BMW řada 3 (2005)

18.4.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "jackherrer007". Kupované jako nový vůz u dealera BMW v Děčíně. Auto jsem před objednáním naživo neviděl…

BMW 3 (E90) (jackherrer007)

"-- skrytý --" 18.04.2007  16:12

Paráda

Máš pěkný autíčko, jen škoda že nemáš fotky interiéru, s iDrivem je to vždycky nádhera!! Já bych šel ale do šestiválce v benzínu ;-) Hodně šťastných kilometrů!!

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:44

« Re: Paráda

Dik, foto z introse sem jeste pridal.

"-- skrytý --" 18.04.2007  16:13

Dobrý ale...

Auto je to určitě kvalitní, ale jak řek Clarkson pro mě naprosto bez výrazu předchozí generace se mi líbila víc, M paket by tomu pomohl... Coupé je ale uplně jiný kafe ;-) :yes:

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 18.04.2007  16:18

« Re: Dobrý ale...

Clarkson měl pravdu, minulá generace byla rozhodně osobitější a výrazem rozhodně dospělejší, zvlášť když je tu nový M-B C, který vypadá až moc dobře. Oproti tomu kupé a cabrio jsou jako z jiného světa, jako testosteronem nabitý starší bratr.

"-- skrytý --" 18.04.2007  16:23

« Re: Re: Dobrý ale...

Nový céčko je pěkný zepředu, ale nějak se mi nelíbí ten zadek a volant... Naposledy mě v týhle třídě spíš uchvatil nový Lexus IS :yes: :yes:

"-- skrytý --" 18.04.2007  16:16

Takže

Takže za 8 ;-)

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:44

« Re: Takže

ok, pohoda :-!

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 18.04.2007  17:53

Dobrá mašina!!!!!

mám to doma také.Ale nechápu,jak s tím můžež mít problém na sněhu???A těch sport,sedaček škoda.Já je mám a jsou fakt jedinečný!!!!!!Dávám 10,i když fotky by mohly být lepší!!

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:45

« Re: Dobrá mašina!!!!!

dik za 10.

"-- skrytý --" 18.04.2007  19:30

Krása

"-- skrytý --" 18.04.2007  19:32

Bago

Já o něm přemýšlim, akorát že o benzinu - taky dvoulitru. Od více lidí sem slyšel, že bych si do něj měl dát sportovní sedačky. Ty sériový se mi zdaj dost plochý - což je mi u BMW nepochopitelný. Na druhou stranu bych se bál, aby nebyly tvrdý jak něco. Jo a to manuální seřizování sedadel se mi v showroomu zdálo dost pošahaný - zvlášť nastavení výšky... Bohužel jsem ještě neměl čas se v něm projet, tak by mě zajímalo, jak je pohodlný??? Vytluče na okreskách?

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 18.04.2007  20:12

« Re: Bago

Ty základní sedačky jsou u každé značky na prd!!Sportovní sedačky nejsou vůbec tvrdé a s jejich objednáním vůbec neváhej.Jestli se bojíš,že manuální nastavení se někdy vytluče a zničí,tak na to budeš čekat marně.Samozřejmě ty elekt.jsou pak při nastavování pohodlnější.Určitě vyzkoušej i 320D!!!Jede víc a za mín!!!!!Ale to je na dlouhé povídání.

"anonym" [83.208.192.XXX] 18.04.2007  20:37

« Re: Re: Bago

Já jsem myslel, jestli nejdřív nevytluče mě :-)

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 18.04.2007  21:01

« Re: Re: Re: Bago

ahá >:D ne nevytluče!!!Já bych to také nesnesl,kdy by byly tvrdé.Ale zajdi do BMW a oni Ti všechno ukážou.Já akorát vím,že mám obyčejné sportovní sed. a ty jsou o chlup měkkčí,než které třeba dávají k M paketu.Ale poznáš to jenom,když to budeš zkoušet sedat z jedných sedaček hned do druhých.Jinak to poznat moc nejde!!Ale i ty v tom M paketu nejsou tvrdé.Já bych ty sedačky zhodnotil asi takhle:obyčejné=špatné a sportovní=pohodlné,které drží dobře i boky těla a ta to funkce je samozřejmě také elektricky stavitelná v základní výbavě u sport.sedaček. Takže si je fakt objednej!!!! dneska ahoj

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:48

« Re: Bago

100% di do sportovních, myslel jsem, že když je to BMW tak i ty zakladni musej byt dobry, ale neni to tak. Sportovní nejsou tvrdy, naopak pohodlnější. To manuální nastavovaní je o zvyku, ale elektro je best, vo tom zadna. >:D

"-- skrytý --" 18.04.2007  19:49

hodnoceni

krasny auto,co vic dodat nez :yes:

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:48

« Re: hodnoceni

dik :yes:

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 18.04.2007  22:34

kdyby...

..melo moje auto 120kw, tak bych si piskal >:D bud rad za tu stihacku co mas... dal sem za 10 !!! recenze i auto vyborne !!

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:49

« Re: kdyby...

super ;-)

"-- skrytý --" 19.04.2007  12:51

auto: 9-10b; popis a zkušenosti: 6b; fotky: 5b --- celkem: 7b ;-) nejsou vyplněny ani základní údaje (objem, výko, zav. prostor, ...) :no: fotek málo :no: no škoda auto je to pěkný

"-- skrytý --" 19.04.2007  15:39

« Re: hodnocení

Proč fotky 5?!!! Jaký základní údaje myslíš? ty, který jsou na každý stránce v časopisu nebo internetu? Jak fotek málo? Spíš tvoje hodnocení je :no: Kdyby tam měl jednu fotku tak neřeknu, ale takhle mi to přijde jako pruda. Já rovnou řeknu, jestli se mi to auto líbí nebo nelíbí, ale ty tady řekneš auto pěkný, ale nakonec ho ohodnotíš nízkou známkou to mi hlava nebere

"-- skrytý --" 19.04.2007  15:45

« Re: Re: hodnocení

nehodnotím jen auto, ale celou jeho prezentaci zde, zkušenosti atd., o to myslím na tomto serveru jde! pokud někdo není u SVÉHO auta ani schopný napsat jaký má motor, tak by ho sem ani neměl dávat.

"-- skrytý --" 19.04.2007  16:39

« Re: Re: Re: hodnocení

A kolik je podle tebe potřeba fotek aby to ukojilo tvé potřeby? ;-\

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:51

« Re: Re: hodnocení

tak tak, dík :yes:

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:50

« Re: hodnocení

Tak celkový dojem určitě není prumer jednotlivých položek. Základní udaje jsou všude na webu.

neregistrovaný: "Trickym" [84.47.33.XXX] 19.04.2007  22:45

Dobre

Pekne auto, dobry nick. Pan bude asi znalec.

"-- skrytý --" 20.04.2007  06:22

« Re: Dobre

souhlasim :yes:

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:51

« Re: Dobre

>:D

"-- skrytý --" 20.04.2007  13:32

Co ty na to?

Jacku, co podvozek? Je komfortní na našich silnicích? A jinak co myslíš? Na na skladový auto bych mohl dostat nějakou masivnější slevu ne?

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:55

« Re: Co ty na to?

Podvozek je super, trochu sem se toho českýho tankodromu bál ale nakonec ok. Hodne zalezi na gumach. 17" je gut, ale 18" bych tam asi radsi nedaval. Se slevou těžko říct, ale asi jooo :-)

"-- skrytý --" 20.04.2007  13:36

Barva

Máš tu metlu Sterkling gray viď? Moc hezká barva, ale docela častá na trojce. Já bych šel do černý nebo tmavě modrý metly. Nebo jsem přemejšlel, že bych ušetřil a vzal černou bez metalízi nebo bílou - ta teď de do opět do mody. Co vy na to?

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 20.04.2007  18:47

« Re: Barva

odpovídám za něho:metalíza je přece Sparkling grau a podvozek je na můj vkus prostě dobrý.Já koupil auto v Německu.Cena v česku byla o 150000 vyšší.A to bylo auto na objednávku!A s těmi barvami??To si dobře promysly.Na černé je vidět ihned prach a na bílé zase špína.Zkus se podívat na metalízu Barrique red je to hnědá,pokud dobře vzpomínám.Nebo ještě Artic a Monaco blue.

"-- skrytý --" 20.04.2007  22:07

« Re: Re: Barva

Jsem se přepsal :-). Viděl jsem nějaký fotky v bílej a vypadalo to noblesně. Jinak jsem koukal na ceny v Německu a tady a zas takovej rozdíl to neni respektive tady vijde laciněji: 320d = 32000 EUR, u nás 899500 CZK. Což je ale vzácná vyjímka, protože u jinejch automobilek je to přesně naopak.

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 21.04.2007  21:16

« Re: Re: Re: Barva

to jo,jenže já ho kupoval v době kdy u nás ho měli v ceníku na přepočet 31Eur a já sehnal je za 28.80 a ještě jsem dostal 16%slevy.Takže rozdíl byl brutální!Omluvám se!!Ten rozdíl byl 210000.!!!!!Ted jsem to spočítal a zavzpomínal.

neregistrovaný: "caballo" [195.91.54.XXX] 02.06.2007  12:17

« Re: Re: Barva

Caff 007, vies mi poslat kontakt na predajcov v nemecku? vraj je mozne kupit uz poskladane auto (uz sa neda menit vybava) aj zo 25 % zlavou oproti slovensky cenam. Dik. bmw@avris.sk

"anonym" [77.48.21.XXX] 20.04.2007  22:41

« Re: Barva

Kdyz chces usetrit na bmw, tak si ho ani nekupuj, protoze na nej nemas...

"-- skrytý --" 21.04.2007  13:29

« Re: Re: Barva

Ty ňoumo. Já si na něj na rozdíl od tebe musím vydělat, zatím co ty někde lelkuješ. Běž si kybicovat na forum Mateřídoušky. Neni mi jedno jestli bude stát 1,2 milionu nebo 1 milion.

"-- skrytý --" 21.04.2007  16:57

« Re: Barva

jj je to vona, byl v ni vyfocenej v katalogu, a moc se mi zalibil. Z tech barev co jmenujes je nej bila, je fakt in a trojce sedi. :yes:

"-- skrytý --" 21.04.2007  19:15

« Re: Re: Barva

Akorát se bojim, že až ho za 3 roky budu prodávat, tak to ode mě nikdo neveme. Zajímaví je, že třeba nový Cčko prezentujou jedině v bílej. Posílám odkaz na forum majitelů E90, kde jsou fotky bílý trojky a když jsou k ní hezký kola tak...:yes: [url][odkaz] Jinak k tvojí barvě. Mně se taky moc líbí, jak podle určitýho světla vrhá různý odstíny.

neregistrovaný: "BIGBOY" [62.77.69.XXX] 23.04.2007  13:30

BMW

Bmw je auto pro kapitalistické tlamy, kteří uměj jenom machrovat.To ze to tady vystavujes, ukazujes jenom černou skvrnu zasránýho kapitalismu..Proč já na takový auto musím dělat 120 let a tadyten ksicht ho má hned.Kde je spravedlnost???Ja jako dělník vydělám 18 tis měs. což je pěkné..Chci jsi koupit novou Dacii logan, což je pro mě dostačující auto..Podobné BMW 3 Nevím proč bych měl dávat 1300 000 (kdybych je mel) za hodne podobne auto.Dostanu se z bodu A do bodu B tak jako tak.Jak už v minulém století Engels prosnesl:Kup jsi na co máš. ;-) MYslim jsi že tadyty drahé auťáky by měli zákazat..Já když vedle mého favorita zaparkuje takový člověk s dráhým autem tak si musim odflusnout na zem..Moje děti se mě pořád ptají.:Tatínku proč nemáme takové auto..Co jim mám na to odpovídat????Co ??Že bych všechny zasraný tuneláře, zloděje, podnikatele věšel???To mám říct malým dětěm??To že dneska jsi poctivý člověk jako já takový auto nekoupí.Kde je spravedlnost..Pro takovyhle tlamy jsme zvonili v 89 klíčema..aBY Se tady předváděli svejma vilama, bazénama,autama..Takhle jsem si to nepředstavoval.Doufám že příští volby vyhraje PAROUBEK a FILIP a zatnou tady těm sráčům( kteří neuměj ,,zatlouct hřebík,, natož nějaké poctivé řemeslo. VIVA ČSSD

"-- skrytý --" 23.04.2007  15:29

« Re: BMW

Ach ty bolševické pako. Je mi líto tvých dětí, že mají tak omezeného a zamindrákovaného otce. Vy levičáci nikdy nepochopíte, že tak jsou karty rozdaný - někdo se má holt líp a někdo hůž. Můžeš jet na Kubu nebo do Severní Koreii, tam jsou si všichni rovný a podle toho to taky vypadá. Ukazuješ nám prototyp voliče ČSSD/KSČM.

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 23.04.2007  19:05

« Re: BMW

Ty máš názory jako dost velký *!!!!!To co jsi tady napsal je absolutně nepřijatelné!!!!Dáváš všechny do jednoho pytle!!!!S tvým platem by jsi mohl mít BMW klidně za 8let.Kdy by jsi trochu uměl počítat.To že sis udělal brzo fagany je jenom Tvůj problém.Můj dobrý známý začínal jako obchodní zástupce asi splatem 10.000 a dnes zaměstnává asi 90 lidí a to dokonce otvírá i pobočky své firmy v zahraničí.Pracuje asi 16 hod.denně už 15let!!!A za to si doprdele přece může koupit třeba to BMW.Tak co tady kecáš o tunelářích.Nehaš všechny do jednoho pytle!!!!!Ale jestli si vyděláváš 18000,tak si podle mě šikovný,protože takový plat si málo kdo zaslouží!!!Hodně štěstí s Loganem!

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 23.04.2007  19:11

« Re: Re: BMW

jo a ještě něco!!!Jestli je BMW 3 hodně podobné jako Logan,tak si fakt nech změřit IQ.Ten Logan tě sice přepravý z bodu A do B,ale trochu jinak.No a co bezpečnost????Už jsi zapoměl na své děti???Ty je nemáš rád???.....Tak vidíš,že je máš rád!!!!

"-- skrytý --" 23.04.2007  19:23

« Re: Re: Re: BMW

Už ho necháme. Snad se už vycukal. Ten nikdy nepochopí, že k penězům se dá přijít i jinak než jen podvody.

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 23.04.2007  20:41

« Re: Re: Re: Re: BMW

jasně,souhlasím s Tebou. :yes:

neregistrovaný: "Benzino" [88.146.176.XXX] 11.07.2007  20:24

« Re: BMW

tak... na tento problém se můžeme podívat z několika úhlů
      1)když už bys měl ty peníze na to auto (plus ty další na uživení) záleží už jen na tom jestli máš o auta zájem, nebo je ti jedno, čím se přepravíš do bodu B
      2)je pravda, že je celkem hloupé se vytahovat s autem a s jakýmkoli majetkem, ale musím říct, že tato stránka je přesně na to nebo alespoň na prezentaci vozu pro ukázku případným zájemcům atd.
      3)s tou poctivou prací to je různé.. Mně je 15 let a moji rodiče jsou lékaři. Po 25 letech tvrdých víkendových celodenních služeb se konečně dostali trochu nahoru a už se máme trošku lépe.. Když někdo věnuje dva roky na promýšlení podnikatelského záměru a pak shrabuje miliony, pracoval tvrdě, nebo ne??? Taky se někdy taťky ptám proč nemáme bourák jako ti různí zazobanci! V těch chvílích docela lituju, že se o auta zajímám..
      KDE JE SPRAVEDLNOST?? Otevřete oči a hledejte ji 8-s

"anonym" [88.100.211.XXX] 23.04.2007  20:43

BigBoy

Kdo je tady zamindrákovanej? Vy odporní pravičáci, co to melete.Tady v tom státě se kradlo,krade a bud krást.Aby se nedělo ,tak by musel bejt u vesla jedinej čestnej politik v téhle * zemi PAROUBEK jo a i ten Filip má rozum..Pořád jsou 1000x lepší než 100 vláda strak,čunků,bursíků..Tahle země potřebuje silného, levicového vůdce.Doufám že vám ty vaše bouráky (drahý) slušný lidi zprotivej na ulici hnusnejma pohledama..Protoze takovy kapitalisticky prasata ktery nás slušný lidi vykořistujou jsi nic jiného nezaslouží..Už Marx s Engelsem a později LEnin v před minulém století věděli jak velké kladivo a jak ostrý srp použít na na zasraný zbohlatliky.Doufám že řídičům BMW zaťuká jednou doma Milice..Pak se zase naše země očistí od novodobých FEUDÁLÚ... A MIMO TO SEM se svezl tou trojkou a nechtel bych to.Je tam malo mista žere to a stoji to ranec.

"-- skrytý --" 23.04.2007  21:08

« Re: BigBoy

Kolik je ti? jestli je ti 15náct jako většina těchle anarchistickejch spratků jsi idi*t. Jestli jsi starší 30ti let, tak nemám slov. Co bylo tenkrát dobrý??? COO??? Že se lidi měli líp??? Ale asi si žil v jiný zemi...

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 25.04.2007  19:55

« Re: BigBoy

jestli se Ti zdá,že BMW hodně žere,tak Ti řikám,že má o polovinu nižší spotřebu jako Tvůj žigulík,nebo volha.A to všechno při rychlostech,kde mají tyhle socialistický auta maximálku. >:D >:D >:D Názorný a pravdivý údaj:při průměrné rychlosti 90km jsem měl spotř.5.5l.Takže jsem místama musel jet i 180!!! ;-) :-! Na druhou stranu chápu,že v žigulíku je o 5mm více místa. >:D Ale já nejsem ministr,nebo prezident,abych si kupoval řadu 7,což je v Tvým případě čajka nebo zil. >:D >:D >:D

neregistrovaný: "BIGBOY" [88.100.211.XXX] 23.04.2007  21:02

BMW3

Tohle auto smrdí penězma.Když jsi jedu ve svém fáčku třeba na chatu nebo s dětma k doktorovi a pověsí se na mě mladej machr ve značkovém oblečení se zbačkovými brýlemi vé svém novém BMW(jedno jaké třídy,jestli 1,3,5,7,x5, už jsem jich takhle viděl spousta) Tak se mi chce brečet.Já dělám v továrně 12nacky rukama na takový sráče aby voni na me machrovali ,,*,,SERU,,Co mám za život???Tenhle kapitalistickej svět se * do záhuby..Jedíně v latinské americe pochopili kudy vede cesta ze sraček..Jak ve Venezue udělali rozumnou věc že dali za katr aristokracii.Příšel požárník problémů CHAVÉZ a už se maj líp..a nepotřebujou k tomu oligarchy.Doufám spravedlnost a zašítí přisluhovačů pravicového režimu.

"-- skrytý --" 24.04.2007  19:19

« Re: BMW3

Díky tomuhle režimu tu můžeš psát ty svoje kecy blbečku, za svou neschopnost si můžeš jen sám každý svého štěstí strůjce... Připomínáš mi toho jihokorejce co vyvraždil svoje kamarády na univerzitě v USA taky obviňoval ostatní ze své chudobya neschopnosti a že si vozej zadky v mercedesech atd.. Zalez a jdi radši přemejšlet nad svým spackaným životem *... Nechápu že jestě existujou takový dementi jak to můžeš jen napsat to přece nemůžes myslet vážně... Závist je fakt hrozná věc vzpamatuj se... :no: :no: :no:

"-- skrytý --" 23.04.2007  21:05

Bolševici

40 let jsme tady dřeli hubu, komunisti tuhle zemi zhuntovali jak se jen dalo. Komunismus je zhouba lidstva...Tihle páni jako Marx, Engels, Lenin atd. kázali vodu a pili víno. Chavéz - ten by radši měl vystrčit zadek z Castrovo *...Podívej se tam. Byl si někdy na Kubě, ve Venezuele, kde drogy jsou číslem jedna...Je mi tě líto, ale víc líto je mi tvých dětí. BIGBOYi - chudák trojka, tý z toho musely slétz potahy.

neregistrovaný: "bigboy" [88.100.211.XXX] 23.04.2007  22:05

vek

A je mi 42 a vim

neregistrovaný: "Miguel" [89.176.175.XXX] 26.04.2007  08:10

« Re: vek

Bigboy, je mi z toho co jsi napsal trošku smutno. Na světě jsou myslím důležitější věci, než drahej auťák. Někdo je krásnej, někdo chytrej, někdo bohatej, někdo má rakovinu, někdo se narodil bez ruky. Svět není spravedlivý ale to přece není důvod k tomu, abys někoho věšel. Jestli se ti stýská po časech, kdy se stály fronty na banány a musels držet hubu, docela se ti divím. Jestli chceš, aby se tvoje děti měly líp, tak je dokopej na vysokou, podporuj je a uvidíš, že mít se dobře není výsada, ale věc, ke které se člověk může vypracovat vlastní pílí.

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 24.04.2007  19:08

Schopnost a neschopnost!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten kdo má takové řeči,jak Bigboy a další a nadávají na tento režim,a je to úplně jedno jestli je tam Topolánek nebo Parba tak nadávat budou pořád.A já vím proč!!!!Protože jsou neschopni!!!!Každej musí začít u sebe.Jestli jsem s pokojený,tak je to dobrý.Jestli jsem,ale nespokojený,tak nemůžu nadávat na Paroubky a Topolánky a ani se dívat škaredě na toho,kdo přijede v BMW.Ale musím si říct:Já jsem neschopný,protože se nemám dobře!!!!!!!! Jo a ještě něco přátelé:Zdraví je to hlavní,pokud není někdo nemocný na hlavu,zvlášt v této diskuzi!!! >:-[]

"anonym" [88.100.211.XXX] 25.04.2007  00:18

« Schopnost a neschopnost!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ty jsi kdo ze jsi takhle chytry???

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 25.04.2007  19:40

« Re: Schopnost a neschopnost!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no přece 007!!!To vidíš,né?? ;-) >:-[] Jinak mě říkají Bond,James Bond! ;-) >:D

"-- skrytý --" 24.04.2007  20:46

Původně jsem chtěl dát 7, ale BMW mám v oblibě, i když starší kousky (čtyřoka) se mi líbí designově více ;-)

neregistrovaný: "Big Boy" [62.77.69.XXX] 26.04.2007  11:17

bmw

Pořád melete o fronte na banany,,otrepana fraze dnesnich kapitalistu,, Za nas(soudruhu) se meli vsichni dobre :-)

"-- skrytý --" 26.04.2007  13:54

« Re: bmw

Chvilka poezie pro Velkýho Klučinu: Pošleme tě na Kubu, tam budeš držet HUBU >:-[] Dobrý co :yes:

"-- skrytý --" 26.04.2007  13:58

« Re: bmw

Vážně to by člověk doslova bl*l. Rodiče měli furt problémy s komunisty, samý udání (to ten režim podporoval) a teď přijde nějakej ťulpas a začne tady mlít tyhle hovadiny.

neregistrovaný: "BIGBOY" [88.100.211.XXX] 26.04.2007  15:38

l

nekradlo se,nefetovalo se,vsichni pracovali,zbozi bylo vsechno(a kdo rika ze ne ten nezazil nebo keca)lidi se meli vic radi,REMESLNIK byl NEKDO!!!dneska jenom zlodeji,fetaci, nenavist a na nas kluky s radiovkama a rukama od malty se fluse

"anonym" [149.106.224.XXX] 26.04.2007  15:53

« Re: l

Ano, a pokud si nemel ten spravny nazor, tak si sel sedet.

neregistrovaný: "Miguel" [89.176.175.XXX] 26.04.2007  18:18

« Re: l

Zboží bylo všechno? Jižní ovoce na mikuláše a před vánocema s frontou. Maso - filé se nedalo sehnat vůbec, na dobrý hovězí jsi musel mít známosti. Auto na výběr jedno - škodovka a přes tuzex i žigulík. Kradlo se vždycky, fetovalo taky i když jsi to neviděl, všichni pracovali ale ve skutečnosti všichni dělali tak na třetinu výkonu.

"anonym" [88.100.211.XXX] 26.04.2007  18:35

« Re: Re: l

JA sem jako VRCHNI v hospode se pekne nadrel.Ale tenkrat si vydelal

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 26.04.2007  19:16

« Re: l

Jak to,že se nekradlo a nefetovalo???Co to tady meleš???Ono se tenkrát otom jenom nemluvilo,protože měl každý strach!!!Tak proto,víš Ty Komanču!!!!A jestli ted děláš s maltou,jako zedníka a nedokážeš si vydělat,tak to jsi pořádný leml.Protože,každého zedníka co znám,tak si vydělává dost slušný prachy!!Já mám s něma špatný zkušenosti,protože vždy chtějí vydělat co nejrychleji peníze a když mají dělat nějaké drobnosti nebo dodělávky,tak se jim nechce.Těch slušnejch řemeslníků jsou tak dva ze sta!!!!!!!!Takže tady doprdele neobhajuj dělnickou třídu.

"anonym" [88.100.211.XXX] 26.04.2007  18:38

Bigboy

neregistrovaný: "BB" [88.100.211.XXX] 26.04.2007  18:49

TAk to ma bejt

Kdyby byl svet spravedlivy tak tema bavorakama jezdime MY delnici,(zlaté ručičky národa).A ne nejaci kravataci co celej den sedej u stolu

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 26.04.2007  19:26

« Re: TAk to ma bejt

Svět bude spravedlivý,až tehdy,kdy se zvedneš s * a začneš něco dělat!!!Zlaté ručičky národa???Přiznej se,kolik si toho už stačil odnést /rozkrást/ z fabriky,kde děláš????No no no????Tak to jsou ty zlaté ručičky??????Tak podle Tvé spravedlnosti,bych Ti je nechal useknout!!!!!

neregistrovaný: "BB" [88.100.211.XXX] 26.04.2007  22:45

« Re: Re: TAk to ma bejt

A tak to vis ze jsi neco obcas odnesu domu.Minule sem stavel vybeh pro kraliky..Tak jsem mistrovi odrezal kusy zeleza a jeste jsi odnesl naradi..Ale co ja to mrdam..Stejne tu moji firmu maji nejaky huby co nevedi co s prachama..A ze starikum ve vedeni odnesu par kladiv tak se prece neposerou..

foto Johnny-P

Johnny_P 26.04.2007  19:48

« Re: TAk to ma bejt

kdyby ses líp učil, taky si mohl být ten kravaťák a sedět u stolu :-!

neregistrovaný: "007" [84.21.118.XXX] 26.04.2007  19:32

Výzva!!!!!!!!!!!!!!!!!Odejděte!!!!!!!!!!…

Všem komunistom v této diskuzi,i těm,kteří se nehodlají bavit na téma dané,a to BMW 320D,vyzývám at opustí tuhle dizkuzi!!!!!!! :-! :-! :-! :-! :-! :-!

neregistrovaný: "BB" [88.100.211.XXX] 26.04.2007  22:43

Vy ste maly deti kterym fotrove nabulikovali jak jsou komuniste spatny..Jste proste trubky co nepoznaj propagandu zdejsich pravicovych stran..Neni nepritel tak je nuda(tak jsi ho jednoduse vytvori z komunistu)aby bylo co osocovat a na co jsi stezovat.Ale az se to tady zborti, az nas zahranicni kapital rozbije tak jsi na me vzpomenete a reknete si..(Jooo, ten tipek jak tady tenkrat psal ty rozumy, tak mel pravdu).Vite nekdo co je to globalizace???

"-- skrytý --" 27.04.2007  11:58

Pro retardéra BigBoye

Víš co, táhni už někam i se svojí rudou knížkou. Na vašich proletářskejch forem se můžeš vykecat dost. Čau. Nebo spíš Sbohem.

"-- skrytý --" 29.04.2007  12:57

Auto

Je to krásný auto, akorát by mě zajímalo, proč lituješ, že je v manuálu? Přece nejlepší jízda je s manuálem, to je podle mě největší zážitek. Jinak 10b :yes:

"-- skrytý --" 09.05.2007  15:58

« Re: Auto

No zas tak toho nelituju, ale pred rokem si znamy koupil 530d v automatu. Jsem se s tím projel a zalibilo se mi to. Do mesta to je to pravy vorechovy. Rozumnej kompromis sou padla pod volant. :yes:

neregistrovaný: "BIGBOY" [88.100.211.XXX] 30.04.2007  01:41

PRoc??

PRoc by tady nemohli komunisti bejt??Vzdyt vy pravicaci do niceho nic nekecate..

"-- skrytý --" 01.05.2007  19:47

dávám 10 bodů

"-- skrytý --" 09.05.2007  15:56

"-- skrytý --" 09.05.2007  15:56

Demence

Nerešte toho provokatera, stejne mu to nezeru, takovyhle levicacky paka prece nemaj internet ;-)

neregistrovaný: "Karel" [213.220.231.XXX] 13.05.2007  07:39

bmw versus žiguli

A co to zkusit jináč....např, mám 10tis měsíčně, na severu je to ještě dost, nedělám špatnou práci, nechápu jak se může nějaký privilegovaný dělník vytahovat s 18 tisíci a žiguli-namám na auto a nevím co říct dětem.Udělal bych to podle něj, sebral bych mu 8 tis i toho žigula.
    No problém bude spíš jen obyčejná závist >:-[]

"-- skrytý --" 04.07.2007  09:51

Správná volba značky ;-)

foto M-U-

M.U. 25.07.2007  21:55

Krásný design.

Parádní "bávo", dynamika, výborná spotřeba = 10b ;-)

foto martinpapo

martinpapo 11.09.2007  08:32

diskusia o autach ci o politike???

stale sa taky najdu...niektory sa uvedomte. zacnite od seba.zatial ani ja nemam na new 320d ale nad ojazdenim zacinam premyslat.a hlavne snazim sa na sebe pracovat aby som niekedy neskor mal samozrejme aj na BMW M5...takych som uz zazil neraz napr.este ako 15-16rocny na brigade.tak isto ako ty ohovarali ake to su svine a hovada atd. pretoze maju take auta.a ked som sa ich opital co oni robia pre seba a preto aby mali take auto aj oni tak zazerali co od nich vlastne chcem.si myslite ze secko je zadarmo?

"-- skrytý --" 04.12.2007  17:02

« Re: diskusia o autach ci o politike???

Tak třeba já.. Bude mi 20 a mám BMW 320d. Momentálně studuju práva a od 14 si každý víkend chodím přivydělávat, protože jsem po tátovi zdědil lásku k autům a vždycky snil o BMW. Tak jsem šetřil. Objevil jsem ojeté auto za 300000, tak jsem se domluvil s tátou - on mi pomůže s akontací a že já už ty splátky nějak zvládnu (auto je napsané pochopitelně na něj - mně by leasing nedali) a funguje to!! Dělám školu, splácím BMW a nesedím v kravatě za stolem, ale když dělám tak buď jako noční recepční nebo ve fabrice u lisu.. A jde to takže ty komunistické žvásty vyvracím už ve svých 20-ti. Neříkám, že všechny mé výdaje kryju sám, to bych musel dělat full-time, ale spoustu z nich zvládnu! Takže? Kdo je neschopný ať trpý..

A teď k autu (proto tady taky jsme): Krásné fáro, ale E46 si mě designem získala o chlup víc, hlavně interiérem (miluju natočení střední konzole k řidiči).. Nicméně přeju hodně zážitků a šťastných kilometrů.
      A ty sportovní sedáčky si musím taky pořídit, ty standartní mají fakt minimální boční vedení..

"-- skrytý --" 14.09.2007  07:35

BMW

Přesně jak si říkal, výkon motoru není nějaký drmatický ale stačí to. 2,0 je opravdu minimum, ale poradí si s BMW celkem hezky - vezl jsem se i v nevém 5káči v dvoulitru a necítíl jsem nějaké nedostatky či vytáčení až do haleluja ..... ikdyž 4 válce, 2 litry v BMW - to je pro mě pořád trochu nejistý.

foto paviuk

paviuk 04.10.2007  18:24

Zdarec

Mám stejné ale nechce se ni tu nějak vystavovat.. Sháním do navogace DVD 02/2007 nemáš? pisni Dík

Poustnik 04.12.2007  18:40

Moc pěkné auto, jen ta recenze by chtěla doladit....

ale hlavně nechápu, kde se tady vyloupnul BIGBOY, že ho u jiných aut není vidět? Jsou tu dražší a luxusnější. Myslím si, podle slovníku, že je to nějaký mladý student, co měl hodinu dějepisu a teď se snaží na internetu někoho nakrknout a má z toho bžundu. Nejlepší nereagovat. Je mi 39 a bolševika jsem zažil ještě v plné síle jeho denodenních buzerací. Kdo nezažil, nepochopí.Jdi BIGBOYi do knihovny a tam si vyžádej stará vydání Rudého práva. A čti si to aspoň hodinu denně za trest!!!!Ať autíčko slouží! Hoj!

:-) :-) :-)