AAA - fámy nebo skutečnost

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Ojetá auta

  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 29.12.17  22:01

    « Re: Auto

    pro me famy, ja kupuji pouze ojeta auta v aaa a super
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 25.11.17  21:25

    « Re: acka

    Ja byl v aaa maximalne spokojeny:)
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 02.08.17  21:28

    « záleží

    Famu je hodne ja auto od nich mam a jsem naprosto spokojeny.
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 03.05.17  22:05

    « Re: záleží

    acka jsou dobry autobazar, maji kvalitni vozy a velky vozovy park za dobre ceny
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 01.05.17  23:12

    « Re: Re: Re: záleží

    Koupi v trosku jine cenove kategorii a v ackach a bude spokojeny
  • « 00 Reagovat !

    foto JaraJagr

    JáraJágr 30.05.16  15:41

    « Re: Re: záleží

    Tak kdo chce solidní auto, tak ho nekoupí za 40k někde v áčkách >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto blacksmith

    blacksmith 23.05.16  19:31

    « Re: záleží

    fakt si pořídil auto za 40k ve slušným stavu? >:-[]
    ještě bych doplnil, že jestli se kvůli něčemu v áčkách vyplatí kupovat, tak to není výběr a zaběhlost a jiný firemní brekeke, ale jejich leasing. krátký a tučný, mega výhodný, imho. sežerte mě
  • 00 Reagovat !

    foto Ben41

    Ben41 16.05.16  09:21

    « záleží

    podle mě záleží i na tom za kolik kupuješ... kolem těch 100 až 200 tisíc se ty áčka vyplatí, já když kupoval svoje první auto asi za čtyřicet a byl jsem i v áčkách tak to bylo hrůza (jako ve všechny ostatní bazary), ale pak jsem od chlápka pořídil za ty prachy auto ve fajn stavu s dobrym nájezdem
  • 00 Reagovat !

    foto Penal

    Penal 14.05.16  20:45

    « acka

    Moje zkušenosti s Ackama jsou docela dobrý, problémy jako ve všech jiných bazarech. Internet je plný zbytečného hejtu, tak strašní nejsou
  • 00 Reagovat !

    foto blacksmith

    blacksmith 22.03.16  12:02

    « jo a ne. překvapení.

    Už to tady zaznělo. 3patný i dobrý. Známá si nechala vnutit fabku, která se ji do měsíce rozpadla na šrot. Já zas koupil oktávku v tak dobrém stavu, že jsem neměl tři roky problém. A navíc za peníze, že jsem se sám divil. Na splátky na dva roky.
  • « 00 Reagovat !

    foto Jiri-Domansky

    Jiri Domansky 17.02.16  17:06

    « Moje zkušenosti s AAA

    Je fakt, že nikdy nevíš, na co narazíš, a pokud auto nemáš od známého, můžeš si jen domýšlet. Každopádně v áčkách najdeš všechno, ještě aby ne, když vezmeš v potaz výběr. Já tam kupoval focusa, dával jsem akontaci 50tis a celkově jsem přeplatil o 20tis. Každý má svůj rozum, takže to bude někomu připadat určitě absurdní, ale pro mě to tenkrát byla ta nejlepší a nejvýhodnější možnost možnost. :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Aoyagi

    Aoyagi 29.01.16  10:44

    « Moje zkušenosti s AAA

    Samotní "salesmani" celkem v pohodě. Sice toho o těch autech moc nevěděli (jak v obecné rovině, tak o konkrétních vozech) a měli trochu například problém přiznat, že jedno auto vevnitř nějak divně smrdí, ale jinak byli slušní a nepřišlo mi, že by vyvíjeli nějaký nátlak.

    Řidič, se kterým jsem jel do servisu na kontrolu, to auto málem nabodl na svah (mokrá silnice, prudká zatáčka...) a po návratu do bazaru mu vypadl klíč na (stále mokrou) zem a rozkřápl se.

    Následně mě přivedli k jakémusi vyjednávači, který opravdu, ale opravdu nechutně tlačil na složení zálohy. Úvěr na mě zkusil jen jednou.

    Na pokladně velké papírování, nabízena jakási příplatková záruka, která ovšem nepokrývala věci jako motor, převodovka...

    Naúčtovali si 1500 za to, že udělali převod (což bylo domluveno), ale pak i 3500 za "přípravu vozidla na prodej". Co to obnáší, to nevím. Při předávání ještě byla v autě na čelním skle samolepka, ze které tam je bordel dodnes. Klíček mi dali olepený černou izolepou, že prý "to přece funguje, koukejte".

    Takže doporučuji se AAA pokud možno vyhnout, nebo být velmi trpělivý/trpělivá a s pohotovými argumenty.

    Na druhou stranu to možná byl lepší zážitek, než v jiném bazaru, kde majitel tvrdohlavě trval na kontrole u jednoho (ze dvou) autorisovaných servisů, že prý je jediný. A pak tam ještě přede mnou zavolal nějakému kamarádovi, se kterým si tykal >:D
  • 00 Reagovat !

    foto Abdikate

    Abdikate 26.01.16  09:56

    « Auto

    Ja treba zase mam trochu jine zkusenosti jak ostatni, prislo mi ze jednaji seriozne a na rovinu, takze ja na ne spatné vzpomínky nemam.
  • 00 Reagovat !

    foto petr1978

    petr1978 17.01.16  09:43

    « Pozor!!

    Čau dnes jsem se dočetl na internetu že ministerstvo bude po všem více šlapat :-( [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Jiri-Domansky

    Jiri Domansky 27.10.15  21:31

    « Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka

    Tak jestli fabku tak z CR ne, sul se podepise na hodne pruserech :/ spis neco ze zahranici, ja v bazarech nekupuju ale bracha ma ze zahranici, konkretne od brnenske pobocky/firmy (nevyznam se) aute story, a je spokojenej. Samozdrejme pokud chces mit jistotu, chce si to o urcitym modelu hodne zjistit a kdyz to privezou, mrknout na to s nekym, kdo tomu rozumi
  • 00 Reagovat !

    foto JaraJagr

    JáraJágr 27.10.15  14:28

    « Spíše ano

    Já mám od Áček auto asi už 3 roky a zatím jezdí pěkně, je teda pravda, že jsem nekupoval nic za 60 000 :-)
  • 00 Reagovat !

    foto romulan

    romulan 22.04.14  11:57

    « AAA raději ne

    Sám bych se AAA raději vyhnul, i když ono to nebude zrovna veselé s žádným bazarem. Prostě prodávají za provize, to nikdy nemůže být ideální.
    Tady jsem o tom akorát o víkendu četl na iDnesu: [odkaz] a ještě jeden blog na stejné téma – kromě toho, že se nás snaží oškubat, tak by nám nejraději ještě nacpali úvěry a kdo ví co všechno.
    Kdepak, až to bude potřeba, auto si raději prodám/koupím sám...

    Je to podobné jako s realitkama... U takové investice se sice vyplatí někomu zaplatit, aby ty náležitosti vyřídil za nás, ale je fakt jen o štěstí narazit na někoho, kdo se klienty nesnaží jen oškubat jak kuřata.... :no: :no:
  • « 00 Reagovat !

    foto Barrichello

    Barrichello 29.09.10  11:36

    « Re: Výkup

    Kexxik: neb tam chodí kupovat lidi, co autech ví tolik jako já o tryskovém letadlu. To se pak nakupuje dobře, výběr je velký >:D
    nemluvě o slavném stáčení tacho.... Auto ESA, AAA a bývalé Extra auto, to jsou borci.
    Kolega šel prodat do extra auta káru a při podpisu o výkup mu předložili papíry kde byl udvaná hodnota tacho 166 250 a reálná byla 185 340 >:D

    AAA to dělala chytřeji - pane to auto má hodně najeto, dáme vám tolik. Nu chytrolíni řekli aha, přijeli za 3 hodiny s utočenými 30 000 km do stejné pobočky a tam jim řekli ok, dáme vám víc.

    Takhle se dělá byznys. A máme čisté ruce - my nic, to zákazník :o))
    Akorát nesmí narazit na někoho jako je kámoš, to jde pak kosa na kámen, zvášt u značek o kteří jejich technici ví akorát že existují a to nemusí být jen americké, japonci atd. je to samé.
    To se pak kroutí jak paragraf při výčtu nalezených závad a utočených KM.
  • « 00 Reagovat !

    foto Barrichello

    Barrichello 29.09.10  11:30

    « Re: Výkup

    No však je tam áčka taky měla....
    300C 5,7 HEMI prý údajně po alici Bendové, rok tuším 2007 za 400 táců. najeto asi 90 tisíc nebo kolik, přesně už nevím. Zajímací cena že, když všichni ostatní prodávali za cca 310-360 2005ky vč. německého trhu...
    Za kolik pak to od paní Bendové vykoupili a kdepak byla ašibka, že to stálo o 2 roky mladší jen nepatrně víc :-)

    Vím jak známý vyprávěl jak tam šel kupovat Cadillac Seville s jedním svým kamarádem a když jim to napojili na diagnostiku a a celé prolezl, břečeli že at jdou prosím radši jinam, že jim větší slevu dát nemohou, i když jim tam našel 15 závad :-) :-) :-)
    Ona se časem přeca najěká bludná ovce co to koupí najde i se závadama :o)

  • « 00 Reagovat !

    foto Nery

    Nery 17.09.10  16:43

    « Re: Výkup

    Nejsem jejich zaměstnanec, ale aut jsem už pár koupil (myslím že cca 20) v AAA 3 a zároveň taky prodal, pokud chci prodat slušný auto za co nejlepší peníze a nechvátám, nikdy nepojedu na výkup. O americké vozy je zájem. Vždy Takový Chrysler 300C 5.7 HEMI stojí nový 1300000,- a po 5 letech 300.000,- Kč. To je za babku, kupují ce dobře, hůř se prodávají... Nechci dělat reklamu AAA ani žádnému jinému bazaru, ale tahle diskuje je právě o nich. Píšu pouze o svých zkušenostech
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…