BMW řada 3 (1999)

29.7.2009

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Hudyzz". Tak se pokusím přispět svou troškou do mlýna zdejších plechových miláčků. Auto už tu jednou…

BMW 328Ci (Hudyzz)

foto H-Karlik

H.Karlik 29.07.2009  22:03

Palec nahoru

Zdravím Tě,
    vypadá opravdu výborně (možná nejsem unešen z lemů blatníků, kol a světel, ale dvě věci se chystáš vyměnit, takže to bude paráda) a to opravdu nejsem milovník BMW. Ať dobře slouží a znáš to: hodně šťastných kilometrů bez problémů. :yes:

"-- skrytý --" 29.07.2009  22:10

« Re: Palec nahoru

Ahoj, děkuju, já do toho šel s tím, že nekoupím vymazlené (a předražené) BMW, ale to co ušetřím, tak investuju dle svého vkusu :-) Ty lemy jsou vnitřní boj, líbí se mi, ale praktické moc nejsou, uvidíme, co vymslím :-)

foto H-Karlik

H.Karlik 29.07.2009  22:03

Fotky

Možná trošku přidat fotky? ;-)

"-- skrytý --" 29.07.2009  22:11

« Re: Fotky

Nechci dávat fotky původního majitele, takže musím poupravit velikostně své a to teď nestihnu, takže v týdnu určitě ;-)

Chobot 31.07.2009  09:45

« Re: Re: Fotky

Ach, nový majitel. Tak to blahopřeji. Pěkný kousek. Já si řikal, že tu 2 fotku jsem tu již viděl.
        Nechť ti slouží jen k radosti :yes:

foto Paulie001

Paulie001 29.07.2009  23:27

Poruba

Ahoj nestáváš náhodou v Porubě v okolí Alšáku? Vsadil bych se že jsem tě tam vídával. Poslední dobou teda ne, ale pár měsíců zpět. Jinak super autíčko :yes:

"-- skrytý --" 30.07.2009  06:59

« Re: Poruba

Ahoj, v Porubě mě rozhodně nepotkáš ;-) Původní majitel je z Ovy, kam jsem si pro auto jel. Já jsem ze Severních Čech. I když jsem tam tudy projížděl nedávno na dovču. A děkuju :-)

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 29.07.2009  23:38

Nádhera

Krasne auto, tohle je muj favorit od bmw,krasne upraveny no uplne si slintam do klavesnice.
    Trochu mě zklamaly ty závady, čekal bych neporuchový stroj ale jak pišeš k těm kilometrum buy and hope, je to bohužel naprosta pravda.

A uplne maximalne ale fakt maximalne se mi libi foto motoru přes tu masku to vypada super a jeste jsem to tu neviděl.
    :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 30.07.2009  07:02

« Re: Nádhera

Věř, že já z těch závad zase tak nešťastnej nejsem, aby bylo auto v super stavu technicky (neberu v potaz lak), tak do něj budu muset investovat cca 15-20 tisíc (včetně toho diferáku) a to si myslím, že není velká investice. Tolik by mě stálo jen turbo u nafty. Holt atmosféra rulezz. Pak už to budou doufám švýcarský hodinky a navíc je to prvně, kdy se fakt těším až zase pojedu někam dál, abych se svezl :-)

Traviss (BMWfans) 30.07.2009  08:01

« Re: Re: Nádhera

Dál nejezdi, Tě to sežere >:D Ne, ta poznámka ve spotřebě mě fakt rozesmála, ptž ta reakce tam vždycky je ;-) Ale my víme, že pokud se tomu R6 nešlape po krku, tak 2,0 až 2,8 jezdí téměř za stejno..
        Jinak pěkné auto, alcantara pecka, jen ty tuningové lampy a možná kola..

"-- skrytý --" 30.07.2009  08:28

« Re: Re: Re: Nádhera

Jj, za těch pár měsíců jsem zažil jedinou pozitivní reakci směrem k objemu motoru - "2.8 jo?? No to bys mi asi ujel..." >:D Ostatní vždycky kritizují spotřebu, neznalci:-) A díky, LEDky pořád zvažuju, jen vím, že s nimi je potíž při instalaci...

Traviss (BMWfans) 30.07.2009  14:11

« Re: Re: Re: Re: Nádhera

Pokud neměl 330d, tak ujel ;-) LEDky jsem shodou okolností dával před 2 týdny, práce asi na hoďku a půl a to nejvíc zabrala úprava prachovek, ptž. to byl prostý taiwanský strojořez.. ;-\ Ale fungujou, kontrola žárovek taky ok.. a efekt? K nezaplacení ;-)

"-- skrytý --" 30.07.2009  15:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Nádhera

Takže jsi koupil repliky? Já myslel, že je tam potřeba ještě dát nějaký odpor, aby kontrolky nic nesignalizovaly... Jinak to samo vypadá krásně :-)

Traviss (BMWfans) 30.07.2009  21:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nádhera

Jj,taiwanské repliky v polsku ;-) Vyjdou asi na 3,6K. Odpory nejsou třeba, východní bratři to zpracovali docela precizně, až mě to překvapovalo, made in germany to sice není ale i tak dobré..

"-- skrytý --" 30.07.2009  22:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nádhera

Já teda zatím tolik nebádal, četl jsem, že to zpracování replik je špatný, že nesedí a navíc je potřeba řešit ten odpor a diagnostikua tak, na to nebyl ani čas ani chuť, ale pokud to teda vypadá good, jak říkáš, budu uvažovat :-)

foto ZdenekPha

ZdenekPha 30.07.2009  10:49

:-) ;-)

"-- skrytý --" 30.07.2009  15:49

« Re: Ahoj

Ahoj ;-)

Mira328i 30.07.2009  18:32

MOTOR

Přeju hodně krásných kilometrů...ten motor si vybral dobře..lepší by byla už jen 3,0..

"-- skrytý --" 30.07.2009  19:32

« Re: MOTOR

Děkuju ;-) Motor je fajn kompromis, hezky jede, nepatrně míň baští benzín a patrně míň baští olej :-) Ale samo bych měl raději 3.0. Škoda... Snad v příštím autě :-)

Mira328i 30.07.2009  19:50

« Re: Re: MOTOR

No moc by oleje brát neměl-mě 1litr od výměny do výměny-plná syntetika 5w 40..
        Ten 3,0 ho prej papá víc..
        Taky ten motor plánuju v příštím autě;-)..
        Ten motor se fakt chová jak elektromotor..viď..?
        Jen bych na něm zkontroloval vodní pumpu-některý meli lopatky z plastu-stářím praskaj-už tam mam hliník.

"-- skrytý --" 30.07.2009  21:14

« Re: Re: Re: MOTOR

Já to asi nešťastně formuloval - jasně, že olej baští míň než třílitr a to výrazně, mně v intervalu mezi výměnu zmizne tak decka, fakt. Na to nejsem zvyklej, Pažout žral zmetek celkem dost. A klukům ty 3.0 M54 žerou taky jako čert

Mira328i 31.07.2009  12:50

« Re: Re: Re: Re: MOTOR

Asi dost záleží na tom jak to člověk točí...
            Jakej tam leješ olej?Ta 5w 40 co tam dávám je řitší-proto ji to asi bere víc..
            No jo...maže se 6hrníčků:-).

"-- skrytý --" 31.07.2009  16:23

« Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

Já mu taky dávám 5w-40 Texaco. Ale je fakt, že ho mám na denní ježdění, takže nedostává za uši často...

Mira328i 31.07.2009  18:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

To texaco nevim..slyšel sem že nic moc co se týče aditiv,je delanej na vyšší objemy co maj malý točky.Já dávám q8,měl by bejt podle testů a názorů odborníků dobrej..a vyjde na 1200 8litrů..filtr champion za 170kč,vynulování oilservice..zadarmo-svépomocí.

"-- skrytý --" 31.07.2009  18:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

Oilservices jsem si taky nuloval svépomocí, ale mám na to tahák na a4 (myšleno rozměr stránky) >:D Jinak si myslím, že Taxaco kvalita je, ten Castrol, co tam byl má výrazně horší reference při vyšší ceně. Klidně mi pošli link na testy těch olejů, kam ses díval. A filtry jsem dával Mann. Ale tam asi významnej rozdíl nebude...

Mira328i 31.07.2009  19:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

Ty testy mam z druhý ruky,takže nic na 100procent-bylo to na bmwklubu-jeden maník to tam psal-prej že dělá do olejů,no s tim castrolem je to bída,nejlepší oleje prej dělá aral.Ale jakej rozdíl je ve finále?kdo ví..
                    Máš tam ňákej jinej výfuk,co to je?Ja mam origo(popis u recenze,má přívěru)..
                    jak sem ti psal o tom vodním čerpadle,už si ho měnil nebo víš jakej typ tam je?

Mira328i 31.07.2009  19:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

No ten oilservice je docela mazec-u starých to bylo jednodušší,teď musim propojovat piny v diagnostický zásuvce na přesně daný sekundy..
                    nevim jak to máš ty?

"-- skrytý --" 31.07.2009  20:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

Oil services dělám jen na BC, sice to chvilku trvalo, jelikož jsem to dělal prvně, ale nic složitýho, rozhodně nešahám do diag. zásuvky. Výfuky mám vedený oba samostatně až k posledním tlumičům a na nich navařený koncovky, takže žádný tuningový tlumiče, zvuk skoro jako série, jen v nízkých otáčkách to víc bublá :-)

Mira328i 31.07.2009  20:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

U e 36 to jinak nejde-jen přez diagnostiku...ale fígl na to je..nic nebezpečnýho pro auto..
                        Jo taky mam vedený a výfuky od svodů,jen na konci je jeden tlumič..
                        Zvuk je fajn,na volnoběh taky jen bublá ale ve vysokých řve jak blázen..to když se otevře výfukova přívěra a on volně dýchá:-)..
                        Ten zvuk ve vysokých je návykovej...a mezi barákama..no mazec

"-- skrytý --" 01.08.2009  10:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

Já mám právě i dva tlumiče vzadu, ale dělal to nějaký moula, není to hezky udělaný, bude potřeba čase předělat. Popravdě jsem se ještě nesvezl v sériový 328i, jen v 323i a tak zase tak luxusní zvuk neměla :-)

Mira328i 01.08.2009  14:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

Taky nemůžu srovnávat...to tvoje sem neslyšel:-).Dneska se ale projedu s tou 911co mam na fotkach v recenzi:-)..ta má vejfuky otevřený a ještě je to gabrio...takže masakr..boxerová symfonie:-)..
                            Je vyladěná na 375koní...takže kope do zad když pridáš plyn:-)..no zátah jak blázen..

"-- skrytý --" 01.08.2009  14:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

ůůůůůůůůůů, slint, slint, slint >:-[] Taky bych se svezl. V takovym supersportu jsem nikdy nejel

Mira328i 01.08.2009  14:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

Možná buď rád že ses v tom nesvez...pak by ti ta 2,8 přišla jak fabia htp:-)..no je to prostě hroznej rozdíl..
                                rychloměs skáče po 50ti:-)..je i tak cejchovanej:-)..asi věděli proč..
                                musim ho ještě nafotit a fotky dát do galerie..
                                ..vzdycky když ho vidim tak mam nutkání změnit značku..jen kdyby na to bylo:-(..

"-- skrytý --" 01.08.2009  21:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOTOR

Těšim se na foto ;-)

foto Deutscher

Deutscher 01.08.2009  18:46

...

predné svetlá :yes: :yes: :yes: zadné :no: :no: :no: ale inak pekné auto. 10b ;-) nech dlho slúži :yes:

"-- skrytý --" 01.08.2009  20:49

« Re: ...

Tak teď tomu nerozumím, dáváš mi 10b a myslíš si, že je to fake?

foto Deutscher

Deutscher 01.08.2009  18:47

???F A K E ???

[odkaz] FAKE ??? co to je ??? ;-\ ;-\ ;-\

Chobot 01.08.2009  19:00

« Re: ???F A K E ???

novej majitel. Výše se o tom píše. :-)

"-- skrytý --" 01.08.2009  20:48

« Re: Re: ???F A K E ???

Díky ;-)

"-- skrytý --" 01.08.2009  20:47

« Re: ???F A K E ???

>:D a já se lekl, že si se mnou budou psát jen inteligentní lidi >:D

foto ypsilon

ypsilon 08.09.2009  09:44

pekne

hezke auto,znam ho z inzerce na bmw klubu,jen ta zadni svetla jsou otresna,ale ty jak jsem se docetl budes menit,takze super...a co jsem se doslechl,tak 28i je nesmrtelnej motor,takze gratulace a mnoho stastnych km bez nehod :yes: :-)

"-- skrytý --" 17.09.2009  19:26

čidlo

Ahoj Hudyzz zmiňuješ čidlo polohy vačky jak se to projevuje když to čidlo špatně fungovalo? Mimochodem 328ci kterou i já vlastnim oproti 330i neni moc velkej rozdíl má možnost srovnání.

"-- skrytý --" 18.09.2009  11:56

« Re: čidlo

Tak prvně děkuju za srovnání a gratuluji k motorizaci:) Já zatím porovnat nemohl. Ale už jsem slyšel, že do 3000 rpm je vzhledek k průběhu kroutícího momentu dokonce "živější" než 330i. To čidlo začalo občasným delším startováním zahřátého motoru, následně pak ztrátou výkonu. Dejme tomu do 4000 rpm byl motor neskutečně línej, jako kdyby u TDi vyplo turbo, prostě nejelo to. Jakmile jsem startoval studený motor, všechno fungovalo. Pokud byl motor alespoň trochu zahřátý, dlouho točil startér, pak to chytlo trošku nepravidelně a následně ztráta výkonu ;-)

"-- skrytý --" 18.09.2009  12:36

« Re: Re: čidlo

Ahoj tak si myslim že mam asi podobnej problém pokud je to studený táhne pěkně odspoda (ne teda že bych točil studenej motor. po zahřátí občas jak říkáš ztráta výkona a celkem citelná.ještě mě napadá lambda sonda.pozná to čidlo diagnostika? nic mi to nehlásilo

"-- skrytý --" 19.09.2009  21:52

« Re: Re: Re: čidlo

Diagnostika to ohlásí! Teda není diagnostika jako diagnostika, což jsem dřív taky nevěděl. Ale mně to ukazovalo přímo chybu čidla sací vačky. Ale abych to ještě jednou upřesnil, nebylo to při jízdě po zahřátí motoru, ale po STARTU teplého motoru. Když jsem nastartoval studený auto, tak jsem mohl jet na konec světa a táhlo to jak čert. Ale kdybych to chcípnul, znova nastartoval, tak by to jelo jak škoda 120...

"-- skrytý --" 20.09.2009  13:05

4idlo

Aha to to já mam asi jíný problém. Občes to jede jak čert až se divim že těch 193koní pěkně nadopovanejch :-) jenže občas šlápnu na plyn a přijde mi to jako když jsem šláp do bláta a jen vlažná reakce. no nechám to napíchnout znova a uvidíme. dík za poznatky.

"-- skrytý --" 20.09.2009  22:44

« Re: 4idlo

To je takhle těžko říct nooo ;-\ Možná váha vzduchu... Diagnostika by měla něco najít.

"-- skrytý --" 23.09.2009  17:47

« Re: Re: 4idlo

Možná váha ale na půjčenou to blblo stejně. půjde do nemocnice k bychl bmw ;-\

"-- skrytý --" 24.09.2009  22:15

« Re: Re: Re: 4idlo

Kvalitní diagnostika je cesta nejmenšího odporu... Pak dej vědět, čím to bylo. Rád se vzdělám ;)

"-- skrytý --" 04.10.2009  20:33

Nice

Fajnové vozítko... páči sa mi... :-) Tiež som najskôr rozmýšľal o coupé... mám na ne slabosť... fakt pekný kúsok...

"-- skrytý --" 04.10.2009  21:18

« Re: Nice

Děkuju ;-) Já zas kvůli praktičnosti dlouho zvažoval sedan. Pokaždé, když parkuju příčně na úzké místo, tak si zanadávám a potom, když vystoupím a ohlédnu se, zase si řeknu, ale jo, stojí to zato...

"-- skrytý --" 11.10.2009  12:57

Olej

Zdar Hudyzz prosim tě zkoušel jsem mazat olej na palubnim PC ale nepovedlo se musel jsem to nechat napíchnout :'-( nechceš se podělit? ;-)

Mira328i 11.10.2009  14:06

« Re: Olej

Čau kluci,připojuju se k dotazu..chtěl bych vědět co tam lejete za olej,já sem tam dal naposled g8 5w40..
      K tomu mazání-aspoň u mě se spojí 2piny v diagnostický zásuvce na určitý sekundy(musí to bejt přesný-čas sem našel někde na bmw foru,teď přesně nevim-ale fungovalo to),problém je ten že intervaly mam nastavený na longlife:-(-dá se to změnit?

"-- skrytý --" 11.10.2009  14:21

« Re: Re: Olej

Zdarec já tam leju 5w 40 castrol magnatec a na pc po vymazání to ukazuje do výměny 25tis km. zkoušel jsem mazat v zásuvce ale bohužel u e46 to nějak nejde. stejnak je to tam jen na obtíž minule jsem tam měl dojezd -8tis km a nic se neděje to neni jak e30 která ti bez vymazání dál nejela.

Mira328i 11.10.2009  14:41

« Re: Re: Re: Olej

..e30 jela i bez vymazání..měl sem jí..
          Teď sem si vzpomněl že v e46 se to nuluje někde přez tlačítka na přístrojovce-najdi si to na bmwklubu.
          Takže to máš taky nastavený na longlife..

"-- skrytý --" 11.10.2009  14:48

« Re: Re: Re: Re: Olej

nuloval jsem to jak blázen a nic :-) kamošova e30 318is zastavila a nejela.

"-- skrytý --" 11.10.2009  14:48

« Re: Re: Re: Olej

nuloval jsem to jak blázen a nic :-) kamošova e30 318is zastavila a nejela.

Mira328i 11.10.2009  15:01

« Re: Re: Re: Re: Olej

To je divný-u žádný e 30 se mi to ještě nestalo.
              Co máš za typ?motor?rok..

"-- skrytý --" 11.10.2009  15:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Olej

myslíš 328ci nebo e30? e30 byla 1989 318is ta homologační série 16ventil 136koní mpodvozek já mam e46 328ci rok 99

Mira328i 11.10.2009  15:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Olej

Myslel sem e30.
                  Tak s 318is zkušenosti nemam..a když si to vynuloval tak jela?
                  Takže máš taky 2,8..?..a jak si spokojenej?-co spotřeba..?

"-- skrytý --" 11.10.2009  15:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

jo po vymazání jela dál spojila se 19ctka se sedmičkou ukostřila a jela dál. s 328ci jsem hodně spokojenej až na ten podvozek je to motyka moc tvrdý mam mpaketspotřeba 9,2l až 9,7l ale jet normálně se dá i za 8l super motor suchej motor nežere olej fakt každýmu doporučuju. zezačátku jsem jezdil za 11,5l ale kdo ne že jo :-)

Mira328i 11.10.2009  15:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

Tak to je zajímavý,to sem nevěděl.
                      Taky s mojí 2,8 jezdim od 8 do 9litrů..ale někdy se to zvrtne:-)..
                      mam klasickej podvozek..ale je to taky tvrdý,prostě je to na silnice a ne na ty polní cesty v čechách..

Chobot 11.10.2009  22:00

« Re: Re: Re: Olej

A tak to je zajímavé s tou třícou. Mě 36tka jela bez vynulování pořád.
          Teď to zkoušim poprvé, kolik najede na běžný olejový limit VS ukazatel. Každopádně co jsem zkoušel, i polemizoval, tak se mi povedlo vynulovat počítadlo oleje asi na 4 pokus(chce to výdrž). Jinak je to pin 19 a 7. Jedno z toho je kostra, myslim ta 19. Ale to je u E36, u novejších modelů fakt nevim.

"-- skrytý --" 11.10.2009  22:12

« Re: Re: Re: Re: Olej

já to zkoušel mazat asi 20x a bohužel se mi to nepovedlo. v e36 je ta první 2,8l v e46 je nějaká evoluce tak to asi zmršili abys jezdil do bmw servisu

"-- skrytý --" 11.10.2009  22:50

« Re: Re: Olej

Minulou výměnu jsem dával Texaco Havoline Ultra 5w40 tuším, na doporučení. Tentokrát jsem koupil Castrol Magnatec, který tam byl litý dříve původním majitelem...

Mira328i 11.10.2009  15:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

Tak to je zajímavý,to sem nevěděl.
    Taky s mojí 2,8 jezdim od 8 do 9litrů..ale někdy se to zvrtne:-)..

"-- skrytý --" 11.10.2009  21:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

jseš si jistej že nemáš mpodvozek? u 328i to nebylo nijak spoilerama zjistitelný. já jsem teda až doma najel na díru a na ramenech nálepka Mfarwerk e46 nebo jak se to píše. je pravda že mezi zadní dumou a blatníkem je tak centimetr tak že to bylo divný :-) klasickej podvozek je o 2cm výš

"-- skrytý --" 11.10.2009  22:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

Pánové, tak jsem to vyhrabal, zítra to naskenuju, páč to mám jen v tištěné podobě a když mi tu na sebe necháte kontakt, tak to pošlu mailem. Každopádně to jde vynulovat na palubce a já to dal na první pokus :-) A měli bychom na tom být stejně 2.8 M52 1999 ;-)

Mira328i 12.10.2009  21:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

Jistej si nejsem,ale je fakt že mam z fabriky třeba samosvor..a ten podvozek se zdá nižší než kamarádovo e36 1,8tds ale to může bejt i motorizací.
        Když někdo zjistíte jak se přenastavuje servisní interval z longlife na klasiku,dejte vědět,nulovat to umim.

Mira328i 12.10.2009  21:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

..nejvíc mi se.re že původní majitel že švýcarska si nepřiplatil za m-paket,mam jen plastový prahy.nejvíc mi chybí nárazník.Asi to byl nejakej sociál:-),co sem koukal do ceníků tak za to dal tak přez míč a půl.:-)

"-- skrytý --" 13.10.2009  07:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

S převodem intervalu bohužel poradit neumím, zkus www.bmwklub.cz. Klucí s e36kama určitě budou vědět ;)

Mira328i 13.10.2009  08:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

asi se tam budu muset mrknout..
            ..mi to štve, že sem vyměnil olej..vynuloval a myslel že je to v poho, jezdim jezdim a říkam si, sakra-to ubyla první dioda?-pak mi to trklo, longlife. Co sem slyšel ohlasy na longlife, tak nic moc-lepší je prej klasika a včas měnit, takže příště zase Q8 5w 40.

"-- skrytý --" 13.10.2009  12:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

Longlife je spíš marketingovej tah nooo. Taky zastává standardní intervaly výměny kvalitních olejů. A chápu, že tě to štve. Mně to aspoň odečítá na BC od 25000km postupně dolů, což je přehlednější, než ubývající stupnice...

Mira328i 13.10.2009  12:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Olej

Mě to ale počítá s koeficienty jako sou počty studených startů, otáčky a kilometry

"-- skrytý --" 12.10.2009  20:22

Mazání oil servisu

Tak už je naskenováno, dejte maily a zasílám :-)

"-- skrytý --" 13.10.2009  18:00

« Re: Mazání oil servisu

Ooooooooooo díky velebný pane múj mail je milan.vazeny@seznam.cz moc dik. ;-)

Chobot 13.10.2009  18:16

« Re: Mazání oil servisu

Vidíš. Jestli mluvíš o té palubce tak zrovna dnes jsem náhodou zhlédl že to je na BMWklubu [odkaz]

"-- skrytý --" 13.10.2009  18:27

« Re: Re: Mazání oil servisu

díky za ten odkaz. snad to půjde a nebudu muset furt jezdit to někam mazat. moc děkuju

"-- skrytý --" 14.10.2009  07:59

« Re: Re: Re: Mazání oil servisu

Jsem si blb nepřečetl další příspěvek a poslal to mailem :-) No nic, tak to máš dvakrát, neporovnával jsem to, ale logicky by to mělo být stejný...

foto Vampix-Diesel-Power-

Vampix(Diesel Power) 11.12.2009  00:15

maximální

p*rno tahle kára, ta je fakt neuvěřitelně vyladěná, vždycky se mi E46 coupé líbila ale tohle to, nemám slov...At slouží, protože víc fakt nemam co říct :yes:

"-- skrytý --" 05.01.2010  21:27

« Re: maximální

Děkuju ;-)

foto rarsch

rarsch 26.06.2010  16:10

nový kola

luxusní design, líbí se mi tyhlety vytažený leštěný lemy :yes:
    a zadní lampy to chtělo, ty bílý sou jak z hypernova tuning shopu ;-)

Chobot 26.06.2010  16:27

« Re: nový kola

Hele neurážej bílé lampy. Ale jo, je fakt, že samozřejmě kromě na mém autě, vypadají všude hrozně. >:D >:D

"-- skrytý --" 26.06.2010  22:54

« Re: Re: nový kola

Díky, kluci. Chobote, nezlob se, ale i na třicetšestky se dají koupit krásné origo nebo skoroorigo lampy, samozřejmě "neoranžády" :-)

Chobot 26.06.2010  23:23

« Re: Re: Re: nový kola

Dají, já vim. Všemu je třeba dát čas >:D :-)

"-- skrytý --" 27.06.2010  12:43

« Re: Re: Re: Re: nový kola

To je jasný, mně to taky trvalo rok :-)