Pražské autobazary

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Ojetá auta

  • « 00 Reagovat !

    foto honzaj-

    honzaj. 11.03.18  21:45

    « Re: Autobazar Praha

    Já mám dobrou zkušenost s [odkaz] prodal jsem tam za velmi dobrou cenu a je mi to mnohem příjemnější než stresující bazary jako AAA, tak bych už znovu nezavítal.
  • 00 Reagovat !

    foto Libor159

    Libor159 24.08.15  22:58

    « Autobazar Praha

    Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenosti s auto-vyhybka.cz?
    Děkuji.
  • 00 Reagovat !

    foto Janca-K

    Janca.K 13.06.14  10:25

    « Autobazar, služba

    Ahoj, mám podobnou otázku. Shaním nějáké spolehlivé ojeté auto do města na pracovní schůzky. Nemáte někdo nějáký tip na kvalitní bazar, popřípadě nějákou službu, která by mi s tím mohla pomoct.
    Děkuji, Jana :-)
  • 00 Reagovat !

    foto martenka

    martenka 04.04.14  10:54

    « Autobazary dealerů

    Zdravím, na mě docela dobře působí ojetiny u dealerů nových aut. Jedná se sice o dražší auta, ale mají docela přísné podmínky přijetí ojetých aut do prodeje, takže to ve mě vzbuzuje větší důvěru. Byla jsem se koukat na škodovky u Opata [odkaz] a TUkase [odkaz] . každopádně mi příjde, že tam není až takový výběr, ale zase se mi mohli věnovat :*)
  • 00 Reagovat !

    foto

    Thomiano 17.01.14  01:23

    « Autobazary Praha

    No je to víceméně všude stejné akorát v těch větších bazarech jako áčka esa nebo mama , můžete lépe vymáhat něco pokud se něco s autem stalo případně bych řekl reklamovat auto. Ale velký pozor bych dával při podpisu smlouvu a při předávání samotného protokolu rádi tam davají kategorii třeba " C " nebo " D " kde se vpodstatě jedna o šrot a potom se teda špatně něco řeší.

    Pokud potřebuješ poradit na co si dat pozor při koupi v bazaru tak napiš =)
  • 00 Reagovat !

    foto PajaManu

    PajaManu 29.06.13  12:02

    « Autobazar MAMA CAR

    Loni v zimě jsem si koupil auto v autobazaru Mama Car, a zatím jsem spokojený. Prodej automobilu proběhl tak jak měl, a po kontrole auta u nezávislého automechanika seděli údaje tak, jak mi bylo řečeno od prodejce v Mama Car. Auto zatím žádné nečekané opravy nepotřebovalo a tak doufám, že to tak ještě nějaký čas vydrží. Četl jsem hodně kritik na různé autobazary, ale já z vlastní zkušenosti můžu říct, že můj nákup auta v Mama Car proběhl naprosto standardně a nic neobvyklého se nestalo.
  • 00 Reagovat !

    foto autoborec88

    autoborec88 13.02.13  00:45

    « Autobazar Praha

    Tak jsem se byl včera podívat v autobazaru MAMA CAR Praha v Kunraticích. Byl jste tam někdo? Nějaká zkušenost? Jejich web je [odkaz] . Vybral jsem si tam už jedno auto (neřeknu jaký aby mi ho někdo nevyfouk :D) ale než si ho vezmu, zajímali by mě jestli jste tam už někdo auto kupoval. Nerad bych naletěl... Na webu mají sice napsáno miliony kravin jak jsou všechny auta prověřený, certifikáty o stavu kilometrů, servisní historie apod.. ale to jsou bláboly kterýma se chvástají snad všechny autobazary a když pak koupíte, tak to má stočený kilometry atd.. Pokud má někdo zkušenost, budu rád. O víkendu bych se tam chtěl zastavit, tak dejte vědět. Díky moc
  • 00 Reagovat !

    foto autoborec88

    autoborec88 05.02.13  21:58

    « Autobazar Praha

    Ahoj, chystám koupi auta, rád bych ojeté. Na internetu ale moc dobré recenze na autobazary nejsou, tak se chci zeptat, zda nemáte někdo dobrou zkušenost s nějakým autobazarem? Díky za tip :)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…