FORD FOCUS II

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 08.08.10  20:00

    « Re: Focus 1.6 74kw vs renault megan 1.6 74kw

    Tak zkus ještě 90 nebo 110koňový PSA ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Mirasr

    Mirasr 07.08.10  09:41

    « Focus 1.6 74kw vs renault megan 1.6 74kw

    Ahoj líbí se mi tyto 2 auta, ve Focusu jsem se svezl na předváděčce v 115koňovim a zdá se mi dost hlučný a dočítám se tu různě že i 100koňoví je poměrně hlučný, a Renault megan 1.6 100koní taky si ztěžují na hluk nevěděl by někdo co je tišší? Ve Focusu se mi jelo nádherně ale ten zvuk :'-( asi počkám na novýho Focusáka. Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto Nicco

    Nicco 25.06.10  13:01

    « Re: Focus 3.generace

    Sync je od Mikrosrotu, takze davam ruky prec.
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 25.06.10  09:41

    « Re: Jakou vybavu u Focuse ?

    No uz je neskoro... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.06.10  03:45

    « Focus 3.generace

    ktery prichazi do vyroby na konci roku 2010 zde v zavode MAP (Michigan Assy Plant) po te co se uzavre definitivne tady vedle stary zavod na Focusy ve Wayne. Nynejsi Focus ma take zabudovan system SYNC (Internetove pripojeni je normal), zjistit si na panelu kde kolik stoji benzin na trase.. pocasi..email..spojeni s mobilem..textovani (SMS)... a pod.
    Zde par fotek a popis:
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.06.10  03:45

    « Doporucuji shlednout Focus 3.generace

    ktery prichazi do vyroby na konci roku 2010 zde v zavode MAP (Michigan Assy Plant) po te co se uzavre definitivne tady vedle stary zavod na Focusy ve Wayne. Nynejsi Focus ma take zabudovan system SYNC (Internetove pripojeni je normal),
    Zde par fotek a popis:
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.06.10  03:42

    « Doporucuji shlednout Focus 3.generace

    ktery prichazi do vyroby na konci roku 2010 zde v zavode MAP (Michigan Assy Plant) po te co se uzavre definitivne tady vedle stary zavod na Focusy ve Wayne. Nynejsi Focus ma take zabudovan system SYNC (Internetove pripojeni je normal), zjistit si na panelu kde kolik stoji benzin na trase.. pocasi..email..spojeni s mobilem..textovani (SMS)... a pod.
    Zde par fotek a popis:
    [odkaz]
    good luck
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.06.10  03:42

    « Doporucuji shlednout Focus 3.generace

    ktery prichazi do vyroby na konci roku 2010 zde v zavode MAP (Michigan Assy Plant) po te co se uzavre definitivne tady vedle stary zavod na Focusy ve Wayne. Nynejsi Focus ma take zabudovan system SYNC (Internetove pripojeni je normal), zjistit si na panelu kde kolik stoji benzin na trase.. pocasi..email..spojeni s mobilem..textovani (SMS)... a pod. Spotreba jakou nema zadne jine auto na svete (vcetne Priusu) to je novy Focus delany na zaklade concptu C-346.
    Zde par fotek a popis:
    [odkaz]
    good luck
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.06.10  03:41

    « Doporucuji shlednout Focus 3.generace

    ktery prichazi do vyroby na konci roku 2010 zde v zavode MAP (Michigan Assy Plant) po te co se uzavre definitivne tady vedle stary zavod na Focusy ve Wayne. Nynejsi Focus ma take zabudovan system SYNC (Internetove pripojeni je normal), zjistit si na panelu kde kolik stoji benzin na trase.. pocasi..email..spojeni s mobilem..textovani (SMS)... a pod. Spotreba jakou nema zadne jine auto na svete (vcetne Priusu) to je novy Focus delany na zaklade concptu C-346.
    Zde par fotek a popis:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 15.06.10  19:12

    « Re: AU

    Tak co....???? Sežral? :*)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.06.10  09:36

    « Re: Jakou vybavu u Focuse ?

    Vybavim,kupis? :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.10  08:37

    « AU

    Já jsem prostě ženská. Mám Fokuse II smetanové barvy a škrábla jsem si ho! Chlap mne sežere! :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.10  08:37

    « AU

  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 12.05.10  20:03

    « Re: Jakou vybavu u Focuse ?

    Charouz dává až 29% slevu na skladové vozy.
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.10  00:02

    « Re: Jakou vybavu u Focuse ?

    Nemyslete, ze jsem se na to nadherne ST nedival, ale neco takoveho by pro me b ylo zbytecne...jeho jizdni vlastnosti bych nevyuzil, rychlost nejak nemam v krvi :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 09.05.10  13:23

    « Re: Jakou vybavu u Focuse ?

    Tak ta sleva už by byla super, i to auto, jen by tam pořád chyběl ten nápis TDCI :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 09.05.10  09:08

    « Re: Jakou vybavu u Focuse ?

    Nene, jeste lepsi by bylo RS na zadku :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto iudex

    iudex 08.05.10  21:04

    « Re: Jakou vybavu u Focuse ?

    No mat ako kupujúci Focusu 25% zlavu, tak sa budem zaoberat jedine nápisom ST na zadku... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 08.05.10  12:11

    « Re: Jakou vybavu u Focuse ?

    Osobně a sám za sebe - kdybych měl k dispozici 25% slevu, tak se ani tak nebudu zabývat barvou a výbavou, ale nápisem TDCI na zadních dveřích...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.10  00:05

    « Re: Jakou vybavu u Focuse ?

    (pardon - dvojí odeslání - tenhle příspěvek kdyžtak smažte ...)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…