New Fiat Bravo!

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT


  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.07.2007  21:32

    Kedy tu už bude?

    Už kúpi konečne niekto nové Fiat Bravo a dá tu o ńom recenziu. Už sa naňho teším...! :-)
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 07.07.2007  21:47

      « Re: Kedy tu už bude?

      Už jsem v něm seděl a jako majitele Stila mě zklamalo. Vnitřní prostor (vzadu) není lepší, ale horší. Vzadu je tento dojem umocněn šerem panujícím na zadní řadě sedadel díky nízkým oknům. Vpředu pohodlné, palubní deska hezká, posez nižší než ve Stilu 5D, ale žádné zapadnutí až na zem se nekoná. Možná i díky tomu si za sebe řidič průměrného vzrůstu pořádně nesedne. Horkým kandidátem na koupi pro mě Bravo není, ale věřím, že pro tradičního zákazníka Fiatu narozdíl od Stila ano.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.07.2007  08:37

    new bravo

    Vzhled je proste nadcasovej vypada nadhene motorizace taky neni spatna.Interier je nadherny krasne do sebe zapada az na jednu vec zase tvrde plasty lehce ponicitelne .sem tam se vyskyne mekceny plast ale ne moc.Jinak s tim autem sem mel moznost svezt.je nadharne sedet jak na miste ridice tak na m. spolujezdce.pravda zadni okna jsou mensi ale to vyrovnava jizdni dojem vozu.Sam mam bravo r.v.2000 ale prvni generace motorizace 1.2 16V nikdy jsem proti tomu autu nemel jedinou pripominku az na neustale praskajici kliky dveri coz je slabina vsech fiatu brava\bravo ale nove bravo je velice pohodlne a hlavne krasny design karoserie a i pristrojove desky prekvapila me motorizace 1,4 16V turbo s vykonem 110kW a kroutakem tusim 230 Nm.Proste italove se predvedli a myslim si ze zadne poruchove vozy uz nebudou napr.brava\bravo motorizace 1,4 12V.ITALIANS CARS IS GOOD
  • 00 Reagovat !

    foto Tommy100

    Tommy100 10.07.2007  16:37

    Bravo fiat!!!

    Auto se mi velmi líbí, i kvalitně je to skok vpřed..jízdní vlastnosti taky nejsou špatný...ale prostor nic moc..proti mojí oktávce nic moc... :-(
    a pozor..o nadčasovém designu můžeme mluvit za takových 5-6 let :-), taková fábia či oktávka je nadčasová, ale tohle??
    Je to krásný autíčko....otázka jak se bude líbit za pár let :-)
    ale jinak je to pěkný, bravo fiat :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.2007  00:00

    bravo X fabia 2

    for Tommy.Chapu ze kazdy mame jine auto ale nezlob se name NEMUZES srpovnavat fabii a bravo nebo oktavii a bravo.PROC???
    Fabia 1.generace 5 dver.,octavie 5 dver. BRAVO 3 DVERKO.Fabia a octavia 2.GEN zase 5 dver takze nic noveho bravo 2.GEN. 5 dver.
    ZMENA!!!! fabia 1 a 2 stejne motory BRAVO 1 a 2 odlisne motory inovace 1,4 turbo a 1,9 multijet.takze zase ZMENA!!!!Dalsi fabie je ohrana 5 dverove mensi auto ktere ma jine predni svitilny pritom zadek vychazi z fabie 1 BRAVO uplne jina svetla jine linky jina konstrukce narozdil od predesleho 3 dver.hatchbacku ktery byl velice libivy.Fabie nei nadcasova je pouze pokryta kabatem ktery se tak na prvni dojem jevy ale opak je pravdou.to ze z 3 dver presli na 5 dver. je zmena a hlave rysy fiatu a fabie se nemohou srovnavat.kor treba pri bcnim pohledu kdy fabie jeste neni dotahla do stadia aerodynamiky predni casti a predniho okna jako NEW FIAT BRAVO.jen se na ty dve bocni fota koukni a poznas rozdil a to je nadcasovy a proto to nemuzes srovnat skoda auto neni spatna ale nemam rad model fabia 1. i 2. generace.fota zde:1 bravo , druha fabka
    [odkaz]

    [odkaz]

    dale bravo 1.gen:
    [odkaz]

    a generace druhe:
    [odkaz]

    JASNA ZMENA UPLNE ODLISNE AUTO!!!!!!!

    fabia 1.generace:
    [odkaz]

    generace 2. :
    [odkaz]

    jen novy kabat nic jineho tim bych ukoncil tuto debatu jelikoz je to forum pro nas a vlastni nazor proto se nestydim sem toto psat ro ty kteri by chteliodpovidat stylem a bravo je takovy a makovy a fabe je zase lepsi v tom a tom klidne piste ...jak uz jsem psal ja,nemam rad fabie a jen sem zde posuzoval nazor "tommyho",ktery jak vidom ma oblibenou znacku SKODA a ja jak je videt zase FIAT rpoto jsem dal par odkazu na fota aby byl videt rozdil mezi vozy.Vim ze stale mnoho lidi rika fiat fuj poruchovy vozy,ale verte ze kazda automobilka ma mela a mit bude obdobi ktere ji pohani a musi to napravit.proto se nad tim zamyslete a tobe tommy preji mnoho najetych kilometru s ktavou.Proste kazdy ma sve oblibene. :-) :-) :-)
    • 00 Reagovat !

      foto Tommy100

      Tommy100 16.07.2007  11:23

      « Re: bravo X fabia 2

      Fabia rozhodně nadčasová je ;-)
      a taky nemůžeš srovnávat bravo I a II, když I měla nástupce Stilo ;-\
      • 00 Reagovat !

        foto Sleeper

        Sleeper 16.07.2007  11:59

        « Re: Re: bravo X fabia 2

        Nadčasové byly Citroeny. Traction Avant, DS. Fabia nemůže být nadčasová ani omylem. Ani jednička, o dvojce vůbec nemluvě. Přeju hodně úžasných orgasmů u Tvé sbírky fotek boleslavských vozů.... :o)
        • 00 Reagovat !

          foto Tommy100

          Tommy100 18.07.2007  12:27

          « Re: bravo X fabia 2

          to jako já?? :-|
          Fabia rozhodně ani po osmi letech nepůsobí nijak zastarale... >:-[]
          a dík, mám doma octavii a 100L, nepotřebuji sbírat fotky... >:D
    • 00 Reagovat !

      foto CtvrtSardel

      CtvrtSardel 21.07.2007  11:52

      « Re: bravo X fabia 2

      Fabie II teda fakt nadcasova neni, ale Fabie I je porad po tolika letech vcelku dobre koukatelna, nestarne vubec rychle, o tom svedci napr. i to, ze v GB si vRS kupovali az do posledni chvile ve velkem. FI mi uz ted prijde mnohem hezci nez FII, a rozhodne nadcasovejsi. Takovy Bravo I pro me teda zestarlo mnohem mnohem rychleji. V pripade Brava II bych si troufnul tvrdit, ze to bude spise naopak, ma uhrancive tvary, je fakt nadherny, tohle auto bude klenotem na silnicich jeste dlouha leta!
      • 00 Reagovat !

        foto Tommy100

        Tommy100 21.07.2007  16:02

        « Re: bravo X fabia 2

        Zase to tak nepřeháněj....nadčasové jsou spíše konzervativní tvary...uvidíme za sedm, osm let ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.2007  20:35

    Bravo je doma..

    Nove Bravo je tyzden doma, v najvyssej vybave a verzii Sport s motorom 1.9Multijet a 150 konmi + priplatkovou vybavou za 80 tisic.. ak nieco chcete vediet, sem s otazkami :)
    Takto zavadzaju moje auta na parkovisku :)
    [odkaz]
    • 00 Reagovat !

      foto Tommy100

      Tommy100 22.07.2007  20:42

      « Re: Bravo je doma..

      krásný ;-)
      ale je dobré kupovat auto pár měsíců pozačátku výroby?? 8-s
      • 00 Reagovat !

        foto stanleyyy

        stanleyyy 22.07.2007  20:46

        « Re: Re: Bravo je doma..

        jasne, ze to je dobre.. ked chces nabalit baby :-)
        Bravo sa vyraba uz pol roka, presiel som talianske diskusne fora a zatial nic vaznejsie... Auto si kupujem jednak z praktickych dovodov, jednak kvoli zabave a zazitkom z jazdy. A Bravo ma chytilo za srdce :) Takze teraz SX4rku musim predat, na 2 autach sa blbo jazdi
        • 00 Reagovat !

          foto Tommy100

          Tommy100 22.07.2007  21:14

          « Re: Bravo je doma..

          tak fajn, pokud na to máš, proč ne ;-)
          Jak často střídáš auta??Ta SX4 je taky nová ne?? >:-[]
          • 00 Reagovat !

            foto stanleyyy

            stanleyyy 22.07.2007  21:15

            « Re: Re: Bravo je doma..

            SX4 som kupil v aprili 2006, teraz ma presne 60 000km.. uz bol cas na zmenu
            • 00 Reagovat !

              foto Tommy100

              Tommy100 22.07.2007  21:24

              « Re: Bravo je doma..

              tak to najezdíš celkem dost...tak hlavně ať bravo slouží bez problémů :yes:
              • 00 Reagovat !

                foto stanleyyy

                stanleyyy 22.07.2007  21:26

                « Re: Re: Bravo je doma..

                dik, pevne verim, ze bude.. jazdil som kazdy den Ba-Vieden a spat, to je na mojej trase okolo 170km len tato jedna cesta. V SX4 som nemusel okrem pravidelnych kontrol menit nic, aj ziarovky sa menili na moju ziadost a to svietim stale. Dufam, ze aj Fiat pri Brave zdvihol poriadne kvalitu a ze to neboli len reci
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.2007  21:00

    nove Bravo

    Kupovat novy model je blbost, mam to s vlastnej skusenost s GP. Ale ani polrok u fiata nic vyroby nic neznamena, su majitelia co kupili GP aj po 1.5roku vyroby a maju furt tie iste problemy.
    :-(
    Stanley, mohol by si nieco konkretne k tomu autu napisat, akceleracia, pruznost, motor, spotreba, funkcnost, spracovanie?atd. citam tu debatu na revue je strata casu, clovek sa tam nic zatial nedozvedel, mimochodom som zvedavy kedy budes predavat Bravo ze ti vrzga interier. Moje GP po 17tisic...
    U Brava je predpoklad ze by to mohlo byt lepsie.
    • 00 Reagovat !

      foto Tommy100

      Tommy100 22.07.2007  21:12

      « Re: nove Bravo

      já si myslím to samé...fábia měla taky do roku 2001 určité vady :yes:
      Akorát doufám že moje oktávka je už taky vychytaná, je z konce roku 2006 ;-\
      • 00 Reagovat !

        foto stanleyyy

        stanleyyy 22.07.2007  21:24

        « Re: Re: nove Bravo

        problem Octavie je, ze je "taky vychytena" aj u zlodejov..
        • 00 Reagovat !

          foto Tommy100

          Tommy100 22.07.2007  21:27

          « Re: nove Bravo

          to máš pravdu...ale mě to nějak nevzrušuje, mám ji v garáži a nebo na firemním parkovišti ;-)
          • 00 Reagovat !

            foto stanleyyy

            stanleyyy 22.07.2007  22:15

            « Re: Re: nove Bravo

            a odtial akoze nezmizne? to nemyslis vazne..
            nam rozpilili garazove dvere a ukradli golfa a bolo :)
            • 00 Reagovat !

              foto Tommy100

              Tommy100 22.07.2007  23:15

              « Re: nove Bravo

              to by napřed museli rozbit branu, pokořit alarm, a vybit bezpečností dveře na garáži >:-[]
              • 00 Reagovat !

                foto stanleyyy

                stanleyyy 22.07.2007  23:51

                « Re: Re: nove Bravo

                keby o to slo, tak myslis, ze to robi niekomu problem? A mi nevrav, ze ti tam auto stoji 24/7.. alebo sa chodis do neho len posadit, ked doma nemas co robit?
                • 00 Reagovat !

                  foto Tommy100

                  Tommy100 23.07.2007  16:20

                  « Re: nove Bravo

                  ne, to nestojí..ale hodně taky jezdím se služebním...se svojí oktávkou najedu tak 8-9000km ročně ;-)
                  • 00 Reagovat !

                    foto stanleyyy

                    stanleyyy 23.07.2007  19:33

                    « Re: nove Bravo

                    tak to ju riadne setris :) tolko nabeham za mesiac a pol.
                    • 00 Reagovat !

                      foto Tommy100

                      Tommy100 23.07.2007  20:17

                      « Re: nove Bravo

                      Jak říkám, když je možnost, jedzím se služební HTP nebo se superbem :-) taky s pickupem.....zkrátka šetřím, kde se dá :yes:
                      • 00 Reagovat !

                        foto stanleyyy

                        stanleyyy 24.07.2007  19:26

                        « Re: nove Bravo

                        no ja ked som mal sluzobne, tak som si vlastne nekupil.. ono tych 1000km mesacne sa vzdy stratilo, a ked clovek jazdi na aute, kde ma zadarmo naftu, servis aj poistky, to ma hned iny pocit :)
                        • 00 Reagovat !

                          foto Tommy100

                          Tommy100 24.07.2007  22:53

                          « Re: nove Bravo

                          Jasně, je to tak...ale nedávno mě seřvali, že pravidla musí platit pro všechny a zatrhli mi soukromé jízdy, takže teď jezdím služebákem jen po okolí a když mám cestu 8-s
                          Jinak jsem měl předtím pět let felicii a stačila mi ;-\
                          Já nemám přidělený služební vůz, ale nejčastěji jezdím tak aby se to ztratilo, takže fabia HTP, Seat inca, a vyjímečně superb 2.8 :-)
                          • 00 Reagovat !

                            foto stanleyyy

                            stanleyyy 25.07.2007  19:42

                            « Re: nove Bravo

                            ten superb je tak nenapadny, ze sa urcite strati >:D
                            • 00 Reagovat !

                              foto Tommy100

                              Tommy100 25.07.2007  21:56

                              « Re: nove Bravo

                              Ten superb je na delší trasy, a u něho se nějaké kilometry navíc skryjí snáže >:D
                              Tak co, jak jezdí Bravo?? :-) je ale vážně mooooc hezký :yes:
                            • 00 Reagovat !

                              foto Tommy100

                              Tommy100 25.07.2007  22:09

                              « Re: nove Bravo

                              Jo, a jinak ti pěkně děkuju, zblbnul jsi mi ženu...chce taky bravo ;-\
                              • 00 Reagovat !

                                foto stanleyyy

                                stanleyyy 29.07.2007  13:42

                                « Re: nove Bravo

                                nemas za co, aj nabuduce :) A Bravo jazdi fantasticky, som velmi spokojny.
                                • 00 Reagovat !

                                  foto wikinko

                                  wikinko 29.07.2007  15:54

                                  « Re: Re: nove Bravo

                                  stanley, prosim, predstav nam ho na moje.auto.cz, bravo nam tam chyba...
                                • 00 Reagovat !

                                  foto Tommy100

                                  Tommy100 29.07.2007  16:59

                                  « Re: nove Bravo

                                  zatím jí to ne a ne rozmluvit...chtěl jsem jí příští rok koupit novou fabii :-(
    • 00 Reagovat !

      foto stanleyyy

      stanleyyy 22.07.2007  21:23

      « Re: nove Bravo

      Nemyslim, ze kupovat nove auto je blbost. Niekto to musi kupit, nie? Okrem toho pevne som veril informaciam s roznych zdrojov o novom Brave a celkom peknej kope predbeznych testov na talianskych forach. Auto som objednal 2 tyzdne pred SK premierou, doviezli ho az teraz, kedze bolo cele "custom made".
      Bravo som kupil prave kvoli tomu, ze som chcel nevrzgajuce auto. Po testovani 13 aut nizsej strednej triedy mi nevrzgala jedine Kia Cee'd a zo 4 Brav, na ktorych som siel, ani jedno ( vratane mojho ). Dalsi kandidat v mojom vybere, Honda Civic 8g vrzgal v oboch pripadoch, na ktorych som sa viezol. Vsetko boli auta s asi 1000km na tachometri. Interier je velmi kvalitny, dobre licuje a ma vybornu povrchovu upravu. Vo vybave Sport ma lepsie materialy ako v zakladnej, nehovoriac o fantastickych sedackach.
      Skusenosti po asi 1000 najazdenych km:
      - motor je oproti mojej 100 konovej SX4 tzv "trhac asfaltu", vyborne akceleruje a tlaci do sedaciek
      - do 2000 RPM vobec o motore nevediet, az potom sa naplno roztoci turbo a uz ho viac pocut, ma to vsak daleko od traktora od VW
      - okolo 2500 RPM uz auto taha ako dive, ale aj pri 2000rpm ma 90% krutiaku
      - spotreba pri dnesnej jazde Petrzalka-Pezinok a spat cestou cez Raciansku ulicu 5.8 ( na nove auto vyborne ), na dialnici pri 140 na tempomate 7.1 ( BA-TN a spat )
      - podvozok velmi dobre tlmi nerovnosti, jazda aj pri 160km/h vyborna, kym som nepozrel na tachometer, ani som neveril, ze tak rychlo idem
      - auto aj od 90km/h na sestke pekne zrychluje, bezne staci radit minimalne ( aj ked v zabehu radim viac, nech motor nezlenivie )
      • 00 Reagovat !

        foto Tommy100

        Tommy100 22.07.2007  21:25

        « Re: nove Bravo

        S tím vrzáním si děláš srandu??Po 1000km??? :-O
        moje služební pět let stará fábia po 160000km ani jednou nezavrže :-!
        • 00 Reagovat !

          foto stanleyyy

          stanleyyy 22.07.2007  21:28

          « Re: Re: nove Bravo

          zial, nedelam srandu.. bol som sam sokovany, ked vsetky dole uvedene auta, kazde s menej ako 1000km, vrzgali!!!
          Bol som na celkom slusne kope testovacich jazd
          - Honda Civic 8g benzin, 2 kusy
          - Ford Focus 1.6 benzin
          - Toyota Auris tusim 1.4, ta mala len 200km a vrzgala(!)
          - Citroen C4 1.6 benzin

          Bravo bolo v 4 pripadoch absolutne bez problemov.
          • 00 Reagovat !

            foto Tommy100

            Tommy100 22.07.2007  21:38

            « Re: nove Bravo

            tak to jsem si nemyslel ani ve snu, že jakékoli nové auto může vrzat...já ať jel s jakoukoli škodou, včetně felicie...nikdy jako nové nevrzaly. Felicii jsem měl pět let a taky mi ani jednou nevrzla :-|
            • 00 Reagovat !

              foto stanleyyy

              stanleyyy 22.07.2007  22:12

              « Re: Re: nove Bravo

              vidis, moja felicia vrzga ako najata... hlavne zadne prave dvere
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.2007  22:28

    nic nie je perfektne

    Nam na testovacom Brave Emotion 120k nafta vzadu nieco vrzgalo
    Len tak mimochodom, auto sice vyzera lepsie ako GP, ale povedal by som ze vyrobne finty su rovnake, zaraza ma ako sa podobaju niektore veci z GP a Bravo, napr.zamok kufra.
    Stravil som dost casu a neprisiel som na to odkial sa vrzganie siri, je to niekde v palubke, kaslem uz na to su aj horsie veci.
    • 00 Reagovat !

      foto stanleyyy

      stanleyyy 22.07.2007  22:36

      « Re: nic nie je perfektne

      co myslis pod vyrobnymi fintami? Zakladne principy spajania materialov maju aj tak vsetky automobilky rovnake. Materialy su ine ( lepsie ) ako v GP, plechy aj interier daleko lepsie licuje. Navyse ten pocit mohutnosti a tlmeneho zvuku zatvarajucich sa dveri budi dojem poctivej prace.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.2007  22:54

    nic nie je perfektne

    Povedal by som ze licovanie a pazvuky nie je to iste.
    Staci aby ti niekde vyskocil nejaky klip a potom uvidis ten koncert pazvukov. Alebo drotik, hoci niekde v palubke alebo okennom airbagu.
    Ja ked som patral strasne dlho odkial to moze ist a neprisiel som na to. A to som lezal v interieri, ruky mal v palubke zospodu, svietil baterkou, vselico som premazaval. Cim viac som skusal zistil som ze vrzga vsetko. Staci zatlacit na oblozenie dveri, autoradio, pristrojovku, plastove podbehy, atd.
    Ja som o super kvalite stratil iluzie, ale mozno by som do fiata siel zasa. A budem sledovat teda Vase nazory.
    Nemozem sa ubranit pocitu ze Bravo je len vacsie a kvalitnejsie spravene GP. Zda sa mi ku GP blizsie ako Stilo.
  • 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 22.07.2007  23:08

    bravo podobne gp? asi nie

    a cim je blizsie ku GP? tym, ze ma 80% spolocnych so Stilom?
    4 mesiace som behal po showroomoch a skusal vsetko, co sa da v nizsej strednej kupit, okrem Audi a BMW, kedze nemecke auta nemusim. Nakoniec zostali 2 kandidati - Bravo a Civic a prave vrzganie rozhodlo.. civik ma s tym velke problemy, navyse robi problem to velke presklenie palubovky.
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 23.07.2007  00:03

      « Re: bravo podobne gp? asi nie

      No neviem co ma tak spolocne so stilom ale jeho konstrukcia mi dost pripomina GP, pozri si to na eper cd cku kde je jeho konstrukcia.
      Ale je to jedno, robili to podobne ako GP, a niektore suciastky, komponenty su GP podobne, byt tebou radsej by som si zelal aby spolahlivostne bolo blizsie k GP ako Stilu

      A marketingove kecy tiez nemusim, ked sa trocha rozjazdis, potom napis co a ako. Mna uz veci ako vrzganie spojkoveho pedala ci sedacky vobec netankuje. nie je to totiz problem iba mojho kusu
      :-)
      Kde je to forum kde pisu skusenosti s Bravom, daj odkaz
      Kupovat novy model je blbost, zistis sam. Ja keby som ho kupil o rok neskor mohol som byt straaasne spokojny
      • 00 Reagovat !

        foto stanleyyy

        stanleyyy 23.07.2007  07:05

        « Re: bravo podobne gp? asi nie

        ci je to blbost alebo nie, sa rozhodnem sam. Zatial si nepripadam ako nesvojpravny dement, ktory nevie posudit, kde investuje 756 000. SX4 som kupil relativne daleko skor, kedze SR bola prva krajina, kde sa zacala predavat a ziaden problem. Co sa tyka podobnosti s GP/ Stilom - keby si aspon troska vedel o historii Brava, nepisal by si to tu.. Bravo nema okrem Blue&Me a ineho znaku Fiat s GP vela spolocneho - podvozok, motory, interier, dizajnerske studio, ktore ho navrhovalo, to vsetko je ine. Nehovoriac o masivnom nasadeni simulacii a pocitacovych modelov, hod si prehliadaca [odkaz] pripadne si to daj cez nejaky translator, je tam vela informacii o vyvoji auta. Sedacky, ktore su v sportovom Brave sa nedaju s tym divnym umelym cudom, co je montovane v GP, porovnavat. Perfektny povrch ( semisova perforovana latka ), odlisna konstrukcia ( bedrova opierka, vyskovo nastavitelne obe sedacky, vyborne bocne vedenie ). Sam som mal GP sice len kratko ( z pozicovne na sluzobke ), ale rozdiel je priepastny.
      • 00 Reagovat !

        foto

        "-- skrytý --" 13.10.2007  16:44

        « Re: Re: bravo podobne gp? asi nie

        Musím se zastat spolehlivosti Stila. Měl jsem jako služební auto dobře vybavený MW 1.9 JTD a za dva a čtvrt roku jsem s ním najezdil téměř 100.000 km s minimálními problémy. Přitom žádný "důchodcovský" styl - buď jsem většinou spěchal nebo jel dost naložený. Ono ale u všech aut a - alespoň podle mě - u italských obzvláště, platí, že Ti vracejí, jak se k nim chováš. Dříve jsem měl 1. generaci Astry, o níž se tvrdí, jak je hrozně poruchová, a rovněž zhruba 100.000 km bez problémů. Auto je prostě skoro živé.
  • 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 23.07.2007  07:11

    test

    tu si pozri test presne rovnakej verzie, ako mam ja:
    [odkaz]
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 23.07.2007  07:42

      « Re: test

      nikto nevravi ze si nesvojpravny
      usudok si sprav sam
      [odkaz]

      toto za "test" nepovazujem
      • 00 Reagovat !

        foto stanleyyy

        stanleyyy 23.07.2007  08:12

        « Re: test

        uz davno som cital.. len nechapem, co ma kvalita servisu spolocne s autom, v ktorom nikto z vas pomaly nesedel, nieto aby sa viezol
        • 00 Reagovat !

          foto

          "-- skrytý --" 23.07.2007  08:35

          « Re: test

          iba to ze netreba slepo verit novinke [aka bude spolahlivost] a uz vobec nie niektorym servisom. Ja som v nom sedel a isiel aj 180, ale to je jedno.
          • 00 Reagovat !

            foto stanleyyy

            stanleyyy 23.07.2007  09:14

            « Re: test

            Chvala bohu, ze som si auto objednal do vyroby. To musi pekne vyzerat, ked kde-kto jazdi 180 na testovacom aute, ktore je v zabehu... Ja slepo ziadnej novinke neverim, ziadne auto na trhu nie je dokonale a s tym,, ze sa moze vyskytnut nejaky problem, pocitam. Auto si kupujem aj kvoli radosti z jazdy a ten je umocneny faktom, ze skumam "pole neorane". Zatial po 5 dnoch a 960 km v pohode. A kvalitou spracovania a materialov na mile od GP vzdialene.
            • 00 Reagovat !

              foto

              "-- skrytý --" 23.07.2007  09:46

              « Re: test

              No je vzdialene na mile aj cenou
              Inac taha dobre, na tych 180 to zrychluje jak drak na 5tke....
              Jasne ludia s tym jazdia jak....
              • 00 Reagovat !

                foto stanleyyy

                stanleyyy 23.07.2007  10:16

                « Re: test

                ozaj, jedna funny story :) ked som sparoval auto s mojim mobilom, zacalo si cez GPRS tahat update.. sila :-D
  • 00 Reagovat !

    foto stanleyyy

    stanleyyy 01.08.2007  07:27

    pridal som svoje Bravo na moje.auto.cz

    Tak o mojom Brave si mozete precitat tu:
    [odkaz]
    • 00 Reagovat !

      foto wikinko

      wikinko 02.08.2007  00:51

      « Re: pridal som svoje Bravo na moje.auto.cz

      tak dakujem ze si ma posluchol, hned som ti dal 10ku :)
  • 10 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 15.09.2007  22:11

    Bravo

    Tak pánové, poraďte, kdo jaký máte ? Není ta 1.4 slabá ? Chci to koupit.
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 04.10.2007  21:20

      « Re: Bravo

      Tak se svez, IMHO to je v pohodě... :-)
    • 00 Reagovat !

      foto sportivo

      sportivo 24.11.2007  16:42

      « Re: Bravo

      ale nieje,len je v zabehu trochu lenivá. mam zachvíľu nabehaných 6000 km a je to uplne nezrovnateľné ako ked som ho kúpil. :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto sportivo

    sportivo 24.11.2007  16:40

    ahojte

    zdravím, jak sa majú braváci :-) .
  • 00 Reagovat !

    foto scooter-x-AlkoholixXx-

    scooter_x (AlkoholixXx) 01.01.2008  20:39

    Bravooo!!!

    Zdravím všechny. Taky by mě zajímalo, jak je to s motorem, jestli 1.4 16V není na tohle auto příliš slabá. Přemýšlím mezi 90k a 120k, tak jestli někdo vyzkoušel obojí, jestli mi může k tomu něco poradit. Druhá věc, která mě zajímá, jaké máte zkušenosti s různými prodejci FIAT, hlavně Praha a Střední čechy! Který byl ochotný, vyšel vstříc nebo naopak kterého fakt nebrat... Díky moc!
    • 00 Reagovat !

      foto gtv6

      gtv6 02.01.2008  22:28

      « Re: Bravooo!!!

      Přemýšel jsem stejně, ale došel jsem k názoru, že mám auto pro rodinu a bát se předjet tatru na okresce nemám za potřebí, kupuju 120, je to turbína a ten výkon bude určitě stačit. Rozdíl v ceně je 25 tisíc, což v tom množství peněz za celý auto je minimální a rozdíl ve výkonu je markantní. 120 HP dynamic je jasná volba :-). Jako prodejce preferuju Imofu.
      • 00 Reagovat !

        foto scooter-x-AlkoholixXx-

        scooter_x (AlkoholixXx) 03.01.2008  19:21

        « Re: Re: Bravooo!!!

        120k v Dynamicu by byla jasná volba i pro mě, ale hraje u mě roli cenová hranice, tak uvidím. Proto se ptám jestli to má smysl investovat nebo jak se to vlastně má :-) Máš nějaký osobní zkušenosti s Imofou? Přístup, ochota, nabídka, cena,...? Já nemám s žádným FIATprodejcem, tak zjišťuju ;-)
        • 00 Reagovat !

          foto gtv6

          gtv6 03.01.2008  22:29

          « Re: Bravooo!!!

          120k má smysl ve chvíli pokud kupuješ auto pro rodinu, protože pokud budeš jezdit většinou sám tak ti atmosférická verze bude stačit, samozřejmně pokud jezdíš defenzivně a v rámci pravidel silničního provozu a roční kilometrový projezd nebude vysoký kup si atmosféru. Cena je 430 oproti 400, pokud bych si koupil pro sebe tak by mi to stačilo, ale pokud povezu ženu a dítě, chci mít pod pedálem víc. Osobní zkušenost s Imofou mám velmi dobrou, jsou tam lidé znalí a mají přehled, pokud budeš dělat velký dusno ( tzn. hrát hru zamilovaného zákazníka do brava a půjdeš za nimi párkrát na návštěvu) tak je určitrě ještě o několik procent srazíš dolů. Jinak Imofa má nejbližší vztahy s importérem.
  • 00 Reagovat !

    foto scooter-x-AlkoholixXx-

    scooter_x (AlkoholixXx) 03.02.2008  16:59

    Manuál

    Nemáte někdo k dispozici manuál na nové Bravo v elektronické podobě? Byl bych vám vděčen, díky! :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.03.2008  20:23

    skusenost so spotrebou

    nazdar bravaci ma niekto skusenost s prejdenim zo zimnych pneu. na letne ohladom spotreby, mal som zimne 205/55/16 spotreba na 40km jazdu 6.4 l a teraz na letných 225/45/17 na tu istu trasu 7.2 l ma niekto podobnu skusenost ci je to v niecom inom ? dakujem
    • 00 Reagovat !

      foto gtv6

      gtv6 03.03.2008  17:50

      « Re: skusenost so spotrebou

      chybu bych nikde nehledal, jo co tam náš za motor, že tam máš takový válce, 1.4 ?
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 14.03.2008  11:43

      « Re: skusenost so spotrebou

      Záleží na tom Marsel jaké máž pneu. Já mám Bridgestone a zimní Michelin. Zimní užívám 195/65/15 a letní seriové 205/55/16. Micheliny mají citelně menší odpor, Brigestony jsou hlučnější, těžší a mají citelně větší odpor. Spotřebu městskou po Praze mám na 1,9 JTD 120 k. 6,9 - 7,1 litru. Každopádně vím že až Bridgestony sjedu tak jiné asi nebudou přesto že na mokru se jeví velmi dobře a na suchu jsou k neutržení. Na suchu to však umí kdejaká galuska. Hlučnost je ale značná.
      • 00 Reagovat !

        foto

        "-- skrytý --" 23.03.2008  18:26

        « Re: skusenost so spotrebou

        mam leto bridgestone 215/45/17 mas pravdu drzia ako prilepene aj na volante citim rozdiel oproti tym zimným 16tkam
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.05.2008  18:01

    problem s radiom

    poradte prosim, kupil som si subwoofer a zosilnovac a po zapojeni na original radio cez vystup na zosik, to proste nejde, cez ine radio zostava ide, chyba je v radiu ako keby ten vystup nebol funkcny alebo nebol zapojeny neviem ako nato, poradi dakto,
    Cez zadne repro to stahovat nechcem to uz nen i ono, a dodavam ze ty amateri s Fiatu mi poradit nevedia
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.05.2008  08:36

    spotřeba?

    6,7l u základní verze, jezdil ste někdo i za méně když ste ho šetřili?? lze to vůbec?
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 02.12.2008  20:59

      « Re: spotřeba?

      ahoj, nepíšeš aký máš motor, ja mám 1,4 90k, a moja najnižšia spotreba bola cca 6,0l/100km. teraz už mi ale stúpla na 6,4, možno aj tým že som prezul na zimné gumy
      • 00 Reagovat !

        foto gtv6

        gtv6 03.12.2008  10:17

        « Re: spotřeba?

        Po městě jezdím do 8,5-9l/100 km a nevadí mě to ;-)
        • 00 Reagovat !

          foto gtv6

          gtv6 09.05.2009  15:03

          « Re: spotřeba?

          Tak po půl roce a najetých 10 tkm klesla spotřeba na velmi přijatelných 7,1 dle PC.
          • 00 Reagovat !

            foto Mirec38

            Mirec38 11.05.2009  19:31

            « Re: spotřeba?

            7.1l na diesel beries ako prijatelnu hodnotu ? Nebolo lepsie zobrat 1.4 150k a ma 8.5l ?
            Nenahanas to ty tak trosku :-)
            • 00 Reagovat !

              foto gtv6

              gtv6 25.05.2009  09:38

              « Re: spotřeba?

              mám 1.4 dietu a jezdím 50% město.
              • 00 Reagovat !

                foto gtv6

                gtv6 14.06.2009  14:20

                « Re: spotřeba?

                Tak mám za sebou dovolenou v itálii, auto naložený po strop a "rakev" na střeše, 4 lidi v autě. Spotřeba 7,4 klima tam i zpět, rychlost v rámci limitů. Do kopců někdy musela i 4°, ale brzda jsem rozhodně nebyl. Před cestou jsem se dost bál, že to bude s 1.4 v dietě utrpení.
    • 00 Reagovat !

      foto IROCC

      IROCC 30.05.2014  15:49

      « Re: spotřeba?

      naprosto standardní ježdění a dlouhodobý průměr 6,4 L / 100 Km ...nepovažuji se za brzdu provozu ale Formule jedna také ne ... motor 1,4 90k
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.05.2008  15:39

    To

    Je pekáč ! >:D >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.05.2008  21:10

    a

    spravil som 150km na 6l bez klimy na 1.4 150 k verzii
  • 00 Reagovat !

    foto novyclovek

    novyclovek 02.07.2008  23:03

    Koupě v D

    Zdravím uvažuji o koupi mého 1.auta při hledání různých ojetin jak v CZ tak v D jsem se podíval i po nových a na netu jsem objevil prodejce aut v D který nabízí bravo 1,4 t-jet 150 sport za nějakých cca 17000 Euro a GP za 1,4 t-jet 120 sport za cca 14000. Oba fiaty se mi docela líbí a navíc cena se zdá hodně slušná. Nevíte jak je to se záručním servisem Fiat při koupi v zahraničí? Mají nějakou Euro záruku nebo něco? Díky
    • 00 Reagovat !

      foto gtv6

      gtv6 04.07.2008  10:21

      « Re: Koupě v D

      Pokud máš správně vyplněnou servisní knížku a dodržené servisní itervaly, tak je záruka bez problémů a můžeš servisovat v jakýmkoliv fiat servisu na světě. Samozřejmně pokud chceš to mít písemně, tak napiš na Fiat ČR.
    • 00 Reagovat !

      foto Asterix

      Asterix 04.07.2008  21:45

      « Re: Koupě v D

      ak chces nove auto tak si urcite pozri aj tuto stranku
      www.neuwagen-schnaeppchen.de :-!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.12.2008  21:10

    otázka

    ahojte chlapci, bravaci, mam otázku, neviete koľko by stálo turbo do auta mam iba atmosferu 1,4
    • 00 Reagovat !

      foto gtv6

      gtv6 03.12.2008  10:16

      « Re: otázka

      No, minimálně kilo - a to musíš dělat doma, musíš jiný písty, turbo, svody a celý to překopat. Levnější prodat a koupit s turbem. A příště nekupovat co vlastně nechceš ;o)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.2009  23:59

    Spotreba 1.6 MultiJet

    Caute, aku mate spotrebu s motorom 1.6 MultiJet, zaujima ma hlavne mesto? Mal som moznost sa v nom zviest, a celkom sa mi to pacilo. Ten motor mi pripadal celkom zivy.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.2009  16:28

    tlmic v haji

    nazdar Bravaci, mam bomba spravu mam bravo 1,5roka najazdene 24000 km, a predny tlmic v haji, jednoducho vytiekol, ziadna jama z nicoho nic, a Fiat nato ze tlmic ako reklamaciu uznaju do 10 000 - 15 000 km ako vyrobnu chybu ale asi po 24000 km sa opotrebuje alebo ako si to mam vysvetlit, ma niekto podobnu skusenost?
    • 00 Reagovat !

      foto gtv6

      gtv6 25.05.2009  09:37

      « Re: tlmic v haji

      To je náhoda, stát se může cokoliv. Tlumič by měl vydržet kilo.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…