BMW M3 (1994)

6.7.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Redwind94M (BMWfans)". Tento vůz byl zakoupen v Praze a to v nabouraném stavu.Auto dostalo ránu do…

BMW M3 (Redwind94M)

"-- skrytý --" 06.07.2007  19:12

Krása

nemůžu hodnotit,nemám zde auto,ale recenze fotky vše super!!a to auto je boží!!opravdu M3 e36 je mím snem již dlouho,gratuluju k takovýmu autu a opravdu po tom co jste si ho musel rozebrat věřím že máte jinný vztah než je obvyklé

"-- skrytý --" 06.07.2007  19:49

« Re: Krása

To rozhodně ;-) děkuji za pochvalu :-)

neregistrovaný: "Pato" [82.119.98.XXX] 07.07.2007  10:50

« Re: Krása ... detaily...

Nazdar!

Obrovskej obdiv!

Jsem v podobny situaci s mou E36 Coupé... tu jsem bohuzel boural já... ale díky pásům a airbagu jsem zrušil jenom auťák... zajímli by mne další detailní fotografie z znovuzrození Tvého... dá se někdy napsat e-mail?

Díky předem...

"-- skrytý --" 07.07.2007  11:10

« Re: Re: Krása ... detaily...

Ano fotek mám opravdu dost můj e-mail je Redwind@seznam.cz
          Co konkrétně by tě zajímalo ?

neregistrovaný: "Pato" [82.119.98.XXX] 08.07.2007  01:23

« Re: Re: Re: Krása ... detaily...

Jsem "také" fanatik a zajímá mne k E36 Coupé vše... (také k E46 a E92... ;-) ...) ... díky za adresu... zasílam mail... :-)

"anonym" [89.102.101.XXX] 08.07.2007  12:32

« Re: Re: Re: Re: Krása ... detaily...

Ta adresa je špatně!!!Je to Redwind94@seznam.cz

foto krakatit

krakatit 06.07.2007  19:13

odvaha

jsi docela odvaha, já bych do takové opravy nešel, stále hrozí riziko že auto už nebude nikdy jako před opravou a ty starosti za to nestojí, ale jestli to byla super cena a opravy sou tvůj koníček

"-- skrytý --" 06.07.2007  19:47

« Re: odvaha

Někdy se vyplatí riskovat ;-) ,protože risk je zisk! :-) A v tomhle případě to byl zisk na 100%

"-- skrytý --" 06.07.2007  19:19

10 b.

Moc pěkná M3 a kola od Schnitzera taky :yes:
    Jen se chci zeptat, ty boční výdechy za předními koly byly montovány seriově již na M3 E36? mám pocit, že byly až u E46, ale nevim, diky.
    Ať jezdí! :-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  19:43

« Re: 10 b.

Tyto výduchy byly opravdu montovány až na E46.Na této E36 byly montovány dodatečně :-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  19:46

« Re: Re: 10 b.

To ale nevadí, sluší ji :-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  19:47

« Re: Re: Re: 10 b.

Právě proto tam byly namontovány dodatečně ;-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  21:07

Re: Obdivuhodné

Ak toto bolo naozaj prerobené, resp. opravené od "kosti" tak klobuk dole, za tým musi byť nenormálne veľa práce a úsilia. Za to dávam 10b!!!

"-- skrytý --" 06.07.2007  21:21

« Re: Obdivuhodné

Celkem rok a 2 měsíce,jinak děkuji za body :-)

foto vl-sl

vl.sl 06.07.2007  21:12

klobouk dolu

Velka odvaha pustit se do takove opravy,pravy BMW-auto 10b,pridat foto.Hlavne to nekde neskrabnout >:D

"-- skrytý --" 06.07.2007  21:22

« Re: klobouk dolu

Diky za body,zatím se mi nepovedlo poškrábat ho a doufám ,že dlouho nepovede :-)

foto pivrnec

pivrnec 06.07.2007  21:20

super prace!!!

Nazdar chlape kloubou dolu pred tvou praci!!!! Vypada naaadherne!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Skoda ze to neni Alfa:-).

"-- skrytý --" 06.07.2007  21:23

« Re: super prace!!!

foto EricCartman

EricCartman 06.07.2007  21:22

Hromádka šrotu

Z hromádky šrotu vznikla fakt dost dobrá kára. Barva mu sekne a to stáří by mu asi taky málokdo hádal. :yes: Ať ti to jezdí a hlavně ať to nikdy neuvedeš do stavu jak předchozí majitel ;-) :yes:

"-- skrytý --" 06.07.2007  21:24

« Re: Hromádka šrotu

Věř mi,že ty fota z dřívějška jsou mi odstrašujícím příkladem :-)

Ajin(MoDo Team) 06.07.2007  21:33

Čumím

jako blázen,z auta po smrti takový krasavec. Já mám rád org. stav, proto mi trochu vadí ty výduchy z E46, ale netvrdím, že tam nevypadají dobře a nejsem příznivcem zatmavených oken.Takže 9b.Přeju ať auto slouží :-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  23:18

« Re: Čumím

Díky ;-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  21:59

Super auto a navíc mám to stěstí, že jsem ho viděl na vlastní oči, byť jen na chvíli :-) To jsi to celou dobu opravoval u Válka? Teda klobouk dolů udělat z tak roztřískaného auta takové žihadlo :yes: :yes:

"-- skrytý --" 06.07.2007  22:31

Ano skoro celou dobu u Válka,nepočítaje karosáře a lakovnu:-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  22:35

« Re: Re: 10b

Aha matně si na tebe vzpomínám viděl jsem tě jak jste tam mělili ta kola zrovna sem přijel do práce :-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  22:38

« Re: Re: Re: 10b

Jo jo, to jsme byli my :-) Ty tam pracuješ jako mechanik? :-O

"-- skrytý --" 06.07.2007  22:39

« Re: Re: Re: Re: 10b

Musím teda pochválit přístup servisu - je špičkový :yes: :yes:

"-- skrytý --" 06.07.2007  22:40

« Re: Re: Re: Re: 10b

Ano pracuju tam jako mechanik třetím rokem.Chodím tam ale až odpoledne kdy tam přijdou i kluci z jiných servisů a děláme na závodní M3 co je na te staré dilně třeba do 8 do večera

"-- skrytý --" 06.07.2007  23:15

« Re: Re: Re: Re: Re: 10b

Jo, tam vpravo vedle testu tlumičů...?

"-- skrytý --" 06.07.2007  23:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 10b

Gazellu jste stavěli sami, nebo jste ji přestavěli z jiného auta? Vypadá fakt zajímavě, to eMko jsem neměl štěstí vidět zblízka, jen přes dveře... ;-\

"-- skrytý --" 06.07.2007  23:31

S Gazellou je to trochu jinak.Tu postavil pan Zdeněk Válek před více jak 30 lety a de-facto design je jeho.On si totiž udělal formy ze sádry a doslova si to auto uplácal vlastníma rukam do dnešní podoby.Základ je ale Škoda 110 R má to motor ale z BMW .Tehdy se na to chodili dívat i lidi z Mladé Boleslavi a nechápali. :-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  23:38

« Re: Re: 10b

Tak to je machr :yes: To mu škodováci museli pěkně závidět, že to sám zmákl...Jezdíte s ní ještě na okruhy, nebo to máte jako raritu?

"-- skrytý --" 06.07.2007  23:47

« Re: Re: Re: 10b

Pan Válek s ní jezdí na rallye do vrchu i dnes.Na minule si ji trochu ťuknul a schytal to levý zadní blatník ten je už ale spravený a auto je vnejlepším stavu a myslím že teď někdy s ním pojede ve Vsetíně

"-- skrytý --" 06.07.2007  23:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 10b

Ano přesně tam...

neregistrovaný: "Máňa" [90.176.5.XXX] 06.07.2007  22:12

fotky

jestli muzes, tak pridej fotky bouraneho, at muzem zasnout nad zmrtvychvstanim

"-- skrytý --" 06.07.2007  22:31

« Re: fotky

Ano přidám ale nestíhám jsem tu první den :-)

"-- skrytý --" 06.07.2007  22:34

nerozumím

Tomuhle já nikdy nerozumím, nechápu a skrytě a hodně obdivuju! Z hromady něčeho, co podle mě patří do sběru vznikne zpět něco takového. Krásný auto, krásnej výsledek, všechno prostě super.
    Musíš bejt fanatik se do toho pustit a je jenom dobře, že nás tvoje auto obšťastní na silnici.

Máš 10 bodů.

"-- skrytý --" 06.07.2007  22:39

« Re: nerozumím

Děkuji za body :-) a fanatik,ač si to někdy nepřipouštím,opravdu jsem :-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  18:11

« Re: Re: nerozumím

Ty si to připouštět nemusíš, za tebe mluví to auto. Já když vidím trochu víc nabouraný auto, tak přemýšlím jestli se to ještě dá opravit a ty předvedeš tohle. Prostě paráda. Fakt krásná kára.
        Nepřemýšlíš o renovaci jiného starého případně takhle zbořeného BMW? Podle mě takováhle 8čka, takhle nádherně zrenovovaná by musela být peklo!

"anonym" [89.102.101.XXX] 07.07.2007  20:22

« Re: Re: Re: nerozumím

Ne v nejbližší době nechystám další podobný "projekt" :-) stačí jedno auto :-) .Leda na zakázu :-) ale 8 vzhledem k její technické vyspělosti a množství elektroinstalace by byla skutečným peklem !Ale pro mě :-) ale jinak dobrý nápad ;-) 8 je velmi nevšední BMW a navíc velmi originální :-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  20:24

« Re: Re: Re: Re: nerozumím

Sakra zapoměl jsem se přihlásit ;-\

"-- skrytý --" 07.07.2007  20:24

« Re: Re: Re: Re: nerozumím

8čka byla podle mě takovej trochu předchůdce nové 6tky. To auto ve spoustě věcech prostě jenom předběhlo svou dobu a bylo tak technicky mimo průměr, že ho lidé nepochopili. Kdyby dnes sjelo nové z výrobní linky, tak si jistě najde svoje kupce.
            Kdybych našel nějaký zachovalý kousek, asi bych do toho šel, je to fakt nádhera.

"anonym" [85.160.30.XXX] 07.07.2007  20:44

« Re: Re: Re: Re: Re: nerozumím

Tak s tím musím souhlasit na sto procent, můj německý kolega má 850CSi, teď už jen pro zábavu. Nikdy nezapomenu, když jsem se v ní svezl poprvé. Bohužel stále si dost drží cenu.

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:46

« Re: nerozumím

Některé kousky se dají pořídit kolem 250-300tis., ale nejsou moc zachovalé a v top stavu :'-(

"-- skrytý --" 07.07.2007  20:45

« Re: Re: Re: Re: Re: nerozumím

To bezesporu je.Navíc jsem měl to štěstí v ní jet.Tehdy mi bylo asi tak 12 a seděl jsem v těch krásných hlubokých zadních sedačkách,kolena u brady a neviděl jsem skoro ven,ale byla to nádhera.

Ajin(MoDo Team) 07.07.2007  20:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: nerozumím

Já se zapoměl přihlásit, já to měl stejně, zadní sedačky, kolena u brady :-) , prostě bomba, na autobahnu 250 hned akorát mi bylo trochu víc

"-- skrytý --" 07.07.2007  21:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nerozumím

No tak to já jsem měl štěstí v neštěstí,protože jsem s ní cestoval z Ostravy do Prahy.Ten pán tam měl 18 kola BBS a profil 35 a s asi 20 centimetrovým límcem.Navíc byly leštěné.Vypadalo to nádherně,horší cesta po tom tankodromu. :-(

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:48

« Re: nerozumím

Jedno z mála aut, které se tak povedlo a zároveň tak předběhlo dobu a nebyl to žádný super obchodní úspěch. Ale za odvahu si u mě BMW získalo body. Já v ní seděl, ale nejel. Mě dostává ten design exteriéru, to je něco tak úžasnýho..
                Dneska jsem ji viděl znovu a jenom slintám.

foto pepavasa

pepavasa 06.07.2007  23:32

Obdiv

Máš můj obdiv, sám jsem si to také zkusil, ale v semifinále jsem musel auto prodat. Tehdy mi došly prostředky. Pěkná práce. Přeju ti mnoho šťasných kilometrů.

"-- skrytý --" 06.07.2007  23:45

« Re: Obdiv

Je to sázka do loterie ;-\

foto pepavasa

pepavasa 07.07.2007  21:25

« Re: Re: Obdiv

Ale bez toho nelze zvítězit. Jsi vítěz !!! :-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  21:30

« Re: Re: Re: Obdiv

Děkuji :-) a také přeji ty šťastné kilometry za volantem :-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  09:52

Pneu

Koukam, že máš pneu Pirelli Zero Nero, jsi s nima spokojenej? Popřípadě jestli nemáš možnost osobního srovnání s Pirelli Zero Rosso? Nad pirellkama do budoucna totiž taky uvažuju. díky

"-- skrytý --" 07.07.2007  10:47

« Re: Pneu

Ano jsou to Nera,bohužel nemám možnost srovnání s P Zero Rosso.Zato však můžu srovnat Nera s Bridgestone Potenza a Nera jsou lepší.Jak v držení stopy při jízdě na limitu tak i chování za deště,kdy mají Nera nesrovnatelně větší trakci což je u auta bez DSC celkem výhodou,když teda zrovna nechceš blbnout,ale i na to u mě dochází.Přece jenom mokrý asfalt neoholí pneu tak rychle :-) .

"-- skrytý --" 07.07.2007  10:58

« Re: Re: Pneu

Navíc záleží na tobě jestli chceš opravdu dobrou pneu a máš dostatek prostředků,šel bych do Pirelli P Zero Corsa.Má je jeden pán na Lamborghiny Gallardo a nemůže si je vynachválit,protože má neuvěřitelnou přilnavost a když jí zahřeješ tak dokonce lepí při dotyku rukou.Je to tím,že je vyrobená z velmi měkké směsi takže při častých burnoutech nebo driftech budeš mít dobrý grip,to že se ti ta pneu bude strácet před očima je věc další.Pokud neděláš vřele doporučuji i na podnět toho pána. :-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  13:34

« Re: Re: Re: Pneu

Díky za doporučení, ale Corsa to už je docela extrém - na suchu jsou sice určitě absolutně nejlepší "lepivky", ale na mokru bych měl asi trochu obavy..potřebuju spíše nějaký kompromis.
          Nyní jezdím s Conti SportContact a jsem velmi spokojenej.
          Jinak tvoje Nera a i ty Rosso jsou určitě jedny z nejkvalitnějších pneu, tak uvidim v budoucnu :-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  14:04

« Re: Re: Re: Re: Pneu

No jasně záleží na tobě ,co sem tak četl třeba v AUTOTIPU tak většinou byly nejlepší Continentalky,ale zas tam byly takové normální gumy,prostě takové na Golfy,Octavky a podobně žádný extrém :-) chtělo by to otestovat i ty lepší no,oni na to mají měřící prostředky a zázemí.

Ajin(MoDo Team) 07.07.2007  20:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

Zeptal bych se jaký Potenzy máš na mysli? Já mám zkušenost s RE040.Mám P Zero Rosso a na mokru jsou asi lepší Conti. Pokud jak říkáš, že Nero umí dobře i vodu tak je to bomba, ale mám pocit, že v mém rozměru na zadní se stejně nevyrábějí :-(

"-- skrytý --" 07.07.2007  20:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

S fotek nemůžu vyluštit co to jsou za Potenzy,ale byly obědnány z nového katalogu jestli ti to pomůže.Jinak se podívám v pondělí do práce,ale neručím za to jestli už nejsou náhodou prodané.Co se týče chování P Zero Nero na vodě byly určitě lepší než Potenzy hlavně při akceleraci,kdy Pirellky měli snahu táhnout auto vpřed víc než Potenzy.Srovnávat s ContiSportem to ale nemohu,nikdy jsem na nich nejel.

Ajin(MoDo Team) 07.07.2007  20:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

Díky, když byly z nového katalogu tak to byly určitě lepší než 040, ty se už neprodávají.

"-- skrytý --" 07.07.2007  10:46

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 07.07.2007  11:05

pěkně

Ty woe Tě obdivuju - mě by se nechtělo!! Ale výsledek je velmi dobrej!!! tak zdravim

"-- skrytý --" 07.07.2007  11:08

« Re: pěkně

Diky :-)

foto genie

genie 07.07.2007  12:50

Vydechy

Proc jsi tam proboha pridal vydechy na prednich blatnicich z E46? To je ta proklamovana seriovost? :( Za to bod dolu.

"anonym" [89.102.101.XXX] 07.07.2007  12:59

« Re: Vydechy

Jenomže ty výduchy jsou seriové !!! ;-) to že z jiného auta je věc další.Dal jsem si to tam protože mi připadaly zajímavé a navíc když je to M... ;-)

foto genie

genie 07.07.2007  14:17

« Re: Re: Vydechy

No takze kdyz si lidi lepi 316 stitek M tak je to taky seriove? :) Proste mi se to nelibi, ale je to vec nazoru. Nebyt toho tak je to desitka, protoze na vlastni kuzi vim co to znamena auto rozebrat a slozit :yes:

"-- skrytý --" 07.07.2007  14:41

« Re: Re: Re: Vydechy

Tak tohle je trochu jiný případ s tím nalepeným eMkem.Nemám rád a nechápu jak si někdo může dát jenom tak M na auto za kterým když jedeš tak se z něho kouří jako by řidič topil uhlím.Tohle je eMko jenom starší které si vypůjčilo 1 vychytávku od mladší ségry.Ale máš pravdu je to věc názoru.Zatím jsem se u tohohle setkal s kladnou odezvou u lídí,co to vidělo na živo,ale jednomu se líbí holky druhému zas vdo...

"-- skrytý --" 07.07.2007  14:07

Smekám

Takovýmhle lidem prostě nejde dát nic jiného než 10 bodů, protože pustit se do takového to těžkého úkolu, který nebude trvat týden či měsíc, ale je to otázka několika měsíců, někdy možná i 1 roku, tak to chce fakt odvahu. A toho si víc vážím než kdyby někdo vyrukoval např. Gallardem, Enzem... fakt smekám a přeju Ti ať slouží.

"-- skrytý --" 07.07.2007  14:30

« Re: Smekám

Děkuji moc :-) víš ale ,když máš tu práci rád a víš,že to děláš pro sebe ne pro někoho jiného,je to pro tebe velká motivace navíc sám sebe neobelžeš a víš co máš za auto a co v něm je.Někdy si na tu dobu rád vzpomenu ,na to,když jsem ho poprvé spatřil na to ,co jsem udělal jako první ,jak jsem každý den dojížděl za ním a těšil se,až ho uvidím a udělám další věci.Jak jsem tam chodil s hnisavou angínou v zimě jenom proto aby práce nestála a potom v závěru ,když víš ,že se blíží první nastartování a jsi celý nervozní z toho jestli tvá práce vůbec k něčemu byla a jak už děláš nakonec ty rutinní věci jak olej a filtry a potom naliješ vodu a zjistíš že je pod tebou 5 litrová kaluž to je to,co mě hnálo neustále vpřed.Nakonec se však vše v dobré obrátilo...

"-- skrytý --" 07.07.2007  15:11

« Re: Re: Smekám

Jj. pokud ale někdo práci na autě mít rád nebude, tak snad to ani nejde dělat. A přesně jak říkáš, když to děláš pro sebe, tak jdeš do práce s chutí a víš, že na konci tě čeká sladká odměna. Když si člověk dělá určité věci na autě sám, tak ví, kde se nachází kdejaký šroubeček, matička, jaké kapaliny tam lije atd. atd. a chce to mít hlavně vše precizně odvedené. Taky si na Feldě některé věci dělám sám, protože vím, co jsem tam nalil za olej, brzd. kap., seřídil ventily atd. Práce na autě je radost. >:D

Parda71 (BMWfans) 07.07.2007  16:17

nádhera

Blahopřeji ti k nádhernému autu a ta tvá M3,jak jsem viděl na fotkách, moc štěstí na předchozího majitele neměla,ty kola,výfuk,rádoby hezký tuning a ted se jí takto poštěstilo. Ty fotky mě uplně udivovaly,tomu říkám odstrojení do šroubku :-). Jen škoda že není mladší a není to 3.2 ale 3.0 má taky síly na rozdávání. Opravdu moc hezké,10b jak jinak a těch keců kolem výdechů apod. si nevšímej,tady to je normální ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  16:24

« Re: nádhera

S tím rádoby tuningem máš pravdu.Ty světla letěly jako první a teď slouží jako kontrolní pomůcka našemu elektrikáři jinak by letěly do popelnice hned za výfukama.Nechápu jak si někdo může dát výfuk,který svým designem připomíná výfuk na skůtra ;-\ .Jaká tam byla kola to opravdu nevím,ale tyhle to nebyly,protože ty pneu co tam na tom byly snad 20 let staré a M3 s něma hrabal v dešti i na 4!!! spíš byly nasazeny aby to auto vůbec na něčem stálo a navíc si myslím že by to pravé zadní kolo bylo K.O po tom nárazu.Ale i tak si pan předchozí majitel vzal co pobral.Žádná rezerva,žádné přislušenství nějáká povinná výbava od výrobce všechno pryč.Vzal si i rádio ale to takovým způsobem jako by ho chtěl spíš ukrást :-( no začátek byl těžký...

Parda71 (BMWfans) 08.07.2007  16:04

« Re: Re: nádhera

Hm takové auta si často pořizují i lidi ne zrovna slušní,bohužel... Hlavně že je ted o M3 postaráno ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  16:39

« Re: nádhera

To s těma výdechama mě vůbec nevzrušuje mě se to líbí a ať každý vyjádří svůj názor,musí však být slušný.

foto M-U-

M.U. 07.07.2007  16:54

10 b

Žasnu nadtím, jak si to krásně opravil...silný motor, BMW...dávám 10! ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  17:07

« Re: 10 b

Díky ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  22:51

Rada

Nechci Vás v servise otravovat, ale potřeboval bych radu. Chceme jet s autem na dovolku a tak přemýšlím, zda není potřeba vyměnit oleje. Koukám do servisky a je tu napsané, že při 159tkm byl proveden: ÖLSERVICE; INSPEKTION 1 a MIKROFILTER. Nevím co myslí tím ÖLSERVICE a INSPEKTION že bylo měněno, tak bych potřeboval poradit, zda máme jet radši vyměnit ty oleje. Ikdyž takhle na dálku to půjde jen těžko určit ;-\ Každopádně dík za radu ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  22:57

« Re: Rada

Tak přijeď nebo zavolej do servisu a domluv si termín.Ono většinou jsou oleje a filtry na skladu někdy ne tak je lepší zavolat a prostě se domluvit ;-) Tel:596232890

"-- skrytý --" 07.07.2007  22:59

« Re: Rada

Každopádně záleží na tobě olej se mění co 15000 km záleží na kvalitě oleje ale to asi nebude vědět nikdo jaký tam máš ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:05

« Re: Re: Rada

O.K. Díky, nějak to pořeším ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:12

« Re: Re: Re: Rada

V servisce jsem se dočetl, že ten OILSERVICE byl dělaný pravidelně co 45tkm. Jak jsme byli na té prohlídce, tak říkali, že to bude někde na přístrojovce svítit. Tak tam zajedem po dovolce na výměnu atd... :-) Teď mě napadla ještě jedna věc. Teda jestli nevadí, že si z tebe dělám ONLINE servis BMW ;-\ Jak vede hadice k filtru (ta u pravého předního světlometu) tak vypadla z úchytu a nemůžu ji tam nasadit. Máš na to nějakou radu, nebo mám navštívit Válek motorsport? :-)

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:17

K jakému filtru ?

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:19

« Re: Re: Rada

Tipoval bych to že ke vzduchovému ;-\

Mám to fotnout?

To by bylo dobré ;-)

« Re: Rada

a co to je za hadici je jako součást toho sání ?

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:24

« Re: Re: Rada

No, připadá mi to jako hadice, která přivádí vzduch k filtru....moment, fotnu to. Nebo už je docela pozdě a nechci pořád otravovat, mám to nechat na zítra?

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:25

Ne v pohodě...

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:25

« Re: Re: Re: Re: Rada

O.K. Tak moment, hned jsem zpět...

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:18

« Re: Rada

Samozřejmně pokud do toho auta liješ hodně kvalitní olej tak to může být delší lhůta než 15t km

"-- skrytý --" 07.07.2007  23:13

« Re: Rada

Olservice je určitě výměna oleje Mikrofilter je pylový filtr,který ti filtruje vzduch přiváděný do auta z venčí co měl ten servis na mysli tím Inspection 1 to opravdu netuším

"-- skrytý --" 08.07.2007  10:14

Lak

Nádherný auto 10b. Na kolik přišel ten lak? Mám taky coupe e36, ale 320i, můžeš se mrknout. Jak to tak bývá u tak strých aut, začíná nás trápit koroze a lak už taky nic moc, takže o něm uvažuji.

"anonym" [89.102.101.XXX] 08.07.2007  12:37

« Re: Lak

Tady je to trochu jinak než to bylo u mě.Jestli si obědnáš celolak musíš počítat i s tím ,že to auto bude někdo muset na lak připravit a auto částečně odstrojit (okna kliky dveře nárazníky ...) a potom zase složit a to je někdy stojí tolik jako samotný lak.Taky záleží jaký lak jak kvalitní jestli s perletí obyčejný nebo metalický ceny jsou různé tak od 20000 nahoru.Ale můžu se zeptat.

foto BIGPAPA

BIGPAPA 08.07.2007  21:13

« Re: Lak

Rudý krasavec z Mnichova >:D >:D >:D nádhera :yes: :yes: :yes: dávám 10b.škoa že nejde víc,kéž bych mohl mít stejné zážitky z jízdy se svým vozem.

"-- skrytý --" 09.07.2007  00:58

10bodů

Dávám 10 bodů nejen za nádherné auto, v nádherné barvě a s nádherným motorem, ale i za tu práci, která podle Tvého příspěcku trvala skoro rok, ale stála za to! Jen malá výhrada, ty mřížky na blatnících bych tam nedával, nejsou originální z E36. Ale to je Tvoje věc.

"-- skrytý --" 09.07.2007  10:38

« Re: 10bodů

Děkuji za body,za uznání i za tvůj názor :-) Pokud sis však přečetl příspěvky v této dizkuzi,můj názor na tyto mřížky znáš.A myslím si,že jsem zastánce sériovosti a takový malý zásah mi vůbec nevadil,zvlášť když jsou mřížky vypůjčeny od mladší sestry ;-) :-) Jinak přeji hezké chvíle za volantem AMG a plno šťastných kilometrů bez nehod.

"-- skrytý --" 09.07.2007  09:04

10b M3

Ahoj skvele auto :yes: :yes: ,nadherna barva.Mas muj obdiv za to co si pro tvou M3 udelal,pekny foto a popis.Davam tip na nejlepsi recenzi a samozrejme 10b :-).Dal bych 15 ale nejde to >:D At Ti to jezdi

"-- skrytý --" 09.07.2007  10:30

« Re: 10b M3

No děkuji :-) s tím tipem bych možná chvíli počkal,přece jenom se z kolonky popis vozu stala přestavba vozu a samotný popis chybí.Ten se však budu snažit doplnit ;-)

"-- skrytý --" 09.07.2007  10:16

Už se to blíží

Držím palce, ty se prostě musíš dostat na první místo a vytlačit to CLSo. Jeho majitel neudělal nic víc, než že dal bankovní příkaz a pro auto si přijel. Ale tebe to stálo rok dřiny a výsledek je fantastický a je z něho cítit obrovská láska k autům. Asi se budu muset ještě několikrát zaregistrovat a nasázet ti body.

"-- skrytý --" 09.07.2007  10:28

« Re: Už se to blíží

Děkuji :-) za podporu i uznání.To,že dal pan majitel CLS pouze bankovní příkaz z něho nedělá ještě špatného člověka.Určitě musel taky tvrdě pracovat,aby si ty peníze vydělal.Ovšem z motoristického pohledu... ;-) :-)

"-- skrytý --" 09.07.2007  10:33

« Re: Re: Už se to blíží

Jasně, jeho auto je naprosto úžasný, ale to tvoje má pro mě větší hodnotu.

"-- skrytý --" 09.07.2007  10:39

« Re: Re: Re: Už se to blíží

Toho si opravdu cením... :-)

"-- skrytý --" 09.07.2007  12:34

« Re: Už se to blíží

No když si přečteš jeho recenzi, tak udělal víc než jen poslal bankovní příkaz ;-)

"-- skrytý --" 09.07.2007  20:24

« Re: Už se to blíží

Docela byla fuška dát ten příkaz k převodu peněz za CLS, víš kolik je to pohybů prsty >:D
      Vážně: i já a to před Tebou jsem dal autu 10b. i když bych normálně dal 9b., ale právě za rok té dřiny jsem dal o bod víc....

foto Deutscher

Deutscher 09.07.2007  14:13

10 bodov

je to trochu staršie, ale aj tak pekné, rýchle a nekole to až tak oči. dávam 10 bodov

"-- skrytý --" 09.07.2007  14:20

M3 E36

Ahoj, máš můj obdiv, tohle chce mít opravdu odvahu a i nějaké zkušenosti. E36ka se mio hodně blízká, jelikož kamarád vlastnil 320 koníkovou verzi a užil jsem si v ní své. Bohužel ji před nedávnem prodal a to hodně pod cenou :/ tohle auto sis postavil ty, vymazlil až do konce. Tohle je balzám na duši pro všchny Mkaře. Gratululuji a ještě jednou smekám

"-- skrytý --" 09.07.2007  16:36

« Re: M3 E36

Díky :-) a taky dávám 10 tvému dělu !!!

"-- skrytý --" 09.07.2007  18:10

Za normálnách okolností bych dal tvému autu 8b, ale velmi oceňuji a obdivuji to, jak si dokázal toto auto "vzkřísit z mrtvých", proto 9b a velký obdiv :yes: Ať slouží ;-)

"-- skrytý --" 10.07.2007  18:25

Proč by jsi dal takovému autu normálně 8b? :-O Vždyť je to už rarita ;-)

"-- skrytý --" 10.07.2007  21:13

« Re: Re: 9b

Ale není. Je to přeci jen BMW kterých se bez toho úsilí a rekonstrukce a v mnohem horším stavu prohání po silnicích přeci jen docela dost. Za norámlních okolností bych taky dal 8, ale tady je cítit tolik fandovství a poctivé dřiny, že se nejedná o "normální auto". :yes: :-)

"-- skrytý --" 09.07.2007  19:19

Suprovy autíčko a hlavně klobouk dolů před Tebou, jak sis s ním krásně vyhrál...Musí to byýt skvělej pocit a hodněkrát znásobený vztah k autu, když sis ho vlastně skoro celý postavil vlastníma rukama...10 bodů...

"-- skrytý --" 09.07.2007  20:22

exelentní

10b bez debat :yes:

"-- skrytý --" 09.07.2007  21:54

klobouk dolů

super auto super práce žádnej tuning klasika dávám jedině 10 :yes:

"-- skrytý --" 10.07.2007  00:18

mazák...

0pred lidma jako jsi ty mam respekt... :yes: Doufam ze te nekde nepotkam az budu zase nekde delat jak se vyznam v autech ;-)

foto Vasek-M-

Vašek M. 10.07.2007  22:14

Smekám

Opravdu tě obdivuju! Perfektní práce! Budu koukat kolem sebe, třeba tě někdy zahlídnu.
    Dávám 10 a přemýšlím, PROČ TAHLE KÁRA NENÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ?! Nechápu, tomu přece nelze dát jinou známku, než desítku..

"-- skrytý --" 11.07.2007  09:32

Mas muj obdiv, ale sakra chlape, pokud si auto takhle rozebral a zase slozil, tak o tom muzes napsat roman. Tu recenzi si pekne odflakl. To ze tam sou super sedacky, na to mi staci si do toho sednout v nekde v bazaru. Vetsina recenzi tady je jen v tom stylu, ze mam takouvouhle vybavu a spotrebu, jinak ok. To nestoji za to ani cist, kdezto ty muzes bejt o tridu jinde. Zatim to stoji spis na fotkach (treba ta s tou vyhrezlou elektrikou je fakt super), zkus pridat nejaky informace.
    I tak ale diky a at slouzi.

"anonym" [89.102.101.XXX] 12.07.2007  01:24

« Re: Recenze

Rozepsat to určitě můžu,ale na druhou stranu ,kdo by takový text četl ?Ano určitě se takových pár uživatelů najde,ale většina bude pořád ta,které nebaví číst zdlouhavé a přímo až terminologické recenze.

"-- skrytý --" 12.07.2007  21:39

« Re: Re: Recenze

Tezko rict jak velky procento lidi tady hleda jen fotky a par povrchnich informaci a kolik naopak chce vic. Je to na tobe, ale takovychle recenzi sou tu mraky, jak rikam, tys mohl byt jinej a to je skoda.
        Jo, a neni ti lito po takovy praci to ted vytloukat na tech nizkoprofilovejch gumach? (cokoli pod 50mm povazuju za nevhodne pro CR)

"-- skrytý --" 14.07.2007  12:19

« Re: Re: Re: Recenze

Zkusím na tom zapracovat ještě,vyžaduje to napsat skoro celou recenzi znovu...NO co se týče těch 50mm tím si měl na mysli asi profilové číslo (40,45...60,65,70...)to se bohužel ale neudává v milimetrech nýbrž v procentech.Je to poměr výšky ku šířce běhounů vynásobený 100.Já mám rozměr 235/40 což znamená,že výška běhounu (měřena od paty) je celých 94 mm.Jedna třetina je ale vnořená do disku,protože jak jsem říkal,je rozměr měřený od paty.Můžu ti změřit jak je moje pneu vysoká a je to celých 65 mm (měřeno od paty disku)

"-- skrytý --" 15.07.2007  20:56

« Re: Re: Re: Re: Recenze

Diky za opravu, je fakt ze me nikdy nenapadlo si premerit jestli to sedi a bral sem to automaticky jako milimetry. Jo a jestli to fakt prepises, na coz se tesim, tak mozna jen takovej typ. U bouranejch aut mi prijde jako znacny riziko, ze pokud se nesrovna dokonale ram, tak potom ve vyssich rychlostech muze auto vibrovat (obzvlast Mko, ktery ma omezovac az na 250) a sjizdet nerovnomerne gumy. Tak jestli bys pripsal i neco k tomuhle.

"-- skrytý --" 13.07.2007  19:47

Ahoj, nemůžu jinak než za 10b, moc hezké auto ;-)

foto misoo

misoo 14.07.2007  08:50

10b. klobuk dolu !!

chlape, tak to cumim, fakt klobuk dolu za to mnozstvo prace a odvahu !! e36 v M-ku som mal tu cest soferovat, je to ta prava klasika, ten zvuk, to je parada... ;-) :yes:

"-- skrytý --" 15.07.2007  09:59

hmmm

pěkná prácička.. :yes:

"-- skrytý --" 15.07.2007  20:51

Dokonalé

Ahoj, koukám na Tvoji M3 E36 a je to fakt nádhera... Máš ode mě samozřejmě 10 bodů... Kdybych mohl tak Ti dám 286 bodů jako 286 koníků téhle nádhery:-) Já mám taky BMW, akorád že o poznání slabší a také o něco starší... Však posuď sám ;-)

neregistrovaný: "Ráďa" [158.196.95.XXX] 16.07.2007  02:39

8 fotka

Na té osmé fotce v povzdálí ten Golf, to je auto pana Trang Trong Dao se kterým jsem studoval na VŠB >:D

neregistrovaný: "Kor" [89.103.12.XXX] 16.07.2007  11:30

Za kolik?

Mohu se zeptat za kolik se dá tohle BMW pořídit?

"-- skrytý --" 16.07.2007  17:18

« Re: Za kolik?

250 000-350 000 můžou být i levnější,ale většinou si drží tuhle cenu.Taky záleží na motoru 3 litr je levnější než 3,2.Zato je ale starší a 3,2 je silnější o 35 koní.Ale myslím že 286 taky není špatné. ;-) Navíc bych si dal pozor na to jestli nebylo bourané (většina) ale hlavně na stav motoru podvozku a diferáku...

foto Focusman

Focusman 17.07.2007  14:12

past

dnes v pravé poledne na silnici R 10 uhořely po nehodě v BMW 2 děti.Už ta auta asi hodnotit nebudu.Je to na Seznam.cz :'-(

"-- skrytý --" 17.07.2007  14:24

« Re: past

Také jsem čelt :'-( smutné. Ale řekl bych, že by se to mohlo stát skoro v jakémkoli autě. Bohužel nepíší podrobnosti čili na hodnocení je dost brzo.

foto Focusman

Focusman 17.07.2007  14:39

« Re: Re: past

já vím, ale přece.... :'-( Třeba o tom napíšou víc.

"-- skrytý --" 17.07.2007  15:04

« Re: Re: Re: past

Samozřejmě chápu, no uvidíme :-|

neregistrovaný: "Ajin" [85.160.27.XXX] 17.07.2007  15:05

« Re: past

Takhle na to nemůžeš koukat, stát se ti to může i ve Focusu a BMW za to nemůže

"-- skrytý --" 17.07.2007  20:54

krása...

E36ka je skvost navíc tadle M3ka... máš můj hluboký obdiv za to, jak skvělou práci si na tom odvedl, navíc skvěle trefená barva, fakt se k tomudle autu skvěle hodí... prostě nádhera - 10b, škoda že nejde víc...

foto OS

OS 20.07.2007  12:38

hezke

moooc pekna prace... idealni auto na radeni >:D

"-- skrytý --" 23.07.2007  21:58

Slušná práce

To musela teda být makačka, klobouk dolů :no:
    Jasných 10 bodů.

"-- skrytý --" 04.08.2007  17:08

odvaha

unikatny kusok bmw,tak na taku prerabacku treba kus odvahy,troska viac viet by neuskodilo k auticku a aj par lepsich foto,zatial 8b,prajem vela stastnych km s autickom :-)

neregistrovaný: "Filips" [85.207.78.XXX] 17.08.2007  18:48

The Best

Diky za zachraneni dalsi M3 E36,kterych opravdu na ceskych,ale i zahranicnich silnicich ubyva,stejne tak,jako E30 M3.
    E36 je pro me srdcovka,zvlast v M paketu nebo dokonce cistokrevne Mko.
    Nadherna prace a jen vic baworskych nadsencu,jako jsi Ty.

"-- skrytý --" 20.08.2007  20:25

« Re: The Best

Zachránění bylo pro mě potěšení...

"-- skrytý --" 27.08.2007  23:50

poradi nekdo?

Ahoj,kdyz vidim jak si dal cely auto do kupi tak sem se te chtel zaptat jak bys asi diagnostikoval tohle - mam e36 325i,prijedu do garaze auto naprosto bezproblemove frci jako vzdy a vse funguje,zamknu auto centralem na DO a du domu,prijdu za tri dny central nereaguje otevru teda auto klickem,pak ho dam do zapalovani otocim a nic vubec nic nefuguje nesvitej ani zadny kontrolky na palubce,svetla proste nic,jako by nesel od baterky proud,prijde mi to jako nakej prerusenej kabel nevim no,jeste sem s tim nikde nebyl!Baterkou to neni tu sem daval pred pul rokem uplne novou.Co myslis?

"-- skrytý --" 07.09.2007  21:09

« Re: poradi nekdo?

No tak tohle je,bych řekl,takový elektronický ořech !!!Abych to trochu zlechčil,řeknu ti,že jsi šťastný muž,když ti funguje DO. ;-) Ale teď vážně.Nedovedu takhle diagnostikovat poruchu v takovém rozsahu,jakou zde uvádíš a kdokoliv,byť by autům rozuměl sebevíc, ti řekne ať navštívíš odborný servis.Je někdy lepší to vidět před sebou než na dálku a naslepo diagnostikovat.A ber to takhle,že servis musíš navštívit stejně a tam ti dají s určitostí odpověď na tvou otázku...

"-- skrytý --" 07.09.2007  21:10

« Re: poradi nekdo?

Veř mi,že jsem byl svědkem podobných elektronických záludností a že i ten nejlepší mechanik z toho nemohl spát...

"-- skrytý --" 28.08.2007  00:41

M Volant

Na kolik by vysel M volant?Myslim ze je peknej hnus mit v m3,m5 ctyrramenej mega volant!Cena me zajima orienatcne,myslim ale ze s airbagem a montazi to vyjde aspon na dvacet tisic

"-- skrytý --" 07.09.2007  21:21

« Re: M Volant

Máš zhruba pravdu.Nedokážu ti s přesností říct kolik stál protože ten můj volant byl použitý měl ho známý a prodal mi ho za pár babek...To je hrozné co ? Na žádnou otázku si nedostal úplnou odpověď...Navíc to není jenom tak jako že přehodíš volant a je to.Ten trojramenný volant se trochu liší od čtyřramenného je tam jedno úskalí v klaksonu ale to jde snadno vyřešit...

neregistrovaný: "Maverick" [88.101.44.XXX] 03.09.2007  13:03

Palubní počítač...???

Zdravíčko...mam jednu otázku.
    Koupil jsem BMW E36 Coupe 1994 a ta má malej palubní počítač. Jenže mi nefunguje tak bych chtěl koupit novej a při té příležitosti se chci zeptat jestli je možne dát tam ten velkej...
    Děkuji za radu.

"-- skrytý --" 07.09.2007  21:15

« Re: Palubní počítač...???

Nechápu termín malej a velkej počítač...Jestli ti počítač nefunguje nemusí být chyba v něm,ale to sis už určitě ověřil.

neregistrovaný: "rodneey" [62.40.95.XXX] 06.09.2007  14:38

cenove ?

Zdarec, paradni kara, za tu rekonstrukci a vsechno big up.
    Jen by me zajimalo na kolik kacek si takova emtrojka 94 rocnik prijde ?
    Taky o tomhle silne uvazuju tak dik za odpoved.

"-- skrytý --" 07.09.2007  21:12

« Re: cenove ?

Zhruba 250 000 až 350 000 Kč za hodně dobrý kousek.

foto Prase

Prase 08.09.2007  13:40

cau cerveny vetre diky za hodnoceni u karkulky :-) :yes: nezapomen jeste scoknout slimaka skodofku pro "sport" >:D :yes:

"-- skrytý --" 08.09.2007  20:08

« Re: :-)

Zdá se,že jsi celkem zapálený a nadšený pro škodovácké veterány :yes: takovým lidem dám 10 vždycky ;-)

foto Prase

Prase 08.09.2007  21:30

« Re: Re: :-)

jj i ty ses pekne zapalenej tveho bramboraka jsem uz hodnotil >:D :yes: pekna prace :-)

"-- skrytý --" 18.09.2007  20:19

No auticko super video taky fotky taky vse fajnes...AZ AZ NA TY DESNE COOL IN a FREE RUKAVICE. Zkus to bez nich aspon nebudes MEGA ZAVODNIK... jinak fajnes :-!

"-- skrytý --" 18.09.2007  20:34

« Re: Video

No to je takhle.Já sem s těma rukavicema vyrostl.Jsou dovezeny z německa a jsou hodně kvalitní.Sice je jejich design určitě out ale já k nim mám jisté pouto takže tak...Jinak MEGA ZAVODNÍK zatím nejsem...Teprve začínám mám pár závodů odjetých amatérkých zatím ale příští rok se chci objevit na naši české mezinárodní okruhové scéně s M3 GTR tak zatím uvidíme jak se to vyvrbí...

"-- skrytý --" 19.09.2007  19:34

« Re: Re: Video

WOW ok ja jen ze to vypadalo tak trochu divne ale tak v tomhle pripade ok.... jinak doufam ze se ti to s tema zavodama povede a predstavis nam tu to GTRko verim ze by to dost lidi postesilo... vcetne me... :yes:

"-- skrytý --" 21.09.2007  23:42

e36 M3

ahoj. premyslam , ze pojdem do e36 M3 s 3.0. co myslis , je to mudre spravit , alebo radsej uz 3.2 ? predtym som mal e46 330ci a teraz zvazujem kupu M3 na vikendy a na zrazy. len si nie som isty do akej motorizacie ist a na co si dat hlavne pri kupe pozor ?
    dik za rady/postrehy.

"-- skrytý --" 25.09.2007  22:10

« Re: e36 M3

Záleží na tobě obě verze jsou si skoro podobné 3,2 má však o 35 koní a 20 N.m. více avšak o 70 kg váhy navíc.Má taky 6ti stupňovou převodovku,kterou však lze namontovat i na třílitra.Je tam také jiný stálý převod v diferenciálu modifikované přední brzdy a tvrdší přední stabilizátor.Rozhodnutí je na tobě...Pozor by sis měl dát hlavně na nelibé zvuky z diferáku a na přední nápravu,ale myslím,že to je ti jasné ,když máš BMW.Vždy však záleží jak se k němu chovali předchozí majitel(é).

Parda71 (BMWfans) 25.09.2007  11:32

videjko...

Nemýlím li se,tak je to točeno ve Vítkově Podhradí že?? Ty sempertiny znám dokonale. Moc hezké :-)

"-- skrytý --" 25.09.2007  22:13

« Re: videjko...

ANO je to přesně toto místo.

foto -Vojtas-

[Vojťas] 05.10.2007  15:13

zavist je strasna vec

zdarec, nechtel by si me svest >:D hrozne zeru eMkovy BMW

foto chevcz

chevcz 21.10.2007  14:07

Rukavice z videa

Můžu se zeptat co je to za rukavice v tom videu a kde se dají sehnat?Díky moc!

"-- skrytý --" 21.10.2007  20:40

« Re: Rukavice z videa

Tyhle rukavice mají bezmála 15 let takže nevím kde by se mohli sehnat sory ;-)

foto chevcz

chevcz 22.10.2007  07:08

« Re: Re: Rukavice z videa

V pohodě, díky za odpověď!

"-- skrytý --" 22.10.2007  09:56

Mooc hezjky BMW

Gratuluji ke krasnému autu sám mám BMW a tak jsem rád že někdo si s ním hraje a taky že se pustí do takové blázniviny že koupí nabourané a celkově ho opraví.
    Jsem rád že takový lidi ještě existujou.

"-- skrytý --" 27.10.2007  23:53

Přijeď na sraz...

...mohl by ses přidat do flotily aut směr Pahrbek u Napajedel - jedeme taky ze severu Moravy - registruj se ;-)

"-- skrytý --" 28.10.2007  19:03

« Re: Přijeď na sraz...

No uvidím,jestli budu mít čas ;-)Kdy se můžu nejpozději registrovat ?

"-- skrytý --" 28.10.2007  19:23

« Re: Re: Přijeď na sraz...

Čím dříve, tím lépe. ;-) Zatím tam žádné BMW není...

foto romaario

romaario 29.10.2007  07:31

kus dobré práce

blahopřeji k M3, ani se mi nechce věřit, že to býval kdysi takový vrak. Všichni jsme odvedli kus dobré práce. Nádherný kousek 10/10

"-- skrytý --" 29.10.2007  21:59

« Re: kus dobré práce

Díky

Poustnik 03.01.2008  17:11

TY MI TO URČITĚ ZODPOVÍŠ, ZDÁ SE, ŽE SE VYZNÁŠ....)))

K čemu jsou bezrámová skla? Marty73 psal, že to ve vysokých rychlostech občas vibruje, tak je to u sportovních aut jen na zlobu, ne??? Je to čistě estetická záležitost? Je to stejně vidět jenom, když jsou dveře otevřené.... Má to aspoň nižší hmotnost? Fakticky tomu nerozumím. Jinak pěkné auto a spousta práce na něm. Když na něm znáš každý šroubek, tak se ti s ním bude špatně loučit.....Ať slouží a vyjdou ti ty závody! Hoj! :-)P.S. Jen bych si nebyl tak jistý s tím obdivem díky hlučnému motoru....jestli to teda není myšleno ironicky a ty za sebou rád zanecháváš vesničany hrozící ti na rozloučenou pěstí.... :-! :-)

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 03.01.2008  17:18

« Re: TY MI TO URČITĚ ZODPOV͡Š, ZDÁ SE, ŽE SE VYZNÁŠ....)))

Nezpochybnitelná výhoda spočívá v tom, že kdykoliv vystupuješ či nastupuješ do vozu, tak můžeš kapesníčkem co máš v kapse otřít hranu skla - v rámových dveřích je vždy okraj skla jemně znečištěn a špatně se k němu dostává abys jej očistil...... :-) :-) Zdravim >:D >:D

"-- skrytý --" 04.01.2008  19:49

« Re: Re: TY MI TO URČITĚ ZODPOV͡Š, ZDÁ SE, ŽE SE VYZNÁŠ....)))

No to taky...ale bezrámová skla poznáš na první pohled...protože je střecha hladká,mnohdy rámové dveře zasahují až do střechy...navíc ten rám prostě kazí linku protože vystupuje jako by do prostoru hlavně u sloupku B...takhle to působí uhlazeně a dělá to iluzi že auto nemá B sloupek...s tím vybrováním je to si myslím individuální...ale někdy se stává u mého auta že když fouká silný vítr tak jde slyšet jemná meluzína u spolujezdcových dveří ale tohle je spíš otázka kvality té těsnící gumy bude už asi steřelá v nějákém malém místě...navíc je tady systém že když zavřeš dveře tak se to sklo ještě povytáhne nahoru a jakoby zapadne hluboko do drážky...nevím jak to má vyřešeno Subaru ale mám pocit že tam tento systém není ale můžu se mýlit...

"-- skrytý --" 04.01.2008  19:53

« Re: TY MI TO URČITĚ ZODPOVÍŠ, ZDÁ SE, ŽE SE VYZNÁŠ....)))

Ten výfuk není o moc hlučnější než sériový...ale vydává nádherný zvuk ,který však nemění charakteristikuuž tak skvělého sériového zvuku jenom ještě více podtrhuje jeho kovový jekot ve vyšších otáčkách v nižších je naopak hlubší a hutnější...Je to výfuk SuperSprint pro případné dotazy a je to celý zadní díl...

LuboshGT (RS Kaa) 04.01.2008  21:22

Parada a otazka

Niet co dodat.. Z recenzie, obrazkov aj samotneho auta je citit obrovske nadsenie majitela :yes: Zavidim najma tvoje znalosti a zapalenie sa pre vec :-) Mam ale jednu technicku otazku k videu - akym sposobom si uchytil fotak? Je to na opierke hlavy alebo nejaky specialny ram?

"-- skrytý --" 04.01.2008  22:44

« Re: Parada a otazka

Díky.Foťák jsem stlačil opěrkou a ještě pojistil plastovými shrnovacími páskami které sem utáhl kolem té železné tyčky od opěradla...používají se třeba na spojení kabelů...jestli víš co myslím... :-)

LuboshGT (RS Kaa) 04.01.2008  23:06

« Re: Parada a otazka

Ze mi toto nikdy nenapadlo :-) Ok, vdaka, nech M3 sluzi ako ma!

"-- skrytý --" 05.01.2008  00:22

« Re: Re: Parada a otazka

Tak aspoň natoč pěkné video s GT ;-) a jeď opatrně >:D >:D >:D až to budeš točit... >:-[]

LuboshGT (RS Kaa) 20.02.2008  18:37

« Re: Re: Re: Parada a otazka

video je na svete, mozes mrknut. S kolegom sme nevydrzali cakat do jari, takze len na letnych a este aj s miernou snehovou prehankou na vrchole priesmyku... O mesiac, dva bude akcnejsie ;-)

foto matesz

matesz 13.01.2008  23:16

Mimochodem krásné auto a krásná práce :yes: chci se zeptat jak je to se spotřebou? Když jezdíš slušně a když tomu dáváš? Nebo v jakém rozmezí se stím dá jezdit? Dík

"-- skrytý --" 14.01.2008  21:44

« Re: Spotřeba

8-25 litrů...reálně asi mezi 11-13 ;-) jinak dík za pochvalu ;-)

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 13.02.2008  18:08

FÓLIE

vidím ýže máte na skled dost silně zatmavené fólie... můžu se zeptat jak a jestli vůbec to nějak řešila STK? díky za odpověď

"-- skrytý --" 14.02.2008  21:46

« Re: FÓLIE

Tyto fólie mají "V" atest takže jsou povolené...STK myslím kontroluje tan atest a jestli tam je tak by problém být neměl...jen tak mimochodem mají ty moje fólie propustnost 50 procent a to na všech sklech...samozřejmně krom čelního... :-)

"-- skrytý --" 22.02.2008  12:04

Pěkná silnice

Pěknej kus cesty, kde to je? :yes:

Poustnik 22.02.2008  17:56

« Re: Pěkná silnice

Odpovím za majitele - píše to v diskuzi o kousek výš - Vítkov - Podhradí.:-)P.S.Díky za tu odpověď o bezrámových dveřích.

"-- skrytý --" 22.02.2008  18:22

« Re: Re: Pěkná silnice

Jo jo :-) je to přesně tohle místo...jinak sem rád odpověděl na bezrámové dveře...je to děsně sexy v létě >:-[]

jmurjr (H22A7) 22.02.2008  18:11

zadne svetla

paci sa mi, ze si nedal tie povodne tuzingove a dal si klasicke z normalnej M3 :yes:

"-- skrytý --" 22.02.2008  18:20

« Re: zadne svetla

No to byla první věc která letěla okamžitě do popelnice >:-[] nedaly se už prodat nějákému tunerovi..byly rozbité...ale co sem tak viděl tak je spíš tuning mít sériové protože všichni je právě vyměnili za ty co sem měl...jak říkám skoro každá trochu upravená E36 měla tyhle světla

Poustnik 22.02.2008  18:30

« Re: Re: zadne svetla

Být orginální s originálními???? No, však si to neprotiřečí.... >:D

"-- skrytý --" 22.02.2008  23:06

« Re: Re: Re: zadne svetla

V dnešní době tuningu určitě ne ;-)

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 17.05.2008  23:04

Krásná práce...

Myslím, že máš ke svému autu úplně jiný vztah než většina běžných smrtelníků. Zachránils jednu M3 z klinické smrti :yes: :yes:
    Jo a v neposlední řadě, dík za video a tip na hezkou cestu u Vítkova :-)

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 17.05.2008  23:48

super

Auto je uplne pecka snad se nekdy dostanu na tvou uroven, ale za to video te moc chvalit nebudu taky mam rad sportovni jizdu ale newim jestli je to ten usek ktery znam obcas tam jezdim na motorce pac je tam novy koberec ale sorry potkat bych te tam nechtel, si radsi zajet na okruh.
    Ale 10 10 10

"-- skrytý --" 24.06.2008  11:56

« Re: super

Já na okruhy jezdím pravidelně neb se účastním mezinárodního mistrovství ČŘ závodních automobilů na okruzích zatím s vozem BMW 130i chellenge

foto --Radek--

- Radek - 21.06.2008  09:20

BMW je BMW ....

Parádní auto - co dodat. Jednoznačně zasloužíš pochvalu za to jeho "znovuvzkříšení" a užij si jej. :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 24.06.2008  11:58

« Re: BMW je BMW ....

no jo už fibrilovala :-) tak jsem resuscitoval a ona mi je teď vděčná a podle toho taky jezdí ;-)

"-- skrytý --" 18.09.2008  11:00

Gratulace

Nádhera,Vrchol úžasu....Gratuluji Ti a tiše závidím :-) Jasná 10

"-- skrytý --" 29.09.2008  00:27

« Re: Gratulace

Vřelé díky ;-)

"-- skrytý --" 13.11.2008  19:13

Zdravím koukal jsem se na video a libí se mi tvůj jízdní styl.Žádnej hazard ani velkolepý prasečinky co dělaj někteří idioti ,ale krásná svižnější jízda.Myslím že je to i tím že si auta vážíš.Nebo si jel už na rezervu v nádrži a nechtěl si na to moc šlapat ? >:D >:D

"-- skrytý --" 14.11.2008  03:26

« Re: Video

No tak není třeba dělat blbosti na dvouproudovce v lese...

"-- skrytý --" 14.11.2008  08:10

« Re: Video

Na tom asi něco bude >:D

foto Vaflicka

Vaflička 06.01.2009  00:36

M3 jak sviňa!!

Ahoj, M3 máš nádhernou, je to kultovní kára!! A video jen vše korunuje, nádhera!! Ten zvuk bych mohl poslouchat až do zblbnutí no prostě fantazie!! Užívej si ho a ať ti slouží hezky dál!! ;-) :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 13.01.2009  20:04

« Re: M3 jak sviňa!!

NO jo rádio mi stejně nefunguje...a nikdy mi to nevadilo... >:-[]

"-- skrytý --" 18.05.2009  10:27

Sraz klubu sportovních aut 16.5.2009

Zdravím myslím že jsem viděl tvou M3 E36 na srazu klubu sportovních aut na parkovišti pro diváky.Stála kousek ode mě.Musel jsem si jí okamžitě prohlídnout a mohl jsem na ní oči nechat.Opravdu nádhera :yes:

"-- skrytý --" 19.06.2009  22:18

« Re: Sraz klubu sportovních aut 16.5.2009

Děkuji za pochvalu ;-) to jsem rád že se líbila i když byla na zimních kolech :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 20.06.2009  00:19

Já tě viděl

Byl jsem s Feferonkou na KSA a ,,pozování,,u Enta jsem zkoukl >:D .K autu mi nezbývá nic jiného než pogratulovat :yes:

"-- skrytý --" 20.06.2009  02:23

« Re: Já tě viděl

Děkuji, takové vzkazy opravdu potěší ;-)

foto pretekar

pretekar 20.06.2009  09:48

« Re: Re: Já tě viděl

Gratulujem k úspechom a nech sa ti darí aj v budúcnosti :yes: Za chvílu možno v F1 :-)

"-- skrytý --" 21.06.2009  01:27

« Re: Re: Re: Já tě viděl

Děkuji za gratulaci,ale na F1 už nemám věk a do monopostů stejně nemířím.Pro mě jsou cestovní vozy a hlavně GTéčka prioritou.Snad šampionát GT3 je pro mě takový cíl...a co potom to se uvidí ;-) Nicméně tato doba plná krizí a nejistoty vše akorát stěžují a sponzoři obracejí každou korunu...je to těžké...

Poustnik 20.06.2009  11:02

Vypadá to, že na bedně už se začínáš cítit jako doma,

tak jen tak dál! Co nejvíc sportovních úspěchů přeju! /i jiných úspěchů..../ Hoj! :-)

"-- skrytý --" 21.06.2009  01:23

« Re: Vypadá to, že na bedně už se začínáš cítit jako doma,

Děkuji moc za přání...co se týče té bedny tak tato činost se neomrzí...si myslím teda >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  11:02

Osobní foto

Jak se tak koukám na nový fotky tak jsem si tě fotil na SKSA 16.5.2009.....Když jsem tě uviděl tak jsem si řekl že když mám vyfocený samý nádherný auta tak by to chtělo někoho kdo tydle auta umí ovládat jako bůh..a v tom si šel ty >:D Když si mě uviděl tak si ještě schválně zastavil >:D Možná si to pamatuješ možná ne...ale aspoň vím že jsem potkal majitele M3 E36 co stála kousek od Bávise >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  11:24

« Re: Osobní foto

To víš že si to pamatuju ;)i když mě celý den někdo fotil >:D ale jenom v závodní BMW 1 Challenge ve které sem vozil celý den lidi takže nová super zkušenost...

"-- skrytý --" 23.06.2009  11:49

« Re: Re: Osobní foto

A musím se pochlubit že seš první uživatel MACZ kterýho jsem viděl naživo >:D Nepočítám uživatele Karfiol s tím se znám již z dob kdy MACZ neznal ani jeden.PS:Takovou zkušenost kdybych taky mohl mít :'-(

"-- skrytý --" 23.06.2009  11:07

Fotky

Jestli budeš chtít můžu ti to něco málo co jsem vyfotil tvou M3 odeslat na mail..

"-- skrytý --" 23.06.2009  11:20

« Re: Fotky

To bys byl hodný díky...Redwind94@seznam.cz

"-- skrytý --" 23.06.2009  11:47

« Re: Re: Fotky

Odesláno !! Snad se ti budou aspoň trochu líbit..moc fotgrafickýho umu jsem do sebe nedostal..

"-- skrytý --" 23.06.2009  12:37

Díky...

Díky Díky Díky Díky Díky Díky >:D >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  12:50

« Re: Díky...

Tak není zač >:D

"-- skrytý --" 23.06.2009  14:18

« Re: Re: Díky...

Jo jen pro doplnění..fotka kde je tvoje M3 focena ve zpětným zrcátku fotil můj kamarád kterej tam byl se mnou a jeho fotky ze srazu jsou fantastický :yes: Jestli budeš souhlasit s tím že bych mu dal tvůj mail a on ti taky poslal nějaký fotky.

"-- skrytý --" 23.06.2009  17:39

« Re: Re: Re: Díky...

No já mám fotek z té akce dost...ale pokud tam bude moje M3 a nebo já tak klidně ;)

"-- skrytý --" 23.06.2009  19:05

« Re: Re: Re: Re: Díky...

Já se zeptám aby tvůj mail nelítal jen tak vzduchem ;-)

foto Honza-Micka

Honza Mička 19.08.2009  23:57

Káááááámo!

Teda,kdyby mi Tajbor neposlal tenhle odkaz,tak o tobe tady ani nevim :-) Mas tam ode me 3x10 ze stare znamosti :-)

foto Tymkoo

Tymkoo 07.09.2009  21:05

« Re: Káááááámo!

čááááu, tak já sem další kámoš co tě zdraví. fakt parádní autíčko ;-)

foto Vampix-Diesel-Power-

Vampix(Diesel Power) 31.03.2010  13:12

obdiv

Tak kloubok mám až u nohou. na tohle ale slova nestačí :yes: 3x10 a jdu si projet galerii podruhé

"-- skrytý --" 04.04.2010  17:17

« Re: obdiv

Tak to děkuji moc :-)

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 25.04.2010  11:07

stále jezdí :)

Tak jsem včera dostal salvu z výfuku tvoji M3 >:D :yes: Mezi Ostravou a Opavou, teda, předpokládám, že jsi to byl ty, o jiné červené M3 E36 tady nevím :-)

ach, máš to čím dál hezčí :yes: :yes:

"-- skrytý --" 07.05.2010  23:17

« Re: stále jezdí :)

A kde přesně ? Spíš mám za to že já jsem to asi nebyl :-) Jinak díky za pochvalu ;-)