Ford Sierra (1991)

3.7.2007

Ford Sierra XR4i 2.0i DOHC 88kW/120PS vybava: - sedacky Recaro - kozeny volant Victor - palubni pocitac - samosvorny diferencial - 15" kola s…

Ford Sierra (kostey)

"-- skrytý --" 04.07.2007  10:20

Velmi pěkný kousek, zachovalý :yes: Trošku více fotek a bude to O.K. ;-)

kostey 04.07.2007  22:15

dekuji, fotky pridam, vcera vnoci kdyz jsem psal recenzi jsem uz koukal na monitor jen jednim okem a tak jsem to zabalil a sel spat...

neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 04.07.2007  10:48

motor

jezdil jsem sierrou s timhle motorem a dle meho nazoru jde o jeden z nejlepsich motoru od forda vubec! narozdil od ostatnich je tichy, hodne pruzny, jde do otacek. s klasickym dvoulitrem jezdila sierra po praze za 15 litru! s DOHC potvrzuji prumer 8. Kam se hrabou vsechny pozdejsi 16v motory od forda, ktery po 150 000 klepou na ventilech a o takovy spotrebe se jim taky nezda. :yes:

kostey 04.07.2007  22:22

« Re: motor

souhlasim skoro se vsim :-), ale nemyslim si ze jde moc rychle do otacek. Aspon oproti 2litrum OHC co se do sierr davali predtim... ale jinak fakt zlatej motor...

"-- skrytý --" 04.07.2007  11:04

pohon

XR4i by mala byt 4x4 pokial viem, a nie len zadny nahon ...

hadXR 04.07.2007  12:25

« Re: pohon

ne ne XR4i ma nahon pouze na zadek, pohon 4x4 ma verze XR4X4 na kterou se tady muzes taky kouknout.

foto genie

genie 04.07.2007  12:29

« Re: Re: pohon

Mozna jsem trouba ja, ale neni tohle bezna DOHC a XR4i mela sestival?

kostey 04.07.2007  22:29

« Re: Re: Re: pohon

je to jen zadokolka! presne jak pise "hadXR" pohon 4x4 mely sierry XR4x4 plus pak jeste "obycejne" sierry 4x4 ale oznaceni "XR4i" nema nic spolecneho s nahonem na "X" kol. Vim ze Mk2 byly s motorem 2,9 V6, do MK1 se davalo tusim vic motoru. ale to si nejsem ted uplne jesty. to Vam lepe zodpovi "hadXR"
          Sierry Mk2 XR4i se lisily od jinych sierr predevsim vybavou a nizsim a tuzsim podvozkem.
          vepredu jsou nizsi o 3cm a vzadu snad o 2cm
          a vybavu mely:
          -samosvorny diff
          -vyhrivane predni okno
          -bodova svetla v interieru
          -svetla u nohou ridice a spolujezdce
          -lepsi sedacky
          -mlhovky
          -el zrcatka
          -el predni okna
          -autoalarm od Forda
          -el nastavitelne svetlomety
          -pridavne dalkove svetla
          -nastavitelny volant (nahoru, dolu, k sobe a od sebe)
          a jeste jsem urcite neco zapomel

ale PRAVA sierra XR4i byla verze Mk1, tyhle Mk2 jsou spis obycejne sierry s trochu lepsi vybavou...

hadXR 05.07.2007  01:14

« Re: pohon

No s tema motorama by to melo bejt asi takhle:
            Do roku 87 se pouzivaly motory V6 2.8L 150HP s mechanickym vstrikovanim paliva Bosch K-Jetronic a to jak do verze XR4i tak do XR4X4. A u tehle starsich se to prave lisilo kastlema XR4i se delala jen 3-dverova (s tim dvojitym kridlem) a XR4X4 jen 5-dverova (jednoduchy krilo)
            A od 87 do 90 se zacaly zase pro ode verze pouzivat motory V6 2.9L EFi tusim ze vikon byl mensi 145HP.
            A od 90 zustal V6 jen v XR4X4 a do XR4i se zacly davat ctyrvalce DOHC od beznych Sierr DOHC se lisily jak pise Kostey vybavou (a myslel sem ze i o 5HP vetsim vykonem, nevim).
            A abych vymenoval vsechy verze XR tak v USA se prodavala verze Merkur XR4Ti s radovym 4-valcem Turbo 170HP.
            No a s motorem V6 2.9 EFi se delala jeste verze "V6 Ghia" (plna vybava).
            A ted sem narazil jeste na jeden sestival jeden znamej nekde sehnal Sierru s V6 2.8 s elektronckym vstikovanim! , 5-ti dverova kastle, pohon na zadek, automat. Jestli to nekdo zna tak bu rad za kazdu informaci.

kostey 05.07.2007  01:42

No k tem modelum XR jeste jsi zapomel model XR6 a XR8
              Nebudu opisovat co jsem si jinde precetl, ale koho to zajima tak se podivejte na:
              a tam kliknte na: Modely XR

hadXR 05.07.2007  02:12

« Re: pohon

Tak sem to nestih:) pak sem si uvedomil ze sem este zapomel na modely XR6 a XR8 ale koukam ze uz si to napravil sam.

"anonym" [88.103.87.XXX] 09.07.2007  22:11

« Re: pohon

Takze teda tyhle XR4i DOHC mely vsechny ve vybave ten samosvor? A nevis jestli se daval este do nejakejch Sierr?

hadXR 09.07.2007  22:13

To sem se ptal ja.

kostey 11.07.2007  21:21

« Re: Re: pohon

vsechny XR4i mely samosvor, stejne tak jako vsechny 4x4 modely (aspon co se mk2 tyce)
                a pak snad jeste verze "GT" ale tech jsem v CR moc nevidel.

hadXR 04.07.2007  12:33

Sierra

Udelal si mi radost konecne se tu objevila dalsi Sierra:) Sam sem mel taky Sierru DOHC a je to fakt naprosto spickovej motor, tahne odspodu takze pekne zrychluje bez podrazovani, stovku dela pod 10s a maximalka je pres 200kmh navic sem se nikdy nedostal se spotrebou pres 9l a to jezdim vecinou po meste.
    Akorat sem teda myslel ze ve verzi XR4i mel motor DOHC 125 koni, ale to uz je stejne celkem jedno.
    Jinak ty Recara vypadaj perfektne:)

kostey 04.07.2007  22:33

« Re: Sierra

jo, na netu je hodne milnych informaci. O 125konich jsem cetl, ale neni to pravda, cetl jsem taky ze XR4i se ve verzi Mk2 delali jen ve 3dverove verzi a to je taky blbost.

+ jo motor je super

+ cekej dalsi recnze. Kluci z naseho sierra klubu uz v hlave pripravuji co do recenzi napisou.

"-- skrytý --" 04.07.2007  12:54

kedy pride dalsia?

Ak si dobre pamatam este z motorcafe, tak mas sierry dve. A tu druhu trosku lepsiu, nechcel by si ju tu tiez pridat?

kostey 04.07.2007  22:38

« Re: kedy pride dalsia?

jo, jo jeste mam Sierru Cosworth, ale ta jeste nejezdi :-(
      napadlo me ji sem taky pridat, ale nevim co bych o ni psal, kdyz jsem se vni svezl zatim asi jen 5km...
      ted jsem kupoval olejove cerpadlo, jen co mi prijde tak se da do motoru, pak se motor preveze z mesta "A" do mesta "B", kde je zbytek auta a pak koupim jeste vyfuk, par hadic, kola, pneu, brzdy, jo malem bych zapomel na repasi turba a podobne a pak bude snad uz jezdit. Chtel bych vyjet na silnici na podzim, ale uvidime jestli se to stihne, ale spis myslim ze az na jare...

"-- skrytý --" 05.07.2007  19:14

« Re: Re: kedy pride dalsia?

Tak drzim palec aby ochutnala asfalt co najskor. A potom sa budem tesit na recenziu na dalsie vynimocne auto.

kostey 06.07.2007  03:46

« Re: Re: Re: kedy pride dalsia? - Fotky coswortha

par fotek co pride na radu priste:

:-) :-) :-)

hadXR 09.07.2007  11:58

« Re: kedy pride dalsia? - Fotky coswortha

Hmm tak to bude teda dělo, jak tak koukam na tem ochranej ram tak asi nezustane ani u seriovyho vykonu, co?:)

kostey 11.07.2007  21:23

uz ted je tam prej asi 300koniku

hadXR 12.07.2007  00:04

Tak to je brutal...

kostey 12.07.2007  00:52

« Re: Re: kedy pride dalsia? - Fotky coswortha

jeste se provede par zmen, ale o moc vic koni nez tech 300 to mit asi nebude. stejne kdybych chtel vic jak 370 tak bych uz musel menit prevodovku, poloosy, diferaky a podobne a to uz by byla docela palka. takhle do tech 370 je to jeste prej vsechno relativne spolehlive. Jen co se vytahne vykon vys, tak to pak vsechno rychle odchazi. Uvidime az to bude jezdit pak pojedu na brzdu.

hadXR 19.07.2007  11:33

« Re: kedy pride dalsia? - Fotky coswortha

No tech 300 koni uplne staci:)

kostey 20.07.2007  22:05

« Re: Re: kedy pride dalsia? - Fotky coswortha

prijed se podivat na sierrackej sraz co bude v cervnu. To uz urcite bude jedzit. A asi je nas vic co jsme zvedavy take na tvoji sierru! A taky se muzes podivat na nase predelane stranky - www.fordsierra.eu

hadXR 21.07.2007  23:32

« Re: kedy pride dalsia? - Fotky coswortha

Sraz v cervnu? Tim je asi myslenej pristi rok co?
                        Jinak na svoji Sierru sem taky zvedavej:)

kostey 22.07.2007  10:04

« Re: Re: kedy pride dalsia? - Fotky coswortha

jo bohuzel zas az za rok, ale mozna bude jeste nejakej sraz na podzim, pokud ho nekdo zorganizuje.

foto Aischylos

Aischylos 04.07.2007  13:09

Pár foteček plz, neb je to hezky zachovalé auto.. :-) recenze objektivní...zatím 9b

foto dasedas

dasedas 04.07.2007  23:15

no prostě...

...nádherná. škoda že to není šestivál!! ale jak vidím ten tacháč, asi lítá hezky. mě jedna stojí už rok v garáži: [odkaz]

čeká na výměnu karoserie a trošku si s ní pohraju. bejvalej majitel jí hrozně miloval, ale takhle jí bouchnul trošku na předek a tak šla pryč. těším se na ní jak malej kluk, až budou foto, přidám sem. ale až tak za rok :-) musím dostavět nejdřív garáž!!!

kostey 04.07.2007  23:53

« Re: no prostě...

no nezbejva nez poprat hodne stesti se stavbou.
      (garaze i auta) ;-)

foto BaracudaJ

BaracudaJ 05.07.2007  11:27

Foto

Pěkný zachovalý kousek, s fotkama si se opravdu vytáhnul :yes:

neregistrovaný: "sda" [88.146.180.XXX] 05.07.2007  12:40

220km/h ani ze skály

No,já znám tu českou ješitnost,každej kdo vidí na tachometru 220km/h si hned napíše do údajů že mu to jede 220,i když 220 reál nejede ani Octavia 1.8T se 110kw :no: To je jako kdyby mi tu hodil fotku s tachometrem řidič Fobie 1.2 HTP a hrdě hlásal,že mu to jede 190,protože mu to přece ukazuje tachometr. Chce to trochu soudnosti,u takhle starýho auta ten tachometr už celkem dost přeměřuje,při takovym nájezdu, věř nevěř,ale v životě ti to víc jak 190km/h reál nejelo ;-) Ale věřim že ti to dělá dobře,všude vyprávět,jak si jel 220 ;-\

"-- skrytý --" 05.07.2007  20:31

« Re: 220km/h ani ze skály

Mno, opresnosti tahchometru v Sierre by se daly vest polemiky, ten muj ver nebo ne, je na kilometr presnej, mereno radarem...a to se raficka kolem 50 tky houpe jak stara babka v hypermarketu u rohliku...

kostey 05.07.2007  21:07

"-- skrytý --" 09.07.2007  12:50

« Re: 220km/h ani ze skály

U dvou Sierr jsem měřil přesnost tachometru metodou z nejpřesnějších a to přes GPS a můžu říct že odchylka žádná. Jinými slovy nulová. Je fakt že 220 je asi víc nez realita, ale 200 bych věril...ale ono je to hlavně docela jedno...prostě je to dobrý auto at jede 190 nebo 210;)

hadXR 09.07.2007  20:51

« Re: 220km/h ani ze skály

No to neni uplne prsne zadna odchylka nebyla u jedny z tech dvou Sierr a to ani ve 170kMh a to sice u moji XR4X4, u ty druhy (moje bejvaly DOHC) tam bylatak 5 procent.
        Ale hlavne mas pravdu ze je to vcelku jedno.

"-- skrytý --" 05.07.2007  14:27

super auto,z vlastní zkušenosti vím jaký to jsou držáky,a ovzláště mě potěšila skvělá barva (miluji červenou) a taky,když vidím,že se s autem hodně cestuje,ne jen na nákupy ;-) Skotsko je krásná země,takže když vezmu průměr 5,a přičtu bod za barvu,model,cestování,Skotsko a v neposlední řadě za potyčku s policíí,tak vyjde 5+5 což je 10 :yes: gratuluji...kdyby se ti chtělo,mrkni na moje milášky čefvený,a na ten můj bývalej pekelnej vůz

kostey 05.07.2007  21:12

Re: 220km/h ani ze skály

ajeje takovejhle prispevek jsem cekal. jasne ze mi to 220 nejezi, ale jak jsem tady prochazel recenze tak skoro kazdej pise tachometrove rychlosti tak jsem ji tam taky napsal. Jasny jede to tak 190 a ani o chlup vic.

P.S.: muzem se hadat jestli na fotce kde mam max rychlost vyfocenou je 222km/h nebo 223km/h :-)

chvili po tom co jsem auto koupil jsem zni vytahnul dokonce 240km/h bylo to z kopce a se silnym vetrem v zadech. Mam na to dokonce i svedka, ale stejne mi to nikdo urcite neveri... tak vo co de???

neregistrovaný: "sda" [88.146.180.XXX] 07.07.2007  13:36

« Re: Re: 220km/h ani ze skály

No voni to ty naši řidiči maj oblibě,říkat,že jim to lítá jak drak :-( Ale dobrý,sem rád,že si to uznal,za to dtstaneš body ;-)

"anonym" [81.91.216.XXX] 02.08.2007  15:11

« Re: Re: 220km/h ani ze skály

Já jel s mojí sierroů 205 a ještě sem tam měl 1000 otáček rezervu :-)

hadXR 10.08.2007  18:04

« Re: 220km/h ani ze skály

to zes tam mel este tisic otacek rezervu este neznamena ze by to k tomu omezovaci ten motor na petku utah.
        Jen malo aut se dostane na nejvysi kvalt k omezovaci...

kostey 10.08.2007  21:18

« Re: Re: 220km/h ani ze skály

... vsichni co maj Dohc tak tu tachometrovou dvoustovku atakujou uplne v pohode, pak rychlost narustat prestava a dosazene rychlosti se zacnou lisit podle toho jak komu keca tacho.

...jo a modely XR by meli mit delsi diferaky

foto Midlosek

Midlosek 13.08.2007  12:33

« Re: Re: Re: 220km/h ani ze skály

Pravda, že v popisu by měl být asi údaj z techničáku ;-) . Jinak moje Scorpio se stejnou motorizací jelo 200km/h jako prd (GPS) a říkalo se, že se to dá rozject až na 225km/h. To by mě ale nenapadlo ani zkoušet :-) .
            Osobně jsem s tím jel max 210km/h (GPS). Člověk málem ani nevěděl že jede tak rychle, minimum aerodynamického hluku...prostě pohoda.
            Mondeo co mám teď, v tom už 200km/h je docela znát. Má mnohem "lehčí" pětku a tak těch 215km/h (107kW) co má psaných v TP je možná méně reálných, než těch 200km/h s 88kW DOHC.

foto MiG-21

MiG-21 05.07.2007  23:27

Mel sem Sierru 2.0 v automatu

a nemuzu an ni rict jediny spatny slovo, obrecel sem kdyz mi jeden * trefil tak, ze sla na odpis :((( S tim automatem sem sice tech 10l poznal :) ale to byl benzin jeste za 20 korun a za mokra to tak krasne posilalo zadek ven...jj zlaty 90ky

foto dasedas

dasedas 05.07.2007  23:50

fotky...

...fotky prostě nádhera a to auto, opakuji se, taky, fakt luxusanda!!!! a ten bordel v autě miluju, to aspoň vypadá, že se něco děje!!! jééé lidi někam bych jel!!!

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 06.07.2007  01:07

Zajímavý vůz

Dle diskuze je vidět, že máš auto zmáklý a ty hezký fotky.Dávám 10

"-- skrytý --" 06.07.2007  21:32

Skotsko

cau kostey. nejprve bych ti chtel pogratulovat ke kare, ocenuji predevsim zachovaly stav a krasny hodici se kola. sierry zrajou jak vino, az postupem casu sem prisel na chut tem tvarum. ted je povazuju za klasiku, a ta odolnost to je parada.
    mame escorta posledni model, ale tam takova spokojenost nevladne. tak sem poridil nissan primera 2.0 sri, ale valim si to hned po koupi bez pojistky po M74 kdyz tu nahle majacky a policejni m5. je to v *, auto zabavili, poplatky budou nehorazny, ale zitra si konecne pro to jedu. chtel sem se te zeptat, kdyz jezdis do skotska autem, jakou cestu volis??? pres dover nebo newcastle??? urcite uz to mas vychytany.... dik a uz se tesim na to bily delo!!!

kostey 06.07.2007  22:07

« Re: Skotsko

jednoznacne doporucuju bud:
      DFDS SEAWAYS z Amsterdamu do Newcastelu
      nebo
      SUPER FAST z belgickeho ZEEBRUGE do ROSYTHu to je pristav u Edinburku.

tyhle cesty jsou urcite lepsi nez jezdit pres Dover.
      Z Cech se k mori dojedes za jeden den v pohode, tam nasednu vecer na lod a ta me odveze bud do Newcastelu nebo do toho Edinburku. Vylodim se rano odpocaty a plny sil. Kdybych jel pres Dover tak bych musel nekde nocovat a navic bych stravil 2 dny na silnicich. Za jednosmernou cestu se superfast jsem daval 100liber (70 za auto a 30 za osobu). A to jsem mel zaplacene jen "Aircraft type seat" Lod byla fakt pekna.

Kdyz jsem jel s DFDS SEAWAYS tak jsem platil za zpatecni listek 273liber za 2 osoby a jedno auto. V cene byla kajuta pro 4 lidi (ale byli jsme tam jen 2) se sprchou a toaletou. Lod je takova obycejna, neco jak letadla od Easy Jet:)

Mam radsi Super Fast, vyhodi me to 15minut od bytu, navic po ceste z Edinburku do Newcastelu je na dvouproudove silnici s max rychlosti 50-60mph "rozeseto" priblizne 30 radaru na 250km, coz je jak asi kazdy uzna docela brutalni ;-\

EDIT: prosimte co to mas v profilu???
      "Ford Escort 1.4L Cosworth Turbo"
      CO TO JE?

"-- skrytý --" 07.07.2007  00:59

Skotsko

jeee to ani nevim ze sem tam dal, to mela byt asi legrace, je to 1.4L, ve vybave sibr a radio. my sme na to rizeni 2 tak furt premyslim o tom doveru. zitra jedu konecne pro nissan foto zde

pokud se do mesice nerozpadne, dam recenzi na auto.cz
    diky za info

jmurjr (H22A7) 07.07.2007  13:52

hodnotenie

recenzia slabsia ale fotky super. 10.

neregistrovaný: "bobeš" [89.31.11.XXX] 07.07.2007  15:17

Super Sierra

Krásné auto kostey, jen tak dále. A kdo nevěří že to jde rozjet na 220! :-)

foto Chocholousek

Chocholousek 14.07.2007  13:50

Zaujimalo

Zaujimalo by ma, za co si dostal tie 3 body a aka bola pokuta. Auto je to pekne, sierru som vlastnil, bolo to neskutocne spolahlive auto.

kostey 15.07.2007  00:36

« Re: Zaujimalo

predemnou jely 2 dvoupatrove autobusy a ja pres ne nevidel znacku ze dal rovne muzou jet jen autobusy a taxici a ze ostatni auta musi odbocit. Znacky jsem si vsimnul az kdyz jsem byl uprostred krizovatky, ale vedle sebe jsem mel taxika tak jsem nemohl auto strhnout doleva a ani jsem nemohl rychle zabrzdit protoze za sebou jsem mel na p r d e l i nalepenyho dalsiho taxikare a proste v tu chvili bylo nejlepsi pro zachovani bezpecneho a plynuleho provozu jet dal v davu s autobusama a taxikarema. Ten usek byl v uplnem centru Edinburku a jednalo se asi o 50metru... Smula byla ta, ze tam stala policejni hlidka. A tady se policajti nedaji ukecat ani podplatit. Tady ma policie autoritu. Pokutu jsem dostal jen 60 liber, coz je nejnizsi mozna sazba.
      Ted nekdy bych zas mel mit cisty stit, protoze uz uplynul rok co se to stalo a tak by se mi meli body skrtnout.
      Jo a stalo se to jeste pred tim nez zacal platit bodovy system v CR takze ty body jsem mel jen tady. Pokud me tu chytnou za neco zas tak se mi ty body budou pocitat uz i v CR...

kostey 22.07.2007  12:20

Pridano video

pridal jsem dnes odkaz na youtube na video. Prosimvas jen si nemyslete ze takhle jezdim porad... nahodou jsem slusnej ridic, kterej vetsinou na silnicich jezdi "pijánko"...

hadXR 23.07.2007  00:30

« Re: Pridano video

Jo to video je celkem pekny. Uz aby ten snih zase napad:)

kostey 23.07.2007  02:16

10B. - KRÁSNÝ FOTKY

A JSEM FORDAŘ A DO SKOTSKA SE CHCI UŽ DLOUHO PODÍVAT!KRÁSA!RECENZE DOBRÝ

kostey 10.08.2007  17:08

« Re: 10B. - KRÁSNÝ FOTKY

dik, kdyz se sem dostanes tak se ozvi, znam tu spoustu peknejch mist a mam vytipovany super silnice...

neregistrovaný: "sierrar" [62.245.80.XXX] 12.08.2007  17:20

cauky chlapy

shanim docst nutne katalyzator na sierru 2.0dohc rv.92 nevite nekdo o necem?

kostey 12.08.2007  17:50

« Re: cauky chlapy

zkus se zeptat na nasich klubovejch strankach www.fordsierra.eu treba bude nekdo mit...

hadXR 12.08.2007  20:33

« Re: cauky chlapy

Jeden se mi válí v Nižboru, ale nevi v jakym je stavu...
      Jako myslim vnitrek, zvenku este vypada celkem slusne.

foto Marcelino

Marcelino 13.08.2007  22:57

Sierra je legenda + otazka na hodnotenie

Cau, tak Sierra pre mna jeden z legendarnych modelov aut - na tu doby naozaj originalna karoseria - nieco ako Honda Civic G8 dnes ;-)
    - bol to aj moj prvy model auta, ktory som zlepil...
    v praci sme mali jednu sluzobnu Sierru s 2.0 benzinom a iba zadnym nahonom - bola to dost nebezpecna kombinacia - zopar kolegov ho na mokrej ceste nezvladlo a skoncili par krat v priekope... ;-)

recenzia je trosku neuplna, ale fotky su pekne a hlavne originalne... :yes:

mam len malu otazku na zaver - preco si moju precenziu Swifta ohodnotil iba na 1b ? - mozem vediet, co je na recenzii ci aute tak zle ? 8-s

kostey 13.08.2007  23:33

« Re: Sierra je legenda + otazka na hodnotenie

tyjo cumim na to jak blazen a vubec nechapu! tyjo fakt mas odemne jeden bod! ja ale vubec nevim ze bych u tebe takhle halsoval. Jo rozdal jsem tu par jednicek, nepopiram, ale jen takovejm tem hajzlikum, co rozdavaj bezduvodne jednicky jen kdyz se jim nekdo nelibi. Omlouvam se! uz jsem hodnoceni napravil. kamarad mel taky Swifta nejakeho stareho GT snad to byla 1.6 se 105ti konma jestli se nepletu, svezl me v tom amusim rict super kara, v novem Swiftu jsem jeste ale nejel. Jeste jednou se omlouvam, nevim jak je to mozne.

hadXR 14.08.2007  00:25

www.fordsierra.eu

Cau, mam takovej problem, zkousel sem se registrovat na tech strankach www.fordsierra.eu (uz 2x) a nikdy mi neprijde ten email s tim registracnim odkazem (svuj email sem napsal dobre, tak hloupej zas nejsem a kdyz sem se registroval po druhy tak sem ho este nekolikrat kontroloval).
    Jestli vis co s tim nebo mas kontakt na nejakyho velitele webu tak bych mel radost.
    Za pomoc predem dekuju.

recenze 10
      celkem 40/4=10

kostey 14.08.2007  08:36

« Re: www.fordsierra.eu

no, jestli mam kontakt na velitele webu? Jeden admin mi pujcoval auto na minulej sierra sraz, kdyz jsemmusel svoje auto nechat ve skotsku, druhymu adminovi jdu za par dni za svedka na svatbu.... jo myslim ze se snima "trochu" znam.
      Nejak to vyresim a pak dam vedet.

foto Dyzl

Dyzl 04.10.2007  10:32

« Re: www.fordsierra.eu

Dobrý den, mám stejný problém, pokoušel jsem se registrovat se stejným loginem jako zde a potvrzující mail nedošel. bohužel jsem marně hledal jakýkoliv kontakt.

"anonym" [77.102.49.XXX] 07.10.2007  21:33

« Re: www.fordsierra.eu

omlouvam se za pozdni odpoved, ale ucet jsem se vam pokusil vytvorit jeste v ten samy den kdy jste mi sem napsal zpravu. Nepodarilo se mi to a na internet jsem se dostal od te doby az dnes a koukam ze ucet "Dyzl" je jiz aktivni. Z toho usuzuju ze se vam registrace uz podarila dokoncit. Pokud budete mit jakykoliv problem nevahejte me kontaktovat.

"-- skrytý --" 14.08.2007  10:14

Vysvetlenie ;-)

Ahoj kostey. Celkovo som ti dal 7 bodov, dnes som to celkove upravil na 9, ale to ta nezaujimalo. Zaujimalo ta, preco som ohodnotil auto za 5 bodov. No, ja som sedel iba v jedinej Sierre, mala automat a citil som sa v nej strasne zle, vsetko vrzgalo, sedadla boli presedene, tlmice v hroznom stave, atd... Proste bol to srot. Verim ze tvoje je v lepsom stave, no len tak subjektivne mam z toho auta odvtedy blby pocit... To bude asi jedine, co mi vadi na Sierre. Ked sa tak odosobnim a vezmem to tak, ze som to auto este v zivote nevidel, tak davam 7 ;-)

"anonym" [212.183.136.XXX] 14.08.2007  23:59

« Re: Vysvetlenie ;-)

jo existuje hodne srotu sierr, stejne tak jako jinech aut. Jde o to jak se clovek k autu chova... jak pises s tim vrzanim tak do vcerejska nic nevrzalo, ale prave vcera mi zacala vrzat loketni operka! :-(
      Pevne doufam ze auto nedostalo tzv. "vrakovinu" :-)

kostey 15.08.2007  00:01

« Re: Re: Vysvetlenie ;-)

sem psal ja... ;-)

"-- skrytý --" 15.08.2007  01:45

« Re: Re: Re: Vysvetlenie ;-)

Tak dúfam, že vrakovinu nedostalo a ze ked ho mas tak rad, ze bude este dlho sluzit ;-)

"-- skrytý --" 19.08.2007  20:54

Nádherná

Tak takovouhle krásku bych za svojí Almušu vyměnil hned:) :-|

Poustnik 20.11.2007  16:42

Tak fotky jsou absolutní mňamka!!! A ještě jsem se oblíznul!

Největší darda je sice přímé vstřikování paliva, ale hory ve Skotsku jsou zatraceně fotogenické.... :-)Už se těším na tu okružní cestu po půlce Evropy, jestli ti to vyjde. A snad to vydrží i auto, na východě jsou silnice přeci jen horší....Tak ať slouží a ať to vyjde!!!! Hoj! :-)

kostey 20.11.2007  20:01

« Re: Tak fotky jsou absolutní mňamka!!! A ještě jsem se oblíznul!

Dekuju ;-)

foto petr16

petr16 30.11.2007  21:05

krásný

super kárka,a láska se pozná,moc pěkný fotečky,10b

kostey 02.12.2007  00:34

« Re: krásný

diky, vsak tvuj swift je taky moc peknej!

foto petr16

petr16 02.12.2007  08:41

« Re: Re: krásný

ten už není můj:( ted válčím s cliem RSi,viz mé druhé auto v profilu ;-)

"-- skrytý --" 14.01.2008  20:51

Upravené hodnocení

Ahoj Kostěyi,
    tak jsem poupravil to Tvé hodnocení. Mimochdoem, máš recht - jsem bývalej sierrák a zrovna teď, když je lehce na silnicích poprášeno se slzou v oku vzpomínám. Nicméně to zlepšení je malinký uplátek, chtěl bych se Tě na něco zeptat, ale soukromě. Nerad bych to řešil tady. Hledal jsem na sirkách i tady Tvůj mail, ale bezvýsledně. Mohl bys mi, prosím, napsat na: radek.pri@seznam.cz
    Potřeboval bych se Tě na něco zeptat. Díky moc a ať jezdí...
    P.S. Kdo Ti staví kostíka? Fido?

Poustnik 18.02.2008  17:19

A jak to dopadlo, pane hostinský?.....

Když jsi tomu policajtovi řekl, že to meješ kvůli největšímu srazu Fordů, tak sklapnul podpatky a popřál ti příjemný zážitek??? :-)

kostey 19.02.2008  00:25

« Re: A jak to dopadlo, pane hostinský?.....

zaroven s tou moji odpovedi jsem se zeptal jestli jako delam neco spatne a on odpovedel neco se smyslu:
      "Ne je to naprosto v poradku, nic spatneho nedelate, akorat v tehle zemi to neni normali aby si lidi pred supermarketem myli kola, navic Silverstone je jeste asi 300mil daleko a tak se ti ty kola stejne zas zaspinej...
      tak jsem odpovedel: no tak je pak umeju zas...
      On si pak rekl o pasy a ted nevim jestli i o papiry od auta (myslim ze ne) a pak se slusne rozloucil a odjel...

"-- skrytý --" 19.02.2008  00:29

« Re: Re: A jak to dopadlo, pane hostinský?.....

Jé to bylo pěkný. Fakt. Heleď mám teď bolavou nohu a tky trochu umazaný kola na Cupře, mohl bys zítra po práci mi to přijet trochu opláchnout a napastovat?
        Díky! >:D

Poustnik 19.02.2008  00:40

« Re: Re: Re: A jak to dopadlo, pane hostinský?.....

No nevim nevim za kolik stíhá Kostey cestu do ČR... :-! Co když ráno vyjedeš, tak do odpoledne bys mohl v Plzni být, ne???? >:D >:D >:D

kostey 19.02.2008  02:09

« Re: Re: Re: Re: A jak to dopadlo, pane hostinský?.....

ja jezim dlohym trajektem. je to lepsi. vecer nasednu na trajekt u Edinburku a rano me to vyhodi v Belgickym zeebruge. Odtamtut do mam do Prahy asi 900km (?) a to se za 7 hodinek da zvladnout v pohode. Rad jezdim takhle dlouhe cesty sam, nevim proc ale mam to radsi. Kdy zjedu z CR do GB tak zas brzo rano vstanu na klidek dojedu do Belgie tam jsem tak prijemne po ceste unavenej a tak sednu do lodi, dam si sprchu, zajdu do baru a pak na kute. Rano se probudim, chvili zewluju po lodi a pak me to vyhodi zas v Edinburku a pak to mam max 15minut k baraku.
            Takhle jezdit mi prijde lepsi nez to cele odridit... Setri se benzin a auto, a snizuju moznost vyfoceni radarem kterych je po GB miliony...

Ale stejnak nepocitejte s tim ze vam budu jezdim mejt kola :-)

foto automekanik

automekánik 14.03.2008  16:48

krásná

tak tohle chválim,sice nejsem ze Sierry nějak zvlášt odvařenej,ale musí se nechat že je to hezký auto a zvlášt v pěti dvířku.Krásně udržovaný,máš ho jak nový,to fakt chválim.Krásný originál sedačky bez nákejch hnusnejch potahů.no nádhera.At dlouho slouží chlape.Ode mě máš jasnejch 10b :-)

Chobot 18.05.2010  11:40

Nazdar.

Pěkný Recara.
    K hodnocení:
    Auto: 10b
    Recenze: 5b nic moc.
    Fotky: 10b Jsou pěkné, je jich dost a je na nich vše.