Ztracené příspěvky

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Připomínky k MotorCafé

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  13:49

    « Re: Re: Na svatbu Cdllc?

    :yes: souhlasím :yes: Jaguar je Jaguar ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  13:46

    « Re: Na svatbu Cdllc?

    Alespoň jednou v životě zažít opravdový luxus, a proto bych já volil Jaguár (byť ojetý). Audi, MB, BMW má dnes každý šmudla, tomu neříkám opravdový luxus hodný mojí svatby!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  13:24

    « Mrtva Diskuse

    Je mi lito, ze tato diskuse umrela. Bylo zajimave cist prispevky k veci. Zejmena Magic je osoba s obrovskym prehledem. Mno, co uz. Zive forum o Alfach je na [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  13:17

    « Re: Re: Re: Na svatbu Cdllc?

    Proti gustu žádný dišputát :-) S ohledem na moje nízké ceny svatební dopravy (viz. web v profilu) volí Jaguar i západoevropsky ladění liberálové ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "http://cppenqseaucdrauvtl.notlon" [88.88.186.XXX] 16.05.07  13:16

    « Unknown

    Hello Sirs, I'm very sorry for my post
    antivirus help how to get rid of norton anti virus program avas antivirus software best antivirus protection aol mcaffe antivirus avg free anti virus software free anti virus check activation key for norton antivirus 2005 antivirus protection microsoft antivirus software activation key for norton antivirus 2005 microsoft antivirus beta free download uninstall antivirus norton antivirus renewal form mcafee anti virus screen antivirus download remove antivirus mcafee aol dowload avg antivirus scan update anti virus aol free anti virus download symantac antivirus mcfee anti virus e trust ez antivirus protection free mcfee securtiy antivirus software turn off aol antivirus protection
  • 00 Reagovat !

    foto Pepino-Honda

    Pepino_Honda 16.05.07  12:50

    « Re: Re: Re: Re: lpg

    hmm, tak to jsem osobně sám zvědav na odpověď ;-) Co se uzavírá, jsou plynové vstřiky, to jo... :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  12:44

    « Jedině Jaguar...

    Já bych si dovezl raději něco takového...

    [odkaz]

    a nebo

    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "huml" [195.11.208.XXX] 16.05.07  12:25

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: skvele

    nejvic me fascinujou ty reci o tichu, jaky je v kabine. v tehle tride zcela bezne, zadnej zazrak jsem nezaznamenal. a vsechny v cechach nabizeny motory... 220d je priserny uplne, 250 ma zvuk jak lepsi vysavac, nechce se ji moc do otacek a dynamika je to posledni, co vas v tom aute napadne ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  11:06

    « www.corsaclub.cz

  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Lavet" [80.188.195.XXX] 16.05.07  10:00

    « Re: Re: Pokud se nepletu

    Sice si tam nekdo plete kw a hp, treba type-r, ale o konich to poradi asi moc nebude...celkem me to prekvapuje
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  09:51

    « Cau(te)

    Nazdar Kesk a Miro, odpoviem kazdemu, ale nechce sa mi pisat dva prispevky.

    Kesk - odisiel som na chvilu (2 mesiace), lebo som robil danove priznanie a potom prislo zopar projektov, ktore bolo treba kde-tu po Slovensku porobit a zistil som, ze sa mi na to forum uz ani nechcelo, ale ak Ta to potesi, na zopar ludi z tohto fora, ktorych by sa dalo na prstoch jednej ruky poratat, som si stale spomenul, jeden z nich si Ty (hlavne ked mi policajti namerali na naozaj neuvidenej 60-ke pri ZM podstatne vyssiu rychlost a uz som takmer maval vodicaku - asi som predbiehal ine auto a nevidel som znacku, comu by odpovedala aj namerana rychlost, lebo normalne som maval v ten den tempomatovu stovku nastavenu uz od Kosic). No a neuveris, zistil som, ze mam dajako vela casu a stiham viac, ked nechodim na forum. Vzhladom k Tebou spomenutej dlzke mojich prispevkov tusis preco, ze? No a takisto mi dajako nepasuje ten novy format diskusie, neviem si jednym pohladom pozriet, co je nove, nemozem vlakna otvarat v samostatnych oknach, jednoducho na nervy. BTW, ako si prezil vcerajsie tornado? Pri nas tu lietalo nejake sklo, pred blokom obrovsky otvoreny priestor so zvirenym prachom (fakt to vyzeralo ako tornado s dvoma nozickami), nevahal som, skocil do auta a piekol do otcovej hromadnej garaze aspon pod strechu. Poviem Ti, trochu chapem, ako sa zhruba musi citit cloviecik v USA ked sa blizi ozajstne tornado... Okrem toho, nevedel som, ake zive mam auto :-)

    A ako otcova C4-ka? Aka je spotreba?

    Miro131 - tak ak uvidis zajtra (stvrtok) v BA presne take iste auto, ake mas Ty (myslim tym farbu) a bude mat KE znacku, tak na mna zatrub. Co a tyka toho odpora, to ma ten chlapik vyskusane, alebo len tak striela do vetra? Ide o to, ze si riadiaca jednotka zistuje (ale neviem, ci na vsetkych svetlach) ako sa maju a ak sa jej nieco nepozdava v zmysle, ze konkretne svetlo ma prilis velky odber, moze sa rozhodnut, ze na vedeni je skrat a odpojit svetlo uplne. Okrem toho, ten odpor by musel byt za zmienovanym ucelom jednak dost nizkej hodnoty, cim by cezen tiekol dost velky prud a takisto by musel asi byt dost silno vykonovo dimenzovany no a taktiez by sa istotne hrial. Neviem, kde by sa to dalo vtesnat. Ja by som sa na to nedal, zatial na to kaslem, najma kedze viem, ze to robia vsetky breaky. Je to proste nieco neodchytene v navrhu riadiacej jednotky a ked to doteraz nic vaznejsie nezrobilo za tie 3 roky, co sa facelift robi, tak asi na to nema vyznam sustredit. Este by ma zaujimalo, ci to nerobia aj starsie predfaceliftove breaky, lebo mali inak zapojene to svetlo, lenze tych je tak malicko, ze to fakt clovek na cestach nevidi. Zoparkrat som videl bieleho starsieho breaka parkovat o par ulic dalej od firmy a snazil som sa vystihnut ho v pohybe, alebo aspon s majitelom okolo, no zatial ziaden uspech...

    Ano, benzin sa rozbieha inak ako diesel (otcov Megane 1.6 benzin je jednoducho neprekonatelny, velmi lahucko sa s tym autom jazdi, jedna basen a este aku ma k tomu zotrvacnost, no klobuk dole). No musim povedat, ze Berlingo s najzakladnejsim starym HDi motorom (2.0L, 66kW, RHY) sa rozbieha uplne hladucko, a to uz ma 80 tisic km. Tato 1.6-ka vsak nie. Vinim bud dvojhmotovy zotrvacnik (lamela spojky je tuha bez odpruzenia, avsak zotrvacnik ma dve hmoty, ta druha tvoriaca pritlacny tanier spojky je odpruzena), ktory sa kazil aj na starsich VW motoroch s takouto spojkou, alebo potom ulozenie motora. Budem to zistovat dalej, este mam rok a pol do konca riadnej zaruky a planujem si priplatit aspon o rok viac, takze pohoda.

    Vidis, kesk, nesklamal som. Citanie na celu desiatovu prestavku :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Ricardo

    Ricardo 16.05.07  09:46

    « Re: Ten už tady byl ne?

    Takové deja-vu občas neuškodí :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Ricardo

    Ricardo 16.05.07  09:27

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Plachta

    Z něčeho tu retuš udělat museli, ne :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  08:59

    « Re: hodnocení

    vidím to tak nějak podobně, dřív mě alfy braly kvůli designu, ale po zkušenostech známých s opravami a mínusech v recenzi nemůžu být k tomuto vozu tolik bodově štědrý, původně sem mu dal 4 body, vzhledem ke kvalitě recenze přidám na 6
  • 00 Reagovat !

    foto Dylan-McKay

    Dylan McKay 16.05.07  08:58

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Já chci zrušit Lancera

    Větší látrovka než Lancer tady ani bejt nemůže. Lancere, můžu tě ujistit, že já mám jen příjemné starosti, čím dál příjemnější. A s takovou bezcenou nulou se aspoň zasměju. >:D >:D >:D
  • 00 Reagovat !

    foto RRAAFF

    RRAAFF 16.05.07  08:28

    « servis

    Tak jak se k tomu postavil servis? Tak může se stát, nebral bych to jako něco hroznýho, pokud se teda závady nebudou opakovat či nenastanou další.
  • 00 Reagovat !

    foto medvidak

    medvidak 16.05.07  06:23

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: navigace

    Dekuju, velmi cenne info. Koukal jsem na ceny map, pisou ze AtlasCR10R v6 stoji 19kc, coz mi pri srovnani s tema ostatnima cenama v radech tisicu pripada zvlastni..
    No jinak stale je CSx muj favorit, jeste jsem koukal na NUVI 350 a 370, ale ty jsou jen do auta.
    V kazdem pripade diky za vycerpavajici odpovedi, dam vedet jak jsem dopadl.
    Preji hezky den :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    neregistrovaný: "Paja" [85.70.142.XXX] 16.05.07  06:22

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Plachta

    Od tebe jsem cekal pripominku k linii zadnich bocnich oken...a nic!? ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  05:41

    « Re: Pokud se nepletu

    Upřímně když se podívám sem [odkaz] tak se mi ten čas moc nezdá, přeci jen čas jako Eva, Porsche turbo, je hodně zvláštní. Jinak auto bezva a moc se mi líbí novější interiér po roce 97, krásné.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.05.07  04:35

    « Re: Re: Re: Re: Re: skvele

    Nedostatky: servisne prehliadky nie su v cene vozidla ako je to u bmw a MB to znamena ze mala stoji 6000skk velka tusim 12000 alebo 15000..

    Dalsia vec zrkadla sa automaticky nesklopia a ked je vypnuty motor nedaju sa sklopit..

    Auto nema trojite bliknutie pri tuknuti do smerovky..

    Nedaju sa nastavit svetla na celodenne svietenie ked som auto kupoval tvarili sa ako majstri ze co by som este od auta nechcel teraz na to domontovavaju modul ale nemam rad dodatocne zasahy do auta...

    Blbne bluetooth po prepojeni s mobilom na niektore mobili ani nefunguje..
    ked je auto v pohybe nedaju sa vytacat cisla cize cele handsfree je naprd...

    Ked sa auto pohne neda sa nic nastavovat na navigacii..

    18 palcove pneumatiky zarucuju zly jazdny komfort

    Brutalne nekvalitny lak po par navstevach umyvarky vyzera horsie ako predchadzajuci mercedes po troch rokoch!

    Slabe brzdy ktore pri vacsej namahe lubia zvadnut ( ale vzhladom na triedu auta dostacujuce)

    Pamat sedadla sa neda ovladat ked je vypnuty motor cize ked soferuje priatekla a potom pridem ja musim najprv posunut sedadlo potom musim nastartovat a az potom si mozem nastavit zvolenu polohu...

    Brzdove desticky vydrzali 20000 km vymena 12000SKK

    PRISTUP SERVISU...

    Ked som povedal v lexuse ze mercedes ani jeden z tychto nedostatkov nemal tak m povedali ze oni nie su mercedes a to naozaj nie su maju sa este co ucit :-)

    Auto ma aj pozitivne stranky ale ked uz sme pri tych negativach tak som ich spomenulnemam rad ked vo vacsine recenzii si daju ludia na svoje auto 10bodov na vsetko pretoze ziadne auto nie je idealne...

    Ked ma este nieco napadne doplnim

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…