REKVALIFIKAČNÍ KURZ - AUTOMECHANIK

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto Frantisek-Dvorak-

    Frantisek Dvorak 23.01.23  12:14

    « Re: Rekvalifikační kurz - automechanik

    Dobrý den funguje u vás ještě rekvalifikační kurz automechanik ? Nebo neporadil by jste mi kde by se dal nejlépe Praha ? Poptávám pro syna děkuji
  • « 00 Reagovat !

    foto mysak2

    mysak2 05.11.09  08:02

    « Re: Rekvalifikační kurz - automechanik

    Souhlasím. Plnohodnotný výučák za těchto podmínek je nesmysl. Sám výuční list nezaručuje že dotyčný umí. Já jsem sice vyučený v oboru že bolhu jsem tu práci nikdy nedělal protože kluka po škole bez jakékoliv praxe nikde nechtěli zaměstnat takžer jsem nakonec skončil za volantem. Nicméně něco jsem se přece jen naučil a spoustu věcí si na autě dělám sám. Takové věci jako výměny brzdové kapaliny, olejů, filtrů , kotoručů destiček, tlumičů, výfuku Montáž repro autorádia a běžné opravy elektorinstalace. Čím dál tím častějc ale jen žasnu co všechno ještě nevím. jediný co člověka naučí je praxe
  • « 00 Reagovat !

    foto JOB

    JOB 20.09.09  12:42

    « Re: Rekvalifikační kurz - automechanik

    Sorry nechci se tě nijak dotknout ,ale jak můžeš říct že někdo dostane plnohodnotný výuční list v oboru automechanik za jeden rok když vyuka probíhá dvakrát týdně ? Co se za tu dobu mohou naučit ? Vypomáhám kamarádovy v servisu a mohu tě ubezpečit že už tam prošlo hodně lidí co mají normální tříletou školu a umějí tak akorát prd.Neznají ani základní anatomii vozidel neznají kde hledat konkrétní ND protože nevědí k čemu slouží.
    Není to problém jen automechaniků ale školství obecně neboť se z toho stal prostě obchod.Prostě si vybereš obor , zaplatíš a dostaneš vyučák bez ohledu jestli umíš nebo né.
    Uvědomuju si že se tě toto asi dotklo ale prostě to tak je . ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.09  18:56

    « Rekvalifikační kurz - automechanik

    Vážení přátelé,
    po roční pauze se naskytla možnost rekvalifikačního kurzu oboru automechanik ve Staňkově u Plzně.. Kurz trvá jeden školní rok a na jeho konci je možné získat plnohodnotný výuční list.. Výuka probíhá cca dvakrát týdně na základě individuální domluvy (teorie o víkendu, praxe během pracovního týdne).. Je možné si domluvit praxi i na jiném místě, například v okolí svého bydliště a ve Staňkově se vzdělávat jen na teoretické úrovni.. S tímto také souvisí cena kurzu.. 14 000,- (teorie + praxe Staňkov), 12 000,- (teorie Staňkov + praxe jinde).. Plánovaný začátek kurzu je v říjnu.. V případě dotazů a dalších informací mě neváhejte kontaktovat na mail p.pbe@seznam.cz
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…