Fiat Punto (2000)

19.5.2007

Punto ma od unora noveho majitele. Presto doufam, ze zde najdou pripadni zajemci o podobny vuz par vet, ktere jim v rozhodovani pomohou... Male,…

Fiat Punto (majki)

foto Sprint

Sprint 19.05.2007  16:27

9b.

Pěkný auto a fotky taky.
    Interier je taky zajímavý.

"-- skrytý --" 19.05.2007  21:53

Za motto bod navic....

Peknej puntic,pekna recenze+pekny motto=9 bodu.... ;-)

majki 19.05.2007  22:55

Diky

Vsem diky za komentare. Fotky byly zatim jen narychlo, nez jsem dojel na Suchdol, slunko zmizelo, navic interier neni jeste poradne umyty >:D a na discich jsou zimaky (od vcerejska jsou uz ale letni ;-) ). Zase neco pofotim a zaktualizuju, akorat ted je Puntik na vymene rozvodu, naplneni klimy atd...

foto Hitachi

Hitachi 20.05.2007  10:46

Paráda

Dobrá recenze, super fotky, tohle auto mě taky bralo. Je to ze všech tří generací (nebo dvou a jednoho faceliftu) nejhezčí Punto. Ta přístrojovka vypadá fakt báječně. Vezl jsem se i v HGT s 1.8 a bylo to dělo. Škoda té navigace, ale zkusil bych ji nechat spravit. Ať ti to jezdí :yes:

majki 20.05.2007  11:12

« Re: Paráda

Hoj. Recenze jeste neni kompletni, tohle bylo, priznam se, docela narychlo :*).
      No a co se tyce vzhledu, tak ja mam tohoto tridveroveho Puntu, mamina ma petidver, ale ten po faceliftu. Tridverove se mi libi vic to moje, vypada tak "nasrane" a agresivneji, proste dava najevo, ze je to malej dabel >:-[]. No a petidveri zase vice slusi ten facelift...
      A o interierech neni co povidat, Sporting jasne vede :-! >:D

foto Lubosss1

Lubosss1 20.05.2007  11:59

fiaty nemusim, ale tento je podareny. 8b.

neregistrovaný: "mike" [81.158.205.XXX] 21.05.2007  15:38

punto je smak

ja mam tiez puntaka je to spokojne auto mam ho rad tvoja recenze je pravdiva

"-- skrytý --" 22.05.2007  13:42

Ty 4b pro Jaguar nemyslíš vážně? Jsi srab, který svoje hodnocení ani nezdůvodní...Dávám ti 2b a zamysli se nad sebou :no:

majki 22.05.2007  14:00

Mas tam odpoved. A mysli si co chces.

"-- skrytý --" 22.05.2007  14:43

« Re: Re: 2b

>:-[] :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 22.05.2007  14:41

Ačkoliv tvoje auto není můj šálek čaje, tak bych ho nikdy nesestřelil čtyřbodovým hodnocením jako ty mojeho Jaga (navíc bez zdůvodnění)...Svoje původní hodnocení (2b jako reakce na tvůj zbabělý přístup) přehodnocuji na 6b...

majki 22.05.2007  15:00

Az bude komentar povinny u kazdeho hodnoceni, tak ho tam dam...

"-- skrytý --" 22.05.2007  15:02

« Re: Re: 6b

Já to beru jako slušnost, ne povinnost :-!

"-- skrytý --" 22.05.2007  19:47

??

Tak povídej,co mam zlepšit na recenzi,aby moje M3 měla od tebe lepší hodnocení,než je tvých ubohých 5 bodů..?Kvůli bodům se nezbláznim,jen mi zajímá,co na to řekneš.. >:-[]

majki 22.05.2007  21:58

« Re: ??

Nemen nic, nechte me zit. Fakt nechapu, hodnoceni bych zrusil. Cloveku se auto proste nelibi, tak co, tak mu musi narezat xx bodu? Enjoy.

foto Dragon-001

Dragon.001 22.05.2007  20:33

Za co?

Ahoj, chtěl bych tě slušně poprosit. Za by si mi mohl napsat. Co se ti nelíbilo na mojich recenzích a fotogaleriích. Je to dohromady 4 stránky formátu A4 dle mého názoru kvalitních informací, subjektivních postřehů a pocitů. Dohromady obsahují 65 fotografí většinou s věcným popisem a vysvětlením. Opravdu by mě zajímalo, jakým způsobem je vylepšit. Aby mi další lidé nedali 4-ky. Všechny tvé postřehy, názory rád vemu navědomí a pokusím se na sobě pracovat. Díky. ;-)

majki 22.05.2007  22:02

« Re: Za co?

Sorry, u Cckovej jsem se preklik, Cckovou ted obcas jezdim a rozdil v kvalite oproti Bckove je asi jako mezi skodou 110L a Octavii. U tej Bckovej, nesouhlasim s nekteryma vecma, dva roky jsem mel Bckovou Vectru ja sam a rozhodne se neda mluvit o vnitrni ergonomii, aerodynamickem nehluku a spolehlivost? V rodine jsme je meli celkem tri, asi mas stesti na kus, gratuluji, mrzi me, ze my na ne takove stesti nemeli, v servise byly pomalu vic nez na cestach ;-\.

foto Dragon-001

Dragon.001 23.05.2007  00:33

« Re: Re: Za co?

Ahoj, děkuji. Jsem rád, že je tu někdo se zkušeností s tímto autem. Opravdu s tebou souhlasím, že mezi oběma je opravdu velký rozdíl. U té béčkové, co se spolehlivosti týká, tak jsem jí ještě rozvedl v jednom diskusním příspěvku s nadpisem "xenony". Hodlám to ještě doplnit do recenze. A opravdu jsou všechny informace pravdivé.

Spolehlivost je také ovlivněna rokem výroby. Přístupem k autu, údržbou atd. Musím vyzdvihnout náš autoservis Opel. Odvádějí vždy precizní práci. To se může samozřejmě servis od servisu lišit.

Možnou roli v tom také hraje asi to štěstí na kus. Ale v rodině sme měli dříve i generaci A s 1,6 benzín a taky v poho.

Je veliký rozdíl mezi starší "B" a faceliftovanou verzí "B". Ta novější má přepracovanou karoserii. Zlepšila se v NCAP o téměř 1,5 hvězdy. Ale i mnoho dalších součástí vozu vč. podvozku, interiéru, zrcátek, plastů,... je více či méně inovovaných

Odhlučnění interiéru se liší podle stupně výbavy (myslím že byly cosmo, sport, eleganc a ještě nějaký) a zvoleného motoru. Také ji ovlivňuje klimatizace (podle typu se provádí tepelná izolace která také tlumí), případné střešní okno, použité pneumatiky, výměna některých dílů za neoriginální (hlavně silemtbloky, čepy, ramena)...

Uspořádání ovládacích prvků mi přijde v pohodě, jen si člověk musí zvyknout na tlačitka klaksonu a umístění ovládání oken. Poměrně rychle jsem si na to ale zvykl a přestal si to uvědomovat. Jinak mi připadá vše po ruce, nikde mě nic netlačí, nepřekáží a ani se nemusím natahovat. Prostoru všude dost.

Chápu že, každý člověk má jiné tělesné proporce, jinak si nastaveje sedadlo, volant a tak to může vnímat jinak.

Budu rád, když mi napíšeš nějaké tvé konkrétní postřehy.

Celkově jsem s vozy Opel Vectra naprosto spokojen. Měli sme popř. máme zástupce všech generací. Tak se s tátou začínáme poohlížet o připravované generaci D. Podle mě nejlépe opět 4dvéř. s benzínem 2,8 turbo a pohonem 4x4
        >:D

majki 23.05.2007  09:03

« Re: Re: Re: Za co?

Hoj,
          pekny rozpis :). No, takze, ja osobne jsem mel 4dver Vectru B rv. 1998 2.0 16ventil ve vybave CDX (chybela ji jen kuze). Z pozice ridice jsem se citil stisnene. Nevim proc, ale bylo to snad jedine auto, ktere mi uvnitr navozovalo pocit klaustrofobie. Nekecam a nedelam si srandu. Tohle auto mel predtim muj otec, nalitali jsme na nem 300tisic, ale...ale bylo v servise docela casto. Tam lozisko, tam kloub, tam pumpa, tam alternator, tam klima, tam vyfuk, porad neco. Otec, ktery jeden autosalon Opel vlastnil, tak rikal, ze v 90.tych letech udelal Opel jedine kvalitni auto, Omegu. Vzhledem k tomu, kolik na tech Opelech nalital, kolik s nimi ma zkusenosti a ze dost casto byl s klientama v servisni casti (jo, starat to se on umel), tak tomu i verim.
          Dalsi Vectru, uplne stejnou, mel stryc, toho na sluzebce ve Francii zradila RJ. Jeej, to byl poprask. Proste auto najednou na krizovatce zdechlo a konec. No, ale taky si stezoval, ze cepy na predni naprave a vyfukove potrubi odchazi casteji nez u jinych aut. Divne. A nedavno jsem se dozvedel, ze otec pritelkyne mel jednu taky. Nejak jsme to moc nerozebirali, ale taky rikal, ze s tim byl v servise casteji nez by si predstavoval, a ze co je horsi, byly to vzdycky nejake kraviny, kde se na problem prichazelo v radech hodin a reseni pak zabralo v radech desitek minut.
          Tohle me docela i mrzi, protoze auto je pomerne hezke, teda, ve sve dobe to byla primo supa. No a Vectra C, to je uplne jine kafe. Jedna cesta do Hamburgu mi stacila na to, abych se presvedcil, jak diametralni rozdil mezi temi generacemi je...takze tak.

"-- skrytý --" 22.05.2007  23:00

přesně tohodle puntíka jsem donedávna měl, stejnou výbavu...akorát ve stříbrný...sloužil věrně... btw ty kola jsou 14" pokud ne, tak vyfot cast pneu s rafkem, aby bylo videt oznaceni velikosti, protoze by bylo divny, ze by stejnej rocnik stejnyho auta mel identicky kola se dvema ruznejma rozmerama... Velkej minus tohodle auta je špatný čalouneni, ktery se snadno prodira, pak utikajici klima a nepresna navigace a pomalu pracujici changer, co nema rad warez cd. Jinak ten diplej si nech zkontrolavat, mě se taklhe choval jen po noci v -20°..jinak to bylo ok...at slouzi

majki 22.05.2007  23:09

Ahoj. Diky za komentar. Ano, jsou to stoprocentne 15, pokusim se odfotit poradne detail oznaceni pneu. Fakt nekecam, jsou to 15, ted jsem tam dohral posledni fotku, tak mrkni ;-). Co se plastu tyce, skrabe se akorat prostredni panel. Navigaci jsem zatim nerozchodil, uvidime :) a charger pujde stejne asi casem pryc a dam tam nejakeho Panase :*)
      PS: Nemas tip na servis, kde ten displej nechat zkontrolovat?

"-- skrytý --" 22.05.2007  23:22

« Re: Re: 8b

hm, to s tim rozmerem kol je zvlastni, na vlas stejny auto i desing kol, ale jinej rozmer... jinak ten menic nemen, skvele totiz pasuje do interieru, jinak na tu navigaci v puntu ve vsech servisech koukali jak vyvorany mysi, takze ti neporadim, ale ja s ni nemel problem... jinak at ti jezdi, ale ja byl rad, ze jsem se ho zbavil (najel jsem 125 000km)

majki 23.05.2007  00:10

« Re: Re: Re: 8b

No, proste patnactky :-).
          Co se te navigace tyce, koukal jsem po eBayi a tam se takovych, jako mam ja (s chybejicimi sloupci) najde hafo, neco Blaupunkt nevychytal ;-\.
          Procpak jsi byl rad, ze ses ho zbavil? Pochlub se please... 8-s

"-- skrytý --" 22.05.2007  23:03

Dávám devítku za dobrou recenzi, nádhernou barvu, motor a taky za budíky, který má Punťa nádherný. :yes:

majki 23.05.2007  00:07

Jeeee, tak tos ted pritelkyni potesil, ja totiz od zacatku rikal, ze ta barva je to jedine, co se mne na nem nelibi, chtel jsem cerneho nebo zluteho >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 24.05.2007  07:49

« Re: Re: 9b

Tak tohle je presne moje, maly pomerne nabrouseny auticko :yes: hned bych si nechal taky libit, tak preju hodne zabavnych kilometru ;-)

"-- skrytý --" 23.05.2007  17:15

Malý ale šikovný :-)

Malý šikovný autíčko, sice už trochu starší a nahrazeno svým krásnějším nástupcem, ale asi ti dělá radost a užíváš si ho. Není to můj šálek kávy (i mezi těmito malými vozy), ale i tak přeju hodně pohodových kilometrů. Ode mne máš 7b.

majki 23.05.2007  19:43

« Re: Malý ale šikovný :-)

Ahoj.
      Diky za komentar. No, neni nejmladsi, ale elanu ma na rozdavani ;-) . A jeho nastupce se mne samozrejme taky libi a kdyby bylo vice chechtaku, tak tady prezentuji Grande Punto ;-)

"-- skrytý --" 25.05.2007  02:12

Mír ;-)

"-- skrytý --" 28.05.2007  10:02

Napoleon

všechna tato supermini se mi líbí,jsou to takoví malí Napoleonové,asi jak mý Clio :-) :yes: ať slouží ještě fůůůůru kilometrů

majki 28.05.2007  22:12

O5

Koukam, O5 si nekdo leci komplexy...jak jinak taky sestrelit o 0,18b tohle auto jednim hlasovanim, ze? :yes:

"-- skrytý --" 28.05.2007  22:16

« Re: O5

"-- skrytý --" 28.05.2007  22:22

"-- skrytý --" 28.05.2007  22:22

« Re: Re: O5

Jen jsem Ti trochu rozvláčně psal, že po zásluze zvedám bodíky, tak se to trochu vyrovnává. Neřeš to ;-)

majki 28.05.2007  22:20

« Re: O5

Nejaky chudacek s falesnymi Bawy si tady leci jednickama komplexy...asi mu chybely ve skole >:-[]

"-- skrytý --" 29.05.2007  16:06

za 9 !

majki 29.05.2007  16:13

« Re: za 9 !

Ti dik, wole >:D a s body napodobne ;-) , to coupecko je proste mnam :-)

majki 30.05.2007  12:11

Opet

Opet se nasel nekdo, kdo srazi hodnoceni??? :-|

"-- skrytý --" 30.05.2007  14:34

Punťo

pekný Punťo, kvalitná recenzia... :yes: na koľko ťa vyšla výmena rozvodov ?? (tiež ma to asi čaká (síce na inej značke auta - ale rovnaká trieda)) a moja peňaženka sa už teraz trasie... 8-s

majki 30.05.2007  16:30

« Re: Punťo

Hoja, dik.
      Vymena rozvodov: 2700CZK sada rozvodov (remen + kladka) a 200CZK tusim praca, bolo tam teho viac (plnenie klimy, prezutie pneu atd.), cize cenu za robotu odhadujem.

"-- skrytý --" 30.05.2007  22:15

« Re: Re: Punťo

...tak tú tvoju cenu by som bral všetkými desiatimi. Ja mám indície, že mňa by to mohlo stáť niečo cez 7,000,-Sk, čo sa mi zdá teda dosť...Mám len 43.000km (za 6 rokov)...v servisnej knihe píšu interval na rozvody 120.000km / 5rokov...Mám trochu McDuckovskú dilemu či je to opodstatnené meniť pri tak malých km (aj keď 6 rokov)...tak dík za info - nech Ti to jazdí.. :-) :yes:

majki 30.05.2007  22:55

« Re: Re: Re: Punťo

Poviem takto, pat rokov je dane kvoli remenu, ktory moze "zpuchrit", "ztyret", neviem, ako to inac povedat 8-s . Cize minimalne remen by bolo dobre vymenit.
          Heh, chalan, teraz sa pozeram, som tam napisal ze za pracu 200CZK, tam malo byt 2000 CZK, ospravedlnujem sa, som si nevsimol ;-\ . Teraz uz sa to podoba tvojej cene :-O

"-- skrytý --" 30.05.2007  23:07

« Re: Re: Re: Re: Punťo

...hej,hej...starnutie materiálu máš asi na mysli...ešte raz Ď. (sa mi len zdá, že tu prispievaš česko-slovensky? ;-) :yes: )

majki 30.05.2007  23:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Punťo

Hej, pre Slovaky sa snazim slovensky, pre Cechy zasa cesky >:D . Zial nepoznam vsetky slovenske slovicka, najma tie velmi malo pouzivane :*)

"-- skrytý --" 30.05.2007  23:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Punťo

>:D pár do slovníka: čučoriedky, korytnačka, ťava... >:D aj keď tieto asi na servri o autách veľmi nevyužiješ... ;-) btw: mám rodinu na Morave

majki 30.05.2007  23:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Punťo

Cucoriedky, korytnacka, tava, to vsetko poznam >:D . Ale treba som nevedel ako nazvat ten typ opotrebenia remena :-! .
                  Jooo, Morava, vinecko, zname, mam tam priatelku >:-[]

neregistrovaný: "Kubi" [85.71.53.XXX] 30.05.2007  15:07

Jooooooo

Fakt super nabušený autíčko...... Jen tak dál :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 31.05.2007  10:23

Prosba

Cau pocuj ak tu mas par fanusikov do fiatov, popros ich, nech si precitaju moju recenziu o mojom Sejku a ohodnotia to!Rad by som sa dostal do najlepsie napisanych recenzii alebo tak. Jo a ak mas otazky na Sejko kludne sa pytaj.
    Ja som sa pytal, co tankujes do Punta, aky benzin?

majki 31.05.2007  10:29

« Re: Prosba

Caf, no, mozno sa mozes mrknut ku nam na www.club-fiat.com :-)
      Ja tankujem Shell N95, ked idem dakde daleko, tak natankujem V-Power 95 :-)

"-- skrytý --" 31.05.2007  10:31

« Re: Re: Prosba

odporucam ho stale tankovat, auto ide omnoho lepsie, viem o com hovorim!!!

"-- skrytý --" 31.05.2007  19:39

Dotaz

Mam este jednu otazku. Cital som si tvoje prispevky a chcel by som vediet, ako ty vies, kto ti kolko bodov dal? Mam aktivovany toplist, ale su tam skor kraviny ako uzitocne informacie, no mozno som nieco prehliadol.... ;-\

majki 31.05.2007  20:50

« Re: Dotaz

Klikni si na moje auto a pozri sa do praveho stlpiku a hned pod mojim MOTTO to mas napisane ;-) . Tam, u koho to chyba, tak ten ta nebodoval.

"-- skrytý --" 01.06.2007  20:49

Punto

Ta Slovencina Ti ide celkom dobre. :-)

Fiaty (a vacsinu talianskej priemyselnej produkcie) ja osobne naozaj nemusim a kedze isty cas som z donutenia musel jazdit na Punte Van s raketovym 1.1 litrovym pohonom, moja laska k tymto autam klesla este nizsie. To mi vsak nebrani ohodnotit Tvoje auto: ocenujem a dufam, ze ostanes dostatocne blizko k ExWork-tunningu. Niet nad to, ked so zdanlivo civilnym autom mozes tak trochu naznacit nezdanlivo napadnym ucastnikom cestnej premavky, ze podla pravidiel cestnej premavky soferujes momentalne naozaj z vlastnej vole a nie dlhodobo kvoli konstrukcnemu hedikepu auta (napr. spominane Punto Van...). Z tejto generacie Punta sa mi najviac pacia svetla, a to predne aj zadne a uplne najviac ten opticky hranol prednej smerovky.

Nech Ti to teda jazdi co najlepsie a najspolahlivejsie!

majki 01.06.2007  21:53

« Re: Punto

A vies ze by som este pred dvomi mesiacmi o Fiatu nechcel ani slyset? Ja, zaryty Mazdak >:D . Nu, ale pak sa naskytla moznost za super cenu kupit Punto, ktore som pred nedavnom predal svojej mame. S tym 8ventil motorom to ma do mesta idealne no a ja som kukal po niecom silnejsom, ale nechcel som len tak obycajnu verziu, nepacil sa mi volant a sedadla...tak som zhanal Sporting a zatial nelutujem nicoho :-) . Ale nevylucujem, ze za rok dva pojde prec a bude zasa nejaka Mazdicka ;-) . A dakujem, dufam, ze bude jazdit v pohodke :-)

"-- skrytý --" 05.06.2007  18:18

pro majkiho

Sám jsem před koupí auta uvažoval o Puntu. Přesně o takovém provedení jako máš Ty. Jsou to pěkná auta. A podle toho co jsem o nich všude možně přečetl, i spolehlivá. Hlavně se mi líbilo, že pokud se přetrhne rozvod tak se nikdy nepotkají ventily s pístem (=> levná oprava)!

majki 11.06.2007  09:30

Bez komentare

Zajimalo by mne, ktery dobrak tady zase rozdava supernizke znamky. Jen tak z 8.72 na 8.67 znamka sama nespadne. Takze ktery mamrdek???

foto Kuka

Kuka 16.06.2007  00:22

punta

Hm, pěkný Fiatek, barva a všechno. Možná k tomu vzhledu mohl být silnější motor, ale 9b to jistí.

majki 16.06.2007  07:00

« Re: punta

No, 80 koniku dokaze s 935kg docela pekne zatocit. Delala se jeste verze 1.8 se 131koniky...to uz by bylo ale asi trochu moc >:D

"-- skrytý --" 26.07.2007  22:30

Super auto, měl jsem žlutého Sportinga, dal jsem tam výfuk Novitec s koncovkami uprostřed a kit sání taky od Noviteca. Měl jsem ho 4 roky a najel jsem 68000 km a bez poruchy. Doporučuju plně synt. olej, dával jsem po 10000 km 5W40 a motor byl super. Moc pěkný, dal jsem ti 10 bodu. To víš nostalgie. ;-)

majki 27.07.2007  10:34

Kuju :-) . Plnou syntetiku, hmm...prece jen uz to ma nalitano 110tkm, s dalsi vymenou to bude 125tkm, no uvidim, poradim se a pak tak ucinim :-) .
      Zluty...aaach...pridal jsem do galerie jednu fotku HGTcka, co jsem potkal v Chorvatsku, s uzasnyma kolama...slintal jsem :-) , takovy bych chtel...

Poustnik 02.08.2007  18:17

Pěkný fotečky

Dobrý auto do města. (Spíš to mámino) :-)

foto cb

cb 13.03.2008  11:40

« Re: Pěkný fotečky

Ale ani jedna fotečka nám nedala nahlédnout do motoru. :'-(

majki 13.03.2008  11:53

« Re: Re: Pěkný fotečky

Jaaaaj, pravdu mas :-( . No tohle mi uplne vypadlo a na fotkach ho ted koukam do archivu na disku nemam vubec nikde :(. Nicmene byl cisty a jako u kazdeho podobneho Punta byla tam jeste spousta mista na pripadny upgrade neceho silnejsiho >:-[] .
        PS: Ted se koukam, ze motor nemam ani u Dvojky, pres vikend doplnim aspon k ni...

majki 03.08.2007  16:13

Opet a opet a opet

Zase nejaka svine, sotva me auto dosahlo hodnoceni 8.71, ho musela shodit na 8.64...tak si pekne zaonanuj a pokracuj ve svem svinactvi dal...

"-- skrytý --" 03.08.2007  19:40

Re: Otázka?

Zdravím kolega. Prosim ťa možeš mi povedať ako si zistim, že kto koľko mi dal bodov, ako ty si napr zistil že som ti dal 7b? Ďakujem!!!

majki 05.08.2007  12:44

« Re: Re: Otázka?

Zistis len tak, ked sa pozres na nejaky profil auta a vpravo hore mas napsane Hodnotenie mojho auta: 7b napriklad...zial to neide nejako lahsie, ze by si mal ty dakde zoznam tych, ktori ta hodnotili ;-\

neregistrovaný: "Majkl" [89.103.45.XXX] 05.08.2007  17:47

za kolik

Ahoj...Tvoje Punto je naprosto perfektni! Planuju koupit auto a uz tak pul roku neco hledam...pomer vykon x cena... No nakonec jsem dosel k Puntu sporting... Jen nevim za kolik se tak pohybujou...a taky se bojim ze koupim nejake poradne vylitane...kdyz je to sporting... No nejvic me zajima cena... Koupils ho v CR nebo Italie???dik za odpoved a at ti slouzi! Moc pekne...

majki 06.08.2007  23:09

« Re: za kolik

Ahoj. Je fakt, ze je treba davat si bacha, sam jsem narazil na tri pekne smejdy (airbag zamaskovany kuzi a tvrdi mi, ze auto nebylo bourane, chtel za nej 120tkc; osoupany interier jak z auta s 300tkm a prodejce to prodaval s 60tkm apod.), taky jsou dost rozdily v cenach, narazil jsem na Punto se 150tkm a cenou 159tkc, pricemz o 15tkc vic a uz jsem mohl mit sportinga po faceliftu atd. Ja za nej nedal ani nejvic, ani nejmin, neco mezi , ihned potom jsem nechal vymenit rozvody a naplnit klimu, tak jako pisu, za ty tri mesice mi akorat odesel 4 stupen ventilace, coz ted budu resit vymenou ovladace za 650,-, jinak auti jezdi uplne v pohode a bez problemu, tukam trikrat na drevo a podle servisni prohlidky ve Fiatu si bude zadat jen klasicke servisni ukony, tak snad meli chlapci pravdu :-) . Auto do mesta je to opravdu skvele, na vyblbnuti taky staci, i kdyz mozna dnes bych uz volil verzi HGT ;-) (jsem z prace zvykly na focusacke TDicka >:D ).

neregistrovaný: "majkl" [89.103.45.XXX] 07.08.2007  22:40

« Re: Re: za kolik

No HGT to uz je teda poradne zihadlo...No ja jen budu doufat ze narazim na solidni kousek. Tak jo,dik za odpoved.

majki 08.08.2007  18:59

« Re: Re: Re: za kolik

Kdyz na neco narazis, a bude to na netu, posli mi odkaz na mail roswellak@volny.cz a ja ti k tomu poslu treba komentar, co si o tom myslim... nebo mrkni na [odkaz] :-)

neregistrovaný: "Majkl" [89.103.45.XXX] 12.08.2007  22:57

« Re: Re: Re: Re: za kolik

Diky moc za zajem...urcite kdyz neco najdu dam vedet. Koupi planuju tak na zeri...tak se tu pak mozna(doufam) objevi. Jeste se mi pomerne libi corsa...ale ve srovnani s puntem vcelku o nicem(teda to je jen muj nazor).

neregistrovaný: "Roman" [213.180.34.XXX] 09.08.2007  22:52

« Re: Re: Re: za kolik

Prodám
          Fiat Punto Sporting 11.2000,veškerá dokumentace k vozu , ( i kopie německého tech. průkazu)možno nechat prohlédnout ve značkovém servisu,plná výbava.TOP STAV

neregistrovaný: "Majkl" [89.103.45.XXX] 12.08.2007  22:58

« Re: Re: Re: Re: za kolik

A nemuzes tady nechat nejake podrobnejsi info + foto??? Rad bych ho videl.dik

neregistrovaný: "Roman" [213.180.34.XXX] 13.08.2007  17:39

Punto 1.2 16V Sporting

4 x airbag, ABS, originál autorádio/CD měnič/CD přehrávač/satelitní navigace= vše originál Blaupunkt, centrální zamykání, centrál dálkový, dělená zadní sedadla, el. okna, hliníková kola, imobilizér, klimatizace, nastavitelný volant, , výškově nastavitelné sedadlo řidiče, otáčkoměr, palubní počítač, posilovač řízení, tónovaná skla, homologované folie, zadní stěrač, manuální převodovka-6.rychlostí, sportovní podvozek/sportovní sedadla=originál, mlhovky ,matalíza,dovoz 6.2007,foto identické :yes:

majki 13.08.2007  21:02

« Re: Punto 1.2 16V Sporting

Nechtel bys tu nechat na sebe kontakt, at to tu neni v te moji diskuzi jak na inzertnim serveru? :-)

neregistrovaný: "Majkl" [89.103.45.XXX] 14.08.2007  18:42

« Re: Re: Punto 1.2 16V Sporting

Jojo to by nebylo spatny... ;-)

foto Lubosss1

Lubosss1 14.08.2007  18:29

sorry, blbo som ta predtym ohodnotil...

Poustnik 22.08.2007  03:54

Jo,jo,

já ve 24 letech jezdil s tátovou Škodou 105. No časy se mění a je vidět, že ti to auto přináší zatím jenom radost. A ta spotřeba je naozaj dobrá. A modrá je dobrá! :-)

majki 24.08.2007  01:06

« Re: Jo,jo,

Tak tak, prinasi radost...ted jsem s nim akorat dojel z Chorvatska a az na to, ze poslednich 100km mi svitila kontrolka airbagu auti vsecko zvladlo bez jedineho zaskobrtnuti...je to pracant...spotrebu dopocitam az v prubehu, ted se mizim vyspat ;-)

"-- skrytý --" 31.08.2007  12:22

pěkný..

Pěkný kousek...vypadá nádherně.... :-) ať slouží

neregistrovaný: "Majkl." [89.103.45.XXX] 10.09.2007  19:40

Díly...

Ahoj Majki...tak koukam ze zatim jen spokojenost...tak preju at to tak zustane! Chci se zeptat,jak ke to s naradnimy dily??? Myslim tim ,ze kdyz je podvozek odlisny od seriovky jestli nebude problem sehnat nektere dily...? A taky ten 6-ti kvalt...jestli se da sehnat nedejboze pti nejake poruse. No snad z tohoto prispevku pochopis na co se ptam :-) Dik za odpoved. A at slouzi... :-!

majki 11.09.2007  08:47

« Re: Díly...

Hoja. Mno, vzhledem k tomu, ze jsem jeste nepotreboval (tuk tuk tuk na drevo) na podvozek zadne dily, ale co jsem vycetl na ruznych forech atd., az na pruziny a tlumice by to melo byt stejne (tim myslim homoklouby, cepy atd.). 6ti kvalt se da sehnat, kdyz ne u nas, tak v Nemecku bez problemu, ale nevim, co tim presne myslis :). Jestli sadu na spojku apod., tak to je bezproblemu, znackovych i neznackovych jich je dostatek, tak jako ostatnich dilu na toto auto. Divil by ses, ale Sportingu se prodala strasna spousta, u nas asi ne, ale v okolnich zemich jo a k nam se jich prave hodne dovazi, z Nemecka, Francie, Italie...takze obejit vrakace a tam se taky toho docela dost najde :-)
      Tak snad jsem pomohl ;-)

"-- skrytý --" 10.09.2007  20:47

9 bodů za dobré auto, užitečnou recenzi a pěkné foto. Tak at to jezdí :yes:

majki 11.09.2007  08:48

« Re: 9

Diiiikes :-), ale nejak jsi me zapomnel obodovat >:D ;-)

foto Mexican82

Mexican82 21.09.2007  11:35

9 bodov

davam tiez 9b

farba je pekna (dynamicka ale decentna) - tvoja cesta z Crikvenice, absolvoval som v podstate to iste ale siel som domov cez madarsko a spotreba bola tesne nad 5 litrov ( na dialnici v HR som drzal 140 na tacho, v madarsku podla predpisov), je to pravdaze ale diesel.. takze tvoja spotreba je myslim velmi slusna

"-- skrytý --" 24.09.2007  19:25

parádní autíčko.má podobnou barvu jako moje :)Doufám , že bude sloužit o 1000% než mazda.Ať se ti daří.Rád bych tě poznal osobně.

neregistrovaný: "pavlos 01" [77.48.127.XXX] 09.12.2007  19:59

tuning

Jestli začneš takhle krasný auto nějak tunit tak jsi u mě vůl. :no: Výměna kol je super navíc abarthy jsou krásný, ale jinak je to svatokrádež. Forza ITALIA

majki 10.12.2007  12:52

« Re: tuning

Diky :). A prece v planech to je jen par nepatrnych kosmetickych uprav, nic brutalniho :-). Ze bych tam strkal nasavace a oderace patniku a ja nevim co vsecko, to zadny strach, zas mam to auto rad >:D

neregistrovaný: "novyss" [89.176.68.XXX] 12.12.2007  02:21

Changer

Čááu!! Moc pěkná recenze!! ;-) Přesné údaje, spousta subjektivních poznatků.. Ona i diskuse je dost poučná. :yes:
    Právě jsem si taky koupil Punťáčka Sportinga a můžu říct, že vše je jak říkáš (podvozek tvrdší, rádio - pruhy) Jinak ale obrovská spokojenost >:D (jede, vypadá, spolehlivý) Ale bohužel mi nejde changer!! :-( Bliká ale nepřehrává.. neví někdo co s tím??

"-- skrytý --" 26.03.2008  18:43

pekne

Moc hezke auto i recenze. Libi se mi filosofie maleho sportovniho auta s vykonnym maloobjemovym motorem a sestikvalt k tomu jako tresnicka na dortu :yes:

majki 26.03.2008  19:41

« Re: pekne

Diky :-) . Ale budme k sobe uprimni, kdyz to srovnam s tou Mazdou2, tak tohle Punto bylo/je celkem lenivec :-(