Renault Mégane (1996)

21.3.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Tracy". Tohle auto mam na deni jezdeni. takze proto tam nemam brutalne velke kola.....vsak vite o cem…

Renault Mégane coupe (Tracy)

"-- skrytý --" 21.03.2007  23:54

SPZ

Zdravim,... ta SPZ vzadu je fakt strasne blbe umistena,... vim ze to asi moc jinak nejde, ale to uz by me vic sedela vejs a uprostred.

"anonym" [193.179.203.XXX] 22.03.2007  00:02

« Re: SPZ

jj to je chystana uprava doprostred do narazniku zapustit

"-- skrytý --" 22.03.2007  09:11

auto: 7b; popis a zkušenosti: 1b; fotky: 4b --- celkem: 4b

Ondřej Šámal 22.03.2007  13:25

Tuzing x Tuning

Zadní, přední spojler + prahy, zadní světla, nesmyslný křídlo, zadní světla Made in China= tuzing, bohužel ;-\ Kdyby ses radši na tu muziku vykašlal a udělal něco s tím vzhledem ;-)

"-- skrytý --" 22.03.2007  15:59

Tuzing x Tuning

tak se ukaz co mas ty za auto??o tom fordu muzes jen fakt snit kritiku beru ale ne takove kecy

Ondřej Šámal 22.03.2007  16:53

« Re: Tuzing x Tuning

Tak promiň, ze jsem urazil tvoje city ;-) Jestli teda bereš kritiku, tak ten můj příspěvek jako kritický ber. Co na plat, že tvoje auto bude znít jako pojízdná discotéka, když nevypadá zrovna k světu, a přitom by stačilo tak málo, aspoň vyměnit ten přední spojler a prahy, vždyť se to k sobě absolutně nehodí. A nebuď naštvanej, dal jsem ti 6 bodů, což je zatím nadprůměr.

"-- skrytý --" 22.03.2007  17:30

« Re: Re: Tuzing x Tuning

nejsem nasrany ale tuzing beru jako neco uplne jineho takove ty auta polepene nasavaky atd to auto jsem tak koupil a pomalu to auto davam k obrazu svemu nemam rodice sponzory takze to nejde tak rychle ale diky za body.ale myslim si ze i tak je tvuj komentar az moc kriticky ale je to ok prave vetsina mi to chvali ze je to pekne ale chapu ze ma kazdy jiny nazor a kazdemu se libi neco jineho.a kdyz se rozdelal ted hudbu tak nebudu preci preskakovat z jedne veci nadruhou pekne vsechno postupne

Ondřej Šámal 22.03.2007  17:45

« Re: Re: Re: Tuzing x Tuning

Ok, omlouvám se. Jestli si to auto už tak koupil, tak promiň. Možná jsem byl až moc kritický, ale jsem už alergický na všechny ty rádoby tunery, kteří nemají ani dostatek peněz, ani dostatek vkusu, a přitom se pouští do tuningu, který většinou skončí jen u stylingu karoserie ve stylu velkých křídel, lesklých samolepek a nefunkčních nasávačů (Bože, proč jen natočili F&F). Sám bych se do toho taky nepustil, bez peněz to skončí jen u kýče. Jestli můžu poradit, tak až budou finance, tak první, co udělej, zbav se těch hrozných prahů a předního spojleru a dej tam něco, co pasuje se zadkem, ten se mi líbí ;-)

"-- skrytý --" 22.03.2007  17:59

« Re: Re: Re: Re: Tuzing x Tuning

jj ten zadek je fakt pekny predni se mi tak moc nelibi a prahy jsou taky celkem ok ale jsem rad za tyhle komentare

neregistrovaný: "xxx" [82.209.59.XXX] 22.03.2007  17:42

ty jsi dobře mimo

Prý 8 ventilu na jeden válec to tady chceš nakecat že maš 32ventil kámo když tomu nerozumíš tak proč se do toho sereš

"-- skrytý --" 22.03.2007  17:58

« Re: ty jsi dobře mimo

jezis klid spatne jsem si to prectl tak se tady hned nenaparuj

neregistrovaný: "xxx" [82.209.59.XXX] 22.03.2007  18:16

« Re: Re: ty jsi dobře mimo

jen aby jo jinak ten předek chce to trochu lepší narazník jinak zadek v poho ale tobě to moc chválit nemůžu protože si to nedělal ty to autíčko

"-- skrytý --" 22.03.2007  18:32

« Re: Re: Re: ty jsi dobře mimo

jj v pohode prave proto ho pomalu predelam podle sveho vkusu...

Dylan McKay 22.03.2007  19:08

« Re: ty jsi dobře mimo

xxx, táhni chytráku!

Dylan McKay 22.03.2007  18:33

miluju Renault a lidi kolem něj

Takže za 10... :yes:

"-- skrytý --" 22.03.2007  18:41

« Re: miluju Renault a lidi kolem něj

jj diky tak sem stastny ze mam renault ikdyz sem slysel hodne negativnich nazoru ;-)

Dylan McKay 22.03.2007  19:06

« Re: Re: miluju Renault a lidi kolem něj

Do Renaultu nejvíc kecaj ty co někde slyšeli nebo kamarád říkal atd. Na Renaultech jsem najezdil okolo půl milionu km a ani jedna jediná zrada! Jsou to auta co padnou do ruky. Koukni kdo vydává Svět motorů a Auto Tip a pak se nediv že Renault pomlouvaj. Němci. Je to jejich vlastnost. Dokonce Němky říkají toto: Německý auta jsou jako německý chlapi. Taky slibujou a pak nic...

"-- skrytý --" 22.03.2007  19:10

« Re: Re: Re: miluju Renault a lidi kolem něj

jj presne nadavaj jen ti co renault nikdy nevlastnili je to moje prvni vlastni auto a jsem fakt spokojeny

foto Martin-ko

Martin_ko 14.04.2007  09:17

« Re: Re: Re: Re: miluju Renault a lidi kolem něj

Renault je pohodlny, libivy a spolahlivy, ale hlavne je iny (napr. Vel Satis) ako 75% vsetkych ostatnych znaciek ktore sa jedno na druhe stale viac a viac podobaju ...

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 29.03.2007  12:58

>:D >:D >:D

"-- skrytý --" 19.05.2007  11:51

« Re: Re: Re: miluju Renault a lidi kolem něj

mas naprostou pravdu svihaku. Nejvic se dokazu nastvat na tipcars, kde v diskuzi vsichni melou dokola, jak renaulti reznou, sype se elektrika a dalsi hovadiny. To rikaj presne ty lidi, kteri ctou internetovy prispevky, do kterych si kazdej napise co chce! Ty mas jeste vetsi zkusenost s renaulty nez ja a tak se to da brat jako dukaz, ze renaulti na tom se spolehlivost nejsou vubec spatne! Ja mam na Renckach najeto asi 150tis km s ruznymi modely (R19,megane,master a hlvane Scenic 1,6e a 1,9dCi) a u zadnyho se s elektrikou nic nestalo! Koroze byla na predchozim scenicu ve spare mezi blatnikem a prahem, jinak mel najeto 180tis km a podovzek jako novej. Navic ta koroze byla v miste opravy po bouracce (uz sem to koupil opravene)... Tracy tobe davam 10b a at si vsichni antiRenaultaci tahnou !!!napriklad!!! ke svym zrezivelym fordum nebo poruchvejm medvedum, ktery se ani v D nedelaj, jak si polovina majitelu mysli (viz. Vito, v kterym se meni motor jako nahradni dil na bezicim pasu...)

"-- skrytý --" 24.03.2007  00:22

hrůza

"tunning" a ty hrůzný plasty nalepený vteřiňákem = 1b muzika je dobrá, ale naco tak silná když to je zvenku odstrašující 8-s ale nejvíc mě zaujaly izolepou krytý světlomety.. to nemá konkurenci :no: 0b tescoauto 8-s :no: :no: :no:

Dylan McKay 24.03.2007  08:44

« Re: hrůza

Ale Hrochu, za 5 let už tohle Tracy dělat nebude, tím si projde každý. Hlavně že to má čistý. ;-)

"-- skrytý --" 24.03.2007  09:30

« Re: hrůza

jj takove * mam nejradeji kteri jen buzeruji a ani ridicak nemaji kdyby jsi cetl vise tak se dozvis ze jsem to auto tak koupil a delam ho podle sebe a misto to izolepy tam budu davat angels eyes jen cekam az dorazi tak se hod do klidu a zajimalo by me kde jsi prisel na to ze je to nalepene vterinakem???

Dylan McKay 24.03.2007  09:47

« Re: Re: hrůza

Patex super fix! >:D

"-- skrytý --" 19.05.2007  11:54

« Re: Re: hrůza

kdo vi proc nam neukazal svou civicu... zatim at koukam jak koukam, tak bez fotek a popisu.. hmm to asi bude nalepka tady F&F, hovadsky kridlo tam a k tomu plechace s poklicema ve stylu mrte paprsku aby nebyl videt plech pod nim.. hmm? proc se nepochlubis s tim co mas ty?

neregistrovaný: "simir" [83.240.1.XXX] 24.03.2007  17:20

hrozny

mam to stejny ve zlute poladeny ale tento tuning je skaredej vysoky jak traktor a maly kola a ten predni bumper je taky humus

"-- skrytý --" 25.03.2007  11:20

« Re: hrozny

hej jezdim tim hodne casto tak protomam 15ky a ne 17ky fotky jsou bez snizeni takze az dam foto se snizim tak je to celkem u zeme TADY JSOU JEN * CO NEMAJ VUBEC RIDICAK a nemaj predstavu o hodnote penez tak mi muzete tak akorat polibit *

Dylan McKay 25.03.2007  11:52

« No tak, Tracy...

Nerozčiluj se, každý to vidí jinak. Mě se to líbí. Věřím že si s tím ještě pohraješ. Podívej, já sem dal Range Rover, většina ho sepsula, že na "Rols Royce" plasty nepatří, tak jsem ho očesal, a upravuju ho na decentní luxusní parník. Ber to jako návod na vylepšení. Vkus máš dobrej, tohle auto bylo mým snem.

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 29.03.2007  13:04

Mno...

...prodat narazniky, prahy.. a koupit misto nich vetsi kola... Uprimne: tento tunning se mi nelibi (mozna zadek, s primhourenym okem), ale vzhledem k tomu, ze to neni tve autorstvi, tak budis.. ale abych jenom nekritizoval - drzim palec, at te auto nezlobi a at si uzivas ten pocit, ze sis ho koupil a ze sis splnil prani. ;-) :yes: v lete me to snad ceka taky..

neregistrovaný: "Astyx" [89.31.161.XXX] 09.07.2007  00:17

« Re: Mno...

tuning se pise s jednim N bbe >:D Tracy, máš to pěkný, až přijdou nový díly, hned se do nich pusť a foť o sto šest..pěkná prdelka ;-)

neregistrovaný: "Tracy" [89.185.227.XXX] 09.07.2007  11:25

« Re: Re: Mno...

mam vyhlidnuty luxusni predni spojler + prahy ty jsem jeste na zadnem coupe v ČR nevidel tak snad to vyjde ale to by melo byt az na jaro moc diky

"-- skrytý --" 19.04.2007  09:15

hodnocení 2

auto: 7b; popis a zkušenosti: 5b; fotky: 4b --- celkem: 6b ;-)

"-- skrytý --" 22.04.2007  00:26

dal sem ti osmičku,ale doufám že co nejdřív auto "odplastuješ".Předek a prahy jsou otřesné.Co nejdřív se toho zbav.Zadek auta je docela dobrý.Chtělo by to pořídit přední světla podobné těm zadním.Kola nevypadají špatně,ale není to ono...taky se chystám na nové.Jinak auto máš čisté..vypadá to že se o něj dobře staráš...myslím že to bude OK ;-)

"-- skrytý --" 22.04.2007  00:29

« Re: hodnocení

jo ještě k tomu zadku auta...jak máš řešené otvírání kufru?Jinak ta zadní část vypadá opravdu dobře.

"anonym" [89.185.227.XXX] 22.04.2007  11:30

« Re: Re: hodnocení

mam v planu jen menit prahy ale to nekdy pozdeji ted chci mit dobre udelanou hudbu, mam to ted udlane ten kufr tak ze tamham za lanko ale uz mam doma koupeny odksok na tlacitko ... stoji to 6kil a o vyplate kupuju angel eyes..a diky za body

neregistrovaný: "Midas" [82.209.38.XXX] 09.05.2007  09:35

no TRACY :-)

TRACY chlopeee....
    srááát na takové lidi co říkaj že jsi to nedělal...
    v podstatě to je jedno jestli tam půjdu to co jsi říkál...
    AUTI JE V KLIDUUU jezdi to dobře...však víme ;-) ...chvááálííím

"-- skrytý --" 09.05.2007  09:47

Tracy

jj diky Midas,kdo me nezna nevi!! ;-)

"-- skrytý --" 11.06.2007  10:05

Jiný názor

Tak tedy mně se ten přední nárazník docela líbí, zadek taky (obzvláště světýlka). Ty prahy se mně na fotce nelíbí, ale jak jsem se již častokrát přesvědčil, tak v reálu mohou být pěkný.
    Ale ta kapota - ten znak Renaultu tam fakt chybí. ten bych asi znova dodal.
    Souhlasím s tím, že někteří lidé fakt nemají představu o hodnotě peněz, a jak se na některý věcičky musí pěkně dlouho makat.

"-- skrytý --" 12.06.2007  07:16

« Re: Jiný názor

mockrat diky ze aspon nekteri lide co zde chodi jsou rozumni a vi kolik co stoji!!!!presne tak musi se nekdy dlouho delat aby bylo na nejake vylepsovani!!!rodice mi na to auto nedali ani korunu !! vse je z mych vydelanych penez.sem rad ze se auto libi diky!!

foto Focusman

Focusman 14.06.2007  08:09

body

Vidím že se do tebe rádi navážejí.Na mé stránce se do mne také někteří jedinci navážejí a neustojí bodové hodnocení mého vozu.Přičemž mám na voze vše homologované a řádně zapsané v TP. Mi se tvůj vůz docela líbí a dávám 9B! :yes:

"-- skrytý --" 14.06.2007  08:56

« Re: body

jj jsem rad ze tu chodi i normalni lide ;-)

neregistrovaný: "panX" [193.179.44.XXX] 05.07.2007  22:34

...

dneska sem te viděl na Dubině u Europa Mobelu.....nemáš náhodiu na autě nové světla...ale na 200% jsi to byl ty ;-)

neregistrovaný: "Tracy" [89.185.227.XXX] 08.07.2007  20:40

« Re: ...

cau jj byl jsem to ja a mam new angely

neregistrovaný: "panX" [193.179.44.XXX] 09.07.2007  15:57

« Re: Re: ...

jakmile jsem viděl ten předek,tak mi bylo jasné okoho jde....ve skutečnosti vypadá líp než na fotkách... :yes: ...světla super

"-- skrytý --" 14.07.2007  17:16

« Re: Re: Re: ...

Není špatné, a když má eště vypadat ve skutečnosti lépe než na fotkách, tak dávám deset bodů! :-)

"-- skrytý --" 15.07.2007  08:45

« Re: Re: Re: Re: ...

díky za hodnocení!!

"-- skrytý --" 24.10.2007  14:33

10B

Tak me se celkem líbí,věřím že když na něm zamakáš,tak bude ještě hezčí :yes: ;-) Ať slouží!

"-- skrytý --" 25.10.2007  08:38

« Re: 10B

jj moc diky ted o vikendu auto jde do garaze a pres celou zimu se bude na nem pracovat pokud bude cas a hlavne penize

"-- skrytý --" 27.10.2007  21:48

Nazdar

Nazdárek kolego mě se to líbí dávám ti 10 nejsem nelida každému podle gusta veliká škoda že ty fotky jsou tak chabé nevím čím jsi to fotil, ale nevyniknou detaily rád bych kouknul na živo.Ten zadek je slušný...Pokud ti zbyde čas koukni na mého méganka.

"-- skrytý --" 28.10.2007  06:56

« Re: Nazdar

ty fotky jse mi moc v noci moc nepovedly,jinak jsem good,vsechno to dela to ze je tady musis vlozit hrozne male takze je musim zmensovat z 3 mb je to * ale moc diky

PeT-a (RSKa) 27.10.2007  22:10

Neony

Ty neony jsou prostě božské :yes: :yes:

"-- skrytý --" 28.10.2007  06:57

« Re: Neony

jj diky :yes:

"-- skrytý --" 28.10.2007  17:57

n

Já je zmenšuji v picasovi a jsou slušné zkus jiný program je to moc kostkaté.Co ty neony ještě nebyla pokutka nebo nesvítíš za jízdy ,já mám stroboskopy místo obrysových a abych řekl pravdu radši je za jízdy nezapínám nevím na jaké trefím ko..ty.Ale je to pěkné jak z NFS.

"anonym" [78.108.154.XXX] 02.11.2007  18:46

« Re: n

moc za jizdy nesvitim spise mene nez vice jj sviti fakt luxusne diky

"-- skrytý --" 11.11.2007  21:12

black hawk

na autě se přes leto udělalo dost prace a mužu rict že vůz je krasny to chce vidět na živo a ne krizovat z fotek i na srazech ma tento neganek uspěchy:-)

"-- skrytý --" 11.11.2007  21:14

« Re: black hawk

moc diky Mc, a pres zimu se udela par vzhledovych zmen no celkem razantnich:D

"-- skrytý --" 11.11.2007  21:15

« Re: black hawk

ale to nema cenu řešit z mamlasema,kdo si sam neprožil jake je od rana do noci hladovět v garaži,věčne hadky s pritelkyněmi tak vůbec nevíí a hlavně to dělame pro sebe je to koníček

"-- skrytý --" 11.01.2008  11:22

Ahoj nevím čím jsem si zasloužil tvé bodovaní,ale pravděpodobně tím že jsem ti dal 10B to že se podle nového upravil celkový dojem za to nemohu já,ale asi administrátor takže jsem ti to upravil zase na původní 10B a zkus to taky díky rasken /nic ve zlém/

"anonym" [78.108.154.XXX] 12.01.2008  07:47

« Re: hodnocení

diky za hodnnoceni ode me mas taky 10b.njn coupe to jinak nejde

neregistrovaný: "Danysan" [213.192.23.XXX] 02.02.2008  14:51

renault megane coupe

Ctu tady prispevky pro a proti a musim tez neco pripsat. Ja sam mam Megana kupecko r.v.99, 1,6e s klimou a v kuzi. Je to skvely auto na ktery nedam dopustit a muzu ho vsem jedine doporucit! V lete jsem s nim jel uz podruhe chorvatsko bez jedinyho problemu zvladalo vedra a zacpy na dalnicich bez prehrati motoru. I takovy kousky jako BMW odpadly v tom horku. Spotreba byla 5,5l/100km. Auto je pohodlne a naprosto spolehlive. Ma krasnou prcinu a nadcasovej design.V bazarech se na to jak je dobry prodava dost pod cenou, ale to je pro vas co si ho treba chcete koupit jedine dobre. Takze vivat renault:)

"-- skrytý --" 06.02.2008  20:05

« Re: renault megane coupe

to mas naprostou pravdu!!! kdyby jsi nahodou prodaval ty kozeny sedacky tak dej vedet nebo kdyby jsi o nejakych vedel!!!! diky

foto LLLukas

LLLukas 16.04.2008  16:24

« Re: renault megane coupe

Ahoj chlapi, taky mám megánka coupé, v kůži, 1.6, r.v. 98, žlutá barva...docela vám závidím kladné zkušenosti, já ho kupoval taky s úmyslem, že ho budu tunit a tudíž sem si nechal 50ku bokem, žel bohu jsem tu padesátku(a ještě něco víc) během zhruba dvou let do toho navrážel, ale na opravy ;-\ Mám teda jen nová kola a do ničeho dalšího se raději pouštět nebudu, radši si počkám na to až budu vydělávat a pořídím něco jiného...Bylo to fakt utrpení, prvního půl roku to bylo každých čtrnáct dní na opravě, furt něco, elektrika, mechanické věci, v interiéru taky. Je to fakt ostuda co ti frantíci dělají. Třeba kliky u dveří obě se ulomily(v té podložce), čudl na odklapovani sedaček taky, ovladani el oken taky se vylomilo, když sem viděl jak to tam drží...škoda mluvit, zámek od kufru taky rozbitej, jeden motorek zadniho el okna to ma taky za sebou. Kdybych tu měl popisovat co všechno se mě tam vysralo... Ještě jsem zapoměl dodat, že kdybych to dával do značkového servisu, tak mě ty všechny patálie stály nejmíň jednou tolik, tj. sto litrů. Jinak na jízdu je to v poho 7 litrů spotřeba a ty sedačky v kůži jsou na posez bomba, křesla, na ty se vždycky těším, ale bez klimy je to v létě krize...Jinak megánek má super nadčasovej design a ve výbavě a prostředí interiéru je nesrovnatelnej třeba s čtverkou golfem (samozřejmě pokud neberu nakou top verzi), jen ta spolehlivost...

foto Filip-

Filip . 23.10.2008  17:40

ehm...

Odvazne FOTKY :yes: muzi sa nezapru >:D CHVALIM >:D

"-- skrytý --" 26.10.2008  21:06

« Re: ehm...

jj dekuji...ale osoba na nich uz je minulost.. :-(

"-- skrytý --" 13.06.2009  20:31

Zdarec,zrovna jsi parkoval u nás před barákem :-) stojím na balkoně a říkam si že jsem to auto už někde videl :-) máš to pekne udelane,tak at jezdí.

"-- skrytý --" 27.12.2009  15:15

nwm

krute ale ten přední nárazník bych vyměnil ;-)