Grande Punto

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.07  19:21

    « Re: porovnanie 1,4 16V a 1,3 MJet

    ono to nechodilo ze začátku, měl sem nastaveno na aktivaci adminem, předělal sem to na uživatele...Takže mail už chodí. A s tomkem už to máme vyřešené ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.07  13:55

    « Re: porovnanie 1,4 16V a 1,3 MJet

    tomko: Podobny problem som mal aj ja. Aktivacny mail nikde (on asi ani nechodi). Ale u mna zafungovalo toto: dal som si poslat akoze zabudnute heslo, a potom ked si nieco chces zmenit v profile, VZDY treba vypisat aj zmenu hesla (funguje to aj tak, ze das zmenit na to iste ako mas, aby si si nemusel pamatat nove). U mna to funguje, tak dufam ze pomoze..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.07  13:51

    « Re: GP

    Aby som ti to upresnil: kryt pod motor sa sklada z 3 casti, stredna, najvacsia cast, a potom dve bocne. Ja mam iba tu strednu cast. Nechcel som zakryt uplne cely spodok (aj tak je zakrytych cca. 90% spodku). Ta stala aj z montazou okolo 2000 SKK.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.07  09:38

    « Re: porovnanie 1,4 16V a 1,3 MJet

    Tommy, uz som sa na tom fore registroval, ale nemozem sa prihlasit, a aktivacny mail mi ziadny neprisiel. Riesil by som to SZ, ale nikde som to tu nenasiel, tak sa ostatnym ospravedlnujem.
  • « 00 Reagovat !

    foto squedo

    squedo 05.05.07  20:55

    « Re: GP

    A kolik stojí ten kryt? At nemusím pro info k FIATU >:D :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.07  17:40

    « Re: GP

    ja som kryt pod motor na 1.2 dokupoval, takze problem to nie je..
  • 00 Reagovat !

    foto squedo

    squedo 03.05.07  20:54

    « GP

    Zdravím, tak minulý týden si otec vyzvedl GP 1,2 >:D Autíčko v pohodě :-! Jinak dneska jsem s ním řešil, jestli je možnost dokoupit kryt pod motor. Nemá s tím někdo zkušenosti?
    Jinak jen krátce ke spotřebě: auto má zatím jen asi necelý 300 km a poslední jízda cca 120 km byla po okrskách ve 4 lidech za 5,8l :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.05.07  21:35

    « Re: porovnanie 1,4 16V a 1,3 MJet

    Tomko : jestli chceš, tak jsme se povětšinou přestěhovali sem [odkaz] . Uznali jsme, že tady t teď stojí za prd! no je to na obě ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.05.07  20:50

    « HLEDAM 124 spider ,nebo cabrio

    Hallo, hledam Fiat 124 spider,nebo cabrio
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.05.07  22:42

    « porovnanie 1,4 16V a 1,3 MJet

    Zdravim po dlhsej dobe vsetkych GPckarov. Vzdy ma zaujimalo ako je na tom moja 1,4 16V v porovnani s 1,3 MJetom 66kW. Dnes si tak idem z Detvy do Blavy a pred Trnavou si hovorim ze pojdem na spotrebu. Zrazu ma ale opalilo GPcko. Mal som tam 6tku, slapol som, ale nejako som sa velmi nezacal priblizovat. Hovorim si, to je ten MultiJet 1,3 (videl som ze je to Dynamic). Tak som si to samozrejme musel overit. Kedze mam verziu Sport, na pripajaci na dialnicu D1 od Nitry so sa hodil do laveho pruhu a po tej kruznici som ho opalil (musel som uz ist dost rychlo, lebo veci v kufri pocutelne podlahli znacnej odstredivej sile). Na výjazde sa hned zacal lepit, tak som videl ze je to naozaj MultiJet. Zacal na to slapat, hned sa zaradil do najlavsieho pruhu, mal som tam ale 3ku, takze som sa pred neho zvladol zaradit. Musim ale povedat ze vystrelil paradne. Rozbehol som to na 160, hodil 6 tku, znova sa ale zacal lepit. Tak som ho pustil a smaril som tam 5ku a zaradil sa za neho. Vtedy som sa ho nielen drzal ako kliest, ale som aj zrychloval oproti nemu, takze by mi musel uhnut. Ja uz som ale presiel nakoniec do toho setriaceho modu vcelku spokojny, vyzera to tak, ze tych 95 koni predsalen nieco dokaze (mimochodom od Zarnovice po Nitru som sa udrzal za BMW 525td s rychlostami okolo 140). Resume: Z empirickych skusenosti mozem povedat, ze ten 1,3 MJet je dost zivy motor. S mojou 1,4 16V musim ist poriadne do otacok aby som s nim hral vyrovnanu partiu. Ale kdesi okolo 4500 - 5000 ot. ma benzin trocha navrch (teda dufam ze to nebola ta 75k verzia.. ;-) ). Rozdiel v spotrebe pri rovnakom style jazdy ale musi byt znacny (palubak po tej jazde ukazoval spotrebu 6.9l).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.07  23:53

    « Re: Loketni operka

    qurisson: tak to gratuluju, já mám za sebou první prhlídku za rok, dokonce i zjistili co mi to klepalo, nebylo to to řízení, ale jen povolený uchycení předního stabilizátoru na pražských dlažkách, teď si užívám krásného ticha :-) Jinak lišty jsou originál z továrny objednané při zadání do výroby a osobně jsem chtěl bedení opěrku no a ta se dodává s loketní opěrkou :-) obojí vřele doporučuji, loketka je v optimální výšce vzhledem k řadicí páce a navíc má v sobě odkládací prostor, kterých, jak víme, v GP není vevnitř přehršel a bederka, no já nesnáším malou podporu beder, proto ji mám téměř naplno a jsem s obojím na výsost spokojen ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  23:46

    « Loketni operka

    Octan: Jeste jedna otazka prosimte loketno operku jsi dokupoval zvlast a nebo uz s koupi auta protoze jsem o ni uvazoval ale nejako se mi nechtela kupovat i ta bederni operka ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.07  23:37

    « Gp

    Octan: Takk uz jsem se konecne dockal tenhle patek si pro nej jdu :) tak jsem na to zvedvej :) Jooo a jinak jen tak ty listy co mas na dverich si dokupoval pri koupi auta a nebo pak zvlast ???
  • 00 Reagovat !

    foto colin251

    colin251 25.04.07  22:30

    « dotaz

    chci si objednat nová alu kola, ale na internetových stránkách chtěj rok výroby, ale já ho vůbec ve velký TP nemůžu najít. Poradí mi někdo?
  • 00 Reagovat !

    foto colin251

    colin251 25.04.07  22:28

    « rok výroby

    chci si objednat nová alu kola, ale na internetových stránkách chtěj rok výroby, ale já ho vůbec ve velký TP nemůžu najít. Poradí mi někdo?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.04.07  11:09

    « sem tu!

    Tak už sem konečně zde...Něják mi nešlo se přihlásit! Jak zde psal Radim, nechcete se tedy přestěhovat na naše forum? Tohle se mi něják nelíbí, kdyby to alespoň bylo klasický phpbb forum, ale takhle, ani obrázek se tu nedá vložit ;-\ je tam taková komornější atmosféra :) Jinak za dobu výpadku této diskuze se nic zvláštního nestalo, snad jen že už mam litý kola, ale to už sem tu možná psal ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  16:34

    « Re: Dálnice D1

    Pokud Ti to dělá v určité rychlosti, ale jen na některých úsecích, nebude to závada, jen si gumy nerozumí se špatným povrchem - jezdím často po hradecké a mohl bych o tom vyprávět. Zvlášť tomu nepřidají velká kola - píšeš, že máš šestnáctky, což je na tak malé auto docela dost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.07  05:06

    « Re: Dálnice D1

    Ahojky Jendo, pokud myslíš úsek na Brno, tak je jedno jestli jedeš GP, Mercedesem či Jaguarem, tam se rozstřese každé auto, zvláště pak v pravém jízdním pruhu, hodně tudy jezdím na soustředění do Zlína a je to snad nejhorší silnice v celé naší republice. Takže se neboj,autem to není.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.07  15:04

    « pozvanka

    Zdravim, tak sa to tu konecne rozbehlo.. Kedze sa ale vela z nas prestahovalo na nase forum [odkaz] ste tam srdecne vitani :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.07  14:16

    « Alu 15"

    Tak jsem konečně sehnal alu 15" (viz foto) >:-[]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…