Subaru Forester (2008)

31.5.2008

Koncem roku 2007 jsme byli se švárou omrknout auta v bazaru(chtěl nějaké brko a nakonec koupil novou C4 Picasso)a já tam zahlídl 10 let starou Imprezu…

Subaru Forester (m.z.)

"-- skrytý --" 01.06.2008  09:11

ahoj

marek,co to mas vo dverach (odkladaci priestor) ?? ja tam mam sietku , ale u teba to vyzera tak,ze tam mas tvarovany plast (dokonca tvar pre vlozenie flasky) ....
    a inac vitaj v klube - mal by si sa aj zaregistrovat a ako kazdy poriadny subarista chodit na zrazy:)
    brano

m.z. 01.06.2008  10:14

« ahoj

Ahoj,je tam plast,dá se tam dokonce i pár drobností strčit.Rád bych někdy přijel,ale mám bohužel málo času a když se nějaký najde,tak jsem rád,že se věnujdomácím povinostem >:D Jestli by ti to nevadilo,rád bych se s tebou někdy potkal a probral tvé úpravy XT.Teď musím letět dělat něco abych neztloustnul >:-[] Jedu si polámat nohy na brusle,zatím čau!

"-- skrytý --" 01.06.2008  20:32

« Re: ahoj

Brano,tohle mají forestři pro rok 2008,já mám 2007 a je tam taky síťka :-) :-) Jinak gratulace majiteli k super autíčku,myslím že jsi chybu neudělal :yes: :yes: subaru zdar >:D

"-- skrytý --" 01.06.2008  12:21

Re: ahoj

ak potrebujes akukolvek radu, kontaktuj ma bud tu,alebo na www.subaruclub.cz (name: Brano) radi ti tam poradime s cimkolvek :-)

Richie11 01.06.2008  15:47

Nebyl jsi náhodou??

Na vlnobití 2008 v Třinci?? byl tam úplně stejný forester, a měl úplně šílený zvuk a zrychlení... jistých 10 :yes: dodej fotky, ale už tak si je zasloužíš :yes:

m.z. 01.06.2008  19:23

« Re: Nebyl jsi náhodou??

Nebyl,ale kolem Třince jsem už párkrát potkal stejného,měl ovšem znaky STI,tak pokud to nemá origo,tak je zřejmě upravený.Jinak bych se někdy na nějaký sraz podíval,ale teď to nehrozí,budu rád,když se urvu na Autotec ;-\

"-- skrytý --" 01.06.2008  19:45

« Re: Re: Nebyl jsi náhodou??

mal by to byt kolega s nickom Mistri - tusim ze je z frydku. forestera ma upraveneho , prave STI tu neuvidis -aj ked niektori z nas maju este vacsi vykon,ako origo STI forester :-)

Richie11 01.06.2008  21:16

« Re: Re: Re: Nebyl jsi náhodou??

Jo, myslím že měl STi "cedulky" každopádně měl ďábelský zvuk.... a nevíte co by to mohlo být ?? když to vytočil, a pustil plyn, tak si to jakoby odfouklo.. FAntastické autíčko, ten forester :yes: :yes:

Ronnyp (RSKa) 01.06.2008  21:56

« Re: Nebyl jsi náhodou??

vim ktereho forestra mas na mysli dokonce vim i na jake strance je!!!tady mas odkaz jinak ten co ma ty stranky tak mi delal ten vejfuk na pazoutovi !!![odkaz]%20Forester.h… a to co odfukuje je podle me Blow Off ventil :-!

Richie11 01.06.2008  22:36

« Re: Re: Nebyl jsi náhodou??

JJ to je on :yes: Kéž by ho tu dal na MACZ, byl by někde v popředí, je to neskutečné dělo, jen škoda, že stím nešel na sprint :-( zkuste mu dyžtak někdo napsat, pokud ho znáte,, a říct mu, aby se tu snámi podělil o svoje autčíko :-)

Ronnyp (RSKa) 02.06.2008  08:47

« Re: Re: Re: Nebyl jsi náhodou??

no uvidim co se da delat muzu to zkusit mu rict!!!a urcite jsi videl i toho leona ne???to FR v cipu!!!to by byly dve auta v top ten!!! :-!

Richie11 05.06.2008  16:02

« Re: Re: Re: Re: Nebyl jsi náhodou??

tak si tu píšem o tom foresterovi, a někdo tu hodil 4 jeho fotky, a nic víc :-( :-( smutné

m.z. 05.06.2008  18:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Nebyl jsi náhodou??

Ahoj,ptej se,rád odpovím,až bude co fotit,tak vyfotím,ale zatím tam nic zajímavého nemám.

Enthusiastic.driver 02.06.2008  14:32

Trhač

Asi nejvíc maskovaný dravec na cestách - jen pár znalých ví, že upaluje stovkou za 6s. No docela ti zavidím ty pohledy na nechápající okolí, i když je se svým autem taky občas zažívám.>:-[]
    Celkově se mi zdá, že se ostrým Subaru v okolí Ostravy daří líp než jinde - Oturbených Foresterů znám jen ze svého okolí asi 5 a Ostrých Imprez tu je vyloženě hodně :-)

Mno nic, skvělé pracovní auto !! :yes: Uživej si ho

m.z. 03.06.2008  21:56

« Re: Trhač

Ahoj,máš pravdu,zná to málokdo,mě se třeba pořád ptají jestli je to dýzl >:D Když jsem byl na stavbě v Polsku,tak tam třeba Forestra znají dobře,dokonce mě přemluvili,ať jim tam vykroužím pár koleček,sešla se na to celá stavba :-) Jinak není dne,kdy by mi někdo nechtěl ukazovat jak mu to jede a je zajímavé,že se jim většinou čadí z výfuku.Když je míjím,tak mají snad prošláplou podlahu,jak se snaží >:-[] Jejich další jízda vede asi na kontrolu auta,protože načipované ereso,přece nic na světě nepředjede >:D Ale na druhou stranu zase jezdí za polovic ;-\ Třeba s Fábií RS jsem měl taky tu čest,nejela špatně,ale rozhodně se to nedá se Subaru srovnávat.

Enthusiastic.driver 04.06.2008  11:26

« Re: Re: Trhač

Srovnání s Fábií je tak trochu destrukční srovnání >:D Obě auta mají turbo a tím to končí.

Diesel, no proč by ne, když to má na kapotě žábru k intercooleru >:D I v tom Polsku myslím, že si zrovna natrefil na nějakou osvícenou skupinu.

No já krom načipovaných superTDI pozoruju závodnické sklony ještě u všeho, v čem sedí řidič v takové te divné poloze - jedna ruka na volantu, druhá na šaltr klacku a tělo vykloněné doleva >:D Asi majíé skoliózu či co...

Enthusiastic.driver 04.06.2008  11:28

« Re: Re: Trhač

A kupoval jsi to v Mariánkách nebo někde jinde ?

m.z. 05.06.2008  22:33

« Re: Re: Re: Trhač

Ahoj,kupoval jsem ve Frýdku,i vzhledem k tomu,že bych se měl snad letos stěhovat pod Beskydy,tak je mám po ruce.Předpokládám častou součinnost s plánovanými úpravami,ale musím nejdříve seřadit priority,abych se měl vůbec kam stěhovat >:D Ještě jsem zapoměl napsat,že mám domontované dálkové xenony a svítí parádně.Nechtěl sem na auto dávat žádné rampy se světly a jsem max. spokojen.

foto after99

after99 02.06.2008  14:52

FORESTÍK

Zdar, krásný auto, škoda fotek. V jaký to máš výbavě Comfort?

m.z. 03.06.2008  21:44

« Re: FORESTÍK

Ahoj,stupeň výbavy je LOW a je tam vše mimo kůže a navi.

Ronnyp (RSKa) 27.06.2008  18:25

hoj

doufam ze jeste dodas fotky a odkud jsi???primo z ovy?nekdy muzem dat sraz casto jezdim do frydku k rodine!!! :-!

m.z. 27.06.2008  18:56

« Re: hoj

Z Ostravy,ještě nějaké dodám,během měsíce by mělo dojít k pár úpravám na motoru a výfuku >:-[] Po namontování 2cm podložek(jinak by se nevešly brzdy a musel bych kupovat kola z STI),se o dost zmenšilo naklánění auta a je celkově v zatáčce ještě jistější.Asi zatím upustím od úprav na podvozku,momentálně jsem docela spokojen >:D Když budeš mít někdy chvilku,můžeš se stavit,já bývám v okolí FM skoro denně,čau.

Ronnyp (RSKa) 27.06.2008  19:08

« Re: Re: hoj

no tak jak tam budu tak se ti kdyztak ozvu a dame kafco treba :-!

m.z. 27.06.2008  19:16

« Re: Re: Re: hoj

Klidně,kafe sice nepiju,ale to není překážka,hlavně když koluje v krvi i trocha benzínu >:D Večer ještě něco zkusím vyfotit.

Ronnyp (RSKa) 09.07.2008  22:19

subo

tak to modre subaru s karbonovou kapotou sem videl na tuningu ve slusovicich no musim uznat sprintovalo pekne!!!nekdy bych rad jeste videl :-|

"-- skrytý --" 24.08.2008  10:54

Tak ti moc děkuju, právě jsem si poslintal pracovní stůl:) Moc pěkný, zévidím :-) Tak ať auto slouží a bacha na ty průjezdy zatáček bokem, mě už se to jednou nevyplatilo. Měj se.

Ronnyp (RSKa) 04.09.2008  15:30

cao

co mas v planu na vikend???nejedes se mrknout do kopru???nebo mozna budu ve FM tak bysme mohli dat to nealko jak sme se domluvali minule :-!

"-- skrytý --" 08.09.2008  07:54

Podložky

Zdravim,chtel bych se zeptat,o kolik procent k lepsimu pocitujes rozsireni forestra podlozkama?Jak si daval siroke?Diky za odpoved :-)

m.z. 09.09.2008  23:13

« Re: Podložky

Ahoj,těžko říct v procentech,na každém kole 2cm,pomůže to jízdním vlastnostem i vzhledu,ale nejvíce stejně udělají gumy.Continentalky s trakcí AA jsou opravdu slušné lepidlo,ale po 15tkm,jsou na výměnu >:-[] Pokud mám střelit nějaké procento,tak řeknu3-5%.

"-- skrytý --" 10.09.2008  08:28

« Re: Re: Podložky

diky :-) Slo mi teda predevsim tu sirku podlozek.Ja nasadil kola s ET 35 oproti originalu ET 48,coz cinni 1.3 cm rozdil a je to pekne soucasne s karoserii,i tak se mi dostalo na celosvetovem foru o forestrech varovani,ze trpi nadmerne loziska...coz si myslim ze ty loziska ani nemuzou pomalu poznat.Jinak na tech geolendarech je i tak malo docela poznat v zatackach

m.z. 10.09.2008  17:51

« Re: Re: Re: Podložky

Pokud ložiska trpí,tak až dotrpí,budou se muset vyměnit,ale podložky už bych dolů nedal >:D Až vyměníš Geolandary za pořádné gumy,budeš zase o level dále :yes: Ještě doporučím rozpěrku mezi tlumiče,taky pomůže.Nejhorší na tomto autě je,že pořád nutí do dalších vylepšení,protože na všechna zlepšení se rychle zvyká a nutí přemýšlet,jak dále zlepšit fantastické jízdní vlastnosti.A vůbec nejhorší je,že absolutně netuším,čím Forestra nahradím,až jednou dojezdí ;-\ Neměl jsem do toho vůbec nikdy sedat >:-[]

"-- skrytý --" 02.10.2008  17:31

Chip

Te chip jsis dělal sám, nebo někdo známý má software a kabely a nachipoval ti to??? Jinak parádní auto, podle SPZ tuším, že nemůžeš bydlet nijak daleko, škoda že jsem Forestera ještě nepotkal ;-\

m.z. 03.10.2008  15:49

« Re: Chip

Sám? :-O Bohužel to není jako u běžných motorů,kde ti to udělají na každém rohu.Tyhle auta umí dobře dělat jen pár lidí a veškeré úpravy mi dělali chlapi,kteří ladí auta na závody,nikomu jinému bych to nesvěřil.Hodně je k tomu napsáno v diskuzích na subaruclub.cz.Bydlím zatím v Ostravě,když tak se ozvi,můžem si ty naše kárky porovnat :-)

"-- skrytý --" 03.10.2008  17:00

« Re: Re: Chip

Aha tak to jo, říkal jsem si že to nějak tak bude, jak vidím ty fotky s dalšími Subaru :-! Já bydlím nedaleko Ovy, takže se můžem někdy dohodnout ;-)

Ronnyp (RSKa) 07.10.2008  19:52

cus

co takhle v sobotu sraz v puchove??? :-!

"-- skrytý --" 27.10.2008  18:34

pozdrav

Ahoj, byl jsem taky na 6 hodin se Subaru :-) jezdil jsem se svým modrým 2,5XT celé dopoledne po smykové plachtě. Na tvé auto si dobře pamatuji. Chtěl bych taky jiné brzdy do předu. Dostal jsem nabídku na PRODRIVE, ale jsou moc drahé. Můžeš mi poradit, kde koupit BREMBO ? A jaký typ? Díky. Jinak mi můžeš napsat na hejna@ausys.cz

m.z. 27.10.2008  21:35

« Re: pozdrav

Čau,poslal jsem Ti mejla.Omlouvám se za sklerózu :-)ale mluvili jsme spolu,nebo jsem Tě snad svezl?Absolvoval jsem ten den tolik jízd,že mám hokej v tom koho jsem vůbec vezl >:D Akce ale byla podařená,jen mě trošku rozladil muž obsluhující kluznou folii,když naznačil,že jsem se přijel předvádět ;-\ Já se těšil,že si legálně zablbnu a zase nic.Snad bude akce,kdy se bude dát i pořádně zařádit.

Ronnyp (RSKa) 01.12.2008  18:50

28.1O.2OO8

takze jeste jednou dekuji za svezeni a jinac myslim ze jsme aj celkem hodili rec ne?tak snad zas nekdy :-!

foto zip2016

zip2016 01.12.2008  18:53

Já nevím o co jde, ale ten den jsem měl narozeniny!!! :yes: :yes: :yes:

Ronnyp (RSKa) 01.12.2008  19:53

« Re: Re: 28.1O.2OO8

tak meli jsme sraz no a jinac tobe teda vse nej k narozeninam

m.z. 01.12.2008  22:10

« Re: 28.1O.2OO8

Ok,není problém,až bude nějaká akce,kde se dá trochu zařádit,tak se ozvi.Já to tak nesleduju,čau.

Ronnyp (RSKa) 01.12.2008  22:14

« Re: 28.1O.2OO8

zaradit???tak to ja nevim kde zaradit!!!ale za 14 dnu budu ve FM zase tak bysme treba nekde neco mohli pofotit pokud vis o nejakem dobrem miste!!!

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 01.01.2009  11:38

Pěkně ladíš moc pěkně

a tak to má byt :yes:

talio2 04.10.2009  21:16

výkon

Ahoj, prosím tě.. jáký výkon může mýt Forester po těch všech úpravách ?? Díky díky :-)

"-- skrytý --" 04.10.2009  22:05

« Re: výkon

Ahoj, doufám že to nebude majiteli Subaru vadit, když ti odpovím, protože si údaj o výkonu pamatuju.
      Na brzdě má změřeno 222 kW a 457 Nm, takže plusmínus jako Focus RS, ale Forester se zdá být rychlejší, než to RSo.
      Tento konkrétní Forester by mohl mít klidně ještě vyšší výkon (např. turbo má nastavitelný plnící tlak), ale limitem je stávající převodovka, která by to nemusela ustát.

Mimochodem reakci píšu spíš kvůli tomuto - našel jsem na youtube dneska velmi podobného Forestera (hlavně zvukem), protože se mě doma manželka ptala, jak je možné, že jsem z toho Subaru víc paf, než z Focusu RS. :-)
      Tak jsem jí to pustil - [odkaz] .
      Jo a Markovo Subaru má asi ještě hlasitější turbo.. :-)

talio2 04.10.2009  22:22

« Re: Re: výkon

jj díky za odpověď, těch 222kW má majitel i v tabulce :-) jen jsem nevěděl jestli to je přesný :-)

to je právě tou silou 4x4 a to málokdo chápe.. my máme 4x4 všechny auta a pokud to jen trošku možnosti dovolí tak mé každé další auto bude (snad do smrti) taky 4x4 :-)
        pak není divu, že 4x4 roznese na okresce i kdejakým okruhu leckterou přemotorovanou FWD nebo RWD a ta jízda je úplně o něčem jiném..

tam kde FWD a RWD brzdí.. tam 4x4 přidává plyn ;-)
        tam kde FWD a RWD jede v zatáčce 80 já můžu 100 a to mám octávku >:D

ano,komu to ještě nedošlo tak jsem zarytý nadšenec a příznivec 4x4 :-)

PS:zvu k přečtení mé recenze :-)

"-- skrytý --" 04.10.2009  22:39

« Re: Re: Re: výkon

No já právě vůbec nečekal, že to pojede až tak d'ábelsky - a to nejen do zatáček.
          Říkal jsem si - hmotnost kolem 1500 kilo, vyšší stavba auta..
          V pár čtyřkolkách už jsem se svezl, i v Subaru Impreza WRX 2004, ale tenhle Forester je vážně masakr.
          Podvozek tvrdý - sportovní, podložky, rozpěra... Je tam toho hodně jinak... :yes:
          Je to vlastně trošku vyšší Impreza.

Zatáčky řízeným smykem na trojku na suchém asfaltu a auto se ani nenaklonilo.. Šílené! :-)

P. S.: Tvou recenzi mám samozřejmě dávno přečtenou, body tam máš ode mě už dlouho. :-)

m.z. 05.10.2009  08:50

« Re: výkon

Forester byl při prvním snížení dokonce ještě níže,než STI,ale už z toho nebylo použitelné auto,proto je opět přizvednutý.Pohon 4x4 je velikou výhodou,je cítit jak v zatáčkách pomáhá zatočit,předokolka zaklekne na vnější kolo a čeká na nějakou adhezi.Subaru se taky chová nedotáčivě,přetáčivé je až za limitem nedotáčivosti >:-[]
            V noci někdo ukradl z auta cca 150k :'-( (netlačí turbo)bobek je v nemocnici,tak uvidíme jaká bude diagnoza.
            Turbo,co tam mám,umí nafoukat 370k,ale to se neobejde bez kovaných střev motoru(písty už tam jsou) spojky a převodovky,čili dost nereálné náklady.

element5 05.10.2009  09:08

« Re: Re: výkon

Tak ať to není nic vážného a brzo se z toho vyleží. :yes: Nerupla ti nějaká hadice? V textu to nezmiňuješ a ani na fotkách není poznat, jestli tam máš silikony...

m.z. 05.10.2009  09:55

« Re: výkon

Nemám silikony,ale hadice to zřejmě není,bohužel.

"-- skrytý --" 05.10.2009  10:13

« Re: Re: výkon

Ahoj, no už jak jsi mi to včera o tom turbu říkal, tak mě to mrzelo a furt je mi to líto, doufám, že nezakukalo definitivně..
                  Včera jsem alibisticky vzpomínal, jestli za těch cca. 40 km, co jsem řídil, se nemohlo stát něco špatně, ale na nic jsem nepřišel.

Ironií je, že jsme se po dojetí ještě bavili o tom, že to nebudu vypínat, at' se dotočí turbo a že jsem se tě ptal, jestli taky necháváš po takové jízdě motor běžet aspoň minutu a ty na mě, že jasně, že min. minutu ..
                  A jak jsem odjížděl a ty na mě, že bys STčko chtěl zvenku slyšet a já to nechtěl moc tůrovat studené - taky kvůli turbu.. :-)
                  Samé ohledy a druhý den telefon, že turbo je v háji. ;-\ :-(

Dej pak prosím tě vědět, co s tím je.

talio2 05.10.2009  14:47

« Re: Re: výkon

no až budeš mít cestu přes ČB tak se ozvi, rád bych se pokochal :-)

element5 05.10.2009  09:10

« Re: Re: výkon

Minirecenze se ti, ostatně jako vždy, opět povedla. Zase trochu lituju, že jsem před koupí eRka s Forestrem aspoň neprojel...

"-- skrytý --" 05.10.2009  10:05

« Re: Re: Re: výkon

Díky. :-)
          Sériový Forester musí být taky fajn, ale ten Markův stroj, to je panečku nářadí..

m.z. 06.10.2009  09:42

« Re: Re: Re: Re: výkon

Takže turbínka zase turbí,naštěstí jen vypadlá pojistka regulace :yes:

"-- skrytý --" 06.10.2009  10:58

« Re: Re: Re: Re: Re: výkon

Jupijajou!
              Tak tomu se říká dobrá zpráva! :yes:

Mimochodem... - ty prachy, cos ted' "ušetřil" za to případné nové turbo... - víš napadá mě, co za ně asi tak dostane Forester nového...? :-) :-)

Dík za skvělou zprávu, zdravím, ahooj!

m.z. 06.10.2009  12:07

« Re: výkon

Ježíšikriste >:D já nemám peníze!!! Jedině snad rozpěru mezi zadní tlumiče >:-[] Byla by toho spousta,ale bohužel mě úpravy neživí :-) Nechal jsem turbínu foukat 1,3baru,při větším tlaku jednotka vypíná motor,no jezdíme jako zamlada :-!

"-- skrytý --" 07.10.2009  11:05

:-!

foto JirkaS

JirkaS 08.10.2009  08:24

« Re: Re: Re: Re: Re: výkon

No tak tohle je taky pěknej masakr :yes: Díky za otočení se u mě bejbiny. Až bude ready, dám ti avi. See ya

"-- skrytý --" 30.10.2009  21:15

Hodně solidní auto

Nazdárek, musím říct, že máš doma velice povedenou rodinku aut!!! Fak dobrá kombinace!!! Každý si najde to své:))

Poustnik 06.12.2009  22:40

Tak jsem si přečetl Sampusovy dojmy z jízdy a ten chlap

umí psát! Úplně jsem jel s vámi! Ať slouží a nezlobí! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 10.12.2009  22:00

Sub

Jojo Suby je proste pecka.!!!!:)

foto Honza-Micka

Honza Mička 11.12.2009  15:49

kochací jízda

Ahoj,jedes pres Frenstat a nanapises..bych se k vam pridal,byl bych vam se svym 12V pevne v patach >:D

element5 30.12.2009  17:39

Nokian WR G2

Vidím, že máš přesně stejnou zkušenost jako já, při ostřejší jízdě na suchu je to vážně celkem bída... A jak jsem to zjistil? O víkendu jsme měli menší sraz a malinko jsme lumpačili. Podívej se na fotky do mé galerie ;-)

No a s tím tvým turbem to, koukám, mělo šťastnej konec :yes:

m.z. 30.12.2009  17:47

« Re: Nokian WR G2

Už jsem se díval,no v zimě bych na suchý okruh nejezdil,už jen gumy připraví o dost přilnavosti a tyhle naše rodinné kočáry na okruhy moc nejsou ;-)
      Tutbo je v pohodě,čekám na jinou spojku a už na nic nešahám >:-[]

element5 30.12.2009  17:58

« Re: Re: Nokian WR G2

S okruhy máš pravdu, i když, v mém případě je to hlavně rukama... ;-\ každopádně chci ještě vyzkoušet Brno, tam by to mělo jít líp.

"-- skrytý --" 02.02.2010  15:07

« Re: Re: Re: Nokian WR G2

Jasom z WRkami spokojny mam ich na forestri..- fakt je ze som im este nedal niajako zvlast na * na asfalte..
          Dost ma pobavila Sampusova recenzia vydno že ho to nenavratne vtiahlo :-) čomu rozumiem ja som sa citil obdobne po zvezeni na Branovom forestri

kaaRS 09.02.2010  13:47

Prodej..

Ahoj Maro vidim ze Subo je na prodej neni to skoda kdyz jsi ho takto vysperkoval??? A co planujes jestli to neni tajne?? Ale jestli to ma byt neco silenejsiho nez Subo tak mozna tak letadlo. >:D ;-)

m.z. 09.02.2010  14:04

« Re: Prodej..

Zase Subaru,STI ;-) Čekám na nabídku prodejce,který příp. veme Forestra protiúčtem.

kaaRS 09.02.2010  14:36

« Re: Re: Prodej..

Hm... takze se mame na co tesit. A uz se tesim na nejaky sraz. :yes:

FRPE 09.02.2010  20:50

Heleme se heleme se - panáček si tady nějak troufá né? >:D >:D

Fakt bude STi? Ty voe já o něm taky silně přemýšlím ... :yes:

m.z. 10.02.2010  13:34

« Re: Prodej..

Když prodám Forestra a bůh dá,mohlo by to klapnout :-) Už jsem se začal i modlit :-! Forester je super,ale rozhodl jsem se nakouknout do dalšího levelu,který by mi splnil mladické sny >:-[]

jmurjr (H22A7) 09.02.2010  15:03

zbyno, nevymenis octaviu?

kaaRS 09.02.2010  20:47

« Re: Re: Prodej..

Pepo no neni to spatny napad je to combi 4x4 benzin koni to ma taky dost presne co bych chtel noooooooo... >:D >:D

P.s.Dojel jsem dobre a ty???

jmurjr (H22A7) 10.02.2010  13:42

« Re: Re: Re: Prodej..

ja som este aj stihol autoumyvaren, takze mam aspon jedno auto ciste ;-) otazka je na ako dlho.

kaaRS 10.02.2010  13:54

« Re: Re: Re: Re: Prodej..

No jak se ted meni pocasi tak na dlouho asi ne.. :-)

talio2 25.05.2010  22:18

réza

STi.. to bude střelba !!! moc gratuluju, užívej si :-)

foto pretekar

pretekar 25.05.2010  22:54

« Re: réza

Veľmi závidííííím....dúfam že bude čoskoro :yes: :yes: :yes:

foto mango

mango 26.05.2010  09:37

« Re: Re: réza

už teď se těším na recenzi :-) když byla Krumlovská rallye, tak za mnou parkovalo úplně stejný auto a nemohl jsem z něj strhnout oči, je fakt úžasný :yes:

foto Slavek-TDM

Slavek-TDM 31.05.2010  15:20

Gratulace k novymu kolu

Vim, ze na recenzi je celkem brzo, coz tak jen nejaky porovnani se starym Foresterem do novinek ;-)

foto Thomasino

Thomasino 07.06.2010  22:47

Moooc pěkné STI !!

Ahoj, gratulace ke skvělému vozítku!! Moc hezké STI :yes: :yes: V té modré vypadá prostě nádherně!! ;-)
    Tak si ho užívej a těším se na recenzi :-!

FRPE 07.06.2010  23:31

Ty máš STI?

No zdárek "ušáku",

ty sis koupil řezičku? No to snad nejní možný ... :-O Tak to veliká gratulace teda!!! :yes: :yes:

m.z. 07.06.2010  23:48

« Re: Ty máš STI?

No děkuju všem za gratulace, občas se mi to taky nechce věřit a chodím si na ni ve 3 ráno šáhnout, jestli se mi nezdá >:D
      Když napíšu recenzi, tak bude stačit jedno slovo- PECKA a tím to všechno stručně obsáhnu >:-[]

kaaRS 08.06.2010  06:18

« Re: Re: Ty máš STI?

:'-( :'-( a ja chcu.... >:D

At jezdi. ;-)

foto strucny1

strucny1 27.06.2012  00:15

Ahoj taky maly dotaz

chcel som sa Ta opytat ci nepredavas nahodou toto auto aj na autobazare, ak ano odpis :))

m.z. 27.06.2012  16:42

« Re: Ahoj taky maly dotaz

;-) odpíšem aj tak, neprodávám, obě Subárka jsou už delší dobu z domu.

foto strucny1

strucny1 27.06.2012  23:33

« Re: Re: Ahoj taky maly dotaz

dakujem Ti pekne za info :-) ak sa smiem opytat , odporučil by si mi toto auto? akurat som nasiel na inzerate 2,5xt 2007 full vybava, pači sa mi to, nezda sa ti 300000 kč moc? dik za tvoj nazor

m.z. 30.06.2012  14:05

« Re: Re: Re: Ahoj taky maly dotaz

Ceny nějak nesleduju, každopádně bych si ho klidně koupil znovu, bylo to moc dobré autíčko.
          Nech si ho určitě před koupí proklepnout v servisu, nebo znám maníka (ladil mi obě auta), ten ho hned v bazaru napíchne a budeš vědět víc.