Škoda Octavia (2001)

16.10.2007

Jedná se o auto, které k vidění téměř na každém rohu. Auto dostal můj otec jako nové koncem roku 2001 jako služební a po čtyřech letech ho od firmy…

Škoda Octavia (jouda(AlkoholixXx))

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  20:57

Díky za hodnocení taky bych rád hodnotil ale nevim jak na to ? :-(

neregistrovaný: "holinecik" [85.71.122.XXX] 16.10.2007  21:01

Autosalon

Nechci dělat chytrýho ale nejmenoval se ten autosalon v lípě náhodou Autostar Velimex? Auto se zdá být pěkné ale přidej fotky.

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  21:08

Fotky

Jo máš pravdu časem přidam teď mam buď blbou kvalitu a nebo je neumim nějak pěkně ořiznout.

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 16.10.2007  21:11

Ronnyp

zdravicko chlape pohrej si trosku s recenzi a pridej ty fotky casem na to prijdes!pak te ohodnotim ;-)

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  21:12

Fotky

Jakým můžou mít fotky rozlišení abych je sem moh dát?

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 16.10.2007  21:15

mas to tam napsany!!!

foto Hawke

Hawke 17.10.2007  11:26

« Re: Re: Fotky

Mohl si mu odpovědět, když už se ptal. Je pravda, že to tam je, ale je to 800x600. ;-)

foto pedro26

pedro26 18.10.2007  18:41

Nazdar,
      já na to zmenšování používám Nero Photosnap.

PeT-a (RSKa) 16.10.2007  21:13

klasika

Je to prostě klasika ale pěkná, taky bych jí bral!Přezdívka "traktor"to tak tak strašné to zas není ne??S tímhle motorem už sem párkrát jel a není to zas takový traktor, výkonově zcela bez problémů.Dodej ještě fotky a tech.údaje. Zatím 9b - pak se ozvi a dám 10 ;-)

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  21:17

Tech udaje

Jasný sem na koleji a nemam tady velkej techničák ani digitál ale dodam to jakmile to pude. Ne jinak to celkem de, ale za studena proti matce peugeotovi s common railem nesrovnatelný, ale proti tátovo nový octávce mi to přijde lepší, ale kámoš řiká mí octávce traktor tak sem to přejal od něj ;-)

PeT-a (RSKa) 16.10.2007  21:26

« Re: Tech udaje

Na výšce v 19??Ale zase proč ne že......já mam taky 19 a sem ve čtvrťáku........to si asi 1 rok co??Jasné až budeš doma tak to napiš.......zdar

"-- skrytý --" 17.10.2007  18:54

« Re: Re: Tech udaje

Ja mam 20 a momentalne som tiez na vyske, v tretom rocniku ;-)

"anonym" [88.146.46.XXX] 16.10.2007  22:37

« Re: Tech udaje

uprimne receno HDicka jsou daleko vic kultivovane motory nez ten, co je ve starsich oktavkach. Jen ta spotreba je trosicku vyssi. Mela jsem tu cest s C5 2.2 HDi, btw fap je neco neocenitelneho u naftaku ;-)
      Jinak co se recenze tyka, zatim hodnotit nebudu, neni co, popis auta takrka nijaky a dve fotky... ALe doufam, ze udelas fesnou recenzi ;-) :yes:

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  21:18

re Ronnyp

Už sem to zjistil, ale předtim to nešlo.

foto BigFoot007

BigFoot007 16.10.2007  21:32

Dalsi mlady a dobry!!!len tak dalej

Ahoj. Vidim ze nas je tu uz dost "mladYch". Davam 10, ale dopln este nejake foto a udaje. Na zaciatok to nie je zle.
    PS:zboznujem tento motor pre jeho nenarocnost...

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  21:34

Re

Díky budu se snažit to vylepšit. Jo ještě mí jednou rozhejbavali ventil na turbu.

foto BigFoot007

BigFoot007 16.10.2007  21:36

« Re: Re

Tak to tam dopln...je podstatne ked je to tam...Inak vsetko drzi tak ako ma???

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  21:42

Re

Jasný dopíšu to tam teď jdu na pivko tak pak to tam dam. Vzpomněl sem si na to teď

Poustnik 16.10.2007  23:36

Á jít na pivko, studentský živote, kde jsi?

Cha! No dobré auto, jako první super, ještě tu recenzi a fotky, to tady píšou všichni, máš tady dost vzorů, tak se jukni, ale nemusíš opisovat, když po desáté čtu řazení je jasné a krátké.../sakra, nenapsal jsem to taky...???/ ...říkám si - chtělo by to už novou formulaci... :-) Tak zapracuj a pak mi napiš, zvednu ti mandle...ehm...body. A´t jezdí! Hoj!

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  23:53

Re

Jasny ja vim octávek je tady dost ale nechtěl sem tady něco po někom kopírovat i když se na moje auto koukam už asi půl roku a octávky tady mam načtený skoro všechny. Fotky dodam a recenzi snad vylepšim ale zatim nevim čím.

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  23:54

Jinak dík za názor ;-)

jouda(AlkoholixXx) 16.10.2007  23:56

Fotky

Jaký rozlišení fotek mam fotit aby to vypadalo dobře a moh sem to sem dát?

Poustnik 17.10.2007  07:13

« Re: Fotky

No já mám z foťáku nrozlišení 2832 krát 2132 nějakých těch pixlíků, tak to musíš zmenšit na 800 krát 600, píšou to v návodu ve fotogalerii. Zmenčíš to podle toho, jaký máš program v kompu, já to musel dělat v konventoru na tuším 19 procent původní kvality. :yes:

neregistrovaný: "Rejpal" [195.47.69.XXX] 17.10.2007  10:46

Project

..ach ta prazacka (stredoceska) mluva. Kdyz vypustis to "c" bude vypadat lepe...

jouda(AlkoholixXx) 17.10.2007  11:44

Re PT-r

Jo chodim na vejšku do prváku budu se snažit vylepšit recenzi ale nejsem žádnej literát ani automechanik. ;-\

"-- skrytý --" 17.10.2007  14:34

s novou Octavií se jezdí líp,ale zatim mi jí nikdo nekoupil >:D - a co takhle si jí koupit sám,ne? Chce to trochu snahy a nejen na něco čekat.Já když jsem dostal auto a pak mi ho ukradli,tak jsem si další už koupil sám,taky v 19 a přitom jsem poměrně vysokou pojistku vrátil rodičum.To že děláš VŠ neni důvod nezkusit vydělávat,znám spoustu lidí co vedle školy pracujou nebo podnikaj.A uvidíš že auto za svoje prachy je něco uplně jinýho než auto darovaný... :yes:

foto Hawke

Hawke 17.10.2007  16:35

« Re: :-)

To máš sice pravdu, ale ne u každé VŠ se dá vydělávat. A ještě tolik, aby si koupil trochu předraženou OII. Ale máš pravdu, že auto za vlastní je něco jiného.

foto Mari-pilot

Mari pilot 17.10.2007  16:53

bodíky

čau až to doplníš se ozvi - upravím body :-!

"anonym" [147.228.209.XXX] 17.10.2007  18:58

Re

Cau jo tak to je super že si na ní mam vydělat ale já mam teď dost starostí se studiem protože první semestr je čistka takže to zatim asi nepude ;-\ a pro mě je prioritou studium. Přesně sem věděl že se týhle hlášky někdo chytne ;-)

jouda(AlkoholixXx) 17.10.2007  19:05

"-- skrytý --" 17.10.2007  20:21

« Re: Re

tak upřímně řečeno je mi to hlavně uplně jedno... :-) Každý ať si dělá co uzná za vhodné.Spíš taková poznámka,že to jde i jinak,ale nic zlýho.

jouda(AlkoholixXx) 17.10.2007  20:40

Jasny v pohodě ;-\

jouda(AlkoholixXx) 17.10.2007  20:41

Re

Jo beru to okej máš pravdu ;-)

"-- skrytý --" 17.10.2007  21:01

« Re: Re

chlape tobě se dobrej byznys hodící se ke studiu přímo nabízí - s nějakým kamarádem si pronajmi dva větší byty,vemte všechny holky ze školy(případně profesorky) na který se dá koukat a udělejte podnik nabízející různé služby pro solventní a platící pány... >:D

"-- skrytý --" 17.10.2007  21:04

auto

hlavně se někde nevysyp,Tdi Octávka a mladej kluk bývá často nejhorší kombinace...samozřejmě někdy se to musí vohulit,ale s rozumem. :yes:

"-- skrytý --" 19.10.2007  15:09

« Re: auto

:-| jj , taky jsem jezdil s maminčinou oktávkou TDi a málem bylo několikrát po ní ... jakmile jsem si auto pořídil vlastní, jízda se hafol změnila :-) Hned se vyhnu kanálům a dírám, nevytáčím studené, nehoním to zbytečně , nafta taky přece jen stojí peníze :-)

jouda(AlkoholixXx) 17.10.2007  21:25

Re

Jasny dík máš pravdu někdy to vorostuju ale do žádnýho risku jako buď to vyjde nebo ne tak do toho nejdu. Jo kdybych nějaky pěkný holky znal tak klidně mam problem sehnat i pro sebe :-) natož pro solventní pány ;-\

"-- skrytý --" 18.10.2007  12:00

« Re: Re

přesně,bez risku.Když jedu na nějaký velký silnici třeba 100,přede mnou jede někdo kdo dodžuje 80,naproti je auto a vidim že bych to "asi" stihnul...ale radši si počkám než bude volno a případně předjedu až potom v klidu.Jenže dost lidí když vidí že to "asi" stihne tak to prostě "teda zkusí"...no a občas se stane že to "teda nevyjde".

jouda(AlkoholixXx) 18.10.2007  19:00

Risk

Jo to máš pravdu a ty máš ještě auto který má výkon já se do toho nepuštim už vůbec protože než octávku rozpochuduju tak to chvíli trvá takže jak řikáš radši počkám. Jasný s tim máš pravdu ´´asi´´ stihnul když tam máš hodně místa tak proč ne ale nějaký manevry abych se pak na poslední chvíli někam cpal tak to ne. Takhle už mě málem jednou zbourali jeli sme na dvouproudovce tři vedle sebe a my na krajích sme skoro stáli a nějakej blbec si tam předjížděl ;-\

"anonym" [82.100.62.XXX] 19.10.2007  11:12

CO TO JE?

Ahoj,tohle ma byt popis a zkusenosti s vozem?ABS+dalsi veci od Skodovky,ktere nevis jak se jmenuji a pravdepodobne i na co jsou.V popisu se clovek nic nedozvi,nemas ani vyplnenou hodnotu tociveho momentu tveho TDI.........Kdyz nevis s cim jezdis,tak to neuverejnuj na moje.auto.cz,dela ti to akorat ostudu.
    :no: :no: 8-s

"-- skrytý --" 19.10.2007  11:51

« Re: CO TO JE?

recenzi sem muže dávat každý a každý nemusí být automobilový fanatik.Já třeba taky neznám hodnotu točivého momentu svýho auta,protože mě například tohle vubec nezajímá.Nějaký hodnoty jsou stejně o ničem,podstatný jsou věci z praxe.

jouda(AlkoholixXx) 19.10.2007  14:12

Re

Jo dík za zastání budu se to snažit doplnit aby rejpalové němeli keci ;-)

"-- skrytý --" 19.10.2007  15:05

Co ten stromeček?

Hele,až na ten voňavý stromeček s americkou vlajkou dobrý >:D

jouda(AlkoholixXx) 19.10.2007  17:25

Stromecek

Jasny tem sem zapomněl sundat :-) stejně už dávno nevoní ;-\

PeT-a (RSKa) 19.10.2007  22:21

FOTOS.......

Fotky jsou pěkné.Opravdu......měním hodnocení na 10! ;-)

jouda(AlkoholixXx) 19.10.2007  23:22

Díky moc ;-)

PeT-a (RSKa) 19.10.2007  23:58

TLAČÍTKO NA PŘÍMOU ODPOVĚĎ...

Není zač a jenom taková tech.poznámka.....proč nepoužíváš tlačítko "odpovědět"ať je lépe poznat komu a co odpovídáš na nemusíš vypisovat titulek vypíše se ti sám??......ale je to tvoje věc....... :-)

Poustnik 20.10.2007  06:14

Už je to lepší....

Tak jen tak dál.... :-) :-) :-) :-)

"-- skrytý --" 20.10.2007  08:12

« Re: Už je to lepší....

To je,otec míval tuhle taky,myslím 81 kw,na svojí dobu to byla stihačka,dnes slabší průměr,ty nafťáky za posledních pár let,šli hrozně dopředu.I já zastánce benzínu,budu přemýšlet nad naftou.Co turbo,nezlobí,nebo je tam nový?

jouda(AlkoholixXx) 20.10.2007  10:27

« Re: Re: Už je to lepší....

Turbo zatim nezlobí akorát váhu sem měnil a rozhejbávali mi klapku na turbu, předtim než mi měnili tu váhu sem se bál aby to nebyly zatuhlý lopatky na turbu. Tak sem měl nakonec radost že to byla jenom váha ;-)

jouda(AlkoholixXx) 20.10.2007  10:31

« Re: Už je to lepší....

Jasný máš pravdu když teď 1,6 v dieselu mají 125 koníků, teď přesně nevim kde sem to viděl ale takový motory jsou, jo jedničkovej baworák to má ;-) tak je na 1,9 110koníků dost málo ale auto už neni zas nejnovější a já sem rád za těch 81 kw tátovo někteří kolegové měli ,,jen´´ 66kw a já teď jezdim hodně takže sem rád aspoň za to.

"-- skrytý --" 20.10.2007  09:57

81kW

Měl jsem možnost cestovat v prakticky totožné Oct i s tím samým motorem :-) Je pravda že vzadu je místa málo, no ale pořád lepší než Felicie :yes: A s tím motorem to jede docela slušně, není to žádná raketa, ale umí jet :-) A je to diesel, takže jede pořád >:D

jouda(AlkoholixXx) 20.10.2007  10:33

« Re: 81kW

Jo žádná raketa to neni ale o čipu neuvažuju je to dost peněz a že bych to nějak nutně potřoboval to taky ne ale dokážu si představit něco silnějšího, už se těšim až naši pořídí nějakýho 3,0 disela ;-)

"-- skrytý --" 20.10.2007  13:19

« Re: Re: 81kW

Ale opatrně s plynem >:-[] :yes:

jouda(AlkoholixXx) 20.10.2007  10:25

Odpověď

S tim jak radíte že mam dávat odpovědět a bude to přehlednější to sem si nevšim že to takhle de budu to teď tak dělat ;-)

foto Parda71-BMWfans-

Parda71 (BMWfans) 20.10.2007  21:38

Hezké

Už jsem známku zpravil,hezké fotky,klasická Octavia a moc pěkným kukučem,at slouží ;-)

jouda(AlkoholixXx) 22.10.2007  14:02

Pneu

Příští rok budu muset asi kupovat nový pneu a potřeboval bych nějaký doporučit v rozměru 205/60 R15. Přemejšlel sem opět o contíkách nebo dunlopech SP1. Tak předem díky za radu ;-)

PeT-a (RSKa) 25.10.2007  17:12

Děčín

Škoda že nepřiješ,já taky ještě nevím jestli přijedu,ale chápu tu vzdálenost..........mimochodem když si z Děčína nechodíš na basket??Děčínské basketbalisty mám moc rád!! :-) :-)

jouda(AlkoholixXx) 25.10.2007  17:20

« Re: Děčín

Jasný chodim sem fanda basketu táta má i funkci v klubu takže chodim od svých deseti let ;-)

jouda(AlkoholixXx) 25.10.2007  17:21

« Re: Děčín

Jinak díky za poklonu na to jakej máme rozpočet hrajem celkem dobrej basket ;-) . Možná se budu ještě snažit dorazit, ale spíš to asi neklapne finančně.

PeT-a (RSKa) 25.10.2007  17:26

« Re: Re: Děčín

Tak to je naprosto super,že chodíš na basket!!Konečně někdo!!!Poznáš hráče z mojeho profilu??Jinak Rico Grier a Argrett jsou super.....moc děčínu fandím a je skvělé že dokázali porazit Pardubice v minulém kole.Já sem byl včera v Pardubicích na basket a porazili jsme je 80:84........super.Jo je parádní co Děčín předvádí s 7-8 miliony.... :yes: :yes: :-) :-) :-)

jouda(AlkoholixXx) 25.10.2007  17:32

« Re: Re: Re: Děčín

Jasný takže ste vykradli pardubky. Já sem teď v Plzni na škole takže sem bohužel tuhle sezónu ještě neviděl ani zápas. Blahopřeju k výhře. Jo a ten tvůj hráč neni to Chapmann(nevim jak se to píše), ale to vim pouze z brouzdání po webovkách naživo jsem ho ještě neviděl je u Vás první sezónu ne?Griera a Argretta sem viděl pouze v přípravě ale táta řikal že se teď oba celkem rozehráli ale Ell byl prostě Ell nemůžu si pomoct ;-) byl to divnej pocit když odešel :-(

PeT-a (RSKa) 25.10.2007  17:38

« Re: Re: Re: Re: Děčín

jj Chapman (je 1 sezonu,ale je to dříč v obraně,skvělý trojkař a super člověk.Hrál 4 sezony na univerzitě v Marguette s Dwyanem Wadem v 1 týmu)......super.Díky.Děčín už sem letos párkrát viděl.Rico je možná i lepší než EL.Vůbec nemusíte smutnit.A Damien nejlepší útočný doskakovač v lize.Akorád balíka moc nemusím ale v poho........tak k tobě na stránky budu chodit často se pobavit o basketě :yes: :yes: :yes: :yes: díky ;-)

jouda(AlkoholixXx) 25.10.2007  17:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Jasný tak ty to máš nastudovaný, Balík to je taková smažka taky ho nemam moc rád, ale teĎ po dlouhý době zase začal hrát. Tak jo ale budem muset kecat i o autech abych tady neměl samej basket ;-) .Hrál Champman už někde v Evropě nebo ste jeho první štace? Tak se možná od Wada něco naučil to je supr hráč. Já ti taky děkuju :yes:

PeT-a (RSKa) 25.10.2007  17:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

já má nastudované všechny týmy do posledního hráče >:D (Auta+basket je pro mě všechno).Chapman je v EU poprvé před tím hrál v Mexiku kde měl 27b na zápas.Na Rica sem se díval na nějaké videa a ten nový Angličan Philip Perre zahrál teďka moc dobře a na videu vypadal taky fajn......Stejně je zvláštní že Tarvis i EL hráli jak u vás tak u nás v týmu ;-) Byls na ALL-Stars??Jasně že budeme kecat i o autech ;-) Co říkáš na Octavii II s 1.8TSI??

jouda(AlkoholixXx) 25.10.2007  18:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Jo to je zajímavý na all stars jsem samozřejmně byl ale nebylo to uplně tak super dřív, sem byl i když bylo ještě přdtim all stars v Děčíně, jestli víš jak Travis ještě když hrál u nás přeskakoval při soutěži při smečování ten stojan na míče, to byla show. Ale teď to taky nebylo špatný. Na nějaký videla sem taky koukal a Perre vypadá docela dobře zatim sem u nás sžívá. Jo Ell byl nejdřív u Vás a Travis naopak. TAkže Chapman je dobrej sem koukal i na statistiky, ale je u Vás stejně nejvic žral Warricka ;-) .Nová octáva 1,8TSi se mi líbí já sem sice přes diesely, ale tenhle motor se mi líbí a s dvoulitrem v naftě jsou to motory který bych v nový oktávě bral. V road look Tv to vypadalo že i slušně jede ;-)

PeT-a (RSKa) 25.10.2007  18:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

jj zrovna jsme rozebírali jestli by se 1.8 TSi hodila do fabie RS.Diesly jsou v poho ale zatím sem v moc Dieslech nejel.Jenom Ibiza GT TDI 81Kw,Octavii II 1,9 TDI,Megane 1.5Dci.......atd.Jasne že si pamatuju.Tarvis jak se chytl za tu obroučku tím loktem a jak přeskočil ten stojan......a Loni měl prý Timberlake pěkný smeč u vás při All-stars??neviděl sem to jenom vím že někoho přeskočil.Nechápu jak to mohl vyhrál Englický nebo Rado Rančík to smečování......NBK nemám zrovna v lásce :no: :no:

jouda(AlkoholixXx) 25.10.2007  18:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Já Nymburk nemam vůbec rád kuli tomu musel odejít náš sponzor SČE dnes už ČEZ z děčínského basketu protože dal přednost Nymburku což není překvapivé. S kym si to rozebíral?? Ja myslim že by se určitě hodila pro fabii by to byl super motor to já zas moc neřídil benzíny jenom kámošovo civic 1,4 VTECH pak starou Imprezu ve 2,0 ,fáčko a felinku. Když někde budeš tak dej vědět taky se přidam do diskuze. Ja to taky nechápu Englický je teď někde v Belgii taky si zahulil proto myslim musel z Nymburka ;-) .Jo teď nevim koho přeskočil, ale bylo to pěkný sice se trochu sehnul, ale stejně to bylo dobrý. Nejlepší smeč loňskýho all stars. Rančíka taky moc nemusim. Hele teď mam třídní sraz z vejšky ve městě tak musim leťet, tady se pořád kalí. Můžem pokecat zejtra jestli tady budeš nebo na nějaký recenzi jestli někam chodíš? Tak se zatim měj a díky moc za pokec ;-)

PeT-a (RSKa) 25.10.2007  19:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

jj super.....chodím na diskuzi k veselytovi nebo kyskymu ml.,no prakticky všude.Ke švihákovi taky a někdy i k XJ........taky moc díky za pokec.Určitě ještě pokecáme.Tu fabii už ani nevím kde jsem rozebíral.Já tu jsem skoro pořád a píšu furt...............
                        Jn vím že Děčín sháněl generálního sponzora atd....NBK jsou blbci - v ULEBU dostanou na *.... :yes: Zdar zatím

PeT-a (RSKa) 25.10.2007  18:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

JJ Warrick byl jeden z nejlepších hráču u nás.Možná ještě Curtis Bobb,Brian Howard ale i Chavis byl super.A za vás se mi líbil taky kdysi dávno Rah-Shun Roberts a taky Peter Mulligan byl můj oblíbenec - v NJ dal vždycky přes 30 bodů

jouda(AlkoholixXx) 25.10.2007  18:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Jasny uplně souhlasim Shawn jak řikali Robertsovi byl úplně můj nej. hráč ;-)Mulligan byl taky dobrej, ale někdy zahrál super a jindy taky dobře ale nebyl to taková jistota jako Ell. Bobb hraje někde v Rakousku se Staňkem a byl to taky super hráč.

PeT-a (RSKa) 25.10.2007  19:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Bobb hrál v Rakousku ve Walsu,ale už hraje špaňelskou 1.ligu!!!Borec....No letos je liga hodně vyrovnaná a bude to zajímavé.Jakub Houška je u nás hodně oblíbený....... :yes: :yes: Je super že toho taky tolik víš,vážně paráda........ :-)

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  01:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Jo tak to se vypracoval super ;-)to sem ani nevěděl. Jinak Kouba je uplně v pohodě na nic si nehraje akorát se mu teď moc nedaří :-(

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  11:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

JJ například Callahan se taky vypracoval a už hraje špaňelskou 1.ligu.Kouba je v hodně v pohodě.Občas se i mrknu na jeho stránky co píše.Na ME zahrál solidně jak bránil Dirka.............Jinak jestli to není tajné jakou funkci má Tvůj taťka na basketě teda??dík

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  16:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Ne neni to tajný dělá vícepresidenta klubu je to i na našich stránkách, ale je to funkce, kterou dělá zadarmo nic za to nemá akorát nějaký VIP výhody. Jo Callahan byl taky dobrej toho sem měl taky docela rád ;-)

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  16:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Hmm tak to je docela mazec... :yes: :yes: To si do toho aspoň trochu zasvědcený no....... :-)

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  16:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Jo to sem basket mam hrozně rád a teď mě mrzí že sem s nim seknul už v deseti ;-\ Co ty pojedeš na sraz?

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  16:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Tak já hraju basket pořád ale ne profesionálně.Jo na sraz bych hrozně rád....ale je to tak na 80%,víš jak můj R19 by tam byl bezkonkurenčně nejhorší ale o to nejde.Záleží na počasí,ale asi pojedu s kámošem ale rozhodujeme se mezi 3 auty:R19,Fabia Combi,Fiat Pusto - škoda že ty to máš tak daleko.Moc rád bych se s tebou pobavil.... :-)

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  16:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Jo to já taky trenuju s universitním týmem ale chtěl bych to hrát líp než to hraju ;-) Na autě nezáleží spíš de o to že seš hodně v diskuzích máš dobrou recenzi a rencka máš rád tak co to řešit. Jo kdybych moh ject s někym aspoň ve dvou což by bylo 500 na jednoho tak je to taky jiná řeč. ;-).Já bych s tebou taky rád hodil řeč, ale asi to nevyjde pač je to fakt hodně daleko a jenom 1000 za naftu je dost dohromady by to vyšlo tak na 1500.

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  17:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Jn chápu to,ale teoreticky už sem tady viděl psát pár lidí kterí jedou z Prahy a mají volné místa v autech,ale je fakt že to je dálka.Škoda že tu není nějaký další Děčíňák >:D .S jakým univerzitním týmem trénuješ??Jako na výšce??

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  17:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Děčín

Jo přesně tak ale chodíme si spíš jenom zahrát na žádný výběry jezdit nebudu nemam na to sou tam lidi co to hrajou od mala já hrál asi jenom rok ale lepší než bejt v hospodě tak si chodim rád zahrát. Jasný do Prahy to mam celkem kousek ale je to blbý se někoho ptát když ty lidi vůbec neznám nikdy sem je neviděl chápeš ne? ;-\ Koukám že u kyskyho šíříš nějaký basketbalový wallpapery :yes:

Dylan McKay 26.10.2007  17:09

« Re: Děčín

Ahoj, když už jste u toho basketu, říká vám něco jméno Michal Křemen?

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  17:15

« Re: Re: Děčín

Čau jo řiká hraje teď v Nymburku jedno z nejlepších "bílejch" křídel v lize, ale víc se mi líbil když hrál Brně, ale je to stejně talent. Snad je i pořád v reprezentaci, ale to nevim určitě.

jouda(AlkoholixXx) 25.10.2007  17:22

Přijel bych moc rád ;-)

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  17:15

Basketball.....Děčín

švihák:Jasně že říká........kdo by ho neznal,ale hodně mu uškodilo že přestoupil z Brna do Nymburku,kde má velkou konkurenci.Ty ho znáš??
    Jouda:Jo tak trochu tady musím zpopularizovat basketball >:D >:D tak proto ty wallpapery.......

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  17:17

« Re: Basketball.....Děčín

Jasný přesně tak šel dolů jak přestoupil, ale podle mě je otázkou času než zas pude nahoru, má parametry jako blázen ;-). Je to asi Šviháka kámoš ;-) Jo to je správný tady v Čechách bohužel basket neni moc populární :-(

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  17:20

« Re: Re: Basketball.....Děčín

JJ přesně.....Brnu taky hodně podle mě uškodilo že tam přišel Hummell místo Mikyho pospíšila ale zatím se drží(Vrubl+Skála+Machač).No a Petr Benda a NBK-to je to samé jak s tím Křemenem.....Peníze jsou Peníze ;-\

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  17:24

« Re: Re: Re: Basketball.....Děčín

Přesně tak ale Benda hraje dobře teď v Nymburce ;-). Já mam Hummella docela rád, ale Miky to byl nervák ale taky super trenér. Jo tohle trio je drží jinak maj tým už tak možná lehce nadprůměrnej. Kromě toho tria nic moc hráči. Jo peníze dělaj sport ;-\

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  17:31

« Re: Re: Re: Re: Basketball.....Děčín

Hummelovy praktiky se mi přestaly líbit.U nás 2 roky trénoval a nebyl jsem moc nadšený ale není nejhorší.JJ přesně tak-tým nic moc,ale slyšel sem že tam mají přijít američani................jinak kdybys měl někdy čas mrkni na www.njfans.cz........"naše stránky"

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  17:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Basketball.....Děčín

Jo u nás taky trénoval, nebyl špatnej ;-) .Jasný tak uvidíme potřebujou je jako sůl. Už se na to du mrknout a co rendlík jak jezdí budeš s nim teď něco dělat? ;-)

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  17:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Basketball.....Děčín

No jo Jezdí......abych řekl pravdu tak se začínám pokukovat po něčem jiným ale potřeboval bych ještě aspoň 50 tis.....něco už mám ale chtěl bych už něco pořádného.No a jestli pojedu na sraz tak musím zpravit trošku rezavý lem >:D >:D úpravy neplánuju žádné,možná by to chtělo nějaké důstojné kola ale říkám.Tak do 1-2 let chci jiné auto ale stěžovat si na něj nemůžu.Motor jede jako pila a výkonově stačí fabiim.........uvidím.Díky :-)

Dylan McKay 26.10.2007  17:35

Michal Křemen

No, znám ho velice dobře, je z Mariánek, z našeho domu, vyrůstali jsme spolu. Je to dobrej kluk, sportoval od malinka, jeho táta ho vedl správně. :yes:

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  17:42

« Re: Michal Křemen

wow Jo??Tak to je super.Michal Křemen je vážně skvělý talent.Na jeho trojky bez nervů se nedá jen tak zapamenout a i v NBK byl loni myslím mezi fanoušky vyhlášel hráčem měcíce nebo tak něco.A atlet to je taky skvělý.Smečoval dobře.V televizy jsem ho viděl loni u něho v baráku i s manželkou a myslím že měl zrovna nějaký přirustek do rodiny(Teďka už možná 1 nebo 2 roky)......Tak až ho potkáš někdy tak mu vyřiď že ho pozdravujou členové mojeauto ;-) ;-) Díky.......

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  17:49

« Re: Re: Michal Křemen

Jo je to super hráč jako bych viděl jak je tam sázel za Brno když se mu dařilo byl k neudržení. Teď koukám akorát na vaše stránky na fotky boba ;-) .

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  18:11

« Re: Re: Re: Michal Křemen

jj díky.......na to že to jsou ametersky udělané stránky tak v pohodě....Bobb je týpek >:D ...............ještě jsem si vzpoměl:Pamatuješ na Michael Gerrett Star(nevím jestli je to dobře sorry)co hrál za děčín??To byl taky docela solidní hráč.......... :yes: :yes:

"anonym" [193.165.13.XXX] 26.10.2007  18:26

« Re: Re: Re: Re: Michal Křemen

Jo pamatuju ho ale toho sem moc rád neměl ale hráč to nebyl zlej ;-) Stránky sou pěkný a dostalo mě jak tam má bobb klubový auto s jménem ;-)

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  18:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Michal Křemen

JJ drsné....V NBK mají taky všicni hráči svojí Fabii se jmény,u nás jenom pár basketbalistů(Američani).Jinak Chapmann má kolo >:D,auto nechtěl.........Díky za pochvalu stránek :-)

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  18:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Michal Křemen

Jasný u nás je to taky tak myslim že asi dva nebo tři mají klubový auto a ještě jedna perlička když šel Ell do Pardubic tak mu nabízeli že si muže vybrat nějaký auto a on má prej strašně rád fabie tak si vybral krátkou černou fabii :yes:

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  18:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Michal Křemen

To jo??EL je borec.To taky rád sleduju jak ti američani jezdí v těch autech s man.převodovkou.Vím že Montyho Macka učil řídit Rado Rančík a byla to sranda..........

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  18:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Michal Křemen

Jo to sem taky někde slyšel možná byl nějakej rozhovor v televizi, tak Améra samý automaty tak se jim nedivim že je to tady pro ně boj ;-) .Kam vůbec chodíš na školu mě teď napadlo?

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  18:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Michal Křemen

Střední průmyslová škola stavební-Valašské meziříčí-ale nebaví mě to!!Už abych byl pryč a pak možná rok dva jazykovka.A ty??Říkal se někde v Plzni ne?nevím..... ;-)

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  19:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Michal Křemen

Jo já sem chodil na střední odbornou obor ekonomika a výpočetní technika a teď chodim do Plzně na Fylozofickou fakultu obor Mezinárodní vztahy a Východoevropská studia, jazykovku bych taky potřeboval Anglinu máme pěkně těžkou ;-)

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  19:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Michal Křemen

hmm zajímavý obor......jn ANGLINA je důležitá ve všem......... ;-)

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  18:29

« Re: Re: Re: Re: Michal Křemen

jouda(AlkoholixXx) 26.10.2007  17:43

« Re: Michal Křemen

Jasný tak to jo musim s tebou souhlasit na hřišti se nikdy nechoval jako frajer i když na to jednu dobu měl, hrál v Brně super. Chtěl bych se tě zeptat, si někde psal že by sis někdy v budoucnu zase rád koupil avantima. Jak si na tom? Jinak sem dneska jednoho potkal cestou z Plzně po dálnici do Prahy on jel opačnym směrem takže do Plzně. Byla to taková ta šedivá metla, tak sem si na tebe vzpomněl ;-)

Dylan McKay 26.10.2007  21:03

« Re: Re: Michal Křemen

Avantima koupím, až ho budu mít kam dát, až si splním sen o obrovské garáži, kde budu mít to, co se mi líbí. Mám hodně hezkých snů... :-)

PeT-a (RSKa) 26.10.2007  21:05

« Re: Re: Re: Michal Křemen

:-) To asi každý........Jak jezdí Kangoo dCi??

Dylan McKay 26.10.2007  21:12

« Re: Michal Křemen

Jezdí hezky, ale jak je to plechová dodávka, tak trošku víc rámus- oproti Masteru a Traficu...

foto Chuck-Norris

Chuck Norris 07.11.2007  22:39

přístroje

napiš mi prosím jakou barvu má podsvícení přístrojů j kapličce...... pokudmožno alespoň krátkou zmíňku někam ke mě.. já už bych to tu zase nemusel najít... moc díky!!!

PeT-a (RSKa) 17.11.2007  10:09

Zase Basketball - sorry moje.auto:)

Čau tak gratuluju ke včerejšímu výsledku.Jsem hodně zklamaný z našeho výkonu!!Takový basket jsem ještě u nás snad ani neviděl.A zrovna to vidí celá republika :-( :-( .Jedině Jeff a Juraj Gavlák zahráli dobře,jinak všichni zklamání.Argrett je nejlepší - ten jeho Crossover nemá chybu ;-) Bude líp - snad.Joe měl smůlu...... :no: :no:

jouda(AlkoholixXx) 18.11.2007  13:30

« Re: Zase Basketball - sorry moje.auto:)

Cau díky za gratulaci, jo hráli ste špatně prostě se nedařilo něco jak my v Ostravě. Argrett zahrál super a Miloš a Grier taky ještě kdyby to Grierovi víc padalo, ale to bych chtěl moc. Prostě se Vám nevyved zápas jak řikal Choleva nejhorší zápas v sezóně, jako z Vaší strany. Jo to co předváděl Argrett to byl mazec ;-)Jeff hrál dobře a Gavláka komentovat moc nebudu protože to je hráč, kterýho nemam vůbec rád, ale jinak taky nezahrál špatně.

foto Mari-pilot

Mari pilot 07.12.2007  12:40

upraveno

od mého prvního bodování se zlepšila recenze, přibyly fota ;-) :yes:

"-- skrytý --" 04.01.2009  14:30

>:D

A jak se to jmenuje bys nevěděl? ;-) >:D

jouda(AlkoholixXx) 10.01.2009  02:28

« Re: Re: Re: .

Je to značka Holden což je americkej General motors ale označení fakt nevim možná to co je na zadku auta. Jezdí tady i hodně oplů(součást GM) pod značkou Holden, ale model ti nepovim zkusim se podívat až uvidim dalšího.

"-- skrytý --" 15.01.2009  15:15

« Re: Re: Re: Re: .

Jasně, díky. :yes:

jouda(AlkoholixXx) 06.02.2009  08:15

Octavia 1 od 289 tis.

To už je slušná cena octávka za 299tis s klimatizací, centrálním zamykáním, předníma oknama v elektrice, co vy na to? Teď všichni antiškodováci do mě .

[odkaz] >:D

foto Wiii

Wiii 30.11.2009  14:35

Austrálie

Zdravim, ty fotky z Austrálie jsou super, miluju ty jejich výkonný káry - Holdeny, HSV a Fordy, všechny v těhle sportovních verzích vypadají tak hrozně drze, je škoda, že si to syslej jen pro sebe a nevyrábí se to taky s levostraným řízenim :-( Hned bych si jedno vzal, hlavne za tu cenu je to bezkonkurencni :-!

jouda(AlkoholixXx) 03.06.2010  23:33

« Re: Austrálie

Caues, sorry že píšu až teď, ale moc už tady teď nepobejvám. Jo auta tam měly parádní a cenově taky určitě zajímavý. Vim že mi někdo řikal, že ty auta nejsou zas tak drahý. Mam dojem, že třeba ten černej holden co mam v galerii vyjde novej kolem 650 tis. a při jejich platech, který jsou o dost větší než u nás je to zajímavý. Některý auta jsou fakt hezký, ale nevim jestli by tady v Evropě prorazily.

jouda(AlkoholixXx) 09.08.2011  00:22

Olej v 1,8 TSI

Před týdnem jsme do rodiny pořídili superba combi s motorem 1,8 TSI, který byl uveden do provozu v lednu 2011 a v motoru je pořád původní olej ze škodovky, tak by mě zajímalo jaká značka oleje a specifikace to je, auto má proměnlivý servisní interval. Nikde se mi to nepodařilo vyčíst. Děkuji

foto kornel

kornel 09.08.2011  10:56

« Re: Olej v 1,8 TSI

nakolko mas kodovanie na premenlivy interval vymien oleja, mas v aute naliaty olej urceny na LongLife rezim splnajuci specifikaciu VW504/507 vo viskozite 5W-30 (v inej viskozite sa tieto longlife VW504 oleje ani nerobia). Aka znacka tam bola konkretne naliata v zavode je otazne, to ti tu nik nepovie, vedia to len ludia zodpovedni za tuto oblast v zavode, s kym maju uzavretu zmluvu o dodavke olejov.

jouda(AlkoholixXx) 09.08.2011  12:45

« Re: Re: Olej v 1,8 TSI

Super, díky mně šlo spíš o tu značku, ale je fakt že to de těžko zjistit. Ostatní se dá vyčíst z manuálu.