Audi A4 (2004)

4.2.2007

Původním autorem recenze je uživatel s nickem "Burák". Koupeno na začátku roku 2007 v Německu. Vůz po prvním majiteli, používaný jako dálniční expres.…

Audi A4 (Burák)

"-- skrytý --" 05.02.2007  20:42

JJ můj další ale dražší sen ...moc hezká...snad někdy taky bude ;-)

zezlik 05.02.2007  21:08

« Re: :-)

Uvidíme, jak bude sloužit a co bude dělat známka celkové spokojenosti ;-)

"-- skrytý --" 05.02.2007  21:20

« Re: Re: :-)

Od Mirindy je kazda pochvala jako pohlazeni, pak ti ukazu jeji fotku, Libore .)

neregistrovaný: "LS" [194.212.64.XXX] 07.02.2007  19:53

Zkušenost

Asi těžko může nějak objektivně majitel hodnotit vozidlo začátkem února, který letos přivezl. Vibrace kolem 1900 ot/min. nejsou běžné... pravděpodobně projev nějaké závady. Jinak musím souhlasit .....AUDI je super! ale teprve v Quattru se s nim stává jízda požitkem :-)

"anonym" [85.71.128.XXX] 07.02.2007  21:41

« Re: Zkušenost

Však také na několika místech uvádím, že danou kategorii zatím nelze správně zhodnotit. Vibrace nejsou projev závady, ne v tomto případě. Pokud chcete vidět, jak se bude má spokojenost s autem vyvíjet dál, stačí se občas přijít podívat zde.

neregistrovaný: "jardaholda" [62.177.103.XXX] 11.02.2007  17:31

Vlastní zkušenost

Stejné autíčko (snad jenom o chloupek s lepší výbavou) mám teď již druhým rokem a musím říci, že je to zatím to nejlepší, co jsem kdy vlastnil (mimo škodovek Golf III 1,8, Octavia I 1,9 tdi 81 kw, VW Passat B6 1,9 tdi 96 kw). Samozřejmě jsou i lepší káry, ale asi ne v mojí cenové kategorii. Ideální pro rychlé dlouhé přesuny - pro mě je to cestování v první třídě. Najezdil jsem s tím k dnešku cca 65 tis. km a při pravidelném servisu to vyžaduje jen naftu - a vlastně ani ne moc často... Takže určitě nebudu pospíchat s prodejem, protože mě vlastně teď ani jiná auta moc nezajímají (a ty co se mi líbí jsou zase někde jinde ...)

zezlik 11.02.2007  20:46

« Re: Vlastní zkušenost

Díky za příspěvek, doufám, že budu stejně spokojený. Zatím ladím drobnosti, ale brzy budu hotov a také začnou dlouhé přesuny.

neregistrovaný: "misoo" [89.173.4.XXX] 11.02.2007  21:13

diky

neviem kde inde, tak skusim tu... MOC DIKY za skvelu funkcionalitu tejto skvelej stranky !!! :yes: :yes: :yes: 1. nie je nic lepsie ako mat info o autach z prvej ruky - od majitelov, 2. dufam ze sa zapoja aj niektori diskutujuci a dozvieme sa nove veci... ;-) PS: avant vyzera velmi zachovalo :yes: inac celkom by ma zaujimalo co je to "idealny kompromis" v nastaveni podvozku, pocut to takmer pri kazdom aute... >:D ;-) podla mna, ze je to vec cisto subjektivna, t.j. kazdy si pri tom magickom slovnom spojeni predstavi ten "svoj" idealny kompromis, takze realnu vypovedaciu hodnotu to moc nema... :) ale na druhej strane tazko popisat nezmeratelne... :-)

zezlik 11.02.2007  21:21

« Re: diky

Jasně, souhlasím, je to hodně subjektivní věc. Někdo má rád tvrdý podvozek, upřednostňuje držení stopy a nulové náklony před komfortem, někdo si naopak potrpí na maximální komfort, skvělé tlumení nerovností a nevadí mu jistá nekomunikativnost. Já jsem člověk, který má rád spíše komfort, ale zase všeho s mírou. Takže ideální kompromis pro mě znamená - dobré tlumení nerovností, ale zároveň skvělé držení stopy a komunikativnost.

misoo 11.02.2007  21:58

« Re: Re: diky

tiez som toho nazoru, vy sa vsak "vyzavodite" obcas v praci, kdezto ja musim obetovat cast komfortu a pritvrdit aj v beznej premavke... ;-)

"-- skrytý --" 12.02.2007  16:19

:-!

Je to kráska, ale co tam dělá ten gumový volant? Ja myslel, že maji u Audi uz v základu skurku.

neregistrovaný: "Miguel" [89.176.175.XXX] 12.02.2007  16:45

A4

Ja jezdim s A4 v provedeni sedan, o neco starsi, ale uz novy model. Potvrzuju, ze do toho akorat liju naftu a to je vse. Menil jsem zatim jen brzdove desticky. Najel jsem za 11 mesicu cca 45 tisic kilometru bez jedineho problemu. Spotreba uzasna. Premyslim o novejsim, a mozna i vetsim, moc mista v ni neni ani vepredu. Je to spis auto pro zenskou. Ale beda, jak se na audi neco pokazi. Ceny nahradnich dilu jsou priserne. Zatim se mi ale nic takoveho nestalo.

neregistrovaný: "raddik" [212.47.11.XXX] 13.02.2007  14:34

komunikativni audi

docela jste me prekvapil tim jake auto vlastnite.nic proti,ale komunikativnost? u audi? toto je jeden z duvodu proc jsem se zbavoval auta od VW group a presel k AR.jinak hodne stesti a malo poruch..

zezlik 13.02.2007  14:49

« Re: komunikativni audi

Rozlišuji ovladatelnost a komunikativnost a právě ovladatelnost považuji za velmi dobrou. Na sportovní ježdění si chci pořídit úplně jiné auto, jiné značky i koncernu.

misoo 13.02.2007  20:39

« Re: Re: komunikativni audi

jake ? :-) viem o jednej M3 e36 coupe, keby nahodou bol zaujem, tak SZ, aby sme tu nespamovali...

neregistrovaný: "FISHkaa" [213.29.92.XXX] 13.02.2007  15:18

A4

Taky sem si splnil muj sem a mel sem tohle autiko... Bohuzel se pote ukazalo, ze byl pretoceny tachometr - tak sem vratil z5 prodejci. Mela realne najeto cca 280kkm a az na ty odrbaná tlačítka byla naprosto super! Takze necht ti slouzi ;-)

zezlik 13.02.2007  15:36

« Re: A4

Naštěstí dnes existují diagnostické programy, které umí i odhadnout, zda jsou kilometry reálné. No a proto, aby byly, což jsem si potvrdil, jsem nechal vůz dovézt z Německa. Děkuji, doufám, že bude.

foto petr164

petr164 04.03.2007  16:40

Pěkné

Audiny mi pořád připomínají, že to bylo jediné německé auto, do kterého Nuvolari nejen vlezl a závodil s ním, ale i s ním vítězil tak jako předtím s Alfou a Maserati. Pokud vím, moderní audiny měly tendenci k přehřívání v létě v plazící se koloně - napočítal jsem onehdá asi tři stojící u pangejtu ve stínu s otevřenou haubnou... Holt je to u Lidowozu erste klasse, i když ne vždy sedí slogan o náskoku díky technice... Ale všechna čest i majiteli za skvělé videotesty!

neregistrovaný: "lucky" [213.192.26.XXX] 04.03.2007  21:06

« Re: Pěkné

:-)jezdil jsem mnoha vozy ale audi je skutečně velmi spolehlivé a co se týče cen ND tak dnes už jsou rozdily opravdu minimální :yes:AUDI :yes:

foto Hitachi

Hitachi 18.03.2007  14:29

Parádní koráb

Myslím si že kdo si jednou koupí audinu jiné auto už nikdy chtít nebude. Pěkná metalíza. Je vidět, že se autu dostává pravidelný servis. S nedostatke místa vzadu musím souhlasit, měl jsem možnost se svézt a vzadu je místa opravdu poskrovnu. Nechť Audi dál poctivě slouží. ;-)

neregistrovaný: "Milan" [89.24.4.XXX] 30.03.2007  16:45

kočka

Moc pěkné auto, chystám se pro takovou taky do Dojčlandu, ale čekám na konec roku, až bude uvedena nová A4 (btw ta na spy photos vypadá neskutečně dobře) a ceny půjdou krapet dolů. Mám B4 v 81 kW dieselu, ale uvažuju o 1.8T, spotřeba není zas o tolik vyšší. Kupoval si v orgiginal autohausu nebo přes autoscout?

zezlik 30.03.2007  19:06

« Re: kočka

Kupoval jsem přímo v autohausu, mám s nimi výborné zkušenosti a mé další auto bude ze stejného zdroje. To už vím teď.

"anonym" [89.24.5.XXX] 06.05.2007  15:16

« Re: Re: kočka

Fajn, dej mi tip. Já kupoval až v Brémách, je to trochu z ruky.

neregistrovaný: "Trickym" [84.47.17.XXX] 30.03.2007  17:57

Libor Z

Nieco je zhnité v štáte ... Českom. Libor Z. si kúpil Audi A4 1.9 tdi. Začínam mať trochu iný pohľad na ... na autá. A to som myslel, že chápem čo píšete ako novinár. Asi som to nechápal správne. Nehovorím, že to je zlá voľba. Ale nie je to dobrá voľba pre Libora Z. Aj tak veľa šťastných kilometrov a málo ropy do kamen. ;-)

zezlik 30.03.2007  19:04

« Re: Libor Z

Promiňte, ale tento příspěvek si asi nezaslouží ani odpověď. Možná jsem správně nepochopil, o co vám v příspěvku jde, neboť skutečně netuším, podle čeho můžete soudit, zda je pro mě lepší jezdit v Audi A4, Škodě Fabia, Trabantu nebo Ferrari F430. Ono totiž vůbec nesejde na tom, v čem jezdím, jakou značku mé auto nosí. Na mou práci to nemá absolutně žádný vliv. Říkal jsem si, že jsme překonali období, kdy jsme byli označováni za přisluhovače koncernu, ale váš příspěvek mi tyto komentáře připomíná. Teď vlastním Audi, za dva roky budu mít BMW nebo třeba Citroen. V testech to ale nikdy nepoznáte a pokud se vám bude zdát že ano, pletete se...Zhnité ve státe Českom...nechápu.

neregistrovaný: "Trickym" [87.197.182.XXX] 30.03.2007  19:36

« Re: Re: Libor Z

No myslel som tým možno iba to, že taký novinár ako Vy (veľmi sa mi páči Váš štýl novinárčiny) si bude podľa mňa vyberať skôr auto srcdom (tým nemyslím F430) ako rozumom a zároveň si myslím, že v danej cenovej kategórií sú aj lepšie autá ako toto. Možno autá, ktoré sú vačšie osobnosti. Ale to je iba môj názor a nechcel som Vás tým uraziť. V tomto príspevku schválne neuvediem konkrétne autá, ktoré by ma pri Vás napadli, ale to iba kôli tomu, aby som nebol niekam zaradený. No a ku Vašej poslednej vete: to si presne na Vás cením, nikdy som nepoznal tendenčnosť ani zaujatosť a tak by to malo byť. A ešte vtip na záver. V našej partičke sa Audinami nazývajú staršie zachovalé dámy - tie predsa majú Vorsprung durch Technik . >:D

zezlik 31.03.2007  10:12

« Re: Re: Re: Libor Z

A tak to se omlouvám, to jsme se nepochopili. A k tomu výběru auta, co byste řekl na to, že druhé auto do party bude (ještě nevím kdy) BMW Z4. Takto jsem to měl vymyšleno dlouho, ale na své sny si nejdříve musím vydělat, ale pracuji na tom ;-). Jedno auto praktické, komfortní ale nikterak zábavné, ne v té konfiguraci, kterou mám, druhé auto na zábavu, skvělý pocit z jízdy, odreagování.

neregistrovaný: "Trickym" [87.197.165.XXX] 31.03.2007  20:48

« Re: Re: Re: Re: Libor Z

No Vy máte ešte príležitosť zajazdiť si na dream care v podstate každý týždeň, možno každý mesiac. Aj keď si myslím, že by to mohlo byť aj lepšie z pohľadu importérov. Také relatívne teraz bežné značky AUDI, BMW, Porsche, Lexus sa chovajú možno niekedy trošku ako slimáky v ulite a myslím že to dá dosť práce dostať od nich niečo na test. Škoda. Aj keď osobná skúsenosť je asi najlepšia. Inak ja osobne radšej preferujem cestu jedného vozidla. Tzn. ja by som neuvažoval o Z4 plus A4 TDI, ale napr. jedno S4. Cenovo je to rovnaké, ale takto by ste sa každé ráno pred cestou do práce usmievali. No a tým prvým príspevkom som možno chcel povedať aj to, že osobne si myslím, že napr. 320d Touring je lepšie auto za rovnaké peniaze aj keď Vás by som tipol na 320i, 325i, 330i samozrejme Touring. Inak aura vytvorená okolo dieslov je podľa mňa jedna veľká bublina. Rovnako výkonný benzín je o 1/4 lacnejší (hovorím o 3 ročnom aute) a servisný interval je raz tak dlhý 30000 km u benzínu (BMW). A keď si napočítam nákupná cena plus náklady na pohonné hmoty plus náklady na servis (u benzínu sa v podstate nemá čo pokaziť - aj keď ...) vychádza mi vačšie potešenie z jazdy za rovnakú cenu. Viem, že na túto tému sa dá diskutovať do nekonečna, ale pre mňa ako šoféra, ktorý najazdí 30 000 km/rok to je rozhodnuté. Inak nový by som určo kúpil diesel, ale starší diesel je podľa mňa časovaná mína. Aj keď nechcem kuvikať. A osobne mám radšej "zadok" a "qattro" ako "predok". Ale to je tak isto na dllllhúúú debatu.

neregistrovaný: "Trickym" [87.197.165.XXX] 31.03.2007  20:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Libor Z

Samozrejme Quattro

neregistrovaný: "Trickym" [87.197.165.XXX] 31.03.2007  21:06

doplnenie

Alebo toto. Treba len začať skôr vstávať do práce. //porsche-996.autobazar.eu/card.php?id=2… >:D

zezlik 31.03.2007  22:22

« Re: doplnenie

Tohle snad přijde na řadu později. Pevně v to doufám, i když s tou prací jsem asi na maximu toho, co jsem schopen zvládat..

Dylan McKay 31.03.2007  22:14

od spojence

Já už budu hodnej... ;-)

zezlik 31.03.2007  22:20

« Re: od spojence

Pojďme spolupracovat a bude nám tu všem dobře ;-)

Dylan McKay 31.03.2007  22:22

« Re: Re: od spojence

A nakonec všechno dobře dopadne... ;-) :yes:

zezlik 31.03.2007  22:24

« Re: Re: Re: od spojence

Stejně bych s vámi rád některé věci pořešil přes e-mail, proto bych rád, abyste se mi ozval. Nechci, abyste jej vkládal sem. Pro vaše dobro.

neregistrovaný: "Ivan" [83.240.16.XXX] 01.04.2007  22:08

dotazy

O tomto autě (stejný typ. karosérie i motor), ale v 4x4 lehce uvažuji. Mám na majitele dotazy: - jak je to s místem na zadních sedadlech - např. proti Octavii I a Octavii II? - jaká je cenaná náhr. dílů proti stejně starým autům nižší střední třídy (Octavia I, Mégane II, Astra II)... - opravdu se to vyplatí koupit v Německu?

"-- skrytý --" 03.04.2007  15:45

Deníček

Libore, koukám na aktualizace u aut a měl jste tu deníček událostí jestli to nepletu. Smazal jste to a teď píšete Novinky. Chci jen říct, že ten deníček s daty (počtem najetých km) mi přijde jako geniální nápad a dal bych to téměř do šablony pro ostatní jako povinnost vyplňovat, protože to je asi to nejcennější u každého vloženého auta. Přemýšlím, že u sebe ten deníček budu vést přesně tak jak jsem to tu viděl u Vás. Lidem to myslím pomůže nejvíc.

zezlik 03.04.2007  16:14

« Re: Deníček

Tu funkci už jsme oficiálně vypustili, viz Novinky na Moje.auto vpravo na titulní straně. Deníček jsme tomu říkali pracovně, teď jsme upřednostnili novinky, pokud se vám ale bude více zamlouvat deníček, můžeme to změnit. Každopádně v adminu svého auta formulář na přidání novinek má již každý uživatel.

Dylan McKay 03.04.2007  22:46

No tak!

Sem s těma kolama! Co je to za překvapení?

zezlik 03.04.2007  23:10

« Re: No tak!

Takové malinké. Myslím, že jsem vybral dobře, tak uvidím, co na to řeknete, až to na ně postavím.

foto Martin-ko

Martin_ko 14.04.2007  10:17

Moc pekne auto

Decentne, elegantne, audi, za 10 :)

foto wikinko

wikinko 19.04.2007  19:02

?

kedy bude opat pristupne forum motorcafe?

"-- skrytý --" 30.04.2007  10:53

hmmm

nadherny auto..audi-proste muj sen.. davam plnej pocet bodu ;-)

"-- skrytý --" 02.05.2007  21:04

Parádní kombík. Dávám 10 bodů ;-) :yes:

"-- skrytý --" 09.05.2007  16:43

audi audi, audi ! ;-) jsně že za 10b :yes:

"-- skrytý --" 10.05.2007  08:19

podobnost

Jen jsem chtel rict, ze mam podobny vkus, jsme i podobne stari. Ja mam ted tez avant 2004, ale 2,5tdi quattro s tip. Predtim jsem mel tu zlutou a3 co jsem ji nedavno stahnul z moje.auto.cz (bo jsem ji prodal). Pristim autem bych to taky videl na 6ku, nebo 5er :). Clovek zvykly na interier Audi musi u 5er krapet prekousnout strohost a i ne prilis dobre zvolene plasty na palubce, ale v jizdnich vlastnostech a vzhledu exterieru, mu to vrati, ne? ;-) . Me ted na a4ce trapi dreveny dekor interieru. Shanim ten hlinik co mas, ale nevim kde abych za nej nedal 10ku. Pak jsem se chtel zeptat ty xenony dodelavane - to mas HIDky, nebo jsi vymenil cele lampy za origo xenony?

ps: od kamose jsem slysel ze si Vlak objednal bileho Eose :yes: :yes:

Dylan McKay 12.05.2007  18:49

Pane Zezulka

Vím, že mě někdy máte plné zuby, ale kdybyste mě znal, tak nad tím vším mávnete rukou. Výchova kapitána lodi se projevila naprostou pořádkumiluvností. A já bych rád viděl ten pořádek i tady. Jestli si tady někdo vloží auto, aby mohl nasázet všem jedničky, tak má být pryč dřív, než si všimnem, ať se zbytečně nemusíme rozčilovat... A nejen mě vadí recenze na vypůjčená auta, protože já jsem napočítal kolem 80ti aut, co jsem kdy řídil... A fake by se také měly více zesměšňovat... A ty moje nadávky, podívejte, když mi nějakej anonym napíše, že jsem to a to, tak jdu prostě do něj. Prostě kozoroh. Ale Vás, pane Zezulka, Vás mám rád. Hned po přítelkyni... ;-)

zezlik 13.05.2007  10:43

« Re: Pane Zezulka

Když kapitán velí disciplinované vycvičené posádce, je to mnohem jednodušší, než když musí zvládnout mužstvo nevycvičené. Takže vás chápu, ale vy musíte na druhé straně pochopit i nás. Pracujeme tady s určitým vzorkem společnosti, lidmi s různými názory a povahami a tomu se musíme přizpůsobovat. Sazeči jedniček i tvůrci falešných recenzí mají skutečně na Moje.auto.cz smůlu, jde snad pouze o to, jak rychle budou odhaleni a vyhoštěni z této půdy. Nicméně jak už jsem psal, musíme brát v úvahu i to, že někdo udělí dá nízkou známku zkrátka proto, že se s daným autem neztotožňuje. Pak musí nastoupit v první řadě diplomacie, až poté síla.

Dylan McKay 13.05.2007  11:31

« Re: Re: Pane Zezulka

:yes: :yes: :yes:

foto GuitarsHero

GuitarsHero 25.05.2007  21:51

« Re: Re: Pane Zezulka

Suhlasim a pripajam sa s navrhom na jednoduche a trasparentne riesenie. Je urcite jednoduche pridat ku kazdemu uzivatelovi moznost prehladu uzivatelov, ktori hodnotili jeho auto. Data v databaze na to mate, implementacia nemoze zabrat viac ako jeden-dva dni. Fake jednicky od uzivatelov, ktori si vytvoria konto len koli tomu aby tie jednicky nasazeli sa automaticky odrataju od hodnotenie hned, ak si konto zrusia alebo budu odhaleni. Je to tak jednoduche a trasparentne - takto tu je len dost chaosu a nevrazivosti, lebo je stale v podstate mozne hodnotit auta anonymne. Dalsim riesenim je samotne hodnotenie uplne zrusit.

"-- skrytý --" 12.05.2007  19:33

Udelate anketu?

Navrhuji udelat anketu ve ktere budou hlaovat jen ti co tu maji auto,a jako odpovedi bych videl neco ve smyslu:
    1)odtajneni hlasovani,povinnost pripsat xx znakovy komentar
    2)odtajneni hlasovani,komentar dobrovolny
    3)tajne hlasovani,ale povinny komentar-to co dneska dela vetsina zanicenych uzivatelu
    4)tajne hlasovani,dobrovolny komentar

Nebo tak nejak,tohle me ted jen napadlo,detaily nechavam na profiky..Jinak ja sobne bych volil verzi 1....Jinak bych chtel podekovat za to ze moje.auto funguje.Sice kvuli tomu asi neodmaturuju,protoze se kvuli cteni recenzi neucim,ale nemuzu si pomoct,proste me to bavi...

Dylan McKay 13.05.2007  10:19

« Re: Udelate anketu?

"-- skrytý --" 13.05.2007  11:06

« Re: Re: Udelate anketu?

bylo by to dobré udělat nějakou tu anketku >:-[] :yes:

foto Ricardo

Ricardo 13.05.2007  11:05

« Re: Udelate anketu?

:yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 13.05.2007  18:41

Pěkná audina==dávám 10 bodů. :yes: ;-)

"-- skrytý --" 07.06.2007  15:35

Prosba

Ahoj nemohli byste zablokovat jednoho uživatele? pořád sem cpe fakei momentálně tu má to bílý CLS a rozdává 1 je to ten samý co tu měl nový céčko a pár bmw... Díky Lukáš

zezlik 07.06.2007  16:15

« Re: Prosba

Už jsem odpovídal v diskusi pod daným autem. Na hodnocení uživatele se podíváme...

"-- skrytý --" 07.06.2007  18:06

« Re: Re: Prosba

děkuji

"-- skrytý --" 07.06.2007  19:31

Vypadá opracdu povedeně, dávám deset bodů. Ať slouží! :yes:

"-- skrytý --" 13.06.2007  08:28

Servis pro Audi

Doporucite mi nejaky schopny servis na Audi v Praze, kde jsou sikovni a nejsou predrazeni jako v Porsche Praha?
    Diky.

neregistrovaný: "V_Kuruc" [84.145.112.XXX] 20.06.2007  14:47

dovoz A4 z Nemecka

Dobry den, pane Zezulko,
    dekuji za sdileni zkusenosti ohledne vozu, je to velice cenny zdroj informaci a navic je zdrama:) Ja si v prubehu nekolika tydnu chci koupit Audi A4 1.9TDI (r.v. 2002 nebo pozdeji). Zatim jsem to dal jako zadani jedne firme v Plzni specializovane na dovoz ojetych aut, ale zatim mam od nich zpravu, ze financi limit, ktery jsem jim stanovil (325 000 Ck, vcetne DPH) asi nebude stacit. Rad bych se proto podival po aute primo a protoze jste pozitivne psal o Vasem zdroji, chtel bych Vas poprosit, jestli byste ho byl ochoten sdelit. Dekuji za odpoved a zustavam s pozdravem, V.Kuruc (Email:Viliam_Kuruc@yahoo.com)

"-- skrytý --" 22.06.2007  20:40

Recenze výstižná. Audi má jiné označení motorů než Škoda? Já tam totiž vidím jedno červené písmeno a auto má 96kW, u Octávek a Passatů by mělo 2 červené. Tak nevím ;-\

"-- skrytý --" 22.06.2007  22:58

Mám návrh co by se možná mělo zavést: Někteří uživatelé hodnotí neobjektivně a radši ani nepíšou komentář, aby majitel auta nevěděl a jen těžko se dopátral osoby, která tak hodnotila. Takže bych zavedl povinnost psát komentář k hodnocení. Je to blbé, když někdo dá 1b autu, které si zaslouží víc a ani není schopen k tomu něco napsat, tohle pak ztrácí smysl ;-) Tento názor má určitě více lidí. Dík za zvážení :-)

zezlik 23.06.2007  14:00

« Re: Re: 9b

Ano, tento názor beru v úvahu a vím, že není ojedinělý. Je to docela velký zásah do systému hodnocení, ale chápu jeho výhody nicméně i nevýhody. Uděláme anketu, uvidíme, co na to sami uživatelé a pak uděláme další kroky.

zezlik 23.06.2007  13:59

A4 měla ještě jeden silnější motor, pokud vím, a to 2,5 TDI. Tady byla dvě červená písmena.

"-- skrytý --" 10.07.2007  20:35

ODTAJNĚNÉ HODNOCENÍ...

...kdy se ho dočkáme, pane Zezulka? Čísla v anketě hovoří jasně, plně podporuji váš návrh se zatrháváním doplňujících položek - body za foto, recenzi, auto :yes: Podívejte se do diskuze pod můj vůz...

zezlik 14.07.2007  15:29

« Re: ODTAJNĚNÉ HODNOCENÍ...

Doděláme jednu novou funkci a pustím se do toho. Během týdne až dvou to bude.

"-- skrytý --" 16.07.2007  18:54

« Re: Re: ODTAJNĚNÉ HODNOCENÍ...

Děkuji za všechny, kteří jsou PRO (je nás hodně) :yes:

"-- skrytý --" 12.08.2007  20:48

DĚKUJI...

...za všechny, kteří fandili změně systému hodnocení ;-) :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 12.08.2007  20:53

auto-10,fotky-10,recenze-8,celkem-10 - je to prostě Audi.Navíc pěkná barva.

"-- skrytý --" 12.08.2007  21:10

Pekné

Dobrý deň, tej audinke tie kolesá fakt moooc slušia, ale tých fólií by som sa hneď zbavil, sú hrozné, inak moc solídne autíčko :)

zezlik 12.08.2007  21:16

« Re: Pekné

Fólie jsem zdědil, chtěl jsem to sundat, ale nikdo mi nedokázal zaručit, že mi nepoškodí skla. Postupně jsem si na to zvykl, i když pokud se objeví někdo, kdo mi to bezpečně sundá, kývnu.

"-- skrytý --" 15.08.2007  08:07

« Re: Re: Pekné

Glass Garant v praze a nebo soukromnik, uz si nepamatuji jmeno ale cislo je 602885519. Glass garant je predrazeny, ale pan co na nej davam kontakt je moc sikovny. Nechal jsem si u nej sundavat nepruhledne zatmaveni v kufru (kvuli N1) na X3 a dat tam svetlejsi a vse bez jakychkoliv problemu. Pozdeji jsem i uvazoval i o tmavsich na predni a rekl, ze by to udelal tez, opet bez problemu...nakonec jsem se na to vykaslal, ale jestli ti tam ty folie vadi, tak za toho pana rucim. Je to u bohnic. Jinak GOOD WORK, bavi me co delas :yes:

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 14.08.2007  09:53

Teprv sem si všiml...

Těší mě,že sami tvůrci velmi povedeného systému se v něm účastní :yes: Problém s ním mám sice podobný jako John.Cooper,ikdyž ne s maturitou,ale efektivitou pracovní činnosti - nechápu,jak někteří diskutéři zde mohou vydělat na svá auta - tolik času na diskuzi a tolik peněz na auta :-) Vám se dá částečně závidět,že máte tyto činnosti spojené. Jinak mě také překvapilo,jaké auto jste si (ikdyž pro normální použití) vybral,ale v Čechách je asi jiná situace než v GB,kde Chris Harris jezdí v RS4 Avant... ať funguje auto i práce!

zezlik 14.08.2007  13:56

« Re: Teprv sem si všiml...

Audi RS4 byla také v hledáčku, ale na tu zatím skutečně nemám - finančně. Nicméně mám v plánu jedno sportovní auto, ve kterém si budu užívat. Teď komfortně jezdím.

David Silver 14.08.2007  14:10

pravda

pravda, je o dost hezčí než s těmy předchozími. jinak je hezká sama o sobě :yes:

Hanss (MoDo Team) 19.08.2007  12:37

nový kola

no když vidim ty alu, to je úplně jiná třída, co to přijde taková sranda?!? A co ty xenony-světla mě u tý mojí moc nepřesvědčili?!?

zezlik 19.08.2007  18:01

« Re: nový kola

Kola i s pneumatikami vyšla na nějakých 26.000, obouvám Dunlop Sport, ale podle doporučených cen bych platil snad ještě o 10.000 víc. Xenony, musím zaklepat, zatím spokojenost, svítí krásně, problém zatím žádný, i když podle toho co slyším kolem sebe, jsem spíš výjimka.

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 08.09.2007  11:29

Auto.cz

Pěkná audinka, profesionální recenze a fotky! :yes: Taky se připojuji ke spokojeným uživatelům auto.cz (moje.auto.cz)! Systém hodnocení, který je zaveden v současné době, tedy veřejné hlasování s doplňujícími položkami je podle mě nejlepší, jaký tu kdy byl! Zavést povinné komentáře by dle mého názoru znamenalo odrazení mnoha lidí od hodnocení, právě kvůli povinnosti něco připsat. U některých aut to jde samo a je to k věci, ale u některých by to byl problém. Velmi oceňuji Vaší práci, jsem tu pravidelným (a velmi častým :-) ) návštěvníkem! :yes:

Hanss (MoDo Team) 10.09.2007  17:17

Xenony

Libore,
    chci se Vás ještě jednou zeptat na ty xenony, viděl jsem na Sbazaru nabídku nových sad HID xenony za 3.490,- jedná se o něco podobného jako jste si pořídil Vy?? Jak náročná je montáž, příp. co všechno je potřeba udělat (dokoupit)?!? Psal jste, že někteří jiní s tím mají problémy, jaké?!? Napiště mi prosím nějaké info, příp. do mojí diskuze....... Zdravim

neregistrovaný: "host" [88.100.78.XXX] 22.09.2007  01:29

« Re: Xenony

To by mě taky moc zajímalo. Mám Volvo V40 a o předělání na xenony také vážně uvažuji... Děkuji

zezlik 23.09.2007  10:30

« Re: Xenony

Dobrý den,

ačkoliv jsem se zavázal, že na A4 budu kupovat pouze originální díly, což ve věcech mechaniky a veškerých náhradních dílů dodržuji, u xenonů jsem zariskoval. Prostě jsem si našel patřičného obchodníka na eBay a světla koupil. Vše proběhlo v pohodě až na skutečnost, že obchodník se chtěl vyhnout clu a uvedl příliš nízkou cenu, takže se mi světla prodražila o 1000 Kč na nějakých 3700 Kč. Instalace trvala asi 2 hodiny, menší problém byl pouze v tom, že v motorovém prostoru A4 s TDI není mnoho místa. Každopádně jezdím se světly půl roku a zatím musím zaklepat, žádný problém. Svítí krásně, dostal jsem na výběr i mezi různou intenzitou a barvou svitu. Co se týče vaší otázky, ano řekl bych, že se jedná o stejná světla. Dokoupit není nutné vůbec nic, vše potřebné obsahuje sada.

neregistrovaný: "host" [88.100.78.XXX] 23.09.2007  14:19

« Re: Re: Xenony

Jakou barvu a intenzitu jste zvolil? Viděl jsem možnosti - white, light blue, dark blue. Osobně se mi nejvíce zamlouvala light blue. Jak to bylo s instalací? Odvezl jste to do servisu? Jak to probíhalo?

Hanss (MoDo Team) 24.09.2007  19:55

« Re: Re: Re: Xenony

Zdravím,
          Kde uvažujete koupit xenony Vy?!? Za jakou cenu jste je viděl?!? A jaký jsou na V40, nezvažujete sem auto "hodit"?
          Tak kdyžtak dejte vědět........ :-)

"-- skrytý --" 24.09.2007  20:00

« Re: Re: Re: Re: Xenony

nechci prudit, ale neměli by být u xenonů ostřikovače světel? ( o automatickým nastavování nemluvě ) Co na to benga popř. STK jestli už jste tam byl?

Hanss (MoDo Team) 24.09.2007  20:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Xenony

Nevim, proč by měli být ostřikovače, držim si auto obvykle čisté tak...?? Co myslíte automatickym nastavovánim, audi má uvnitř 4-polohovej ovladač nastavení sklonu světel. Cajti nemůžou přeci vědět jestli tam kenony sou z výroby nebo ne! STK :-) :-) , já jsem je ještě ani nenamontoval...... Zdravim

"-- skrytý --" 24.09.2007  22:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xenony

NO tuším, že jsem tu někde čet, že světla s xenony musí mít ostřikovače a automatický nastavování světel. Když to někdo uvede na pravou míru budu jenom rád a zase chytřejší >:D

zezlik 24.09.2007  23:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xenony

Barva byla light-blue a vybral jsem dobře. Automatické nastavení ano - lze zařídit i u neoriginálních xenonů, o ostřikovačích jsem neslyšel a viděl i hodně testovacích aut bez ostřikovačů. STK žádný problém, v mém případě. A upřímně řečeno jsem neslyšel o nikom, kdo by problém měl, i když nastavení vůbec neřešil.

foto elpe69

elpe69 25.09.2007  11:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xenony

K problémum s (ne)legálnosti HID sad: není to povolené, na STK s tím lepčí nejezdit pokud tam nemáte známeho, který přihmouři oko. Přehodit xenony zpět na H7 je otázka pár minutek.
                    Podmínkou pro dodatečnou montáž xenonů je, aby bylo auto vybaveno:
                    1. Náklonovými čidly - ty to čidla nastavují automatický náklon xenonů dle zatížení vozidla. Jsou umístněna na všech čtyřech kolech. Jde dokoupit a dodělat.
                    2. Ostřikovače - jelikož xenon ve své podstatě je studené světlo, může v zimě docházet k namrzání skel světlometu a proto jsou ostřikovače povinné.
                    Osobně jsem tyto dva body neřešil a xenony namontoval, dle mého názoru je jízda i s takto nelegálními xenony bezpečnější ;-)

"-- skrytý --" 27.09.2007  21:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xenony

Díky za info, možná jsi to už někde psal, protože jsem to už někde četl... A jak pomůžou ostřikovače při namrzání světel? Ostříkneš a bude namrzat znova ne?

foto elpe69

elpe69 30.09.2007  19:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xenony

Jj taky si to myslím, ale asi "soudruzi" uvažovali, že na zimu lejem do ostřikovačů nemrznouci kapaliny >:D. Jinak to co jsem psal jsou vlastně informace sesbírané z netu z dob kdy jsem dával argumenty pro a proti koupi HID sady ;-)

foto THE-KLF-

THE KLF ™ 08.03.2008  11:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xenony

Pani, tie ostrekovace nie su proti zamrzaniu svetiel, ved to je logicka blbost nemyslite? Je to kvoli spine, pretoze pri spinavom skle sa xenonove svetlo inac lame ako normlarny halogen, aby to neislepovalo.. Pisme to v skratke, aby sa tu ujasnili naozajstne dovody. Nie su to vymyslene hovadiny z STK. A u nas na SK nie je sanca prejst bez original xenonov s tymi 2-ma features. Otazne je, ake auta tu v podstate chodia...

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 25.09.2007  20:32

Ronnyp

zdravicko dozvedel sem se ze prej chces poradat sraz ve zline???na kdy to asi planujes???

"-- skrytý --" 30.09.2007  19:25

Porsche cayman

Můžu vás přerušit otázkou?? -půjčili byste si porsche caymana?? :-O

Poustnik 17.10.2007  18:52

Príma autíčko!

A s těmi modrými skly to snad aspoň neukradnou! :-)

"-- skrytý --" 29.11.2007  16:41

Kola

Jsou to moc hezka kola. Kde a za kolik jste je koupil? Jaka kola mate pro zimni pneu? Diky.

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 20.12.2007  16:52

Ronnyp

zdravicko sefe zrovna dnes sem te potkal ve zlene!!! ;-) fakt krasna audinka :yes:

zezlik 01.01.2008  16:01

« Re: Ronnyp

Díky, chápu, je to výrazná barva ;-) O auto se starám, jak mi velí srdce i profesionální čest, takže snad nedělám Auto.cz ostudu. Také pěkný Peugeot i Jetta.

"-- skrytý --" 06.02.2008  00:21

si vzorny

majitel aut ako vidim staras sa one s lakou a srdcom tak treba a vysledok clovek moze vidiet.mas ju krasnu
    ak budes mat cas pozri x5 ;-)

foto Dave-SK

Dave SK 22.04.2008  12:38

Uz je predane?

Za aku cenu sa to auto da kupit? Dakujem

zezlik 22.04.2008  23:23

« Re: Uz je predane?

Dobrý den, cena připraveného auta na letních pneumatikách Dunlop Sport nyní činí 339.000 Kč. Je finální, auto totiž nepotřebuje, narozdíl od mnoha jiných, žádné další investice.

foto ZiP2150

ZiP2150 23.05.2008  11:10

OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Páni, poďte... aj súdruhovia z diskusie... poďte sa registrovať ak môžete.
    Ďakujem.

"-- skrytý --" 23.02.2009  19:32