Citroën C3 (2006)

31.3.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Petic ( RS Kaa )". Takže je to klasická C3-ka 1,1i Firio s metalízou a neoriginálnym autorádiom na CD.…

Citroen C3 (Petic ( RS Kaa ))

lorenzlubos 31.03.2007  20:22

vyhrady a prosba

To autoradio je v tom interiery ako past na oko. Uz samo o sebe hyri "kozmickym" designom a az vobec sa k interieru nehodi. Spotreba je 9,6, ako pises, no v tabulke udavas 6,0. Tak napis do tej tabulky 9,6. Cakat hmlovky v zakaldnej vybave a zad. el. okna do nej za priplatok, je dost naivne. Odfot prosim priestor zadnych sedadiel (najlepsie v oboch extremoch). Pocul som o nom uz vela protichodnych informacii. Dakujem

"-- skrytý --" 31.03.2007  20:31

« Re: vyhrady a prosba

To autoradio bolo vyberane priamo v predajni, ine neoriginalne nemali... V skutocnosti to vsak nie je vobec hrozne. A dokonca pod inym uhlom vyzera celkom normalne a vobec neputa pozornost. Hmlovky som necakal v zaklade, ale nedali sa ani dokupit a co sa tyka elektrickych okien, tak nie su k dispozici ani vo verzii exclusive, co je trochu na zamyslenie. Tie fotky sem pridam bud zajtra, alebo buduci tyzden vo stvrtok, ked si ich zelas, tak tu budu :-)

lorenzlubos 31.03.2007  20:37

« Re: Re: vyhrady a prosba

Za fotky dopredu diky. Co sa hmloviek tyka, je to teda divne, ale ta absencia zad. okien v exclusive, to je priam zarazajuce, uznavam. C3-ka v podobe, v akej sa dostala do vyroby sa mi sice nikdy moc nepacila, ale neberiem Vam to. Islo najma o "zensky" design? Lebo taka Micra, ta sa mi paci uz viac a tiez je milacikom zien. Zaujimalo by ma teda, ake ine auta pripadali do uvahy.

"-- skrytý --" 31.03.2007  20:44

« Re: Re: Re: vyhrady a prosba

Ano, islo najma o zensky pohlad veci. Do uvahy pripadali Clio, Thalia, 206, Fabia, Swift, Ignis, Fiesta, Nova Corsa, Yaris. U vacsiny z nich by sa jednalo o leasing, nakolko novsie modely tu vymenovane vychadzali okolo a vacsinou vyse pol mega. Nakoniec vsak prisla ponuka od Citroenu a bolo. U mamy bolo toto auto medzi prvymi, co sa dizajnu tyka a tak bolo rozhodnute. Otec si chce v blizkej buducnosti kupit nove a to chce na lizing, a splacat 2 auta je uz predsa len zbytocna zataz. ;-)

neregistrovaný: "papek" [195.146.138.XXX] 13.06.2007  08:16

« Re: Re: Re: Re: vyhrady a prosba

Swift, Ignis, Fiesta vyse pol mega? To snad nie...

"-- skrytý --" 30.04.2007  12:47

« Re: Re: vyhrady a prosba

Já mám úplně stejné , to vaše jako by tomu mému z oka vypadlo , mám najeto cca 3700 km a co se spotřeby týká u mě se pohybuje tak asi kolem 5,5 litrů . Jezdím ale spíše po okreskách a po venkově , do velkého města zas až tak často nejezdím. S motorem 1.1 se musíte naučit trochu jezdit , to znamená před větším kopcem se trochu více rozjet a pak je v pohodě. Co se týče citlivosti na boční vítr , tak to trochu problém je. Citroen C3 se mi líbil od začátku co ho začali vyrábět (zejména díky svoji podobě s modelem 2CV ) , jeho prostornosti , velkým proskleným plochám atd.. Je to moje celkově první auto a jsem s ním spokojen.

"-- skrytý --" 31.03.2007  20:37

Auto

A este vas poprosim, aby ste mi nepisali, ze to nie je auto moje, ale mojej mamy. Uvedomujem si to, ale som student, vlastne auto nemam a tak vyuzivam obe co mame doma, takze obe su tak trochu moje auta. Iba trosicku, ale su. Je ine, ked si sem da niekto sluzobne, alebo auto nejakeho rodinneho prislusnika a ma 40 rokov a ked sem dam ja toto. Takze prosim diskutujte o vsetkom, na vsetko rad odpoviem, ale taketo prispevky budem tak trochu ignorovat. Vdaka za pochopenie ;-)

lorenzlubos 31.03.2007  20:43

« Re: Auto

To je uplne pochopitelne. Stranka je o skusenostiach. Ak tu niekto da aj sluzobne, na ktorom jazdi, tak je to OK. Mal by to ale spomenut a ak napise, ze je jeho vlastne, to uz OK nie je. Takze OK. Ja sam som tu dal 4 auta, pricom jedno je moje a pisane na oca, druhe bolo v case uvedenia ocove a pisane na mna (teraz na mamu), dalsie v case uvedenia bolo uz 1-2 mesiace predane a posledne je auto maminho obcianskeho zdruzenia. Nie je podstatne vlastnictvo, ale skusenosti a este pravda-skutocnost.

Dylan McKay 01.04.2007  20:13

frantík za 10...

"-- skrytý --" 01.04.2007  20:21

« Re: frantík za 10...

Thanks :yes:

"-- skrytý --" 02.04.2007  14:33

fajn auto

Ja som tiez onoho casu uvazoval o kupe C3, nakoniec som sa rozhodol pre ine auto, v C3 bolo vtedy ABS sa brutal 22 tis. priplatok a predaval sa ako nadstandard. Ale inak je to solidne a hlavne velke vozidlo v ramci svojej triedy. Odomna mas 9 bodov, ten bod som ti stiahol za motor, treba ho poriadne vytacat a este je aj v zabehu, tam by som videl najvacsie priciny vysokej spotreby...

"-- skrytý --" 02.04.2007  16:20

« Re: fajn auto

Ano, aj ja dufam, ze ta spotreba sa este znizi, inak vdaka za hodnotenie. :yes: :-)

neregistrovaný: "pido" [91.127.82.XXX] 06.04.2007  23:59

« Re: fajn auto

Mam C3 od augusta 2006 a zatial som spokojný. Mám výbavu max, kde už su predne hmlovky, pal.počítač a manualna klima.Tiež mám 1.1 a v pohode to staci. Ked niekto nepotrebuje sportovca, nepotrebuje jazdit stale na plny plyn tak je to dobre autíčko. Jazdim tak okolo 100 - 110 a počítač mi ukazuje priemet 5,8l/100km. Zatial som s autom nemal ziadne problemy. Akurat teraz ma caka garancka :-)

neregistrovaný: "Mickey" [194.121.90.XXX] 03.05.2007  15:23

« Re: Re: fajn auto

Otec ma C2 s 1,1 (cez 15tkm) a motor sa az teraz zabehol. Viac to taha a klesla aj spotreba - po meste teraz 6 - 7 podla tocenia. Mimo mesto okolo 5,5. Nie je to ziadny zazrak, ale do mesta uplne v pohode. Rychlo sa zahraje aj v zime na kratke trate.

"-- skrytý --" 07.05.2007  23:32

Pěknej bobík a docela ucházející recenzička. Dám zatim 9 bodů :yes: ;-)

"-- skrytý --" 15.06.2007  15:59

« hodnocení

dakujem velmi pekne. Pokusim sa cez leto este recenziu dokoncit. :)

jmurjr (H22A7) 25.05.2007  15:18

vozitko

okrem C6 je toto jediny citroen, co som nesoferoval. recenzia je na 7, auto na 10, fotky na 10, priemer 9

"-- skrytý --" 15.06.2007  16:00

« Re: vozitko

Dakujem

"anonym" [193.87.99.XXX] 02.06.2007  10:40

gulove capy

ja mam na svojej c3 najazdenych 23000km a musel som menit gulove capy a jazdim len meste spotrebu mam 5,8l ale inac som spokojny

"-- skrytý --" 15.06.2007  16:01

« Re: gulove capy

Tak, aj u mna sa uz spotreba upravuje. Dufam, ze ma nepostihne podobna smola s tymi capmi... Dakujem za nazor

foto Dragon-001

Dragon.001 02.06.2007  22:20

Ahoj, dostal jsem od tebe 6. To znamená, že se ti u mě něco nelíbilo. Snažím se svou recenzi co nejvíce zdokonalit. Za všechny tvoje nápady co změnit, vylepšit, předělat ti budu vděčný. Díky :yes:

"-- skrytý --" 15.06.2007  15:55

« Re: Hodnocení

Ahoj. Vies, ono je to tak, ze ja hodnotim prevazne hned, ako sa auto objavi a potom uz len malokedy pozeram auta, ktore som videl... Je super, ze si sa ozval, lebo tvoja recenzia fakt nema chybu. Ale ako som povedal, hodnotil som vtedy, ked si to sem dal a vtedy nemala ani z daleka taku vysoku uroven ako ma teraz. Samozrejme, ze hodnotenie opravujem a som moc rad, ze si sa ozval. Dakujem

Novic (Porsche team/GT-R team) 20.06.2007  21:04

prosim

prosimte oprav si to nejmenuje se to auto firio ale furio ;-)

"-- skrytý --" 20.06.2007  22:47

« Re: prosim

Neviem ako v čechách, ale na Slovensku je to Firio. Ak si detailne priblížiš zadnú časť auta, tak zistíš, že aj nápis je Firio. :) Ale zdá sa mi, že u vás sa to píše Furio, to ťa možno zmiatlo, ale tu nie.

"-- skrytý --" 05.07.2007  21:06

sedačky

v recenzii píšeš že sedadla dobre drzia a sú pohodlné. Keď som si ja kupoval prve auto/r. 2003/ bol som pozrieť aj C3 ale a tie sedadla my vôbec nepripadali ako tie ktore podžia v zátačkach... a pri tom to aj skončilo - do auta som si ani nesadol lebo keď som ich uvidel tak ma hneď napadlo tam by sa sedelo ako v parku na lavičke 8-s . A skončil som v Ibize :yes: . No možno že v tvojom modelovom roku sa niečo zmenilo a už je to v pohode.

foto kostey

kostey 14.08.2007  00:25

cus

nazdar, mam dotaz, co se ti nelibi na mojim aute? za co 5 bodu v hodnoce ni auta? jde mi jen o informaci, o nic vic! Mas neco proti starsim autum z 80.a 90. let? nebo proti zadokolkam? nebo proti cervene barve? Jel si nekdy v Sierre? ja v C3 jel, sice ne moc daleko, ale jak jsem vzdycky slychaval ze citroeni sou pohodlny tak po svezeni v C3 s tim vyrokem fakt nesouhlasim. V mem aute napriklad za den ujedu 1000km a pak jsem jeste schopnej prokalit celou noc, z C3 ky jsem po 150km vystupoval pekne polamanej...

"-- skrytý --" 15.08.2007  20:35

Otazka- Odpoved

viac foto!!!, skusenosti, jazdne vlasnosti... co ta napadne. ked som hodnotil tak som mal asi zlu naladu, a mozno ani nebolo tolko foto ako teraz, asi prehodnotim za 6b.

vies problem je ten ze tu sa hodnoti tak ako keby bola stupnica od 7-10, ale ta je od 1 a ak je nieco priemerne... pozor nie zle!... tak je to za 5b. nie? ale tu ked niekto da menej bodov tak je hned cu.ak a zverejnenie hodnotenia sposobilo to ze su vsetci nasr..ty /dufam ze to nie je tvoj pripad :-)/ a vypisuju ze preco a zaco a podobne. Nemozu mat vsetci priemer 9b. Plati tu system ked ty mne 10 tak ti vratim tie body alebo max znizim o 1 stupen. A to je dost zle. A tiez su tu caste prispevky typu - Super auto dam ti 10 a mrkni na moje. Ako u dementov.

"-- skrytý --" 16.08.2008  22:12

« Re: Otazka- Odpoved

presne tak..ani ja nemam rad 10ku za to aby som to vratil...viac potesi uprimne hodnotenie

"-- skrytý --" 19.08.2007  17:42

mas 10

10b ;-) moj oblubeny citroenik

"-- skrytý --" 19.08.2007  18:50

« Re: mas 10

Vdaka, cenim si to. Ty zas mas moj najoblubenejsi mercedes, takze tam tiez neni o com :-D

"-- skrytý --" 21.08.2007  18:40

Chtěl jsem ti to ohodnotit, ale v novinkách píšeš, že recenzi a foto budeš upravovat, tak ještě počkám :-)

"-- skrytý --" 22.08.2007  18:02

citroen

Mam výhrady k tomu dílenskému zpracováni a pohodli na sedačkách asi jsi ještě neseděl v pořádným autě ne?Moje sestra ma to same a ja bych stím dál než do města nejel..co se týka nadčasovosti tak to možná tam francouzi vynikali vždycky, ale ten zbytek nestoji za řeč.Co vyrobený auto to jinej nahradní díl atd..pokud tady zminujes že nevrzají plasty a nikde nic neklepe tak to bude asi tím že to má 500 km -Až tam budeš mít natočených 200000km a bude to mit 15 let tak začni psát něco o tom,že je dobré dílenské zpracování. :-!

"-- skrytý --" 22.08.2007  18:49

« Re: citroen

Pozri, je to prvy citroen, v ktorom som jazdil a okrem xsary picasso, C4 a C4 Picasso som v inom ani nesiel. To auto ma teraz okolo 2000 km, co stale nic nie je a zatial spokojnost - veď ako inak, pravda :D. Pochybujem však, že na ňom vôbec niekedy bude 200 000 km, keďže na ňom jazdí len mama a u nej je predpoklad, že za celý rok najazdí to čo otec za mesiac, poprípade 2... Čiže takých 6-7 tis. km. Keby som si už dnes hladal auto na viac km - ako píšeš, povedzme aj 200 tisíc, tak nevolím francúzov... S renaultom som ešte spokojný a matke citroen stačí, ale ďalšie rodinné bude určite viac prihliadať na kvalitu. Francúzi majú neuveriteľne nadčasový dizajn, ale predsa len im niečo chýba ako píšeš... :yes:

foto mehturt

mehturt 31.08.2007  12:40

hodnotenie mojho auta

Ahoj, k mojmu autu (Focus) som pridal fotografie.. mohol by si prosim ta zvazit nove hodnotenie fotografii? Dakujem

"-- skrytý --" 01.09.2007  14:20

do tyzdna

uz je september a este to stale nemas tak neslubuj co nemozes splnit

"-- skrytý --" 02.09.2007  19:17

« Re: do tyzdna

Sorry, nestíham, nebol čas, brigády a teraz som sa vrátil zo 4 dňovej dovolenky v Tatrách - už to mám nachystané, len neni čas to sem dať, tak sa pokúsim, čo najskôr ;-)

"-- skrytý --" 03.09.2007  01:07

Body

Auto 9, fotky 5, recenzia 8, celkom 8
    - auto je velmi dobra volba pre ten ucel, na aky ho pouzivas a aj mne sa paci
    - fotky - tragedia, pridaj nieco
    - recenzia je OK, no auto ma este dost malo km na poriadne zhodnotenie

Presne take iste (ale ina farba) som mal pozicane z Citroenu kym moje bolo v servise. Ta 1.1-ka je v meste postacujuca, mimo mesta slaba a so zapnutou klimou to autom ledva hybe (najma ked je vonku fakt horuco, vtedy variabilny kompresor cuca podstatnu cast vykonu motora iba na svoj chod).
    Toto auto by bolo mojou volbou, ak by som potreboval kupit nieco pre moju priatelku, ibaze by tam bola 1.4-ka benzinova alebo dieslova (podla nalady v den kupy). Okrem toho iba zaklad a klima, ostatne veci su nepodstatne.

PS1: ocenujem Tvoju odvahu popisat svoke kompletne sukromne udaje, asi si v zivote este vela nepreskakal, ze?

PS2: daj mi nejaky skrateny navod co a ako mam vylepsit na mojej 306-ke, aby som od Teba pripadne dostal o nejaky ten bodik viac, ako terajsich 5.

"-- skrytý --" 05.09.2007  16:35

« Re: Body

Tych 5 bodov som daval tesne po uvedeni auta na tieto stranky, a tvoja recenzia nemala vtedy ani tretinovu uroven ako teraz, samozrejme, znamku som upravil.
      P.S. Nieco som si uz v zivote preskakal, len som nemal potrebu nic skryvat, nie som mafian, ani nikoho neokradam, tak preco? Ale je pravda, ze tu nemusim mat vsetko o sebe, tak som to tiez trosku upravil. Popis som teraz vylepsil a foto bude neskor, no kedy radsej nepoviem, aby ked nedodrzim termin som nebol napadany, ze neplnim sluby :-)

"-- skrytý --" 05.09.2007  23:19

« Re: Body

Dakujem za reviziu znamky, dajako ma to koplo hore. Nepovedal by som, ze spomedzi 306-iek by prave moja mala byt na vrchole, no v kazdom pripade potesi :-)

Ked das fotky, daj vediet, pridame bodik. Auto si to zasluzi!

jmurjr (H22A7) 19.09.2007  23:48

autosalon

no, ja by som perspektivne mohol v nedelu, to by som nemal mat ani pracu. cize 30.9. a k tym svetlam, to tam daj radsej z faceliftu ;-) vlastne toto je faceliftovany... tak to nechaj tak, hentie mozno na strieborne. podla mna je lexus styl svetiel prekonany...

"-- skrytý --" 24.09.2007  11:10

Felicia

Ahoj, koukal jsem, že mám od tebe hodnocení svého vozítka za 6 ;-\ ... koukni prosím ted na mojí recenzi a případně zvaž své hodnocení. myslím, že jsem jí ted vypiloval a doplnil o dost fotek. Koukni na to prosím ... díky Vašek ...

"-- skrytý --" 12.12.2007  19:32

Praktické autíčko! Přeju hodně šťastných km všem řidičům tohoto auta :-)
    BTW. recenzi jsem už upravil, tak se podívej a kdyžtak přehodnoť..

David Silver 20.02.2008  17:29

bílá víla C3

to je už bouraná ne? >:D že má křivě SPZ ;-)

"-- skrytý --" 20.02.2008  20:46

« Re: bílá víla C3

Nestraš >:D

David Silver 20.02.2008  20:58

« Re: Re: bílá víla C3

>:D nestrašim, třeba je nabourané ale noc o je Hothatche >:-[] :-!

jmurjr (H22A7) 20.02.2008  22:29

virtual tuning

HotHatch sa znova predviedol v najlepsom svetle. velmi pekne spravene ;-) :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 20.02.2008  23:11

« Re: virtual tuning

óóóóóóóó dekuji jmurjrjrjrjrjrjrjr

"-- skrytý --" 20.02.2008  23:16

« virtual tuning

Tak, tak... Chcel mi tam síce zkombinovať niekoľko rôznych farieb, no keď som povedal, že chcem peknú bielu, tak je to tu a je to pekné ;-) Takže ešte raz thanks :-)

David Silver 22.02.2008  14:55

« Re: virtual tuning

zakomponované prvky BMW? >:D seknou mu :yes: je to dobře sladěné :yes: :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.02.2008  15:13

« Re: Re: virtual tuning

hehe diky jsem rad ze jsi poznal geny BMW M3 E92 >:-[] >:-[] >:-[]

David Silver 22.02.2008  15:32

« Re: Re: Re: virtual tuning

tak to by byla pro mě ostuda nepoznat.! já takovej zažranej "Baworák" >:D ;-)

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.02.2008  15:38

« Re: Re: Re: Re: virtual tuning

promin mel jsem psat geny ale rysy ;-) geny by byly poznat pod kapotou ;-)

"-- skrytý --" 22.02.2008  16:14

« Re: Re: Re: Re: Re: virtual tuning

Veď aj sú poznať >:D Vieš aký to má motor??? >:-[] 8-s ;-)

David Silver 22.02.2008  16:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: virtual tuning

>:D >:D >:D

Novic (Porsche team/GT-R team) 22.02.2008  16:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: virtual tuning

jasne,1,1i >:D >:D >:D >:D

David Silver 22.02.2008  16:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: virtual tuning

nojó, ale Petic nemá jentak nějakej 1,1i :no: on ho má čipnutej a výsledný výkon je brutální a to 256PS.! Petic tady píše hodnoty jako měl při koupi, ale už je to dávno jinak. jenom se tím nechce chlubyt že má tkaovou raketu :-! že Petici ;-)

"-- skrytý --" 22.02.2008  16:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: virtual tuning

Tak ale teraz ma podceňuješ... Ja by som motor nechipoval, on je vymenený za radový šesť valec 3,0i z bmw, ale o tom psst ;-) >:D

David Silver 22.02.2008  16:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: virtual tuning

áha >:D sorry, já myslel že jsi trochu do tuningu když v galerii máš ty krásný světla čirá :-) :yes: mno, ale toto je vlastně také tuning >:-[] jsem si asi spletl s nějakým jiným C3 >:D >:D jj jasně já mlčím téměř o všem... >:D

David Silver 22.02.2008  16:28

najeté km

jo, jinak nějaké divné že má najeto jenom 2km ? >:D

"-- skrytý --" 22.02.2008  16:33

« Re: najeté km

Divné je i to, že auto má rok a má najazdené rovné 4 tisícky, aj z toho som dal polku len ja >:D . Nuž, mamča s tým moc nebehá >:D

David Silver 22.02.2008  16:34

« Re: Re: najeté km

áha, stim jezdí jenom p oměstě ne?

"-- skrytý --" 22.02.2008  16:37

« Re: Re: Re: najeté km

No ona iba po meste >:-[] Ja.... >:D

"-- skrytý --" 22.02.2008  16:38

« Re: Re: Re: Re: najeté km

Inak, teraz padám von, do hodky som späť, tak to tu rozbehni trochen ;-) Nech ťa dobehnem >:D :-!

David Silver 22.02.2008  16:45

crash

zdravím tě Petici, co ste dělali? :-O :-O alkohol??? :-O

"-- skrytý --" 31.03.2008  18:51

« Re: crash

Čo si malý? Aký alkohol... Mamča vytunila autíčko... Čo už, stávajú sa i horšie veci ;-) Našťastie sa jej nič nestalo :-)

David Silver 31.03.2008  18:53

« Re: Re: crash

jak se to stalo? no, teda ten HHho tuning byl lepší >:D ikdyž teda, přední každé kolo natočené na jinou stranu je také luxusní >:D >:D >:-[] tak to je good :yes:

"-- skrytý --" 31.03.2008  18:55

« Re: Re: Re: crash

Stalo sa... To je nadlho. Možno to neskôr napíšem do recenzie, ale teraz sa mi nechce :-)

David Silver 31.03.2008  18:58

« Re: Re: Re: Re: crash

OK, jinak AMG práh je dost dobrý :yes: >:D

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:02

« Re: Re: Re: Re: Re: crash

Mne sa viac páčil pôvodný >:D

David Silver 31.03.2008  19:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: crash

>:D jo, tak lepší původní práh a auto v celku než tuning práh a auto rozsekané... to je fakt :yes:

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: crash

Asi tak...

Novic (Porsche team/GT-R team) 31.03.2008  18:59

ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

nestalo se vam nic?jste v poradku?kdo ridil?auto uz asi spravovat nebudete co?jaky bude nastupce uz vite? :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:01

« Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

No, ja som tam nebol, mamča šla sama...
      Či sa bude auto opravovať sa uvidí zajtra po obhliadke auta. Nástupcu budeme vyberať, keď bude auto na odpis.
      P.S. Mamči sa našťastie nič nestalo, trochu je oškretá, sem-tam nejaká modrina, ale inak v pohode ;-)

jmurjr (H22A7) 31.03.2008  19:04

« Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

to je hlavne. plechy su vymenitelne/nahraditelne. hlavne ze pasazieri su celi. aj ked to zaboli :'-(

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:06

Presne ;-)

PeT-a (RSKa) 31.03.2008  19:06

« Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

áá škoda citroena. Ale třeba se to ještě opraví. ;-)

PS:Můžeš ve zkratce říct jak se to stalo?? :-O (nějak mi to uteklo)

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:09

« Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

Jeden pán spomaloval a oproti ráno (cca pol osmej) svietilo silné slnko. Mamča si nevšimla smerovku a tak ho začala obiehať, bola tak v polke a ten pán odbočil, čím mamine buchli airbagy a dostala také malé hodiny a skončilo to ako to skončilo...

PeT-a (RSKa) 31.03.2008  19:14

« Re: Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

aha - jo máš naprostou pravdu s tím slunkem.Dneska sem jel taky ráno proti němu a říkal sem si jestli něco pojede tak to sejmu >:D >:D
            Naštestí nic...

PS:Pozravuj mamču >:D

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:20

Odkážem >:D Bude rada, že to zverejňujem na nete >:D

jmurjr (H22A7) 31.03.2008  19:14

« Re: Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

pan mal skodovku (105 alebo 120), na ktorych nevidno ze blikaju alebo svietia, ci nie?

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:16

Renault Thalia

jmurjr (H22A7) 31.03.2008  19:25

paThalia?
                Myslim, ze budem hovorit za vsetkych na MACZ (alebo aspon vacsinu), ked poviem, ze toto sa stava a staci par sekund (mozno ani tu smerovku nemal). plechy vyriesi poistka, a ak sa nic nestalo vodicke, tak to nie je take hrozne. pozdravujem maminu a odkazujem, ze to sa stava a netreba si z toho nic robit (hlavne nech neprestane soferovat nadobro ako par ludi co poznam).

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:29

« Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

no ona mala dosť dlhú prestávku a to bolo asi najhoršie čo mohla spraviť... ;-) Myslím, že si to povedal za všetkých, za mňa určite...

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 31.03.2008  19:34

« Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

nechci malovat čerty na zeď ale zcela objektivně takhle z fotek na dálku říkám že to auto půjde na náhradní díly... to pojišťovna uzná jako totálku...

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:40

« Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

No čo už, tak pôjde... Stáva sa ;-)

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 31.03.2008  20:01

« Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

stává se... hlavně že nikomu nic není.. byla mamka připoutaná?

"-- skrytý --" 31.03.2008  20:04

Jasan, bola :-)

foto Rysguf-

Rysguf. 31.03.2008  19:30

« Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

Stotoznujem sa s jmurjr-om, hlavne ze sa nic nikomu nestalo. Zivot ide dalej a verim ze pre maminu bude este krajsi. Viem co hovorim ;-)

Poustnik 31.03.2008  19:30

« Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

No na to, že to bylo v relativně malé rychlosti, to vypadá dost fatálně....

"-- skrytý --" 31.03.2008  19:39

Citroen je krabička...

foto Vette

Vette 31.03.2008  22:09

« Re: Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

slnko je potvora :-( drzim palce

"-- skrytý --" 31.03.2008  22:46

« Re: Re: Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

Vďaka ;-)

foto hruodolf

hruodolf 02.04.2008  19:05

« Re: Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

Hlavní je, že se nikomu nic nestalo.

Jak je to s předpisama u vás? U nás by za to mohl řidič škodovky.

"-- skrytý --" 02.04.2008  19:45

« Re: Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

No, ono je to tak, že 2 dni po nehode sa objavil pán čo tvrdí, že Thalia ani smerovku nemala, ale už je neskoro... Aj napriek tomu, že sa nepozrel do spätného a odbočil, keď mamča bola tak v polke predbiehania, tak uznali vinnou ju :-/ . Ale teraz je to už jedno si myslím...

jmurjr (H22A7) 02.04.2008  20:21

« Re: Re: Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

2000sk pokuta, alebo brali aj papiere?

"-- skrytý --" 02.04.2008  20:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ty kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááá…

Samozrejme že len pokuta, už aj bez tak to je celé dosť diskutabilné...

jmurjr (H22A7) 02.04.2008  20:39

« Re: C3 vs thalia vs policia

nechcem teraz velmi kritizovat. ale zda sa mi, ze mame policiu len na to, aby ludi je**la, pretoze nikdy nic poriadne nevyriesia.
                    priklad: vykradli mi auto. cakal som 3 hodiny, policajt prve povedal, ze ide zbytocne, lebo to co slohli aj tak nenajdu.
                    priklad 2: nalepilo sa mi na naraznik v noci auto. spomalil som, nepredbiehal, stale bol par cm za mnou, zrychlil som, stale par cm za mnou. nakoniec ho**do zaplo majaky a dostal som pokutu za to, ze som nemal nahradnu H4.

takze miesto toho, aby ludom pomahali ich radsej je*u.

prepac, ze som sa tak rozohnil, ale dost ma se*ie takyto pristup ludi, ktorych my vsetci platime, co si k**va neuvedomuju :-(

"-- skrytý --" 02.04.2008  21:22

« Re: Re: C3 vs thalia vs policia

K tomuto netreba komentár :-)
                      Plne súhlasím ;-)

Chobot 02.04.2008  21:53

« Re: Re: C3 vs thalia vs policia

hm, my teď (14dní-3neděle zpět) čekali na dopraváky s bouračkou 2,5 hodiny. To taky jde :-|
                      Ale zas je fakt. že každá mince má dvě strany........

foto Rysguf-

Rysguf. 09.05.2008  21:11

Crash v 57 km rychlosti?

A deformacna zona (ta cierna hruba lista pred motorom) je zohnuta? LOL
    Citroen :no: :no: :no:
    Co tu mam VW Golf a fotky kde je rozbity, to bolo v rychlosti tiez daco pod 60 km a deformacna zona drzi... hmmm, zivot je cudny

"-- skrytý --" 19.05.2008  20:50

« Re: Crash v 57 km rychlosti?

No hlavní je, že jsou oba živí. Přitom se ale Citroen prezentuje jako pěrihvězdičková značka..

"-- skrytý --" 20.05.2008  08:22

« Re: Re: Crash v 57 km rychlosti?

Ja som v tom aute nebol. Bola tam len mamina, ja som prišiel len neskôr. Ja si tiež myslím, že PSA šetrí kde sa dá a potom to takto vypadá. Nechcem si s týmto autom predstaviť naraziť niekam čo i len v 100ke 8-s :no:

foto pallas

pallas 22.05.2013  15:33

« Re: Re: Re: Crash v 57 km rychlosti?

praveze, na to, aky to bol naraz (do betonoveho schodu vysokeho iba 30-40 cm) a k tomu este sikmo - teda naraz prisiel asymetricky iba na jeden nosnik - vyzera to auto po nehode velmi dobre! Ak najdem, pridam fotku otcovej C3 po nehode - neuveris ze z toho auta vysiel niekto zivy, naraz do stromu a priklepnute autobusom. Otec vystupil BEZ JEDINEJ ZLOMENINY. Na tak male auto neuveritelne - ked najdem fotky, poslem.

foto nxue

nxue 03.02.2011  16:26