Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto asmae-doctour

    asmae doctour 06.02.23  09:51

    « Re: Re: Re:

    [url=[odkaz] Chirurgie esthétique Tunisie [/url]
  • 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 12.10.10  19:02

    « Zdražení GP

    Tak Fiat zcela "tajně" zdražil Grande Punto 1,3 Multijet v základní verzi. Ještě před několika dny stálo 246 900 a těď stojí 269 tisíc. To samé platí o GP 1,4. Stálo 210 tisíc a teď 219 900 :-(
  • 00 Reagovat !

    foto vena65

    vena65 07.10.10  13:13

    « Světlo v kufru

    Mám zánovní Punto Actual a v kufru není osvětlení. Díra na světélko tam je.
    Má někdo zkušenost s tím že by se tam dalo doinstalovat. Vede tam okolo i nějaký kabelový svazek, ale volné dráty jsem neviděl. :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.11.07  20:31

    « Re: stěhování

    Ahoj, pod jakým nickem jsi se zaregistroval? Aktivuji Tě osobně!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.10.07  12:17

    « leasing vs uver

    moze vychadzat niekedy leasing lepsie nez uver? lebo pri internetovych kalkulackach zo sporitelni a kalkulacky s fiatu ma vychadza ovela lepsie leasing pri rovnakej cene ktoru by som este potreboval splatit mi to vychadza 400sk na mesiac rozdiel
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.10.07  11:41

    « Re: Bez nadpisu

    vajcovite tvary? to presne povedala aj moja polovicka ;-\
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.10.07  11:16

    « Re: stěhování

    mne nejako nejde sa tam zaregistrovat :-( teda zaregistrovat ide ale nejde mi aktivovat ucet
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  22:29

    « Re: 1,4 16v

    omlouvám se, ale pořád mi to psalo, že to nelze odeslat, tak jsem to zkoušel. A výsledek? Toto...Je to děs.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  22:28

    « Re: 1,4 16v

    zkus naše fórum [odkaz] všichni jsme se přestěhovali a pár lidí tam 1,4 16V má.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  22:28

    « stěhování

    zkus naše fórum [odkaz] všichni jsme se přestěhovali a pár lidí tam 1,4 16V má.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  22:27

    « stěhování

    zkus naše fórum, všichni jsme se přestěhovali a pár lidí tam 1,4 16V má.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  22:27

    « stěhování

    zkus naše fórum, všichni jsme se přestěhovali a pár lidí tam 1,4 16V má. www.tomashrdlicka.phorum.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  22:27

    « Re: 1,4 16v

    zkus naše fórum, všichni jsme se přestěhovali a pár lidí tam 1,4 16V má. www.tomashrdlicka.phorum.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  22:25

    « Re: 1,4 16v

    zkus naše forum www.tomashrdlicka.phorum.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.07.07  17:12

    « 1,4 16v

    Zdravím majitelov GP...mam na vas dotaz aj ked som si diskusiu o GP zhruba precital a mam zaujem o GP a to s motorom 1,4 16v 5D dynamic tak mam niekolko otazok: 1.motor 1,4 16v:maximalka ,spotreba,zrychlenie,zvuk,max.ot proste ci ten motor uz punto rozhybe? 2.displej:ci ukazuje vonkajsiu teplotu,ci ma trip A,B ako v stile, co vlastne ukazuje a este ci napr pri podrzani tlacidla na dialkovom ovladaci sa zatvoria okna,alebo ci sa okno spusti cele po namacknuti tlacidla...su to detaili ale mna to dost zaujima.Inac vybavu chcem dynamic to som spomenul a oblasť 3.chyby/poruvhy:problemy s riadením ci uz su odstranene? no a este ako je to s hrkotanim plastov myslim ze ziadne ine problemy punto nema...
    Vrelo za vase postrehy dakujeeem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.07  21:57

    « Re: Hluk v Grande Puntu 1,4 PDA Sport

    Ten motor je ve Stilu velmi tichý, díky šestistupňové převodovce točí i ve vyšších rychlostech rozumné otáčky (5000 otáček ve 200kmh, 3000 ve 120 kmh), takže ANO, dá se s ním cestovat i na delší trasy.
  • 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 24.05.07  20:22

    « Hluk v Grande Puntu 1,4 PDA Sport

    Nejel někdo z vás v nějakém ostrém hatchbacku, třeba v Grande Puntu 1,4 PDA Sport (benzín). Je tam větší hluk než v klasickém autě? Nechá se s ním cestovat delší trasy? Dík
  • 00 Reagovat !

    foto backer

    backer 11.05.07  09:53

    « Garance

    Nazdar chlapi,koupil jsem GP ze Španělska havarovaný, ale ještě nebylo evidovaný , takže mám první evidenci vozidla.Myslíte že mohu uplatňovat garanci u našich prodejců?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.07  16:14

    « Re: servis

    Můžeš samozřejmě jezdit do libovolného autorizovaného servisu FIAT, já už také v Praze jezdím jinam, než kde jsem auto zakoupil.
  • 00 Reagovat !

    foto squedo

    squedo 09.05.07  11:41

    « servis

    Vím, že si tady někdo kupoval auto z druhé konce republiky, tak se chci zeptat, jestli jezdí na servis k prodejci nebo prostě se dá na jezdit na pravidelnou servisní prohlídku k servisu FIAT, který je blíž. Díkec za info
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…