Provermiauto.cz

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Ojetá auta

  • « 00 Reagovat !

    foto afiwar

    afiwar 24.06.16  12:57

    « Re: Re: Re: Prověření auta

    cebia je prostě topovka v ČR, každej s kterým se bavím ji jen vychvaluje a je rád za její služby co nám poskytuje
  • « 00 Reagovat !

    foto scrafy

    scrafy 23.06.16  23:36

    « Re: Re: Prověření auta

    cebia nemá v česku konkurenci, provádí svou práci s chutí a hlavně na plno a to se jasně prokazuje na výsledku
  • « 00 Reagovat !

    foto finnys

    finnys 21.06.16  22:34

    « Re: Prověření auta

    ano, na cebii je prostě spoleh, taková tutovka v prověření vlastního vozu
  • 00 Reagovat !

    foto afiwar

    afiwar 15.06.16  18:13

    « Prověření auta

    Když jsem kupoval ojetou káru z bazaru, trochu jsem váhal, zda to nějak prověřovat, ale dal jsem na rady zkušenějších, kteří mi poradili Cebii, vůbec jsem nevěděl, že něco tak skvělýho jako je Cebia existuje, vše udělali dokonale, takže jsem s prověřením od nich velice spokojen
  • 00 Reagovat !

    foto Santini

    Santini 12.06.16  22:40

    « Cebia

    Když jsem prověřoval Feldu, tak jsem dal na Cebii - kvalitně provedená práce, příjemný přístup ke mně a hlavně cena odpovídá kvalitě odvedené práce, takže já dávám jedině na Cebii.
  • « 00 Reagovat !

    foto finnys

    finnys 26.05.16  23:26

    « Re: Re: Re: Provermiauto.cz - služby

    ano, můžu potvrdit. cebia v sobě kvalitu opravdu má. špičkově mi prověřila mýho ojeťáka(Golfa)
  • « 00 Reagovat !

    foto scrafy

    scrafy 25.05.16  22:18

    « Re: Re: Provermiauto.cz - služby

    cebia ta svou kvalitou snad předčí všechny servisy a podobný místa, kde se snaží dohnat kvalitnější firmy, který prověřujou ojeťáky >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto blacksmith

    blacksmith 23.05.16  19:11

    « Re: Provermiauto.cz - služby

    ne, nikdo nemá a asi ani nikdo nikdy mít nebude, vzhledem k..(wait for it) ..existenci cebie >:D
  • 00 Reagovat !

    foto direct123

    direct123 13.03.16  12:07

    « odpověď

    Také mám perfektní zkušenost s Cebiou. Měli jsme vyhlídnuté auto z Německa a měli jsme strach ale borci z cebii nám to zkontrolovali a vše v cajku:)
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 23.02.16  22:47

    « Re: .

    Zkus www.cebia.cz vyborna stranka na provereni auta z ciziny ! :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Jiri-Domansky

    Jiri Domansky 30.11.15  14:07

    « .

    Nemáme
  • 00 Reagovat !

    foto tonino84

    tonino84 20.08.15  14:18

    « Provermiauto.cz - služby

    Máte někdo zkušenosti s www.provermiauto.cz ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…