Rally

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 12.12.03  14:02

    « Re: Bouračka

    Je to tam fakt v pohodě, já tam jednou testoval Bawora a jel sem tam 225km/h (podělanej omezovač) majitel totiž tvrdil, že to má omezovač až na 250...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.12.03  09:12

    « Re: Bouračka

    kurnik, je to rovinka, bylo to v 11 vecer a zadny provoz, jinak bych to nedelal...a to jsem udelal jenom jednou a silnice ja siroka dost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.12.03  08:39

    « Re: Bouračka

    marlin: měl jsi se zabít.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.03  23:39

    « Re: Bouračka

    Kostey: ceskolipsky polisi jsou v pohode...ja me namerily mezi Novym Borem a Lipou v jedenact vecer dvoustovku. Puvodne mi chteli sebrat papiry a ja jsem je ukecal na litra :-) bylo to tim stylem, ze jsem chudy student, a ze mutr nejezdi a dojizdime z vesnice a tatik je pres tydev v praze a dalsi veci...no chytli se:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.03  22:39

    « Re: Bouračka

    Hardtop: No, je to jeden z posledních bavorů, kterýho bych mohl, ovšem jedině M5/528i/540i/530d, jiné motorizace nebrat. Já to napral na jaře se šestkou taky LZ ramenem do obrubníku, vyměnil jsem kyvné dvojrameno za zdravé, byl jsem na geometrii a vše v pohodě. Jel jsem tak 30km/h, takže mám pocit, že on to tam do toho obrubníku musel nacpat asi slušnou rychlostí. Navíc zadní náprava u pětky je hliníková, asi to bude mastný. Nicméně když za podobnou cenu je k mání zdravý a mimochodem hodně pěkný auto, tak nechápu, proč to opravovat za stejnou cenu, když už to nikdy nedosáhne kvalit té ojetiny, o které mluvím.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.12.03  19:18

    « Re: Bouračka

    kostey: Byla to 523 / E39 - to znamená R6 2.5l. Já to viděl z deseti metrů z venku, jak to s tím napálil bokem do obrubníku- animace jako z kobry 11 ( stříbrnej bavorák letí vzduchem a kolem sebe rozhazuje kusy součástek). Auto na pohled vypadalo normálně, až na to že kola na levý straně byly jinde než normálně a podvozek byl tak trochu rozpůlenej. Krásnej příklad jak může dopadnout škola smyku (jel jenom na jedničku!!!) ........... rbaron: nabídka je to zajímavá, jenže mě se netýká (já bych bral spíš nějakou 320 z 80roku), snaží se to vyřešit s pojišťovnou- to je taky průser, protože auto má švýcarskou značku i švýcarskou pojistku... švýcarští pojištováci jsou prý ještě větší * než ti naši.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.12.03  00:00

    « Re: Bouračka

    andree_cz: Teď je tady za 250 tisíc k mání bílá E39 r.v. 99 za 250 tisíc celá (523i). Takže s tou opravou bych se na to ani nevy..al.
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 08.12.03  12:49

    « Re: Bouračka

    250? to je docela dost... Co to bylo za BAWO? +10z10bodů je taky docela dost a to je ještě taková osekaná verze...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.03  18:13

    « Re: Bouračka

    Tak tenhle příběh hodnotím 10body z deseti. Koukám, že jste dělali pěkný *. To mně se naštěstí nic takhle dramatickýho nestalo, jakož to i mému okolí, pokud teda nepočítám rozbořený bávo, který čeká už asi dva měsíce v servise na opravu za 250tisíc, taky půjčený bez dovolení majitele.
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 04.12.03  21:07

    « Bouračka

    No jó, nó, nováčkovskou daň až mám vybranou... Bylo to tak:
    Z nepozornosti jsem neudělal vyhlášku v autoškole a další termín jsem měl až za 2 týdny... Všichni ale počítali stim, že ten řidičák udělám a tak jsme už měli domluvenou akci. Byl právě začátek letních prázdnin. Měli jsme si bez dovolení pujčit Felicii matky mýho hodně dobrýho kámoše. Já ale ještě neměl ty papíry a tak jsme jeli prostě bez nich. Všechno bylo v pořádku až do doby kdy jsme zjistili že nemáme dost peněz abysme si zašli poslední den do hospody. (byly prachy akorát tak na beňo) V tý vesnici kde jsme byli byl takovej malej koloniál a vedle něho byli naskládaný přepravky s prázdnejma flaškama od piva. Tak jsme je tam šlohli a jeli je vrátit. Jel jsem akorát já a ten kámoš. Ostatní čekali až se vrátíme. Jo zapoměl jsem napsat že tak 2 hodinky předtim jsem měl 1,5 piva na lačno... Když jsem sedal do auta tak jsem na sobě vůbec nic necejtil ale věděl jsem že bych něco nadejchal. Jedu, jedu už se stmívalo a já sjel z 1.třídy na okresku. Následovala táhlá pravotočivá zatáčka. Podél silnice byla škarpa tak 1 - 1,5m hluboká (to je docela dost,né) Proti mě se blížilo auto a tak jsem se samozřejmě zařadil víc k pravý straně. Jak se blížil tak jsem si všiml, že jede uplně veprostřed silnice. Zkusil jsem ho probliknout ale on nic. Řikal jsem si co sakra dělá? Pustil jsem plyn a tak ze 100km/h jsem zpomalil tak na 80km/h. Pořád se přibližoval a nevypadalo to že by se chtěl nějak vyhnout. Šláp sem na brzdu a zpomalil tak na 60km/h (to už je odhad) Nevěděl jsem jestli se vyhnem ale do toho příkopu se mi to auto co nebylo moje fakt poslat nechtělo. Chvíli před srážkou on dupnul na brzdu, zablokovali se mu kola, asi se snažil ještě zatočit ale se zablokovanejma kolama se špatně zatáčí... No tak jsme se prostě trochu sčuchli. Odnesla to levá část auta: Světla byly v pohodě ale náraz šel přesně na blinkr, takže celej blatník v *, proražený levý přední kolo posraný řidičovi dveře a ty za nima jen trochu poškrábaný. Hlavně to odneslo to kolo.
    Já byl bez papírů s alkoholem v krvi v autě který jsem měl pujčený bez dovolení majitele. Ujeli jsme z místa nehody stejně tak jako ten druhej. 150 - 200m jsem jel s tou píchlou pneumatikou, pak jsem zajel na pole, vyměnili jsme kolo, (nikdy nezapomenu ten pohled na tu roztrhanou pneumatiku, ze který se kouřilo tak jako by chtěla chytnout) sundali jsme kolo (bylo tak horký že jsme na něj nemohli skoro ani šáhnout) zahodili ho do pole dali tam rezervu a zdrhli jsme dál... Zavolali jsme ostatnim ty potmě zbalili stany, vzali všechny věci a přišli za náma. Naskládali jsme se do auta a vyrazili zpět do Prahy. Svítilo mi jen jedno světlo, řízení bylo uplně posraný, kolo se zahřejvalo jako sviň když jsem chtěl jet rovně tak jsem musel mít volant o 90 stupňů pootočenej a jen co jsem ho pustil tak auto jelo uplně do *... Po cestě jsme chytli déšť a mlhu, jinak pohoda. Policajty jsme nepotkali ani jedny, což bylo OK. Po takhle ujetejch 120km jsem projel ještě celou magistrálu a přijel do Modřan. Tady jsme nechali auto a jeli se vyspat ke kámošovi. Ráno jsem se probudil v totálnim šoku, klepal jsem se jak studenej diesel. Potřebovali jsme auto nechat rychle opravit. Byli prázdniny a snad všichni automechanici měli dovolenou. Jedinej servis co by nám to udělal do doby než se měla vrátit kámošova matka byl Autoadámek. (určitě ho znáš) Tak z původních 15-25tis za opravu to bylo 45 510,10kč. S kámošema jsme sehnali asi 35tis a to nestačilo, tak jsem musel jít za rodičema, který ani nevěděli, že sem si dělal řidičák. Řek sem fotrovi že potřebuju peníze a on chtěl samozřejmě vědět na co tak jsem mu to řek. Chvíli trvalo než to rozdejchal ale řek že mi ty prachy nedá. Po pár dnech se vrátila kámošova matka. Ve 2ráno přiletěla na Ruzyň a v 3:45 mi volala domů. Já věděl že mi bude volat a ani jsem nemohl spát a tak mě ani neprobudila. Já to ale nechtěl vzít. Slyšel jsem jak kecala do záznamníku něco o tom že jestli ten telefon nezvednu tak zavolá policajty a podobný kecy. Já se chtěl policajtům vyhnout protože jsem věděl že by mi vzali řidičák jen co bych ho dostal. Jo eště než se vrátila ta kámošova matka tak se on málem předávkoval protazinama (prášky na spaní). Ona to nahlásila na policajtech, řekla že sem byl vožralej a podobný kecy a chtěla to dát k soudu. Nakonec jsme se dohodli na mimosoudnim vyjednání, ale na policajtech to už bylo nahlášený. Tak o 3 měsíse pozdějc mě a kámošovi přišlo předvolání, abysme se dostavili do Český Lípy na policajty. Tam si na mě policajti docela smlsli, posadili mě na židli stoupli si kolem mě a jeden po druhym na mě začel něco řvát. (abych přiznal že jsem před jízdou něco pil, a podobný kraviny.) Pak když chtěli abych podepsal výpověď tak jsem jim řek že to nepodepíšu, že to tam je jinak než jsem to řek a že se to neschoduje s pravdou a tim pádem ani s výpovědí kámoše. 3x museli přepisovat mojí výpověď než jsem byl ochotnej to podepsat. To už jim tam do kanceláře chodili buzerovat ostatní policajti, ať už jdou na oběd. (takovej hladovej policajt neni moc příjemnej) Pak nám řekli ať se tam u nich stavíme ve 14:00 že nás odvezou tam kde se to stalo a že to místo nafotíme. Šel jsem s kámošem na pivo, během toho jsem vykouřil skoro celou krabičku cigaret a pak jsme šli zase ktěm policjtům. Z oběda přijeli ve 14:45 a nechali nás ještě půl hodiny čekat. Pak náš naložili do jejich policejního VW Transporteru a vyjeli jsme. Dojeli jsem na místo, udělali pár fotek, vyslechli si od nich že jsem * a podobný kraviny a potom se nás zeptali v kolik nám jede vlak do Prahy. Tak jsme jim to řekli, oni trochu šlápli na plyn a hodili nás až na nádraží abysme prej viděli že policajti dokážou bej dokonce i hodný. Stihli jsme to jen tak tak.
    Pak to mělo dohru ještě v praze, takže honičky po policajtech a tak jsem z toho nakonec vybruslil s odebránim řidičáku na 4 měsíce (po 2 měsících mi ho vrátili za to že jsem splnil všechny podmínky) a dali mi pokutu 2000kč. Takže jsem dostal prakticky nejnižší sazbu. Hele mě už nebaví psát a tebe určitě ani nebaví to číst tak už radši končim. Jo mimochodem ten kámoš tu Felicii teď nedávno totálně zrušil. Naučil ji dělat kotrmelce, vylomil pár sloupů se značkama a semafory. Praskul motor, vytekla nádrž benzinu apod. On to přežil v pohodě, ale když se chtěl odpoutat a vylíst z auta tak si neuvědomil, že je vzhůru nohama a po odpoutání spadnul na hlavu a hejbnul si s krkem. Jinak pohoda. Život je plnej překvapení...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.03  18:20

    « Re: Richard Burns

    Jakápak bouračka? Neříkej, že už to máš za sebou? Já jsem jenom jednou rozstřelil zadní pneu o ostrůvek na křižovatce, ale stejně mi z toho bylo pěkně blbě- hlavně jsem měl vítr z toho jestli je náprava O.K. - zatím drží :-) Jinak jeden spolužák teď rozstřelil kompletně svojí Dunu- po pivu a ne po jednom (může bejt rád, že ještě žije)
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 02.12.03  20:44

    « Re: Richard Burns

    jo mimochodem pravdu fakt maj, neučim se, s ničim nepomáhám a sem prostě taková černá ovce mé dokonalé rodiny... :)
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 02.12.03  20:42

    « Re: Richard Burns

    Rodiče nechtěli abych si koupil auto dokud nesplatim bouračku... Tak sem si koupil auto a neřek sem jim to, jednou když jsem odjížděl od baráku tak mi přišla smska od matky že jsem ani na blinkr nezapoměl a když jsem přišel domu tak se máti ptala co to bylo za auto a tak sem to na ní vybalil, že to je moje... Pak přišel otec a řiká mi: "Sem slyšel že si odsud odjel nějakym autem. Nechtěl bys nejdřív splatit bouračku a teprv potom si od někoho pujčovat auta. Co když ho nabouráš? Kdyť to je taky důvod proč nechci aby sis kupoval auto......." Tak sem mu taky řek že to auto bylo moje... Začalo vyslíchání kde jsem na to vzal, z čeho budu platit benál apod... Teď mi máti každou chvíli volá abych za ní přijel, že něco vypila a že potřebuje odvíst domu... Najednou se jí to hodí... :-) To by ale bylo na dlouhý povídání... (tak u piva)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.12.03  19:27

    « Re: Richard Burns

    Třeba maj pravdu? :-))) Třeba se taky z týhle místnosti stane psychologická poradna... Já mám rodiče v pohodě, až na to, že mi už rok brání v tom abych si koupil auto.
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 02.12.03  16:00

    « Re: Richard Burns

    To se ti nedivim, že by ses z toho zbláznil, ale já se zbláznim asi tady doma. Sem zvyklej se přijít domu akorát vyspat a nažrat a už mě to tu fakt sere!!! Dopoledne když sem tu sám tak to je pohoda (akorát na sobě pozoruju že si povídám sám se sebou) ale jen co se začne vracet zbytek rodiny tak mám chuť začít vraždit!!! To je furt proč jsi něco neuklidil?, učíš se?, to pořád sedíš u počíteče/televize? atp.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.12.03  18:18

    « Re: Richard Burns

    Fíhá, tak to jseš malej šéfík! :-) Kdybych já musel opakovat jenom půl roku, tak bych se 100% dostal do blázince, už chci z toho podělanýho gymplu pryč- učit se konečně něco užitečnýho...třeba obor automobilů na ČVUT
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 29.11.03  10:40

    « Re: Richard Burns

    Na kgm je žloutenka a tak sem v karanteně a kvuli karanteně mám neschopemku v práci a kvuli ní nemůžu chodit ani do školy... Navíc opakuju třeťák a tak mě matura netrápí...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.03  20:34

    « Re: Richard Burns

    Ja mam momentalne uplne jiny starosti... ve skole se do nas brutalne poustej a ja mam peknej vitr z maturity. Jak to vypada na kgm?
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 26.11.03  20:10

    « Re: Richard Burns

    no to sem, ale těšil jsem se na něj na Deutschlandu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.03  19:05

    « Re: Richard Burns

    No, to mu teda nepřeju, ale dneska už to snad není konečná. Když se tam neobjeví tenhle rok tak třeba ten příští. Navíc se Subaru parádně předvedlo tenhle rok, tak jseš snad dostatečně ukojenej na pár let dopředu, ne?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…