Ztracené příspěvky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  10:29

    « Re: Výkon motoru.

    Slabá baterka ?? V ovladači ? V servisu měli hned jasno : vadný mechanismus zámku levých předních dveří. Údajně když to nezacvakne u všech dveří na 100% , tak to pro výstrahu znovu všechno otevře :-) Vzhledem k tomu, že nemám žádný akustický signál ( pípnutí) , tak si toho ale člověk nemusí všimnout, že jo........... Pravdou je, že já ten zámek nepoužiju jak je rok dlouhý, ale v servisu většinou otevítŕají a zavírají právě klíčem, tak jestli to bylo zatuhlé a pak se nějak zadrhlo....... V Octávce to dělal zámek pátých dveří, že když ho někdo jednou za půl roku použil na odemčení kufru klíčem, tak zůstal zaražený v té krajní poloze takže nejenom že zase odemkl, ale ještě pro jistotu spustil všechny okna :-)

    Ale v servisu jsme se shodli, že otevřené Mondeo není žádný problém, a že pokud mám vzadu viditelně ten štítek TDCi, že se krádeže bát absolutně nemusím..... >:D >:D >:D

    Pro Petra T . : podle mě to stejně budou vstřiky...........
  • 00 Reagovat !

    foto Ales-J-Auto-cz-

    "-- skrytý --" 04.05.07  09:20

    « Re: fotky

    To je bohužel trend poslední doby. Je ale mimochodem zajímavé, že na dolní fotce v prvním sloupečku automobil velmi rychle couvá :-) .
  • 00 Reagovat !

    foto eda-nezbeda

    eda.nezbeda 04.05.07  09:15

    « Re: Výkon motoru.

    Slaba baterka!! To uz se mi take stalo ...
  • 00 Reagovat !

    foto Dave1

    Dave1 04.05.07  09:14

    « Sociál Edition

    Tak dneska jsem viděl na ulici verzi sociál edition žádný rádio ani anténa místo ní černý špunt na střeše, dvě díry před spolujezdcem,hnusný plast v celým autě. Chtěl bych vidět toho v..a co si koupí za 245 tis. pár plastů a HTP. Jedním slovem HNUS.
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Jirka" [195.113.227.XXX] 04.05.07  08:30

    « Re: nadhera

    Ahoj mě je 18 a rozhodně nepatřím k té většině mladých, kdybych měl na výběr mezi EVO IX a Cossie, vybral bych si určitě Cossie, je to pro mě srdeční záležitost
  • 00 Reagovat !

    foto -dabel

    _dabel 04.05.07  07:59

    « Re: Re: Re: Re: 16'' disky na zimu

    Podhustene pneu rozhodne nemam (to sledujem dost casto) :-) OK, 2 cm to mozno nie su, ale 1-1,5cm urcite. Naposledy som si to pripomenul, ked som menil kolesa - auto som dvihol, 16" zbehla dolu ako malina a na nasadenie 17" som este musel auto dvihnut :-)

    No a anonym som ja, som bol lenivy sa z domaceho pocitacu prihlasovat ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.07  07:22

    « Re: ty kola

    taky mi to tak připadalo, když jsem stáhnul ty fotky z foťáku, ale jsou tam, neboj :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Klaudius

    Klaudius 04.05.07  06:27

    « Rastu a rastu..

    ...ze nizsia stredna s dlzkou cez 4,5 metra....este nedavno take rozmery nedosahovali ani limuziny strednej triedy...ze by sme trpeli az takou megalomaniou a proste potrebovali stale viac?....ale Linea je naozaj pekna, darmo, Taliani dizajn naozaj vedia...len by ma zaujimalo, preco sa vsetci orientuju na neprakticke sedany (zeby az taky vplyv cinskeho trhu?) a prakticke kombiky aby clovek vyslovene hladal v ponukach vyrobcov....
  • 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 03.05.07  23:17

    « Re: ULTIMA RACER

    Jdu spát a snít o supersportech...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.07  23:07

    « tak

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.07  22:32

    « Re: Re: Re: 16'' disky na zimu

    Teda este samozrejme, ak su nejake pneumatiky podhustene, tak ten rozdiel moze byt aj 1cm, ale to by si musel mat v zimnych tak o 0.75 atmosfery menej, ako ma byt.Pri podhusteni sa pneumatika s vysokym profilom bude umozno deformovat viacej, tak by intuicia hovorila.

    Schvalne ale zajtra ideme zmerat kolegov (obaja maju GOLF, rovnaky motor), jeden 205 / R16 / 55, druhy 195 / R15 / 65. Rozdiel v priemere je tiez podla vypoctu asi 2mm, tak som zvedavy na real po zatazeni. Ja som to na svojom fakt meral, lebo sa mi to opticky tiez nezdalo (opticky koli prilis vyrezanym blatnikom na ACCO sa zdaju byt aj 225 / R17 / 45 kolesa male). Teraz ale pre kontrolu prezuvat isto nebudem :-) :-) Takze GOLF ako skuska musi stacit...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.07  22:23

    « Re: Moc hezký, ale... ( za 10b) :)

    Tak teda davam 10b, este raz moc pekne. :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.07  22:21

    « Re: 7b

    myslim že to rozhodne většina kam todle auto patří :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 03.05.07  22:19

    « ULTIMA RACER

    Hm, nevejde se sem ten odkaz. Je to ale nářez. Zkus to sem dát ty, já to asi neumím.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.07  22:12

    « Re: Re: 16'' disky na zimu

    Anonym? Asi si to Ty dabel, len si sa neprihlasil. No nehnevaj sa, ale ten rozdiel 2cm je somarina, nedava to zmysel. Teda na mojom ACCO rozdhonde take nic nepozurujem a to som to meral aj na aute (mam tiez letnaky 225 / R17 / 45 a zimne 205 / R16 / 55).

    Vypocet polomeru je uplne jasna rovnica

    Pre 17'' -> 17*2.54/2 + 225/10*0.45 = 31.715cm
    Pre 16'' -> 16*2.54/2 + 205/10*0.55 = 31.595cm

    Takze rozdiel moze byt tak 2mm a nie 2cm. Na 2cm ziaden logicky dovod nie je. Plechace na zimu, to sa priznam, ze trpim aj ja, takze elektrony Ti schvalujem. Mas specialne na zimu? Kolega mal obycajne na subaru a v zime zamrzal sneh v sparach a auto potom dost citelne triaslo vo vyssich rychlostiach...
  • 00 Reagovat !

    foto Honza-Micka

    Honza Mička 03.05.07  22:09

    « ještě něco...

    dávám 10!! :yes: ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Honza-Micka

    Honza Mička 03.05.07  22:08

    « Re: "JE TO FAKE"

    Pánové,mám pro Vás námět k zamyšlení!Fake,anglické slovo,znamená "falešný".Do doby,než na auto.cz začala svítit ikonka s tímhle nápisem bylo všechno v pořádku,protože nikdo o tomto slově nevěděl nebo ho nepoužil.Jde mi o to,že od té doby si každý kdo může vylívá zlost na někom,kdo má pěkné auto...tohle Gallardo je toho příkladem.Proc by si ho někdo nemohl koupit?Proč by si tu třeba někdo nemohl vystavit fotky,od toho to tady přece je.
    Co je komu do toho,že si tady někdo vystaví auto,jehož fotky si prostě jenom stáhnul z internetu.Člověk,který to takhle udělá bude třeba číst pochvalné komentáře o jeho autě,ale sám bude žít ve lži..Tento komentář je jenom pro shrnutí toho,co znamená pro mě výraz "fake".S tím lambem to nemá nic společného,napsal jsem to tady jenom protože jsem tady ten výraz viděl naposled.

    k tomu Lambu :-)moc krásné!Nedávno jsem jedno míjel kousek od našeho města,ale byl už večer a auto bylo černé..ale poznal jsem ho :-) Nádherný zvuk.Gratujuju!! ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Honza-Micka

    Honza Mička 03.05.07  22:06

    « "JE TO FAKE"

  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Variotek" [85.71.197.XXX] 03.05.07  22:06

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: null

    A co od fanouška Ferrari....
  • 00 Reagovat !

    foto mirastr

    mirastr 03.05.07  21:59

    « známky

    Mohu poprosit o vyjádření ke známkách u mých aut? Děkuji
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…