Škoda Felicia (1999)

11.4.2008

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Morgi". Psal se den 12.1. 2000 přijde mi jako by to bylo včera. Toho dne jsem šel na trénink na házenou…

Škoda Felicia (Morgi)

foto Sienn

Sienn 11.04.2008  20:34

pekna recenze i fotky... felicie je dobrý auto. tak at slouzi. :yes:

"-- skrytý --" 11.04.2008  20:36

Děkuju za hodnocení a doufám, že sloužit bude. :-)

foto Sienn

Sienn 11.04.2008  20:47

« Re: Re: 10b

No nemáš zač. Koukám, že vedeš v Top10. Dobre ty. Me se to nepovedlo, me na zacatku hned nekdo schodil dolu. >:-[]

foto spanel

spanel 11.04.2008  20:34

vítej

na to, že je autu už 8 let tak je vidět jak se o něj poctivě staráte :yes: dávam 10b ať slouží...P.S.55 tis km není moc ani málo, o to mi ale nejde jen by mě zajímalo...jen tak :-) jestli je servisovaná nebo servis ala udělej si sám?

"-- skrytý --" 11.04.2008  20:41

« Re: vítej

Starat se staráme, hlavně já, a jsem rád,že to je vidět. Servisováno tak 50:50 (origo:udělej si sám). Origo spíš pouze prohlídky a byla vůle v řadící páce, tu jsme jim přenechali. Jinak běžnou údržbu doma (např. výměna brzd. destiček) Děkuju za ohodnocení

foto spanel

spanel 11.04.2008  20:45

« Re: Re: vítej

jj nemáš za co...jen se dál starej je to jeden z mála zachovalejch kousků který u nás jezděj :yes: ...užíj si i chvilku slávy, si před porschem :yes:

"-- skrytý --" 11.04.2008  20:59

« Re: Re: Re: vítej

Tak už jsem zase dole >:D , ale jsou to názory lidí a mně to nevadí ;-) , ale potěší mi když se auto líbí

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 11.04.2008  21:14

Felicita

Je vidiet ze mas z auta radost a to je dobre,odo mna za 10 a nech sluzi. ;-)

"-- skrytý --" 11.04.2008  21:31

« Re: Felicita

Radost mám, to jo, ale stále není moje, k autům mi to táhlo odjakživa a proto i jsem studoval dopravní průmyslovku a pokračuju s dopravní vejškou, doufám, že jí dodělám :-) a budu pracovat automobilovym průmyslu. Jinak děkuji

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 11.04.2008  22:31

« Re: Re: Felicita

Tak vela stastia,nech Ti to vide. ;-)

foto Sprint

Sprint 11.04.2008  22:15

10b.

Máš to hezky napsaný a auto mě zaujalo hned na první fotce.
    Je vidět, že je o něj dobře postaráno!

Special-line 12.04.2008  10:27

Parádní

Nádherná felda. už z náhledu fotek je vidět jak je krásně zachovalá. A ten motor hmmm jako kdyby vyjela z fabriky, opravdu. Až se stydím že si na auto neudělám víc času aby taky tak vypadalo, i když na sídlišti je za chvilku zase špinavý.
    Jinak se zdá že spolu asi chodíme tak nějak do školy. jezdíš s Feldou taky občas do školy? Rozdíl je ale v tom že já tu školu určitě nedodělám takže to je opravdu škoda ;-\
    Na střední sem byl taky automobilní v Holicích, takže sem hned věděl kam půjdu, bohužel náročnost učiva byla silnější..

"-- skrytý --" 12.04.2008  10:44

« Re: Parádní

Ahoj, jsem rád že jsem tu taky potkal někoho ze školy, noo já budu asi nejspíš opakovat prvák, v zimním semestru jsem se hodně flákal, ale budu se tu držet zuby nehty, rád bych to dodělal.Můžem zajít do Dydy na pivo a hodit řeč. Jinak k autu, děkuju, a jak říkáš sám, když parkuješ venku, tak to není ono. Naše felda je parkovaná jedině v garáži, což dělá hodně. A v Pardubicích jsem byl jenom jednou s autem, vlak je o dost levnější, ale tovíš, že bych raději jezdil autem :-)

Special-line 12.04.2008  10:58

« Re: Re: Parádní

No vidíš to já taky opakoval prvák, pak sem si říkal že to snad nějak pude dělám to podruhý matika byla teda lepší, geometrie ale furt starašná. No jenže ještě mi do zkouškovýho přišlo to s nohou natrhl sem si vazy a nemohl sem toi furt udělat tak sem musel rezignovat. Bohužel no. Teď snad se dostanu na VOŠ v Litomyšl to je taky zaměřený na auta takže snad kdybych to dodělal tak bych měl aspoň něco.
        Jo no jasný zajdem Dydy to je naše základna >:D
        No my bohužel garáž nemáme ani pro Octávku. No hele já jezdil loni do školy taky autem teď jezdím busem, ale příští tejden pojedu autem tak se můžem sejít, kouknout na auto pokecat a zajít na pivko. ;-)

"-- skrytý --" 12.04.2008  11:04

« Re: Re: Re: Parádní

teda s tou nohou jsi měl smůlu ;-\, Tak jo, v úterý mam zkoušku teda, tak potom mi sem kdyžtak hod vzkaza, kdy. :-) a hodíme řeč ;-)

Special-line 15.04.2008  16:21

« Re: Re: Re: Re: Parádní

Čau jsem ve škole tak se můžem na zejtra domluvit v kolik a kde se sejdem. Klidně můžem zajít do Dýdý, určitě někdy večer že?

"-- skrytý --" 16.04.2008  07:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Parádní

Ahoj, tak dneska v půl osmé? Před tvým favoritem :-), našel jsem ho na parkovišti když jsem šel okolo. Tak jestli si to tady přečteš, tak mi jsem hod jenom zprávu

Special-line 16.04.2008  15:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parádní

Tak to je mazec:D Pozanls ho podle nálepky vpředu co >:D Jo dobrý tak já tam budu pudem do dýdý já si tam dám večeři.

foto pumpkin

pumpkin 12.04.2008  20:36

Jednoznačne 10b. Mali sme podobnú len r.v.98 a v GLX..tiež takto vyzerala..kým sme ju nepredali. Sem-tam keď ju vidím v meste bez origo puklíc a v matnom laku, tak mi jej dojde ľúto :-( .Em sorry to je vedlajšie ale ak chceš pod Kangoom v galérií mám jej foto :-) Nech slúži ;-)

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 12.04.2008  20:54

Feli

Felicia v krásným stavu, sice to dřevo uvnitř felicie vypadá trochu zvláštně, ten věnec volantu bych sundal, ale to není moje věc ;-) Jen názor. Nicméně za recenzi, která svědčí o Tvém vztahu k Feldě a jejím vztahu dávám celkově třikrát deset, i když to je možná vůči některým autům nespravedlivé, ale tady prostě musím! :yes: Jen tak dál! Jo a tip na Nej recenzi! ;-)

"-- skrytý --" 12.04.2008  21:15

« Re: Feli

Ahoj, děkuju moc. A nemyslím to špatně, ale čekal jsem že bude někdo apelovat na tu imitaci, chtěl jsem tam alespoň karbonovou místo dřevěné. Jinak s tím věnce ano nevypadá to nejlíp, bál jsem se i toho že bude prohlizovat, ale ne, a volant se mi s tím drží lépe, nemám rád hubený věnec. Joo kdyby byli prašule, tak se poohlídnu po jiném, ale nejsou. Ještě jednou děkuji za ohodnocení

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 12.04.2008  21:24

« Re: Re: Feli

Jasný, chápu, že ten věnec je tam hlavně kvůli ztluštění :-) Ale tyhle věci "z Kauflandu" nemám moc rád. Neber si to osobně ;-) To dřevo je OK, ale prostě ve Felicii...no...nevim ;-) Jinak taky díky za hodnocení!

"-- skrytý --" 12.04.2008  21:33

« Re: Re: Re: Feli

Až budu o víkendu doma, tak nafotím i bez toho věnce ;-) plus další fota. Nemáš zač dával jsem to právem, máš povedenou recenzi :yes:

foto TiRa

TiRa 13.04.2008  19:13

« Re: Feli

No, tak pod tohle se podepisuji.
      To dřevo a věnec nic moc. Ale jinak Felcka ve výborném stavu. Dobrá práce.

"-- skrytý --" 12.04.2008  21:55

kara

pekna felina,sem dlouho nevidel takhle zachovalou a opecovavanou.. :yes:

"-- skrytý --" 12.04.2008  22:49

peknaaa

auticko pekne,len by to chcelo este nejake elektrony a tiez priplatkovy stredovy panel.a "spongiu" na venci volantu nemusim rovnako ako nalepky imitujuce drevo.inak fajne auticko.davam za 10.

"-- skrytý --" 12.04.2008  23:22

« Re: peknaaa

jo jo středový panel taky zahrnuju do drobností co bych rád dokoupil, ale bohužel moje finanční situace jako studenta neni nejlepší :-( , jinak děkuji :-)

foto RS

RS 13.04.2008  22:44

Laurin & Klement

Pamatuji si to jako dnes. Chodil jsem každý den stejnou cestou do školy a náhle se objevila v ulici Felicia Combi Laurin & Klement ... oči navrh hlavy, luxusní kočár v kůži, tmavěmodrá metalíza, tónovaná sklad, mlhovky, hagusy... prostě presidentský kočár :-)
    A dnes? No stojí tam pořád... celá hnutá, oprýskaná, více hnědooranžové rzi než laku, kůže prosezená, vytahaná... docela síla ;-)

Special-line 13.04.2008  22:55

« Re: Laurin & Klement

Jo jo to je tak když se někdo nestará, ale chápu že někdo prostě nemá k autům vztah, neví co má za poklad a radši peníze investuje do něčeho jinýho.

"-- skrytý --" 06.06.2008  18:30

« Re: Laurin & Klement

Niviem prečo, ale na slovenských stránkach sú klasické felicie krajšie ako Laurin&Klement. Tie sú zvyčajne celé prehnité, na plecháčoch a chýbajú im niektoré prvky, napr. logo K&L a tak. Celkom sila 8-s

"-- skrytý --" 28.04.2008  15:19

Pěkná

Felda,tahle barva je na Feldě nejlepší ;-) a ta imitace dřeva či co v interiéru taky nevypadá špatně ;-) .

"-- skrytý --" 06.06.2008  18:27

LXI

Tú výbavu máš zle. Nieje to LXI ale LXi. Ono to je vlastne výbava LX a to "i" znamená že je to priame vstrekovanie. Ale to určite vieš. Len som ťa chcel upozorniť na tú chybu. Ináč Feldička vcelku slušná. Prádička. Ako píše Horways, červená felde sluší. Celkom zachovalí kúsom. Som rád keď vidím, keď sa niekto o auto stará. FAkt pekná. :-) :yes: ;-)

"-- skrytý --" 22.08.2008  11:47

obložení

Hmm, to dřevěný obložení tam skvěle zapadlo :yes:

"-- skrytý --" 28.08.2008  17:46

Super

Ahoj, vidieť feldu v takomto super stave a navyše bez hrdze je na našich cestách výnimočné :-) vysoko oceňujem recenziu a fotky, vidieť že sa o autíčko staráš, navyše máme alu rovnakej značky ;-)

foto Konwi

Konwi 12.10.2008  11:00

Felda

Je vidět, že ji máš rád. To je správné a tak to má být. Každý správný chlap by, dle mého názoru, měl považovat auto za část své osobnosti. Patřím k těm lidem, kteří se o auto starají s příkladnou péčí po stránce technické i vzhledové. To, jak tě kamarád ohodil bahnem bych neustál a kamaráda dobil (bez ohledu na to, jestli je to dobrý nebo špatný kamarád). Jo, také se mi docela líbí ten dřevěný dekor na palubovce. Já vím, může to působit lacině, ale myslím, že to docela pěkně oživuje šedý a fádní interiér felicie. Ať felda slouží :yes:

"-- skrytý --" 12.10.2008  22:05

« Re: Felda

Děkuju. Kdyby byly následky na autě po tom ohození, tak bych to vyřešil jinak, ale když bez následku, tak jsem to bral relativně s klidnou hlavou:).Chtěl jsem tam misto toho dřevěného dekoru karbonový, ale tatí koupil tento.A s tím s tebou souhlasím s tou osobností. A auto mám moc rád, ale bohužel v poslední době tatí uvažuje hodně o prodeji :'-( :'-( , což nevím jak zkousnu, ted se zakoukal do 206 v hodně dobrém stavu s málo najetými Km a mladým ročníkem, ale když člověk myslí ekonomicky, tak ted ještě za ní něco relativně ještě dostaneme

foto Jeronimo-

Jeronimo_ 30.11.2008  23:48

Skvost

Moc povedená recenze :-) je vidět,že opravdu sloužíš autu, mám podobný přístup. Radši budu o chlebu a o vodě ale auto musím rozmazlovat.
    Podle toho co píšeš ti felda vydrží dalších 10 let a pořád to bude krasavice. Přeju hodně štastných km a bacha na srnky. dávám 10 bodů :yes:

"-- skrytý --" 01.12.2008  20:57

« Re: Skvost

děkuju za chválu :), taky doufám, že vydrží dlouho, ale budu muset v recenzi pár věcí poupravit, přeci jenom jsem jí psal už dříve a za tu dobu se něco málo změnilo. PS:tvoje Laurinka je taky pěkná ;-)

foto Vaflicka

Vaflička 06.01.2009  00:09

Nádhera!

Ahoj, ty máš jednu z nejudržovanějších Felin tady... goood :yes: Recenzi máš perfektně vypilovanou a taková horda krásných fotek.....úplně jasná volba!! Ať slouží!! :yes: ;-)

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 17.02.2009  17:50

pekna filetka

mas ji clovece peknou ta cervena ji fakt slusi!tak at najezdi mnoho dalsich km bez nehody :-!

"-- skrytý --" 07.03.2009  22:48

ok

vcelku ok vidno ze sa o feldicku staras ale ta imitacia dreva a potahy su ne velmi pekne neposobia dobre a tes si myslim ze si ju velmi tvrdo hodnotil hlavne motor lebo vzhladom na objem a vykon je dost pruzny a navyse neni tak zastarali ako pises OHV neni najmodernejsi ventilovy rozvod ale ma ine prednosti ako MPI,zapalovaciu listu,abo ze je celohlinikovy.. inak je to fajn auto aj recenzia :yes: :-)

"-- skrytý --" 08.03.2009  00:59

« Re: ok

Díky moc a je to taky tim, že se s autem moc nejezdi a kdyz už, tak do města a nebo na nákup což je cca 8-20km:-( takže jsem i rád, když přijedu ze školy a protáhnu jí dál. Jenom co se týče toho ventilového rozvodu to jo, jinak vítka k tomu moc není,dnes u tutoho obsahu vykouzli jiny vykon... .Potahy mi ani tak nevadí(koukalo se na praktyčnost) jako ten dekor, to s tebou souhlasím.

foto Marblik

Marblik 30.03.2009  23:16

Felda

Moc pěkná. Vždy se mi líbila červená a verze po faceliftu...

Martin_Happy 28.04.2009  21:34

Felda

co si tak prohlížím tu tvou, tak fakt super stav, někdy bych si jí i prohlíd zblízka. ;-) Vypadá fakt bezvadně. A i ta stodváca vašeho dědy vypadá pěkně

Martin_Happy 30.04.2009  21:36

« Re: Felda

a ještě mě tak napadlo, nebyl neska před MÚ? že tam stála taková podobná...

"-- skrytý --" 05.05.2009  15:04

« Re: Re: Felda

asi jsem tam nebyl, sice jsem byl vyjimečně v Plzenci, ale s autem jsem jel až v pátek na chalupu

Martin_Happy 12.05.2009  23:15

doplnky

Chtěl sem se zeptat, ta rozpěrná tyč v motoru je originál? Přemejšlel sem, že bych se poptal a zkusil jí někde sehnat. A taky koukám že sloupky máš černý, to ste tak měli nebo ste si to dělali?

foto Aspire

Aspire 11.01.2010  13:57

moc pěkná

Ahoj máš opravdu moc pěkný kousek ;-) tak ať slouží :yes: