auta podobnyho zamereni, napr megane RS, clio sport, tam tareakce byla uplne jina, proste mi to prijde, ze na to jak jsou velky a jak je to auto vykonny,mi prijdou slaby. Kdyz bych ji mel asi bych casem uvazoval o vymene.
        btw. jeste si nezkousel do omezovace? nejvetsi zatah je v rozmezi lehce pod 6tis do 7tis, to je fakt parada

foto jumper-Modo-Team-

jumper (Modo Team) 25.09.2008  13:05

Vítej do klubu Leonistů

Taky jsem uvažoval o Cupře, ale při mém počtu km jsem se z úsporných důvodů rozhodl pro FR v naftě, taky jede slušně, ale Cupra je Cupra. Doufám, že si auto pořádně vychutnáváš >:D :yes:

"-- skrytý --" 25.09.2008  14:13

« Re: Vítej do klubu Leonistů

to je jasny fr je taky hodne dobry vozitko je to sice na urovni octavie rs ale bohuzel jako byvaly skodovkař musim konstatovat ze octavka se na leony nehrabe! natoz ze ji ma kazdy!

foto jumper-Modo-Team-

jumper (Modo Team) 25.09.2008  14:40

« Re: Re: Vítej do klubu Leonistů

Plně souhlasím, škodovka je defakto domácí auto, tak se každý snaží chovat jako vlastenec, ale já jsem zase nechtěl něco v čem jezdí každý druhý ;-)
        Jen škoda že v naftě nedělaj i Cupru, nějakejch cca 150kw a 400Nm, hned bych šel do ní. :yes:

"-- skrytý --" 25.09.2008  17:21

« Re: Re: Re: Vítej do klubu Leonistů

no mozna ji nedelaj proto, ze VW group proste takovej motor nema, to jedine napr 123d, ale tam uz se bavime o trochu jiny cene.

OS 26.09.2008  08:54

« Re: Re: Re: Re: Vítej do klubu Leonistů

cus docela v pohode videjko :yes:

"-- skrytý --" 26.09.2008  09:51

nejlevnějším hot-hatch

Kdyby nebylo zlevněného Civika typeR byla by Cupra nejlevnějším výkonným hot-hatchem..

Ale noo.. Je aj nieco lacnejsie s podobnymi parametrami.. ;-)

"-- skrytý --" 26.09.2008  18:54

« Re: nejlevnějším hot-hatch

tvuj nazor! ;-)

"-- skrytý --" 13.10.2008  14:46

Foto

čus pěkné auto, dobrá recenze, jen škoda, že chybí fotky interiéru, kufru a motoru - normálně bych dal za tuto fotogalerii 7b, ale díky pěkné slečně dávám 9b
    desete jedině až po dopnění výše uvedených foto... nebo foto více svlečené slečny >:D

"-- skrytý --" 13.10.2008  16:27

« Re: Foto

TAK INTERIER NENI PROBLEM V NEM JE SLECNA TAKY V KUFRU JE BORDEL A MOTOR JE ZAKRITOVANY ALE NENI PROBLEM!!!

"-- skrytý --" 13.10.2008  16:30

« Re: Foto

A NAHOU TO BI MI NEODPUSTILA A NAVIC NAHA TO NENI ONO! VSECHNO VYDIS A TAJEMNO JE FUČ! ALE V PLAVKACH URCITE V LETE FOTA UDELAM! A VER ZE MA DOBRY PLAVKY USITY Z 20 cm2 !:o)))

"-- skrytý --" 13.10.2008  17:07

« Re: Foto

super! to bylo, ale rychlé :-O

dávám 10, ikdyž jsem doufal spíše v tu druhou variantu >:D >:D

na fotky v plavkách už se těším >:D

David Silver 13.10.2008  17:15

« Re: Re: Foto

Zdravím leon_cupra , jestli ty fotky slečny v plavkách bduou tka ryhclé jako motor,interiér a zavazadlák tak myslím že ještě dneska se dostaneš do TOP10 ;-)

"-- skrytý --" 14.10.2008  07:49

« Re: Re: Re: Foto

to bohuzel nebude jelikoz mam mladou na intru a navic uz je zima! :'-(

David Silver 14.10.2008  16:16

« Re: Re: Re: Re: Foto

Aha, tak to je škoda. Ale kdo si do léta počká, ten se dočká ;-) >:D

"-- skrytý --" 27.10.2008  09:48

« Re: Re: Re: Re: Foto

Ahoj, nebyl jsi nahodou zhruba 2 týdny zpět na Červenovodském sedle? Na nějakou podobnou jsem tam dost pokukoval. :-! Musí to být pěkná střela a vypadá skvěle. :yes:

"-- skrytý --" 30.10.2008  08:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Foto

projizdel sem tam a taky sem tam byl na zavodech kouknout! ale v L.A. jezdi hodne podobna cupra

FRPE 06.11.2008  22:18

To je krev ...

... na zadní partii tvé černé Ibizy? Promiň špatně vidím, co to je? ;-) Bába Frpeová

Jinak auto a recenze pěkný - můj vnuk má stejný embéčko jako ty ... >:D ;-)

"-- skrytý --" 07.11.2008  08:09

« Re: To je krev ...

ne to neni ibiza pani to je leošek no a ten krvavej prouzek to je menzes

scooter_x (AlkoholixXx) 23.11.2008  22:29

Černá dračice

Moc pěkná černá dračice! Kombinace obou se Ti povedla ;-) >:-[] :yes:

scooter_x (AlkoholixXx) 23.11.2008  22:33

« Re: Černá dračice

Teď koukám, že už jsem Ti do diskuze něco psal, ale auto jsem Ti nehodnotil, ani si ho nepamatuju. Tak hodnotím...3x10, recenze na vysoké úrovni, docela čtivá, pěkná, auto bez diskuze, fotky hezký, i když bych si dokázal představit jich víc, nicméně přítomnost Tvé druhé (nebo spíš asi první ;-) ) dračice to vyvažuje >:-[]

"-- skrytý --" 24.11.2008  19:15

« Re: Re: Černá dračice

dekuji!!! :-)

foto salamoon

salamoon 30.11.2008  18:19

menej by som fotil slecnu

a viac auto ked to uz je recka na auto :yes: ;-)

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 30.11.2008  18:48

« Re: menej by som fotil slecnu

A to já zase ne, slečna je kůstka auto taky super, fotek je dost, tak proč ji nepřidat ;-)

"-- skrytý --" 01.12.2008  10:37

taky si myslim dekuji!

foto Prase

Prase 01.12.2008  10:42

« Re: Re: menej by som fotil slecnu

jj nelze nez souhlasit oboum to slusi takze ja rikam vice fotek slecny s autem :-)

"-- skrytý --" 03.12.2008  11:06

« Re: Re: Re: menej by som fotil slecnu

dekuji dekuji planuju zimni fotky sice to nebude sexi odhaleny fotky jako planuju na leto s plavkama ale budou rostomile! a myslim si ze cupra na bilem podkladu se take bude vyjimat!!:o))

"-- skrytý --" 01.12.2008  10:37

« Re: menej by som fotil slecnu

nedriv si porid naky auto a vyfot si ho samotny a me nepoucuj miluju radilky co nemaji auto nebo maji takovej srot ze se to sem stydej dat

foto kaaRS

kaaRS 03.12.2008  11:22

Tak tak. :yes:

"-- skrytý --" 04.12.2008  11:52

« Re: Re: Re: menej by som fotil slecnu

dekuji za podporu!

Brandon Walsh 11.02.2009  19:08

« Re: Re: Re: Re: menej by som fotil slecnu

aspon vidno kam zachadza ludska zavist ;-)

foto igor77

igor77 30.12.2008  22:10

re: zdar

zdar,
    mas odeme jasny desitky - za auto a za ty sukne. jeste nafot to koste od exnera..
    jo, a fotky svy persony radej nevystavuj (-;

ps: nerikej mi sakra, ze jezdis pod deset na sto..

"-- skrytý --" 02.01.2009  18:58

« Re: re: zdar

jj fotky este budou cekam na hosne snehu a budou na snehu a vlete budou s mladou v plavkach!! >:D :yes:
      svoji osobu nemam fotit proc??
      da se jet pod 10 ale ja jezdim za 11,5 obcas sem tam mel i 13 :-O

"-- skrytý --" 11.01.2009  17:18

Cupra

Zdarec,krásné auto a skvělé ;-) přidal jsem pod naše Punto pár fotek strejdovy Cupry,tak kdyžtak na to mrkni :-)

"-- skrytý --" 11.01.2009  20:03

« Re: Cupra

jj diky je to skvele auto, coz muzes posoudit i ty! :o)) strejcova je taky pekna!

"-- skrytý --" 23.01.2009  18:54

« Re: Re: Cupra

Nějak Ti mapuju pohyb, ale dneska jsi parkoval vedle naší Octávky u Qanta, byl jsi to určitě, máš jednoduchou SPZ. Cupře to fakt moc slušelo... ;-)

"-- skrytý --" 25.01.2009  21:25

« Re: Re: Re: Cupra

jj to by odpovidalo nacouval sem vedle octavie!! jj to sem byl ja!:o) ale cupricka by potrebovala umejt aby ji to sluselo!! ale dik!

GooF (RaceFans) 03.02.2009  21:58

zavodak

Krasny zavodak, je to prvni cupra co vidim na fotkach obalenou snehem :-) S mojim Leonkem ma tvoje Cupra spolecne asi jenom jmeno >:D

"-- skrytý --" 03.02.2009  23:48

« Re: zavodak

ale ne, design auta je stejny!! libivi!! sexi!! jen cupra je trosku ostrejsi! :yes: jj cupra si se snehem vyborne rozumi!!
      s ESP jisti krizove situace a s vipnutym je velice zabavna takze se da dobre blbnout ale mesmi byt moc provoz tam radsi spoleham na ESP ;-)

GooF (RaceFans) 04.02.2009  00:23

« Re: zavodak

Jo design je paradni, podle me je to nejhezci ,,normalni" autak co jsem kdy videl. Jinak ja si na aute muzu vypnout akorat TCS, ale i to staci. Na snehu se da krasne blbnout a na silnici mi to jeste neulitlo :yes: Hlavne at Cuprice jezdi a slouzi :-!

"-- skrytý --" 04.02.2009  22:58

« Re: Re: zavodak

jj moc dik! jinak ja kdyz si nehraju tak v tomto pocasi sem za esp rad jelikoz pri mem stilu jizdy bych mohl taky skoncit nekde mimo! to esp fakt udrzi hodne! az sem se divil!

"-- skrytý --" 03.02.2009  23:50

super motor

No tieto tfsička su geniálne :-) ... a točia hore výkon do nebies, ako to bolo na niekdajších 1,8T :-) ...
    Moja maličká ma síce len 147 KW,ale aj tak taha poriadne. No tých 177 KW v cupre, musí dávať poriadne zabrať predným kolesám. Musí byť zábava trošku potrápiť predok s vypnutým ESP ;-) ...
    Tú priemernú spotrebu dosahuješ pri kludnej jazde alebo pri športovej?

"-- skrytý --" 04.02.2009  22:55

« Re: super motor

pri klidnej tak 9,8 pri sportovni tak 11,5 a kdyz tomu nakladam poradne i 16 se tam da natlacit! ale na dlouhych trasach s vyuzitim 6tky se da slist na tech 8,7 ale min ja nedam
      (sportovni beru svizna jizda s tocenim tak do cca 4500
      a kdyz tomu nakladam tak to necham takrka k omezovaci to se pak dejou veci) ;-) motor je fakt skvelej ale uz sem si zvyknul uz zacinam uvazovat ze tomu pomuzu na 285koniku

foto Mishak-RSKa-

Mishak (RSKa) 11.02.2009  20:25

Pěkná Cupra

Je opravdu nádhernej..nemužu si pomoct ale ty new leoni se mi začínaj líbět čím dál tím víc ;-) recenze je perfektní fotky taktéž perfektní a auto je skvělé :yes: hodně štastných a bezporuchovích Km ;-)

"-- skrytý --" 11.02.2009  21:23

« Re: Pěkná Cupra

moc diky ! jinak vr6 sem mel tu cest ridit 210konovou a jako taky slusnej masakr!! jinak jenom chci poupravit to auto tvych snu! S3 2.0 TFSI JE HALDEX4 ne QUATTRO! jinak cupru ti doporucuju je to skoro fakt S3 sice tam chybi ten haldex ale zase za ty prachy, je to vyrval! a facelit leona ted dostane elektronickou obdobu samosvoru takze ta trakce bude lepsi!

"-- skrytý --" 15.02.2009  14:59

opc

cus.hodne dobra cupra.jen by me zajimalo kdo by vyhral v malem souboji opc vs cupra.stejnej obsah,vykon.ale asi budes mit pruznejsi motor.vw je vw.

"-- skrytý --" 15.02.2009  21:07

« Re: opc

HELE KAZDY AUTO MA SVOJE kazde je v necem LEPSI v necem HORSI samozrejme prime srovnavani hot-hathču je na miste, ale je to relativni! auta se take daji upravovat a tim pak vysledky ovlivnuji! ale byl ted nekde nedavno testik "SERIOVYCH" a tam treba Cupra na okruhu byla jedna z pomalejsich ale pritom na primce na sprintech (400/1000m) byla jasnej vytez! jenze dalsi znamou veci je to, ze na rovine je to hlavne o aute!! ale v zatackach uz de i oto kdo to ridi!! ume ale nerozhodovalo mit auto nejsilnejsi! chtel sem mit hot hath, kterej se mi liby a sedi mi cena, dostupnost servisu a samozrejme i to, ze sem vzdy mel koncernove auta! ale tim nepohrdam ani OPC ani ST či RS ani MPS ani GTi či R32 .... KAZDE AUTO MA SVE!!!

"-- skrytý --" 15.02.2009  22:10

« Re: Re: opc

no ve vsem stebou souhlasim ale nerikej ze te vykon moc nezajimal pri vyberu auta.podle vzhledu a videa jsi zrovna ten kterej kdyz se mu nekdo na lepi na zedek bude se mu snazit rychle ujed.takovej mladej strelec.vis prave takovej jsem ja. ;-) :-)

"-- skrytý --" 16.02.2009  10:43

« Re: Re: Re: opc

si me spatne pochopil> me nezajimalo asi budu mit ten NEJsylnejsi hot hath!! mazda 3 MPS ma tusim 260koni ted si nejsem jistej ! ale samozrejme sem chtel neco vykonejsiho proto sem koupil cupru a do budoucna planuju upravy na tech cca 290kobil a 360Nm!! znamej ma uz v cuprici 325koni ale to uz je hardcore a investice do uprav cca 400 000! samozrejme sem srdickem motorista sportovec!:o)) ale samo jak rikas ty jen tak si nenecham nekoho nalepit na zadek! ja vetsinou v jednom kuse predjizdim! >:D ale ikdyz bych se kockaval treba stebou nekde na silnici at bys byl lepsi ty nebo ja nezacal bych treba rikat oply to sou srace!to ja nemam zapotreby spis bych nekde zastavil a pokecal protoze kazde "sportovni" auto ma svoje!!!

"-- skrytý --" 16.02.2009  20:47

« Re: Re: Re: Re: opc

musim rict ze jsi moje krevni skupina.ale treba se nekdy potkame. jezdim celkem casto do pardubic.

"-- skrytý --" 17.02.2009  19:31

« Re: Re: Re: Re: Re: opc

ja sem sice 60km od pardubek takze tam zase tak casto nejsem ikdyz je to relativne kousek ale nekdy se treba muzem domluvyt a pokecat!! ja bych to bral rad bych vydel tu tvoji cicinu!! taky mi pride se si spravnej majitel takoveho auta!! si fakt v pohode!!! nedavno tu byl (a byl to fake) borec s hondou typeR a machroval ze to je polozavodni auto jediny v republice ze mu zavidime a takovi kajdy no rostl sem znej...

"-- skrytý --" 17.02.2009  22:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: opc

treba nekdy o vikendu by to slo pokud se nejak domluvime.k tomu fake ti reknu jednu vec.byl tady borec a jeste tu je znam ho osobne.ma golfa r32 napadali ho ze to auto nema ze ty fotky jsou nejaky divny atd..pritom borec fakt to auto ma ale oni z neho udelali z prominutim *.takze pak necemu tady ver.ja jen rikam ze me tady napadnout nekdo o tom ze auto je vymysleny a jine hlouposti tak to mazu a vickrat bych tu nevkrocil.ono kdyz fakt to neni pravda tak si pripadas jako nejakej blbecek.to je muj nazor.zatim cus.

"-- skrytý --" 18.02.2009  09:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: opc

to je jasny jenze tendle bores otom fakt nic nevedel! menoval upravy a vsechno melo pridomek race rouru, race olej, a mel 3 fotky foceny nekde v bazaru! recenze 5 radku! byl adminem uznanej jako fake!! kdyby si ho poznal nerozumel bi sis snim tomu ver! ono to chce dat hodne fotek zlepsit recenzi taky sem zacinal se 3ma fotkama vsichni me tu kritizovali ale otom ten server je aby si treba nekomu pomohl s viberem auta napsat jako uzivatel recenzi pokud by to bylo jen o predvadeni nebo machraovani o aute tak bych se taky smazal zj! je to relativni!! taky se mej! a az bude hezky urco se domluvime!:o)) a udelame spolecne foto sem na server:o))

"-- skrytý --" 18.02.2009  19:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: opc

o.k uz se tesim.zatim se mej.

"-- skrytý --" 08.03.2009  09:50

kolega

Tak koukám, že další cupřička. Před rokem nás tu s Cuprou bylo víc, ale po nešťastném nedorozumění s Tommym se parta bohužel rozpadla a všichni jsme své Cupry odsud stáhli, takže jsem moc rád, že tu zase nějaká je! Tuhle Cupru moc dobře znám od Exnera když ji ještě nabízel Provo (prodejce před fakt dobrou Kateřinou). Na závěr jen řeknu, že jsem měl už asi 10 aut od meďáka vito přes pontiac transporter, ostrýho golfa4, opla zafiru až po pažouta 205 atd., ale všechna tato auta mě přestala po půl roce bavit. Cupru mám skoro dva roky a baví mě čím dál víc. Vždycky když si sedám do těch super sedaček a nastartuji, tak je to pro mě opravdu svátek! V únorovém performarce testu v Tunning magazine jsem to také všem natřel >:D

"-- skrytý --" 09.03.2009  16:20

« Re: kolega

ahoj kolego jo jo te taky "znam" sem taky klubak hned jak to nekdo hodil naskenovany do fora tak sem bezel si tuning magazine koupit!! udeal si cupricce velikou reklamu!:o)) o tommym sem hodne slysel hlavne o jeho krasne vyladenem kousku!!!jednou sme si tu vymenily i sz no a ted goose to zacina davat pekne do kupy!! to ja sem furt na zacatku ale urco chci jako 1. vec podvozek!! vykon mi zatim staci taky sem predtim mel fabii htp!!!!tak aby ne >:D >:-[] tak at nam cupry jezdej!!:o))

"-- skrytý --" 10.03.2009  07:42

« Re: kolega

To já jsem teď dal střešní spoiler a mračítka. V pátek jedu do HK pro nový kola RWS 149 grey BMW, tak uvidím jak budou slušet. Na bavorácích se mi vždy moc líbily. ET35, takže zase trochu sportovnější vizáž. Chtěl jsem původně černý Tomasony TN1, ale přestaly se vyrábět

"-- skrytý --" 10.03.2009  19:39

« Re: Re: kolega

taky sem chtel tu strisku ale ve vedlejsim meste je borec se "stejnou" cuprou a ten ji ma takze se nechci opicit a delat klon! a kola sem koupil uz na podzim mam repliky Audi RS4 cerny s diamantem obrobenou celni plochou (lestenej efekt)byly za hubicku puvodne mely byt na zimu ale kdyz sem je vydel na zivo tak originaly jsou na zimu a tydle pujdou na leto :yes: :-) ale ET mam 42 tak uvidim no jak to bude vypadat:) meli by tereticky o kousek vylejzat vic nez tydle

"-- skrytý --" 11.03.2009  13:55

« Re: kolega

Tak jsem nakonec objevil a už i objednal kola, který jsem vždycky chtěl, ale narazil jsem na ně jen venku, takže teď jsem je konečně objevil tady v Česku: EMOTION Strada GunMetal ET38 (což dělá 1.3cm, takže celkem budu širší o 2.6cm). Jsou sice o 10táců dražší, ale zase jsem si jistý. U těch RSW 149 jsem měl pořád obavu jak budou vypadat typická BMW kola na Cupře. Ty metalový Emotion na žlutý Cupře budou libový :yes: Hrabal jsem se v těch kolech už měsíc, tak mám konečně pokoj

"-- skrytý --" 12.03.2009  20:41

« Re: Re: kolega

jo tak to se tesim az to tam das a hodis foto a ty zustavas u 18"? nebo to budou 19" ? ja jako do budoucna asi budu davat 19" ale ty RS4 jsou 18"

"-- skrytý --" 13.03.2009  07:01

« Re: kolega

já jsem starší pán, takže zůstávám u 18"-tek(neplést si s děvčaty >:D). 19" už jsou pro mě moc tvrdé, rychleji odcházejí tlumiče atd. a je to s gumami navíc nějakých 30000,- a do snížení nejdu neb jezdím hodně na hory. Jsem spokojený, tak jak to je. Ani nechci chipovat, protože to u dvoukolky na silnici stejně nepřeneseš, padá záruka a hrozí brzké vypálení pístů a odepsaný motor, ale pokud chceš za dva roky měnit auto, tak není problém.

"-- skrytý --" 13.03.2009  16:51

« Re: Re: kolega

8-s to ne vzdyt mam cuprici od srpna 08 ani ne rok ! chci ji aspon 5-6 let taky neuvazuju o zasadnich zmenach ikdyz mozna casem ten cip dopadne, naky ten blw-off... ale hlavne stiling(ne tuzing a spojlery) ja sem zase mladak az pubertak;-) takze do budoucna uvazuju 19" kola! pokud snizovat tak jedine stavitelne ja sem totiz z orlickych hor tady snich este byva dyl a je ho tu vic!!takze souhlasim :-) :yes:

Brandon Walsh 10.04.2009  17:54

ta tvoja

cupra je taka nadherna ze sa mi az dych zastavuje dufam ze do dvoch rokov budem klucik v rukach drzat aj ja :yes:

"-- skrytý --" 11.04.2009  19:22

« Re: ta tvoja

je to super auticko ale porad je co zlepsovat pomalu menim nazor a pomalu se zacinam poustet do uprav Motoru a podvozku ale urcite ti auticko doporucuju!! je to ekvely pozitkovy auto v slusne cenove relaci ;-)

Brandon Walsh 11.04.2009  19:27

« Re: Re: ta tvoja

tak tak cupra je moj sen od roku 2002 ako otec kupil tohto leona co mam rano som mu ukazoval tuto [odkaz] ze si ju do 2 rokov chcem kupit tak len krutil hlavou aka je nadherna zavidim ti >:D a mas pravdu vykonu nikdy nie je dost :yes: a ta cena uz je vazne niekde inde za take super auticko nema konkurenciu podla mna cenovo

"-- skrytý --" 11.04.2009  19:55

« Re: Re: Re: ta tvoja

bohuzel konkurencia bude a to u fordu focus RS coz za 900 000 je brutalni takrka zavodni autak!! sama chvala nanej je.... nerad to rikam ale cupra je slabej odvar jinak taky bombonek ta oranzova ale cupra k1 nebo copaedition... taky luxusni odliceni od jiz ne tak pocetneho houfu "seriovych" cuper! a ty chces koupit novou ci jetou?

Brandon Walsh 11.04.2009  20:00

« Re: Re: Re: Re: ta tvoja

novu ale ako som pisal najskor o dva roky teraz zrejme budem kupovat pozemok a to ma scucne kvalitne z penazi nepisuc o stavbe. jazdenu by som sa bal kupovat pri tychto autach je to vzdy riziko nevies co za h*ovado na tom jazdilo kolko krat to nabural >:D ako si pisal rs je uzasny ale na mna prilis extravagantny mam rad auta ktore nekricia

"-- skrytý --" 11.04.2009  20:05

« Re: Re: Re: Re: Re: ta tvoja

NO LEON sice nekrici ale nevirazny taky neni pokud je nalestenej aspon ten muj tak se lidi otacej koukaj neni to konvencni ikdyz nerikam skareda! octavia!! jj je to tak taky bych se bal ojetiny.. spravne delas!! a to uz budes mit facelift uvidime jaky bude predek cupry ale jinak se mi facelift liby!

Brandon Walsh 11.04.2009  20:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ta tvoja

ja som tiez zvedavy splnim si velky sen kupou toho auta a nevyrazny samozrejme ze nie je ale myslel som to tak nema kridla a hluposti po sebe na parkovisku nelaka deti ktore by ho skrabali zo zavisti >:D a otacaju sa za nim ludia ktory sa v autach vyznaju a to je dolezite :yes:

"-- skrytý --" 11.04.2009  20:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ta tvoja

no tak to jo takle brano je cupra holatko ale koukni na moji posledni fotku to je stihacka i bez kridylek

Brandon Walsh 11.04.2009  20:20

« Re: ta tvoja

toto mi nerob je nadherna >:D vidim nove kolesa uz mas 19 ky ?

"-- skrytý --" 11.04.2009  20:33

« Re: Re: ta tvoja

no toto su 18" a zatim davat 19" nebudu tak za 2-3 roky asi ji este budu mit! > vyssi naklady na gumy... ktery dou fakt dolu!! :no: (myslim vzorek) a ted du do podvozku do BOV a vejfuku takze kazdy peniz dobry! >:D :yes:

Brandon Walsh 11.04.2009  20:37

« Re: Re: Re: ta tvoja

>:D tak tak penazi je vzdy malo co sa tyka aut ako moj otec vzdy vravel raz si kup auto a peniaze uz mat nikdy nebudes vzdy je co vylepsovat >:D

Brandon Walsh 11.04.2009  20:39

« Re: ta tvoja

a este otazocka vazne na cupru nedas mensie kolesa ako 18 nast ?

"-- skrytý --" 11.04.2009  20:49

« Re: Re: ta tvoja

no bohuzel ne!!! me prodejce tvrdil ze 16" >:D v pohode.. sem rek kouknete na ty kotouce, pak ze teda 17" ale zkusenost je takova ze ne-e a je to v pneuservise i prakticky vyzkouseno asi se 3ma kolam a bohuzel nenasadis kotouce sou sice "jen" 345mm ale trmen je dost velky... a jinak bych dodal ze kdyz koupis barak pozemek nemovitost jeho cena stoupa ja je to super ale auto je presnej opak jeden den koupis druheh ma o 10% mensi cenu a samo ze to prachy zere a to nemluvim o benzinu toho si cupra veme docela dost!...

"-- skrytý --" 11.04.2009  20:52

« cuprina

;-) ale to je tak neco za neco das prachy budes se starat a auto vydrzi bude hezke a bude suprove jezdit ale zase je to openezich celej dnesni svet je o penezich! ;-)

Brandon Walsh 11.04.2009  20:58

« Re: cuprina

ked mas hezke auto vdaka svojej zasluhe tak ta to hreje pri srdci a tesis sa ked opat mozes nasadnut a niekde s nim vyrazit :yes:

Brandon Walsh 11.04.2009  20:52

« Re: Re: Re: ta tvoja

mne nejde o hodnoty co kde stupa co kde klesa co kolko zerie ja chcem byt stastny a to dokaze len cupra >:D >:D no tajne som dufal ze do 17 tok sa to obuje v zime ale brzdit predsa treba >:D na spotrebu som nikdy nepozeral ani na to nie som nauceny zeby niekedy moj otec nieco podobne rozpraval a obaja sme odporcami dieslu to krochtanie a smrad z vyfukov je hrozne

"-- skrytý --" 11.04.2009  21:07

« :)

no ja sem jen konstatoval jak hodne auto leze do penez a zvlaste nadsencum jako sme my!!na spotrebu to ja taky nekoukam protoze bych se zdesil jelikoz sem mel predtim na jezdeni htp fabii takze krom lenosti sem byl zvyklej na 5,5litru a u cupry je to 2x vetsi a to liju 101oct od shell ale taky rikam ze za ten pozitek to stoji!! ´to je jasny jinak bych si nikdy takovy auto nekupoval!! fakt ne 17" nejdou zima = 18" leto 18" 19" (treba i 20") uz sem na leonu videl ale byl to tuningovej shou-car

Brandon Walsh 11.04.2009  21:11

« Re: :)

ja som videl jedine 19 ky dotz shuriken bolo to nieco uzasne v noci su tie kolesa suprove ja som ich teraz kupil no len 15 ky >:D >:D otec mi povedal kupim ti gumy kedze tieto som ti zodral a prisiel s 15 kami myslel som ze ma roztrhne ale nevadi no na poriadne auto si este pockam ;-\

"-- skrytý --" 11.04.2009  21:20

« Re: Re: :)

este dodam ze i ta sotreba je ale na ten vykon solidni!! :yes: ;-) tve kola jsou zajimave!! mohly byt vetsi no ale zase gumy nestoji svet a muzes poridit dobre gumy treba jako dunlop ;-) a ne * jako matador (nic proti vasi zemy!(idkyz my sme narozeni jako cechoslovaci ze!?))
                      no ale ja az pujdu do jinych kol tak budou od OZ racing > vaha kola

Brandon Walsh 11.04.2009  21:26

« Re: Re: Re: :)

ja ine gumy ako dunlop ani nekupujem co ty mas na cupre ? a tie nove disky su co za znacka ?

Matt26 11.04.2009  21:33

« Re: Re: Re: Re: :)

vidím že Zino si tu robí zálusk na Kupričku >:D . Len mu nehovor kde bývaš, lebo ju už nenájdeš >:-[]
                          Inak nemôžem sa dopracovať k 200vke v hodnotení...nenájde sa nejaká dobrá duša? :-! >:D

Brandon Walsh 11.04.2009  21:34

« Re: Re: Re: Re: Re: :)

ja ta uz viac nemozem >:D >:D ja si zatial nerobim zalusk len zhrnam informacie aby som bol u dilera frajer uz som si popozeral aj priplatkovu vybavu >:D

Matt26 11.04.2009  21:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

Neblázni >:D Nedorobíš sa na poistky a benzín. Budeš celé leto brigádovať, a aj tak to neutiahneš >:D . Motorizácia je to krásna, ale aj FR-ko v nafte nie je zlé ;-)

Brandon Walsh 11.04.2009  21:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

matt toho sa nebojim ze by som sa na nieco nedorobil >:D a nafta mi nereze cupra benzin vruuuuuum >:D ale to je este daleko

"-- skrytý --" 11.04.2009  21:48

« Re: Re: Re: Re: Re: :)

gratuluju teraz som tvoj dvousty!

Matt26 11.04.2009  21:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

Díky moc ;-)
                              A že ťa uvidíme niekedy na zraze :yes: :-)

"-- skrytý --" 11.04.2009  21:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

jakym staze? vy jezdite k nam-?? jo a klidne mu reknu ze bydlim v usti nad orlici letohradska ulice o cupričku se stara sherlog neo!! >:-[] :yes:

Matt26 11.04.2009  22:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

No ja budem v Čechách niekedy v máji, konkrétne v Brne na skúškach, tak by sme potom mohli niečo zosmoliť. Ale ja som skôr myslel že či nedojdeš niekedy ty k nám? A na ten sherlook by som sa moc nespoliehal, Zinko vie byť niekdedy veľmi šikovný keď chce >:D >:D

"-- skrytý --" 11.04.2009  22:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

ale mam 98% nadeji ze to najdou provozuje to secabohemia ale pokriti neni jen v cechach ale i na slovensku a dalsi spoluprace s celou evropou ale mema smysl toto resit mam i pojisteni proti kradezi ale to vypliva z leasingove smlouvy

"-- skrytý --" 11.04.2009  21:39

« Re: Re: Re: Re: :)

ty nove disky jsou neznackove sou to repliky originalnich kol tyto jsou kopie AUDI RS4 a pneu mam Pirelli Pzero Roso ale memuzem si je vynachvalit jdou sice dolu ale fungujou skvele jak na mokru tak spickove v zatackach!!

Matt26 11.04.2009  23:34

« Re: :)

Však ja len žartujem... ;-) Poistku proti krádeži mám aj ja, tiež kvôli leasingu + samozrejme havárijka a poistenie proti strate hodnoty vozidla. Ale s tým GPS-kom do auta to môže byť fajn, že ho máš sledované 24h denne, aj keď si myslím že nejaký machri čo by si vytypovali auto na ukradnutie by sa vedeli s ničím takým vysporiadať... ;-\

"-- skrytý --" 12.04.2009  11:04

« Re: Re: :)

jenze ti machri nevedi ze to tam je to je ta sranda a oni aspon unas lepsi auta ukradnou zajedou k nakymu velkymu nakupnimu stredisku zaparkujou to mezi auta a vyckavaji asi tam zustane maj to dobry ale v mim pripade tam dorazi dva hummriky s antenama na strese s policii a auto mi vrati ted de oto co bude zniceny!... a kamos ma zase vychytavku v gsm alarmu kdy nejen ze mu vse hlasi na telefon (i naklon auta pri kradezi kol) ale po telefomu muze auto zastavit uzamknou rozhoukat a nechat si poslat souradnice GPS kde auto "vysi"

"-- skrytý --" 20.04.2009  00:44

skvela cupra

cau.mas moc peknou cupru.na tvoji stranku se dost casto divam a moc se me libi.ja mel leona fr ted ho tady ma kaafr.nechci nejak radit ale zkus tam dat mracitka na svetla.myslim ze ten predek bude jeste agresnivejsi nez je ted.a je skoda ze jsi tam dal jina kola.ty origose byli lepsi.nevim jestli videls cupru na 19ti palcovych kolech.auto vypada o dost lip.ale jinak tvoje cupra nema chybu.zatim cau.

"-- skrytý --" 20.04.2009  14:07

« Re: skvela cupra

moc dik vsechno sem zvazoval mracidla i kridelko ale ja o 12km dal ve vedlejsim meste mam konkurenci v uplne stejny cupre a ten uz ma mracitka i kridelko oboji sem chtel! ale nechci delat klon s 19" do budoucna pocitam i uz pomalu menim nazor a budu auto upravovat ale vsechno chce prachy a ja uz ted zacinam resit bydleni takze jednou bude hodne veci ale moc dik za pochvalu potesi to!!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 26.05.2009  21:04

« Re: skvela cupra

Toto auto trošku znám a proto chci hodnotit - 10 auto - vypadlo z širšího výběru při mém rozhodování z důvodu ne moc vhodného na delší vzdálenosti,ale..barva (černá je má nej),motor,interiér (až na středový panel,ten dost nic moc),sedáky!!!,vzhled,jízda,spotřeba,cen… a ojedinělost - to hlavně oceňuji :yes: 10 - foto - až na fotku kufru (ale to mě osobně vůbec nezajímá) v pohodě a kvalitní,recenze 10 - jelikož jsem tam našel téměř vše hlavní a nebereš auto jako spotř.věc,aspoň si to myslím.
        Blahopřeji k volbě :yes:
        P.S. : teď jsem si všiml,kufr tam máš,tak sorry ;-)

"-- skrytý --" 27.05.2009  23:37

« Re: Re: skvela cupra

moooc dik!! auto urcite beru jako prozitkove nacini a auta jsou muj nejvetsi konicek!! byt financne neomezeny budu mit vetsi garaz nez dum!!a samo ze ne praznou!!! s tim kufrem ten nezajima ani me!! ale nekdo si ho tu vyzadal tak tam je i s bordilkem:o))ale ja bych ho tam automaticky nedal takze namitka byla opoctatnena!:o)) jinak tvoje "čírko" je bomba!!!design proste bomba!!!

foto Martin-Benes

Martin_Beneš 28.06.2009  12:10

krasna kara...

Cupra je cupra... libi se mi posledni fotka :-)))

"-- skrytý --" 28.06.2009  23:21

« Re: krasna kara...

aby ne kdyz je to tvoje vozitko!:o)) :-)

OS 04.07.2009  14:49

brzdy po zahrati§

jak pises ze brzdy funguji dobre i po zahrati. je to celkem logicke. vsechny brzdy maji lepsi ucinost zahrate ;-) tu spetnou vazbu bych rad nekdy zkusil u Seatu.

"-- skrytý --" 07.07.2009  17:17

« Re: brzdy po zahrati§

ty si asi velkej borec... >:D :yes: vecinou po zahrati brzdy vadnou oni i ty mi taky zacnou vadnout na tarox to nema... ja nevym ze kdyz si takovy odbornik ze ubec straciš cas nakym ctenim recenzi o aute ktery nemas rad??zustan u svech bmw sou to dobry auta ja to neberu podle me ses vylizanej ale asi sis vylecil komplex stoho jak si nejchytrejsi odbornik na auta tak to beru!

OS 08.07.2009  10:49

« Re: brzdy po zahrati§

vis vse v aute(i brzdy) ma tzv.provozni teplotu. je rozdil prehrate a brzdy a brzdy s provozni teplotou. nechci se vytahovat ale myslim ze mam s brzdenim vic zkusenosti nez ty(nechci te urazit ty sprinty jsou jiste vazne narocne) :-) nene pletes se. Seat mi nevadi. recenzi jsem si precetl rad a narozdil od tebe nejsem zaujatej. koukni se jak si hodnotil neobjektivne moje recenze kdyz uz o tom pises. kdyby jsi moji recenzi cetl poradne tak zjistis ze az takovej milovnik BMW nejsem ale ty jsi dal rovnou 8bodu protoze ja ti nedal 10:) a kdyz uz jsme u tech aut tak BMW dela sportovni auta od zakladu narozdil od Seatu kterej dela cenove dosptuna auta do kterych obcas narve vykonej motor a pak tomu rika sporotvni auto.

"-- skrytý --" 08.07.2009  11:00

« Re: Re: brzdy po zahrati§

nic sem nepsal o zahratejch brzdach na provozniu teplotu ale otom ze na okruhu hned nezvadnou ale to je fuk to si pochopil jinak! jinak jo ty si zacal z hodnocenim fotek tak sem si sed a taky sem hodnotil objetyvne vetsinou davam 3x10 ale kdyz ty objektyvne tak ja taky....jinak sem jel sprinty 1x v zivote a taky se tu priznam ze sprintovat neumim ja jezdim vrchy to me bavy asi soudis podle jedny fotky ze sem fanousek sprintu neberu ti to me bavej zatacky a kdyz si u tech bmw ze sou vsechny spostovni uz to slovo sportovni tady dost lidi taha za usi a urcite usmudlana 1,6 nebo 1,8 nejsou spotrovni auta.... a stema brzdama si mej 1000x vic skusenosti ti muzu rikat brzdo asi chces!!

OS 08.07.2009  11:08

« Re: Re: Re: brzdy po zahrati§

ano dal sem ti 9 protoze maji nedostacujici kvalitu a jsou nudny. jasne tak 1.6 motor pro slecny ale uz i 2.0 v pomerne tezke 120i je zabava. vykon neni vse a jeslti jezdich vrchy tak to urcite vic. treba takove Saxo VTS se te budu pomerne dobre drzet i kdyz ma o vic jak 100koni min.

"-- skrytý --" 08.07.2009  11:21

« Re: Re: Re: Re: brzdy po zahrati§

tak si ho kup kdyz te to tak zere je je to fuk ja se zase drzel v kopcich 911!! ale ne nejde oto byt nejrychlejsi boze ja to auto mam taky na jezdeni me se liby image auta asi se to neliby tobe nebo jinej me je fuk navic citroeny totalne nesnasim takovi plecky ja taky koukam na bezpecnost a nakou tu komfortni vybavu.... ja si neminim kuponat naky pochybny vojetiny... kdyz te to bavy mit starsi auta a myt jich vic ja ti to neberu ja ti to preju kazdej sme jinej ze jo! tt fotky sou nudny ale ty je nemas teda zabavnejsi a kvalitnbbejsi uz vubec ne aspon pro me z neho pohledu smike to se da rict ze ma kvalitku a my se stim nemuzem srovnavat je to muj nazor a ten se nezmeni!!jinak nic proti tobe nemam jen se branim a priznavam to kdyz dome nekdo rejpne taky umim plivnout jed jinak ty urazky si zase tak neber sem sangvinik!_:o))

OS 08.07.2009  11:44

« Re: Re: Re: Re: Re: brzdy po zahrati§

no kazdej mame svuj nazor! ja svuj nezmenim ty taky ne. tak si uzivej auta. mas dobrej motor ale zkus se nekdy svezt v poradnem sportaku(nemusi mit 400koni). jen at poznas co je to ridit sportovni auto jako celek.

"-- skrytý --" 08.07.2009  11:57

« Re: Re: Re: Re: Re: brzdy po zahrati§

tak svezl sem se v M3 E36 dobry... pak par kilacku v R8 spica!! mit money uz je doma jel sem i v evo IX taky bomba ale ty se nekdy svez v cupre protoze taky vlastne nevis co pises protoze si vni nejel!! ale nikdy sem netvrdil ze cupra je nejlepsi nebo nejsportovnejsi... to vubec! a este ti doporucuju cupru s upravama by milltek ci supersprint, forge motorsport, brembo ci tarox ,HR ci KW and O.CT to je pak zradylko :yes:

OS 08.07.2009  12:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: brzdy po zahrati§

vzdy ja nerekl ze je Cupra vyslovene spatny auto:) abych rekl pravdu tak uz sem se chtel svezt ale nikde ji nemaj jako predvadecku:(

"-- skrytý --" 08.07.2009  12:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: brzdy po zahrati§

hmm to ti neporadim ja se povozil v brne (a to se divim) protoze predvadecka cupra nebyla ani v praze natoz nekde jinde... :-! a brno mas z ruky

FRPE 30.11.2009  21:24

Hoja

Pěkná kárka, pěkná holka, na té holce pěkná kérka, v podprsence pěkná ňadérka ... >:D >:D básním tak trochu. Promiň.

Ty hele, já bych to mohl taky tak udělat, řeknu naší 80-ti letej babi aby mě sedla na kapotu, vzala si nějaký mini, oholila chlupatý nohy a bude ...

Mě se tvoje práce líbí a někdy naviděnou!!! ;-) >:D

"-- skrytý --" 03.12.2009  23:52

« Re: Hoja

diiik za hezkou reakci! ta divka uz je ale minulost uz mam jinou ale fotky sni zatim nejsou!:o)) ale budou! kiky mimochodem tva cupra je krasna ted bych sel taky do bily!

Brandon Walsh 23.01.2010  19:32

som sa zlakol

ze si cupru stiahol z ma.cz a ono ty si ju len presunul do kategorie cupra >:D to mi odlahlo :yes: auticko sluzi ? su nejake nove zmeny na nom porobene ?

"-- skrytý --" 28.01.2010  16:48

« Re: som sa zlakol

furt serie ale na jare uz asi neco lehce dotoho pustim aby se mi koniky rozmnozily :-) jinakk to slape slape ted sem byl na prohlidce po 30 000 volej + brzdovka a pohoda zase i cena byla solidni

GooF (RaceFans) 17.02.2010  12:36

Cupra R

Cau zavodniku, jen bych byt tebou upravil tvrzeni, ze Cupra R je nejrychlejsi Seat. Byla verze Leon COPA, ktera mela 280 koni a byla normalne v prodeji. Bohuzel limitovana verze tusim 50 kusu. A to byla nejrychlejsi verze Leonu vubec ;-)

"-- skrytý --" 28.02.2010  23:26

« Re: Cupra R

jasny vym otom jenze je to limitka od seat sportu odlanena z normalni cupry s kitem K1ale budiz bude to nejostrejsi seat ale pro presnost bylo vyrobeno 55ks a COPAedition mela 285hp! jenze NADRUHOU STRANU to muzes poladit a udelat si z normalni cupry 415konovej kocar ale nejostrejsi seat kterej si muzes koupit normalne objednat je leon cupra R 2010 ale neplet si nejsilnejsim s nejrychlejsim jelikoz to je velka mejlka!!! cupra r ma vetsi vykon o 24koni, lepsi akceleraci ale max V je elektronicky omezena na 250Km/h kdezto moje cupra nema problem jet o 18km/h zichlejc nez je v papirech uvedeno tedy 265km/h

GooF (RaceFans) 25.03.2010  15:59

« Re: Cupra R

Ok, dobre. Jen jsem chtel pripomenout, ze existoval i silnejsi model....

"-- skrytý --" 05.04.2010  16:07

« Re: Re: Cupra R

ano existoval ale limitovana edice neni seriove auto ja jaksi je ho nemam a pokud vim do CR se nedostal ani 1 kus tak mozna je dobre zes ho zminil ale nekoupis ho

berustina 08.04.2010  00:19

Filtr vzduchu

nevíš náhodou jak vlézt pod ten zatracenej plast a vyměnit vzduchový filtr? Nejsou náhodou šrouby schované pod tím stříbrným rámečkem s nápisem CUPRA?

Díky :-)

"-- skrytý --" 08.04.2010  00:25

« Re: Filtr vzduchu

no hele ja to este nerozdelaval ale ten plastik s napisem cupra mi ulit a ulomyly se capky a moc to tam uz nedrzi tak si to zbytecne nenic tudy cesta nevede asi se to musi celi nako sesadit a rozebrat ja mam v planu dat prime sani a celou tu plastovou sr*cku hodit do ha*zlu! ale presnej navod ti neporadim! ;-\

berustina 08.04.2010  00:28

« Re: Filtr vzduchu

tak to si mi moc pomohl. Protože já dneska jezdil jako blázen, aby byl ten plast teplej a zkoušel jsem se pod to dostat a po stranách to drží 4 packy a pak ještě nějaké uprostřed, ale s těma nešlo zaboha hnout. Našel jsem akorát 2 vruty zespodu, ale to se mi nechce zdát, že by to bylo tak blbě udělané. To sání budeš kupovat od K&N?

white label 08.04.2010  00:32

ber
          Musíš nejdřív sundat celý ten plastový horní kryt motoru a terpve v něm je zespodu ve "schránce" umístěný ten vzducháč...

berustina 08.04.2010  00:34

« Re: Filtr vzduchu

to jo to jsem pochopil, když jsem se díval do ETKY jaký filtr potřebuji. ALe jak ho sundat. Nikde nejsou žádné šrouby a přijde mi, že to jde až moc na sílu?

mrkni tady ke cuprakovi na fotku č.12

berustina 08.04.2010  00:47

« Re: Re: Filtr vzduchu

WL - kdyby si náhodou měl čas a náladu a něco tě napadlo, jak ten kryt sundat budu dlužníkem. Díky moc a já fičím na kutě. :-|

white label 08.04.2010  00:51

« Re: Filtr vzduchu

Byl jsem přímo u toho, když mi to měnili na GTIčku. Mají to tak údajně všechny dobové "koncernové" 2.0 T(F)SI, včetně O2 RS...
              Povolíš všechny šrouby a pak to sundáš, ale jde to dost těžko a většinou se s tím musí (bohužel) i docela slušně "škubnout"... "
              ;-\

"-- skrytý --" 08.04.2010  00:56

« Re: Re: Filtr vzduchu

no ja to mam vyskoceny furt me to drzej jen ty hadice....zakze ja stim budu mit rychlej proces... no chtel bych komplet kit od forge

berustina 08.04.2010  10:21

« Re: Filtr vzduchu

WL - to je právě problém. Nikde jsem žádné šrouby nenašel. Krom dvou vrutů, které jsou zespodu a tudíž velmi obtížně přístupné. Právě se mi nechce věřit, že by to bylo tak kokocky udělané. ;-\

"-- skrytý --" 08.04.2010  11:44

« Re: Re: Filtr vzduchu

ver ze je ... je to na * radsi porid prime sani a zlepsi ti to vyrazne i zvuk!!

berustina 08.04.2010  11:50

« Re: Filtr vzduchu

hola, díky za info. Nicméně investovat jenom kvůli zvuku se mi moc nechce. Ačkoliv to i vizuálně vypadá zajímavěji, když otevřeš haubnu. ;-)
                    Každopádně pokud si to již někde objednal a pokud by si mi poslal odkaz určitě bych na to juknul a popřemýšlel.

white label 08.04.2010  12:42

« Re: Filtr vzduchu

Já jsem původně uvažoval i o airboxu od KN, ale nabízeli ho jen na 1.4 TSI..., ale taky jsem na něj slyšel různé (protichůdné) názory...

"-- skrytý --" 08.04.2010  23:55

« Re: Re: Filtr vzduchu

no budu to resit az v lete! ale pak ti dam info ale je to investice okolo 9000 a sani je hlavne o zvuku asi ti to da 1-2kone navic tak je to moc ale este chci bov a vetsi intercooler... a chip no je to otazka penez nic vic jinak dily co bych tam dal to uz mam dopredu rozmysleny!:)

white label 08.04.2010  12:40

« Re: Filtr vzduchu

Ty spodní drží ten spodní kryt filtru, ty se povolují až po sudnání a převrácení celého krytu motoru...
                  Tak s tím zajeď do nějakého koncernového servisu, tam ti to prohodí na počkání...

berustina 08.04.2010  13:03

« Re: Filtr vzduchu

WL - asi to tak dopadne. Já si říkal golden ček hende, nathink problem. ;-) Každopádně ty názory na airbox by mne zajímaly. Přeci jen to stojí ranec a zvýšit výkon o 5-7%. No nevím jestli je to tak zajímavé, ale pokud to má další výhody..... ;-)

berustina 09.04.2010  08:19

HALELUJA!!!!!

foto Thomasino

Thomasino 09.04.2010  20:57

« Re: Filtr vzduchu

No vidíš, a už to máš?? Jdeš zítra na Renocar? Přemýšlím o tom, ale asi záleží na počasí..

foto knight-rider

knight rider 10.08.2011  00:45

seat

stará cupra byla o dost lepší!!tohle je takový stín....