Ztracené příspěvky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto

    "anonym" [91.127.207.XXX] 16.05.07  22:29

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: skvele

    musim reagovat na tvoje slova,
    pretoze som prave vo faze rozhodovania sa o kupe noveho vozidla ISko je jedno z favoritov...bol som prednedavno v predajni aby som si ho blizsie obzrel,vyskusal a zistil nejake info...
    s pristupom som bol vcelku spokojny...a ked som si precital to co ti vadi...pytal si sa vobec na nieco z toho pri kupe vozidla? Mam pocit,ze si si ho kupil a pritom si uz od zaciatku vedel,ze ti nebude vyhovovat.Vsetko co si spomenul mi predajca pri prezentacii vozidla povedal ci to,ze servis sa plati /ukazal mi servisne naklady do 90.000km/,ci to,ze navigacia a bluetooth je blokovany /vedia to odblokovat a ukazal mi zoznam kompatibilnych telefonov/,aj to,ze sp.zrkadla sa nesklapaju a aj to,ze stale svietenie nie je standard /vedia domonotovat original modul ako si spominal/.Dokonca ma tiez upozornil na 18 kolesa,kedze sa mi paci ich design,ze je to s nimi trochu tvrdsie a co sa tyka laku, otvorene nechapem ako moze niekto s novy autom za 1,5 miliona ist na kefy? nevidel som lak,ktoremu by kefy pomohli na jeho krase.Nekupoval si macku vo vreci?
  • 00 Reagovat !

    foto EricCartman

    EricCartman 16.05.07  22:05

    « Re: Ale, Ale ...

    Možná to bude tím, že jsi ty jedničky nasázel tolika lidem, že už ani nevíš komu. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  22:03

    « za deset

  • 00 Reagovat !

    foto pedro5585

    pedro5585 16.05.07  20:33

    « Re: hm!

    Dakujem!! :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  20:03

    « Jiný kafe !!

    Návrh pro všechny diskutující .
    Přejděte na forum * , to je jednoduché , přehledné ,
    ale hlavně funkční forum .
    A možná si Vás tam budou i vážit a ne jako tady , kde jste jen
    přítěž .
    Možná , že to píšu zbytečně, protože už tu skoro nikdo není !
    :-( :no: :no:
  • 00 Reagovat !

    foto mitak

    mitak 16.05.07  19:19

    « ty vado!

    První auto, kterému dávám 10 bodů >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  19:14

    « Re: Re: Re: Re: Pokud se nepletu

    Tak tu tabulku beru - je tam vidět jasné srovnání. Ono asi záleží na konkrétních sprintech, opravdové délce trati a měřící technice, protože časy z tvé tabulky jsou jednoznačně lepší když to srovnáš s tabulkou z letošního Renocaru - kde bys asi takový čas mohl mít opravdu velmi těžko. Je jasné, že právě při váze Jaguara, (sorry) starém J-Gate automatu není možné abys za normálních okolností porazil všechna Eva, STi a Porsche (podle aktuálních výsledků Renocaru málem i Ultimu GTR). Také záleží jestli se měří na semafor nebo opravdu čistý průjezd.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  18:11

    « hm!

    tieto nadherne auticka este maju dusu!!!!mozem len gratulovat a nepredavaj!
  • 00 Reagovat !

    foto StanS

    StanS 16.05.07  17:13

    « Re: Re: Re: Pokud se nepletu

    Výsledky z Renocaru vloni v říjnu už jsou odstraněny. Tabulku s výsledky jsem přidal do fotogalerie a dále si můžete najít článek s odkazem na podzimní Přerov na www.jagxjr.com

    Výsledky ve sprintu jsou velmi dobré, když vezmete v úvahu hmotnost xjr s řidičem 1950 kg. Na druhé straně - zadní náhon je na drag špica a měl jsem zimní pneu Pirelli a samozřejmě vypnutou kontrolu trakce, aby mi to nedusilo plyn. Ani to moc negumovalo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  16:34

    « Re: Uber ze svého nadšení

    No jo, měl jsem už hodně SUV (různé ročníky), tak určitý přehled mám. A co jsem neměl, v tom jsem jel... :-) Jo pravda, neměl jsem BMW, Audi a MB. Nemám rád tyhle předražené tuctovky.
  • 00 Reagovat !

    foto corsaczek

    corsaczek 16.05.07  16:11

    « Re: Re: Franfurkt

    sorry, preklep
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  15:33

    « Re: Cau(te)

    nazdar tv, som rad ze si spat. jj ten usek pri ZM poznam. bleee. mal som ist aj ja dnes do BA, lebo ide tam kamos ku doktorovi, ale nechcem riskovat, teraz velmi nejazdim, na bratrancove doklady :) vodicak este vzdy nemam. behal som aspon na motorke (na tej ma nechytia), ale zveril som ju mojmu dobremu kamaratovi, aby ju na leto ponastavoval aby bolo vsetko ok, a ked mi poobede volal myslel som ze je hotova a mozem ist po nu. ale ked som dvihol tak prve sa ma opytal ci bola motorka poistena. ano, rozbil ju. je to uz moj treti dopravny prostriedok za dva roky, ktory putuje do srotu. ja uz sa bojim sadnut aj na bicykel.
    inak zajtra mam obhajobu dipl. prace, celkom som ju ako tak dobavil, najma vdaka tomu ze forum bolo dlho nefunkcne a aj po spusteni stoji za houby, takze ako vravis, zrazu bolo vela casu :)
    ocova C4ka ma teraz 4 tisic km, ale tento aj nasledujuci mesiac ju cakaju riadne porcie km. zatial spotreba podla pp, ktory sme este nenulovali je 7,9. vacsinou po kosiciach, trochu dialnica (PO) a okresky po vychode. otec jazdi dost svizne, ale nie rychlo, takisto mu je cudzi styl brzda plyn. az na tu nestastnu buchotavu skakajucu zadnu napravu je to v pohode auticko, otec je spokojny. uz si ju kupil aj "chatovy" sused, tiez 1.6 16V a ma spotrebu 7,1 az 7,2. on je z PO, pracuju s manzelkou v KE a chata na ruzine, takze ta spotreba je dialnica + PO + KE + klukata cesta na Ruzin.
    no nejako som sa rozpisal, idem sa ucit, zajtra obhajoba, o tyzden statnice :-)
    dufam ze sa tu stretneme castejsie ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto wikinko

    wikinko 16.05.07  15:29

    « Re: Cau(te)

  • 00 Reagovat !

    foto roubrt37

    neregistrovaný: "raději nepřihlášen :-)" [89.31.40.XXX] 16.05.07  14:58

    « Re: Re: hodnocení

    Rozdíl mezi Alfou a jinou značkou je asi jako mezi manželkou a milenkou. Milenka tě uspokojí mnohem víc jak manželka a proto jí i mnohem více odpustíš.
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Miso" [85.135.235.XXX] 16.05.07  14:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: Nádhera....

    A kolko tych do povodneho stavu zrekonstruovanych veteranov vlastnis? Alebo, kolko si ich uz zrekonstruoval? Alebo ry pes len tak, zo zavisti?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  14:31

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Na svatbu Cdllc?

    No vidíš, já chci právě zbourat předsudky o tom, že Jaguar na svatbu musí být zákonitě drahá záležitost - moje motto "Pro všechny 1. třídou..." není jenom fráze, ceny mám proklatě nízké, takže snad oslovím i ty "Trabantisty" jak říkáš :-) Přesto se někomu i těch pár stovek za pronájem Jaguaru zdá moc, někteří lidé se prostě snaží na svatbě maximálně ušetřit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "nzntz" [77.48.45.XXX] 16.05.07  14:25

    « chytráci

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  14:19

    « Re: Re: Re: Re: Re: Na svatbu Cdllc?

    Někteří lidé jsou prostě loseři a jimi i zůstanou... Těm bude stačit i Trabant, protože je to "levné".
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  14:16

    « Re: Re: Re: Re: Na svatbu Cdllc?

    Myslím že hodně lidem je jedno, čím se na svatbu povezou. "Nežli zaplatit pár stovek za svatební pronájem Jaguaru, tak si raději zajistím oktávku od strýce - a zadarmo." - i s tímto názorem jsem se setkal. Jaguar tedy nabízím lidem, kterým není jedno, čím se vezou...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  14:05

    « Re: Re: Re: Na svatbu Cdllc?

    Když jsem se já kdysi ženil, jel jsem na svatbu v obstarožním BMW. Dodnes toho lituji. Ale byl jsem mladý, hloupý a chudý :-) Tak dnes alespoň dělám radost příbuzenstvu, když jim půjčuji své vozy na svatby.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…